Mistrzostwa Polski

kl. Finn, Laser Standard, Laser Radial Kobiet

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2020-08-14
Rejestracja do
2020-08-26
FINN
Finn
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN Zaloguj
LAR K
Laser Radial Kobiet
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN Zaloguj
LAS
Laser Standard
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN Zaloguj
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 26 POL BOGUSŁAW NOWAKOWSKI
LOK KLUB WODNY GARLAND
FINN
2 43 POL Beniamin Kobierski
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO W SŁAWIE
FINN
3 25 POL MAREK KUBAT
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
4 6 POL Bartosz Szydłowski
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
FINN
5 87 POL Paweł Zamelski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
6 204343 POL Hubert Polaczyk
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAS
7 52 POL Krzysztof Stromski
YACHT CLUB REWA
FINN
8 217665 POL maciej grabowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
9 73 POL Andrzej Romanowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FINN
10 195307 POL franek kotlarek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAS
11 160735 POL Natalia Krysta
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING
LAR K
12 83 POL blazej wyszkowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
13 18 POL Bartosz Ptak
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
14 38 POL Juliusz Reichelt
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
FINN
15 180752 POL Aleksandra Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR K
16 209468 POL Anna Brzozowska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR K
17 151 POL Jakub Micewski
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
18 27 LTU Rytis Bagdžiūnas

FINN
19 8 POL Łukasz Lesiński
YACHT KLUB STAL GDYNIA
FINN
20 85 POL Wojciech Nadolski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
21 113 POL Jan Okulicz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
FINN
22 207195 DEN Anna Munch

LAR K
23 70 POL Artur Siwik
YACHT CLUB REWA
FINN
24 127 POL Jan Kominek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
FINN
25 213994 DEN Michala Høeg Norsell

LAR K
26 POL Mikołaj Kmin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAS
27 POL Kacper Ludwiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
28 211313 POL Magdalena Kwaśna
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
29 205658 POL Aleksandra Mac
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
30 20207588 POL Hubert Lipiński
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAS
31 211916 POL Stanisław Konarzewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
32 207585 POL Oliwia Dróżyńska
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
33 214216 POL Hubert Maczyszyn
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
34 1 POL MILOSZ WOJEWSKI

FINN
35 21422 POL Konstanty Sawicki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
36 17 POL Piotr Kula
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
37 214225 POL Amelia Dziąba
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
38 333 POL Kacper Mazurek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
39 115 POL Lucjan Bladowski
YACHT CLUB REWA
FINN
40 203021 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAS
41 212958 POL Natalia Borusińska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
LAR K
42 205645 POL Kacper Żywiczka
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAS
43 209552 POL Magdalena Miłoszewska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAS
44 197541 POL KLARA SOBCZAK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
45 213144 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
46 214223 POL Stanisław Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
47 81 POL Borys Michniewicz
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
48 197117 POL Wiktoria Gołębiowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR K
49 210947 POL Łukasz Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAS
50 212957 POL Jakub Dumara
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAS
51 210945 POL Jędrzej Bering
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
52 2135000 POL Kacper Stanisławski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAS
53 191157 POL Piotr Malinowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAS
54 211271 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
55 2 POL Jakub Rodziewicz
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
56 196962 POL JAKUB WIEDEHEFT
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
57 214219 POL Wojciech Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
58 215501 DEN Anne-Marie Rindom

LAR K
59 214213 POL Jan Melzer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
60 185782 POL Dorota Szymczak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
61 200987 POL Wanda Szylińska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR K
62 207291 POL Alicja Spruch
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
63 207099 POL Magdalena Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR K
64 212962 POL Marcelina Korszon
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
65 190544 POL Alan Kocięda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
66 215951 POL Tadeusz Kubiak
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
67 186220 POL Paulina Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR K
68 215529 ESP Wiktor robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAS
69 210947 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
70 214217 POL Julia Rogalska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
71 212589 POL Amelia Buska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
72 12 POL Oskar Adamiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
73 205646 POL Julia Tomaszewska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR K
74 1 POL Dominik Śliwiński
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAS
75 666 POL Rafał Kapała

LAS
76 186236 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR K
77 213328 POL Lilly May Niezabitowska
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
78 27 POL PIOTR ROSIŃSKI
POLSKIE STOWARZYSZENIE REGATOWE KLASY FINN
FINN
79 213075 POL Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAS
80 216119 POL BARTŁOMIEJ MIERZWA
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAS
81 210943 POL Michał Maciaszczyk
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
82 197725 POL Weronika Folmer
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
LAR K
83 215007 POL Wojciech Antoniak
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
84 209036 POL Maksymilian Cymerman
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAS
85 211 POL Przemysław Machowski

LAS

Gdynia Sailing Days
2020

Gdynia Sailing Days to bardzo duża impreza międzynarodowa. Przy organizacji organizatorzy, Polski Związek Żeglarski i władze miasta Gdyni muszą brać pod uwagę nie tylko sytuację w Polsce, ale też na świecie. Celem nadrzędnym jest bowiem zapewnienie bezpieczeństwa zawodnikom, trenerom, sędziom i innym uczestnikom imprezy. Po szerokich konsultacjach m.in. z międzynarodowymi i polskimi stowarzyszeniami klas regatowych udało się ustalić nowy termin tego żeglarskiego festiwalu, który w tym roku zapowiada się niezwykle emocjonująco, szczególnie jeśli chodzi o jego regatową część.

W ramach Gdynia Sailing Days rozegrane zostaną m.in. mistrzostwa świata w klasie Micro, młodzieżowe mistrzostwa świata w klasie 470, mistrzostwa Europy w klasie Finn. Podczas Gdynia Sailing Days odbędą się również regaty o mistrzostwo Polski klas olimpijskich, zatem na akwenie zobaczymy najlepszych polskich żeglarzy, poza klasą RS:X, która swoje mistrzostwa Polski rozegra w lipcu w Sopocie. 

Na starcie Gdynia Sailing Days, w regatach różnej rangi staną żeglarze takich klas, jak: Finn, Laser, Laser Radial, Laser 4.7, Optimist, Techno, L'Equipe, Cadet, RS:X, 29-er, 49er, 49erFX, 470, Skippi, Open Skiff, Nacra 17, Hobbie Cat 16, A-Class, Formula Open, zaplanowane są także zmagania w ramach Polskiej Ligi Żeglarskiej i Pucharu Polski Jachtów Kabinowych. 

...
  • 2020-09-05 - 2020-09-06
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia 24OD, Skippi 650, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2020-08-30 - 2020-08-31
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPP K i M, L'Equipe Open, 29er U19 Open, TEC 293 K i M, RS:X U19 Open

Więcej
...
  • 2020-08-29 - 2020-08-30
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. A-Class, Nacra 15, HC 16, Formuła Open, 2020

Więcej
...
  • 2020-08-28 - 2020-08-30
Mistrzostwa Polski

kl. Finn, Laser Standard, Laser Radial Kobiet

Więcej
...
  • 2020-08-24 - 2020-08-29
Micro Class World Championships

Micro Class World Championships 2020 will be held from 24th to 29th August 2020 in Marina Gdynia. They are organized by Polish Yachting Association in cooperation with "Stowarzyszenie Regatowe klasy Micro". On-line registration opens at 15th July an closes at 23th August.

Więcej
...
  • 2020-08-24 - 2020-08-26
Mistrzostwa Polski

kl. 470

Więcej
...
  • 2020-08-20 - 2020-08-22
Mistrzostwa Polski

kl. 49er, 49erFX, Nacra 17, OSF

Więcej
...
  • 2020-08-17 - 2020-08-19
Kinder Joy of moving - Puchar Trenerów

OPP grupa B

Więcej