Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT

2021-07-15 16:09:04

Zakończenie

Zakończenie Mistrzostw Polski w Sprincie odbędzie się o godzinie 16:30 w namiocie Garden Space.

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2021-07-12
Rejestracja do
2021-07-13
OPP Ch
Optimist Chłopców
Male b.o. 160.00 PLN 240.00 PLN
OPP Dz
Optimist Dziewcząt
Female b.o. 160.00 PLN 240.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 3564 POL Szymon Kolka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
2 3563 POL Fabian Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
3 2220 POL Bartosz Żmudziński
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
4 2124 POL AGATA KOROPECKA
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
5 2117 POL Alicja Tutkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
6 2209 POL Filip Rostek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
7 1801 POL Oskar Wielczyk
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
8 1608 POL Weronika Grala
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Dz
9 2204 POL Aleksandra Zybert
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Dz
10 2078 POL Stanisław Ługowski
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
11 1817 POL Emilia Paszek
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
12 917 POL Filip Marjański
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
13 3428 POL Alicja Dampc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
14 2200 POL Kaja Śledzińska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
15 1523 POL Olga Wietek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
16 2043 POL Lila Sochaj
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
17 1827 POL Ewa Lewandowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
18 936 POL Maurycy Kosmowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
19 1764 POL Krzysztof Olowiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
20 2244 POL Igor Kawałko
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
Klasa: Optimist Chłopców Class Results as of 15:56 on July 15, 2021, Gdynia, 14 - 15.07.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 917 Filip Marjański 2007 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 2.0 2.0 1.0 2.0 (8.0) 3.0 1.0 11.0
2 POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 6.0 1.0 2.0 5.0 6.0 1.0 (10.0) 21.0
3 POL 3564 Szymon Kolka 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 3.0 (8.0) 4.0 6.0 1.0 6.0 2.0 22.0
4 POL 108 Bartosz Żmudziński 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 (10.0) 6.0 1.0 10.0 4.0 4.0 26.0
5 POL 936 Maurycy Kosmowski 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (10.0) 9.0 3.0 3.0 5.0 2.0 6.0 28.0
6 POL 2244 Igor Kawałko 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 5.0 5.0 5.0 8.0 2.0 5.0 (9.0) 30.0
7 POL 1801 Oskar Wielczyk 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 8.0 3.0 8.0 4.0 3.0 (10.0) 5.0 31.0
8 POL 1764 Krzysztof Olowiak 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 7.0 7.0 (10.0) 9.0 4.0 8.0 3.0 38.0
9 POL 2209 Filip Rostek 2006 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (9.0) 4.0 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 39.0
10 POL 3563 Fabian Kocięda 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 4.0 6.0 9.0 (10.0) 9.0 9.0 8.0 45.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Dziewcząt Class Results as of 15:57 on July 15, 2021, Gdynia, 14 - 15.07.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 1827 Ewa Lewandowska 2006 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 1.0 3.0 1.0 1.0 1.0 (7.0) 8.0
2 POL 1817 Emilia Paszek 2010 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (6.0) 4.0 2.0 5.0 2.0 5.0 4.0 22.0
3 POL 3428 Alicja Dampc 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (11.0 BFD) 6.0 7.0 2.0 5.0 3.0 1.0 24.0
4 POL 3577 Alicja Tutkowska 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 5.0 4.0 (8.0) 6.0 6.0 2.0 27.0
5 POL 2124 Agata Koropecka 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 2.0 3.0 (10.0) 6.0 8.0 4.0 6.0 29.0
6 POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 2.0 (9.0) 7.0 4.0 2.0 9.0 31.0
7 POL 1523 Olga Wietek 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 8.0 8.0 5.0 3.0 3.0 9.0 (10.0) 36.0
8 POL 1608 Weronika Grala 2010 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 3.0 7.0 6.0 (9.0) 7.0 7.0 8.0 38.0
9 POL 2043 Lila Sochaj 2007 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 5.0 (9.0) 8.0 4.0 9.0 8.0 5.0 39.0
10 POL 2204 Aleksandra Zybert 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (11.0 BFD) 10.0 1.0 10.0 10.0 10.0 3.0 44.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2021

...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Finn

Więcej
...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 15, Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class

Więcej
...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. RS 21OD

Więcej
...
  • 2021-07-16 - 2021-07-18
Mistrzostwa Polski

kl. Flying Dutchman

Więcej
...
  • 2021-07-15 - 2021-07-17
Kinder Joy of moving Puchar Trenerów

kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2021-07-14 - 2021-07-15
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT

Więcej
...
  • 2021-07-13 - 2021-07-14
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. 29er, LEQ

Więcej
...
  • 2021-07-05 - 2021-07-06
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OSF

Więcej
...
  • 2021-07-04 - 2021-07-06
Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

Więcej
...
  • 2021-07-03 - 2021-07-11
49er, 49erFX and Nacra17 Junior World Championships

49er, 49erFX and Nacra17 Junior World Championships

Więcej
...
  • 2021-07-03 - 2021-07-04
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Micro, Delphia-24 OD, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2021-07-02 - 2021-07-04
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Więcej