Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia 24OD, Skippi 650, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

2020-09-06 14:34:40

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

Ceremonia zakończenia regat odbędzie się w białym namiocie o godzie 17:00 

2020-09-04 17:07:12

Utrudnienia komunikacyjne na Marinie

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2020-09-03
Rejestracja do
2020-09-05
Delphia-24 OD
Delphia-24 OD
b.o. 280.00 PLN 420.00 PLN
PPJK OPEN
PPJK Open
b.o. 280.00 PLN 420.00 PLN
PPJK T1
PPJK T1
b.o. 280.00 PLN 420.00 PLN
PPJK T2
PPJK T2
b.o. 280.00 PLN 420.00 PLN
PPJK T3
PPJK T3
b.o. 280.00 PLN 420.00 PLN
Skippi 650
Skippi 650
b.o. 280.00 PLN 420.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 1 POL Dominik Rosiński
POL Jerzy Domański
POL Piotr kowalewski
POL Rafał Trzciński
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI

JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Delphia-24 OD
2 39 POL Piotr Kotwicki
POL Marek Borkowski
POL Maciej Gałązka
POL Remigiusz Horodyski
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA

Delphia-24 OD
3 233 POL Marcin Pietrzak
POL Michał Buszmicz
POL Marcin Dembowski
POL Jacek Górecki




Delphia-24 OD
4 15 POL Jakub Gajewski
POL Daniel Olszak
POL Bartosz Wach
POL Przemysław Watemborski




Delphia-24 OD
5 123 POL Jacek Jadkowski
CZAPLINECKIE BRACTWO ŻEGLARSKIE
PPJK T2
6 9668 POL PIOTR ADAMOWICZ
AKADEMICKI KLUB MORSKI
PPJK T2
7 10000 POL Marcin Macioszek
PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK KLAS T - STOWARZYSZENIE
PPJK T2
8 50 POL Jacek Olubiński
PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK KLAS T - STOWARZYSZENIE
PPJK T2
9 10101 POL Tomasz Wiśniewski

PPJK T2
10 49 POL Robert Kurczewski

PPJK T2
Klasa: 2020 Results are final as of 11:37 on September 6, 2020, Gdynia, 05 - 06.09.2020 r.
Rank Nat Sail # Name Crew Club Type R1 R2 R3 Score
1 POL 105 Paweł Trella Jakub Wiedeheft Mateusz Narloch Piotr Bela MKŻ Arka Sport (1.0) 1.0 1.0 2.0
2 POL 113 Antonia Marciniak Marcin Soltaniuk Piotr Kurek Julia Stefniak Roda Sport (2.0) 2.0 2.0 4.0
3 POL 111 Filip Ciszkiewicz Olgierd Maryniak Karol Bogalecki Roda Sport 5.0 (7.0) 3.0 8.0
4 POL 102 Dominik Śliwiński  Filip Kapała  Maria Suchocka MKŻ Arka Regular (7.0) 3.0 5.0 8.0
5 POL 101 Tymon Gajdziński  Szymon Janiak Zuzia Rodzen MKŻ Arka Regular 3.0 5.0 (6.0) 8.0
6 POL 112 Kuba Pietrzak Jakub Ławicki Kinga Brzóska MKŻ Arka Regular (6.0) 4.0 4.0 8.0
7 POL 114 Kornelia Żeberska -Kowalska Jolanta Żeberska Dariusz Żeberski Marek Kowalski Poznań Team Poznański Klub Morski Regular 4.0 6.0 (7.0) 10.0
8 POL 106 Jan Romański Janusz Bicki, Oksana Romańczuk, Maria Matczak Lamelka Kartuzy Sport (8.0) 8.0 8.0 16.0
9 POL 104 Marian Makowski Andrzej Zwierzchowski, Henryk Piątkowski YKP Gdynia Sport (10.0 DNF) 10.0 DNC 10.0 DNC 20.0

Sailed: 3, Discards: 1, To count: 2, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Delphia24 Results are final as of 22:20 on September 6, 2020, Gdynia, 05 - 06.09.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 15 Jakub Gajewski 1982 Daniel Olszak 1984 --- (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 6.0
2 POL 39 Piotr Kotwicki 1982 Marek Borkowski 1977 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA (3.0 DNC) 3.0 DNC 3.0 DNC 3.0 DNC 3.0 DNC 3.0 DNC 3.0 DNC 18.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 2, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: PPJK T2 Results are final as of 22:20 on September 6, 2020, Gdynia, 05 - 06.09.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 9668 Piotr Adamowicz 1952 Marek Świeca, Grzegorz Rokita AKADEMICKI KLUB MORSKI 1.0 1.0 (4.0) 3.0 1.0 1.0 3.0 10.0
2 POL 50 Jacek Olubiński 1981 Natalia Sak, Tomasz Knasiecki PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK 2.0 2.0 1.0 (4.0) 2.0 3.0 4.0 14.0
3 POL 10000 Marcin Macioszek 2009 Dariusz Kapitańczyk, Oskar Rożek PUCHAR POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ZWIĄZEK (6.0) 6.0 5.0 1.0 3.0 2.0 2.0 19.0
4 POL 109 Jacek Jadkowski 1978 Patrycja Zawistowska, Zbigniew Filipiak CZAPLINECKIE BRACTWO ŻEGLARSKIE 3.0 5.0 2.0 2.0 4.0 4.0 (6.0) 20.0
5 POL 49 Robert Kurczewski 1974 Tomasz Walentynowicz, Jan Kurczewski --- 5.0 3.0 3.0 (7.0 RET) 7.0 DNF 6.0 1.0 25.0
6 POL 10101 Tomasz Wiśniewski 1974 Marta Wiśniewska, Joanna Skopińska-Wiśniewska, Michał Wiśniewski --- 4.0 4.0 (6.0) 5.0 5.0 5.0 5.0 28.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2020

Gdynia Sailing Days to bardzo duża impreza międzynarodowa. Przy organizacji organizatorzy, Polski Związek Żeglarski i władze miasta Gdyni muszą brać pod uwagę nie tylko sytuację w Polsce, ale też na świecie. Celem nadrzędnym jest bowiem zapewnienie bezpieczeństwa zawodnikom, trenerom, sędziom i innym uczestnikom imprezy. Po szerokich konsultacjach m.in. z międzynarodowymi i polskimi stowarzyszeniami klas regatowych udało się ustalić nowy termin tego żeglarskiego festiwalu, który w tym roku zapowiada się niezwykle emocjonująco, szczególnie jeśli chodzi o jego regatową część.

W ramach Gdynia Sailing Days rozegrane zostaną m.in. mistrzostwa świata w klasie Micro, mistrzostwa Europy seniorów oraz mastersów w klasie Finn. Podczas Gdynia Sailing Days odbędą się również regaty o mistrzostwo Polski klas olimpijskich, zatem na akwenie zobaczymy najlepszych polskich żeglarzy, poza klasą RS:X, która swoje mistrzostwa Polski rozegrała już w lipcu w Sopocie. 

Na starcie Gdynia Sailing Days, w regatach różnej rangi staną żeglarze takich klas, jak: Finn, Laser, Laser Radial, Laser 4.7, Optimist, Techno, L'Equipe, Cadet, RS:X, 29-er, 49er, 49erFX, 470, Skippi, Open Skiff, Nacra 17, Hobbie Cat 16, A-Class, 2020, Formula Open, zaplanowane są także zmagania w ramach Pucharu Polski Jachtów Kabinowych oraz II Regaty Konsulów.

...
  • 2020-09-05 - 2020-09-06
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia 24OD, Skippi 650, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2020-08-30 - 2020-08-31
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPP K i M, L'Equipe Open, 29er U19 Open, TEC 293 K i M, RS:X U19 Open

Więcej
...
  • 2020-08-29 - 2020-08-30
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. A-Class, Nacra 15, HC 16, Formuła Open, 2020

Więcej
...
  • 2020-08-28 - 2020-08-30
Mistrzostwa Polski

kl. Finn, Laser Standard, Laser Radial Kobiet

Więcej
...
  • 2020-08-27 - 2020-08-29
Euro Micro

Euro Micro 2020 will be held from 27th to 29th August 2020 in Marina Gdynia. They are organized by Polish Yachting Association in cooperation with "Stowarzyszenie Regatowe klasy Micro". On-line registration opens at 15th July an closes at 23th August.

Więcej
...
  • 2020-08-24 - 2020-08-26
Mistrzostwa Polski

kl. 470

Więcej
...
  • 2020-08-20 - 2020-08-22
Mistrzostwa Polski

kl. 49er, 49erFX, Nacra 17, OSF

Więcej
...
  • 2020-08-17 - 2020-08-19
Kinder Joy of moving - Puchar Trenerów

OPP grupa B

Więcej