Mistrzostwa Polski w Sprincie

Termin: 22.07 - 24.07 kl. OPP K i M, L'EQ OPEN, 29er OPEN

2019-07-21 09:29:00

ROZŁADUNEK - MAPA pobierz

2019-07-20 16:27:03

RUCH JEDNOKIERUNKOWY pobierz

2019-07-20 16:25:33

CHECK IN / CHECK OUT pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-07-20
Rejestracja do
2019-07-21
29ER OPEN
29ER OPEN
b.o. 200.00 PLN 260.00 PLN
L'EQ OPEN
L'ÉQUIPE OPEN
b.o. 160.00 PLN 200.00 PLN
OPP
Optimist
b.o. 160.00 PLN 200.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 920 POL Maksymilian Kruczyński
AZS Poznań
OPP
2 2715 POL Grzegorz Hlebowicz
POL Amelia Kwiatkowska
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
3 2426 POL Katarzyna Chyła
POL Katarzyna Jekiel
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29ER OPEN
4 1868 POL Joanna Cymerman
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP
5 2720 POL Jakub Częczek
POL Piotr Warno
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
6 2356 POL Robert Radojewski
POL Alexander Ślusarczyk
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29ER OPEN
7 2357 POL Antoni Sopata
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
29ER OPEN
8 2425 POL Aleksandra Wirzinkiewicz
POL Zuzanna Mróz
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29ER OPEN
9 1234 POL Jakub Charaszkiewicz
POL Kamil Polak
KLUB SPORTOWY AQUA
KLUB SPORTOWY AQUA
29ER OPEN
10 2707 POL Artur Podsiad
POL Hanna Kuliś
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
11 1756 POL Ada Grześ
POL Agata Gabrysiak
KLUB SPORTOWY AQUA
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29ER OPEN
12 2713 POL Ireneusz Kołtak
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
13 2714 POL Adrian Manista
POL Jakub Wąsikowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
14 2569 POL Mateusz Dobrzyński
POL Adam Strelau
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
L'EQ OPEN
15 1950 POL Jeremi Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP
16 2403 POL Pola Schmidt
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP
17 1947 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP
18 1827 POL Ewa Lewandowska
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP
19 2546 POL Dominika Fajdasz
POL Leon Sapijaszko
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
L'EQ OPEN
20 2712 POL Zbigniew Bałdyga
POL Julianna Wypych
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
21 2007 POL Alicja Michalewska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP
22 1906 POL Gustaw Kwiek
GOLDEN BOATS ACADEMY
OPP
23 2718 POL Mikołaj Wojciechowski
POL Wojciech Kwaśny
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
24 1865 POL Bartlomiej Rutkowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP
25 2041 POL Michal Jarosiewicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP
26 2071 POL Mateusz Gigielewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP
27 2605 POL Magdalena Skórnóg
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP
28 1444 POL Katarzyna Ponto
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP
29 2552 POL Maciej Iliński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP
30 2000 POL Ignacy Oźminkowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP
31 1975 POL Bartłomiej Kwiek
POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU
OPP
32 2567 POL Anna Żynda
POL Błażej Bortnowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
L'EQ OPEN
33 2352 POL Gustaw Miciński
POL Mateusz Gwóźdź
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29ER OPEN
34 2032 POL Fabian Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP
35 2351 POL Karolina Żurek
POL Agata Wilczewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29ER OPEN
36 1883 POL Aleksandra Bobrowska
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP
37 2794 POL Marceli Mierzwicki
POL Franciszek Borys
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29ER OPEN
38 2117 POL Krzysztof Tutkowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP
39 1835 POL Natalia Ziółkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP
40 2795 POL Sławomir Kapałka
POL Jakub Gołębiowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
29ER OPEN
41 144 POL Klaudia Bendlewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP
Klasa: 29ER Results are final as of 15:17 on July 23, 2019, Gdynia, 22 - 24.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 2794 Marceli Mierzwicki 2003 Franciszek Borys 2003 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (4.0) 2.0 2.0 1.0 2.0 1.0 8.0
2 POL 2425 Aleksandra Wirzinkiewicz 2004 Zuzanna Mróz 2002 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 2.0 3.0 3.0 (6.0) 1.0 4.0 13.0
3 POL 2795 Sławomir Kapałka 2001 Jakub Gołębiowski 2002 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH / YACHT K 1.0 (11.0 UFD) 1.0 3.0 8.0 2.0 15.0
4 POL 2426 Magdalena Chyla 2003 Oliwia Jekiel 2003 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 3.0 5.0 5.0 4.0 (6.0) 5.0 22.0
5 POL 2356 Stanisław Radojewski 2004 Alexander Ślusarczyk 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 6.0 1.0 4.0 (7.0) 5.0 7.0 23.0
6 POL 2352 Gustaw Miciński 2004 Mateusz Gwóźdź 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 (11.0 UFD) 9.0 2.0 4.0 3.0 23.0
7 POL 2357 Antoni Sopata 2003 Patryk Różak 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 7.0 4.0 7.0 (9.0) 7.0 6.0 31.0
8 POL 2351 Karolina Żurek 2001 Agata Wilczewska 2004 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (11.0 DSQ) 11.0 UFD 6.0 5.0 3.0 11.0 DNS 36.0
9 POL 1756 Ada Grześ 2004 Agata Gabrysiak 2006 F KLUB SPORTOWY AQUA 8.0 6.0 8.0 8.0 (10.0) 8.0 38.0
10 POL 1234 Jakub Charaszkiewicz 2005 Kamil Polak 2002 M KLUB SPORTOWY AQUA (11.0 RET) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 9.0 11.0 DNF 53.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: L'ÉQUIPE Results are final as of 15:16 on July 23, 2019, Gdynia, 22 - 24.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 2546 Dominika Fajdasz 2005 Leon Sapijaszko 2006 F KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 8.0 2.0 2.0 (10.0) 1.0 1.0 14.0
2 POL 2720 Jakub Częczek 2006 Aleksander Warno 2006 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 3.0 (8.0) 1.0 2.0 7.0 4.0 17.0
3 POL 2569 Mateusz Dobrzyński 2004 Adam Strelau 2005 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 1.0 6.0 4.0 6.0 (10.0) 2.0 19.0
4 POL 2707 Malwina Podsiad 2006 Hanna Kuliś 2006 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 10.0 4.0 3.0 1.0 3.0 (11.0 UFD) 21.0
5 POL 2714 Adrian Manista 2004 Jakub Wąsikowski 2007 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 2.0 3.0 (8.0) 8.0 5.0 5.0 23.0
6 POL 2715 Aleksander Hlebowicz 2004 Amelia Kwiatkowska 2005 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 6.0 1.0 5.0 9.0 4.0 (11.0 UFD) 25.0
7 POL 2712 hubert bałdyga 2005 Julianna Wypych 2004 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 4.0 5.0 7.0 7.0 (9.0) 3.0 26.0
8 POL 2567 Ania Żynda 2005 Błażej Bortnowski 2004 F KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 5.0 9.0 (10.0) 4.0 2.0 7.0 27.0
9 POL 2713 Eliza Kołtak 2005 Mateusz Budzisz 2008 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (7.0) 7.0 6.0 3.0 6.0 6.0 28.0
10 POL 2718 Mikołaj Wojciechowski 2005 Wojciech Kwaśny 2006 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 9.0 (10.0) 9.0 5.0 8.0 8.0 39.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Ch Results are final as of 15:16 on July 23, 2019, Gdynia, 22 - 24.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 2071 Mateusz Gigielewicz 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 2.0 1.0 5.0 1.0 (9.0) 1.0 10.0
2 POL 1947 Jacek Kalinowski 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 3.0 (7.0) 3.0 3.0 2.0 12.0
3 POL 2041 Filip Jarosiewicz 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 3.0 4.0 2.0 7.0 (8.0) 3.0 19.0
4 POL 1950 Jeremi Szczukowski 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 5.0 1.0 5.0 5.0 (6.0) 20.0
5 POL 2552 Maciej Iliński 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 7.0 (9.0) 4.0 1.0 4.0 21.0
6 POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (8.0) 2.0 6.0 2.0 6.0 8.0 24.0
7 POL 1444 Oskar Ponto 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 6.0 (10.0) 3.0 9.0 2.0 9.0 29.0
8 POL 920 Maksymilian Kruczyński 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 7.0 6.0 4.0 (10.0) 4.0 10.0 31.0
9 POL 144 Tomasz Bendlewski 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 9.0 8.0 8.0 8.0 (11.0 UFD) 5.0 38.0
10 POL 2032 Fabian Kocięda 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM (10.0) 9.0 10.0 6.0 7.0 7.0 39.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Dz Results are final as of 15:16 on July 23, 2019, Gdynia, 22 - 24.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 1827 Ewa Lewandowska 2006 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 3.0 1.0 1.0 (5.0) 3.0 1.0 9.0
2 POL 1865 Paulina Rutkowska 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 1.0 3.0 (8.0) 6.0 2.0 2.0 14.0
3 POL 2007 Alicja Michalewska 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (7.0) 5.0 2.0 2.0 6.0 4.0 19.0
4 POL 1975 Maja Kwiek 2007 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2.0 4.0 (5.0) 4.0 4.0 5.0 19.0
5 POL 2117 Alicja Tutkowska 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 2.0 (6.0) 3.0 5.0 6.0 21.0
6 POL 1868 Joanna Cymerman 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW (9.0) 6.0 4.0 8.0 1.0 3.0 22.0
7 POL 1883 Aleksandra Bobrowska 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 6.0 7.0 3.0 7.0 (10.0) 7.0 30.0
8 POL 2403 Pola Schmidt 2005 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 8.0 10.0 1.0 9.0 (11.0 UFD) 32.0
9 POL 1835 Natalia Ziółkowska 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 10.0 9.0 7.0 (11.0 UFD) 7.0 9.0 42.0
10 POL 2605 Magdalena Skórnóg 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 8.0 (10.0) 9.0 9.0 8.0 8.0 42.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Volvo Gdynia Sailing Days
2019

To wydarzenie sportowe to nie pojedyncze zawody, tylko festiwal żeglarski. Potrafi on trwać od niespełna dwóch tygodni, aż do ponad trzech.. Poprzednia edycja trwała trzy tygodnie. Wszystko zawsze zależy od liczby konkurencji, które uda się przyciągnąć do Gdyni.

...
  • 2019-07-29 - 2019-07-30
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. LAS U20, LAS 4.7 U16 K i M

Więcej
...
  • 2019-07-27 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia-24 OD, Micro, Skippi 650, Korsarz, PPJK

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

Klasa Finn

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Mistrzostwa Polski RS:X

RS:X

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-08-03
29'er World Championships

The Zhik 29er World Championships will be held in Gdynia, Poland on 26th July until 3rd August 2019 (Racing days 29th July-3rd Aug). Please be advised that as Gdynia is hosting the World Sailing Youth Championships which finish on the 20th July, there will be no access to the Venue until the 22nd July for trailers or competitors of the 29er Class Worlds.

Więcej
...
  • 2019-07-25 - 2019-07-27
Kinder + Sport – Puchar Trenerów

OPP B

Więcej
...
  • 2019-07-23 - 2019-07-24
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. RS:X U19, TEC K i M

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Miasta Gdyni kl. LAS, LAR, Las 4.7

Eliminacja do MMŚ (U21) kl. LAS, Eliminacja do MME (U21) kl. LAS, Eliminacja do OOM kl. Las. 4.7

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-23
Mistrzostwa Polski w Sprincie

Termin: 22.07 - 24.07 kl. OPP K i M, L'EQ OPEN, 29er OPEN

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class, Kite Foil

Więcej