Puchar Miasta Gdyni kl. LAS, LAR, Las 4.7

Eliminacja do MMŚ (U21) kl. LAS, Eliminacja do MME (U21) kl. LAS, Eliminacja do OOM kl. Las. 4.7

2019-07-23 10:28:01

Najczęstsze naruszenia Przepisu 42 pobierz

2019-07-23 10:27:25

Informacja dla zawodników od zespołu protestowego pobierz

2019-07-21 09:29:41

ROZŁADUNEK - MAPA pobierz

2019-07-20 16:44:03

RUCH JEDNOKIERUNKOWY pobierz

2019-07-20 16:43:10

CHECK IN / CHECK OUT pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-07-20
Rejestracja do
2019-07-21
Las. 4.7 Chł.
Laser 4.7 Chłopców
Male < 15 lat 120.00 PLN 160.00 PLN
Las. 4.7 Dz.
Laser 4.7 Dziewcząt
Female < 15 lat 120.00 PLN 160.00 PLN
LAR K
Laser Radial Kobiet
Female b.o. 160.00 PLN 200.00 PLN
LAR M
Laser Radial Mężczyzn
Male b.o. 160.00 PLN 200.00 PLN
LAS
Laser Standard
Male b.o. 160.00 PLN 200.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 214117 POL Jakub Rodziewicz
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
2 2142221 POL Mateusz Siedlecki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
3 210947 POL Łukasz Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
4 213355 POL Przemysław Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
5 215782 POL Andrzej Maruszczak
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
Las. 4.7 Chł.
6 203271 POL Paweł Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
7 168402 POL Filip Olszewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
8 203349 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
9 194897 POL Mateusz Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
10 213500 POL Kacper Stanisławski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAS
11 195867 POL Karol Głąbik
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR M
12 214119 POL Maciej Lickendorf
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
Las. 4.7 Chł.
13 210007 POL Arkadiusz Barcikowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAR M
14 176711 POL Kacper WALĘGA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
15 209431 POL Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAS
16 195317 POL Dobromir Sokołowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR M
17 198953 LTU Arunas Daracius

LAR M
18 209036 POL Maksymilian Cymerman
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAR M
19 210488 LTU Lėja Savickaitė

LAR K
20 195786 POL Natalia Jabłońska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR K
21 198569 LTU Gediminas Cirtautas

LAR M
22 213144 POL Marcin Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
23 189209 POL Oliwia Dróżyńska
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
24 166705 POL KATARZYNA KOPAŁA-MIERZWA
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAS
25 7667 POL Tomasz Dąbrowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAS
26 201013 POL Jan Ślusarski
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAR K
27 7 POL Kacper Fabian
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY SZKUNER
LAR M
28 178466 POL Tytus Czajkowski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
29 210287 POL Michał Tokarczyk
LOK KLUB WODNY GARLAND
Las. 4.7 Chł.
30 160402 POL Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
31 214224 POL Tomasz Trajnowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
32 214218 POL Natalia Burczynska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Dz.
33 190828 POL Małgorzata Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Las. 4.7 Dz.
34 214823 POL Andrzej Nowakowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Chł.
35 180733 POL Iga Marcisz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
Las. 4.7 Dz.
36 1644 POL Oliwier Rubinkowski
LOK KLUB WODNY GARLAND
Las. 4.7 Chł.
37 197815 POL Piotr Hofman
LOK KLUB WODNY GARLAND
Las. 4.7 Chł.
38 215784 POL Tomasz Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAS
39 213549 POL Miłosz Michalak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
40 214216 POL Julia Rogalska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
41 166297 POL KAROLINA MALINOWSKA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Las. 4.7 Dz.
42 195304 POL Illya Zaradny
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
43 160732 POL Mateusz Śledzik
LOK KLUB WODNY GARLAND
Las. 4.7 Chł.
44 201111 LTU Ignas Misevičius

LAR M
45 150262 POL Konstantyn Podwojski
LOK KLUB WODNY GARLAND
Las. 4.7 Chł.
46 203009 POL Aleksander Szczygielski
LOK KLUB WODNY GARLAND
Las. 4.7 Chł.
47 190829 POL Tomasz Procek
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR M
48 201835 POL Wiktoria Harnasz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
Las. 4.7 Dz.
49 210945 POL Jędrzej Bering
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
50 190828 POL Mikołaj Warot
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR M
51 210002 POL Monika Andrzejak
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
Las. 4.7 Chł.
52 211173 POR Andre granadeiro

LAS
53 212046 POL Marcel Bisewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
54 205136 POL Rafał Niezabitowski
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
Las. 4.7 Dz.
55 196962 POL Tymon Gajdziński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
56 186235 POL Cezary Popielski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
57 180716 POL Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
58 215528 POL Wiktor Robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
59 207815 LTU Arnas Vaišnys
FUNDACJA HARCERSTWA CENTRUM WYCHOWANIA MORSKIEGO ZHP
Las. 4.7 Chł.
60 204848 LTU Giedrius Talijunas

Las. 4.7 Chł.
61 207572 POL Karolina Gała
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Dz.
62 188822 POL Sarah Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
63 212721 POL Maciej GIERMALA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
64 188824 POL David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
65 205650 POL Aleksandra Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
Las. 4.7 Dz.
66 215688 POL Mariusz Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
Las. 4.7 Dz.
67 192638 POL Szymon Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
68 206290 POL Ewelina Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
69 212962 POL Marcelina Korszon
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
70 204205 POL Lena Cituk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Dz.
71 210088 POL Radosław Jankowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAS
72 210956 POL Karolina Skwarek
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
Las. 4.7 Dz.
73 210009 POL Adam Sokołowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAR M
74 215781 POL Tymoteusz Wysocki
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
Las. 4.7 Chł.
75 198564 LTU Jonas Drasutavicius

Las. 4.7 Chł.
76 203114 POL Bartosz Dąbrowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Chł.
77 195312 POL Stanisław Podwojski
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR M
78 218847 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
79 195782 POL Hanna Koczar
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR K
80 195574 POL Anna Michalska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR K
81 210005 POL Michał Mazurowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
Las. 4.7 Chł.
82 186832 POL Kamil Stemplewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Chł.
83 201833 POL Fabian Chodak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR M
84 205216 POL Robert Narloch
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
85 170891 POL Jakub Chodak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR M
86 192860 POL Aleksandra Mańkowska
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
87 176745 POL Tytus Czajkowski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
88 212647 POL Maciej Bardan
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAS
89 196864 POL Sara Wiśniewska
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
90 176745 POL Dominik Popielarz
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
91 201122 POL Maciej Cymerman
CENTRUM ŻEGLARSKIE
Las. 4.7 Chł.
92 188349 POL Teresa Masztalerz
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
93 212202 POL Kajetan Gliniecki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR M
94 211218 POL Paweł Piankowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
95 210847 POL Piotr Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Chł.
96 9 POL Stanisław Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
97 POL Marcel Bisewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
98 207099 POL Magdalena Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR K
99 205646 POL Julia Tomaszewska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR K
100 194779 CYP Juliusz Hebel

LAR M
101 2 POL Tomasz Trajnowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
102 194911 POL Krzysztof Szczodrowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
103 207349 POL Jan Melzer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Chł.
104 189531 POL Hubert Baranowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Chł.
105 206823 POL ZOFIA PRĄDZYŃSKA
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
106 196964 POL Hubert Lipiński
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
107 184168 POL Maksymilian Kabat
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
108 186831 POL Dorota Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Chł.
109 211227 POL franek kotlarek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR M
110 194897 POL Mateusz Grzempa
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
111 196898 POL Kacper Żywiczka
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
112 191832 POL Sylwia Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Dz.
113 197724 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Dz.
114 212648 POL Zuzanna Tarnawska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR K
115 207098 POL Paulina Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR K
116 182524 POL Weronika Maciejczuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Dz.
117 183368 POL Barbara Kotlarek-Kmin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR M
118 195571 POL Szymon Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Chł.
119 212631 CAN Stanisław Konarzewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
120 214348 POL Zuzanna Widomska
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR K
121 186220 POL Róża Stolarska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
Las. 4.7 Dz.
122 210221 POL Kinga Brzóska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR K
123 197541 POL Krzysztof sobczak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
124 11 POL Marcel Gluchowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAS
125 206497 POL Maciej Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR M
126 185706 POL Iwona Bielik-Pawelczyk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Dz.
127 192680 POL Łukasz Czerwiec
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
LAR M
128 191862 POL Maria Prus-Głowacka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
129 185782 POL Julia Szymczak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
130 191836 POL Gabriela Jakończuk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Dz.
131 205297 ESP Natalia Kuczys
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR K
132 194967 POL Hanna Dmochowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR K
133 205219 POL Jan Styś
LOK KLUB WODNY GARLAND
Las. 4.7 Chł.
134 202449 POL Igor Kuczys
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
135 191882 POL Rafał Szubert
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
136 191834 POL Rafał Szubert
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Chł.
137 186236 POL Stefan Marciniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
138 188235 POL Piotr Jóźwiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
139 202440 POL Piotr Jóźwiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAS
140 211814 POL Wojciech Kotowski
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAS
141 1 POL Maria Majchrzycka
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
142 197949 POL Igor Haufa
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
143 180724 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR M
144 196348 POL Oliwia Laskowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
145 180752 POL Szymon Jaskuła
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
146 193512 POL Szymon Szymanowicz
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI BŁĘKITNI
Las. 4.7 Chł.
147 206437 EST Miłosz Jerzy Gabryszewski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
LAR M
148 178341 POL Wojciech Juszczak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI BŁĘKITNI
Las. 4.7 Chł.
149 207579 POL Aleksander Unruh
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAS
150 201740 POL Julia Kozubowicz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
Las. 4.7 Dz.
151 202397 POL Franciszek Niesiobędzki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Chł.
152 215171 POL Adelina Wietki
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
Las. 4.7 Dz.
153 193510 POL Aleksander Kosowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
154 208169 POL Marcin Pietrzak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Chł.
155 207348 POL Weronika Folmer
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
LAR K
156 190544 POL Alan Kocięda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
157 205180 POL Renata Tereszkiewicz-Mac
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
Las. 4.7 Dz.
158 168053 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
159 178115 POL Wojciech Antoniak
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
160 203177 POL Antoni Pasich
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECIN
Las. 4.7 Chł.
161 208153 POL Krzysztof Olejnik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
Las. 4.7 Chł.
162 168053 POL Hanna Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
Las. 4.7 Dz.
163 197725 POL Kacper Klucznik
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
Las. 4.7 Chł.
164 212588 POL Filip Rajchert
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
165 191845 POL Jan Folaron-Pamuła
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
Las. 4.7 Chł.
166 212649 POL Magdalena Miłoszewska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAR M
167 198208 POL Tomasz Gajda
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
Las. 4.7 Chł.
168 183118 POL Kacper Radzikowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
169 198206 POL Kacper Radzikowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
170 213508 POL Paweł Ortmann
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAS
171 202655 POL Oskar Maguda
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
172 212958 POL Natalia Borusińska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
LAR K
173 197723 POL Danuta Wilska
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
Las. 4.7 Dz.
174 191836 POL Amelia Dziąba
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
175 203114 POL Konrad DZIĄBA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
176 196962 POL Anna WIEDEHEFT
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
177 210103 POL Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
178 206283 POL Paweł Szota
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Las. 4.7 Chł.
179 197749 POL Elżbieta Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Las. 4.7 Dz.
180 173836 POL Kacper Kulawiak
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Las. 4.7 Chł.
181 171258 POL Marcel Skubański
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Las. 4.7 Chł.
182 177820 POL Grzegorz Malitowski
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR M
183 204763 POL Przemysław Okoński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR M
184 208653 POL Stanisław Janowicz
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR M
185 131111 POL Konstanty Sawicki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
186 209834 POL Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
187 191839 POL Kamil Lenczowski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
188 155035 POL Andrzej Pochopień
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
189 208738 POL Marek Szczepankowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
Las. 4.7 Chł.
190 215004 POL Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
191 170199 POL Wiktor Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
192 174566 POL Konrad Ciernia
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
193 166479 POL Tymoteusz Mika
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
194 214219 POL Wojciech Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
195 210946 POL Kacper Ludwiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAS
196 193512 POL Gabriel Małecki
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECIN
LAR M
197 192638 POL Paweł Gerłachowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
198 211107 POL Mikołaj Silny
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
199 210564 POL Zuzanna Reszka
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Dz.
200 160730 POL Bartosz Grzesiek
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Chł.
201 203179 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
202 195031 POL Olga Hanslik
GOLDEN BOATS ACADEMY
Las. 4.7 Dz.
203 212589 POL Amelia Buska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
204 212506 POL Piotr Ostrowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAS
205 206438 EST Mariusz Śliwiński
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR M
206 20 POL Maurycy Robakowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR M
207 201940 POL Wiktor Kreft
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
208 213849 POL Katarzyna Harc
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR K
209 21046 POL Mateusz Hrymajło
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECIN
Las. 4.7 Chł.
210 189964 POL Adam Słodownik
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
211 166279 POL Robert Berliński
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
Las. 4.7 Chł.
212 213309 POL Michał Paciorek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
213 213292 POL Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
214 191842 POL Hubert Maczyszyn
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
215 178293 POL Jakub Miszczak
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
216 191834 POL Agnieszka Baron
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
217 180752 POL Agnieszka Jankowiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Dz.
218 167806 POL Teodor Kasprzyk
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Chł.
219 182211 POL Jerzy Galeza
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Las. 4.7 Chł.
220 202281 RUS Mark Lisovitckii
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
221 214702 POL Kacper Mazurek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAS
222 209552 POL Sebastian Mazurek

LAS
223 11 POL Nikola Krzosek
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR K
224 206823 POL Gustaw Kwiek
GOLDEN BOATS ACADEMY
Las. 4.7 Chł.
225 200984 POL Gracjan Niczyj
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
Las. 4.7 Chł.
226 18622 POL Volodymyr Kravchenko
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR M
227 186233 POL Bohdan Kravchenko

LAR M
Klasa: LAR K Results are final as of 18:49 on July 24, 2019, Gdynia, 22 - 24.07.2019 r.
Rank Division Fleet Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 Score
1 J-ka --- POL 214216 Julia Rogalska 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 1.0 1.0 1.0 1.0 (3.0) 4.0
2 J-ka --- POL 207099 Magda Placzke 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 2.0 2.0 3.0 (12.0) 4.0 11.0
3 --- --- POL 213849 Katarzyna Harc 2000 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 3.0 4.0 2.0 (7.0) 5.0 14.0
4 J-ka --- POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 9.0 3.0 5.0 (22.0) 1.0 18.0
5 J-ka J-ka Mł. POL 213144 Laura Szulc 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 7.0 (8.0) 4.0 7.0 23.0
6 J-ka --- POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 10.0 (15.0) 4.0 8.0 2.0 24.0
7 J-ka J-ka Mł. POL 185782 Julia Szymczak 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 8.0 (10.0) 10.0 3.0 9.0 30.0
8 J-ka --- POL 207098 Paulina Placzke 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 4.0 6.0 6.0 (20.0) 14.0 30.0
9 J-ka --- ESP 205297 Natalia Kuczys 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 12.0 (18.0) 13.0 5.0 10.0 40.0
10 J-ka J-ka Mł. POL 218847 Dominika Raszka 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 11.0 13.0 17.0 2.0 (20.0) 43.0
11 J-ka J-ka Mł. POL 194967 Hanna Dmochowska 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 15.0 12.0 (22.0) 9.0 8.0 44.0
12 --- --- POL 195574 Anna Michalska 1999 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 13.0 9.0 9.0 (16.0) 16.0 47.0
13 J-ka --- POL 196348 Oliwia Laskowska 2001 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (26.0 UFD) 5.0 16.0 6.0 21.0 48.0
14 J-ka --- POL 195786 Natalia Jabłońska 2001 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 7.0 11.0 18.0 13.0 (19.0) 49.0
15 J-ka J-ka Mł. POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 14.0 17.0 7.0 (23.0) 11.0 49.0
16 --- --- POL 205646 Julia Tomaszewska 2000 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 6.0 8.0 15.0 24.0 (25.0) 53.0
17 J-ka J-ka Mł. POL 212589 Amelia Buska 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 16.0 16.0 11.0 11.0 (24.0) 54.0
18 J-ka J-ka Mł. POL 195782 Hanna Koczar 2003 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 19.0 (22.0) 12.0 10.0 17.0 58.0
19 --- --- POL 207348 Weronika Folmer 1999 --- (20.0) 14.0 14.0 18.0 13.0 59.0
20 J-ka J-ka Mł. POL 214348 Zuzanna Widomska 2003 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 21.0 21.0 19.0 (26.0 DNC) 6.0 67.0
21 J-ka J-ka Mł. POL 191836 Amelia Dziąba 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 22.0 (24.0) 21.0 14.0 12.0 69.0
22 J-ka --- POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 17.0 19.0 (23.0) 19.0 18.0 73.0
23 J-ka --- POL 212648 Zuzanna Tarnawska 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 18.0 20.0 20.0 17.0 (22.0) 75.0
24 J-ka --- LTU 210488 Leja Savickaite 2002 --- (26.0 UFD) 23.0 24.0 15.0 15.0 77.0
25 J-ka J-ka Mł. POL 11 Nikola Krzosek 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (26.0 UFD) 26.0 RET 26.0 DNC 21.0 23.0 96.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 25, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAR M Results are final as of 0:20 on July 25, 2019, Gdynia, 22 - 24.07.2019 r.
Rank Division Fleet Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 Score
1 Jr --- POL 211107 Mikołaj Silny 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 1.0 2.0 1.0 (6.0) 4.0 8.0
2 Jr --- POL 210947 Łukasz Machowski 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2.0 1.0 3.0 (4.0) 2.0 8.0
3 Jr Jr Mł. POL 213355 Przemysław Machowski 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 4.0 (8.0) 5.0 1.0 5.0 15.0
4 Jr Jr Mł. POL 212649 Filip Miłoszewski 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 3.0 (13.0) 2.0 3.0 10.0 18.0
5 Jr Jr Mł. POL 202449 Igor Kuczys 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 5.0 6.0 7.0 (18.0) 1.0 19.0
6 Jr --- POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (21.0) 3.0 10.0 2.0 6.0 21.0
7 Jr Jr Mł. POL 212588 Filip Rajchert 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (10.0) 4.0 9.0 8.0 3.0 24.0
8 Jr Jr Mł. POL 214224 Tomasz Trajnowicz 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 9.0 5.0 4.0 (24.0) 8.0 26.0
9 Jr --- POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW (13.0) 9.0 6.0 9.0 9.0 33.0
10 Jr Jr Mł. POL 180752 Kacper Jaskuła 2003 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 7.0 (18.0) 8.0 12.0 7.0 34.0
11 Jr Jr Mł. CYP 194779 Juliusz Hebel 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 8.0 7.0 (14.0) 14.0 11.0 40.0
12 Jr Jr Mł. POL 196962 Jakub Wiedeheft 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 14.0 10.0 (32.0) 5.0 13.0 42.0
13 Jr Jr Mł. POL 210007 Igor Barcikowski 2004 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (23.0) 12.0 11.0 7.0 16.0 46.0
14 Jr --- POL 196964 Hubert Lipiński 2002 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 16.0 12.0 (36.0) 28.0 62.0
15 Jr Jr Mł. POL 196898 Kacper Żywiczka 2003 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 21.0 (35.0) 15.0 17.0 68.0
16 Jr Jr Mł. POL 215528 Wiktor Robaczewski 2003 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (29.0) 28.0 20.0 11.0 12.0 71.0
17 Jr Jr Mł. POL 190829 Tomasz Procek 2003 LOK KLUB WODNY GARLAND 18.0 (53.0) 18.0 13.0 22.0 71.0
18 Jr --- RUS 202281 Mark Lisovitckii 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 11.0 (31.0) 26.0 16.0 23.0 76.0
19 Jr Jr Mł. POL 180724 Hubert Roszyk 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 32.0 11.0 17.0 19.0 (44.0) 79.0
20 Jr Jr Mł. CAN 212631 Stanisław Konarzewski 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 26.0 20.0 19.0 (38.0) 15.0 80.0
21 Jr Jr Mł. EST 206438 Dominik Śliwiński 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 28.0 15.0 24.0 (30.0) 14.0 81.0
22 Jr --- POL 7 Kacper Fabian 2002 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY SZKUNER 16.0 (34.0) 27.0 22.0 21.0 86.0
23 Jr --- POL 20 Maurycy Robakowski 2001 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 25.0 26.0 28.0 20.0 (45.0) 99.0
24 Jr Jr Mł. POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 12.0 36.0 25.0 28.0 (47.0) 101.0
25 Jr Jr Mł. POL 188824 David Goetz 2019 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 17.0 32.0 22.0 (35.0) 34.0 105.0
26 Jr --- POL 178115 Wojciech Antoniak 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 36.0 14.0 (64.0 UFD) 29.0 27.0 106.0
27 Jr Jr Mł. POL 213309 Michał Paciorek 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 27.0 (54.0) 23.0 33.0 24.0 107.0
28 Jr Jr Mł. POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 20.0 27.0 29.0 (34.0) 32.0 108.0
29 Jr Jr Mł. POL 191842 Hubert Maczyszyn 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 22.0 45.0 13.0 (51.0) 29.0 109.0
30 Jr --- POL 191882 Rafał Szubert 2002 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 33.0 24.0 34.0 (44.0) 19.0 110.0
31 Jr Jr Mł. EST 206437 Miłosz Jerzy Gabryszewski 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ (50.0) 40.0 15.0 39.0 18.0 112.0
32 Jr Jr Mł. LTU 198953 Arunas Daracius 2003 --- 35.0 (39.0) 16.0 37.0 25.0 113.0
33 Jr Jr Mł. POL 190544 Alan Kocięda 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 19.0 23.0 36.0 42.0 (46.0) 120.0
34 Jr Jr Mł. POL 195867 Karol Głąbik 2003 LOK KLUB WODNY GARLAND 37.0 29.0 (41.0) 25.0 33.0 124.0
35 Jr --- POL 201940 Wiktor Kreft 2001 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 34.0 22.0 31.0 40.0 (42.0) 127.0
36 Jr Jr Mł. POL 215004 Antoni Borkowski 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 31.0 19.0 (45.0) 43.0 35.0 128.0
37 Jr Jr Mł. LTU 198569 Gediminas Cirtautas 2003 --- 38.0 25.0 21.0 45.0 (60.0) 129.0
38 Jr Jr Mł. POL 195317 Dobromir Sokołowski 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (64.0 DNC) 37.0 30.0 23.0 41.0 131.0
39 Jr Jr Mł. POL 176745 Dominik Popielarz 2003 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (49.0) 42.0 33.0 32.0 26.0 133.0
40 Jr Jr Mł. POL 186236 Stefan Marciniak 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 40.0 (49.0) 43.0 21.0 30.0 134.0
41 Jr Jr Mł. POL 192638 Paweł Gerłachowski 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 46.0 (47.0) 38.0 17.0 40.0 141.0
42 Jr Jr Mł. POL 203114 Konrad Dziąba 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (57.0) 48.0 52.0 26.0 20.0 146.0
43 Jr --- POL 202655 Oskar Maguda 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (48.0) 35.0 42.0 31.0 38.0 146.0
44 Jr Jr Mł. POL 210009 Adam Sokołowski 2003 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (64.0 DSQ) 17.0 64.0 UFD 10.0 64.0 DNC 155.0
45 Jr --- POL 201833 Fabian Chodak 2002 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 43.0 56.0 (64.0 UFD) 27.0 36.0 162.0
46 Jr Jr Mł. POL 18622 Voodymyr Kravchenko 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 44.0 30.0 37.0 (52.0) 51.0 162.0
47 Jr Jr Mł. POL 213292 Szymon Oleksiuk 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 24.0 38.0 44.0 (64.0 DNC) 64.0 DNC 170.0
48 Jr --- POL 195312 Stanisław Podwojski 2002 LOK KLUB WODNY GARLAND 39.0 43.0 40.0 (53.0) 49.0 171.0
49 Jr Jr Mł. POL 206497 Maciej Małachowski 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 51.0 46.0 46.0 (64.0 DSQ) 31.0 174.0
50 Jr Jr Mł. POL 208653 Stanisław Janowicz 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 42.0 (55.0) 47.0 49.0 39.0 177.0
51 Jr Jr Mł. POL 193512 Gabriel Małecki 2004 KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 41.0 44.0 48.0 46.0 (56.0) 179.0
52 Jr Jr Mł. POL 191834 Dominik Konieczny 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 47.0 33.0 49.0 (55.0) 52.0 181.0
53 Jr Jr Mł. POL 212721 Maciej Giermala 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 54.0 41.0 39.0 48.0 (55.0) 182.0
54 Jr --- POL 212202 Kajetan Glinicki 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 30.0 52.0 (64.0 DNC) 54.0 53.0 189.0
55 Jr --- POL 186233 Bohdan Kravchenko 2001 --- 53.0 51.0 50.0 (56.0) 37.0 191.0
56 --- --- POL 192680 Łukasz Czerwiec 2000 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 52.0 (62.0) 51.0 47.0 43.0 193.0
57 Jr Jr Mł. LTU 201111 Ignas Misevičius 2004 --- 45.0 (58.0) 54.0 50.0 50.0 199.0
58 Jr Jr Mł. POL 170891 Jakub Chodak 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 60.0 (61.0) 57.0 41.0 48.0 206.0
59 Jr Jr Mł. POL 190828 Mikołaj Warot 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 56.0 50.0 53.0 (61.0) 61.0 220.0
60 Jr Jr Mł. POL 20183 Franciszek Kotlarek 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (64.0 DNC) 57.0 55.0 58.0 54.0 224.0
61 Jr Jr Mł. POL 183368 Mikołaj Kmin 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 55.0 (63.0) 59.0 57.0 59.0 230.0
62 Jr --- POL 198206 Kacper Radzikowski 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (59.0) 59.0 56.0 59.0 57.0 231.0
63 --- --- POL 177820 Grzegorz Malitowski 1976 LOK KLUB WODNY GARLAND 58.0 (60.0) 58.0 60.0 58.0 234.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 63, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAS Results are final as of 18:45 on July 24, 2019, Gdynia, 22 - 24.07.2019 r.
Rank Division Fleet Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 Mł. --- POL 214117 Kuba Rodziewicz 1998 --- 3.0 2.0 1.0 (7.0) 1.0 3.0 10.0
2 Mł. Jr POL 212506 Piotr Ostrowski 2000 AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY WARSZAWA 5.0 4.0 (8.0) 1.0 3.0 4.0 17.0
3 --- --- POL 9 Stanisław Klimaszewski 1992 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 1.0 6.0 2.0 3.0 (24.0 DNC) 8.0 20.0
4 Mł. Jr POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (7.0) 1.0 3.0 6.0 4.0 6.0 20.0
5 Mł. Jr POL 131111 Konstanty Sawicki 2002 --- 4.0 3.0 (12.0) 5.0 9.0 2.0 23.0
6 Mł. Jr POR 211173 Andre granadeiro 2001 --- 2.0 7.0 6.0 8.0 2.0 (13.0) 25.0
7 Mł. Jr POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (9.0) 9.0 4.0 4.0 8.0 1.0 26.0
8 Mł. --- POL 214702 Kacper Mazurek 1999 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 6.0 (10.0) 7.0 2.0 7.0 10.0 32.0
9 Mł. Jr POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 8.0 8.0 9.0 (11.0) 6.0 9.0 40.0
10 Mł. Jr POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13.0 (24.0 BFD) 5.0 12.0 5.0 11.0 46.0
11 Mł. --- POL 11 Marcel Gluchowski 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 10.0 5.0 10.0 9.0 14.0 (15.0) 48.0
12 Mł. --- POL 209552 Sebastian Mazurek 1999 --- 11.0 (18.0) 11.0 10.0 12.0 7.0 51.0
13 Mł. Jr POL 166705 Bartłomiej Mierzwa 2003 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (17.0) 12.0 14.0 16.0 10.0 5.0 57.0
14 Mł. Jr POL 210946 Kacper Ludwiński 2000 KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 14.0 (16.0) 13.0 13.0 15.0 16.0 71.0
15 Mł. Jr POL 207579 Aleksander Unruh 2000 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 15.0 11.0 17.0 (22.0) 18.0 12.0 73.0
16 Mł. --- POL 211814 Wojciech Kotowski 1999 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 19.0 (21.0) 21.0 15.0 11.0 14.0 80.0
17 Mł. Jr POL 209431 Tymoteusz Walicki 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (23.0) 13.0 16.0 14.0 19.0 18.0 80.0
18 Mł. Jr POL 210945 Jędrzej Bering 2001 KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 12.0 17.0 19.0 17.0 17.0 (20.0) 82.0
19 Mł. Jr POL 202440 Piotr Jóźwiak 2001 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 18.0 15.0 (20.0) 18.0 13.0 19.0 83.0
20 Mł. --- POL 210088 Radosław Jankowski 1999 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 16.0 (22.0) 18.0 19.0 16.0 21.0 90.0
21 --- --- POL 212647 Maciej Bardan 1963 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (22.0) 19.0 15.0 21.0 20.0 17.0 92.0
22 Mł. Jr POL 7667 Tomasz Dąbrowski 2001 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 21.0 14.0 22.0 (23.0) 21.0 23.0 101.0
23 Mł. Jr POL 213508 Paweł Ortmann 2002 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 20.0 20.0 (23.0) 20.0 22.0 22.0 104.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 23, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAS4.7 Dz Results are final as of 18:56 on July 24, 2019, Gdynia, 22 - 24.07.2019 r.
Rank Division Fleet Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 Score
1 J-ka Mł. --- POL 191862 Maria Prus-Głowacka 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 1.0 2.0 2.0 (5.0) 3.0 8.0
2 J-ka Mł. --- POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 4.0 (6.0) 5.0 1.0 1.0 11.0
3 J-ka Mł. Mł. POL 215688 Natalia Nadrzewia 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 3.0 1.0 4.0 3.0 (6.0) 11.0
4 J-ka Mł. Mł. POL 197541 Klara Sobczak 2005 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 7.0 1.0 4.0 (29.0) 14.0
5 J-ka Mł. --- POL 205650 Aleksandra Bobula 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 7.0 5.0 3.0 8.0 (18.0) 23.0
6 J-ka Mł. Mł. POL 214218 Natalia Burczynska 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 6.0 3.0 12.0 (14.0) 4.0 25.0
7 J-ka Mł. --- POL 195031 Olga Hanslik 2004 LOK KLUB WODNY GARLAND (18.0) 4.0 13.0 6.0 7.0 30.0
8 J-ka Mł. --- POL 1 Maria Majchrzycka 2004 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 12.0 (21.0) 19.0 2.0 2.0 35.0
9 J-ka Mł. --- POL 180733 Iga Marcisz 2004 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 5.0 15.0 6.0 12.0 (20.0) 38.0
10 J-ka Mł. Mł. POL 180752 Agnieszka Jankowiak 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 13.0 13.0 (26.0) 10.0 8.0 44.0
11 J-ka Mł. Mł. POL 185706 Michalina Pawelczyk 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (24.0) 9.0 24.0 7.0 5.0 45.0
12 J-ka Mł. Mł. POL 207572 Karolina Gała 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (26.0) 11.0 9.0 11.0 16.0 47.0
13 J-ka Mł. Mł. POL 191832 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 9.0 10.0 10.0 (25.0) 21.0 50.0
14 J-ka Mł. Mł. POL 197724 Julia Wróblewska 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 23.0 12.0 8.0 (28.0) 9.0 52.0
15 J-ka Mł. Mł. POL 197749 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 19.0 8.0 18.0 18.0 (28.0) 63.0
16 J-ka Mł. Mł. POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 16.0 18.0 (20.0) 19.0 10.0 63.0
17 J-ka Mł. Mł. POL 210956 Karolina Skwarek 2005 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 11.0 17.0 (21.0) 16.0 19.0 63.0
18 J-ka Mł. --- POL 205180 Aleksandra Mac 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB (21.0) 20.0 15.0 13.0 17.0 65.0
19 J-ka Mł. --- POL 191836 Gabriela Jakończuk 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 8.0 (36.0 UFD) 23.0 21.0 15.0 67.0
20 J-ka Mł. Mł. POL 201835 Wiktoria Harnasz 2005 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (22.0) 22.0 17.0 17.0 13.0 69.0
21 J-ka Mł. Mł. POL 196864 Sara Wiśniewska 2005 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 19.0 (30.0) 26.0 11.0 71.0
22 J-ka Mł. Mł. POL 204205 Lena Cituk 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 14.0 (36.0 UFD) 14.0 20.0 24.0 72.0
23 J-ka Mł. Mł. POL 215171 Adelina Wietki 2006 YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 10.0 (36.0 UFD) 22.0 15.0 26.0 73.0
24 J-ka Mł. Mł. POL 206823 Zofia Prądzyńska 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 32.0 (36.0 UFD) 11.0 24.0 12.0 79.0
25 J-ka Mł. Mł. POL 182524 Weronika Maciejczuk 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (34.0) 26.0 32.0 9.0 14.0 81.0
26 J-ka Mł. --- POL 198209 Oliwia Dróżyńska 2004 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 30.0 14.0 16.0 22.0 (31.0) 82.0
27 J-ka Mł. --- POL 168053 Hanna Burdziej 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 20.0 (36.0 UFD) 7.0 36.0 DNC 25.0 88.0
28 J-ka Mł. Mł. POL 192860 Aleksandra Mańkowska 2005 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 25.0 (27.0) 23.0 23.0 88.0
29 J-ka Mł. Mł. POL 210564 Zuzanna Reszka 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 29.0 16.0 25.0 31.0 (33.0) 101.0
30 J-ka Mł. Mł. POL 188349 Teresa Masztalerz 2006 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.0 23.0 29.0 (32.0) 32.0 109.0
31 J-ka Mł. Mł. POL 166297 Natalia Malinowska 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 33.0 24.0 28.0 27.0 (34.0) 112.0
32 J-ka Mł. --- POL 201740 Julia Kozubowicz 2004 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 27.0 (36.0 UFD) 31.0 33.0 22.0 113.0
33 J-ka Mł. --- POL 197723 Danuta Wilska 2004 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 28.0 27.0 (33.0) 29.0 30.0 114.0
34 J-ka Mł. Mł. POL 188822 Sarah Goetz 2019 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 31.0 28.0 (34.0) 30.0 27.0 116.0
35 J-ka Mł. Mł. POL 186220 Róża Stolarska 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (36.0 RET) 29.0 35.0 34.0 35.0 133.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 35, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAS4.7 Ch Results are final as of 18:54 on July 24, 2019, Gdynia, 22 - 24.07.2019 r.
Rank Division Fleet Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 Score
1 Jr Mł. --- POL 203179 Filip Kapała 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 1.0 2.0 (12.0) 4.0 7.0 14.0
2 Jr Mł. Mł. POL 168402 Filip Olszewski 2006 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 5.0 3.0 3.0 (75.0 DSQ) 3.0 14.0
3 Jr Mł. --- POL 203349 Maciej Panaś 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 1.0 (16.0) 14.0 1.0 18.0
4 Jr Mł. --- POL 209834 Leon Gniadek 2004 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 6.0 5.0 10.0 3.0 (12.0) 24.0
5 Jr Mł. --- POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 21.0 (24.0) 4.0 2.0 2.0 29.0
6 Jr Mł. Mł. POL 213549 Miłosz Michalak 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 9.0 17.0 1.0 (23.0) 4.0 31.0
7 Jr Mł. Mł. POL 215782 Tymoteusz Wysocki 2005 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 4.0 (75.0 BFD) 2.0 16.0 10.0 32.0
8 Jr Mł. --- POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 3.0 14.0 (75.0 UFD) 5.0 18.0 40.0
9 Jr Mł. Mł. POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 14.0 (58.0) 7.0 17.0 8.0 46.0
10 Jr Mł. --- POL 203271 Paweł Trella 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 7.0 8.0 (75.0 UFD) 24.0 9.0 48.0
11 Jr Mł. --- POL 189964 Adam Słodownik 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 17.0 6.0 14.0 (28.0) 14.0 51.0
12 --- --- POL 197949 Igor Haufa 2003 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 20.0 4.0 6.0 (26.0) 22.0 52.0
13 Jr Mł. Mł. POL 208153 Krzysztof Olejnik 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW (27.0) 20.0 15.0 7.0 11.0 53.0
14 Jr Mł. --- POL 214119 Maciej Lickendorf 2004 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 10.0 9.0 19.0 (21.0) 17.0 55.0
15 Jr Mł. Mł. POL 191839 Kamil Lenczowski 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 26.0 18.0 11.0 9.0 (49.0) 64.0
16 Jr Mł. Mł. POL 205216 Mateusz Narloch 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 12.0 11.0 (75.0 UFD) 25.0 21.0 69.0
17 Jr Mł. --- POL 210005 Michał Mazurowski 2004 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 24.0 12.0 (37.0) 29.0 5.0 70.0
18 Jr Mł. Mł. POL 167806 Teodor Kasprzyk 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 23.0 23.0 17.0 8.0 (58.0) 71.0
19 Jr Mł. --- POL 203177 Antoni Pasich 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 11.0 21.0 (31.0) 12.0 27.0 71.0
20 Jr Mł. Mł. POL 186831 Jakub Kluk 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 13.0 7.0 (32.0) 32.0 23.0 75.0
21 Jr Mł. Mł. POL 211218 Paweł Piankowski 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 25.0 (37.0) 18.0 13.0 19.0 75.0
22 Jr Mł. Mł. POL 206290 Piotr Flieger 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 19.0 27.0 8.0 (64.0) 25.0 79.0
23 Jr Mł. Mł. POL 208738 Marek Szczepankowski 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 8.0 16.0 (75.0 UFD) 27.0 30.0 81.0
24 Jr Mł. Mł. POL 160402 Kacper Dybiec 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 37.0 (47.0) 33.0 11.0 6.0 87.0
25 Jr Mł. Mł. POL 201122 Maciej Cymerman 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW (31.0) 28.0 22.0 6.0 31.0 87.0
26 Jr Mł. --- POL 197725 Kacper Klucznik 2004 KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 29.0 (62.0) 20.0 10.0 29.0 88.0
27 Jr Mł. Mł. POL 160730 Michał Grzesiek 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 22.0 (48.0) 24.0 22.0 20.0 88.0
28 Jr Mł. --- POL 210103 Karol Eriksson 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 18.0 22.0 (75.0 DSQ) 38.0 15.0 93.0
29 Jr Mł. Mł. POL 206823 Gustaw Kwiek 2006 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 41.0 (44.0) 40.0 1.0 16.0 98.0
30 Jr Mł. Mł. POL 170199 Wiktor Borkowski 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (43.0) 19.0 25.0 31.0 26.0 101.0
31 Jr Mł. --- POL 194897 Mateusz Balicki 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (35.0) 30.0 28.0 19.0 32.0 109.0
32 Jr Mł. Mł. POL 212046 Marcel Bisewski 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 50.0 10.0 9.0 46.0 (51.0) 115.0
33 Jr Mł. Mł. LTU 198564 Jonas Drasutavicius 2005 --- 30.0 25.0 23.0 (48.0) 39.0 117.0
34 --- --- POL 197815 Piotr Hofman 2003 LOK KLUB WODNY GARLAND 28.0 45.0 34.0 (53.0) 13.0 120.0
35 Jr Mł. Mł. POL 202397 Franciszek Niesiobędzki 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 33.0 15.0 47.0 (55.0) 28.0 123.0
36 Jr Mł. --- POL 210287 Michał Tokarczyk 2004 LOK KLUB WODNY GARLAND 44.0 40.0 5.0 (59.0) 35.0 124.0
37 Jr Mł. Mł. POL 196962 Tymon Gajdziński 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 16.0 13.0 43.0 58.0 (60.0) 130.0
38 Jr Mł. --- LTU 204848 Giedrius Talijunas 2004 --- (49.0) 32.0 41.0 15.0 42.0 130.0
39 --- --- POL 203009 Aleksander Szczygielski 2002 LOK KLUB WODNY GARLAND 40.0 41.0 13.0 37.0 (43.0) 131.0
40 Jr Mł. --- LTU 207815 Arnas Vaišnys 2004 FUNDACJA HARCERSTWA CENTRUM WYCHOWANIA M 42.0 35.0 35.0 20.0 (63.0) 132.0
41 Jr Mł. --- POL 208169 Marcin Pietrzak 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 32.0 36.0 21.0 43.0 (47.0) 132.0
42 Jr Mł. --- POL 178466 Tytus Czajkowski 2004 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 39.0 (46.0) 26.0 35.0 38.0 138.0
43 Jr Mł. Mł. POL 200984 Gracjan Niczyj 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (60.0) 31.0 30.0 45.0 33.0 139.0
44 Jr Mł. Mł. POL 186832 Kamil Stemplewski 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 34.0 34.0 39.0 (50.0) 44.0 151.0
45 Jr Mł. --- POL 195304 Illya Zaradny 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 55.0 26.0 (56.0) 18.0 53.0 152.0
46 Jr Mł. --- POL 166279 Robert Berliński 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 15.0 43.0 (65.0) 42.0 57.0 157.0
47 Jr Mł. Mł. POL 180716 Szymon Janiak 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (67.0) 42.0 42.0 36.0 37.0 157.0
48 Jr Mł. Mł. POL 192638 Szymon Gąsiorowski 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 56.0 (57.0) 48.0 34.0 24.0 162.0
49 Jr Mł. Mł. POL 195571 Szymon Małachowski 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 45.0 29.0 (52.0) 49.0 45.0 168.0
50 Jr Mł. Mł. POL 171258 Marcel Skubański 2005 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 36.0 49.0 (66.0) 30.0 55.0 170.0
51 Jr Mł. Mł. POL 186235 Cezary Popielski 2019 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 38.0 52.0 51.0 33.0 (59.0) 174.0
52 Jr Mł. Mł. POL 150262 Konstantyn Podwojski 2005 LOK KLUB WODNY GARLAND (69.0) 55.0 29.0 40.0 54.0 178.0
53 Jr Mł. Mł. POL 193510 Aleksander Kosowski 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 48.0 (60.0) 38.0 51.0 41.0 178.0
54 Jr Mł. Mł. POL 184168 Maksymilian Kabat 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 61.0 (64.0) 44.0 44.0 36.0 185.0
55 Jr Mł. Mł. POL 166479 Tymoteusz Mika 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 53.0 39.0 49.0 (60.0) 46.0 187.0
56 Jr Mł. Mł. POL 198208 Tomasz Gajda 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 51.0 33.0 (57.0) 57.0 48.0 189.0
57 Jr Mł. --- POL 206283 Paweł Szota 2004 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 47.0 50.0 27.0 (75.0 DNC) 72.0 196.0
58 Jr Mł. Mł. POL 173379 Kacper Walęga 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (75.0 DNC) 38.0 75.0 UFD 47.0 40.0 200.0
59 Jr Mł. Mł. POL 173836 Kacper Kulawiak 2005 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 54.0 61.0 36.0 52.0 (62.0) 203.0
60 Jr Mł. Mł. POL 194911 Krzysztof Szczodrowski 2005 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (65.0) 65.0 50.0 41.0 52.0 208.0
61 Jr Mł. Mł. POL 178341 Wojciech Juszczak 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI BŁĘKITNI (64.0) 59.0 46.0 56.0 50.0 211.0
62 Jr Mł. --- POL 1644 Oliwier Rubinkowski 2004 LOK KLUB WODNY GARLAND (63.0) 53.0 45.0 54.0 61.0 213.0
63 Jr Mł. --- POL 1825 Hubert Baranowski 2004 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 59.0 (66.0) 54.0 39.0 65.0 217.0
64 Jr Mł. --- POL 178293 Jakub Miszczak 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 57.0 (67.0) 60.0 67.0 34.0 218.0
65 Jr Mł. Mł. POL 207349 Jan Melzer 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 52.0 56.0 58.0 (68.0) 64.0 230.0
66 Jr Mł. Mł. POL 210847 Jakub Rzeszotek 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 46.0 51.0 61.0 (75.0 DSQ) 73.0 231.0
67 Jr Mł. Mł. POL 205219 Jan Styś 2005 LOK KLUB WODNY GARLAND 62.0 63.0 55.0 (71.0) 56.0 236.0
68 Jr Mł. Mł. POL 155035 Andrzej Pochopień 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 58.0 (70.0) 59.0 61.0 68.0 246.0
69 Jr Mł. Mł. POL 174566 Konrad Ciernia 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 68.0 54.0 63.0 63.0 (71.0) 248.0
70 Jr Mł. Mł. POL 193512 Szymon Szymanowicz 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI BŁĘKITNI 70.0 (72.0) 53.0 66.0 66.0 255.0
71 Jr Mł. Mł. POL 182211 Jerzy Galeza 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (73.0) 68.0 64.0 62.0 67.0 261.0
72 Jr Mł. Mł. POL 210946 Mateusz Hrymajło 2005 KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 66.0 69.0 62.0 69.0 (70.0) 266.0
73 Jr Mł. Mł. POL 160732 Mateusz Śledzik 2005 LOK KLUB WODNY GARLAND 72.0 73.0 (75.0 DNC) 65.0 69.0 279.0
74 Jr Mł. Mł. POL 191845 Jan Folaron-Pamuła 2005 KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 71.0 71.0 67.0 70.0 (74.0) 279.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 74, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Volvo Gdynia Sailing Days
2019

To wydarzenie sportowe to nie pojedyncze zawody, tylko festiwal żeglarski. Potrafi on trwać od niespełna dwóch tygodni, aż do ponad trzech.. Poprzednia edycja trwała trzy tygodnie. Wszystko zawsze zależy od liczby konkurencji, które uda się przyciągnąć do Gdyni.

...
  • 2019-07-29 - 2019-07-30
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. LAS U20, LAS 4.7 U16 K i M

Więcej
...
  • 2019-07-27 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia-24 OD, Micro, Skippi 650, Korsarz, PPJK

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

Klasa Finn

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Mistrzostwa Polski RS:X

RS:X

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-08-03
29'er World Championships

The Zhik 29er World Championships will be held in Gdynia, Poland on 26th July until 3rd August 2019 (Racing days 29th July-3rd Aug). Please be advised that as Gdynia is hosting the World Sailing Youth Championships which finish on the 20th July, there will be no access to the Venue until the 22nd July for trailers or competitors of the 29er Class Worlds.

Więcej
...
  • 2019-07-25 - 2019-07-27
Kinder + Sport – Puchar Trenerów

OPP B

Więcej
...
  • 2019-07-23 - 2019-07-24
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. RS:X U19, TEC K i M

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Miasta Gdyni kl. LAS, LAR, Las 4.7

Eliminacja do MMŚ (U21) kl. LAS, Eliminacja do MME (U21) kl. LAS, Eliminacja do OOM kl. Las. 4.7

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-23
Mistrzostwa Polski w Sprincie

Termin: 22.07 - 24.07 kl. OPP K i M, L'EQ OPEN, 29er OPEN

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class, Kite Foil

Więcej