Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. RS:X U19, TEC K i M

2019-07-21 09:27:30

ROZŁADUNEK - MAPA pobierz

2019-07-20 15:59:33

RUCH JEDNOKIERUNKOWY pobierz

2019-07-20 15:56:02

CHECK IN / CHECK OUT pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-07-20
Rejestracja do
2019-07-24
RSX
RSX
Male < 19 lat Female < 19 lat 200.00 PLN 260.00 PLN
TEC Chł.
Techno 293 Chłopców
Male b.o. 160.00 PLN 200.00 PLN
TEC Dz.
Techno 293 Dziewcząt
Female b.o. 160.00 PLN 200.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 125 POL Pola Wawrzyniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Dz.
2 72 POL Kamil Manowiecki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
3 6 POL Dawid Litwinek
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
RSX
4 518 POL Bartosz Ruszczyk
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Chł.
5 236 POL Rafał Falkiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
6 119 POL Anna Igielska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
7 52 POL Nadia Kulik
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Dz.
8 42 POL Michał Polak
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
9 195 POL Julian Wardaszko
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
10 44 POL Konrad Machura
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
11 122 POL Aleksandra Wasiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
12 100 POL Iga Stępczyńska
YACHT KLUB POLSKI
TEC Dz.
13 104 POL Marlena Szlaska
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
TEC Dz.
14 89 POL Amelia Zalewska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
15 103 POL Wiktoria Giec
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
TEC Dz.
16 20 POL Emilia Chomka-Zięba
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Dz.
17 5 POL Kacper Gwóźdź
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
18 661 POL Krzysztof Żarnowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
19 183 POL Andrzej Myślicki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
20 296 POL Jan Goralski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
21 64 POL Alexander Biene
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
22 25 POL Michał Lis
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Chł.
23 850 POL Michał Krawczyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
RSX
24 15 POL Jędrzej Cituk
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
RSX
25 197 POL Antoni SIWEK
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
26 36 POL Kacper Guzowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
27 108 POL Julia Dawidowicz
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
RSX
28 636 POL Dominik Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
29 150 POL Mieczysław Popłonyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Chł.
30 460 POL Magdalena Dmochowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
31 1 POL DAWID SYKUŁA
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
32 172 POL Nell Ryan
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
Klasa: RS:X Results are final as of 13:41 on July 24, 2019, Gdynia, 23 - 24.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 72 Kamil Manowiecki 2002 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 3.0 1.0 2.0 1.0 2.0 1.0 2.0 (4.0) 13.0
2 POL 296 Jan Goralski 2001 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (6.0) 2.0 2.0 3.0 4.0 1.0 3.0 1.0 2.0 18.0
3 POL 636 Dominik Lewiński 2002 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 1.0 3.0 1.0 2.0 (9.0 DNC) 2.0 3.0 1.0 21.0
4 POL 6 Dawid Litwinek 2001 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (7.0) 4.0 4.0 4.0 3.0 4.0 5.0 4.0 3.0 31.0
5 POL 15 Jędrzej Cituk 2001 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 2.0 5.0 (7.0) 5.0 6.0 5.0 4.0 7.0 5.0 39.0
6 POL 197 Antoni Siwek 2003 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 (9.0 UFD) 5.0 7.0 5.0 6.0 6.0 6.0 6.0 44.0
7 POL 850 Michał Krawczyk 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 5.0 6.0 6.0 8.0 (9.0 DNF) 3.0 7.0 5.0 7.0 47.0
8 POL 108 Julia Dawidowicz 2002 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 4.0 7.0 8.0 6.0 (9.0 DNF) 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 61.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Techno293 Ch Results are final as of 13:41 on July 24, 2019, Gdynia, 23 - 24.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 36 Kacper Guzowski 2003 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 (6.0) 2.0 4.0 2.0 3.0 5.0 1.0 2.0 23.0
2 POL 195 Julian Wardaszko 2003 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 4.0 3.0 1.0 2.0 (10.0) 9.0 6.0 27.0
3 POL 44 Konrad Machura 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 5.0 (8.0) 6.0 4.0 1.0 3.0 3.0 1.0 29.0
4 POL 661 Krzysztof Żarnowski 2004 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 3.0 1.0 7.0 6.0 4.0 1.0 2.0 (9.0) 32.0
5 POL 25 Michał Lis 2004 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 7.0 10.0 3.0 2.0 (11.0 DNF) 7.0 2.0 5.0 5.0 41.0
6 POL 460 Filip Dmochowski 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 (11.0 DNF) 1.0 11.0 UFD 8.0 4.0 10.0 7.0 45.0
7 POL 183 Andrzej Myślicki 2004 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 8.0 6.0 9.0 (11.0 DNF) 6.0 7.0 6.0 3.0 48.0
8 POL 5 Kacper Gwóźdź 2003 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 9.0 7.0 5.0 5.0 5.0 9.0 7.0 (11.0 UFD) 52.0
9 POL 1 Dawid Sykula 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (11.0 UFD) 7.0 5.0 8.0 11.0 DNF 9.0 6.0 4.0 4.0 54.0
10 POL 518 Bartosz Ruszczyk 2003 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 9.0 4.0 9.0 (10.0) 3.0 10.0 8.0 8.0 8.0 59.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Techno 293 Dz Results are final as of 13:47 on July 24, 2019, Gdynia, 23 - 24.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 52 Nadia Kulik 2005 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 2.0 1.0 3.0 (9.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 11.0
2 POL 125 Pola Wawrzyniak 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 1.0 (11.0 UFD) 1.0 10.0 2.0 2.0 3.0 2.0 6.0 27.0
3 POL 20 Oliwia Chomka 2004 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 5.0 3.0 (7.0) 2.0 3.0 4.0 2.0 6.0 3.0 28.0
4 POL 236 Linda Falkiewicz 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 4.0 4.0 3.0 5.0 5.0 4.0 3.0 (9.0) 31.0
5 POL 122 Aleksandra Wasiewicz 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 6.0 2.0 1.0 (11.0 DNC) 3.0 5.0 4.0 5.0 32.0
6 POL 172 Nell Ryan 2003 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 2.0 (9.0) 6.0 4.0 8.0 6.0 5.0 7.0 42.0
7 POL 119 Anna Igielska 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 5.0 6.0 4.0 6.0 6.0 (8.0) 7.0 4.0 45.0
8 POL 100 Iga Stępczyńska 2004 YACHT KLUB POLSKI 8.0 7.0 5.0 7.0 7.0 (9.0) 9.0 8.0 2.0 53.0
9 POL 89 Amelia Zalewska 2003 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (10.0) 9.0 10.0 5.0 9.0 7.0 7.0 9.0 8.0 64.0
10 POL 103 Wiktoria Giec 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 9.0 8.0 8.0 8.0 8.0 (10.0) 10.0 10.0 10.0 71.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Volvo Gdynia Sailing Days
2019

To wydarzenie sportowe to nie pojedyncze zawody, tylko festiwal żeglarski. Potrafi on trwać od niespełna dwóch tygodni, aż do ponad trzech.. Poprzednia edycja trwała trzy tygodnie. Wszystko zawsze zależy od liczby konkurencji, które uda się przyciągnąć do Gdyni.

...
  • 2019-07-29 - 2019-07-30
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. LAS U20, LAS 4.7 U16 K i M

Więcej
...
  • 2019-07-27 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia-24 OD, Micro, Skippi 650, Korsarz, PPJK

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

Klasa Finn

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Mistrzostwa Polski RS:X

RS:X

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-08-03
29'er World Championships

The Zhik 29er World Championships will be held in Gdynia, Poland on 26th July until 3rd August 2019 (Racing days 29th July-3rd Aug). Please be advised that as Gdynia is hosting the World Sailing Youth Championships which finish on the 20th July, there will be no access to the Venue until the 22nd July for trailers or competitors of the 29er Class Worlds.

Więcej
...
  • 2019-07-25 - 2019-07-27
Kinder + Sport – Puchar Trenerów

OPP B

Więcej
...
  • 2019-07-23 - 2019-07-24
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. RS:X U19, TEC K i M

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Miasta Gdyni kl. LAS, LAR, Las 4.7

Eliminacja do MMŚ (U21) kl. LAS, Eliminacja do MME (U21) kl. LAS, Eliminacja do OOM kl. Las. 4.7

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-23
Mistrzostwa Polski w Sprincie

Termin: 22.07 - 24.07 kl. OPP K i M, L'EQ OPEN, 29er OPEN

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class, Kite Foil

Więcej