Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPP K i M, L'Equipe Open, 29er U19 Open, TEC 293 K i M, RS:X U19 Open

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2020-08-14
Rejestracja do
2020-08-29
29ER OPEN
29ER OPEN
Male < 19 lat Female < 19 lat 240.00 PLN 360.00 PLN Zaloguj
L'EQ OPEN
L'ÉQUIPE OPEN
Male < 16 lat Female < 16 lat 240.00 PLN 360.00 PLN Zaloguj
OPP Ch
Optimist Chłopców
Male < 15 lat 160.00 PLN 240.00 PLN Zaloguj
OPP Dz
Optimist Dziewcząt
Female < 15 lat 160.00 PLN 240.00 PLN Zaloguj
RSX
RSX
Male < 19 lat Female < 19 lat 160.00 PLN 240.00 PLN Zaloguj
TEC Chł.
Techno 293 Chłopców
Male b.o. 160.00 PLN - Zaloguj
TEC Dz.
Techno 293 Dziewcząt
Female b.o. 160.00 PLN - Zaloguj
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 1865 POL Paulina Rutkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
2 1950 POL Jeremi Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
3 1947 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
4 1827 POL Ewa Lewandowska
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP Dz
5 1750 POL Filip Nosol
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
6 1018 POL Antoni Lipiński
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
7 2537 POL Antoni Kuźmiński
POL Zuzanna Maliniewicz
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
8 2707 POL Malwina Podsiad
POL Hanna Kuliś
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
9 2142 POL Zuzanna Borucka
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Dz
10 2351 POL Gerard Polaczyk
POL Kacper Jaskuła
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29ER OPEN
11 2714 POL Marta Juńczyk
POL Nadia Onichimowska
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
12 3481 POL Michał Jaroszek
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
13 11 POL Fabian Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
14 2117 POL Krzysztof Tutkowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
15 2713 POL Kacper Wojczulanis
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
16 602 POL Wiktoria Wojciechowska
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Dz.
17 2426 POL Magdalena Chyła
POL Oliwia Jekiel
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN

29ER OPEN
18 2154 POL Aleksandra Bobrowska
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Dz
19 2720 POL Kacper Warywoda
POL Antoni Muszyński
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
20 2357 POL Antoni Sopata
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
29ER OPEN
21 2200 POL Kaja Śledzińska
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Dz
22 2715 POL Jakub Częczek
POL Jakub Wąsikowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29ER OPEN
23 2717 POL Maksymilian Rybicki
POL Wiktor Mielnik
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
24 2041 POL Filip Jarosiewicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
25 2716 POL Antonina Kiełbik
POL Alicja Śmiecińska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
L'EQ OPEN
26 1975 POL Maja Kwiek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Dz
27 2000 POL Adam Turczynowicz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
28 2794 POL Marceli Mierzwicki
POL Franciszek Borys
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA

29ER OPEN
29 2715 POL Jakub Częczek
POL Jakub Wąsikowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
30 2057 POL Natalia Kilar
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP Dz

Gdynia Sailing Days
2020

Gdynia Sailing Days to bardzo duża impreza międzynarodowa. Przy organizacji organizatorzy, Polski Związek Żeglarski i władze miasta Gdyni muszą brać pod uwagę nie tylko sytuację w Polsce, ale też na świecie. Celem nadrzędnym jest bowiem zapewnienie bezpieczeństwa zawodnikom, trenerom, sędziom i innym uczestnikom imprezy. Po szerokich konsultacjach m.in. z międzynarodowymi i polskimi stowarzyszeniami klas regatowych udało się ustalić nowy termin tego żeglarskiego festiwalu, który w tym roku zapowiada się niezwykle emocjonująco, szczególnie jeśli chodzi o jego regatową część.

W ramach Gdynia Sailing Days rozegrane zostaną m.in. mistrzostwa świata w klasie Micro, młodzieżowe mistrzostwa świata w klasie 470, mistrzostwa Europy w klasie Finn. Podczas Gdynia Sailing Days odbędą się również regaty o mistrzostwo Polski klas olimpijskich, zatem na akwenie zobaczymy najlepszych polskich żeglarzy, poza klasą RS:X, która swoje mistrzostwa Polski rozegra w lipcu w Sopocie. 

Na starcie Gdynia Sailing Days, w regatach różnej rangi staną żeglarze takich klas, jak: Finn, Laser, Laser Radial, Laser 4.7, Optimist, Techno, L'Equipe, Cadet, RS:X, 29-er, 49er, 49erFX, 470, Skippi, Open Skiff, Nacra 17, Hobbie Cat 16, A-Class, Formula Open, zaplanowane są także zmagania w ramach Polskiej Ligi Żeglarskiej i Pucharu Polski Jachtów Kabinowych. 

...
  • 2020-09-05 - 2020-09-06
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia 24OD, Skippi 650, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2020-08-30 - 2020-08-31
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPP K i M, L'Equipe Open, 29er U19 Open, TEC 293 K i M, RS:X U19 Open

Więcej
...
  • 2020-08-29 - 2020-08-30
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. A-Class, Nacra 15, HC 16, Formuła Open, 2020

Więcej
...
  • 2020-08-28 - 2020-08-30
Mistrzostwa Polski

kl. Finn, Laser Standard, Laser Radial Kobiet

Więcej
...
  • 2020-08-24 - 2020-08-29
Micro Class World Championships

Micro Class World Championships 2020 will be held from 24th to 29th August 2020 in Marina Gdynia. They are organized by Polish Yachting Association in cooperation with "Stowarzyszenie Regatowe klasy Micro". On-line registration opens at 15th July an closes at 23th August.

Więcej
...
  • 2020-08-24 - 2020-08-26
Mistrzostwa Polski

kl. 470

Więcej
...
  • 2020-08-20 - 2020-08-22
Mistrzostwa Polski

kl. 49er, 49erFX, Nacra 17, OSF

Więcej
...
  • 2020-08-17 - 2020-08-19
Kinder Joy of moving - Puchar Trenerów

OPP grupa B

Więcej