Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPP K i M, L'Equipe Open, 29er U19 Open, TEC 293 K i M, RS:X U19 Open

2020-08-31 15:33:06

Komunikat nr 3

Zakończenie regat odbędzie się o godzinie 16:30 w białym namiocie. 

Prosimy o nakładanie maseczek. 

2020-08-31 11:05:01

Komunikat nr 2

Zakończenie regat dla kl. Optimist odbędzie się w białym namiocie o godz. 13:00.

2020-08-30 11:30:24

Komunikat nr 1

Zmaina przepisu Q.2.1 załącznika Q. NIe jest wymagana czerwona flaga przy protestowania na wodzie. Zmienia to przepis Q.2.1.

2020-08-30 10:54:22

Lista startowa RS:X

pobierz

2020-08-30 10:54:09

Lista startowa 29-er

pobierz

2020-08-30 10:53:55

Lista startowa Techno293 Chłopców

pobierz

2020-08-30 10:53:39

Lista startowa Techno293 Dziewcząt

pobierz

2020-08-30 10:53:09

Lista startowa L'Equipe

pobierz

2020-08-30 10:52:48

Lista startowa Optimist Chłopców

pobierz

2020-08-30 10:52:30

Lista startowa Optimist Dziewcząt

pobierz

2020-08-30 10:31:19

Załącznik Q

Załącznik Q

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2020-08-28
Rejestracja do
2020-08-30
29ER OPEN
29ER OPEN
Male < 19 lat Female < 19 lat 240.00 PLN 360.00 PLN
L'EQ OPEN
L'ÉQUIPE OPEN
Male < 16 lat Female < 16 lat 240.00 PLN 360.00 PLN
OPP Ch
Optimist Chłopców
Male < 15 lat 160.00 PLN 240.00 PLN
OPP Dz
Optimist Dziewcząt
Female < 15 lat 160.00 PLN 240.00 PLN
RSX
RSX
Male < 19 lat Female < 19 lat 160.00 PLN 240.00 PLN
TEC Chł.
Techno 293 Chłopców
Male b.o. 160.00 PLN -
TEC Dz.
Techno 293 Dziewcząt
Female b.o. 160.00 PLN -
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 1865 POL Paulina Rutkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
2 106 POL Jeremi Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
3 1947 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
4 1827 POL Ewa Lewandowska
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP Dz
5 1 POL Filip Nosol
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
6 1018 POL Antoni Lipiński
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
7 2537 POL Antoni Kuźmiński
POL Zuzanna Maliniewicz
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
8 2707 POL Malwina Podsiad
POL Hanna Kuliś
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
9 2142 POL Zuzanna Borucka
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Dz
10 2351 POL Gerard Polaczyk
POL Kacper Jaskuła
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29ER OPEN
11 2714 POL Marta Juńczyk
POL Nadia Onichimowska
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
12 3481 POL Michał Jaroszek
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
13 11 POL Fabian Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
14 2117 POL Alicja Tutkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
15 2713 POL Kacper Wojczulanis
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
16 602 POL Wiktoria Wojciechowska
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Dz.
17 2426 POL Magdalena Chyła
POL Oliwia Jekiel
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN

29ER OPEN
18 21 POL Aleksandra Bobrowska
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Dz
19 2720 POL Kacper Warywoda
POL Antoni Muszyński
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
20 2357 POL Antoni Sopata
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
29ER OPEN
21 2200 POL Kaja Śledzińska
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Dz
22 2715 POL Jakub Częczek
POL Jakub Wąsikowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29ER OPEN
23 2717 POL Maksymilian Rybicki
POL Wiktor Mielnik
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
24 2041 POL Filip Jarosiewicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
25 2716 POL Antonina Kiełbik
POL Alicja Śmiecińska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
L'EQ OPEN
26 2000 POL Adam Turczynowicz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
27 2794 POL Marceli Mierzwicki
POL Franciszek Borys
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA

29ER OPEN
28 2715 POL Jakub Częczek
POL Jakub Wąsikowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
29 108 POL Natalia Kilar
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP Dz
30 1780 POL Szymon Kolka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
31 1975 POL Bartłomiej Kwiek
POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU
OPP Ch
32 4112 POL JAN ZAMOJSKI
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
33 907 POL Milena Siczek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Dz
34 2425 POL Antonina Olowiak
POL Zuzanna Mróz
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29ER OPEN
35 2043 POL Lila Sochaj
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP Dz
36 2272 POL Zuzanna Widomska
POL Nawojka Ślusarska
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
29ER OPEN
37 233 POL Maciej Popłonyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Chł.
38 262 POL szymon Charytanowicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
39 147 POL Olaf Grodzicki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
40 125 POL Pola Wawrzyniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Dz.
41 1738 POL Dominika Sawicka
POL Kajetan Kaska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29ER OPEN
42 513 POL Wiktor Kocenko
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Chł.
43 20 POL Oliwia Chomka
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Dz.
44 2524 POL Zuzanna Zielińska
POL Agata Gabrysiak


29ER OPEN
45 25 POL Michał Lis
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Chł.
46 52 POL Nadia Kulik
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Dz.
47 2719 POL Liwia Liszkiewicz
POL Aleksandra Kot
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
L'EQ OPEN
48 606 POL Miłosz Samek
POL Bartosz Luśnia
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29ER OPEN
49 44 POL Konrad Machura
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
50 520 POL Antoni Antoniewski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
51 520 POL Anna Igielska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
52 2606 POL Hanna Burdziej
POL Anna Mordas
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29ER OPEN
53 2964 POL Gustaw Miciński
POL Mateusz Gwóźdź
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29ER OPEN
54 460 POL Filip Dmochowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
55 319 POL Karolina Gajdzińska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Dz.
56 197 POL Antoni SIWEK
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
57 110 POL Jan Her
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
58 46 POL Daniel Ugniewski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
59 441 POL Michał Maziarka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
60 67 POL Oksana Skoczypiec
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
61 66 POL Tomasz Kisielewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
62 2552 POL Hanna Słyk
POL Julia Surała
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
L'EQ OPEN
63 1 POL DAWID SYKUŁA
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
64 42 POL Michał Polak
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
65 30 POL Igor Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
66 636 POL Dominik Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
67 122 POL Aleksandra Wasiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
68 72 POL Kamil Manowiecki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
69 2963 POL Stanisław Radojewski
POL Alexander Ślusarczyk
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29ER OPEN
Klasa: 29ER Results are final as of 18:24 on August 31, 2020, Gdynia, 30 - 31.08.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 2964 Gustaw Miciński 2004 Mateusz Gwóźdź 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 2.0 1.0 1.0 3.0 (8.0) 5.0 12.0
2 POL 2425 Antonina Olowiak 2006 Zuzanna Mróz 2002 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 1.0 2.0 4.0 (7.0) 4.0 3.0 14.0
3 POL 2963 Stanisław Radojewski 2004 Alexander Ślusarczyk 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 3.0 6.0 (9.0) 1.0 1.0 4.0 15.0
4 POL 2426 Magdalena Chyła 2003 Oliwia Jekiel --- F --- (10.0) 8.0 2.0 2.0 3.0 1.0 16.0
5 POL 2794 Marceli Mierzwicki 2003 Franciszek Borys --- M --- 5.0 3.0 (11.0) 4.0 2.0 2.0 16.0
6 POL 2524 Zuzanna Zielińska 2006 Agata Gabrysiak --- F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (7.0) 5.0 3.0 5.0 7.0 6.0 26.0
7 POL 2357 Antoni Sopata 2003 Patryk Różak 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (8.0) 4.0 6.0 6.0 5.0 8.0 29.0
8 POL 2351 Gerard Polaczyk 2003 Kacper Jaskuła 2003 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA / JACHT KLUB WIELKOP 4.0 (9.0) 7.0 8.0 6.0 9.0 34.0
9 POL 2272 Zuzanna Widomska 2003 Nawojka Ślusarska 2003 F TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA / KLUB ŻEGLA (9.0) 7.0 5.0 9.0 9.0 7.0 37.0
10 POL 606 Miłosz Samek 2005 Bartosz Luśnia 2004 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 6.0 10.0 8.0 10.0 (13.0 DSQ) 10.0 44.0
11 POL 2606 Hanna Burdziej 2004 Anna Mordas 2004 F CENTRUM ŻEGLARSKIE 12.0 12.0 10.0 12.0 10.0 (13.0 DNF) 56.0
12 POL 1738 Dominika Sawicka 2003 Kajetan Kaska 2005 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 11.0 11.0 12.0 11.0 11.0 (13.0 DNF) 56.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 12, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: L'ÉQUIPE Results are final as of 18:24 on August 31, 2020, Gdynia, 30 - 31.08.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 2719 Liwia Liszkiewicz 2007 Aleksandra Kot 2005 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 5.0 1.0 4.0 (6.0) 2.0 2.0 14.0
2 POL 2715 Jakub Częczek 2006 Jakub Wąsikowski 2007 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 4.0 3.0 (6.0) 2.0 1.0 6.0 16.0
3 POL 2720 Kacper Warywoda 2005 Antoni Muszyński 2006 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 2.0 4.0 3.0 (10.0) 5.0 5.0 19.0
4 POL 2717 Maksymilian Rybicki 2006 Wiktor Mielnik 2006 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA / OLSZTYŃSKI K 1.0 8.0 5.0 7.0 (9.0) 1.0 22.0
5 POL 2552 Hanna Słyk 2005 Julia Surała 2006 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (11.0 UFD) 2.0 9.0 1.0 8.0 3.0 23.0
6 POL 2707 Malwina Podsiad 2006 Hanna Kuliś 2006 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 3.0 (10.0) 7.0 9.0 3.0 4.0 26.0
7 POL 2714 Marta Juńczyk 2007 Nadia Onichimowska 2007 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 8.0 5.0 1.0 4.0 (10.0) 9.0 27.0
8 POL 2716 Antonina Kiełbik 2007 Alicja Śmiecińska 2007 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 7.0 (9.0) 2.0 3.0 7.0 8.0 27.0
9 POL 2713 Kacper Wojczulanis 2008 Mateusz Budzisz 2008 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 9.0 6.0 (10.0) 5.0 4.0 10.0 34.0
10 POL 2537 Antoni Kuźmiński 2006 Zuzanna Maliniewicz 2007 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 6.0 7.0 (8.0) 8.0 6.0 7.0 34.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Ch Results are final as of 18:23 on August 31, 2020, Gdynia, 30 - 31.08.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 1 Filip Nosol 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 (5.0) 2.0 1.0 3.0 2.0 12.0
2 POL 1780 Szymon Kolka 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 3.0 1.0 3.0 3.0 (10.0) 6.0 16.0
3 POL 106 Jeremi Szczukowski 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 (10.0) 9.0 4.0 6.0 1.0 21.0
4 POL 1947 Jacek Kalinowski 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 2.0 7.0 2.0 5.0 (10.0) 22.0
5 POL 4112 Jan Zamojski 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (10.0) 7.0 5.0 7.0 2.0 3.0 24.0
6 POL 11 Fabian Kocięda 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 7.0 4.0 1.0 (8.0) 8.0 5.0 25.0
7 POL 2041 Filip Jarosiewicz 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 2.0 (9.0) 8.0 5.0 4.0 7.0 26.0
8 POL 1018 Antoni Lipiński 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 3.0 6.0 (9.0) 9.0 4.0 30.0
9 POL 3481 Michał Jaroszek 2006 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 9.0 6.0 (10.0) 6.0 1.0 9.0 31.0
10 POL 2000 Adam Turczynowicz 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 5.0 8.0 4.0 (10.0) 7.0 8.0 32.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Dz Results are final as of 18:23 on August 31, 2020, Gdynia, 30 - 31.08.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 1827 Ewa Lewandowska 2006 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 2.0 1.0 (4.0) 2.0 4.0 1.0 10.0
2 POL 2117 Alicja Tutkowska 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (6.0) 3.0 3.0 5.0 2.0 3.0 16.0
3 POL 1865 Paulina Rutkowska 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 1.0 2.0 1.0 (7.0) 6.0 7.0 17.0
4 POL 108 Natalia Kilar 2005 YACHT KLUB STAL GDYNIA 5.0 5.0 (8.0) 3.0 1.0 4.0 18.0
5 POL 1975 Maja Kwiek 2007 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 3.0 4.0 2.0 (8.0) 5.0 6.0 20.0
6 POL 21 Aleksandra Bobrowska 2007 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 7.0 8.0 9.0 1.0 (10.0) 2.0 27.0
7 POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 4.0 7.0 7.0 4.0 7.0 (8.0) 29.0
8 POL 2142 Zuzanna Borucka 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (8.0) 6.0 5.0 6.0 8.0 5.0 30.0
9 POL 2043 Lila Sochaj 2007 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (10.0) 9.0 10.0 9.0 3.0 9.0 40.0
10 POL 907 Milena Siczek 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 9.0 (10.0) 6.0 10.0 9.0 10.0 44.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: RSX Results are final as of 18:25 on August 31, 2020, Gdynia, 30 - 31.08.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 72 Kamil Manowiecki 2002 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 5.0
2 POL 636 Dominik Lewiński 2002 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (2.0) 1.0 2.0 2.0 2.0 2.0 9.0
3 POL 42 Michał Polak 2002 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 3.0 (9.0 OCS) 4.0 3.0 3.0 18.0
4 POL 46 Daniel Ugniewski 2003 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 (7.0) 3.0 3.0 4.0 6.0 19.0
5 POL 520 Antoni Antoniewski 2003 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 4.0 4.0 (6.0) 6.0 5.0 23.0
6 POL 197 Antoni SIWEK 2003 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 5.0 5.0 5.0 (7.0) 4.0 25.0
7 POL 441 Michał Maziarka 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 6.0 6.0 7.0 (8.0) 8.0 34.0
8 POL 66 Tomasz Kisielewski 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (8.0) 8.0 7.0 8.0 5.0 7.0 35.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Techno 293 Ch Results are final as of 18:24 on August 31, 2020, Gdynia, 30 - 31.08.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 44 Konrad Machura 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 (9.0) 1.0 3.0 2.0 2.0 9.0
2 POL 25 Michał Lis 2004 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 4.0 2.0 (5.0) 4.0 1.0 1.0 12.0
3 POL 233 Maciej Popłonyk 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3.0 1.0 (8.0) 1.0 8.0 5.0 18.0
4 POL 513 Wiktor Kocenko 2005 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 8.0 3.0 (9.0) 2.0 4.0 8.0 25.0
5 POL 30 Igor Lewiński 2006 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 6.0 4.0 (9.0) 5.0 3.0 25.0
6 POL 262 Szymon Charytanowicz 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 (7.0) 6.0 6.0 7.0 6.0 27.0
7 POL 110 Jan Her 2004 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 (10.0) 2.0 5.0 3.0 9.0 28.0
8 POL 147 Olaf Grodzicki 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 8.0 3.0 8.0 6.0 (10.0) 30.0
9 POL 1 Dawid Sykuła 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 5.0 7.0 (10.0) 9.0 7.0 34.0
10 POL 460 Filip Dmochowski 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (11.0 OCS) 4.0 10.0 7.0 10.0 4.0 35.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Techno 293 Dz Results are final as of 18:24 on August 31, 2020, Gdynia, 30 - 31.08.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 122 Aleksandra Wasiewicz 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 (3.0) 3.0 1.0 1.0 9.0
2 POL 520 Anna Igielska 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 5.0 (6.0) 2.0 2.0 4.0 14.0
3 POL 52 Nadia Kulik 2005 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 3.0 1.0 (9.0 OCS) 4.0 5.0 2.0 15.0
4 POL 20 Oliwia Chomka 2004 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (6.0) 3.0 1.0 6.0 3.0 5.0 18.0
5 POL 319 Karolina Gajdzińska 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 4.0 4.0 2.0 5.0 4.0 (7.0) 19.0
6 POL 125 Pola Wawrzyniak 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 7.0 (9.0 OCS) 5.0 1.0 6.0 3.0 22.0
7 POL 67 Oksana Skoczypiec 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 (9.0 OCS) 4.0 7.0 8.0 6.0 30.0
8 POL 602 Wiktoria Wojciechowska 2005 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 8.0 (9.0 OCS) 7.0 8.0 7.0 8.0 38.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2020

Gdynia Sailing Days to bardzo duża impreza międzynarodowa. Przy organizacji organizatorzy, Polski Związek Żeglarski i władze miasta Gdyni muszą brać pod uwagę nie tylko sytuację w Polsce, ale też na świecie. Celem nadrzędnym jest bowiem zapewnienie bezpieczeństwa zawodnikom, trenerom, sędziom i innym uczestnikom imprezy. Po szerokich konsultacjach m.in. z międzynarodowymi i polskimi stowarzyszeniami klas regatowych udało się ustalić nowy termin tego żeglarskiego festiwalu, który w tym roku zapowiada się niezwykle emocjonująco, szczególnie jeśli chodzi o jego regatową część.

W ramach Gdynia Sailing Days rozegrane zostaną m.in. mistrzostwa świata w klasie Micro, mistrzostwa Europy seniorów oraz mastersów w klasie Finn. Podczas Gdynia Sailing Days odbędą się również regaty o mistrzostwo Polski klas olimpijskich, zatem na akwenie zobaczymy najlepszych polskich żeglarzy, poza klasą RS:X, która swoje mistrzostwa Polski rozegrała już w lipcu w Sopocie. 

Na starcie Gdynia Sailing Days, w regatach różnej rangi staną żeglarze takich klas, jak: Finn, Laser, Laser Radial, Laser 4.7, Optimist, Techno, L'Equipe, Cadet, RS:X, 29-er, 49er, 49erFX, 470, Skippi, Open Skiff, Nacra 17, Hobbie Cat 16, A-Class, 2020, Formula Open, zaplanowane są także zmagania w ramach Pucharu Polski Jachtów Kabinowych oraz II Regaty Konsulów.

...
  • 2020-09-05 - 2020-09-06
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia 24OD, Skippi 650, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2020-08-30 - 2020-08-31
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPP K i M, L'Equipe Open, 29er U19 Open, TEC 293 K i M, RS:X U19 Open

Więcej
...
  • 2020-08-29 - 2020-08-30
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. A-Class, Nacra 15, HC 16, Formuła Open, 2020

Więcej
...
  • 2020-08-28 - 2020-08-30
Mistrzostwa Polski

kl. Finn, Laser Standard, Laser Radial Kobiet

Więcej
...
  • 2020-08-27 - 2020-08-29
Euro Micro

Euro Micro 2020 will be held from 27th to 29th August 2020 in Marina Gdynia. They are organized by Polish Yachting Association in cooperation with "Stowarzyszenie Regatowe klasy Micro". On-line registration opens at 15th July an closes at 23th August.

Więcej
...
  • 2020-08-24 - 2020-08-26
Mistrzostwa Polski

kl. 470

Więcej
...
  • 2020-08-20 - 2020-08-22
Mistrzostwa Polski

kl. 49er, 49erFX, Nacra 17, OSF

Więcej
...
  • 2020-08-17 - 2020-08-19
Kinder Joy of moving - Puchar Trenerów

OPP grupa B

Więcej