Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Finn

2021-07-18 15:44:13

Posiłki regeneracyjne

Posiłki regeneracyjne w dniu 18.07 do odbioru w biurze regat.

2021-07-18 15:17:43

Ceremonia zakończenia

Ceremonia zakończenia regat odbędzie się o g. 16:30 w głównym namiocie regat.

2021-07-17 08:58:08

Komunikat

Akwenem regat będzie akwen Bravo.

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2021-07-15
Rejestracja do
2021-07-16
FINN
Finn
Male b.o. 160.00 PLN 240.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 8 POL Łukasz Lesiński
YACHT KLUB STAL GDYNIA
FINN
2 127 POL Jan Kominek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
FINN
3 3 POL Jan Okulicz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
FINN
4 115 POL Lucjan Bladowski
YACHT CLUB REWA
FINN
5 70 POL Artur Siwik
YACHT CLUB REWA
FINN
6 85 POL Wojciech Nadolski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
7 2 POL Andrzej Skarka

FINN
8 6 POL Bartosz Szydłowski
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
FINN
Klasa: Finn Results as of 14:18 on July 18, 2021, Gdynia, 17 - 18.07.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 8 Łukasz Lesiński 1984 YACHT KLUB STAL GDYNIA (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 6.0
2 POL 6 Bartosz Szydłowski 1985 SAILING LEGIA SP. Z O.O. 2.0 2.0 2.0 2.0 (9.0 DNC) 2.0 2.0 12.0
3 POL 70 Artur Siwik 1972 YACHT CLUB REWA (3.0) 3.0 3.0 3.0 2.0 3.0 3.0 17.0
4 POL 2 Andrzej Skarka 1957 --- 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 (9.0 RET) 24.0
5 POL 115 Lucjan Bladowski 1978 YACHT CLUB REWA 5.0 (6.0) 5.0 5.0 3.0 5.0 4.0 27.0
6 POL 85 Wojciech Nadolski 1951 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 5.0 (9.0 RET) 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 48.0
7 POL 127 Jan Kominek 1954 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 6.0 (9.0 RET) 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 51.0
8 POL 3 Jan Okulicz 1943 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (9.0 DNF) 9.0 RET 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 54.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2021

...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Finn

Więcej
...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 15, Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class

Więcej
...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. RS 21OD

Więcej
...
  • 2021-07-16 - 2021-07-18
Mistrzostwa Polski

kl. Flying Dutchman

Więcej
...
  • 2021-07-15 - 2021-07-17
Kinder Joy of moving Puchar Trenerów

kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2021-07-14 - 2021-07-15
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT

Więcej
...
  • 2021-07-13 - 2021-07-14
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. 29er, LEQ

Więcej
...
  • 2021-07-05 - 2021-07-06
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OSF

Więcej
...
  • 2021-07-04 - 2021-07-06
Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

Więcej
...
  • 2021-07-03 - 2021-07-11
49er, 49erFX and Nacra17 Junior World Championships

49er, 49erFX and Nacra17 Junior World Championships

Więcej
...
  • 2021-07-03 - 2021-07-04
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Micro, Delphia-24 OD, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2021-07-02 - 2021-07-04
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Więcej