Kinder Joy of moving - Puchar Trenerów

OPP grupa B

Regaty o Puchar Trenerów otworzą zmagania żeglarskie w ramach Volvo Gdynia Sailing Days 2020. Organizowane po raz drugi pod parasolem programu Kinder Joy of Moving, we współpracy PZŻ i Ferrero Polska Commercial w ramach Kinder Joy of moving – Radość Żeglowania.

Regaty dedykowane są zawodnikom klasy Optimist Grupa B.

Nie ma wpisowego, za to będzie dobra atmosfera!

Pula nagród wynosi 20 tysięcy zł! Ponadto każdy uczestnik zostanie nagrodzony za udział!

Codziennie na uczestników czekają posiłki regeneracyjne, , owoce i woda.

Każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy (w tym lycra startowa Kinder Joy of Moving). Nagrody okolicznościowe i medale i dyplomy za uczestnictwo... Startujący w zeszłym roku na pewno pamiętają ile było zabawy na zakończeniu! Zabawa to nie wszystko... Statuetka - Puchar Trenerów za zwycięstwo jest naprawdę duża i ciężko ją unieść!

OPRAWA FOTO I WIDEO... bo zdjęcia z wody mają moc!

Relację filmową z każdego dnia regat zrealizuje Dzida Film Studio, a malownicze fotografie wyjdą spod ręki Roberta Hajduka!

Trenerów i Rodziców wraz z zawodnikami zapraszamy podwójnie, w tym roku nie będzie w Gdyni takiego tłoku, jak zazwyczaj.

WAŻNA INFORMACJA: ZGŁOSZENIA ZRÓB W DWÓCH MIEJSCACH.

Wg regulaminu Polskiego Stowarzyszenia Regatowego Klasy Optimist, zgłoszenie musi być dokonane poprzez serwis PSKO pod adresem portal.psko.pl/puchar-trenerow-2020 a przez wzgląd na wymagane zgody formalne trzeba zgłosić się także w systemie PZŻ: events.pya.org.pl.

Zawiadomienie o regatach dostępne TUTAJ>>>

Impreza odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu.

Nie może Cię zabraknąć! Zapraszamy do Gdyni, żeglarskiej stolicy Polski!

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2020-08-16
OPP B
Optimist B
Male < 13 lat - Zaloguj
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 777 POL IGNACY SOBCZAK
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ LEGIONOWO
OPP B
2 2081 POL ZOFIA GLAZA
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
3 2086 POL Tobiasz Zabiegałowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
4 1889 POL Franciszek Wodkowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
5 122 POL Kajetan Liszewski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
6 2083 POL Konrad Czech
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
7 3333 POL Maja Komorowska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
8 1221 POL Julia Padzik
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
9 1835 POL Magdalena Ziółkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
10 2037 POL Paweł Łoboda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
11 1592 POL Mikołaj Łoboda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
12 1541 POL Jakub Porębski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
13 1970 POL Timothy Melentyev
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
14 2137 POL Piotr Toczek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
15 1005 POL Maja Filipska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
16 1187 POL Marek Filipski
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
17 1802 POL Lena Bukowska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
18 1809 POL Matylda Jankowska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
19 1665 POL Dominika Kluczka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
20 1493 POL Marta Sochacka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
21 1551 POL Maciej Karol Streubel
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
22 2089 POL Norbert Herba
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
23 2211 POL Antonina Puchowska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
24 3441 POL Hubert Kunc
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
25 1663 POL Maria Januszewska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
26 1550 POL Maja Szyca
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
27 1489 POL Maria Wojcieszyńska
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
28 1159 POL Rafał Ołowiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
29 1700 POL Zofia Rolbiecka
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
30 1779 POL Dominik Rolbiecki
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
31 1926 POL Julia Czerwiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
32 1585 POL Radosław Dudkiewicz
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
33 3524 POL Julia Agnieszczak
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
34 1969 POL Hubert Szulczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
35 2709 POL Wit Dmuchowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
36 144611188 POL Jakub Kuźmiński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
37 3406 POL Małgorzata Wyrebska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
38 2084 POL Weronika Pawlak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
39 2139 POL Jan Mucharski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
40 2133 POL Aleksander Mucharski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
41 3407 POL Jan Konkol
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
42 2117 POL Piotr Tutkowski
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
43 3476 POL Natan Dziedziak
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
44 201 POL Jan Wiśniowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
45 862 POL Aleksandra Wiśniowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
46 1763 POL Piotr Kowalewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
47 2323 POL Konrad Nawrot
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
48 1018 POL Piotr Soltysiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
49 3479 POL Ida Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
50 3442 POL Adrianna Komosińska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
51 2065 POL Aleksander Szczepara
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
52 1812 POL Franciszek Miłosz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
53 2067 POL PIOTR KUŹNIARSKI
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
54 1036 POL Stanisław Nosol
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
55 1281 POL Maksymilian Malec
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
56 3425 POL Maksymilian Malec
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
57 1504 POL Julia Turniak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
58 1127 POL Mateusz Piskorz
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
59 1125 POL Michał Piskorz
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
60 1701 POL Marika Tassious
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
61 1403 POL Kacper Kibiersza
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
62 1758 POL Zofia Gil
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
63 980 POL Igor Mazurkiewicz
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
64 1011 POL Ida Młynarczyk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
65 2001 POL Oskar Sylka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
66 1937 POL Maciej Szawkowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
OPP B
67 1997 POL Jolanta Siwek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
68 2212121140 POL Marta Jozkowicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
69 13271 POL Jan Włudyka
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
70 1750 POL Maria Sajewicz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
71 3482 POL Natasza Micewicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
72 2136 POL Kajetan Matwiejczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
73 2610 POL Tomasz Tracz
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
74 16021602 POL Miłosz Szmagliński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
75 2244 POL Dawid Grey

OPP B
76 3007 POL Mateusz Bogdziewicz
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
77 1803 POL Grzegorz Saj
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
78 2552 POL Sebastian Wawrzyniak
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
79 1596 POL Szymon Mocarski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
80 109 POL Mila Faust
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
81 18351 POL Maksymilian Stańko
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
82 12 POL Aleksander Paczos
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
83 112 POL Jacek Paczos
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
84 2116 POL Alicja saj
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
85 15 POL Krzysztof Łucyk
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B

Gdynia Sailing Days
2020

Gdynia Sailing Days to bardzo duża impreza międzynarodowa. Przy organizacji organizatorzy, Polski Związek Żeglarski i władze miasta Gdyni muszą brać pod uwagę nie tylko sytuację w Polsce, ale też na świecie. Celem nadrzędnym jest bowiem zapewnienie bezpieczeństwa zawodnikom, trenerom, sędziom i innym uczestnikom imprezy. Po szerokich konsultacjach m.in. z międzynarodowymi i polskimi stowarzyszeniami klas regatowych udało się ustalić nowy termin tego żeglarskiego festiwalu, który w tym roku zapowiada się niezwykle emocjonująco, szczególnie jeśli chodzi o jego regatową część.

W ramach Gdynia Sailing Days rozegrane zostaną m.in. mistrzostwa świata w klasie Micro, młodzieżowe mistrzostwa świata w klasie 470, mistrzostwa Europy w klasie Finn. Podczas Gdynia Sailing Days odbędą się również regaty o mistrzostwo Polski klas olimpijskich, zatem na akwenie zobaczymy najlepszych polskich żeglarzy, poza klasą RS:X, która swoje mistrzostwa Polski rozegra w lipcu w Sopocie. 

Na starcie Gdynia Sailing Days, w regatach różnej rangi staną żeglarze takich klas, jak: Finn, Laser, Laser Radial, Laser 4.7, Optimist, Techno, L'Equipe, Cadet, RS:X, 29-er, 49er, 49erFX, 470, Skippi, Open Skiff, Nacra 17, Hobbie Cat 16, A-Class, Formula Open, zaplanowane są także zmagania w ramach Polskiej Ligi Żeglarskiej i Pucharu Polski Jachtów Kabinowych. 

...
  • 2020-09-05 - 2020-09-06
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia 24OD, Skippi 650, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2020-08-30 - 2020-08-31
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPP K i M, L'Equipe Open, 29er U19 Open, TEC 293 K i M, RS:X U19 Open

Więcej
...
  • 2020-08-29 - 2020-08-30
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. A-Class, Nacra 15, HC 16, Formuła Open, 2020

Więcej
...
  • 2020-08-28 - 2020-08-30
Mistrzostwa Polski

kl. Finn, Laser Standard, Laser Radial Kobiet

Więcej
...
  • 2020-08-24 - 2020-08-29
Micro Class World Championships

Micro Class World Championships 2020 will be held from 24th to 29th August 2020 in Marina Gdynia. They are organized by Polish Yachting Association in cooperation with "Stowarzyszenie Regatowe klasy Micro". On-line registration opens at 15th July an closes at 23th August.

Więcej
...
  • 2020-08-24 - 2020-08-26
Mistrzostwa Polski

kl. 470

Więcej
...
  • 2020-08-20 - 2020-08-22
Mistrzostwa Polski

kl. 49er, 49erFX, Nacra 17, OSF

Więcej
...
  • 2020-08-17 - 2020-08-19
Kinder Joy of moving - Puchar Trenerów

OPP grupa B

Więcej