Kinder Joy of moving Puchar Trenerów

kl. OPP grupa B

UWAGA (!)

Każdy uczestnik musi dostarczyć do biura regat uprzednio wydrukowane i podpisane własnoręcznie przez rodzica lub opiekuna prawnego zgody na udział w regatach. Wymagane formularze znajdują się w zakładce DOKUMENTY.

2021-07-16 21:19:10

Podział na floty finałowe - BRONZE

pobierz

2021-07-16 21:18:58

Podział na floty finałowe - SILVER

pobierz

2021-07-16 21:18:47

Podział na floty finałowe - GOLD

pobierz

2021-07-16 19:42:17

REGULAMIN NAGRÓD

pobierz

2021-07-16 15:34:01

Zgubiono zegarek

W dniu 16.07 po regatach Kinder JoM zgubiono biał-czarny zegarek regatowy. Uczciwego znalazcę proszę o odniesienie do biura regat.

2021-07-15 22:18:43

Podział na floty na dzień 16-07-2021 - grupa B3

pobierz

2021-07-15 22:18:30

Podział na floty na dzień 16-07-2021 - grupa B2

pobierz

2021-07-15 22:18:18

Podział na floty na dzień 16-07-2021 - grupa B1

pobierz

2021-07-15 18:45:22

Odprawa Trenerów.

W dniu 16.07 (piątek) odprawa trenerów odbędzie się o godz. 9.30 w hangarze Yacht Klubu Polski Gdynia.

2021-07-15 18:44:22

Wyścig dodatkowy KINDER Joy of moving.

Wyścig dodatkowy odbędzie się TYLKO na otrzymanych żaglach KINDER Joy of moving odbędzie sie w dniu 16.07 (piątek) przed wyścigami regatowymi. Planowany start wyścigu dodatkowego jest na godz.11.30. 

W wyścigu dodatkowym ma obowiązek wystartować reprezentacja KAŻDEGO klubu, który bierze udział w regatach w liczbie 5 zawodników uczestniczących w regatach (chyba, że z danego klubu w regatach bierze udział mniej zawodników).

Dla najlepszych zawodników wyścigu (dziewczynki i chłopca) przewidziane są dodatkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

2021-07-15 18:34:49

Wydawanie zestawów klubowych.

W dniu 16.07 (piątek) w godz. 8.30-9.15 będą wydawane zestawy klubowe (5 żagli i 5 kamizelek KINDER Joy of moving) w hangarze Yacht Klubu Polski.

2021-07-15 10:23:12

Podział na floty na dzień 15-07-2021 - grupa B3

pobierz

2021-07-15 10:23:03

Podział na floty na dzień 15-07-2021 - grupa B2

pobierz

2021-07-15 10:22:55

Podział na floty na dzień 15-07-2021 - grupa B1

pobierz

2021-07-14 18:36:51

Odprawa Trenerów.

Pierwsza odprawa Trenerów odbędzie się w dniu 15.07 (czwartek) w hangarze Yacht Klubu Polski Gdynia o godz. 9.30

2021-07-14 11:13:22

MIEJSCA NAKLEJEK SPONSORSKICH

pobierz

2021-06-29 11:02:49

ZGODY NA UDZIAŁ W REGATACH

Każdy uczestnik musi dostarczyć do biura regat uprzednio wydrukowane i podpisane własnoręcznie przez rodzica lub opiekuna prawnego zgody na udział w regatach. Wymagane formularze znajdują się w zakładce DOKUMENTY.

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2021-07-15
OPP B
Optimist B
b.o. -
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 424 POL Dominik Kmin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
2 3446 POL Ignacy Moritz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
3 3450 ATF Maksymilian Kajdy
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
4 1478 POL Aleksandra Bańbura
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
5 1424 POL Tadeusz Kozłowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
6 1470 POL Ewa Bańbura
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
7 959 POL Antoni Koterba
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
8 2202 POL Magdalena Kaczyńska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
9 1800 POL katarzyna biernacka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
10 3548 POL Marta Kupc
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
11 2139 POL Jan Mucharski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
12 1665 POL Dominika Kluczka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
13 1865 POL Piotr Soltysiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
14 11758 POL Zofia Gil
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
15 2113 POL Mila Pawłowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
16 58 POL Nina Kobus
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
17 1823 POL Artur Gorzycki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
18 2108 POL Julian Hinz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
19 1728 POL Anna Sobieraj
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
20 180 POL Jan Matysiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
21 2087 POL Kamil Roman
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
22 1993 POL Michał Roman
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
23 4704 POL Maciej Kundzier
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
24 1290 POL Ilia Gushchin
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
25 1498 POL Aleksandra Pupek
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
26 11 POL Aleksandra Wiśniowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
27 3546 POL Nina Sildatke
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
28 2552 POL Sebastian Wawrzyniak
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
29 1659 POL Zofia Anna Brzozowicz
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
30 1254 POL Julia Nagórska
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
31 4707 POL Antoni Zając
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
32 2051 POL Miłosz Rubinkowski
LOK KLUB WODNY GARLAND
OPP B
33 3610 POL Tomasz Tracz
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
34 1621 POL Anna Zaczkowska
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
OPP B
35 1930 POL Maria Wojcieszyńska
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
36 1803 POL Igor Saj
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
37 1606 POL Tomasz Sobota
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
OPP B
38 1081 POL Adam Kikmunter
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
39 1585 POL Radosław Dudkiewicz
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
40 3515 POL Szymon Mocarski
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
41 1802 POL Lena Bukowska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
42 1369 POL Tomasz Guzik
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
OPP B
43 1018 POL Maksymilian Kloka
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
44 1809 POL Matylda Jankowska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
45 3007 POL Mateusz Bogdziewicz
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
46 1387 POL Piotr Malitowski
LOK KLUB WODNY GARLAND
OPP B
47 3534 POL Ksawery Chlebowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
48 1241 POL Michał Johan

OPP B
49 1602 POL Miłosz Szmagliński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
50 3533 POL Zofia Rolbiecka
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
51 1779 POL Dominik Rolbiecki
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
52 1799 POL Marcin Winiszewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
53 1926 POL Stanisław Czerwiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
54 2044 POL Zofia Karaś
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
OPP B
55 136 POL Zuzanna Kumor
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
OPP B
56 2141 POL Maksymilian Stańko
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
57 2083 POL Konrad Czech
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
58 122 POL Kajetan Liszewski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
59 2201 POL Stanisław Wróblewski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
60 2075 POL Olaf Nestorowicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
61 1446 POL Jakub Kuźmiński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
62 3492 POL Franciszek Karmoliński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
63 3441 POL Hubert Kunc
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
64 1780 POL Eryk Krause
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
65 1818 POL Blanka Sójkowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
66 657 POL Kalina Sójkowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
67 1940 POL Bartłomiej Bil
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
68 3522 POL Mateusz Piskorz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
69 1592 POL Mikołaj Łoboda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
70 2138 POL Tomasz Zawadka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
71 8 POL Michalina Klimczak
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
72 2173 POL Antonina Dziekańska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
73 570 POL Filip Leśniewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
74 1363 POL Maja Leśniewska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
75 3549 POL Krystyna Wasilewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
76 1364 POL Franciszek Fuk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
77 3482 POL Natasza Micewicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
78 2112 POL Olivier Wyżychowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
79 963 POL Remigiusz Kużel
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
80 1931 POL Wojciech Wolszon
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
81 1712 POL Zofia Kuszewska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
82 1551 POL Daniela Wejher
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
83 1991 POL Gabriela Friedrich
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
84 2403 POL Igor Iljin
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
85 1544 POL Paweł Friedrich
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
86 2168 POL Miłosz Ciechanowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
87 1764 POL Maksymilian Krella
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
88 1812 POL Franciszek Miłosz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
89 1522 POL Maciej Sitek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
90 2035 POL Julia Żórawska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
91 131 POL Piotr Słomka
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
92 2401 POL Franciszek Klusek
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
93 1267 POL Elżbieta Psiuk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
94 1284 POL Magdalena Psiuk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
95 3476 POL Natan Dziedziak
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
96 3479 POL Ida Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
97 2177 POL Amelia Bac Cardenas
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
98 1433 POL Dawid Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
99 29 POL Anna Wasielewska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
100 3524 POL Julia Agnieszczak
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
101 3429 POL Aleksander Nadolski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
102 2007 POL Katarzyna Liedtke
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
103 2055 POL Maciej Ciągło
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
104 1540 POL Wojciech Kluczniok
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
105 5 POL Agata Kowalska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
106 9369 POL Olaf Krupa
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
107 1079 POL Grzegorz Górecki
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
108 111 POL MIKOŁAJ GREY
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
109 3535 POL Maria Stajewska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
110 1906 POL Marta Wójciak
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
111 2155 POL Jan Wilk
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
112 1663 POL Maria Januszewska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
113 2021 POL Gustaw Kowalski
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
114 1999 POL Helena Kisiel
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP B
115 1334 POL Antoni Marcinkiewicz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP B
116 3465 POL Piotr Kowalewski
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP B
117 1975 POL Maksymilian Ambroziak
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP B
118 1577 POL Jakub Nakonieczny
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OPP B
119 3550 POL Kamila Maziarz
LOK KLUB WODNY GARLAND
OPP B
120 1139 POL Stanisław Tracz
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
121 443 POL Aleksandra Skura
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OPP B
122 2157 POL Ewelina Michulec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP B
123 3466 POL Kamil Czajkowski
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP B
124 1245 POL Tymon Kapala
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP B
125 3542 POL Łucja Gabriel
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
126 2091 POL Aleksandra Szuba
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OPP B
127 441 POL Lena Rybicka
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OPP B
128 2092 POL Robert Martyn
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OPP B
129 2116 POL Alicja saj
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
130 2000 POL Maksymilian Kuchar
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
131 258 POL Maksymilian Jurkowski
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OPP B
132 166 POL Natalia Gasienica-Wawrytko
KLUB SPORTOWY WIATERNI
OPP B
133 2117 POL Piotr Tutkowski
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
134 1662 POL MICHAŁ LEGUTKO
KLUB SPORTOWY WIATERNI
OPP B
135 2150 POL Nadia Wielkiewicz
KLUB SPORTOWY WIATERNI
OPP B
136 1188 POL Karol Popko

OPP B
137 836 POL Janka Gawor
KLUB NARCIARSKI LIDER
OPP B
138 1235 POL JAKUB TALARCZYK

OPP B
139 1335 POL Piotr Bystrowski
KLUB SPORTOWY WIATERNI
OPP B
140 188 POL Adam Pabian

OPP B
141 2089 POL Norbert Herba
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
142 1950 POL MARCELINA DRESCHER
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
143 3547 POL ANTONI Kugacz
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
144 444 CZE Patrick Stafa

OPP B
145 893 POL Klara Krzywicka
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
146 1879 POL Antoni Malicki
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
147 1963 POL Anna Maria Olchowik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
148 3487 POL Aleksander Szczepara
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ
OPP B
149 7 POL Lena Houda
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ
OPP B
150 2063 POL Paulina Szczepa
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
151 2065 POL Nina Zajdel
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
152 1703 POL Marianna Jasińska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ
OPP B
153 1997 POL Martyna Szczepa
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
154 6 POL STANISŁAW MANECKI
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
155 3520 POL Lena, Ewa Herba
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
156 709 POL Weronika Piąty
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
157 1329 POL Jakub Burnus
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
158 1111 POL Franciszek Całek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
159 1913 POL Julia Świercz
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
160 20 POL Marcel Całek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
161 1004 POL Franciszek Sowa
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
162 1127 POL Lena Musialska
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
163 1125 POL Kacper Musialski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
164 3569 POL Mikołaj Grabowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ
OPP B
165 1797 POL Jakub Niziński
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
166 17 POL Ida Młynarczyk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
167 60 POL AMBROŻY MARS
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
168 124 POL STANISŁAW MARS
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
169 3511 POL Piotr Szklarski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
170 1330 POL Natalia Maciąg
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
171 2067 POL Natasza Solarz
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
172 9024 ITA Pola Wojcik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
173 1709 POL Mikołaj Głowa
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
174 1518 POL Zofia Szczypka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ
OPP B
175 1011 POL Helena Radziwon
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
176 1559 POL Mikołaj Korek
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
177 704 POL Fabian Wong
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
178 1702 POL Lucjan Wong
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
179 105 POL Krzysztof Krauze
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
180 1227 POL Krzysztof Zawadzki
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
OPP B
181 103 POL Helena Pękalska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
182 15 POL Tola Sobolew
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
183 107 POL Laura Przybyłowicz
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
184 104 POL Hanna Osękowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
185 101 POL Jakub Steinborn
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
186 1281 POL Klara Malec
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
Klasa: Optimist Bronze Fleet Results as of 17:19 on July 17, 2021, Gdynia, 15 - 17.07.2021 r.
Rank Division Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 F1 F2 F3 Score
1 --- POL 3542 Łucja Gabriel F 2010 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 29.0 35.0 41.0 (63.0 UFD) 2.0 1.0 1.0 109.0
2 --- POL 111 Mikołaj Grey M 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 42.0 45.0 23.0 (47.0) 6.0 3.0 7.0 126.0
3 --- POL 3429 Aleksander Nadolski M 2011 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (63.0 UFD) 22.0 20.0 63.0 UFD 1.0 12.0 9.0 127.0
4 --- POL 3548 Marta Kupc F 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (48.0) 38.0 46.0 24.0 11.0 6.0 17.0 142.0
5 --- POL 188 Adam Pabian M 2010 --- (45.0) 36.0 13.0 63.0 DNE 5.0 26.0 3.0 146.0
6 --- POL 3441 Hubert Kunc M 2010 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 45.0 (53.0) 27.0 37.0 12.0 14.0 13.0 148.0
7 --- POL 2403 Igor Iljin M 2010 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 48.0 47.0 30.0 (63.0 UFD) 9.0 9.0 8.0 151.0
8 --- POL 1498 Aleksandra Pupek F 2010 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 31.0 40.0 (41.0) 35.0 20.0 17.0 15.0 158.0
9 do lat 9 POL 1963 Anna Maria Olchowik F 2012 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 54.0 41.0 (58.0) 37.0 10.0 7.0 10.0 159.0
10 do lat 9 POL 2113 Mila Pawłowska F 2012 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 26.0 43.0 37.0 (63.0 UFD) 3.0 27.0 26.0 162.0
11 --- POL 1577 Jakub Nakonieczny M 2009 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 46.0 44.0 35.0 (63.0 UFD) 15.0 5.0 18.0 163.0
12 --- POL 3492 Franciszek Karmoliński M 2011 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 47.0 28.0 48.0 (63.0 UFD) 8.0 10.0 25.0 166.0
13 --- POL 1515 Daniela Wejher F 2009 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 53.0 42.0 49.0 (63.0 UFD) 4.0 4.0 16.0 168.0
14 --- POL 704 Fabian Wong M 2010 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 39.0 51.0 34.0 36.0 (62.0 DNC) 2.0 11.0 173.0
15 do lat 9 POL 1728 Anna Sobieraj F 2012 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 47.0 44.0 (48.0) 18.0 13.0 32.0 27.0 181.0
16 --- POL 441 Lena Rybicka F 2010 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 29.0 (63.0 UFD) 30.0 63.0 UFD 19.0 22.0 19.0 182.0
17 --- POL 8 Michalina Klimczak F 2010 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (51.0) 50.0 47.0 43.0 14.0 16.0 14.0 184.0
18 --- POL 258 Maksymilian Jurkowski M 2008 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 40.0 48.0 44.0 (63.0 UFD) 29.0 20.0 5.0 186.0
19 --- POL 893 Klara Krzywicka F 2011 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (63.0 UFD) 49.0 43.0 31.0 17.0 24.0 24.0 188.0
20 --- POL 1363 Maja Leśniewska F 2011 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 50.0 43.0 57.0 (63.0 UFD) 25.0 19.0 6.0 200.0
21 --- POL 3534 Ksawery Chlebowski M 2011 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 51.0 (52.0) 42.0 28.0 21.0 28.0 31.0 201.0
22 --- POL 1764 Maksymilian Krella M 2010 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (63.0 UFD) 48.0 44.0 44.0 24.0 11.0 33.0 204.0
23 do lat 9 POL 570 Filip Leśniewski M 2012 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 40.0 27.0 52.0 (63.0 UFD) 28.0 29.0 29.0 205.0
24 --- POL 1334 Antoni Marcinkiewicz M 2010 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 56.0 (63.0 UFD) 54.0 63.0 UFD 16.0 8.0 12.0 209.0
25 do lat 9 POL 1975 Maksymilian Ambroziak M 2012 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 47.0 (49.0) 42.0 41.0 18.0 40.0 21.0 209.0
26 --- POL 17 Ida Młynarczyk F 2009 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (59.0) 46.0 53.0 38.0 27.0 25.0 20.0 209.0
27 --- POL 1227 Krzysztof Zawadzki M 2009 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ (63.0 DNC) 63.0 DNF 63.0 DNF 63.0 DNF 7.0 13.0 2.0 211.0
28 --- POL 1188 Karol Popko M 2009 --- 48.0 (55.0) 49.0 46.0 31.0 34.0 4.0 212.0
29 --- POL 101 Jakub Steinborn M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 49.0 47.0 55.0 (63.0 UFD) 26.0 15.0 23.0 215.0
30 --- POL 2055 Maciej Ciągło M 2010 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 55.0 (63.0 UFD) 51.0 39.0 22.0 23.0 34.0 224.0
31 --- POL 3547 Antoni Kugacz M 2010 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (46.0) 42.0 46.0 45.0 35.0 36.0 28.0 232.0
32 --- POL 1926 Stanisław Czerwiak M 2011 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 44.0 45.0 (53.0) 35.0 32.0 35.0 41.0 232.0
33 --- POL 124 Stanisław Mars M 2011 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 53.0 43.0 (63.0 UFD) 49.0 33.0 30.0 36.0 244.0
34 do lat 9 POL 1127 Lena Musialska F 2012 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 36.0 53.0 50.0 54.0 30.0 (62.0 DNC) 30.0 253.0
35 do lat 9 POL 1011 Helena Radziwon F 2012 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 57.0 (58.0) 57.0 36.0 37.0 31.0 35.0 253.0
36 --- POL 7 Lena Houda F 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ 44.0 45.0 56.0 34.0 36.0 (62.0 DNC) 43.0 258.0
37 do lat 9 POL 6 Stanisław Manecki M 2012 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 57.0 48.0 41.0 41.0 (62.0 DNC) 41.0 32.0 260.0
38 --- POL 2044 Zofia Karaś F 2010 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 52.0 (56.0) 54.0 52.0 34.0 33.0 40.0 265.0
39 --- POL 3535 Maria Stajewska F 2011 YACHT KLUB STAL GDYNIA 51.0 51.0 60.0 (63.0 UFD) 23.0 42.0 42.0 269.0
40 --- POL 1621 Anna Zaczkowska F 2010 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ (63.0 DNF) 50.0 61.0 42.0 42.0 44.0 39.0 278.0
41 --- POL 2067 Natasza Solarz F 2011 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (63.0 DNC) 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 38.0 18.0 37.0 282.0
42 --- POL 3569 Mikołaj Grabowski M 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ 52.0 56.0 54.0 (63.0 DNC) 40.0 62.0 DNC 22.0 286.0
43 --- POL 1235 Jakub Talarczyk M 2010 --- 56.0 59.0 55.0 39.0 41.0 (62.0 DNC) 38.0 288.0
44 --- POL 107 Laura Przybyłowicz F 2009 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 50.0 51.0 51.0 (63.0 DNC) 62.0 DNC 21.0 62.0 DNC 297.0
45 do lat 9 POL 1329 Jakub Burnus M 2012 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 54.0 57.0 58.0 40.0 39.0 (62.0 DNC) 62.0 DNF 310.0
46 --- POL 1559 Mikołaj Korek M 2011 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 49.0 54.0 50.0 34.0 (62.0 DNC) 62.0 DNC 62.0 DNC 311.0
47 do lat 9 POL 103 Helena Pękalska F 2012 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 44.0 54.0 53.0 (63.0 DNC) 62.0 DNC 38.0 62.0 DNC 313.0
48 do lat 9 POL 1004 Franciszek Sowa M 2013 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 58.0 49.0 43.0 40.0 (62.0 DNC) 62.0 DNC 62.0 DNC 314.0
49 do lat 9 POL 1997 Martyna Szczepa F 2013 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (63.0 DNC) 12.0 56.0 63.0 DNF 62.0 DNC 62.0 DNC 62.0 DNC 317.0
50 do lat 9 POL 2007 Katarzyna Liedtke F 2012 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 49.0 46.0 48.0 51.0 (62.0 DNC) 62.0 DNC 62.0 DNC 318.0
51 --- POL 1245 Tymon Kapala M 2011 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 55.0 50.0 56.0 (63.0 UFD) 62.0 DNC 39.0 62.0 DNF 324.0
52 do lat 9 POL 709 Weronika Piąty F 2012 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 50.0 52.0 51.0 50.0 (62.0 DNC) 62.0 DNC 62.0 DNC 327.0
53 do lat 9 POL 15 Tola Sobolew F 2012 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 53.0 55.0 (63.0 UFD) 63.0 DNC 62.0 DNC 37.0 62.0 DNC 332.0
54 --- POL 1797 Karol Niziński M 2010 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (63.0 DNC) 57.0 55.0 53.0 62.0 DNF 43.0 62.0 DNC 332.0
55 --- POL 1111 Franciszek Całek M 2011 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (63.0 DNC) 63.0 DNF 63.0 DNF 38.0 62.0 DNC 62.0 DNC 62.0 DNC 350.0
56 do lat 9 POL 60 Ambroży Mars M 2013 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (63.0 DNF) 63.0 DNF 59.0 63.0 DNC 62.0 DNC 62.0 DNC 62.0 DNC 371.0
57 do lat 9 POL 20 Marcel Całek M 2013 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (63.0 DNC) 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 62.0 DNF 62.0 DNC 62.0 DNC 375.0
57 --- POL 3466 Kamil Czajkowski M 2010 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA (63.0 DNC) 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 62.0 DNC 62.0 DNC 62.0 DNC 375.0
57 --- POL 1913 Julia Świercz F 2010 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (63.0 DNC) 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 62.0 DNC 62.0 DNC 62.0 DNC 375.0
57 do lat 9 POL 1330 Natalia Maciąg F 2013 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (63.0 DNC) 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 62.0 DNC 62.0 DNC 62.0 DNC 375.0
57 do lat 9 POL 104 Hanna Osękowska F 2012 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (63.0 DNC) 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 62.0 DNF 62.0 DNC 62.0 DNC 375.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 61, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Gold Fleet Results as of 17:18 on July 17, 2021, Gdynia, 15 - 17.07.2021 r.
Rank Division Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 F1 F2 F3 F4 F5 Score
1 --- POL 3476 Natan Dziedziak M 2010 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 3.0 2.0 2.0 2.0 4.0 3.0 (63.0 UFD) 10.0 17.0 43.0
2 --- POL 1585 Radosław Dudkiewicz M 2009 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 5.0 9.0 1.0 4.0 10.0 6.0 4.0 (25.0) 5.0 44.0
3 --- POL 3479 Ida Kocięda F 2010 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 8.0 4.0 3.0 7.0 (13.0) 4.0 5.0 9.0 4.0 44.0
4 --- POL 2139 Jan Mucharski M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 3.0 6.0 15.0 11.0 1.0 2.0 (63.0 UFD) 8.0 1.0 47.0
5 --- POL 2116 Alicja Saj F 2010 YACHT KLUB STAL GDYNIA 5.0 3.0 5.0 1.0 3.0 21.0 (63.0 UFD) 4.0 7.0 49.0
6 --- POL 2168 Miłosz Ciechanowicz M 2010 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 6.0 9.0 1.0 3.0 5.0 22.0 (63.0 UFD) 2.0 2.0 50.0
7 --- POL 1993 Michał Roman M 2009 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 3.0 11.0 3.0 24.0 16.0 3.0 6.0 (35.0) 70.0
8 --- POL 2141 Maksymilian Stańko M 2009 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 1.0 1.0 4.0 1.0 28.0 14.0 19.0 7.0 (33.0) 75.0
9 --- POL 3522 Mateusz Piskorz M 2010 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 10.0 4.0 7.0 2.0 14.0 19.0 (21.0) 15.0 11.0 82.0
10 --- POL 2201 Stanisław Wróblewski M 2010 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 13.0 10.0 2.0 1.0 23.0 28.0 9.0 (39.0) 6.0 92.0
11 --- POL 2155 Jan Wilk M 2010 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 6.0 5.0 6.0 5.0 12.0 27.0 12.0 22.0 (31.0) 95.0
12 --- POL 3487 Aleksander Szczepara M 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ 1.0 1.0 1.0 (63.0 UFD) 41.0 18.0 6.0 19.0 10.0 97.0
13 --- POL 3482 Natasza Micewicz F 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 7.0 14.0 20.0 8.0 22.0 17.0 1.0 11.0 (45.0) 100.0
14 --- POL 1387 Piotr Malitowski M 2011 --- 11.0 6.0 17.0 4.0 9.0 8.0 27.0 (28.0) 18.0 100.0
15 --- POL 2552 Sebastian Wawrzyniak M 2010 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 8.0 5.0 10.0 6.0 18.0 9.0 17.0 (34.0) 30.0 103.0
16 --- POL 11 Aleksandra Wiśniowska F 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 7.0 7.0 12.0 3.0 25.0 7.0 (63.0 UFD) 18.0 27.0 106.0
17 --- POL 1758 Zofia Gil F 2010 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 1.0 3.0 (63.0 UFD) 37.0 1.0 39.0 16.0 9.0 108.0
18 --- POL 2173 Antonina Dziekańska F 2011 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 4.0 4.0 4.0 (63.0 UFD) 11.0 15.0 63.0 UFD 5.0 3.0 109.0
19 --- POL 122 Kajetan Liszewski M 2010 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 13.0 11.0 5.0 9.0 17.0 (25.0) 22.0 14.0 19.0 110.0
20 --- POL 2083 Konrad Czech M 2010 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 9.0 8.0 20.0 5.0 16.0 13.0 20.0 20.0 (21.0) 111.0
21 --- CZE 444 Patrick Stafa M 2010 --- 7.0 8.0 7.0 (63.0 UFD) 2.0 24.0 63.0 UFD 1.0 8.0 120.0
22 --- POL 1818 Blanka Sójkowska F 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 14.0 19.0 14.0 16.0 15.0 (40.0) 10.0 3.0 34.0 125.0
23 --- POL 1906 Marta Wójciak F 2009 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 22.0 2.0 9.0 15.0 (39.0) 34.0 13.0 27.0 16.0 138.0
24 --- POL 2087 Kamil Roman M 2011 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 19.0 (63.0 UFD) 6.0 9.0 26.0 5.0 2.0 43.0 32.0 142.0
25 --- POL 1865 Piotr Soltysiak M 2010 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 13.0 18.0 (63.0 UFD) 30.0 12.0 7.0 54.0 12.0 154.0
26 --- POL 1991 Gabriela Friedrich F 2011 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 14.0 7.0 22.0 16.0 6.0 35.0 43.0 12.0 (47.0) 155.0
27 do lat 9 ITA 9024 Pola Wojcik F 2012 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 18.0 6.0 17.0 14.0 31.0 20.0 15.0 36.0 (56.0) 157.0
28 --- POL 180 Jan Matysiak M 2010 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 8.0 12.0 6.0 (58.0) 10.0 44.0 49.0 15.0 159.0
29 --- POL 3550 Kamila Maziarz F 2009 --- 10.0 23.0 28.0 10.0 (44.0) 26.0 26.0 24.0 13.0 160.0
30 --- POL 2021 Gustaw Kowalski M 2009 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 20.0 18.0 22.0 17.0 (48.0) 31.0 8.0 26.0 23.0 165.0
31 --- POL 3515 Szymon Mocarski M 2010 YACHT KLUB STAL GDYNIA 15.0 11.0 16.0 7.0 33.0 36.0 16.0 32.0 (44.0) 166.0
32 --- POL 657 Kalina Sójkowska F 2011 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 4.0 12.0 10.0 (63.0 UFD) 47.0 44.0 14.0 13.0 26.0 170.0
33 --- POL 2117 Piotr Tutkowski M 2011 YACHT KLUB STAL GDYNIA 9.0 2.0 9.0 2.0 19.0 48.0 30.0 (59.0) 58.0 177.0
34 --- POL 3465 Piotr Kowalewski M 2010 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 5.0 9.0 5.0 4.0 53.0 (63.0 DSQ) 46.0 44.0 14.0 180.0
35 --- POL 2089 Norbert Herba M 2010 YACHT KLUB STAL GDYNIA 16.0 13.0 25.0 15.0 7.0 42.0 (63.0 UFD) 23.0 42.0 183.0
36 --- POL 1809 Matylda Jankowska F 2010 YACHT KLUB STAL GDYNIA 28.0 11.0 8.0 5.0 21.0 43.0 (63.0 UFD) 29.0 40.0 185.0
37 --- POL 1281 Klara Malec F 2010 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 11.0 5.0 24.0 8.0 36.0 32.0 29.0 40.0 (51.0) 185.0
38 --- POL 2075 Olaf Nestorowicz M 2011 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 21.0 21.0 15.0 32.0 8.0 23.0 (63.0 UFD) 31.0 36.0 187.0
39 --- POL 2051 Miłosz Rubinkowski M 2009 --- 11.0 19.0 18.0 12.0 32.0 (63.0 RET) 34.0 42.0 25.0 193.0
40 --- ATF 3450 Maksymilian Kajdy M 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 16.0 20.0 22.0 11.0 20.0 47.0 (63.0 UFD) 21.0 37.0 194.0
41 --- POL 2063 Paulina Szczepa F 2010 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 21.0 15.0 13.0 13.0 40.0 (45.0) 18.0 41.0 39.0 200.0
42 --- POL 1079 Grzegorz Górecki M 2010 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 1.0 7.0 6.0 9.0 42.0 52.0 38.0 47.0 (59.0) 202.0
43 --- POL 131 Piotr Słomka M 2009 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 14.0 15.0 14.0 11.0 46.0 (58.0) 23.0 38.0 41.0 202.0
44 --- POL 1803 Igor Saj M 2009 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 9.0 25.0 19.0 (63.0 UFD) 27.0 11.0 11.0 55.0 50.0 207.0
45 --- POL 1802 Lena Bukowska F 2010 YACHT KLUB STAL GDYNIA 17.0 20.0 7.0 23.0 34.0 (51.0) 41.0 45.0 22.0 209.0
46 --- POL 1602 Miłosz Szmagliński M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 35.0 15.0 11.0 13.0 (57.0) 33.0 24.0 33.0 46.0 210.0
47 --- POL 5 Agata Kowalska F 2010 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 2.0 26.0 17.0 14.0 45.0 29.0 32.0 48.0 (60.0) 213.0
48 --- POL 2202 Magdalena Kaczyńska F 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 10.0 28.0 10.0 27.0 35.0 (57.0) 33.0 46.0 28.0 217.0
49 --- POL 1712 Zofia Kuszewska F 2010 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 3.0 3.0 4.0 (63.0 UFD) 54.0 55.0 47.0 17.0 38.0 221.0
50 --- POL 1267 Elżbieta Psiuk F 2011 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 18.0 38.0 8.0 18.0 38.0 37.0 36.0 37.0 (48.0) 230.0
51 do lat 9 POL 959 Antoni Koterba M 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 17.0 26.0 16.0 27.0 (55.0) 54.0 35.0 35.0 29.0 239.0
52 --- POL 1592 Mikołaj Łoboda M 2010 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 24.0 16.0 13.0 (63.0 UFD) 49.0 38.0 37.0 30.0 43.0 250.0
53 do lat 9 POL 4707 Antoni Zając M 2012 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 23.0 20.0 24.0 7.0 43.0 50.0 42.0 (57.0) 53.0 262.0
54 --- POL 1284 Magdalena Psiuk F 2010 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 27.0 23.0 25.0 10.0 51.0 (53.0) 28.0 50.0 49.0 263.0
55 --- POL 2177 Amelia Bac Cardenas F 2009 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 34.0 17.0 8.0 (63.0 UFD) 52.0 41.0 40.0 56.0 20.0 268.0
56 --- POL 3610 Tomasz Tracz M 2011 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 17.0 22.0 19.0 25.0 (59.0) 49.0 25.0 58.0 55.0 270.0
57 --- POL 1799 Marcin Winiszewski M 2010 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 25.0 30.0 15.0 8.0 50.0 46.0 48.0 51.0 (57.0) 273.0
58 --- POL 1823 Artur Gorzycki M 2011 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (63.0 DSQ) 22.0 2.0 20.0 29.0 63.0 DNE 63.0 UFD 53.0 24.0 276.0
59 --- POL 2401 Franciszek Klusek M 2010 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 18.0 10.0 11.0 (63.0 UFD) 60.0 39.0 31.0 61.0 54.0 284.0
60 --- POL 1665 Dominika Kluczka F 2010 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 28.0 10.0 40.0 17.0 56.0 30.0 45.0 (62.0) 62.0 288.0
61 do lat 9 POL 1940 Bartłomiej Bil M 2012 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 12.0 21.0 14.0 21.0 62.0 59.0 (63.0 UFD) 52.0 61.0 302.0
62 --- POL 29 Anna Wasielewska F 2009 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 13.0 27.0 12.0 (63.0 UFD) 61.0 56.0 63.0 DNF 60.0 52.0 344.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 62, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Silver Fleet Results as of 17:18 on July 17, 2021, Gdynia, 15 - 17.07.2021 r.
Rank Division Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 F1 F2 F3 F4 Score
1 --- POL 3524 Julia Agnieszczak F 2010 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 2.0 (63.0 UFD) 3.0 63.0 UFD 1.0 1.0 1.0 1.0 72.0
2 --- POL 1544 Paweł Friedrich M 2009 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK (30.0) 19.0 29.0 16.0 8.0 12.0 2.0 3.0 89.0
3 --- POL 1606 Tomasz Sobota M 2009 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 22.0 (39.0) 31.0 23.0 9.0 6.0 9.0 4.0 104.0
4 --- POL 1879 Antoni Malicki M 2009 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 16.0 32.0 27.0 (48.0) 4.0 10.0 3.0 16.0 108.0
5 --- POL 2138 Tomasz Zawadka M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 33.0 (42.0) 26.0 12.0 3.0 13.0 8.0 21.0 116.0
6 --- POL 1930 Maria Wojcieszyńska F 2011 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY (33.0) 13.0 24.0 29.0 13.0 27.0 13.0 8.0 127.0
7 --- POL 3549 Krystyna Wasilewska F 2010 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 26.0 31.0 38.0 15.0 14.0 (51.0) 6.0 2.0 132.0
8 --- POL 1950 Marcelina Drescher F 2009 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 31.0 25.0 (45.0) 33.0 10.0 8.0 7.0 18.0 132.0
9 --- POL 1424 Tadeusz Kozłowski M 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 24.0 24.0 (32.0) 28.0 7.0 23.0 26.0 6.0 138.0
10 --- POL 9369 Olaf Krupa M 2009 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (36.0) 36.0 36.0 13.0 5.0 20.0 19.0 11.0 140.0
11 --- POL 3511 Piotr Szklarski M 2009 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 12.0 (46.0) 34.0 22.0 21.0 21.0 23.0 9.0 142.0
12 --- POL 1369 Tomasz Guzik M 2010 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ (52.0) 35.0 28.0 19.0 28.0 9.0 15.0 10.0 144.0
13 --- POL 1241 Michał Johan M 2009 --- 30.0 (47.0) 30.0 10.0 19.0 7.0 30.0 19.0 145.0
14 --- POL 1081 Adam Kikmunter M 2010 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 23.0 18.0 19.0 22.0 15.0 37.0 (43.0) 14.0 148.0
15 --- POL 1470 Ewa Bańbura F 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 27.0 29.0 (40.0) 26.0 11.0 4.0 29.0 31.0 157.0
16 --- POL 2065 Nina Zajdel F 2010 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (41.0) 21.0 39.0 19.0 25.0 18.0 11.0 27.0 160.0
17 --- POL 1125 Kacper Musialski M 2009 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 32.0 24.0 (38.0) 24.0 24.0 26.0 5.0 26.0 161.0
18 --- POL 1812 Franciszek Miłosz M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 46.0 32.0 (47.0) 26.0 12.0 5.0 18.0 23.0 162.0
19 do lat 9 POL 1703 Marianna Jasińska F 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ 19.0 17.0 46.0 (63.0 UFD) 22.0 11.0 20.0 32.0 167.0
20 --- POL 2000 Maksymilian Kuchar M 2011 YACHT KLUB STAL GDYNIA 35.0 16.0 39.0 38.0 27.0 3.0 12.0 (41.0) 170.0
21 --- POL 2112 Olivier Wyżychowski M 2011 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 15.0 (37.0) 33.0 30.0 16.0 15.0 27.0 34.0 170.0
22 --- POL 2157 Ewelina Michulec F 2009 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 20.0 (63.0 UFD) 23.0 21.0 18.0 32.0 44.0 13.0 171.0
23 --- POL 58 Nina Kobus F 2009 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 21.0 41.0 18.0 29.0 2.0 2.0 (63.0 DNC) 63.0 DNC 176.0
24 --- POL 963 Remigiusz Kużel M 2009 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK (40.0) 17.0 37.0 39.0 6.0 30.0 10.0 38.0 177.0
25 do lat 9 POL 1518 Zofia Szczypka F 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ (43.0) 33.0 16.0 30.0 17.0 28.0 28.0 25.0 177.0
26 --- POL 3546 Nina Sildatke F 2011 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 43.0 14.0 34.0 20.0 20.0 (56.0) 33.0 15.0 179.0
27 --- POL 443 Aleksandra Skura F 2009 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (38.0) 34.0 38.0 31.0 30.0 22.0 21.0 5.0 181.0
28 --- POL 1662 Michał Legutko M 2010 KLUB SPORTOWY WIATERNI 36.0 28.0 35.0 6.0 40.0 (41.0) 25.0 12.0 182.0
29 --- POL 105 Krzysztof Krauze M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 12.0 (63.0 UFD) 21.0 63.0 UFD 60.0 16.0 4.0 7.0 183.0
30 --- POL 1254 Julia Nagórska F 2010 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 39.0 40.0 (45.0) 20.0 29.0 24.0 16.0 22.0 190.0
31 --- POL 1433 Dawid Małachowski M 2011 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 37.0 25.0 21.0 31.0 26.0 17.0 36.0 (48.0) 193.0
32 --- POL 2150 Nadia Wielkiewicz F 2009 KLUB SPORTOWY WIATERNI 30.0 37.0 (40.0) 17.0 37.0 31.0 14.0 29.0 195.0
33 --- POL 3446 Ignacy Moritz M 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 32.0 36.0 26.0 26.0 23.0 35.0 (49.0) 20.0 198.0
34 --- POL 166 Natalia Gasienica-Wawrytko F 2011 KLUB SPORTOWY WIATERNI 35.0 34.0 (52.0) 32.0 38.0 14.0 17.0 30.0 200.0
35 do lat 9 POL 1663 Maria Januszewska F 2012 YACHT KLUB STAL GDYNIA 34.0 (38.0) 23.0 21.0 32.0 29.0 24.0 37.0 200.0
36 --- POL 3533 Zofia Rolbiecka F 2011 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 23.0 26.0 42.0 28.0 (45.0) 43.0 31.0 17.0 210.0
37 --- POL 1931 Wojciech Wolszon M 2011 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 33.0 33.0 31.0 23.0 (48.0) 19.0 37.0 35.0 211.0
38 do lat 9 POL 4704 Maciej Kundzier M 2012 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 37.0 12.0 32.0 18.0 36.0 47.0 (51.0) 33.0 215.0
39 do lat 9 POL 3520 Lena, Ewa Herba F 2013 YACHT KLUB STAL GDYNIA 26.0 16.0 37.0 (63.0 UFD) 41.0 25.0 42.0 36.0 223.0
40 --- POL 1709 Mikołaj Głowa M 2010 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 39.0 (63.0 UFD) 29.0 12.0 42.0 45.0 39.0 24.0 230.0
41 --- POL 1540 Wojciech Kluczniok M 2011 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 42.0 31.0 32.0 27.0 33.0 33.0 32.0 (63.0 DNC) 230.0
42 --- POL 1780 Eryk Krause M 2011 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 41.0 39.0 25.0 32.0 (50.0) 36.0 22.0 39.0 234.0
43 --- POL 1779 Dominik Rolbiecki M 2009 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 29.0 29.0 29.0 25.0 39.0 38.0 45.0 (46.0) 234.0
44 --- POL 1364 Franciszek Fuk M 2011 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 42.0 31.0 21.0 14.0 49.0 34.0 (50.0) 47.0 238.0
45 --- POL 2091 Aleksandra Szuba F 2010 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 38.0 30.0 35.0 33.0 34.0 (49.0) 35.0 42.0 247.0
46 --- POL 1659 Zofia Anna Brzozowicz F 2010 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 34.0 37.0 36.0 24.0 (47.0) 42.0 34.0 43.0 250.0
47 do lat 9 POL 424 Dominik Kmin M 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 38.0 14.0 (49.0) 33.0 35.0 44.0 47.0 40.0 251.0
48 --- POL 1335 Piotr Bystrowski M 2010 KLUB SPORTOWY WIATERNI 20.0 41.0 28.0 (63.0 DSQ) 55.0 46.0 38.0 28.0 256.0
49 --- POL 1018 Maksymilian Kloka M 2010 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 24.0 30.0 27.0 22.0 (57.0) 48.0 54.0 51.0 256.0
50 --- POL 1999 Helena Kisiel F 2011 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 19.0 35.0 31.0 40.0 31.0 (59.0) 53.0 56.0 265.0
51 --- POL 2108 Julian Hinz M 2011 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 41.0 18.0 36.0 35.0 46.0 (52.0) 48.0 45.0 269.0
52 do lat 9 POL 2035 Julia Żórawska F 2013 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 27.0 34.0 45.0 42.0 43.0 (50.0) 41.0 44.0 276.0
53 --- POL 3007 Mateusz Bogdziewicz M 2009 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 45.0 23.0 43.0 37.0 (51.0) 40.0 40.0 49.0 277.0
54 --- POL 1446 Jakub Kuźmiński M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 25.0 27.0 33.0 19.0 (63.0 DNC) 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 293.0
55 --- POL 2092 Robert Martyn M 2010 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 28.0 39.0 44.0 30.0 54.0 (55.0) 46.0 52.0 293.0
56 --- POL 836 Janka Gawor F 2009 KLUB NARCIARSKI LIDER 43.0 33.0 47.0 25.0 44.0 (53.0) 52.0 50.0 294.0
57 do lat 9 POL 1478 Aleksandra Bańbura F 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 37.0 29.0 50.0 36.0 53.0 39.0 (55.0) 54.0 298.0
58 do lat 9 POL 1290 Ilia Gushchin M 2012 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 31.0 32.0 9.0 (63.0 UFD) 58.0 54.0 58.0 57.0 299.0
59 do lat 9 POL 1139 Stanisław Tracz M 2012 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.0 44.0 52.0 34.0 52.0 (57.0) 56.0 55.0 315.0
60 do lat 9 POL 1702 Lucjan Wong M 2012 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 6.0 (63.0 UFD) 26.0 63.0 UFD 56.0 58.0 57.0 53.0 319.0
61 --- POL 1800 Katarzyna Biernacka F 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 32.0 40.0 39.0 29.0 59.0 (63.0 DNC) 63.0 DNC 58.0 320.0
62 --- POL 1522 Maciej Sitek M 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 25.0 24.0 33.0 (63.0 UFD) 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 334.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 62, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2021

...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Finn

Więcej
...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 15, Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class

Więcej
...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. RS 21OD

Więcej
...
  • 2021-07-16 - 2021-07-18
Mistrzostwa Polski

kl. Flying Dutchman

Więcej
...
  • 2021-07-15 - 2021-07-17
Kinder Joy of moving Puchar Trenerów

kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2021-07-14 - 2021-07-15
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT

Więcej
...
  • 2021-07-13 - 2021-07-14
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. 29er, LEQ

Więcej
...
  • 2021-07-05 - 2021-07-06
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OSF

Więcej
...
  • 2021-07-04 - 2021-07-06
Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

Więcej
...
  • 2021-07-03 - 2021-07-11
49er, 49erFX and Nacra17 Junior World Championships

49er, 49erFX and Nacra17 Junior World Championships

Więcej
...
  • 2021-07-03 - 2021-07-04
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Micro, Delphia-24 OD, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2021-07-02 - 2021-07-04
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Więcej