Pomoc


Dostęp do systemu Events polscy użytkownicy mogą uzyskać na dwa sposoby:

  1. poprzez integrację z kontem w systemie ebiuro.pya.org.pl (dotyczy wszystkich Zawodników oraz Trenerów posiadających konto w systemie ebiuro.pya.org.pl),
  2. poprzez założenie konta w systemie events (dotyczy wyłącznie Sędziów oraz Trenerów, którzy nie posiadają konta w systemie ebiuro.pya.org.pl).

Uwaga! Jeśli chcesz zarejestrować się na regaty jako Zawodnik, a nie posiadasz konta w systemie ebiuro.pya.org.pl, przed przystąpieniem do poniższych kroków załóż je zgodnie z instrukcją dostępną tutaj: https://pya.org.pl/polski-zwiazek-zeglarski/page/centrum-pomocy-ebiuropyaorgpl


Rejestracja i logowanie w systemie
Poprzez integrację z ebiuro.pya.org.pl
Aby zalogować się na stronie event.pya.org.pl wybierz przycisk w prawym górnym rogu ekranu.

Wybierz przycisk . Zostaniesz przekierowany na stronę ebiuro.pya.org.pl, gdzie logujesz się w standardowy sposób. Zaloguj się przy użyciu danych podanych przy rejestracji.

Po potwierdzeniu autoryzacji Twoje dane pojawią się w systemie automatycznie, będziesz musiał uzupełnić jedynie kilka pozycji.

Poprzez założenie nowego konta w systemie events
Aby zarejestrować się na stronie event.pya.org.pl wybierz przycisk w prawym górnym rogu ekranu.

Wybierz przycisk "Nie mam konta w ebiuro.pya.org.pl oraz jestem trenerem lub sędzią".

Następny krok to wybór . W tym momencie zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail, ustawienie hasła oraz podanie daty urodzenia. Po uzupełnieniu danych wybierz opcję .

Na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem, który aktywuje Twoje konto. Po kliknięciu w link aktywacyjny zostaniesz przeniesiony na stronę events.pya.org.pl i poproszony o uzupełnienie danych w swoim profilu użytkownika.
Rejestracja na regaty

Po uzupełnieniu profilu, przejdź do strony głównej i wybierz regaty w których chcesz wziąć udział. W zakładce Klasy wyświetlane są klasy w których możesz startować.

Po dokonaniu wyboru, Twoje zgłoszenie znajdzie się w koszyku. Aby przejść do formularza zgłoszeniowego naciśnij przycisk dostępny w prawym górnym rogu ekranu.

Uzupełnij dane w zgłoszeniu, wybierz sposób płatność i gotowe. W przypadku płatności on-line zostaniesz przekierowany na stronę płatności on-line operatora Blue Media S.A.