Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class, Kite Foil

2019-07-21 09:24:51

ROZŁADUNEK - MAPA pobierz

2019-07-20 16:18:36

RUCH JEDNOKIERUNKOWY pobierz

2019-07-20 16:15:16

CHECK IN / CHECK OUT pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-07-20
Rejestracja do
2019-07-23
A-Class
A-Class
b.o. 160.00 PLN 200.00 PLN
FO
Formuła Open
b.o. 240.00 PLN 300.00 PLN
HC-16
Hobie Cat 16
b.o. 240.00 PLN 300.00 PLN
KF K
Kite Foil Kobiet
Female b.o. 160.00 PLN 200.00 PLN
KF M
Kite Foil Mężczyzn
Male b.o. 160.00 PLN 200.00 PLN
Nacra 17
Nacra 17
b.o. 240.00 PLN 300.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 15 POL Tymoteusz Bendyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
2 88 POL Michał Wojciechowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
KF M
3 178 POL Jakub Jurkowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
KF M
4 124 POL Paula Grzenkowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
KF K
5 71 POL Seweryn Krajewski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
A-Class
6 101 POL Andrzej Senkus
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
7 3 POL Jarek Betkowski
RZEMIEŚLNICZY JACHT-KLUB POZNAŃSKI
A-Class
8 109078 POL Aleksander Daniszewski
POL Zuzanna Tomaszewska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
9 131 POL Jarosław Kibiersza
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
10 21 POL Ewa Gorska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
11 1 POL jacek noetzel
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
12 116 POL Julia Damasiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
KF K
13 53 POL Magdalena Woyciechowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
KF K
14 128 POL Błażej Ożóg
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
KF M
15 106554 POL Kacper Barszczyk
POL Iwo Czarnecki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
16 117038 POL Maria Retecka
POL Mateusz Wasilewski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
17 109068 POL Wiktoria Ossowska
POL Piotr Zalewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
18 32 POL Kacper Wysocki
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
A-Class
19 109082 POL Mikołaj Zmitrowicz
POL Rodion Mushchinkin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
20 107206 POL Alex Wysocki
POL Borys Podumis
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
21 270 NZL Dave Shaw
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
22 20 POL Dominika Sawicka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
KF K
23 14 POL Michal Kaszczuk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
24 122 POL Nina Arcisz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
KF K
25 29561 POL JAKUB BENTKOWSKI
POL Helena Rendaszka
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
26 2 POL Marek Żebrowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
27 111 POL Michał Korneszczuk
STOWARZYSZENIE YACHT CLUB GDAŃSK
A-Class
28 126 POL Jan Koszowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
KF M
29 11 POL Marcin Badzio
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
30 15 POL Jakub Stachowski
POL Maksymilian Kierzkowski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
FO
31 114 POL Julia Morkowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
KF K
32 POL Arkadiusz Kusalewicz
MŁODZIEŻOWY KLUB REGATOWY TRAMP
KF M
33 95844 POL Paweł Pepliński
POL Iga Saj
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
34 8 POL Paweł Kacprowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
35 41 POL Jakub Surowiec
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
36 12 POL Oskar Zawadowicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
KF M
37 100 POL Karol Kwiatkowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
38 POL Pola Gajzler
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
KF K
Klasa: A-Class Results are final as of 17:22 on July 24, 2019, Gdynia, 22 - 24.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 41 Jakub Surowiec 1993 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 1.0 1.0 1.0 (6.0) 2.0 8.0
2 POL 1 Jacek Noetzel 1968 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 2.0 3.0 2.0 8.0 (9.0) 16.0
3 POL 15 Tymoteusz Bendyk 1990 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 4.0 3.0 2.0 (7.0) 7.0 1.0 17.0
4 POL 11 Marcin Badzio 1991 M --- 5.0 8.0 (9.0) 4.0 1.0 3.0 21.0
5 NZL 270 Dave Shaw 1976 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 4.0 4.0 8.0 (17.0 DNF) 5.0 23.0
6 POL 2 Marek Żebrowski 1966 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (7.0) 7.0 7.0 5.0 2.0 4.0 25.0
7 POL 8 Paweł Kacprowski 1973 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (17.0 DNC) 6.0 5.0 10.0 4.0 8.0 33.0
8 POL 101 Andrzej Senkus 1997 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 6.0 5.0 6.0 9.0 (10.0) 10.0 36.0
9 POL 32 Kacper Wysocki 1998 M KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKI (17.0 DNF) 12.0 11.0 6.0 3.0 7.0 39.0
10 POL 111 Michał Korneszczuk 1979 M STOWARZYSZENIE YACHT CLUB GDAŃSK (17.0 DNF) 10.0 17.0 DNF 3.0 5.0 12.0 47.0
11 POL 100 Karol Kwiatkowski 1975 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (17.0 DNC) 11.0 8.0 17.0 DNC 17.0 DNC 6.0 59.0
12 POL 21 Ewa Górska 1963 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (17.0 DNF) 17.0 DNF 12.0 12.0 9.0 11.0 61.0
13 POL 71 Seweryn Krajewski 1971 M STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (17.0 DNF) 9.0 10.0 13.0 13.0 17.0 DNC 62.0
14 POL 131 Jarosław Kibiersza 1963 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 8.0 (17.0 DNF) 17.0 DNC 17.0 RET 11.0 14.0 67.0
15 POL 3 Jarek Betkowski 1963 M RZEMIEŚLNICZY JACHT-KLUB POZNAŃSKI (17.0 OCS) 17.0 DNC 17.0 DNC 11.0 12.0 13.0 70.0
16 POL 14 Michal Kaszczuk 1979 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNS 14.0 15.0 80.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 16, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: HC16 Results are final as of 17:22 on July 24, 2019, Gdynia, 22 - 24.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 106554 Kacper Barszczyk 2007 Iwo Czarnecki 2004 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (5.0) 1.0 1.0 2.0 3.0 2.0 9.0
2 POL 95844 Paweł Pepliński 2002 Iga Saj 2005 M STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 1.0 (5.0) 3.0 3.0 1.0 5.0 13.0
3 POL 109078 Aleksander Daniszewski 2006 Zuzanna Tomaszewska 2006 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 4.0 5.0 5.0 2.0 (6.0) 18.0
4 POL 109082 Mikołaj Zmitrowicz 2003 Rodion Mushchinkin 2004 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 6.0 2.0 4.0 (7.0) 4.0 3.0 19.0
5 POL 117038 Maria Retecka 2005 Mateusz Wasilewski 2004 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 (7.0) 2.0 6.0 5.0 7.0 23.0
6 POL 29561 Jakub Bentkowski 2002 Helena Rendaszka 2002 M STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (9.0 DNC) 6.0 7.0 1.0 6.0 4.0 24.0
7 POL 109068 Wiktoria Ossowska 2002 Piotr Zalewski 2001 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 4.0 3.0 6.0 8.0 (9.0 RET) 8.0 29.0
8 POL 107206 Alex Wysocki 2002 Borys Podumis 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (9.0 DNC) 9.0 DNC 9.0 DNC 4.0 7.0 1.0 30.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Kite Foil Results are final as of 18:38 on July 24, 2019, Gdynia, 22 - 24.07.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 178 Jakub Jurkowski 2004 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 5.0
2 POL 0 Arkadiusz Kusalewicz 1993 M MŁODZIEŻOWY KLUB REGATOWY TRAMP 1.0 2.0 2.0 2.0 (3.0) 3.0 10.0
3 POL 88 Michał Wojciechowski 2004 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 4.0 3.0 (6.0) 2.0 2.0 16.0
4 POL 116 Julia Damasiewicz 2004 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 3.0 (4.0) 3.0 4.0 4.0 17.0
5 POL 53 Magdalena Woyciechowska 2004 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (6.0) 5.0 5.0 4.0 5.0 5.0 24.0
6 POL 122 Nina Arcisz 2004 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 6.0 6.0 5.0 6.0 (14.0 DNF) 27.0
7 POL 124 Paula Grzenkowska 2003 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 7.0 7.0 7.0 8.0 (14.0 DNC) 36.0
8 POL 137 Julia Morkowska 2004 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (14.0 DNC) 8.0 8.0 8.0 7.0 14.0 DNF 45.0
9 POL 12 Oskar Zawadowicz 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 64.0
10 POL 126 Jan Koszowski 2006 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 70.0
10 POL 128 Błażej Ożóg 1993 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 70.0
10 POL 35 Pola Gajzler 2005 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 70.0
10 POL 99 Dominika Sawicka 2004 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 70.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 13, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Volvo Gdynia Sailing Days
2019

To wydarzenie sportowe to nie pojedyncze zawody, tylko festiwal żeglarski. Potrafi on trwać od niespełna dwóch tygodni, aż do ponad trzech.. Poprzednia edycja trwała trzy tygodnie. Wszystko zawsze zależy od liczby konkurencji, które uda się przyciągnąć do Gdyni.

...
  • 2019-07-29 - 2019-07-30
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. LAS U20, LAS 4.7 U16 K i M

Więcej
...
  • 2019-07-27 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia-24 OD, Micro, Skippi 650, Korsarz, PPJK

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

Klasa Finn

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-07-28
Mistrzostwa Polski RS:X

RS:X

Więcej
...
  • 2019-07-26 - 2019-08-03
29'er World Championships

The Zhik 29er World Championships will be held in Gdynia, Poland on 26th July until 3rd August 2019 (Racing days 29th July-3rd Aug). Please be advised that as Gdynia is hosting the World Sailing Youth Championships which finish on the 20th July, there will be no access to the Venue until the 22nd July for trailers or competitors of the 29er Class Worlds.

Więcej
...
  • 2019-07-25 - 2019-07-27
Kinder + Sport – Puchar Trenerów

OPP B

Więcej
...
  • 2019-07-23 - 2019-07-24
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. RS:X U19, TEC K i M

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Miasta Gdyni kl. LAS, LAR, Las 4.7

Eliminacja do MMŚ (U21) kl. LAS, Eliminacja do MME (U21) kl. LAS, Eliminacja do OOM kl. Las. 4.7

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-23
Mistrzostwa Polski w Sprincie

Termin: 22.07 - 24.07 kl. OPP K i M, L'EQ OPEN, 29er OPEN

Więcej
...
  • 2019-07-22 - 2019-07-24
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class, Kite Foil

Więcej