Mistrzostwa Polski RS:X

RS:X

2019-07-26 13:45:44

Komunikat nr 1

2019-07-26 09:23:26

INSTRUKCJA ŻEGLUGI

2019-07-20 15:35:27

RUCH JEDNOKIERUNKOWY

2019-07-20 15:34:51

CHECK IN / CHECK OUT
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-07-20
Rejestracja do
2019-07-28
RSX
RSX
b.o. 200.00 PLN 260.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 134 POL Weronika Marciniak
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
2 182 POL Paweł Tarnowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
3 82 POL Piotr Myszka
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
RSX
4 72 POL Lidia Sulikowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
5 303 POL Karolina Lipińska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
6 21 POL Małgorzata Białecka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
7 28 POL Radosław Furmanski
DOBRZYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
8 7 POL Maja Dziarnowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
9 163 POL Tomasz Romanowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
RSX
10 185 POL Mikołaj Michalski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
11 175 POL Przemysław Szybkowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
12 230 POL Maja Kuchta
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
13 POL Kamil Manowiecki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
14 1 POL Kajetan Pawłowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
RSX
15 108 POL Julia Dawidowicz
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
RSX
16 636 POL Dominik Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
17 2 POL Adam Łożyński
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
RSX
18 320 POL Karina Filip
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
19 8 POL Zofia Noceti Klepacka

RSX
20 8 THA Alexander Biene
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
21 18 POL VYRON KOKKALANIS

RSX
Klasa: RS:X K Results are final as of 13:55 on July 28, 2019, Gdynia, 26 - 28.07.2019 r.
Rank Division Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 --- --- POL 8 Zofia Noceti Klepacka 1986 F --- 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 (3.0) 1.0 9.0
2 --- --- POL 21 Małgorzata Białecka 1988 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 2.0 3.0 3.0 (4.0) 2.0 4.0 2.0 20.0
3 --- --- POL 7 Maja Dziarnowska 1990 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (6.0) 5.0 4.0 2.0 2.0 1.0 3.0 1.0 4.0 22.0
4 --- --- POL 303 Karolina Lipińska 1995 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 4.0 3.0 4.0 4.0 3.0 (5.0) 2.0 3.0 26.0
5 Mł. --- POL 72 Lidia Sulikowska 2000 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 3.0 (10.0 UFD) 5.0 6.0 5.0 4.0 5.0 5.0 37.0
6 Mł. --- POL 134 Weronika Marciniak 2000 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (7.0) 6.0 6.0 6.0 5.0 7.0 6.0 6.0 6.0 48.0
7 Mł. J-ka POL 320 Karina Filip 2003 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 7.0 5.0 7.0 (8.0) 6.0 7.0 8.0 7.0 52.0
8 Mł. J-ka POL 108 Julia Dawidowicz 2002 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA (8.0) 8.0 7.0 8.0 7.0 8.0 8.0 7.0 8.0 61.0
9 Mł. J-ka POL 230 Maja Kuchta 2001 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (9.0) 9.0 8.0 9.0 9.0 9.0 9.0 9.0 9.0 71.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: RS:X M Results are final as of 13:56 on July 28, 2019, Gdynia, 26 - 28.07.2019 r.
Rank Division Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 --- --- POL 182 Paweł Tarnowski 1994 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (3.0) 2.0 3.0 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 1.0 14.0
2 --- --- POL 82 Piotr Myszka 1981 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 4.0 (12.0 DSQ) 1.0 1.0 2.0 2.0 1.0 1.0 2.0 14.0
3 --- --- POL 28 Radosław Furmanski 1996 M DOBRZYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 2.0 3.0 3.0 3.0 (4.0) 4.0 3.0 20.0
4 --- --- POL 18 Vyron Kokkalanis 1985 M --- 2.0 3.0 (4.0) 4.0 4.0 4.0 3.0 3.0 4.0 27.0
5 Mł. --- POL 175 Przemysław Szybkowski 2000 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (8.0) 7.0 8.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 45.0
6 Mł. --- POL 185 Mikołaj Michalski 2000 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 5.0 5.0 (8.0) 6.0 6.0 8.0 6.0 6.0 47.0
7 Mł. Jr POL 636 Dominik Lewiński 2002 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 4.0 6.0 6.0 7.0 7.0 7.0 7.0 (12.0 DNF) 50.0
8 Mł. --- POL 1 Kajetan Pawłowski 2000 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 7.0 6.0 7.0 7.0 8.0 (9.0) 6.0 9.0 7.0 57.0
9 Mł. --- POL 163 Tomasz Romanowski 1999 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 10.0 9.0 11.0 9.0 9.0 8.0 (12.0 DNF) 8.0 12.0 DNF 76.0
10 --- --- POL 2 Adam Łożyński 1993 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 10.0 SCP 8.0 10.0 (12.0 DNF) 12.0 DNF 10.0 12.0 DNF 10.0 12.0 DNF 84.0
11 Mł. Jr THA 8 Alexander Biene 2002 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 10.0 9.0 (12.0 DNF) 10.0 12.0 DNF 12.0 DNF 11.0 12.0 DNF 87.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Volvo Gdynia Sailing Days
2019

To wydarzenie sportowe to nie pojedyncze zawody, tylko festiwal żeglarski. Potrafi on trwać od niespełna dwóch tygodni, aż do ponad trzech.. Poprzednia edycja trwała trzy tygodnie. Wszystko zawsze zależy od liczby konkurencji, które uda się przyciągnąć do Gdyni.

...
  • 2019-07-29 - 2019-07-30
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. LAS U20, LAS 4.7 U16 K i M

Więcej
...
  • 2019-07-27 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia-24 OD, Micro, Skippi 650, Korsarz, PPJK

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

Klasa Finn

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Mistrzostwa Polski RS:X

RS:X

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-08-03
29'er World Championships

The Zhik 29er World Championships will be held in Gdynia, Poland on 26th July until 3rd August 2019 (Racing days 29th July-3rd Aug). Please be advised that as Gdynia is hosting the World Sailing Youth Championships which finish on the 20th July, there will be no access to the Venue until the 22nd July for trailers or competitors of the 29er Class Worlds.

Więcej
...
  • 2019-07-25 - 2019-07-27
Kinder + Sport – Puchar Trenerów

OPP B

Więcej
...
  • 2019-07-23 - 2019-07-24
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. RS:X U19, TEC K i M

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Miasta Gdyni kl. LAS, LAR, Las 4.7

Eliminacja do MMŚ (U21) kl. LAS, Eliminacja do MME (U21) kl. LAS, Eliminacja do OOM kl. Las. 4.7

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-23
Mistrzostwa Polski w Sprincie

Termin: 22.07 - 24.07 kl. OPP K i M, L'EQ OPEN, 29er OPEN

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class, Kite Foil

Więcej