Kinder + Sport – Puchar Trenerów

OPP B

2019-07-25 10:37:09

Lista startowa z podziałem na floty (flota niebieska = bez wstążki) pobierz

2019-07-24 12:09:10

ROZMIESZCZENIE NAKLEJEK NA BURTACH pobierz

2019-07-20 15:54:49

RUCH JEDNOKIERUNKOWY pobierz

2019-07-20 15:54:08

CHECK IN / CHECK OUT pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-07-27
OPP B
Optimist B
Male < 13 lat Female < 13 lat -
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 1559 POL Martyna Muller
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
2 1758 POL January Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
3 1175 POL Alicja Dampc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
4 2082 POL Natalia Nawrocka
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
5 3333 POL Maja Komorowska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
6 2081 POL KINGA GLAZA
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
7 1493 POL Sławomir Sochacki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
8 2037 POL Aleksandra Loboda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
9 1865 POL Michał Kuchtyn
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BRYG
OPP B
10 1751 POL Antoni Mikołaj Gabryszewski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
11 1970 POL Timothy Melentyev
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
12 1925 POL Wojciech Wróblewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
13 1551 POL Anna Streubel
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
14 1940 POL Filip Bil
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
15 2137 POL Michał Toczek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
16 1619 POL Karolina Gąsiorowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
17 15 POL Krzysztof Łucyk
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
18 2135 POL Anna Lesiewicz-Kosobucka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
19 1491 POL Mateusz Tokarski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
20 2118 POL Maciej Maćkowiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
21 1802 POL Andrzej Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
22 1446 POL Gustaw Trybek
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
23 2244 POL Igor Kawałko
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
24 3407 POL Jan Konkol
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
25 1760 POL Max Niziałkowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BRYG
OPP B
26 2136 POL Kajetan Matwiejczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
27 2022 POL Iwo Dudek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
28 360 POL Patryk Ulaczyk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
OPP B
29 2270 POL Piotr Kosowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
30 1926 POL Michał Czerwiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
31 2001 POL Oskar Sylka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
32 2141 POL Magdalena Ziółkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
33 2002 POL Bartosz Osowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
34 2134 POL Jakub Matwiejczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
35 2140 POL Marta Jozkowicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
36 364 POL Maksymilian Konkel
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
OPP B
37 1943 POL Wiktor Łasak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
38 1585 POL Mateusz Grabowski
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
39 3406 POL Jakub Wyrębski
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
40 3425 POL Maksymilian Malec
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
41 1780 POL Paweł Kolka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
42 723 POL Borys Kowalczyk
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
43 2723 POL JOANNA KOŁODZIEJCZAK
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
44 130 POL Monika Kwiatkowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
45 1069 POL Michał Wiatrowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
46 1403 POL Kacper Kibiersza
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
47 777 POL IGNACY SOBCZAK
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ LEGIONOWO
OPP B
48 2211 POL Antonina Puchowska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
49 1991 POL AUGUST SOBCZAK
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
OPP B
50 1548 POL Andrzej Thomas
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
OPP B
51 1159 POL Marta Ołowiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
52 2110 POL Konrad Kunc
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
53 2124 POL Agata Koropecka
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
54 2067 POL PIOTR KUŹNIARSKI
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
55 1584 POL Jakub Bukowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
56 1048 POL Maksymilian Papucki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
OPP B
57 1916 POL Konrad Ksionek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
OPP B
58 1554 POL Tymon Przyjemczak
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
59 1670 POL Zuzanna Zasada
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
60 5743 RUS Egor Sidelnikov

OPP B
61 1993 POL Bogdan Roman
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
62 1254 POL Monika Thomas
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
63 9 POL Aleksandra Zastawna
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
64 2079 POL Dominika Odejewska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
65 1450 POL Agata Marcinkowska

OPP B
66 1005 POL Joanna Filipska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
67 158 POL Igor Pawłowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
68 1889 POL Franciszek Wodkowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
69 1625 POL Sebastian Schmidt
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
70 1656 POL Lidia Jakubowska
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
71 1221 POL Julia Padzik
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
72 2090 POL juliusz Reszka
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
73 2035 POL Piotr Muchlado
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
74 1310 POL Jan Kubiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
75 709 POL Pawel Kuraś
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
76 5 POL Igor Foltyn
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
OPP B
77 907 POL Milena Siczek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP B
78 20311 POL Jan Ząbkiewicz
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
79 1066 POL Franciszek Kosecki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
80 1913 POL Krzysztof Narecki
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
81 1292 POL Zuzia Kapała
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
82 1701 POL Kamila Tassious
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
83 12345 POL Jan Kowalski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
84 12 POL Anna Paczos
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
85 1602 POL Jarosław Szmagliński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
86 1384 POL Bianka Kus
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
87 1523 POL Olga Wietek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
88 1811 POL Franciszek Zając
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
89 2133 POL Bartłomiej Mucharski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
90 2139 POL Jan Mucharski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
91 1971 POL Jan Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP B
92 1555 POL Blanka Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP B
93 88 POL Agnieszka Duda
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
94 1047 POL Grzegorz Stachera

OPP B
95 1897 POL Michał Trafalski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
96 1409 POL Marysia Stachera
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
OPP B
97 2032 POL Mateusz Kundzier
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
98 21 POL Maksymilian Stańko
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
99 1246 POL Ola Ciecierska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
100 1137 POL Adam Margasiński
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
101 1603 POL Tomasz Zadora
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP B
102 2222 POL Karol Stachowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
103 925 POL Nina Zygo
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
104 1139 POL Mariola Kurpiewska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
105 2144 POL Wiktor Radziej
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP B
106 825 POL Przemysław Wiśniewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
107 1328 POL Tymon Szkołut
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP B
108 2005 POL Lidia Kuczmarska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
109 1768 POL Wiktor Wróbel
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
110 1700 POL Mikołaj Cieślak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP B
111 12036 POL Przemysław Łukasik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP B
112 1655 POL Iga Sobieszuk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP B
113 1596 POL Karolina Mocarska
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
114 1601 POL Maciej Aljabali
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP B
115 936 POL Maurycy Kosmowski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
116 1979 POL Hubert Nowicki
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP B
117 2065 POL Aleksander Szczepara
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
118 1665 POL Mateusz Kluczka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
119 1788 POL Artur Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
120 363 POL Tymoteusz Kniter
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
OPP B
121 362 POL Hanna Wasilewska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
OPP B
122 1923 POL Wiktor Weselak
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP B
123 1813 POL Konrad Rozum
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
124 2042 POL Marcin Sochaj
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP B
125 1775 POL Wiktor Mois
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
OPP B
126 2169 POL Tomasz Micewicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
127 359 POL Sara Browarczyk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
OPP B
128 2816 POL Tomasz Ruban
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
129 1773 POL Ryszard Ruban
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
130 2117 POL Piotr Tutkowski
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
131 980 POL Katarzyna Knawa
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
132 1007 POL Hanna Kozłowska
MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI BAŁTYK W MIELNIE
OPP B
133 336 POL Michał Kozłowski
MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI BAŁTYK W MIELNIE
OPP B
134 2026 POL Patrycja Chiniewicz
MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI BAŁTYK W MIELNIE
OPP B
135 1939 POL Dante Luciani
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP B
136 1351 POL Franciszek Kamola
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP B
137 325 POL Bartłomiej Bil
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
138 1158 POL Antonia Pierzchalska
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
139 1981 POL ADAM FABISIAK
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
140 2171 POL Michał Ciechanowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
141 1362 POL Dorota Wyszyńska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
142 1276 POL Weronika Pawlak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
143 265 POL Grzegorz Saj
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
144 1672 POL OLIWIER KOZŁOWSKI
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
OPP B
145 100 POL Marcel Styba
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
146 17 POL Nautiqus sp. Z Łysik
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
147 11007 POL Wiktor Pawelczyk
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
148 1608 POL Maja Szwejk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
149 1921 POL Jakub Marjański
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP B
150 910 POL Tomasz Jankowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP B
Klasa: Optimist B Gold Results are final as of 17:05 on July 27, 2019, Gdynia, 25 - 27.07.2019 r.
Rank Division Division Fleet Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F1 F2 F3 Score
1 Mł. --- Gold POL 1758 January Szczukowski M 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 3.0 1.0 3.0 (12.0) 2.0 10.0 5.0 26.0
2 Mł. --- Gold POL 2244 Igor Kawałko M 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 4.0 2.0 9.0 2.0 (28.0) 2.0 4.0 3.0 3.0 29.0
3 Mł. --- Gold POL 1802 Piotr Trella M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2.0 4.0 3.0 3.0 4.0 1.0 (19.0) 8.0 9.0 34.0
4 Mł. --- Gold POL 2042 Tymon Sochaj M 2007 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 8.0 DPI1 1.0 9.0 7.0 3.0 7.0 17.0 4.0 (38.0) 56.0
5 Mł. --- Gold POL 1780 Szymon Kolka M 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 11.0 5.0 4.0 (20.0) 15.0 3.0 5.0 11.0 2.0 56.0
6 Mł. --- Gold POL 1991 August Sobczak M 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ LEGIONOW 2.0 (75.0 DSQ) 1.0 1.0 12.0 2.0 31.0 9.0 4.0 62.0
7 Mł. --- Gold POL 1523 Olga Wietek F 2008 YACHT KLUB STAL GDYNIA 7.0 7.0 2.0 12.0 1.0 1.0 (23.0) 12.0 20.0 62.0
8 Mł. --- Gold POL 2118 Maciej Maćkowiak M 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 10.0 4.0 (17.0) 5.0 15.0 8.0 7.0 6.0 7.0 62.0
9 Mł. --- Gold POL 1619 Mateusz Gąsiorowski M 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 14.0 5.0 10.0 6.0 6.0 11.0 (48.0) 22.0 79.0
10 Mł. --- Gold POL 1940 Filip Bil M 2009 YACHT KLUB STAL GDYNIA 15.0 6.0 4.0 (58.0) 1.0 9.0 1.0 27.0 26.0 89.0
11 Mł. --- Gold POL 2270 Piotr Kosowski M 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 3.0 9.0 12.0 13.0 (24.0) 16.0 22.0 14.0 6.0 95.0
12 Mł. --- Gold POL 2005 Michał Kuczmarski M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.0 8.0 8.0 15.0 7.0 4.0 (33.0) 23.0 13.0 100.0
13 Mł. --- Gold POL 1670 Zuzanna Zasada F 2006 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 11.0 11.0 5.0 4.0 20.0 28.0 10.0 (34.0) 12.0 101.0
14 Mł. --- Gold POL 1254 Franciszek Thomas M 2006 YACHT KLUB STAL GDYNIA 8.0 17.0 13.0 19.0 10.0 19.0 8.0 (30.0) 11.0 105.0
15 Mł. --- Gold POL 825 Jan Wiśniewski M 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (24.0) 3.0 22.0 17.0 22.0 24.0 15.0 5.0 1.0 109.0
16 Mł. --- Gold POL 1939 Dante Luciani M 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 24.0 (28.0) 19.0 15.0 2.0 15.0 12.0 16.0 8.0 111.0
17 Mł. --- Gold POL 1175 Alicja Dampc F 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 2.0 1.0 (75.0 DNF) 69.0 3.0 9.0 7.0 28.0 125.0
18 Mł. --- Gold POL 1979 Hubert Nowicki M 2007 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (30.0) 12.0 11.0 21.0 19.0 11.0 13.0 25.0 15.0 127.0
19 Mł. --- Gold POL 3406 Małgorzata Wyrębska F 2009 YACHT KLUB STAL GDYNIA 12.0 3.0 15.0 26.0 8.0 25.0 20.0 (36.0) 21.0 130.0
20 Mł. --- Gold POL 2124 Agata Koropecka F 2009 YACHT KLUB STAL GDYNIA 6.0 18.0 21.0 4.0 11.0 29.0 (37.0) 33.0 14.0 136.0
21 Mł. --- Gold POL 2037 Paweł Łoboda M 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 19.0 22.0 32.0 9.0 12.0 7.0 24.0 13.0 (43.0) 138.0
22 Mł. --- Gold POL 12 Aleksander Paczos M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 5.0 27.0 7.0 26.0 11.0 8.0 (41.0) 40.0 18.0 142.0
23 --- --- Gold POL 907 Milena Siczek F 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 9.0 16.0 8.0 24.0 32.0 14.0 16.0 (45.0) 24.0 143.0
24 Mł. --- Gold POL 2135 Tymon Kosobucki M 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 9.0 (75.0 UFD) 16.0 8.0 38.0 5.0 56.0 17.0 10.0 159.0
25 Mł. --- Gold POL 1943 Wiktor Łasak M 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 17.0 10.0 6.0 16.0 47.0 4.0 27.0 (75.0 DSQ) 34.0 161.0
26 Mł. --- Gold POL 1585 Mateusz Grabowski M 2008 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 20.0 10.0 21.0 5.0 6.0 22.0 49.0 (61.0) 29.0 162.0
27 Mł. --- Gold POL 1403 Kacper Kibiersza M 2008 YACHT KLUB STAL GDYNIA 15.0 (39.0) 13.0 38.0 14.0 15.0 6.0 31.0 33.0 165.0
28 Mł. --- Gold POL 1221 Julia Padzik F 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 25.0 43.0 25.0 34.0 24.0 11.0 3.0 2.0 (75.0 UFD) 167.0
29 Mł. --- Gold POL 2222 Karol Stachowski M 2009 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 30.0 35.0 6.0 9.0 19.0 10.0 36.0 22.0 (40.0) 167.0
30 Mł. --- Gold POL 1548 Andrzej Thomas M 2006 YACHT KLUB STAL GDYNIA 13.0 7.0 (75.0 UFD) 6.0 18.0 22.0 26.0 35.0 41.0 168.0
31 Mł. --- Gold POL 2081 Zofia Glaza F 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 16.0 29.0 2.0 17.0 16.0 18.0 (51.0) 20.0 51.0 169.0
32 Mł. --- Gold POL 1897 Michał Trafalski M 2007 YACHT KLUB STAL GDYNIA 27.0 28.0 (41.0) 22.0 8.0 10.0 18.0 32.0 25.0 170.0
33 Mł. --- Gold POL 1665 Mateusz Kluczka M 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 36.0 17.0 10.0 8.0 21.0 34.0 21.0 24.0 (37.0) 171.0
34 Mł. --- Gold POL 2067 Piotr Kuźniarski M 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 19.0 13.0 11.0 25.0 5.0 14.0 (66.0) 39.0 47.0 173.0
35 Mł. --- Gold POL 1555 Blanka Bobula F 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 12.0 SCP 30.0 7.0 7.0 16.0 13.0 (75.0 DSQ) 44.0 46.0 175.0
36 Mł. --- Gold POL 2035 Piotr Muchlado M 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 25.0 21.0 15.0 10.0 7.0 19.0 30.0 (50.0) 48.0 175.0
37 Mł. --- Gold POL 1409 Maria Stachera F 2008 --- 11.0 SCP 15.0 30.0 18.0 28.0 21.0 53.0 1.0 (75.0 UFD) 177.0
38 Mł. --- Gold POL 1865 Michał Kuchtyn M 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BRYG 31.0 25.0 24.0 33.0 23.0 5.0 14.0 (58.0) 23.0 178.0
39 Mł. --- Gold POL 2137 Piotr Toczek M 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 18.0 24.0 10.0 6.0 25.0 17.0 40.0 42.0 (67.0) 182.0
40 Mł. --- Gold POL 1446 Gustaw Trybek M 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 20.0 19.0 23.0 33.0 29.0 20.0 (46.0) 21.0 17.0 182.0
41 Mł. --- Gold POL 11007 Wiktor Pawelczyk M 2007 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 14.0 13.0 22.0 13.0 27.0 37.0 43.0 15.0 (75.0 DNF) 184.0
42 Mł. --- Gold POL 709 Jakub Kuraś M 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 1.0 8.0 75.0 DNE 14.0 9.0 16.0 (48.0) 28.0 35.0 186.0
43 Mł. --- Gold POL 3425 Maksymilian Malec M 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 13.0 (75.0 UFD) 14.0 3.0 13.0 27.0 52.0 46.0 31.0 199.0
44 --- --- Gold POL 1775 Wiktor Mois M 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 28.0 26.0 14.0 11.0 4.0 9.0 58.0 (66.0) 53.0 203.0
45 Mł. --- Gold POL 1925 Alicja Wróblewska F 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 40.0 22.0 18.0 35.0 (52.0) 31.0 25.0 19.0 16.0 206.0
46 Mł. --- Gold POL 2169 Natasza Micewicz F 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 26.0 30.0 28.0 28.0 2.0 12.0 45.0 (47.0) 39.0 210.0
47 Mł. --- Gold POL 2211 Antonina Puchowska F 2008 YACHT KLUB STAL GDYNIA 21.0 21.0 27.0 30.0 20.0 17.0 29.0 (67.0) 56.0 221.0
48 Mł. --- Gold POL 3333 Maja Komorowska F 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 29.0 5.0 36.0 12.0 9.0 32.0 47.0 52.0 (61.0) 222.0
49 Mł. --- Gold POL 2022 Iwo Dudek M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 23.0 16.0 20.0 47.0 31.0 20.0 (75.0 BFD) 41.0 32.0 230.0
50 Mł. --- Gold POL 936 Maurycy Kosmowski M 2009 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 38.0 37.0 33.0 (45.0) 5.0 30.0 28.0 26.0 36.0 233.0
51 Mł. --- Gold POL 2110 Konrad Kunc M 2006 YACHT KLUB STAL GDYNIA 14.0 33.0 20.0 36.0 40.0 23.0 (67.0) 38.0 30.0 234.0
52 Mł. --- Gold POL 2140 Maja Józkowicz F 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 23.0 11.0 12.0 27.0 38.0 46.0 42.0 53.0 (59.0) 252.0
53 Mł. --- Gold POL 1625 Sebastian Schmidt M 2007 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 35.0 14.0 (75.0 UFD) 44.0 17.0 42.0 34.0 49.0 19.0 254.0
54 Mł. --- Gold POL 1921 Jan Marjański M 2009 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 43.0 20.0 (75.0 UFD) 20.0 22.0 32.0 35.0 29.0 62.0 263.0
55 --- --- Gold POL 1656 Lidia Jakubowska F 2005 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 17.0 (54.0) 43.0 21.0 46.0 24.0 44.0 43.0 27.0 265.0
56 Mł. --- Gold POL 1159 Rafał Ołowiak M 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 41.0 53.0 32.0 19.0 30.0 6.0 32.0 55.0 (60.0) 268.0
57 Mł. --- Gold POL 2026 Patrycja Chiniewicz F 2007 MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI 28.0 (75.0 UFD) 35.0 39.0 30.0 30.0 39.0 37.0 42.0 280.0
58 Mł. --- Gold POL 1993 Michał Roman M 2009 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 41.0 42.0 18.0 22.0 32.0 26.0 54.0 (65.0) 54.0 289.0
59 Mł. --- Gold POL 2134 Jakub Matwiejczyk M 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 29.0 32.0 33.0 (75.0 DSQ) 34.0 40.0 61.0 18.0 45.0 292.0
60 Mł. --- Gold POL 158 Igor Pawłowski M 2009 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 34.0 37.0 23.0 37.0 31.0 36.0 38.0 (71.0) 64.0 300.0
61 Mł. --- Gold POL 1981 Ewa Fabisiak F 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 38.0 24.0 49.0 36.0 10.0 44.0 (64.0) 57.0 44.0 302.0
62 Mł. --- Gold POL 3407 Jan Konkol M 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 35.0 26.0 29.0 24.0 36.0 51.0 (60.0) 60.0 49.0 310.0
63 Mł. --- Gold POL 1554 Tymon Przyjemczak M 2008 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 12.0 (75.0 UFD) 38.0 2.0 45.0 35.0 69.0 56.0 56.0 SCP 313.0
64 Mł. --- Gold POL 20311 Jan Ząbkiewicz M 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 16.0 9.0 (75.0 BFD) 46.0 27.0 18.0 59.0 64.0 75.0 UFD 314.0
65 Mł. --- Gold POL 1768 Wiktor Wróbel M 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 33.0 35.0 26.0 42.0 26.0 51.0 (68.0) 51.0 55.0 319.0
66 Mł. --- Gold POL 1584 Zuzanna Bukowska F 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 34.0 36.0 31.0 41.0 18.0 42.0 55.0 63.0 (75.0 DSQ) 320.0
67 Mł. --- Gold POL 1700 Mikołaj Cieślak M 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 37.0 45.0 35.0 32.0 37.0 28.0 (63.0) 59.0 50.0 323.0
68 Mł. --- Gold POL 2723 Radosław Dudkiewicz M 2009 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 46.0 18.0 51.0 31.0 21.0 34.0 65.0 (70.0) 63.0 329.0
69 Mł. --- Gold POL 1760 Max Niziałkowski M 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BRYG 10.0 57.0 46.0 28.0 65.0 27.0 50.0 54.0 (75.0 UFD) 337.0
70 Mł. --- Gold POL 1005 Maja Filipska F 2009 YACHT KLUB STAL GDYNIA 39.0 36.0 24.0 32.0 42.0 45.0 62.0 (69.0) 58.0 338.0
71 Mł. --- Gold POL 1491 Mateusz Tokarski M 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 4.0 6.0 25.0 (75.0 DNF) 68.0 70.0 57.0 62.0 57.0 349.0
72 Mł. --- Gold POL 1603 Tomasz Zadora M 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 21.0 47.0 28.0 41.0 41.0 43.0 (72.0) 72.0 66.0 359.0
73 Mł. --- Gold POL 1246 Hanna Gębicka F 2008 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 50.0 33.0 44.0 30.0 45.0 21.0 71.0 (73.0) 68.0 362.0
74 Mł. --- Gold POL 1551 Maciej Streubel M 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 46.0 23.0 (75.0 UFD) 23.0 13.0 56.0 70.0 68.0 65.0 364.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 74, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist B Silver Results are final as of 17:05 on July 27, 2019, Gdynia, 25 - 27.07.2019 r.
Rank Division Division Fleet Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F1 F2 F3 Score
1 Mł. --- Silver POL 980 Igor Mazurkiewicz M 2008 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 36.0 48.0 40.0 (56.0) 14.0 40.0 7.0 3.0 10.0 198.0
2 Mł. --- Silver POL 1889 Franciszek Wodkowski M 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 51.0 39.0 54.0 11.0 (58.0) 23.0 6.0 7.0 20.0 211.0
3 Mł. --- Silver POL 88 Hanna Duda F 2008 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 32.0 44.0 29.0 (50.0) 43.0 50.0 8.0 4.0 2.0 212.0
4 Mł. --- Silver POL 1362 Miłosz Wyszyński M 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 31.0 31.0 36.0 43.0 (51.0) 36.0 5.0 27.0 3.0 212.0
5 Mł. --- Silver POL 2002 Bartosz Osowski M 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 37.0 48.0 27.0 40.0 37.0 (49.0) 4.0 18.0 4.0 215.0
6 --- --- Silver POL 1916 Konrad Ksionek M 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 22.0 40.0 19.0 (59.0) 52.0 50.0 14.0 5.0 17.0 219.0
7 Mł. --- Silver POL 1047 Grzegorz Stachera M 2009 --- 59.0 SCP 46.0 (75.0 DSQ) 16.0 25.0 33.0 17.0 10.0 24.0 230.0
8 Mł. --- Silver POL 1007 Hanna Kozłowska F 2007 MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI (57.0) 50.0 17.0 47.0 43.0 31.0 12.0 25.0 6.0 231.0
9 Mł. --- Silver POL 2133 Aleksander Mucharski M 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (75.0 DSQ) 42.0 53.0 18.0 17.0 59.0 9.0 8.0 30.0 236.0
10 Mł. --- Silver POL 5743 Egor Sidelnikov M 2008 --- 40.0 34.0 (52.0) 42.0 47.0 38.0 22.0 1.0 15.0 239.0
11 Mł. --- Silver POL 1811 Franciszek Zając M 2008 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 42.0 (44.0) 42.0 38.0 41.0 26.0 19.0 6.0 35.0 249.0
12 Mł. --- Silver POL 925 Nina Zygo F 2008 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 39.0 38.0 37.0 (49.0) 40.0 35.0 32.0 26.0 8.0 255.0
13 Mł. --- Silver POL 360 Patryk Ulaczyk M 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 52.0 23.0 26.0 44.0 (61.0) 39.0 15.0 29.0 27.0 255.0
14 Mł. --- Silver POL 12036 Lidia Łukasik F 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 50.0 49.0 30.0 27.0 35.0 63.0 (74.0 UFD) 2.0 1.0 257.0
15 Mł. --- Silver POL 1310 Jan Kubiak M 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 45.0 (75.0 DSQ) 38.0 23.0 42.0 44.0 23.0 20.0 22.0 257.0
16 Mł. --- Silver POL 1923 Wiktor Weselak M 2008 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 53.0 32.0 (75.0 UFD) 49.0 48.0 49.0 2.0 13.0 14.0 260.0
17 Mł. --- Silver POL 1913 Bernard Narecki M 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 59.0 25.0 34.0 (63.0) 54.0 38.0 34.0 16.0 12.0 272.0
18 Mł. --- Silver POL 1608 Maja Szwejk F 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 61.0 15.0 (75.0 BFD) 52.0 57.0 58.0 13.0 9.0 11.0 276.0
19 Mł. --- Silver POL 1672 Oliwier Kozłowski M 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 49.0 12.0 41.0 SCP 53.0 (60.0) 29.0 38.0 43.0 13.0 278.0
20 Mł. --- Silver POL 1971 Jan Bobula M 2009 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 68.0 SCP 43.0 (75.0 DSQ) 37.0 34.0 37.0 28.0 15.0 25.0 287.0
21 Mł. --- Silver POL 2001 Oskar Sylka M 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (56.0) 45.0 31.0 54.0 53.0 54.0 24.0 21.0 7.0 289.0
22 Mł. --- Silver POL 2136 Kajetan Matwiejczyk M 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (57.0) 52.0 51.0 29.0 35.0 57.0 11.0 35.0 19.0 289.0
23 Mł. --- Silver POL 17 Szymon Łysik M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 45.0 34.0 45.0 43.0 23.0 (52.0) 27.0 30.0 45.0 292.0
24 Mł. --- Silver POL 1655 Iga Sobieszuk F 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 49.0 50.0 42.0 48.0 (54.0) 45.0 42.0 14.0 5.0 295.0
25 Mł. --- Silver POL 723 Borys Kowalczyk M 2008 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY (62.0) 41.0 39.0 57.0 36.0 41.0 10.0 38.0 33.0 295.0
26 Mł. --- Silver POL 21 Maksymilian Stańko M 2009 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 44.0 (75.0 UFD) 60.0 35.0 33.0 55.0 16.0 12.0 42.0 297.0
27 Mł. --- Silver POL 1066 Franciszek Kosecki M 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (54.0) 27.0 54.0 48.0 48.0 25.0 20.0 44.0 31.0 297.0
28 Mł. --- Silver POL 1601 Maciej Aljabali M 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ (68.0) 66.0 43.0 29.0 44.0 53.0 25.0 11.0 38.0 309.0
29 Mł. --- Silver POL 2171 Michał Ciechanowicz M 2008 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 48.0 31.0 41.0 55.0 (56.0) 52.0 39.0 23.0 23.0 312.0
30 Mł. --- Silver POL 2079 Maurycy Odejewski M 2009 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 48.0 59.0 44.0 34.0 63.0 (75.0 DSQ) 3.0 22.0 40.0 313.0
31 Mł. --- Silver POL 1328 Tymon Szkołut M 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 27.0 47.0 45.0 54.0 (59.0) 41.0 40.0 28.0 34.0 316.0
32 Mł. --- Silver POL 1773 Ryszard Ruban M 2008 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 52.0 49.0 56.0 45.0 (61.0) 47.0 45.0 17.0 9.0 320.0
33 Mł. --- Silver POL 1048 Maksymilian Papucki M 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE (60.0 SCP) 56.0 47.0 46.0 50.0 48.0 26.0 24.0 26.0 323.0
34 Mł. do lat 9 Silver POL 1276 Weronika Pawlak F 2010 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 33.0 51.0 (75.0 BFD) 14.0 50.0 52.0 SCP 43.0 49.0 32.0 324.0
35 Mł. --- Silver POL 15 Krzysztof Łucyk M 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 42.0 57.0 34.0 40.0 49.0 (59.0) 29.0 37.0 46.0 334.0
36 Mł. --- Silver POL 2032 Mateusz Kundzier M 2008 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 47.0 52.0 50.0 61.0 55.0 (75.0 DSQ) 18.0 31.0 21.0 335.0
37 Mł. --- Silver POL 9 Aleksandra Zastawna F 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 47.0 40.0 48.0 55.0 (62.0) 62.0 33.0 19.0 39.0 343.0
38 Mł. --- Silver POL 2065 Aleksander Szczepara M 2009 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 54.0 51.0 46.0 51.0 39.0 (57.0) 21.0 41.0 41.0 344.0
39 Mł. --- Silver POL 1069 Tadeusz Wiatrowski M 2009 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 32.0 19.0 39.0 (62.0) 49.0 53.0 49.0 55.0 55.0 351.0
40 Mł. --- Silver POL 130 Laura Kwiatkowska F 2009 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 55.0 61.0 62.0 39.0 33.0 43.0 (74.0 UFD) 40.0 29.0 362.0
41 Mł. --- Silver POL 2144 Wiktor Radziej M 2008 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (70.0 DPI1) 65.0 60.0 51.0 75.0 DNE 33.0 30.0 32.0 18.0 364.0
42 Mł. --- Silver POL 2090 Juliusz Reszka M 2009 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 53.0 20.0 40.0 57.0 53.0 54.0 46.0 45.0 (74.0 DNC) 368.0
43 Mł. --- Silver POL 1751 Antoni Mikołaj Gabryszewski M 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 18.0 (75.0 UFD) 48.0 75.0 DNS 26.0 56.0 74.0 UFD 46.0 36.0 379.0
44 Mł. --- Silver POL 1813 Rozalia Rozum F 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 44.0 54.0 53.0 56.0 60.0 46.0 35.0 34.0 (74.0 DNC) 382.0
45 Mł. do lat 9 Silver POL 2141 Magdalena Ziółkowski F 2010 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 43.0 46.0 (59.0) 31.0 57.0 58.0 48.0 56.0 48.0 387.0
46 Mł. --- Silver POL 1602 Miłosz Szmagliński M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 62.0 38.0 61.0 (67.0) 46.0 67.0 1.0 58.0 56.0 389.0
47 Mł. --- Silver POL 265 Igor Saj M 2009 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 60.0 60.0 50.0 60.0 (67.0) 61.0 49.0 DPI1 33.0 28.0 401.0
48 Mł. --- Silver POL 1493 Marta Sochacka F 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 63.0 56.0 55.0 (75.0 DNS) 58.0 39.0 37.0 39.0 54.0 401.0
49 Mł. --- Silver POL 100 Marcel Styba M 2008 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 59.0 53.0 55.0 (68.0) 64.0 47.0 36.0 36.0 52.0 402.0
50 Mł. --- Silver POL 1292 Zuzia Kapała F 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 51.0 (75.0 UFD) 52.0 64.0 44.0 55.0 74.0 UFD 48.0 16.0 404.0
51 Mł. do lat 9 Silver POL 2117 Piotr Tutkowski M 2011 YACHT KLUB STAL GDYNIA 61.0 61.0 58.0 25.0 29.0 63.0 56.0 61.0 (74.0 DNC) 414.0
52 Mł. --- Silver POL 1970 Timothy Melentyev M 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 58.0 29.0 57.0 53.0 55.0 (60.0) 50.0 59.0 57.0 418.0
53 Mł. --- Silver POL 1926 Julia Czerwiak F 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 58.0 58.0 57.0 (65.0) 59.0 64.0 31.0 42.0 51.0 420.0
54 Mł. --- Silver POL 1701 Marika Tassious F 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (66.0) 59.0 49.0 59.0 62.0 62.0 41.0 47.0 44.0 423.0
55 Mł. --- Silver POL 910 Wojtek Jankowski M 2006 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 31.0 DPI1 41.0 16.0 52.0 (75.0 DNC) 75.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 437.0
56 Mł. --- Silver POL 2139 Jan Mucharski M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (75.0 DNC) 55.0 56.0 50.0 51.0 13.0 74.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 447.0
57 Mł. --- Silver POL 364 Maksymilian Konkel M 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ (67.0) 60.0 58.0 60.0 66.0 61.0 52.0 54.0 49.0 460.0
58 Mł. --- Silver POL 1559 Martyna Muller F 2009 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (65.0) 63.0 64.0 58.0 65.0 64.0 51.0 53.0 43.0 461.0
59 Mł. --- Silver POL 2082 Natalia Nawrocka F 2009 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 63.0 63.0 63.0 70.0 39.0 60.0 54.0 50.0 (74.0 DNC) 462.0
60 Mł. --- Silver POL 363 Tymoteusz Kniter M 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ (69.0) 62.0 62.0 61.0 63.0 65.0 53.0 51.0 47.0 464.0
61 Mł. --- Silver POL 5 Igor Foltyn M 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ (68.0) 62.0 47.0 62.0 64.0 67.0 57.0 57.0 50.0 466.0
62 Mł. --- Silver POL 359 Sara Browarczyk F 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 66.0 64.0 (75.0 DSQ) 69.0 66.0 66.0 47.0 52.0 37.0 467.0
63 Mł. --- Silver POL 362 Hanna Wasilewska F 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 70.0 (75.0 UFD) 61.0 63.0 67.0 68.0 55.0 60.0 53.0 497.0
64 Mł. do lat 9 Silver POL 777 Ignacy Sobczak M 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ LEGIONOW 67.0 64.0 59.0 64.0 70.0 69.0 59.0 62.0 (74.0 DNC) 514.0
65 Mł. --- Silver POL 1158 Antonia Pierzchalska F 2009 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 60.0 58.0 63.0 66.0 (75.0 UFD) 65.0 58.0 74.0 DNC 74.0 DNC 518.0
66 Mł. --- Silver POL 336 Michał Kozłowski M 2009 MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI 64.0 55.0 (75.0 DNC) 75.0 DNS 56.0 66.0 74.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 538.0
67 Mł. do lat 9 Silver POL 325 Bartłomiej Bil M 2012 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 71.0 67.0 (75.0 RET) 71.0 75.0 DNF 72.0 SCP 60.0 74.0 DNC 74.0 DNC 564.0
68 Mł. --- Silver POL 1137 Adam Margasiński M 2008 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (75.0 DNC) 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 597.0
68 Mł. --- Silver POL 1139 Alicja Kurpiewska F 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (75.0 DNC) 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 597.0
68 Mł. --- Silver POL 1351 Franciszek Kamola M 2009 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (75.0 DNC) 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 597.0
68 Mł. --- Silver POL 1384 Bianka Kus F 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM (75.0 DNC) 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 597.0
68 Mł. do lat 9 Silver POL 2816 Tomasz Ruban M 2010 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (75.0 DNC) 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 597.0
68 Mł. --- Silver POL 1788 Wiktor Raszka M 2009 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (75.0 DNC) 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 75.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 597.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 73, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Volvo Gdynia Sailing Days
2019

To wydarzenie sportowe to nie pojedyncze zawody, tylko festiwal żeglarski. Potrafi on trwać od niespełna dwóch tygodni, aż do ponad trzech.. Poprzednia edycja trwała trzy tygodnie. Wszystko zawsze zależy od liczby konkurencji, które uda się przyciągnąć do Gdyni.

...
  • 2019-07-29 - 2019-07-30
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. LAS U20, LAS 4.7 U16 K i M

Więcej
...
  • 2019-07-27 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia-24 OD, Micro, Skippi 650, Korsarz, PPJK

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

Klasa Finn

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Mistrzostwa Polski RS:X

RS:X

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-08-03
29'er World Championships

The Zhik 29er World Championships will be held in Gdynia, Poland on 26th July until 3rd August 2019 (Racing days 29th July-3rd Aug). Please be advised that as Gdynia is hosting the World Sailing Youth Championships which finish on the 20th July, there will be no access to the Venue until the 22nd July for trailers or competitors of the 29er Class Worlds.

Więcej
...
  • 2019-07-25 - 2019-07-27
Kinder + Sport – Puchar Trenerów

OPP B

Więcej
...
  • 2019-07-23 - 2019-07-24
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. RS:X U19, TEC K i M

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Miasta Gdyni kl. LAS, LAR, Las 4.7

Eliminacja do MMŚ (U21) kl. LAS, Eliminacja do MME (U21) kl. LAS, Eliminacja do OOM kl. Las. 4.7

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-23
Mistrzostwa Polski w Sprincie

Termin: 22.07 - 24.07 kl. OPP K i M, L'EQ OPEN, 29er OPEN

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class, Kite Foil

Więcej