Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. LAS U20, LAS 4.7 U16 K i M

2019-07-29 09:44:54

Komunikat nr 1 pobierz

2019-07-28 17:01:05

INSTRUKCJA ŻEGLUGI pobierz

2019-07-20 15:27:42

CHECK IN / CHECK OUT pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-07-20
Rejestracja do
2019-07-30
Las. 4.7 Chł.
Laser 4.7 Chłopców
Male < 16 lat 160.00 PLN 200.00 PLN
Las. 4.7 Dz.
Laser 4.7 Dziewcząt
Female < 16 lat 160.00 PLN 200.00 PLN
LAS
Laser Standard
Male < 20 lat 200.00 PLN 260.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 214221 POL Mateusz Siedlecki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
2 214767 POL Filip Olszewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
3 204343 POL Hubert Polaczyk
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAS
4 214823 POL Andrzej Nowakowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Chł.
5 205136 POL Rafał Niezabitowski
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
Las. 4.7 Dz.
6 205650 POL Aleksandra Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
Las. 4.7 Dz.
7 207572 POL Karolina Gała
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Dz.
8 215688 POL Mariusz Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
Las. 4.7 Dz.
9 195310 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Dz.
10 214218 POL Natalia Burczynska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Dz.
11 203349 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
12 197541 POL Krzysztof sobczak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
13 191862 POL Maria Prus-Głowacka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
14 210002 POL Monika Andrzejak
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
Las. 4.7 Chł.
15 215782 POL Tymoteusz Wysocki
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
Las. 4.7 Chł.
16 213144 POL Marcin Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
17 210005 POL Michał Mazurowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
Las. 4.7 Chł.
18 212956 POL Kacper Błaszczyk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAS
19 131111 POL Konstanty Sawicki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
20 214219 POL Wojciech Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
21 213500 POL Kacper Stanisławski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAS
22 203179 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
23 167671 POL Jan Krawczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
24 1 POL Maria Majchrzycka
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
25 181171 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
26 209834 POL Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
27 210946 POL Kacper Ludwiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAS
28 215784 POL Tomasz Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAS
Klasa: LAS Results are final as of 17:02 on July 30, 2019, Gdynia, 29 - 30.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 212956 Kacper Błaszczyk 2000 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 4.0 4.0 4.0 1.0 2.0 (8.0) 1.0 1.0 6.0 23.0
2 POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 3.0 1.0 1.0 3.0 1.0 (5.0) 4.0 5.0 5.0 23.0
3 POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 1.0 (6.0) 6.0 4.0 5.0 2.0 2.0 2.0 3.0 25.0
4 POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 2.0 3.0 5.0 3.0 4.0 3.0 (8.0) 2.0 27.0
5 POL 131111 Konstanty Sawicki 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 6.0 3.0 (8.0) 2.0 4.0 3.0 5.0 4.0 1.0 28.0
6 POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 2.0 7.0 2.0 (8.0) 7.0 1.0 8.0 6.0 8.0 41.0
7 POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (8.0) 5.0 7.0 7.0 6.0 6.0 6.0 7.0 4.0 48.0
8 POL 210946 Kacper Ludwiński 2000 KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 7.0 (8.0) 5.0 6.0 8.0 7.0 7.0 3.0 7.0 50.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAS4.7 Ch Results are final as of 17:01 on July 30, 2019, Gdynia, 29 - 30.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 209834 Leon Gniadek 2004 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2.0 (5.0) 1.0 2.0 5.0 1.0 2.0 4.0 3.0 20.0
2 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 6.0 1.0 2.0 6.0 1.0 5.0 (7.0) 2.0 4.0 27.0
3 POL 167671 Jan Krawczyk 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 9.0 4.0 4.0 7.0 (10.0) 4.0 1.0 1.0 31.0
4 POL 214767 Filip Olszewski 2006 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 4.0 (6.0) 3.0 5.0 6.0 3.0 1.0 6.0 6.0 34.0
5 POL 203349 Maciej Panaś 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 7.0 7.0 3.0 4.0 4.0 3.0 3.0 (10.0) 34.0
6 POL 215782 Tymoteusz Wysocki 2005 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 5.0 4.0 8.0 (10.0) 3.0 8.0 5.0 5.0 2.0 40.0
7 POL 210005 Michał Mazurowski 2004 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 8.0 3.0 6.0 1.0 9.0 2.0 10.0 (11.0 OCS) 9.0 48.0
8 POL 203179 Filip Kapała 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 9.0 (10.0) 5.0 7.0 2.0 6.0 6.0 8.0 5.0 48.0
9 POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 7.0 2.0 9.0 9.0 (11.0 RET) 7.0 8.0 9.0 8.0 59.0
10 POL 181171 Hubert Roszyk 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (10.0) 8.0 10.0 8.0 8.0 9.0 9.0 7.0 7.0 66.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAS4.7 Dz Results are final as of 17:02 on July 30, 2019, Gdynia, 29 - 30.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 213144 Laura Szulc 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 (5.0) 5.0 1.0 4.0 1.0 2.0 2.0 1.0 18.0
2 POL 197541 Klara Sobczak 2005 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 2.0 4.0 5.0 1.0 2.0 1.0 4.0 (6.0) 22.0
3 POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 1.0 8.0 1.0 4.0 2.0 3.0 3.0 1.0 (9.0) 23.0
4 POL 195310 Dominika Raszka 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (10.0) 9.0 7.0 3.0 3.0 4.0 4.0 3.0 4.0 37.0
5 POL 191862 Maria Prus-Głowacka 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 4.0 7.0 3.0 (9.0) 5.0 5.0 5.0 5.0 3.0 37.0
6 POL 215688 Natalia Nadrzewia 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 8.0 1.0 2.0 7.0 7.0 (10.0) 6.0 8.0 2.0 41.0
7 POL 205650 Aleksandra Bobula 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 6.0 3.0 6.0 6.0 (9.0) 6.0 7.0 6.0 8.0 48.0
8 POL 207572 Karolina Gała 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 7.0 4.0 9.0 2.0 6.0 8.0 8.0 7.0 (10.0) 51.0
9 POL 1 Maria Majchrzycka 2004 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 5.0 6.0 10.0 (11.0 OCS) 8.0 7.0 10.0 9.0 7.0 62.0
10 POL 214218 Natalia Burczynska 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 9.0 10.0 8.0 8.0 (11.0 OCS) 9.0 9.0 10.0 5.0 68.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Volvo Gdynia Sailing Days
2019

To wydarzenie sportowe to nie pojedyncze zawody, tylko festiwal żeglarski. Potrafi on trwać od niespełna dwóch tygodni, aż do ponad trzech.. Poprzednia edycja trwała trzy tygodnie. Wszystko zawsze zależy od liczby konkurencji, które uda się przyciągnąć do Gdyni.

...
  • 2019-07-29 - 2019-07-30
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. LAS U20, LAS 4.7 U16 K i M

Więcej
...
  • 2019-07-27 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia-24 OD, Micro, Skippi 650, Korsarz, PPJK

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

Klasa Finn

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Mistrzostwa Polski RS:X

RS:X

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-08-03
29'er World Championships

The Zhik 29er World Championships will be held in Gdynia, Poland on 26th July until 3rd August 2019 (Racing days 29th July-3rd Aug). Please be advised that as Gdynia is hosting the World Sailing Youth Championships which finish on the 20th July, there will be no access to the Venue until the 22nd July for trailers or competitors of the 29er Class Worlds.

Więcej
...
  • 2019-07-25 - 2019-07-27
Kinder + Sport – Puchar Trenerów

OPP B

Więcej
...
  • 2019-07-23 - 2019-07-24
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. RS:X U19, TEC K i M

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Miasta Gdyni kl. LAS, LAR, Las 4.7

Eliminacja do MMŚ (U21) kl. LAS, Eliminacja do MME (U21) kl. LAS, Eliminacja do OOM kl. Las. 4.7

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-23
Mistrzostwa Polski w Sprincie

Termin: 22.07 - 24.07 kl. OPP K i M, L'EQ OPEN, 29er OPEN

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class, Kite Foil

Więcej