Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Micro, Delphia-24 OD, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

2021-07-04 16:23:23

Zakończenie regat.

Planowane jest na godz. 17.00 Zaprszamy do namiotu w miasteczku regatowym.

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2021-07-01
Rejestracja do
2021-07-03
Delphia-24 OD
Delphia-24 OD
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
Micro
Micro
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
PPJK OPEN
PPJK Open
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
PPJK T1
PPJK T1
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
PPJK T2
PPJK T2
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
PPJK T3
PPJK T3
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 10101 POL Tomasz Wiśniewski
YACHT KLUB POLSKI INOWROCŁAW
PPJK T2
2 1 POL Dominik Rosiński
POL Jerzy Domański
POL Błażej Łukomski
POL Rafał Trzciński
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI

JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Delphia-24 OD
3 123 POL Bartłomiej Jędrychowicz
KLUB ŻEGLARSKI HALS
Micro
4 27 POL Krzysztof Kluza
POL Michał Koczorowski
POL Adam Sokołowski
POL Marek Sokołowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Delphia-24 OD
5 50 POL Jacek Olubiński
PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK KLAS T - STOWARZYSZENIE
PPJK T2
6 70 POL Tomasz Szychowiak
77 RACING CLUB
Micro
7 9668 POL PIOTR ADAMOWICZ
AKADEMICKI KLUB MORSKI
PPJK T2
8 125125 POL Rafał Moszczyński
STOWARZYSZENIE REGATOWE KLASY MICRO
Micro
9 333 POL Krzysztof Mariański
STOWARZYSZENIE REGATOWE KLASY MICRO
Micro
10 77 POL piotr tarnacki
77 RACING CLUB
Micro
11 104 POL Andrzej Gorzelak

Micro
12 39 POL Piotr Kotwicki
POL Marek Borkowski
POL Maciej Gałązka
POL Remigiusz Horodyski
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA

Delphia-24 OD
13 15 POL Piotr kowalewski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Micro
14 233 POL Marcin Pietrzak
POL Michał Buszmicz
POL Marcin Dembowski
POL Jacek Górecki




Delphia-24 OD
15 82 POL Jacek Kuczyński

Micro
16 20 POL Przemysław Tymoszuk
POL Błażej Bednarczyk
POL Jakub Jurkiewicz
POL SEBASTIAN JURKIEWICZ



FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
Delphia-24 OD
Klasa: Delphia-24 OD Results as of 14:05 on July 4, 2021, Gdynia, 3 - 4.07.2021 r.
Rank Nat Sail # Name Crew Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 39 Piotr Kotwicki Piotr Zawistowski MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA (3.0) 1.0 1.0 3.0 2.0 1.0 1.0 1.0 10.0
2 POL 233 Marcin Pietrzak Maciej Wilanowski --- 1.0 2.0 3.0 2.0 1.0 4.0 (5.0) 2.0 15.0
3 POL 1 Błażej Łukomski Dominik Rosiński JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2.0 4.0 (5.0) 1.0 4.0 5.0 4.0 4.0 24.0
4 POL 20 Przemysław Tymoszuk Sebastian Jurkiewicz --- 4.0 3.0 6.0 4.0 (7.0 OCS) 2.0 2.0 3.0 24.0
5 POL 18 Jan Taraśka Robert Gładysz, Maciej Mordal, Robert Łabędź --- 5.0 (7.0 OCS) 4.0 5.0 7.0 OCS 3.0 3.0 5.0 32.0
6 POL 27 Krzysztof Kluza Kacper Madoń, Filip Porzucek, Robert Wojnowski ŻLKS POZNAŃ (7.0 DNF) 5.0 2.0 6.0 3.0 6.0 7.0 OCS 6.0 35.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Micro Results as of 14:04 on July 4, 2021, Gdynia, 3 - 4.07.2021 r.
Rank Nat Sail # Name Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 77 Piotr Tarnacki 77 RACING CLUB (2.0) 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 9.0
2 POL 123 Bartłomiej Jędrychowicz KLUB ŻEGLARSKI HALS 1.0 1.0 (3.0) 2.0 2.0 2.0 1.0 2.0 11.0
3 POL 125 Rafał Moszczyński STOWARZYSZENIE REGATOWE KLASY MICRO 3.0 (5.0) 2.0 3.0 5.0 4.0 3.0 4.0 24.0
4 POL 70 Tomasz Szychowiak 77 RACING CLUB 4.0 3.0 (5.0) 5.0 3.0 3.0 4.0 5.0 27.0
5 POL 15 Piotr Kowalewski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (6.0) 4.0 6.0 4.0 4.0 5.0 5.0 3.0 31.0
6 POL 333 Krzysztof Mariański STOWARZYSZENIE REGATOWE KLASY MICRO 8.0 7.0 4.0 6.0 6.0 6.0 7.0 (9.0 DNC) 44.0
7 POL 82 Jacek Kuczyński --- 5.0 6.0 (8.0) 7.0 8.0 7.0 6.0 6.0 45.0
8 POL 104 Andrzej Gorzelak --- 7.0 (8.0) 7.0 8.0 7.0 8.0 8.0 7.0 52.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2021

...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Finn

Więcej
...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Nacra 15, Nacra 17, HC-16, Formuła Open, A-Class

Więcej
...
  • 2021-07-17 - 2021-07-18
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. RS 21OD

Więcej
...
  • 2021-07-16 - 2021-07-18
Mistrzostwa Polski

kl. Flying Dutchman

Więcej
...
  • 2021-07-15 - 2021-07-17
Kinder Joy of moving Puchar Trenerów

kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2021-07-14 - 2021-07-15
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT

Więcej
...
  • 2021-07-13 - 2021-07-14
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. 29er, LEQ

Więcej
...
  • 2021-07-05 - 2021-07-06
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OSF

Więcej
...
  • 2021-07-04 - 2021-07-06
Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

Więcej
...
  • 2021-07-03 - 2021-07-11
49er, 49erFX and Nacra17 Junior World Championships

49er, 49erFX and Nacra17 Junior World Championships

Więcej
...
  • 2021-07-03 - 2021-07-04
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Micro, Delphia-24 OD, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2021-07-02 - 2021-07-04
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Więcej