Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. 29er, LEQ

2021-07-14 18:56:07

Pismo od Prezesa Polskiej Floty kl. 29er i odpowiedź Organizatora w sprawie zmiany Regulaminu MP.

pobierz

2021-07-14 15:39:54

Ceremonia zakończenia

Ceremonia zakończenia o godz. 16:30 (14.07) w głównym namiocie regat.

 

Relacja: https://fb.watch/v/3azzjvKlE/

2021-07-13 09:49:55

Komunikat organizatora

Polski Zwiazek Żeglarski dopuszcza do staru w regatach MP w Sprintach w klasie 29er zawodników Gustaw Miciński / Mateusz Gwóźdź jako 11 startującą załogę. 

2021-07-12 17:30:28

Naklejki na burty

Prosimy wszystkie załogi, które jeszcze nie odebrały zielonych naklejek sponsora (Ball) na burty o zgłoszenie się przed g. 20tą do biura regat.

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2021-07-11
Rejestracja do
2021-07-13
29ER OPEN
29ER OPEN
b.o. 240.00 PLN 360.00 PLN
L'EQ OPEN
L'ÉQUIPE OPEN
b.o. 240.00 PLN 240.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 3101 POL Gustaw Kwiek
POL Tomasz Santorowski
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29ER OPEN
2 2965 POL Magdalena Chyła
POL Oliwia Jekiel
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29ER OPEN
3 2963 POL Stanisław Radojewski
POL Alexander Ślusarczyk
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29ER OPEN
4 3103 POL Maja Kwiek
POL Marianna Gębicka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29ER OPEN
5 17 POL Katarzyna Wajdowska
POL Leon Sapijaszko
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29ER OPEN
6 2712 POL Antoni Kuźmiński
POL Hanna Kuliś
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
7 2357 POL Wiktor Borkowski
POL Antoni Sopata
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
29ER OPEN
8 2720 POL Marta Juńczyk
POL Antoni Muszyński
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ OPEN
9 2 POL Mateusz Gwóźdź
POL Gustaw Miciński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29ER OPEN
10 2424 POL ZUZANNA ZIELIŃSKA
POL Agata Gabrysiak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29ER OPEN
11 2715 POL Kacper Wojczulanis
POL Oliwia Węgrzynowska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
12 2572 POL Mateusz Grabowski
POL Jan Kubiak
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
13 1 POL Gerard Polaczyk
POL Kacper Jaskuła
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29ER OPEN
14 2710 POL Igor Pawłowski
POL Maurycy Odejewski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
15 2702 POL Franciszek Kosecki
POL Tadeusz Wiatrowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
16 2707 POL Daniel Łachacz
POL Zuzanna Maliniewicz
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
17 2425 POL Antonina Olowiak
POL Magdalena Skórnóg
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29ER OPEN
18 2713 POL Aleksander Kolman
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ OPEN
19 2567 POL Piotr Jażdżewski
POL Adam Grycuk
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
L'EQ OPEN
20 606 POL Miłosz Samek
POL Bartosz Luśnia
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29ER OPEN
21 2537 POL Adam Warno
POL Jakub Aranin
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
Klasa: 29er Results as of 15:11 on July 14, 2021, Gdynia, 13 - 14.07.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 1 Gerard Polaczyk 2003 Kacper Jaskuła 2003 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA / JACHT KLUB WIELKOP 2.0 4.0 1.0 (6.0) 1.0 3.0 2.0 4.0 17.0
2 POL 3103 Maja Kwiek 2007 Marianna Gębicka 2006 F FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 8.0 9.0 10.0 1.0 2.0 1.0 1.0 (12.0 OCS) 32.0
3 POL 2 Mateusz Gwóźdź 2005 Gustaw Miciński 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 1.0 (9.0) 5.0 4.0 4.0 12.0 DNE 2.0 32.0
4 POL 2965 Magdalena Chyła 2003 Oliwia Jekiel 2003 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 5.0 6.0 6.0 3.0 3.0 5.0 8.0 (12.0 OCS) 36.0
5 POL 3101 Gustaw Kwiek 2006 Tomasz Santorowski 2003 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 1.0 8.0 7.0 2.0 5.0 6.0 9.0 (12.0 OCS) 38.0
6 POL 2357 Wiktor Borkowski 2006 Antoni Sopata 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 7.0 7.0 8.0 4.0 7.0 (11.0) 4.0 1.0 38.0
7 POL 2963 Stanisław Radojewski 2004 Alexander Ślusarczyk 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 10.0 5.0 2.0 9.0 6.0 8.0 5.0 (12.0 OCS) 45.0
8 POL 2424 Zuzanna Zielińska 2006 Agata Gabrysiak 2006 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 9.0 3.0 5.0 (10.0) 8.0 10.0 7.0 3.0 45.0
9 POL 2425 Antonina Olowiak 2006 Magdalena Skórnóg 2006 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 3.0 2.0 3.0 11.0 10.0 9.0 10.0 (12.0 OCS) 48.0
10 POL 606 Miłosz Samek 2005 Bartosz Luśnia 2004 M CENTRUM ŻEGLARSKIE (11.0) 10.0 4.0 7.0 9.0 7.0 6.0 5.0 48.0
11 POL 17 Katarzyna Wajdowska 2004 Leon Sapijaszko 2006 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY / SAIL & S 6.0 11.0 11.0 8.0 11.0 2.0 3.0 (12.0 OCS) 52.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: L'ÉQUIPE Results as of 15:24 on July 14, 2021, Gdynia, 13 - 14.07.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 2702 Franciszek Kosecki 2008 Tadeusz Wiatrowski 2009 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 1.0 1.0 (11.0 OCS) 1.0 9.0 3.0 1.0 18.0
2 POL 2712 Antoni Kuźmiński 2006 Hanna Kuliś 2006 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 1.0 (11.0 OCS) 4.0 1.0 3.0 4.0 4.0 5.0 22.0
3 POL 2720 Marta Juńczyk 2007 Antoni Muszyński 2006 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 5.0 5.0 2.0 (11.0 OCS) 2.0 5.0 2.0 3.0 24.0
4 POL 2715 Kacper Wojczulanis 2008 Oliwia Węgrzynowska 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (10.0) 6.0 7.0 3.0 5.0 1.0 6.0 4.0 32.0
5 POL 2713 Aleksander Kolman 2008 Mateusz Budzisz 2008 --- 6.0 2.0 3.0 5.0 6.0 2.0 8.0 (11.0 OCS) 32.0
6 POL 2710 Igor Pawłowski 2009 Maurycy Odejewski 2009 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (9.0) 7.0 5.0 4.0 4.0 3.0 7.0 6.0 36.0
7 POL 2567 Piotr Jażdżewski 2007 Adam Grycuk 2007 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 8.0 3.0 9.0 7.0 (10.0) 10.0 1.0 2.0 40.0
8 POL 2707 Daniel Łachacz 2008 Zuzanna Maliniewicz 2007 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 3.0 (11.0 OCS) 8.0 6.0 7.0 7.0 5.0 11.0 DNF 47.0
9 POL 2537 Adam Warno 2009 Jakub Aranin 2007 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 4.0 4.0 (11.0 OCS) 8.0 8.0 6.0 10.0 7.0 47.0
10 POL 2572 Mateusz Grabowski 2008 Jan Kubiak 2008 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY / CHOJNI 7.0 8.0 6.0 2.0 9.0 8.0 9.0 (11.0 DNF) 49.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2021

...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Finn

Więcej
...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 15, Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class

Więcej
...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. RS 21OD

Więcej
...
  • 2021-07-16 - 2021-07-18
Mistrzostwa Polski

kl. Flying Dutchman

Więcej
...
  • 2021-07-15 - 2021-07-17
Kinder Joy of moving Puchar Trenerów

kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2021-07-14 - 2021-07-15
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT

Więcej
...
  • 2021-07-13 - 2021-07-14
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. 29er, LEQ

Więcej
...
  • 2021-07-05 - 2021-07-06
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OSF

Więcej
...
  • 2021-07-04 - 2021-07-06
Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

Więcej
...
  • 2021-07-03 - 2021-07-11
49er, 49erFX and Nacra17 Junior World Championships

49er, 49erFX and Nacra17 Junior World Championships

Więcej
...
  • 2021-07-03 - 2021-07-04
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Micro, Delphia-24 OD, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2021-07-02 - 2021-07-04
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Więcej