Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia-24 OD, Micro, Skippi 650, Korsarz, PPJK

2019-07-26 09:27:26

INSTRUKCJA ŻEGLUGI

2019-07-20 15:33:41

RUCH JEDNOKIERUNKOWY

2019-07-20 15:31:20

CHECK IN / CHECK OUT
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-07-20
Rejestracja do
2019-07-28
Delphia-24 OD
Delphia-24 OD
b.o. 280.00 PLN 350.00 PLN
Korsarz
Korsarz
b.o. 240.00 PLN 300.00 PLN
Micro
Micro
b.o. 280.00 PLN 350.00 PLN
PPJK
PPJK
b.o. 280.00 PLN 350.00 PLN
Skippi 650
Skippi 650
b.o. 280.00 PLN 350.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 22 POL Łukasz Domański
POL Jan Śliwiński
STOWARZYSZENIE POLSKIEJ FLOTY KLASY KORSARZ

Korsarz
2 25 POL Piotr Danowski
POL Jakub Pietraszkiewicz

STOWARZYSZENIE POLSKIEJ FLOTY KLASY KORSARZ
Korsarz
3 46 POL Robert Kłakulak
POL Piotr Kamiński


Korsarz
4 1 POL Bogdan Knitter
POL Piotr Łopuchin
STOWARZYSZENIE POLSKIEJ FLOTY KLASY KORSARZ
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Korsarz
5 11 POL Michał Wójcik
POL Tomasz Kwieciński


Korsarz
6 12 POL Krzysztof Mongird
POL Jacek Nowak
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
KLUB SPORTOWY AZS UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE
Delphia-24 OD
7 9668 POL PIOTR ADAMOWICZ
POL Marcin Dejewski
POL Jarosław Radzki
POL Krzysztof sobczak
AKADEMICKI KLUB MORSKI
AKADEMICKI KLUB MORSKI
KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNIE
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
PPJK
8 333 POL Krzysztof Mariański
POL Paweł Żeglarski???
STOWARZYSZENIE REGATOWE KLASY MICRO
POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
Micro
9 51 POL Andrzej Hoszko
POL Tomasz Gębalski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA

Korsarz
10 32 POL Michał Dominiak
POL Tomasz Wysocki
STOWARZYSZENIE POLSKIEJ FLOTY KLASY KORSARZ
STOWARZYSZENIE POLSKIEJ FLOTY KLASY KORSARZ
Korsarz
11 39 POL Piotr Kotwicki
MŁODZIEŻOWY KLUB ŻEGLARSTWA REGATOWEGO
Delphia-24 OD
12 53 POL Zbigniew Nowakowski
POL Donat Badur
STOWARZYSZENIE POLSKIEJ FLOTY KLASY KORSARZ

Korsarz
13 27 POL Marcin Wieremiejczuk
POL Mikołaj Halicki
ABSTYNENCKI KLUB ŻEGLARSKI PAPROCANY

Korsarz
14 80 POL Maciej Grodzki
POL Jarosław Krawczak
POL Robert Myczko
KLUB MARYNISTYCZNY KAPER
KLUB MARYNISTYCZNY KAPER
KLUB MARYNISTYCZNY KAPER
Micro
15 81 POL Maciej Grodzki
KLUB MARYNISTYCZNY KAPER
Micro
16 77 POL piotr tarnacki
77 RACING CLUB
Micro
17 82 POL Jacek Kuczyński

Micro
18 605 POL Tomasz Feret
POL Zuzanna Czuryło
SPORTOWY KLUB ŻEGLARSKI POWIDZ
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
PPJK
19 POL Radosław Cierpiał
POL Piotr Chojnacki
POL Bartosz Grześ
POL Maciej Michalak
YACHT CLUB ANWIL STOWARZYSZENIE
YACHT CLUB ANWIL STOWARZYSZENIE
PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK KLAS T - STOWARZYSZENIE

PPJK
20 4337 POL Kamil Ortyl
POL Sławomir Dunst
POL Kajetan Dzik
POL Marek Gozłowski


YACHT KLUB POLSKI GDYNIA

PPJK
21 279999 POL Mariusz Trzciński
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Delphia-24 OD
22 12 POL Jakub Malicki
POL Karol Goralczyk
POL Mariusz Olszewski
POL Danuta Tomczak

ŻEGLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STĘŻYCA


PPJK
23 16520 POL Przemysław Tkacz
POL Bożena Tkacz
PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK KLAS T - STOWARZYSZENIE
PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK KLAS T - STOWARZYSZENIE
PPJK
24 50 Tomasz Szychowiak
Jacek Olubiński
Piotr Woźniak
77 RACING CLUB
PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK KLAS T - STOWARZYSZENIE
PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK KLAS T - STOWARZYSZENIE
PPJK
25 10000 POL marcin macioszek
POL Ewelina Macioszek
PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK KLAS T - STOWARZYSZENIE
PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK KLAS T - STOWARZYSZENIE
PPJK
26 1 POL Piotr kowalewski
POL Jerzy Domański
POL Dominik Rosiński
POL Rafał Trzciński
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI

JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Delphia-24 OD
27 133 POL Ryszard Pachla
POL Krzysztof Malik
POL Jerzy Penczonek
POL Paweł Żelazny

GÓRNICZY TURYSTYCZNY KLUB ŻEGLARSKI GWAREK
GÓRNICZY TURYSTYCZNY KLUB ŻEGLARSKI GWAREK

PPJK
28 125 POL Witold Reszowski
POL Bartłomiej Jędrychowicz
POL Mateusz Tutaj
KLUB ŻEGLARSKI HALS
KLUB ŻEGLARSKI HALS
KLUB ŻEGLARSKI HALS
Micro
29 6 POL Piotr Mańczak
POL Adam Marcinkowski
POL Maciej Nowaczyk
POL Bartosz Zachciał
POLSKI ZWIĄZEK KLASY SŁONKA
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
JKW Poznań
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Delphia-24 OD
30 88 POL Maciej Twarowski
POL Agata Czarminska
POL Miroslaw Zajac
YACHT CLUB REWA
YACHT CLUB REWA
YACHT CLUB REWA
Micro
31 1 POL Mirosław Czech
POL Cezary Brędowski
POL Mirosława Wierzchowska



PPJK
32 290 POL Marcin Celmerowski
POL Wojciech Moczkowski
POL Oskar Śleziona
77 RACING CLUB
77 RACING CLUB
77 RACING CLUB
Micro
33 11011 POL Michał Marciniak
POL Kajetan Dzik ZAWODNIK
POL Patrycja Marciniak
POL Krzysztof Perliński
POL Oskar Rożek

YACHT KLUB POLSKI GDYNIA



PPJK
34 18 POL Maciej Angileczyk
POL Kajetan Dzik ZAWODNIK
POL Robert Gładysz
POL Robert Łabędź
POL Maciej Mordal

YACHT KLUB POLSKI GDYNIA


PROSPORT
Delphia-24 OD
35 26 POL Tobiasz Zajączkowski
POL Marcin Buzanski
POL Bolesław Płachecki
POL Filip Śleziona

POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI
POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI

Delphia-24 OD
Klasa: Delphia-24 OD Results are final as of 17:37 on July 28, 2019, Gdynia, 27 - 28.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 1 Piotr Kowalewski 1963 Dominik Rosiński JKW POZNAŃ 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (7.0 DNC) 6.0
2 POL 26 Tobiasz Zajączkowski 1982 Filip Śleziona --- 3.0 2.0 3.0 3.0 (4.0) 2.0 1.0 14.0
3 POL 12 Waldemar Sałata 1967 Grzegorz Czarnecki, Jacek Nowak, Krzysztof Mongird AZS AWFIS / AZS UWM OLSZTYN 2.0 3.0 2.0 2.0 (7.0 OCS) 4.0 2.0 15.0
4 POL 6 Piotr Mańczak 1984 Maciej Nowaczyk JKW POZNAŃ 4.0 5.0 4.0 5.0 3.0 3.0 (7.0 DNC) 24.0
5 POL 39 Piotr Kotwicki 1982 Remigiusz Horodyski, Maciej Gałązka, Piotr Zawistowski MŁODZIEŻOWY KLUB ŻEGLARSTWA REGATOWEGO 5.0 4.0 5.0 4.0 (7.0 OCS) 5.0 7.0 DNC 30.0
6 POL 18 Maciej Angileczyk 1982 --- YKP GDYNIA (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 6.0 2.0 6.0 3.0 31.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Korsarz Results are final as of 17:36 on July 28, 2019, Gdynia, 27 - 28.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 25 Piotr Danowski 1965 Jakub Pietraszkiewicz 1993 STOWARZYSZENIE POLSKIEJ FLOTY KLASY KORS (10.0 OCS) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 5.0
2 POL 1 Bogdan Knitter 1964 Piotr Łopuchin 1976 STOWARZYSZENIE POLSKIEJ FLOTY KLASY KORS 1.0 (10.0 DNF) 3.0 2.0 3.0 2.0 11.0
3 POL 22 Łukasz Domański 1982 Jan Śliwiński 1995 STOWARZYSZENIE POLSKIEJ FLOTY KLASY KORS (10.0 OCS) 2.0 2.0 4.0 4.0 4.0 16.0
4 POL 51 Andrzej Hoszko 1964 Tomasz Gębalski 1976 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA / 2.0 3.0 4.0 7.0 7.0 (10.0 OCS) 23.0
5 POL 53 Zbigniew Nowakowski 1974 Donat Badur 1980 STOWARZYSZENIE POLSKIEJ FLOTY KLASY KORS 3.0 4.0 (10.0 DNC) 8.0 8.0 10.0 DNC 33.0
6 POL 46 Robert Kłakulak 1975 Piotr Kamiński 1978 --- (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 3.0 2.0 10.0 DNF 35.0
7 POL 27 Marcin Wieremiejczuk 1965 Mikołaj Halicki 1999 ABSTYNENCKI KLUB ŻEGLARSKI PAPROCANY / (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 6.0 6.0 3.0 35.0
8 POL 32 Michał Dominiak 1972 Tomasz Wysocki 1976 STOWARZYSZENIE POLSKIEJ FLOTY KLASY KORS (10.0 DNF) 10.0 DNC 10.0 DNC 5.0 5.0 5.0 35.0
9 POL 11 Michał Wójcik 1981 Tomasz Kwieciński 1981 --- (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 50.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Micro Results are final as of 17:36 on July 28, 2019, Gdynia, 27 - 28.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 77 Piotr Tarnacki 1981 Grzegorz Banaszczyk, Rafał Becker 77 RACING CLUB (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 6.0
2 POL 290 Marcin Celmerowski 1975 Wojciech Moczkowski 77 RACING CLUB (2.0) 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 12.0
3 POL 88 Maciej Twarowski 1976 Agata Czarminska YACHT CLUB REWA (8.0 DNC) 3.0 3.0 4.0 3.0 3.0 3.0 19.0
4 POL 125 Witold Reszowski 1985 Bartłomiej Jędrychowicz POLSTER SAILRACING 3.0 (8.0 DNC) 8.0 DNC 3.0 4.0 4.0 4.0 26.0
5 POL 80 Maciej Grodzki 1966 Jarosław Krawczak KLUB MARYNISTYCZNY KAPER 4.0 5.0 4.0 5.0 (6.0) 6.0 5.0 29.0
6 POL 333 Krzysztof Mariański 1970 Joanna Mariańska, Łukasz Paszko STOWARZYSZENIE REGATOWE KLASY MICRO 5.0 4.0 5.0 (6.0) 5.0 5.0 6.0 30.0
7 POL 82 Jacek Kuczyński 1969 Alicja Antczak-Kuczyńska, Bartosz Piotraski --- 6.0 6.0 6.0 7.0 7.0 7.0 (8.0 DNC) 39.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: PPJK Results are final as of 18:09 on July 28, 2019, Gdynia, 27 - 28.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 12 Jakub Malicki 1977 Danuta Tomczak 1973 --- 2.0 3.0 2.0 (11.0 OCS) 1.0 2.0 1.0 11.0
2 POL 133 Ryszard Pachla 1971 Paweł Żelazny 1980 --- (11.0 DSQ) 1.0 1.0 11.0 RET 3.0 1.0 2.0 19.0
3 POL 0 Radosław Cierpiał 1961 Bartosz Grześ 1976 YACHT CLUB ANWIL STOWARZYSZENIE / PUCHAR 1.0 2.0 3.0 (11.0 OCS) 2.0 11.0 OCS 3.0 22.0
4 POL 1 Mirosław Czech 1961 Mirosława Wierzchowska 1974 --- (7.0) 6.0 6.0 1.0 5.0 3.0 4.0 25.0
5 POL 9668 Piotr Adamowicz 1952 Jarosław Radzki 1969 AKADEMICKI KLUB MORSKI / KOLEJOWY KLUB S 3.0 4.0 4.0 2.0 4.0 (11.0 DNC) 11.0 DNE 28.0
6 POL 11011 Michał Marciniak 1988 --- 1995 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (8.0) 8.0 8.0 5.0 6.0 4.0 5.0 36.0
7 C00 50 Tomasz Szychowiak 1970 Jacek Olubiński 1981 PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK 4.0 5.0 5.0 7.2 RDGa 7.2 RDGa (11.0 DNC) 11.0 DNC 39.4
8 POL 4337 Kamil Ortyl 1973 Kajetan Dzik 1995 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 7.0 7.0 3.0 (11.0 DNF) 11.0 DNC 11.0 DNC 44.0
9 POL 10000 Marcin Macioszek 1976 Ewelina Macioszek 1976 PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 4.0 7.0 5.0 6.0 44.0
10 POL 16520 Przemysław Tkacz 1978 Bożena Tkacz 1991 PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK 6.0 (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 61.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Volvo Gdynia Sailing Days
2019

To wydarzenie sportowe to nie pojedyncze zawody, tylko festiwal żeglarski. Potrafi on trwać od niespełna dwóch tygodni, aż do ponad trzech.. Poprzednia edycja trwała trzy tygodnie. Wszystko zawsze zależy od liczby konkurencji, które uda się przyciągnąć do Gdyni.

...
  • 2019-07-29 - 2019-07-30
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. LAS U20, LAS 4.7 U16 K i M

Więcej
...
  • 2019-07-27 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia-24 OD, Micro, Skippi 650, Korsarz, PPJK

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

Klasa Finn

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Mistrzostwa Polski RS:X

RS:X

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-08-03
29'er World Championships

The Zhik 29er World Championships will be held in Gdynia, Poland on 26th July until 3rd August 2019 (Racing days 29th July-3rd Aug). Please be advised that as Gdynia is hosting the World Sailing Youth Championships which finish on the 20th July, there will be no access to the Venue until the 22nd July for trailers or competitors of the 29er Class Worlds.

Więcej
...
  • 2019-07-25 - 2019-07-27
Kinder + Sport – Puchar Trenerów

OPP B

Więcej
...
  • 2019-07-23 - 2019-07-24
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. RS:X U19, TEC K i M

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Miasta Gdyni kl. LAS, LAR, Las 4.7

Eliminacja do MMŚ (U21) kl. LAS, Eliminacja do MME (U21) kl. LAS, Eliminacja do OOM kl. Las. 4.7

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-23
Mistrzostwa Polski w Sprincie

Termin: 22.07 - 24.07 kl. OPP K i M, L'EQ OPEN, 29er OPEN

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class, Kite Foil

Więcej