29'er World Championships

The Zhik 29er World Championships will be held in Gdynia, Poland on 26th July until 3rd August 2019 (Racing days 29th July-3rd Aug). Please be advised that as Gdynia is hosting the World Sailing Youth Championships which finish on the 20th July, there will be no access to the Venue until the 22nd July for trailers or competitors of the 29er Class Worlds.

2019-07-30 09:34:45

Request for a review of a boat's score No. 1 pobierz

2019-07-29 19:04:19

Sailing Instructions pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-07-28
29ER OPEN
29ER OPEN
b.o. -
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 2898 GBR Aled Llewellyn-Jones
GBR Benjamin Willett


29ER OPEN
2 2426 POL Magdalena Chyla
POL Oliwia Jekiel


29ER OPEN
3 2825 DEN Malthe Ebdrup
DEN Peter Joos


29ER OPEN
4 2528 HKG Ulysse Ha Thuc
HKG Maddalena Di Salvo


29ER OPEN
5 2246 GER Simon Heindl
GER Fynn Kaufhold


29ER OPEN
6 2527 SWE Alice Moss
SWE Carl Hörfelt


29ER OPEN
7 2805 SWE Martina Carlsson
SWE Amanda Ljunggren


29ER OPEN
8 2566 ARG Clara Videla
ARG Sofia Videla


29ER OPEN
9 2565 ARG Ines Billoch
ARG Victoria Tagliapietra


29ER OPEN
10 2575 ARG Ignacio Hermida
ARG Maximiliano Kralj


29ER OPEN
11 2567 ARG Felipe Cosentino
ARG Tomás Fitte


29ER OPEN
12 1808 BRA Nicolas Bernal
BRA Gabriel Michaelis


29ER OPEN
13 2958 ESP Jaime Framis Harguindey
ESP Jack Honey


29ER OPEN
14 2810 DEN Jens-Christian Dehn-Toftehøj
DEN Mads Fuglbjerg


29ER OPEN
15 2905 GBR Elodie Edwards
GBR Hannah Morris


29ER OPEN
16 2 AUS Archie Cropley
AUS Max Paul


29ER OPEN
17 2893 NZL Brayden Hamilton
NZL Pat Morgan


29ER OPEN
18 2457 HKG Karrie Clark
HKG Penelope Martin


29ER OPEN
19 2482 GER Finn Thun
GER Luk Thun


29ER OPEN
20 2943 HKG Pei Yip
HKG Pasu Chu


29ER OPEN
21 2876 HKG Malo Kennish
HKG Anatole Martin


29ER OPEN
22 1780 GER Constantin von Cramon
GER Timo Wacke


29ER OPEN
23 1832 GER Moritz Tomann
GER Jonas von Maydell


29ER OPEN
24 2433 GBR Oliver Evans
GBR Will Jarman


29ER OPEN
25 2937 GBR Sonia Evans
GBR Elizabeth Cattermole


29ER OPEN
26 2702 ESP Alicia Fras
ESP Maria Gonzalez Gracia


29ER OPEN
27 2662 NOR Mathias Berthet
NOR Alexander Franks Penty


29ER OPEN
28 2304 GBR Emma James
GBR Eva Becker


29ER OPEN
29 2399 IRL Harry Twomey
IRL Harry Durcan


29ER OPEN
30 2537 FIN Ville Korhonen
FIN Edvard Bremer


29ER OPEN
31 2521 HKG Adam Neveux
HKG Matteo Przyszczykowski


29ER OPEN
32 2292 GBR Sian Talbot
GBR Madeleine Bristow


29ER OPEN
33 2948 MLT Antonia Schultheis
MLT Victoria Schultheis


29ER OPEN
34 2849 GBR Isabelle Fellows
GBR Jessica Jobson


29ER OPEN
35 2563 ISV Jeffrey Klempen
ISV Jonathan O'Shaughnessy


29ER OPEN
36 2002 IRL Lola Kohl
IRL Johnny Durcan


29ER OPEN
37 2918 ISV Dawson Kohl
ISV Steven Hardee


29ER OPEN
38 2661 GBR Monique Vennis-Ozanne
GBR Billy Vennis-Ozanne


29ER OPEN
39 2875 GER Mortiz Dorau
GER Riko Rockenbauch


29ER OPEN
40 2694 GBR Charlotte Gordon
GBR Anna Rowe


29ER OPEN
41 2738 BRA Ludmila Lira
BRA Julia Ollivier


29ER OPEN
42 2737 BRA Antonio Aranha
BRA Nicole Buuck


29ER OPEN
43 2816 GBR Henry Jameson
GBR Louis Johnson


29ER OPEN
44 2318 ITA Gaia Bergonzini
ITA Leonardo Toscano


29ER OPEN
45 2332 GBR Luke Gribbin
GBR Toby Cope


29ER OPEN
46 2419 GER Jakob Voltmer
GER Paul Opolony


29ER OPEN
47 2664 GBR Eleanor Poole
GBR Freya Cumpsty


29ER OPEN
48 2900 GBR Ewan Wilson
GBR Finley Armstrong


29ER OPEN
49 2823 GER Jonas Schupp
GER Mortiz Hagenmeyer


29ER OPEN
50 2609 ITA Lorenzo Pandini
ITA Leone Tuci


29ER OPEN
51 2931 GER Katharina Schwachhofer
GER Elena Stoltze


29ER OPEN
52 2826 GBR Ewan Luke
GBR Zachary Blomeley


29ER OPEN
53 2742 GBR Rupert Jameson
GBR James Hall


29ER OPEN
54 2005 GER Charlotte Mueldner
GER Amelie Mueldner


29ER OPEN
55 2663 NOR Amalie Wang
NOR Fredrikke Foss


29ER OPEN
56 2259 GER Ella-Sofia Rissanen
GER Zoe Coers


29ER OPEN
57 2697 DEN Josefine Nøjgaard
DEN Magnus Pedersen


29ER OPEN
58 2828 GBR Tom Storey
GBR Pierce Harris


29ER OPEN
59 2896 NED Robbert Huisman
NED Gijs Zuidema


29ER OPEN
60 2637 BRA Gabriela Bartijotto
BRA Alexia Buuck II


29ER OPEN
61 2725 ESP Enrique Seattle Urios Salinas
ESP Filippo Binetti Pozzi


29ER OPEN
62 2497 NOR Julie Sverdrup
NOR Vilde Pollen


29ER OPEN
63 2916 CAN Thomas Staples
CAN William Staples


29ER OPEN
64 2324 GER Carl Temming
GER Lisander Zeiske


29ER OPEN
65 2024 GER Janne Achenbach
GER Carlotta Meyer


29ER OPEN
66 2835 ITA Filippo Cestari
ITA Giovanni Sandrini


29ER OPEN
67 2804 FRA Juliette Berthier
FRA Marie Devoize


29ER OPEN
68 2019 DEN Naja Bjørnholt
DEN Caroline Matzen Mikkelsen


29ER OPEN
69 2509 FRA Raphael Thoisy
FRA Tristan Berthier


29ER OPEN
70 2716 NOR Diane Ninauve-Jutulstad
NOR Cornelia Fure


29ER OPEN
71 2421 DEN Frederik Fomsgaard
DEN Marcus Langagergaard


29ER OPEN
72 2768 HUN Levente Lászlófy
HUN Dániel Nyári


29ER OPEN
73 2255 GER Moritz Block
GER Lasse Lukas


29ER OPEN
74 2505 GER Christoph Winkelhausen
GER Rickmer Lenk


29ER OPEN
75 2026 ISV Lucy Klempen
ISV Chris Bateman


29ER OPEN
76 2654 SWE Marius Westerlind
SWE Olle Aronsson


29ER OPEN
77 2335 BRA Marina Heinke
BRA Nicole Joop


29ER OPEN
78 1826 ESP Sara Cantero Izquierdo
ESP Sara Ortega Garcia-Tuñon


29ER OPEN
79 2668 ESP Yoel Hernandez
ESP Paula Barrio García


29ER OPEN
80 2483 AUS Zoe Dransfield
AUS Madeleine McLeay


29ER OPEN
81 14 FRA Aristide Girou
FRA Noah Chauvin


29ER OPEN
82 1790 ESP Christian Garcia Juan
ESP Laura Garcia Juan


29ER OPEN
83 2921 SWE Hannah Maurer
SWE Ebba Berntsson


29ER OPEN
84 2504 GER Laila Möbius
GER Emelie Hesse


29ER OPEN
85 2820 SWE Oscar Andersson
SWE Carl-Johan Leuckfeld


29ER OPEN
86 2357 POL Antoni Sopota
POL Patryk Różak


29ER OPEN
87 2356 POL Stanisław Radojewski
POL Alex Ślusarczyk


29ER OPEN
88 2047 EST Helen Pais
EST Helen Ausman


29ER OPEN
89 2881 NOR Markus Berthet
NOR Emile Forslund


29ER OPEN
90 1198 DEN Silje Cerup-Simonsen
DEN Esther Bojsen-Møller


29ER OPEN
91 2922 SWE Julia Henriksson
SWE Caroline Pettersson


29ER OPEN
92 2895 GER Jakob Gauger
GER Jakob Zwirn


29ER OPEN
93 2809 FIN Sophie Seppälä
FIN Siiri Danielsson


29ER OPEN
94 2351 POL Karolina Żurek
POL Agata Wilczewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA

29ER OPEN
95 2352 POL Gustaw Miciński
POL Mateusz Gwoźdź


29ER OPEN
96 2939 GER Amal Zschech
GER Gregory Soltau


29ER OPEN
97 2653 SWE Hugo Liljegren
SWE Simon Granath


29ER OPEN
98 12 USA Stephan Baker
USA Ripley Shelley


29ER OPEN
99 2698 SWE Calle Lagerberg
SWE Albert Norlén


29ER OPEN
100 2940 GER Elisa Groener
GER Carolina Bergmann


29ER OPEN
101 2425 POL Aleksandra Wirzinkiewicz
POL Zuzanna Mróz

NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29ER OPEN
102 17 FRA Pol Jacquin
FRA Loic Tissier


29ER OPEN
103 2232 FRA Tangi Le goff
FRA Bertin Youenn


29ER OPEN
104 2794 POL Marceli Mierzwicki
POL Franciszek Borys


29ER OPEN
105 2129 DEN Carl Nielsen
DEN Gustav Schwennesen


29ER OPEN
106 1825 DEN Kamille Vilstrup
DEN sara camille schouw nielsen


29ER OPEN
107 2361 FRA Chloé Revil
FRA Nell Castilla


29ER OPEN
108 2932 GER Lukas Kleinow
GER Hakon Hertwig


29ER OPEN
109 2842 DEN Mads Poder Witzke
DEN Victor Ladefoged


29ER OPEN
110 2526 SWE Malcolm Björsson
SWE Emil Jahrsten


29ER OPEN
111 2795 POL Sławomir Kapałka
POL Jakub Gołębiowski


29ER OPEN
112 550 FIN Onni Hinskala
FIN Iivari Heickell


29ER OPEN
113 2204 GER Philipp Schmechel
GER Niko Felmet


29ER OPEN
114 2904 SWE Felicia Fernström
SWE Rebecca Flohr


29ER OPEN
115 2788 GBR Freddie Peters
GBR Toby Atherton


29ER OPEN
116 2032 FIN Lili Kotilainen
FIN Vilma Rikala


29ER OPEN
117 2743 BRA Tiago Monteiro
BRA Vinicius De Oliveira


29ER OPEN
118 2052 EST Veronika Kuvatova
EST Hannah Tuulas


29ER OPEN
119 2811 GBR Freya Black
GBR Millie Aldridge


29ER OPEN
120 2927 DEN Elton Engkilde
DEN Mads Pedersen


29ER OPEN
121 2797 GER Philipp Wrobel
GER Julian Haunschild


29ER OPEN
122 2307 GER Moritz Dürholt
GER Lennart Tolzmann


29ER OPEN
123 2274 NED Mees Beerda
NED Jorn Swart


29ER OPEN
124 414 NZL Seb Menzies
NZL Sam Street


29ER OPEN
125 1773 ESP Susana Hurtado Gutierrez
ESP Carlota Garcia Fernandez


29ER OPEN
126 2892 NZL Elijah Liefting
NZL Nicholas Frewin


29ER OPEN
127 2323 GER Kjell Haschen
GER Iven Fromm


29ER OPEN
128 2894 GER Felix Neszvecsko
GER Maximilian Koerner


29ER OPEN
129 2604 CAN Morgan Kittson
CAN Adrianna Baird


29ER OPEN
130 2484 NED Dolf Hendriksen
NED Wiebrand De Vos


29ER OPEN
131 668 USA Griffin Gigliotti
USA Aidan Iaconis


29ER OPEN
132 2760 HUN Máté Jeney
HUN Arthur De Jonghe


29ER OPEN
133 2315 GER Sarah Springer
GER Paula Becker


29ER OPEN
134 2812 GER Elena Krupp
GER Clara Borlinghaus


29ER OPEN
135 2093 GER Kurt Sachs
GER Mathilde Sachs


29ER OPEN
136 2279 CZE Jaroslav Čermák
CZE Petr Košťál


29ER OPEN
137 1188 CZE Adam Ott
CZE David Muzikář


29ER OPEN
138 2801 GER Valentin Mueller
GER Ole Ulrich


29ER OPEN
139 2283 CZE Michal Krsicka
CZE Lukas Krsicka


29ER OPEN
140 2718 HKG Casey Law
HKG Augustin Clot


29ER OPEN
141 2181 GER Simon Goeke
GER Hannah Schmechel


29ER OPEN
142 1438 USA Ryan Satterberg
USA Payne Donaldson


29ER OPEN
143 2560 ISV Sarah Hardee
ISV Sophie Crosbie


29ER OPEN
144 2819 GER Florian Steuerer
GER Moritz Fiebig


29ER OPEN
145 23 AUS Axel Fleet
AUS Kieran Bucktin


29ER OPEN
146 2813 GER Johanna von Forstner
GER Marla Schneekloth


29ER OPEN
147 2349 NED Fianne van den Brule
NED Sterre van Wegen


29ER OPEN
148 2207 FRA Tom Foucher
FRA Vincent Lebreton


29ER OPEN
149 2872 IRL Charlie Cullen
IRL Ben Hogan


29ER OPEN
150 1756 POL Ada Grześ
POL Agata Gabrysiak


29ER OPEN
151 2534 HUN Roni Oszkar Szabo
HUN Botond Petranyi


29ER OPEN
152 1741 ESP Marc Barber Ibiza
ESP Patrick Juan Juan


29ER OPEN
153 2276 FRA Manon Pennaneach
FRA Anna Remy


29ER OPEN
154 2843 GER Per Christoffer Schwall
GER Simon Schmidt


29ER OPEN
155 869 JPN Naoki Ueda
JPN Shu Tahara


29ER OPEN
156 2108 GER Hannah Harnack
GER Lea Juni Nowacki


29ER OPEN
157 1234 POL Jakub Charaszkiewicz
POL Kamil Polak


29ER OPEN
158 2293 CAN Ross Thompson
CAN Wiliam Mendham


29ER OPEN
159 2720 RUS Victoria Liksanova
RUS Polina Pereshivkina


29ER OPEN
160 2719 RUS Dmitrii Lazdin
RUS Nikita Kanafev


29ER OPEN
161 2250 EST Roger Rikberg
EST Ingmar Olmaru


29ER OPEN
162 2363 DEN Jens-Philip Dehn-Toftehøj
DEN Jacob Fuglbjerg


29ER OPEN
163 2610 RUS Ilya Chuprina
RUS Rodion Brovin


29ER OPEN
164 2669 CAN Georgia Phillips
CAN Hannah Smith


29ER OPEN
165 1539 SGP Shawn Goh
SGP Yong Hao Poh


29ER OPEN
166 2869 SGP Faith Hailey Toh
SGP Riane Lee


29ER OPEN
167 2446 SGP Guo Hao Marvin Tan
SGP Yaoxuan Dylan Ng


29ER OPEN
168 1900 GER Merle Rausch
GER Lisa Maria Rausch


29ER OPEN
169 2912 ESP Alvaro Alonso Ortega
ESP Guillermo Castellano Vicente


29ER OPEN
170 2845 GER Finn Walter
GER Marcus Borlinghaus


29ER OPEN
171 2771 HUN Fodor Ákos
HUN Seres Dániel


29ER OPEN
172 1540 SGP Raynn Kwok
SGP Han Kwang Brandon Chia


29ER OPEN
173 478 GER Konstantin Braune
GER Leonhard Lüdke


29ER OPEN
174 2656 GER Pia Speckle
GER Felizia Fiebig


29ER OPEN
175 2841 GER Anna Barth
GER Charly Barth


29ER OPEN
Klasa: Gold Fleet Results are final as of 17:10 on August 3, 2019, Gdynia, Poland, 26th July to 3rd August 2019
Rank Division Nat Sail # Name Age Crew Age Crew Gender R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 CarriedFwd Score
1 --- FRA 14 Aristide Girou 18 Noah Chauvin 18 M 14.0 13.0 2.0 1.0 (37.0) 10.0 5.0 5.0 50.0
2 --- USA 12 Stephan Baker 15 Ripley Shelley 18 M 8.0 5.0 28.0 6.0 12.0 1.0 (40.0) 3.0 63.0
3 --- SWE 2527 Alice Moss 18 Carl Hörfelt 17 mixed 13.0 9.0 (21.0) 17.0 18.0 2.0 3.0 11.0 73.0
4 --- FIN 2537 Ville Korhonen 18 Edvard Bremer 17 M 6.0 15.0 8.0 (32.0) 4.0 25.0 6.0 9.0 73.0
5 --- NZL 2893 Brayden Hamilton 16 Pat Morgan 18 M (33.0) 1.0 10.0 22.0 3.0 16.0 1.0 23.0 76.0
6 --- AUS 2 Archie Cropley 17 Max Paul 18 M 12.0 25.0 4.0 10.0 (34.0) 6.0 22.0 2.0 81.0
7 --- NOR 2662 Mathias Berthet 18 Alexander Franks Penty 18 M 2.0 21.0 3.0 29.0 8.0 27.0 (36.0) 1.0 91.0
8 --- HUN 2760 Máté Jeney 16 Arthur De Jonghe 18 M (41.0) 18.0 5.0 19.0 13.0 23.0 9.0 4.0 91.0
9 --- IRL 2399 Harry Twomey 16 Harry Durcan 20 M 11.0 19.0 9.0 (34.0) 11.0 5.0 14.0 28.0 97.0
10 --- ARG 2567 Felipe Cosentino 19 Tomás Fitte 18 M 26.0 2.0 15.0 (28.0) 1.0 28.0 20.0 6.0 98.0
11 --- GER 2823 Jonas Schupp 17 Mortiz Hagenmeyer 16 M 24.0 12.0 6.0 7.0 17.0 12.0 (38.0) 20.0 98.0
12 --- ITA 2318 Gaia Bergonzini 18 Leonardo Toscano 17 mixed 22.0 14.0 (40.0) 13.0 7.0 17.0 12.0 13.0 98.0
13 --- ARG 2575 Ignacio Hermida 17 Maximiliano Kralj 18 M 5.0 7.0 (41.0) 38.0 2.0 18.0 4.0 29.0 103.0
14 --- DEN 2810 Jens-Christian Dehn-Toftehoj 16 Mads Fuglbjerg 19 M 7.0 26.0 12.0 5.0 14.0 34.0 (42.0) 7.0 105.0
15 --- SWE 2654 Marius Westerlind 17 Olle Aronsson 18 M 25.0 31.0 (44.0) 3.0 23.0 3.0 13.0 14.0 112.0
16 --- IRL 2002 Lola Kohl 13 Johnny Durcan 20 mixed (35.0) 11.0 31.0 18.0 5.0 4.0 35.0 12.0 116.0
17 --- NZL 2892 Elijah Liefting 17 Nicholas Frewin 17 M 28.0 23.0 1.0 2.0 (35.0) 21.0 18.0 25.0 118.0
18 --- GBR 2900 Ewan Wilson 16 Finley Armstrong 18 M 20.0 17.0 25.0 26.0 (27.0) 24.0 2.0 8.0 122.0
19 --- ESP 2668 Yoel Hernandez 18 Paula Barrio García 18 mixed (42.0) 29.0 16.0 25.0 10.0 15.0 17.0 10.0 122.0
20 --- GER 2505 Christoph Winkelhausen 18 Rickmer Lenk 18 M (40.0) 27.0 11.0 12.0 6.0 13.0 39.0 18.0 126.0
21 U17 AUS 23 Axel Fleet 16 Kieran Bucktin 16 M 15.0 22.0 18.0 4.0 (39.0) 36.0 23.0 17.0 135.0
22 --- ESP 2725 Enrique Seattle Urios Salinas 17 Filippo Binetti Pozzi 16 M 4.0 10.0 27.0 27.0 19.0 (29.0) 29.0 22.0 138.0
23 --- NED 2484 Dolf Hendriksen 18 Wiebrand De Vos 17 M 17.0 4.0 29.0 8.0 (38.0) 26.0 31.0 27.0 142.0
24 --- SWE 2805 Martina Carlsson 17 Amanda Ljunggren 17 F 3.0 8.0 36.0 (44.0) 24.0 22.0 24.0 33.0 150.0
25 --- BRA 1808 Nicolas Bernal 17 Gabriel Michaelis 18 M 21.0 6.0 20.0 14.0 31.0 (37.0) 37.0 26.0 155.0
26 --- MLT 2948 Antonia Schultheis 17 Victoria Schultheis 18 F 32.0 36.0 34.0 (39.0) 9.0 9.0 19.0 16.0 155.0
27 --- DEN 2825 Malthe Ebdrup 16 Peter Joos 17 M 30.0 (33.0) 13.0 15.0 25.0 19.0 15.0 38.0 155.0
28 --- USA 1438 Ryan Satterberg 14 Payne Donaldson 18 M 27.0 30.0 24.0 23.0 (32.0) 8.0 21.0 24.0 157.0
29 --- GER 2845 Finn Walter 17 Marcus Borlinghaus 16 M 1.0 16.0 32.0 20.0 41.0 (46.0 BFD) 28.0 21.0 159.0
30 --- RUS 2719 Dmitrii Lazdin 17 Nikita Kanafev 19 M 31.0 35.0 19.0 16.0 30.0 (46.0 BFD) 11.0 19.0 161.0
31 --- SWE 2820 Oscar Andersson 17 Carl-Johan Leuckfeld 19 M 9.0 37.0 14.0 9.0 20.0 (46.0 BFD) 43.0 41.0 173.0
32 --- GBR 2828 Tom Storey 16 Pierce Harris 17 M (37.0) 3.0 22.0 30.0 16.0 33.0 26.0 45.0 175.0
33 U17 FRA 2509 Raphael Thoisy 16 Tristan Berthier 16 M 19.0 (46.0 BFD) 35.0 37.0 22.0 46.0 BFD 8.0 15.0 182.0
34 --- ARG 2566 Clara Videla 22 Sofia Videla 19 F 10.0 40.0 33.0 31.0 26.0 11.0 (44.0) 32.0 183.0
35 --- FRA 2361 Chloé Revil 16 Nell Castilla 17 F 38.0 28.0 (42.0) 42.0 21.0 14.0 10.0 34.0 187.0
36 --- GBR 2661 Monique Vennis-Ozanne 17 Billy Vennis-Ozanne 20 mixed 16.0 24.0 26.0 33.0 (45.0) 31.0 16.0 43.0 189.0
37 --- ESP 2702 Alicia Fras 18 Maria Gonzalez Gracia 17 F (45.0) 34.0 30.0 40.0 15.0 7.0 30.0 39.0 195.0
38 --- GER 2819 Florian Steuerer 17 Moritz Fiebig 17 M 23.0 (46.0 BFD) 7.0 24.0 28.0 41.0 45.0 36.0 204.0
39 --- POL 2795 Slawomir Kapalka 18 Jakub Gołebiowski 17 M 44.0 20.0 39.0 (45.0) 44.0 20.0 7.0 37.0 211.0
40 --- NZL 414 Seb Menzies 15 Sam Street 19 M 34.0 32.0 23.0 11.0 (42.0) 38.0 34.0 44.0 216.0
41 --- NED 2896 Robbert Huisman 16 Gijs Zuidema 17 M 39.0 39.0 38.0 21.0 29.0 (40.0) 27.0 30.0 223.0
42 --- GER 2801 Valentin Mueller 17 Ole Ulrich 18 M 29.0 38.0 17.0 36.0 36.0 39.0 (41.0) 31.0 226.0
43 --- GBR 2742 Rupert Jameson 16 James Hall 18 M 18.0 (43.0) 37.0 35.0 40.0 32.0 25.0 42.0 229.0
44 --- ESP 2958 Jaime Framis Harguindey 17 Jack Honey 18 M 36.0 41.0 (43.0) 43.0 33.0 30.0 32.0 35.0 250.0
45 U17 SWE 2653 Hugo Liljegren 16 Simon Granath 16 M 43.0 42.0 (45.0) 41.0 43.0 35.0 33.0 40.0 277.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 45, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Silver Fleet Results are final as of 17:10 on August 3, 2019, Gdynia, Poland, 26th July to 3rd August 2019
Rank Division Nat Sail # Name Age Crew Age Crew Gender R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 CarriedFwd Score
1 U17 GER 2875 Mortiz Dorau 16 Riko Rockenbauch 16 M 14.0 2.0 11.0 15.0 16.0 2.0 (29.0) 3.0 50.0 113.0
2 --- GBR 2811 Freya Black 18 Millie Aldridge 18 F 16.0 11.0 (46.0 UFD) 23.0 1.0 8.0 6.0 7.0 57.0 129.0
3 --- DEN 2842 Mads Poder Witzke 17 Victor Ladefoged 17 M 15.0 17.0 4.0 2.0 (26.0) 4.0 21.0 21.0 60.0 144.0
4 U17 NOR 2881 Markus Berthet 16 Emile Forslund 15 M 12.0 15.0 16.0 9.0 9.0 (24.0) 5.0 4.0 76.0 146.0
5 --- GBR 2849 Isabelle Fellows 20 Jessica Jobson 17 F 10.0 10.0 9.0 10.0 (18.0) 13.0 13.0 12.0 69.0 146.0
6 --- GBR 2816 Henry Jameson 18 Louis Johnson 17 M 19.0 3.0 1.0 7.0 (31.0) 19.0 23.0 22.0 62.0 156.0
7 U17 GER 2323 Kjell Haschen 15 Iven Fromm 15 M 7.0 19.0 21.0 31.0 20.0 (34.0) 1.0 6.0 53.0 158.0
8 U17 ISV 2918 Dawson Kohl 16 Steven Hardee 16 M (26.0) 18.0 19.0 24.0 12.0 18.0 17.0 5.0 46.0 159.0
9 --- ITA 2835 Filippo Cestari 16 Giovanni Sandrini 17 M 13.0 1.0 3.0 18.0 (43.0) 43.0 18.0 13.0 54.0 163.0
10 --- DEN 2421 Frederik Fomsgaard 18 Marcus Langagergaard 20 M 22.0 23.0 (28.0) 6.0 19.0 3.0 15.0 25.0 51.0 164.0
11 U17 GER 2307 Moritz Dürholt 15 Lennart Tolzmann 16 M 2.0 6.0 24.0 (35.0) 24.0 31.0 12.0 23.0 49.0 171.0
12 U17 POL 2352 Gustaw Miciński 15 Mateusz Gwoźdź 14 M 6.0 25.0 (27.0) 22.0 11.0 12.0 25.0 19.0 56.0 176.0
13 U17 SWE 2698 Calle Lagerberg 16 Albert Norlén 16 M 3.0 7.0 (41.0) 11.0 40.0 11.0 24.0 8.0 75.0 179.0
14 --- HKG 2876 Malo Kennish 16 Anatole Martin 17 M 34.0 (46.0 UFD) 2.0 3.0 5.0 5.0 26.0 41.0 64.0 180.0
15 U17 GER 2931 Katharina Schwachhofer 16 Elena Stoltze 16 F 21.0 35.0 (40.0) 28.0 3.0 29.0 10.0 16.0 55.0 197.0
16 --- DEN 2363 Jens-Philip Dehn-Toftehoj 21 Jacob Fuglbjerg 23 M (31.0) 13.0 20.0 17.0 15.0 1.0 28.0 30.0 74.0 198.0
17 --- BRA 2743 Tiago Monteiro 18 Vinicius De Oliveira 18 M 4.0 5.0 (46.0 UFD) 29.0 4.0 39.0 43.0 10.0 70.0 204.0
18 U17 SWE 2526 Malcolm Björsson 16 Emil Jahrsten 15 M 30.0 4.0 15.0 (41.0) 29.0 27.0 2.0 34.0 67.0 208.0
19 --- FRA 2804 Juliette Berthier 18 Marie Devoize 18 F (33.0) 33.0 10.0 27.0 27.0 16.0 16.0 20.0 59.0 208.0
20 U17 GER 2894 Felix Neszvecsko 16 Maximilian Koerner 16 M 27.0 9.0 22.0 8.0 28.0 42.0 3.0 (45.0) 71.0 210.0
21 --- GER 2504 Laila Möbius 17 Emelie Hesse 17 F (46.0 BFD) 12.0 26.0 14.0 17.0 6.0 27.0 29.0 79.0 210.0
22 U17 ITA 2609 Lorenzo Pandini 16 Leone Tuci 16 M 11.0 31.0 17.0 12.0 13.0 32.0 11.0 (43.0) 84.0 211.0
23 --- HUN 2768 Levente Lászlófy 17 Dániel Nyári 18 M 29.0 36.0 12.0 13.0 14.0 (44.0) 32.0 14.0 63.0 213.0
24 --- ISV 2026 Lucy Klempen 17 Chris Bateman 18 mixed 9.0 26.0 30.0 5.0 30.0 37.0 30.0 (42.0) 48.0 215.0
25 U17 GER 2843 Per Christoffer Schwall 14 Simon Schmidt 15 M (46.0 BFD) 46.0 UFD 33.0 46.0 DNC 2.0 15.0 4.0 2.0 68.0 216.0
26 --- CZE 2279 Jaroslav Cermak 18 Petretr Kostal 17 M 24.0 (41.0) 18.0 16.0 33.0 17.0 22.0 27.0 65.0 222.0
27 --- AUS 2483 Zoe Dransfield 16 Madeleine Mcleay 17 F 23.0 28.0 35.0 (38.0) 8.0 26.0 38.0 1.0 66.0 225.0
28 --- GER 2797 Philipp Wrobel 17 Julian Haunschild 17 M 17.0 30.0 7.0 25.0 (45.0) 21.0 14.0 38.0 73.0 225.0
29 --- GER 2482 Finn Thun 17 Luk Thun 16 M 35.0 37.0 34.0 (42.0) 32.0 33.0 9.0 15.0 47.0 242.0
30 U17 HUN 2534 Roni Oszkar Szabo 16 Botond Petranyi 15 M 8.0 27.0 39.0 34.0 23.0 10.0 19.0 (44.0) 85.0 245.0
31 --- FRA 2232 Tangi Le Goff 17 Bertin Youenn 17 M 5.0 29.0 8.0 4.0 38.0 35.0 (39.0) 37.0 90.0 246.0
32 --- FRA 17 Pol Jacquin 18 Loic Tissier 18 M 38.0 32.0 5.0 1.0 42.0 (45.0) 37.0 35.0 58.0 248.0
33 --- USA 668 Griffin Gigliotti 16 Aidan Iaconis 17 M 25.0 8.0 31.0 30.0 6.0 23.0 (41.0) 40.0 88.0 251.0
34 U17 GER 2324 Carl Temming 15 Lisander Zeiske 15 M 18.0 (39.0) 32.0 33.0 25.0 20.0 33.0 9.0 81.0 251.0
35 --- ESP 1790 Christian Garcia Juan 19 Laura Garcia Juan 22 mixed 20.0 22.0 42.0 (43.0) 7.0 40.0 7.0 33.0 83.0 254.0
36 --- SWE 2922 Julia Henriksson 18 Caroline Pettersson 20 F 39.0 21.0 29.0 40.0 34.0 22.0 (44.0) 11.0 61.0 257.0
37 U17 GER 2419 Jakob Voltmer 16 Paul Opolony 16 M 32.0 34.0 23.0 26.0 21.0 30.0 (42.0) 18.0 78.0 262.0
38 U17 RUS 2610 Ilya Chuprina 16 Rodion Brovin 16 M 1.0 (46.0 UFD) 36.0 36.0 35.0 9.0 34.0 24.0 89.0 264.0
39 --- ESP 1773 Susana Hurtado Gutierrez 18 Carlota Garcia Fernandez 19 F 28.0 24.0 37.0 37.0 (44.0) 25.0 20.0 17.0 77.0 265.0
40 U17 CAN 2916 Thomas Staples 15 William Staples 15 M (40.0) 20.0 6.0 20.0 39.0 38.0 35.0 32.0 80.0 270.0
41 --- GBR 2788 Freddie Peters 17 Toby Atherton 18 M 36.0 42.0 (46.0 DNC) 46.0 DNC 10.0 14.0 31.0 39.0 52.0 270.0
42 U17 ESP 2912 Alvaro Alonso Ortega 15 Guillermo Castellano Vicente 16 M (46.0 BFD) 40.0 38.0 32.0 41.0 7.0 8.0 36.0 72.0 274.0
43 --- NOR 2663 Amalie Wang 17 Fredrikke Foss 17 F 37.0 16.0 14.0 19.0 37.0 36.0 (40.0) 28.0 87.0 274.0
44 --- GBR 2826 Ewan Luke 18 Zachary Blomeley 18 M 41.0 14.0 25.0 39.0 22.0 28.0 (45.0) 26.0 82.0 277.0
45 --- GBR 2332 Luke Gribbin 19 Toby Cope 19 M (46.0 BFD) 38.0 13.0 21.0 36.0 41.0 36.0 31.0 86.0 302.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 45, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Bronze Fleet Results are final as of 17:10 on August 3, 2019, Gdynia, Poland, 26th July to 3rd August 2019
Rank Division Nat Sail # Name Age Crew Age Crew Gender R1 R2 R3 R4 R5 R6 CarriedFwd Score
1 --- FRA 2207 Tom Foucher 18 Vincent Lebreton 20 M (18.0) 1.0 8.0 6.0 14.0 13.0 99.0 141.0
2 --- GER 2812 Elena Krupp 17 Clara Borlinghaus 17 F 9.0 (44.0 UFD) 3.0 7.0 5.0 14.0 103.0 141.0
3 U17 HKG 2457 Karrie Clark 15 Penelope Martin 15 F 5.0 5.0 (33.0) 17.0 19.0 1.0 97.0 144.0
4 --- GER 2932 Lukas Kleinow 17 Hakon Hertwig 17 M 8.0 13.0 4.0 18.0 (31.0) 10.0 93.0 146.0
5 --- GBR 2433 Oliver Evans 16 Will Jarman 17 M 23.0 6.0 (44.0 UFD) 1.0 18.0 5.0 105.0 158.0
6 --- IRL 2872 Charlie Cullen 17 Ben Hogan 17 M 3.0 22.0 5.0 3.0 21.0 (37.0) 106.0 160.0
7 --- GER 2841 Anna Barth 15 Charly Barth 17 mixed 7.0 15.0 1.0 14.0 (27.0) 8.0 116.0 161.0
8 U17 SGP 2869 Faith Hailey Toh 15 Riane Lee 16 F 15.0 (35.0) 32.0 8.0 12.0 2.0 92.0 161.0
9 --- FRA 2276 Manon Pennaneach 16 Anna Remy 17 F 25.0 3.0 2.0 11.0 (37.0) 25.0 101.0 167.0
10 --- SGP 1540 Raynn Kwok 17 Han Kwang Brandon Chia 17 M (20.0) 2.0 18.0 15.0 9.0 11.0 112.0 167.0
11 --- SWE 2904 Felicia Fernström 18 Rebecca Flohr 19 F 12.0 14.0 17.0 (29.0) 11.0 24.0 94.0 172.0
12 --- SWE 2921 Hannah Maurer 18 Ebba Berntsson 17 F 4.0 7.0 7.0 (33.0) 24.0 23.0 108.0 173.0
13 --- GBR 2898 Aled Llewellyn-Jones 16 Benjamin Willett 17 M (29.0) 21.0 16.0 2.0 29.0 21.0 91.0 180.0
14 --- ARG 2565 Ines Billoch 18 Victoria Tagliapietra 17 F 1.0 10.0 30.0 (34.0) 1.0 31.0 109.0 182.0
15 --- SGP 1539 Shawn Goh 17 Yong Hao Poh 17 M (41.0) 8.0 25.0 20.0 22.0 12.0 102.0 189.0
16 --- DEN 1198 Silje Cerup-Simonsen 17 Esther Bojsen-Moller 18 F 35.0 24.0 (44.0 UFD) 13.0 2.0 7.0 113.0 194.0
17 --- CAN 2604 Morgan Kittson 18 Adrianna Baird 17 F 13.0 19.0 6.0 (22.0) 15.0 17.0 129.0 199.0
18 --- DEN 2697 Josefine Nojgaard 18 Magnus Pedersen 17 mixed 2.0 25.0 15.0 16.0 38.0 (41.0) 104.0 200.0
19 --- ESP 1741 Marc Barber Ibiza 17 Patrick Juan Juan 18 M (42.0) 17.0 10.0 5.0 17.0 34.0 117.0 200.0
20 U17 CZE 2283 Michal Krsicka 16 Lukas Krsicka 16 M 24.0 12.0 (44.0 UFD) 35.0 6.0 28.0 95.0 200.0
21 --- FIN 2032 Lili Kotilainen 18 Vilma Rikala 18 F 26.0 (30.0) 29.0 28.0 7.0 4.0 107.0 201.0
22 --- RUS 2720 Victoria Liksanova 17 Polina Pereshivkina 18 F 19.0 26.0 (34.0) 31.0 30.0 3.0 100.0 209.0
23 --- GER 2940 Elisa Groener 16 Carolina Bergmann 17 F 17.0 20.0 (26.0) 25.0 13.0 19.0 118.0 212.0
24 --- HKG 2943 Pei Yip 17 Pasu Chu 18 M 10.0 28.0 (44.0 UFD) 12.0 36.0 9.0 120.0 215.0
25 --- GER 2813 Johanna Von Forstner 17 Marla Schneekloth 17 F (36.0) 33.0 9.0 10.0 26.0 26.0 111.0 215.0
26 --- NOR 2497 Julie Sverdrup 15 Vilde Pollen 18 F 11.0 9.0 31.0 36.0 (40.0) 32.0 96.0 215.0
27 --- ISV 2560 Sarah Hardee 19 Sophie Crosbie 18 F 27.0 (32.0) 12.0 9.0 16.0 22.0 132.0 218.0
28 --- ESP 1826 Sara Cantero Izquierdo 16 Sara Ortega Garcia-Tunon 17 F 32.0 (44.0 DSQ) 23.0 27.0 8.0 6.0 128.0 224.0
29 U17 POL 2794 Marceli Mierzwicki 16 Franciszek Borys 16 M 14.0 16.0 13.0 (44.0 DSQ) 28.0 35.0 119.0 225.0
30 --- GBR 2905 Elodie Edwards 17 Hannah Morris 17 F 6.0 11.0 (44.0 UFD) 44.0 DNC 4.0 36.0 125.0 226.0
31 --- POL 2425 Aleksandra Wirzinkiewicz 15 Zuzanna Mróz 17 F 28.0 4.0 27.0 30.0 (34.0) 15.0 127.0 231.0
32 U17 POL 2426 Magdalena Chyla 16 Oliwia Jekiel 16 F 21.0 27.0 24.0 (37.0) 25.0 29.0 114.0 240.0
33 U17 GER 2315 Sarah Springer 15 Paula Becker 15 F (44.0 UFD) 23.0 19.0 26.0 10.0 42.0 121.0 241.0
34 U17 GER 2246 Simon Heindl 14 Fynn Kaufhold 16 M 16.0 (44.0 DSQ) 11.0 21.0 43.0 43.0 110.0 244.0
35 --- BRA 2738 Ludmila Lira 17 Julia Ollivier 16 F 33.0 29.0 (35.0) 32.0 3.0 27.0 124.0 248.0
36 --- CZE 1188 Adam Ott 18 David Muzikář 16 M 30.0 (44.0 UFD) 14.0 4.0 39.0 38.0 126.0 251.0
37 --- CAN 2669 Georgia Phillips 16 Hannah Smith 19 F 31.0 18.0 21.0 23.0 (42.0) 30.0 133.0 256.0
38 --- CAN 2293 Ross Thompson 17 Wiliam Mendham 17 M 39.0 38.0 (44.0 DSQ) 44.0 DNF 20.0 18.0 98.0 257.0
39 --- POL 2351 Karolina Żurek 18 Agata Wilczewska 15 F 34.0 31.0 28.0 24.0 (35.0) 20.0 123.0 260.0
40 U17 NOR 2716 Diane Ninauve-Jutulstad 16 Cornelia Fure 16 F 37.0 36.0 (44.0 DNC) 38.0 23.0 16.0 115.0 265.0
41 U17 HKG 2718 Casey Law 14 Augustin Clot 15 M 22.0 37.0 20.0 (39.0) 32.0 39.0 122.0 272.0
42 --- NED 2349 Fianne Van Den Brule 18 Sterre Van Wegen 15 F 38.0 34.0 22.0 19.0 (41.0) 33.0 130.0 276.0
43 U17 GER 2255 Moritz Block 15 Lasse Lukas 15 M (40.0) 39.0 38.0 RDGa 38.0 RDGa 33.0 40.0 131.0 319.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 43, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Emerald Fleet Results are final as of 17:10 on August 3, 2019, Gdynia, Poland, 26th July to 3rd August 2019
Rank Division Nat Sail # Name Age Crew Age Crew Gender R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 CarriedFwd Score
1 U17 POL 2356 Stanisław Radojewski 15 Alex Ślusarczyk 15 M (12.0) 6.0 8.0 6.0 1.0 12.0 2.0 8.0 137.0 180.0
2 --- BRA 2737 Antonio Aranha 22 Nicole Buuck 19 mixed (27.0) 1.0 2.0 3.0 3.0 16.0 7.0 20.0 141.0 193.0
3 --- NED 2274 Mees Beerda 17 Jorn Swart 16 M (43.0 BFD) 2.0 1.0 2.0 25.0 8.0 3.0 17.0 136.0 194.0
4 U17 SGP 2446 Guo Hao Marvin Tan 15 Yaoxuan Dylan Ng 15 M 7.0 4.0 7.0 27.0 (43.0 BFD) 5.0 1.0 5.0 139.0 195.0
5 U17 GBR 2292 Sian Talbot 16 Madeleine Bristow 16 F 1.0 3.0 6.0 12.0 (43.0 BFD) 15.0 23.0 4.0 143.0 207.0
6 --- GER 1900 Lisa Maria Rausch 17 Merle Rausch 15 F 18.0 8.0 9.0 13.0 11.0 11.0 (25.0) 7.0 144.0 221.0
7 U17 DEN 2129 Carl Nielsen 16 Gustav Schwennesen 16 M 3.0 20.0 3.0 1.0 15.0 17.0 30.0 (35.0) 134.0 223.0
8 --- HUN 2771 Fodor Ákos 15 Seres Dániel 17 M 16.0 10.0 16.0 8.0 9.0 6.0 17.0 (27.0) 149.0 231.0
9 --- GER 2108 Hannah Harnack 18 Lea Juni Nowacki 18 F 8.0 17.0 26.0 (43.0 DNC) 43.0 BFD 1.0 6.0 3.0 135.0 239.0
10 U17 GER 2024 Janne Achenbach 16 Carlotta Meyer 16 F (24.0) 19.0 20.0 15.0 6.0 7.0 14.0 11.0 148.0 240.0
11 --- GER 2005 Charlotte Mueldner 17 Amelie Mueldner 15 F 4.0 (43.0 BFD) 17.0 7.0 7.0 20.0 12.0 15.0 162.0 244.0
12 U17 POL 2357 Antoni Sopota 16 Patryk Różak 16 M 13.0 (29.0) 4.0 4.0 19.0 21.0 13.0 25.0 150.0 249.0
13 --- GBR 2694 Charlotte Gordon 18 Anna Rowe 18 F 9.0 25.0 12.0 14.0 (43.0 BFD) 3.0 20.0 13.0 157.0 253.0
14 --- EST 2047 Helen Pais 20 Helen Ausman 17 F (28.0) 13.0 25.0 22.0 4.0 2.0 18.0 19.0 151.0 254.0
15 --- DEN 2019 Naja Bjornholt 19 Caroline Matzen Mikkelsen 17 F 20.0 12.0 32.0 (43.0 DNC) 5.0 4.0 10.0 9.0 164.0 256.0
16 --- FIN 550 Onni Hinskala 18 Iivari Heickell 19 M 26.0 30.0 (31.0) 18.0 8.0 18.0 16.0 6.0 142.0 264.0
17 --- GER 2204 Philipp Schmechel 17 Niko Felmet 15 M 15.0 5.0 18.0 17.0 16.0 10.0 (31.0) 21.0 163.0 265.0
18 --- GBR 2304 Emma James 17 Eva Becker 18 F 10.0 (43.0 BFD) 5.0 16.0 43.0 BFD 19.0 22.0 14.0 138.0 267.0
19 U17 ISV 2563 Jeffrey Klempen 15 Jonathan O'shaughnessy 15 M 5.0 14.0 10.0 10.0 20.0 (34.0) 27.0 30.0 153.0 269.0
20 U17 GER 2259 Ella-Sofia Rissanen 15 Zoe Coers 15 F 32.0 24.0 15.0 11.0 21.0 14.0 8.0 (39.0) 156.0 281.0
21 --- DEN 1825 Kamille Vilstrup 17 Sara Camille Schouw Nielsen 16 F 23.0 7.0 28.0 (43.0 BFD) 10.0 27.0 36.0 10.0 147.0 288.0
22 --- DEN 2927 Elton Engkilde 17 Mads Pedersen 17 M 29.0 16.0 14.0 (43.0 BFD) 17.0 25.0 24.0 18.0 145.0 288.0
23 --- JPN 869 Naoki Ueda 17 Shu Tahara 15 M 22.0 (28.0) 24.0 25.0 12.0 28.0 4.0 16.0 161.0 292.0
24 --- GBR 2937 Sonia Evans 18 Elizabeth Cattermole 18 F 31.0 9.0 29.0 21.0 (43.0 BFD) 13.0 15.0 24.0 155.0 297.0
25 --- EST 2250 Roger Rikberg 19 Ingmar Olmaru 18 M 17.0 18.0 11.0 (43.0 BFD) 24.0 38.0 5.0 26.0 159.0 298.0
26 --- GER 1832 Moritz Tomann 17 Jonas Von Maydell 18 M 14.0 23.0 13.0 19.0 26.0 30.0 (32.0) 22.0 154.0 301.0
27 U17 HKG 2521 Adam Neveux 15 Jette Jess 15 mixed 19.0 15.0 27.0 20.0 (43.0 BFD) 22.0 9.0 31.0 160.0 303.0
28 --- GBR 2664 Eleanor Poole 18 Freya Cumpsty 17 F 6.0 21.0 19.0 9.0 13.0 33.0 (39.0) 36.0 169.0 306.0
29 U17 GER 2939 Amal Zschech 15 Gregory Soltau 14 M 30.0 11.0 21.0 24.0 (43.0 BFD) 26.0 28.0 29.0 146.0 315.0
30 U17 GER 2895 Jakob Gauger 16 Jakob Zwirn 15 M (43.0 BFD) 43.0 BFD 35.0 43.0 BFD 2.0 23.0 19.0 1.0 152.0 318.0
31 --- GER 1780 Constantin Von Cramon 17 Timo Wacke 18 M 34.0 33.0 23.0 5.0 27.0 (39.0) 26.0 37.0 165.0 350.0
32 --- FIN 2809 Sophie Seppälä 17 Siiri Danielsson 17 F 33.0 (43.0 BFD) 34.0 43.0 DNC 18.0 9.0 33.0 23.0 158.0 351.0
33 U17 BRA 2736 Gabriela Bartijotto 16 Alexia Buuck II 13 F 25.0 27.0 22.0 (43.0 BFD) 14.0 35.0 38.0 34.0 166.0 361.0
34 U17 HKG 2528 Ulysse Ha Thuc 15 Maddalena Di Salvo 14 mixed 36.0 32.0 33.0 (43.0 BFD) 43.0 BFD 31.0 21.0 2.0 170.0 368.0
35 --- GER 2093 Kurt Sachs 15 Mathilde Sachs 17 mixed 38.0 26.0 30.0 23.0 (43.0 BFD) 37.0 29.0 12.0 174.0 369.0
36 U17 BRA 2335 Marina Heinke 15 Nicole Joop 16 F 2.0 22.0 (43.0 DNC) 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 140.0 379.0
37 --- POL 1234 Jakub Charaszkiewicz 14 Kamil Polak 17 M 39.0 35.0 (43.0 DNF) 26.0 23.0 24.0 35.0 33.0 171.0 386.0
38 U17 GER 2656 Pia Speckle 16 Felizia Fiebig 14 F 21.0 (43.0 BFD) 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 BFD 29.0 11.0 38.0 167.0 395.0
39 U17 POL 1756 Ada Grześ 15 Agata Gabrysiak 13 F 35.0 31.0 (43.0 DNC) 43.0 DNC 22.0 36.0 34.0 28.0 168.0 397.0
40 U17 GER 2181 Simon Goeke 14 Hannah Schmechel 15 mixed 11.0 (43.0 BFD) 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 BFD 32.0 37.0 32.0 172.0 413.0
41 U17 GER 478 Konstantin Braune 16 Leonhard Lüdke 15 M 37.0 34.0 (43.0 DNC) 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 175.0 461.0
42 --- EST 2052 Veronika Kuvatova 17 Hannah Tuulas 16 F (43.0 DNC) 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 173.0 474.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 42, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: 29ER OPEN Results are provisional as of 17:18 on August 3, 2019, Gdynia, Poland, 26th July to 3rd August 2019
Rank Nat Sail # Name Age Crew Age Crew Gender Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 Q7 Q8 Q9 Score
1 NOR 2662 Mathias Berthet 18 Alexander Franks Penty 18 M 2.0 3.0 1.0 2.0 (6.0) 5.0 3.0 1.0 3.0 20.0
2 AUS 2 Archie Cropley 17 Max Paul 18 M 1.0 2.0 5.0 1.0 1.0 7.0 3.0 1.0 (9.0) 21.0
3 USA 12 Stephan Baker 15 Ripley Shelley 18 M 2.0 1.0 1.0 7.0 (11.0) 6.0 2.0 3.0 2.0 24.0
4 HUN 2760 Máté Jeney 16 Arthur De Jonghe 18 M 4.0 3.0 2.0 (12.0) 1.0 3.0 2.0 2.0 8.0 25.0
5 FRA 14 Aristide Girou 18 Noah Chauvin 18 M 4.0 1.0 7.0 4.0 1.0 2.0 3.0 (8.0) 4.0 26.0
6 ARG 2567 Felipe Cosentino 19 Tomás Fitte 18 M 1.0 5.0 9.0 1.0 11.0 (12.0) 1.0 1.0 3.0 32.0
7 DEN 2810 Jens-Christian Dehn-Toftehoj 16 Mads Fuglbjerg 19 M 11.0 2.0 (13.0) 6.0 1.0 4.0 2.0 4.0 2.0 32.0
8 GBR 2900 Ewan Wilson 16 Finley Armstrong 18 M 9.0 2.0 1.0 (19.0 PSP) 3.0 1.0 3.0 4.0 10.0 33.0
9 FIN 2537 Ville Korhonen 18 Edvard Bremer 17 M 5.0 (6.0) 2.0 5.0 6.0 3.0 4.0 2.0 6.0 33.0
10 ESP 2668 Yoel Hernandez 18 Paula Barrio García 18 mixed (21.0) 1.0 1.0 9.0 12.0 6.0 8.0 3.0 4.0 44.0
11 SWE 2527 Alice Moss 18 Carl Hörfelt 17 mixed 3.0 3.0 8.0 11.0 5.0 6.0 (45.0 UFD) 7.0 1.0 44.0
12 IRL 2002 Lola Kohl 13 Johnny Durcan 20 mixed 10.0 7.0 (13.0) 1.0 10.0 3.0 4.0 6.0 7.0 48.0
13 ITA 2318 Gaia Bergonzini 18 Leonardo Toscano 17 mixed 1.0 1.0 10.0 10.0 (18.0) 6.0 15.0 1.0 8.0 52.0
14 SWE 2654 Marius Westerlind 17 Olle Aronsson 18 M 4.0 8.0 12.0 3.0 5.0 7.0 6.0 (15.0) 9.0 54.0
15 FRA 2509 Raphael Thoisy 16 Tristan Berthier 16 M 5.0 6.0 3.0 (45.0 DNC) 12.0 5.0 8.0 9.0 6.0 54.0
16 MLT 2948 Antonia Schultheis 17 Victoria Schultheis 18 F 2.0 6.0 2.0 19.0 16.0 5.0 1.0 (28.0) 4.0 55.0
17 AUS 23 Axel Fleet 16 Kieran Bucktin 16 M 1.0 7.0 15.0 2.0 2.0 15.0 4.0 10.0 (20.0) 56.0
18 GER 2505 Christoph Winkelhausen 18 Rickmer Lenk 18 M 9.0 9.0 15.0 (20.0) 7.0 11.0 1.0 10.0 3.0 65.0
19 RUS 2719 Dmitrii Lazdin 17 Nikita Kanafev 19 M (15.0) 8.0 13.0 11.0 4.0 14.0 4.0 4.0 10.0 68.0
20 GER 2823 Jonas Schupp 17 Mortiz Hagenmeyer 16 M 12.0 9.0 11.0 6.0 9.0 4.0 11.0 6.0 (23.0) 68.0
21 GER 2845 Finn Walter 17 Marcus Borlinghaus 16 M 6.0 10.0 6.0 8.0 5.0 (14.0) 7.0 12.0 14.0 68.0
22 ESP 2725 Enrique Seattle Urios Salinas 17 Filippo Binetti Pozzi 16 M 3.0 15.0 5.0 14.0 (45.0 DSQ) 25.0 8.0 2.0 1.0 73.0
23 NZL 2893 Brayden Hamilton 16 Pat Morgan 18 M 5.0 12.0 3.0 8.0 3.0 1.0 26.0 (45.0 UFD) 17.0 75.0
24 USA 1438 Ryan Satterberg 14 Payne Donaldson 18 M 6.0 8.0 5.0 3.0 4.0 20.0 (28.0) 22.0 8.0 76.0
25 NZL 2892 Elijah Liefting 17 Nicholas Frewin 17 M 8.0 18.0 22.0 4.0 2.0 2.0 5.0 (30.0) 17.0 78.0
26 BRA 1808 Nicolas Bernal 17 Gabriel Michaelis 18 M 10.0 4.0 11.0 (24.0) 12.0 10.0 10.0 12.0 9.0 78.0
27 NED 2484 Dolf Hendriksen 18 Wiebrand De Vos 17 M (45.0 DSQ) 2.0 6.0 1.0 7.0 16.0 16.0 8.0 24.0 80.0
28 IRL 2399 Harry Twomey 16 Harry Durcan 20 M 6.0 13.0 (45.0 BFD) 4.0 5.0 1.0 23.0 18.0 11.0 81.0
29 ARG 2575 Ignacio Hermida 17 Maximiliano Kralj 18 M 14.0 (45.0 DSQ) 7.0 8.0 11.0 10.0 7.0 2.0 22.0 81.0
30 NED 2896 Robbert Huisman 16 Gijs Zuidema 17 M 7.0 4.0 19.0 13.0 6.0 17.0 (27.0) 8.0 7.0 81.0
31 GER 2801 Valentin Mueller 17 Ole Ulrich 18 M 14.0 9.0 17.0 4.0 6.0 11.0 (23.0) 16.0 5.0 82.0
32 ARG 2566 Clara Videla 22 Sofia Videla 19 F 8.0 11.0 10.0 16.0 (45.0 UFD) 15.0 6.0 15.0 3.0 84.0
33 SWE 2805 Martina Carlsson 17 Amanda Ljunggren 17 F 7.0 18.0 16.0 15.0 14.0 (20.0) 13.0 6.0 1.0 90.0
34 FRA 2361 Chloé Revil 16 Nell Castilla 17 F 8.0 8.0 4.0 20.0 (28.0) 27.0 12.0 10.0 2.0 91.0
35 ESP 2958 Jaime Framis Harguindey 17 Jack Honey 18 M 6.0 31.0 3.0 11.0 11.0 4.0 8.0 17.0 (33.0) 91.0
36 GER 2819 Florian Steuerer 17 Moritz Fiebig 17 M 17.0 17.0 (28.0) 2.0 2.0 5.0 24.0 14.0 11.0 92.0
37 POL 2795 Slawomir Kapalka 18 Jakub Gołebiowski 17 M 20.0 10.0 4.0 14.0 12.0 RDGb 12.0 RDGb 17.0 3.0 (24.0 PSP) 92.0
38 DEN 2825 Malthe Ebdrup 16 Peter Joos 17 M 21.0 (30.0) 18.0 2.0 10.0 19.0 1.0 18.0 5.0 94.0
39 ESP 2702 Alicia Fras 18 Maria Gonzalez Gracia 17 F 5.0 5.0 7.0 27.0 15.0 12.0 2.0 (45.0 UFD) 21.0 94.0
40 SWE 2653 Hugo Liljegren 16 Simon Granath 16 M 7.0 4.0 9.0 9.0 23.0 31.0 5.0 (32.0) 8.0 96.0
41 SWE 2820 Oscar Andersson 17 Carl-Johan Leuckfeld 19 M 4.0 13.0 3.0 23.0 15.0 8.0 25.0 PSP (35.0) 7.0 98.0
42 GBR 2742 Rupert Jameson 16 James Hall 18 M 23.0 6.0 14.0 10.0 8.0 11.0 9.0 (26.0) 17.0 98.0
43 GBR 2661 Monique Vennis-Ozanne 17 Billy Vennis-Ozanne 20 mixed 2.0 3.0 (45.0 UFD) 34.0 3.0 2.0 7.0 15.0 33.0 99.0
44 NZL 414 Seb Menzies 15 Sam Street 19 M 11.0 23.0 (30.0) 3.0 4.0 9.0 5.0 17.0 28.0 100.0
45 GBR 2828 Tom Storey 16 Pierce Harris 17 M (27.0) 9.0 21.0 8.0 8.0 18.0 20.0 3.0 13.0 100.0
46 ISV 2918 Dawson Kohl 16 Steven Hardee 16 M 13.0 12.0 (27.0) 5.0 14.0 27.0 18.0 5.0 6.0 100.0
47 GER 2482 Finn Thun 17 Luk Thun 16 M (22.0) 13.0 21.0 19.0 8.0 21.0 5.0 4.0 11.0 102.0
48 ISV 2026 Lucy Klempen 17 Chris Bateman 18 mixed 13.0 12.0 20.0 11.0 15.0 7.0 (30.0) 11.0 13.0 102.0
49 GER 2307 Moritz Dürholt 15 Lennart Tolzmann 16 M 11.0 (27.0) 16.0 16.0 14.0 12.0 10.0 14.0 10.0 103.0
50 GER 2875 Mortiz Dorau 16 Riko Rockenbauch 16 M 17.0 14.0 (45.0 BFD) 3.0 9.0 3.0 21.0 24.0 13.0 104.0
51 DEN 2421 Frederik Fomsgaard 18 Marcus Langagergaard 20 M 19.0 10.0 6.0 17.0 10.0 13.0 (29.0) 25.0 4.0 104.0
52 GBR 2788 Freddie Peters 17 Toby Atherton 18 M 23.0 15.0 18.0 9.0 10.0 13.0 9.0 8.0 (32.0) 105.0
53 GER 2323 Kjell Haschen 15 Iven Fromm 15 M 17.0 11.0 8.0 21.0 18.0 (23.0) 17.0 5.0 12.0 109.0
54 ITA 2835 Filippo Cestari 16 Giovanni Sandrini 17 M 16.0 5.0 13.0 13.0 9.0 8.0 (34.0) 18.0 30.0 112.0
55 GER 2931 Katharina Schwachhofer 16 Elena Stoltze 16 F 12.0 4.0 11.0 25.0 16.0 (29.0) 17.0 13.0 17.0 115.0
56 POL 2352 Gustaw Miciński 15 Mateusz Gwoźdź 14 M (24.0) 11.0 19.0 18.0 RDGb 20.0 16.0 13.0 12.0 6.0 115.0
57 GBR 2811 Freya Black 18 Millie Aldridge 18 F 9.0 5.0 2.0 (26.0) 24.0 20.0 22.0 16.0 18.0 116.0
58 FRA 17 Pol Jacquin 18 Loic Tissier 18 M 18.0 20.0 12.0 6.0 3.0 1.0 (45.0 UFD) 26.0 31.0 117.0
59 FRA 2804 Juliette Berthier 18 Marie Devoize 18 F 3.0 21.0 17.0 20.0 17.0 16.0 6.0 17.0 (22.0) 117.0
60 DEN 2842 Mads Poder Witzke 17 Victor Ladefoged 17 M 28.0 22.0 7.0 7.0 9.0 9.0 11.0 (31.0) 24.0 117.0
61 SWE 2922 Julia Henriksson 18 Caroline Pettersson 20 F 9.0 11.0 21.0 15.0 12.0 8.0 21.0 (33.0) 22.0 119.0
62 GBR 2816 Henry Jameson 18 Louis Johnson 17 M 10.0 23.0 12.0 5.0 24.0 9.0 (31.0) 19.0 20.0 122.0
63 HUN 2768 Levente Lászlófy 17 Dániel Nyári 18 M 15.0 (23.0) 17.0 9.0 19.0 10.0 14.0 20.0 18.0 122.0
64 HKG 2876 Malo Kennish 16 Anatole Martin 17 M 15.0 20.0 (45.0 UFD) 12.0 4.0 8.0 45.0 UFD 9.0 12.0 125.0
65 CZE 2279 Jaroslav Cermak 18 Petretr Kostal 17 M 16.0 12.0 11.0 10.0 15.0 14.0 23.0 (30.0) 25.0 126.0
66 AUS 2483 Zoe Dransfield 16 Madeleine Mcleay 17 F 21.0 15.0 8.0 (31.0) 21.0 19.0 13.0 7.0 25.0 129.0
67 SWE 2526 Malcolm Björsson 16 Emil Jahrsten 15 M 11.0 16.0 5.0 (27.0) 25.0 17.0 15.0 23.0 23.0 135.0
68 GER 2843 Per Christoffer Schwall 14 Simon Schmidt 15 M 3.0 7.0 18.0 (32.0) 22.0 29.0 27.0 10.0 22.0 138.0
69 GBR 2849 Isabelle Fellows 20 Jessica Jobson 17 F 23.0 (28.0) 16.0 14.0 21.0 9.0 20.0 11.0 24.0 138.0
70 BRA 2743 Tiago Monteiro 18 Vinicius De Oliveira 18 M 13.0 (45.0 UFD) 27.0 18.0 8.0 10.0 45.0 BFD 13.0 5.0 139.0
71 GER 2894 Felix Neszvecsko 16 Maximilian Koerner 16 M 20.0 21.0 (33.0) 13.0 13.0 20.0 10.0 23.0 19.0 139.0
72 ESP 2912 Alvaro Alonso Ortega 15 Guillermo Castellano Vicente 16 M 12.0 19.0 4.0 25.0 (31.0) 28.0 17.0 17.0 18.0 140.0
73 GER 2797 Philipp Wrobel 17 Julian Haunschild 17 M 25.0 27.0 9.0 7.0 7.0 25.0 (45.0 UFD) 13.0 28.0 141.0
74 DEN 2363 Jens-Philip Dehn-Toftehoj 21 Jacob Fuglbjerg 23 M 18.0 15.0 15.0 12.0 (45.0 DNS) 12.0 12.0 23.0 34.0 141.0
75 SWE 2698 Calle Lagerberg 16 Albert Norlén 16 M 25.0 30.0 8.0 21.0 16.0 (33.0 PSP) 16.0 22.0 5.0 143.0
76 NOR 2881 Markus Berthet 16 Emile Forslund 15 M 22.0 (36.0) 32.0 14.0 2.0 18.0 33.0 12.0 11.0 144.0
77 ESP 1773 Susana Hurtado Gutierrez 18 Carlota Garcia Fernandez 19 F (40.0) 13.0 28.0 6.0 21.0 21.0 14.0 11.0 30.0 144.0
78 GER 2419 Jakob Voltmer 16 Paul Opolony 16 M 14.0 (33.0) 19.0 20.0 24.0 25.0 11.0 19.0 13.0 145.0
79 GER 2504 Laila Möbius 17 Emelie Hesse 17 F 20.0 17.0 (45.0 BFD) 13.0 33.0 18.0 14.0 9.0 27.0 151.0
80 CAN 2916 Thomas Staples 15 William Staples 15 M 28.0 14.0 20.0 12.0 17.0 7.0 29.0 26.0 (34.0) 153.0
81 GER 2324 Carl Temming 15 Lisander Zeiske 15 M 16.0 23.0 10.0 22.0 19.0 17.0 (45.0 UFD) 23.0 23.0 153.0
82 GBR 2826 Ewan Luke 18 Zachary Blomeley 18 M 22.0 19.0 14.0 15.0 19.0 23.0 22.0 (45.0 UFD) 20.0 154.0
83 ESP 1790 Christian Garcia Juan 19 Laura Garcia Juan 22 mixed 12.0 21.0 4.0 (40.0) 33.0 29.0 25.0 22.0 9.0 155.0
84 ITA 2609 Lorenzo Pandini 16 Leone Tuci 16 M 24.0 22.0 22.0 18.0 (26.0) 11.0 19.0 16.0 23.0 155.0
85 HUN 2534 Roni Oszkar Szabo 16 Botond Petranyi 15 M 17.0 26.0 10.0 29.0 19.0 (34.0) 9.0 20.0 26.0 156.0
86 GBR 2332 Luke Gribbin 19 Toby Cope 19 M 33.0 17.0 22.0 17.0 (37.0) 2.0 36.0 7.0 25.0 159.0
87 NOR 2663 Amalie Wang 17 Fredrikke Foss 17 F 19.0 (43.0) 26.0 25.0 17.0 15.0 20.0 25.0 14.0 161.0
88 USA 668 Griffin Gigliotti 16 Aidan Iaconis 17 M 10.0 18.0 18.0 (31.0) 21.0 22.0 26.0 29.0 19.0 163.0
89 RUS 2610 Ilya Chuprina 16 Rodion Brovin 16 M 26.0 25.0 6.0 16.0 27.0 27.0 16.0 21.0 (39.0) 164.0
90 FRA 2232 Tangi Le Goff 17 Bertin Youenn 17 M 24.0 28.0 30.0 (45.0 DSQ) 45.0 DSQ 14.0 18.0 5.0 1.0 165.0
91 GBR 2898 Aled Llewellyn-Jones 16 Benjamin Willett 17 M 13.0 17.0 34.0 10.0 27.0 4.0 32.0 (36.0) 28.0 165.0
92 SGP 2869 Faith Hailey Toh 15 Riane Lee 16 F 15.0 29.0 21.0 26.0 (41.0) 23.0 12.0 20.0 20.0 166.0
93 GER 2932 Lukas Kleinow 17 Hakon Hertwig 17 M 18.0 30.0 (31.0) 17.0 23.0 26.0 25.0 14.0 14.0 167.0
94 SWE 2904 Felicia Fernström 18 Rebecca Flohr 19 F 16.0 26.0 25.0 (29.0) 27.0 27.0 27.0 19.0 2.0 169.0
95 CZE 2283 Michal Krsicka 16 Lukas Krsicka 16 M 21.0 19.0 12.0 37.0 32.0 (45.0 DSQ) 15.0 18.0 15.0 169.0
96 NOR 2497 Julie Sverdrup 15 Vilde Pollen 18 F 31.0 31.0 28.0 23.0 25.0 17.0 (45.0 BFD) 6.0 12.0 173.0
97 HKG 2457 Karrie Clark 15 Penelope Martin 15 F 20.0 16.0 27.0 (38.0) 31.0 33.0 6.0 14.0 26.0 173.0
98 CAN 2293 Ross Thompson 17 Wiliam Mendham 17 M 19.0 (34.0) 23.0 24.0 30.0 21.0 29.0 15.0 16.0 177.0
99 FRA 2207 Tom Foucher 18 Vincent Lebreton 20 M 30.0 29.0 14.0 16.0 17.0 25.0 (37.0) 26.0 21.0 178.0
100 RUS 2720 Victoria Liksanova 17 Polina Pereshivkina 18 F 18.0 16.0 20.0 30.0 28.0 (45.0 DSQ) 21.0 27.0 19.0 179.0
101 FRA 2276 Manon Pennaneach 16 Anna Remy 17 F 30.0 24.0 (45.0 DNC) 27.0 13.0 28.0 18.0 34.0 7.0 181.0
102 SGP 1539 Shawn Goh 17 Yong Hao Poh 17 M 26.0 19.0 28.0 18.0 (45.0 DNF) 13.0 33.0 31.0 15.0 183.0
103 GER 2812 Elena Krupp 17 Clara Borlinghaus 17 F 29.0 24.0 24.0 17.0 24.0 24.0 35.0 7.0 (45.0 RET) 184.0
104 DEN 2697 Josefine Nojgaard 18 Magnus Pedersen 17 mixed 26.0 26.0 29.0 22.0 20.0 23.0 24.0 (30.0) 15.0 185.0
105 GBR 2433 Oliver Evans 16 Will Jarman 17 M 33.0 16.0 27.0 28.0 20.0 13.0 25.0 24.0 (40.0) 186.0
106 IRL 2872 Charlie Cullen 17 Ben Hogan 17 M (35.0) 25.0 25.0 22.0 25.0 30.0 31.0 5.0 26.0 189.0
107 FIN 2032 Lili Kotilainen 18 Vilma Rikala 18 F 8.0 32.0 9.0 (37.0) 30.0 33.0 23.0 32.0 24.0 191.0
108 SWE 2921 Hannah Maurer 18 Ebba Berntsson 17 F 29.0 14.0 17.0 29.0 29.0 (33.0) 31.0 24.0 18.0 191.0
109 ARG 2565 Ines Billoch 18 Victoria Tagliapietra 17 F 14.0 7.0 23.0 33.0 26.0 (36.0) 31.0 28.0 30.0 192.0
110 GER 2246 Simon Heindl 14 Fynn Kaufhold 16 M 32.0 20.0 (42.0) 19.0 14.0 21.0 30.0 21.0 36.0 193.0
111 GER 2813 Johanna Von Forstner 17 Marla Schneekloth 17 F 33.0 10.0 (37.0) 26.0 20.0 15.0 18.0 37.0 37.0 196.0
112 SGP 1540 Raynn Kwok 17 Han Kwang Brandon Chia 17 M 34.0 24.0 16.0 32.0 22.0 30.0 13.0 25.0 (37.0) 196.0
113 DEN 1198 Silje Cerup-Simonsen 17 Esther Bojsen-Moller 18 F 19.0 14.0 19.0 33.0 29.0 (36.0) 22.0 34.0 27.0 197.0
114 POL 2426 Magdalena Chyla 16 Oliwia Jekiel 16 F 22.0 25.0 14.0 (40.0) 36.0 35.0 20.0 22.0 25.0 199.0
115 NOR 2716 Diane Ninauve-Jutulstad 16 Cornelia Fure 16 F 7.0 20.0 20.0 (41.0) 38.0 40.0 21.0 27.0 27.0 200.0
116 GER 2841 Anna Barth 15 Charly Barth 17 mixed 27.0 28.0 26.0 18.0 (31.0) 24.0 28.0 25.0 26.0 202.0
117 ESP 1741 Marc Barber Ibiza 17 Patrick Juan Juan 18 M 32.0 27.0 36.0 21.0 13.0 (45.0 DNC) 15.0 31.0 28.0 203.0
118 GER 2940 Elisa Groener 16 Carolina Bergmann 17 F (45.0 DNC) 29.0 25.0 26.0 29.0 28.0 28.0 24.0 16.0 205.0
119 POL 2794 Marceli Mierzwicki 16 Franciszek Borys 16 M 32.0 30.0 24.0 30.0 22.0 16.0 (33.0) 20.0 33.0 207.0
120 HKG 2943 Pei Yip 17 Pasu Chu 18 M 25.0 35.0 (45.0 UFD) 21.0 23.0 22.0 12.0 38.0 34.0 210.0
121 GER 2315 Sarah Springer 15 Paula Becker 15 F 30.0 28.0 30.0 35.0 (36.0) 32.0 22.0 13.0 21.0 211.0
122 HKG 2718 Casey Law 14 Augustin Clot 15 M 29.0 39.0 (43.0) 25.0 28.0 39.0 10.0 9.0 33.0 212.0
123 POL 2351 Karolina Żurek 18 Agata Wilczewska 15 F 28.0 22.0 26.0 29.0 35.0 39.0 (45.0 UFD) 16.0 19.0 214.0
124 BRA 2738 Ludmila Lira 17 Julia Ollivier 16 F 26.0 31.0 23.0 39.0 (42.0) 36.0 16.0 28.0 16.0 215.0
125 GBR 2905 Elodie Edwards 17 Hannah Morris 17 F (45.0 UFD) 32.0 38.0 30.0 45.0 UFD 31.0 7.0 19.0 15.0 217.0
126 CZE 1188 Adam Ott 18 David Muzikář 16 M (45.0 UFD) 36.0 35.0 15.0 18.0 18.0 27.0 29.0 40.0 218.0
127 POL 2425 Aleksandra Wirzinkiewicz 15 Zuzanna Mróz 17 F 37.0 22.0 22.0 32.0 26.0 (45.0 UFD) 19.0 35.0 27.0 220.0
128 ESP 1826 Sara Cantero Izquierdo 16 Sara Ortega Garcia-Tunon 17 F 28.0 25.0 24.0 36.0 37.0 41.0 14.0 (45.0 UFD) 16.0 221.0
129 CAN 2604 Morgan Kittson 18 Adrianna Baird 17 F 29.0 34.0 29.0 23.0 25.0 26.0 26.0 (39.0) 29.0 221.0
130 NED 2349 Fianne Van Den Brule 18 Sterre Van Wegen 15 F (38.0) 34.0 34.0 28.0 28.0 22.0 34.0 11.0 32.0 223.0
131 GER 2255 Moritz Block 15 Lasse Lukas 15 M (38.0) 18.0 35.0 19.0 37.0 33.0 32.0 38.0 12.0 224.0
132 ISV 2560 Sarah Hardee 19 Sophie Crosbie 18 F 31.0 34.0 15.0 27.0 26.0 31.0 (41.0) 27.0 35.0 226.0
133 CAN 2669 Georgia Phillips 16 Hannah Smith 19 F 34.0 21.0 40.0 23.0 13.0 28.0 38.0 32.0 (43.0) 229.0
134 DEN 2129 Carl Nielsen 16 Gustav Schwennesen 16 M 35.0 33.0 (45.0 BFD) 7.0 7.0 26.0 39.0 42.0 41.0 230.0
135 GER 2108 Hannah Harnack 18 Lea Juni Nowacki 18 F 24.0 (45.0 DNC) 45.0 DNC 35.0 34.0 32.0 26.0 21.0 14.0 231.0
136 NED 2274 Mees Beerda 17 Jorn Swart 16 M 36.0 (40.0) 34.0 22.0 18.0 24.0 24.0 36.0 38.0 232.0
137 POL 2356 Stanisław Radojewski 15 Alex Ślusarczyk 15 M 38.0 27.0 32.0 24.0 27.0 32.0 (45.0 UFD) 21.0 32.0 233.0
138 GBR 2304 Emma James 17 Eva Becker 18 F 32.0 26.0 26.0 (43.0) 33.0 26.0 33.0 29.0 31.0 236.0
139 SGP 2446 Guo Hao Marvin Tan 15 Yaoxuan Dylan Ng 15 M 25.0 40.0 23.0 34.0 35.0 38.0 9.0 35.0 (45.0 RET) 239.0
140 BRA 2335 Marina Heinke 15 Nicole Joop 16 F 27.0 24.0 24.0 36.0 (40.0) 34.0 32.0 31.0 35.0 243.0
141 BRA 2737 Antonio Aranha 22 Nicole Buuck 19 mixed 39.0 38.0 37.0 24.0 16.0 (45.0 UFD) 35.0 28.0 29.0 246.0
142 FIN 550 Onni Hinskala 18 Iivari Heickell 19 M 30.0 32.0 32.0 (40.0) 32.0 29.0 38.0 27.0 29.0 249.0
143 GBR 2292 Sian Talbot 16 Madeleine Bristow 16 F 27.0 32.0 35.0 (39.0) 38.0 39.0 30.0 29.0 21.0 251.0
144 GER 1900 Lisa Maria Rausch 17 Merle Rausch 15 F 31.0 39.0 31.0 31.0 33.0 34.0 24.0 34.0 (45.0 RET) 257.0
145 DEN 2927 Elton Engkilde 17 Mads Pedersen 17 M 33.0 31.0 25.0 28.0 (40.0) 36.0 30.0 35.0 39.0 257.0
146 GER 2939 Amal Zschech 15 Gregory Soltau 14 M 23.0 38.0 (45.0 UFD) 34.0 35.0 30.0 37.0 32.0 31.0 260.0
147 DEN 1825 Kamille Vilstrup 17 Sara Camille Schouw Nielsen 16 F 35.0 37.0 32.0 (42.0) 39.0 30.0 32.0 30.0 29.0 264.0
148 GER 2024 Janne Achenbach 16 Carlotta Meyer 16 F 36.0 SCP 29.0 31.0 36.0 (45.0 UFD) 34.0 25.0 36.0 40.0 267.0
149 HUN 2771 Fodor Ákos 15 Seres Dániel 17 M 36.0 35.0 30.0 37.0 34.0 37.0 19.0 40.0 (42.0) 268.0
150 POL 2357 Antoni Sopota 16 Patryk Różak 16 M 34.0 (41.0) 39.0 30.0 31.0 38.0 28.0 36.0 35.0 271.0
151 EST 2047 Helen Pais 20 Helen Ausman 17 F (39.0) 37.0 36.0 35.0 36.0 37.0 19.0 37.0 36.0 273.0
152 GER 2895 Jakob Gauger 16 Jakob Zwirn 15 M (45.0 DNC) 33.0 33.0 31.0 39.0 32.0 37.0 33.0 38.0 276.0
153 ISV 2563 Jeffrey Klempen 15 Jonathan O'shaughnessy 15 M 37.0 33.0 29.0 (41.0) 34.0 35.0 29.0 39.0 41.0 277.0
154 GER 1832 Moritz Tomann 17 Jonas Von Maydell 18 M 36.0 (41.0) 41.0 32.0 30.0 24.0 38.0 39.0 38.0 278.0
155 GBR 2937 Sonia Evans 18 Elizabeth Cattermole 18 F 38.0 35.0 (45.0 UFD) 38.0 35.0 35.0 34.0 33.0 32.0 280.0
156 GER 2259 Ella-Sofia Rissanen 15 Zoe Coers 15 F 37.0 38.0 35.0 35.0 29.0 37.0 (42.0) 41.0 30.0 282.0
157 GBR 2694 Charlotte Gordon 18 Anna Rowe 18 F 36.0 39.0 37.0 39.0 38.0 22.0 (42.0) 40.0 36.0 287.0
158 FIN 2809 Sophie Seppälä 17 Siiri Danielsson 17 F 37.0 36.0 31.0 (44.0) 32.0 41.0 36.0 39.0 36.0 288.0
159 EST 2250 Roger Rikberg 19 Ingmar Olmaru 18 M (43.0) 42.0 39.0 33.0 34.0 31.0 35.0 38.0 37.0 289.0
160 HKG 2521 Adam Neveux 15 Jette Jess 15 mixed (39.0) 37.0 34.0 33.0 38.0 38.0 34.0 38.0 38.0 290.0
161 JPN 869 Naoki Ueda 17 Shu Tahara 15 M (42.0) 35.0 33.0 39.0 42.0 41.0 35.0 33.0 34.0 292.0
162 GER 2005 Charlotte Mueldner 17 Amelie Mueldner 15 F 37.0 SCP (42.0) 38.0 41.0 30.0 35.0 36.0 37.0 39.0 293.0
163 GER 2204 Philipp Schmechel 17 Niko Felmet 15 M 41.0 37.0 39.0 38.0 39.0 (43.0) 40.0 34.0 31.0 299.0
164 DEN 2019 Naja Bjornholt 19 Caroline Matzen Mikkelsen 17 F 39.0 38.0 36.0 (41.0) 36.0 39.0 39.0 37.0 35.0 299.0
165 GER 1780 Constantin Von Cramon 17 Timo Wacke 18 M 44.0 42.0 39.0 37.0 23.0 37.0 (45.0 BFD) 42.0 40.0 304.0
166 BRA 2736 Gabriela Bartijotto 16 Alexia Buuck II 13 F 40.0 (41.0) 38.0 38.0 32.0 40.0 39.0 41.0 41.0 309.0
167 GER 2656 Pia Speckle 16 Felizia Fiebig 14 F 41.0 (43.0) 40.0 34.0 40.0 40.0 43.0 43.0 37.0 318.0
168 POL 1756 Ada Grześ 15 Agata Gabrysiak 13 F 41.0 36.0 29.0 (45.0 DNC) 45.0 DNS 45.0 RET 36.0 45.0 UFD 42.0 319.0
169 GBR 2664 Eleanor Poole 18 Freya Cumpsty 17 F 43.0 41.0 37.0 28.0 (45.0 DNF) 38.0 45.0 DNC 45.0 DNC 45.0 DNC 322.0
170 HKG 2528 Ulysse Ha Thuc 15 Maddalena Di Salvo 14 mixed 31.0 (45.0 UFD) 33.0 42.0 37.0 45.0 UFD 45.0 DNC 45.0 DNC 45.0 DNC 323.0
171 POL 1234 Jakub Charaszkiewicz 14 Kamil Polak 17 M 42.0 39.0 38.0 (43.0) 39.0 40.0 41.0 42.0 42.0 323.0
172 GER 2181 Simon Goeke 14 Hannah Schmechel 15 mixed (45.0 DNC) 42.0 40.0 42.0 45.0 DNC 42.0 40.0 41.0 41.0 333.0
173 EST 2052 Veronika Kuvatova 17 Hannah Tuulas 16 F 42.0 40.0 36.0 40.0 41.0 (45.0 DNC) 45.0 DNC 45.0 DNC 45.0 DNC 334.0
174 GER 2093 Kurt Sachs 15 Mathilde Sachs 17 mixed 40.0 40.0 40.0 (45.0 DNC) 45.0 DNC 45.0 DNC 45.0 BFD 40.0 39.0 334.0
175 GER 478 Konstantin Braune 16 Leonhard Lüdke 15 M 44.0 44.0 41.0 44.0 (45.0 DNC) 45.0 DNC 37.0 40.0 43.0 338.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 175, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Volvo Gdynia Sailing Days
2019

To wydarzenie sportowe to nie pojedyncze zawody, tylko festiwal żeglarski. Potrafi on trwać od niespełna dwóch tygodni, aż do ponad trzech.. Poprzednia edycja trwała trzy tygodnie. Wszystko zawsze zależy od liczby konkurencji, które uda się przyciągnąć do Gdyni.

...
  • 2019-07-29 - 2019-07-30
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. LAS U20, LAS 4.7 U16 K i M

Więcej
...
  • 2019-07-27 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia-24 OD, Micro, Skippi 650, Korsarz, PPJK

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

Klasa Finn

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Mistrzostwa Polski RS:X

RS:X

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-08-03
29'er World Championships

The Zhik 29er World Championships will be held in Gdynia, Poland on 26th July until 3rd August 2019 (Racing days 29th July-3rd Aug). Please be advised that as Gdynia is hosting the World Sailing Youth Championships which finish on the 20th July, there will be no access to the Venue until the 22nd July for trailers or competitors of the 29er Class Worlds.

Więcej
...
  • 2019-07-25 - 2019-07-27
Kinder + Sport – Puchar Trenerów

OPP B

Więcej
...
  • 2019-07-23 - 2019-07-24
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. RS:X U19, TEC K i M

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Miasta Gdyni kl. LAS, LAR, Las 4.7

Eliminacja do MMŚ (U21) kl. LAS, Eliminacja do MME (U21) kl. LAS, Eliminacja do OOM kl. Las. 4.7

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-23
Mistrzostwa Polski w Sprincie

Termin: 22.07 - 24.07 kl. OPP K i M, L'EQ OPEN, 29er OPEN

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class, Kite Foil

Więcej