Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

Klasa Finn

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-07-20
Rejestracja do
2019-07-28
FINN
Finn
Male b.o. 160.00 PLN 200.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 70 POL Artur Siwik
YACHT CLUB REWA
FINN
2 14 POL Piotr Mazur
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
FINN
3 52 POL Krzysztof Stromski
YACHT CLUB REWA
FINN
4 73 POL Andrzej Romanowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FINN
5 15 POL Lucjan Bladowski
YACHT CLUB REWA
FINN
6 25 POL Marek Kubat
POL Marek Kubat
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
7 43 POL Beniamin Kobierski
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO W SŁAWIE
FINN
8 6 POL Bartosz Szydłowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
FINN
9 8 POL Lukasz Lesinski
YACHT KLUB STAL GDYNIA
FINN
10 81 POL Borys Michniewicz
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
11 85 POL Wojciech Nadolski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
12 31 POL Maciej Rozkrut

FINN
13 87 POL Paweł Zamelski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
Klasa: Finn Results are final as of 17:38 on July 28, 2019, Gdynia, 26 - 28.07.2019 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 --- POL 8 Lukasz Lesinski 1984 YACHT KLUB STAL GDYNIA (2.0) 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 2.0 9.0
2 --- POL 73 Andrzej Romanowski 1965 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3.0 (4.0) 2.0 3.0 3.0 2.0 4.0 3.0 20.0
3 Mł. POL 52 Krzysztof Stromski 1996 YACHT CLUB REWA 1.0 3.0 (14.0 DNF) 1.0 2.0 3.0 14.0 OCS 1.0 25.0
4 --- POL 14 Piotr Mazur 1985 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (5.0) 2.0 5.0 5.0 4.0 5.0 5.0 4.0 30.0
5 --- POL 6 Bartosz Szydłowski 1985 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (6.0) 6.0 3.0 4.0 5.0 4.0 3.0 5.0 30.0
6 --- POL 25 Marek Kubat 1975 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (8.0) 7.0 6.0 7.0 6.0 6.0 6.0 6.0 44.0
7 Mł. POL 161 Borys Michniewicz 2001 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 5.0 SCP 5.0 4.0 7.0 SCP (14.0 DNC) 14.0 DNC 2.0 14.0 DNC 51.0
8 --- POL 15 Lucjan Bladowski 1978 YACHT CLUB REWA (10.0) 8.0 8.0 8.0 7.0 7.0 7.0 7.0 52.0
9 --- POL 85 Wojciech Nadolski 1951 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 9.0 7.0 10.0 (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 75.0
10 --- POL 43 Beniamin Kobierski 1975 LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU 11.0 11.0 10.0 (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 8.0 9.0 77.0
11 --- POL 87 Paweł Zamelski 1969 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 11.0 14.0 DNC 14.0 DNC 9.0 8.0 84.0
12 --- POL 31 Maciej Rozkrut 1962 --- 9.0 10.0 9.0 (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 84.0
13 --- POL 70 Artur Siwik 1972 YACHT CLUB REWA (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 10.0 SCP 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 94.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 13, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Volvo Gdynia Sailing Days
2019

To wydarzenie sportowe to nie pojedyncze zawody, tylko festiwal żeglarski. Potrafi on trwać od niespełna dwóch tygodni, aż do ponad trzech.. Poprzednia edycja trwała trzy tygodnie. Wszystko zawsze zależy od liczby konkurencji, które uda się przyciągnąć do Gdyni.

...
  • 2019-07-29 - 2019-07-30
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. LAS U20, LAS 4.7 U16 K i M

Więcej
...
  • 2019-07-27 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia-24 OD, Micro, Skippi 650, Korsarz, PPJK

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

Klasa Finn

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Mistrzostwa Polski RS:X

RS:X

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-08-03
29'er World Championships

The Zhik 29er World Championships will be held in Gdynia, Poland on 26th July until 3rd August 2019 (Racing days 29th July-3rd Aug). Please be advised that as Gdynia is hosting the World Sailing Youth Championships which finish on the 20th July, there will be no access to the Venue until the 22nd July for trailers or competitors of the 29er Class Worlds.

Więcej
...
  • 2019-07-25 - 2019-07-27
Kinder + Sport – Puchar Trenerów

OPP B

Więcej
...
  • 2019-07-23 - 2019-07-24
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. RS:X U19, TEC K i M

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Miasta Gdyni kl. LAS, LAR, Las 4.7

Eliminacja do MMŚ (U21) kl. LAS, Eliminacja do MME (U21) kl. LAS, Eliminacja do OOM kl. Las. 4.7

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-23
Mistrzostwa Polski w Sprincie

Termin: 22.07 - 24.07 kl. OPP K i M, L'EQ OPEN, 29er OPEN

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class, Kite Foil

Więcej