Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 15, Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class

2021-07-18 15:18:01

Ceremonia zakończenia

Ceremonia zakończenia regat odbędzie się o g. 16:30 w głównym namiocie regat.

2021-07-17 16:55:18

Komunikat nr 3

Zmiana Instrukcji Żeglugi.

pobierz

2021-07-17 10:04:31

Komunikat nr 2

W dniu 18.07 (niedziela) akwenem regat będzie akwen Alpha.

2021-07-17 09:30:13

Komunikat nr 1

Zmienia się flagi klas:

A-Class - znak klasy na białym tle.

HC16 - flaga "W" MKS

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2021-07-15
Rejestracja do
2021-07-16
A-Class
A-Class
b.o. 160.00 PLN 240.00 PLN
FO
Formuła Open
b.o. 240.00 PLN 360.00 PLN
HC-16
Hobie Cat 16
b.o. 240.00 PLN 360.00 PLN
Nacra 15
Nacra 15
b.o. 240.00 PLN 360.00 PLN
Nacra 17
Nacra 17
b.o. 240.00 PLN 360.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 100937 POL Dennis Melentyev
POL Marek Miryn
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA

HC-16
2 117474 POL Max Berliński
POL Marcel Bisewski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
3 77777 POL Iga Saj
POL Maksymilian Nadolski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
4 15 POL Tymoteusz Bendyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
5 108975 POL Zuzanna Tarnawska
POL Robert Berliński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
6 165 POL Stanisław Wierczyński
POL Julia Wróblewska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
7 27 POL Zuzanna Tomaszewska
POL Kacper Barszczyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
8 11 POL Marcin Badzio
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
9 164 POL Pola Szadziul
POL Maja Micińska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
77 RACING CLUB
Nacra 15
10 278 POL Mikołaj Zmitrowicz
POL Marceli Mierzwicki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Nacra 15
11 107206 POL Franciszek Szczekocki
POL Antek Reszka

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
12 117434 POL Maria Retecka
POL Mateusz GĄSIOROWSKI
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
13 100 POL Karol Kwiatkowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
14 101 POL Andrzej Senkus
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
15 1 POL jacek noetzel
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
16 117603 POL Tomasz Mostowski
POL Marta Mostowska
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLAS HOBIE PHCA
HC-16
17 117710 POL Bartosz Sajdak
POL Veronika Didenko
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
18 109617 POL Franciszek Wołyniec
POL Oliwier Kozłowski

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
19 95844 POL Konrad Kunc
POL Hanna Duda
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
20 7 POL Marcin Kamiński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
21 131 POL Jarosław Kibiersza
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
22 18 POL Paweł Pepliński
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
A-Class
23 3 POL Jarosław Bętkowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
24 117189 POL JAKUB BENTKOWSKI
POL Anna Zwara
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GDYŃSKA AKADEMIA ŻEGLARSTWA
HC-16
25 ITA Piotr Baryżewski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
26 21 POL Ewa Gorska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
27 109244 POL Piotr Łączyński
POL Joanna Nadstawna
PROSPORT
PROSPORT
HC-16
28 100683 POL Wiktor Pawelczyk
POL Marcel Styba
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
Klasa: A-Class Results as of 14:20 on July 18, 2021, Gdynia, 17 - 18.07.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 15 Tymoteusz Bendyk 1990 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (12.0 RET) 6.0
2 POL 1 jacek noetzel 1968 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 (3.0) 2.0 2.0 3.0 2.0 2.0 13.0
3 POL 7 Marcin Kamiński 1990 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 (4.0) 4.0 4.0 2.0 3.0 1.0 17.0
4 POL 101 Andrzej Senkus 1997 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 4.0 2.0 3.0 3.0 4.0 6.0 (12.0 DNC) 22.0
5 POL 11 Marcin Badzio 1991 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 4.0 (12.0 RET) 29.0
6 POL 100 Karol Kwiatkowski 1975 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (8.0) 6.0 6.0 6.0 6.0 7.0 4.0 35.0
7 POL 3 Jarosław Bętkowski 1963 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 7.0 7.0 8.0 (12.0 DNC) 8.0 5.0 3.0 38.0
8 ITA 0 Piotr Baryżewski 1977 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 6.0 9.0 7.0 7.0 7.0 (12.0 DNC) 12.0 DNC 48.0
9 POL 18 Paweł Pepliński 2002 M STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (12.0 DNC) 8.0 9.0 8.0 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 61.0
10 POL 131 Jarosław Kibiersza 1963 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 9.0 10.0 (12.0 DNF) 12.0 DNF 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 67.0
11 POL 21 Ewa Gorska 1963 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (12.0 DNF) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 72.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Hobie Cat 16 Results as of 14:23 on July 18, 2021, Gdynia, 17 - 18.07.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 117603 Tomasz Mostowski 1981 Marta Mostowska 1981 SAIL & SKI KLUB WARSZAWA / POLSKIE STOWA 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 6.0
2 POL 117189 JAKUB BENTKOWSKI 2002 Anna Zwara 2004 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI / UCZNIOW 3.0 (5.0) 5.0 4.0 2.0 1.0 2.0 17.0
3 POL 117710 Bartosz Sajdak 1983 Veronika Didenko 2006 SAIL & SKI KLUB WARSZAWA / UCZNIOWSKI KL 4.0 3.0 2.0 2.0 3.0 4.0 (10.0) 18.0
4 POL 108975 Zuzanna Tarnawska 2002 Robert Berliński 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA / STOWARZYSZ 2.0 2.0 3.0 3.0 (14.0 DNC) 5.0 5.0 20.0
5 POL 77777 Iga Saj 2005 Maksymilian Nadolski 2005 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (14.0 DNC) 7.0 8.0 5.0 4.0 3.0 4.0 31.0
6 POL 117434 Maria Retecka 2005 Mateusz GĄSIOROWSKI 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 6.0 4.0 4.0 6.0 5.0 6.0 (8.0) 31.0
7 POL 100937 Dennis Melentyev 1975 Marek Miryn 1976 --- (8.0) 6.0 6.0 7.0 6.0 7.0 3.0 35.0
8 POL 109617 Franciszek Wołyniec 2006 Oliwier Kozłowski 2009 --- (14.0 RET) 8.0 7.0 9.0 8.0 8.0 9.0 49.0
9 POL 117474 Max Berliński 2006 Marcel Bisewski 2005 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 5.0 (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 7.0 9.0 6.0 55.0
10 POL 109244 Piotr Łączyński 1987 Joanna Nadstawna 1988 PROSPORT (14.0 DNF) 9.0 9.0 10.0 14.0 DNC 12.0 11.0 65.0
11 POL 95844 Konrad Kunc 2006 Hanna Duda 2008 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (14.0 DNF) 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNC 10.0 10.0 7.0 69.0
12 POL 107206 Franciszek Szczekocki 2009 Antek Reszka 2009 --- 7.0 (14.0 DNC) 14.0 DNC 8.0 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 71.0
13 POL 100683 Wiktor Pawelczyk 2007 Marcel Styba 2008 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 9.0 11.0 14.0 DNC 76.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 13, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Nacra 15 Results as of 14:21 on July 18, 2021, Gdynia, 17 - 18.07.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 165 Stanisław Wierczyński 2004 Julia Wróblewska 2003 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 3.0 1.0 1.0 1.0 (4.0) 1.0 10.0
2 POL 278 Mikołaj Zmitrowicz 2003 Marceli Mierzwicki 2003 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO / YACHT (4.0) 1.0 4.0 2.0 3.0 1.0 2.0 13.0
3 POL 164 Pola Szadziul 2003 Maja Micińska 2001 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO / 77 RAC 1.0 2.0 3.0 (4.0) 2.0 3.0 4.0 15.0
4 POL 27 Zuzanna Tomaszewska 2006 Kacper Barszczyk 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 (4.0) 2.0 3.0 4.0 2.0 3.0 16.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2021

...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Finn

Więcej
...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 15, Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class

Więcej
...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. RS 21OD

Więcej
...
  • 2021-07-16 - 2021-07-18
Mistrzostwa Polski

kl. Flying Dutchman

Więcej
...
  • 2021-07-15 - 2021-07-17
Kinder Joy of moving Puchar Trenerów

kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2021-07-14 - 2021-07-15
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT

Więcej
...
  • 2021-07-13 - 2021-07-14
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. 29er, LEQ

Więcej
...
  • 2021-07-05 - 2021-07-06
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OSF

Więcej
...
  • 2021-07-04 - 2021-07-06
Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

Więcej
...
  • 2021-07-03 - 2021-07-11
49er, 49erFX and Nacra17 Junior World Championships

49er, 49erFX and Nacra17 Junior World Championships

Więcej
...
  • 2021-07-03 - 2021-07-04
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Micro, Delphia-24 OD, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2021-07-02 - 2021-07-04
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Więcej