Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. A-Class, Nacra 15, HC 16, Formuła Open, 2020

2020-08-30 16:32:36

Ceremonia zakończenia regat Hobie Cat 16 , A-Class , Formuła Open , Nacra 15

Ceremonia zakończenia regat dla klas :

Hobie Cat 16 , A-Class , Formuła Open , Nacra 15

odbędzie się o godzinie 17.00 w białym namiocie.

Prosimy osoby wyróżnione o założenie maseczek.

2020-08-30 16:28:05

Zestawienie protestów 30.08

Zestawienie protestów 30.08

pobierz

2020-08-30 15:45:00

Intencja protestowania przez komisję regatową na jacht klasy 2020.

Komisja regatowa informuje o zamiarze protestowania jachtu klasy 2020 o numerze 108 za złamanie przepisu 28 w wyścigu 5.

2020-08-30 09:36:01

Intencja protestowania przez komisję regatową.

30/08/2020 godzina 9:35

Intencja protestowania przez komisję regatową.

Komisja regatowa informuje o zamiarze protestowania zawodników klasy HC-16, o numerze na żaglu 1009371 za złamanie przepisu numer 28 w wyścigu 3 w dniu 29/08/2020.

2020-08-29 16:17:21

Intencja protestowania przez komisję regatową.

Intencja protestowania przez komisję regatową.

Komisja regatowa informuje o zamiarze protestowania zawodników klasy HC-16, o numerze na żaglu 77777 oraz 117231 za złamanie przepisu numer 28 w wyścigu 3 w dniu 29/08/2020.

2020-08-29 13:31:27

Lista startowa klasy 2020

pobierz

2020-08-29 13:31:15

Lista startowa klasy Nacra 15

pobierz

2020-08-29 13:31:04

Lista startowa klasy HC16

pobierz

2020-08-29 13:30:54

Lista startowa klasy A-Class

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2020-08-27
Rejestracja do
2020-08-29
A-Class
A-Class
b.o. 160.00 PLN 240.00 PLN
FO
Formuła Open
b.o. 240.00 PLN 360.00 PLN
HC-16
Hobie Cat 16
b.o. 240.00 PLN 360.00 PLN
Nacra 15
Nacra 15
b.o. 240.00 PLN 360.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 71 POL Seweryn Krajewski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
A-Class
2 100937 POL Dennis Melentyev
POL Jakub Szmagliński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA

HC-16
3 108975 POL Zuzanna Tarnawska
POL Robert Berliński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
4 164 POL Natasha Anolik
POL Szymon Cierzan
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
5 117434 POL Pola Szadziul
POL Alex Wysocki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
6 117231 POL Anna Zwara
POL Helena Rendaszka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GDYŃSKA AKADEMIA ŻEGLARSTWA
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
7 278 POL Mikołaj Zmitrowicz
POL Rodion Mushchinkin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
8 115092 POL Zuzanna Tomaszewska
POL Kacper Barszczyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
9 1 POL jacek noetzel
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
10 4 POL Krzysztof Bassak
POL Piotr Siciński
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
FO
11 117039 POL Iga Saj
POL Maksymilian Nadolski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
12 107206 POL Krzysztof Janukowicz
POL Andrzej Thomas
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
13 165 POL Stanisław Wierczyński
POL Julia Wróblewska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
14 4 POL Karol Kwiatkowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
15 15 POL Jakub Surowiec
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
16 21 POL Ewa Gorska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
17 101 POL Andrzej Senkus
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
18 151 POL Piotr Baryżewski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
19 7 POL Marcin Kamiński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
20 117567 POL Aleksander Daniszewski
POL Borys Podumis

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
21 18 POL Paweł Pepliński
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
A-Class
22 11 POL Marcin Badzio
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
Klasa: 2020 Results are final as of 22:57 on August 30, 2020, Gdynia, 29 - 30.08.2020 r.
Rank Nat Sail # Name Crew Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 113 Aleksandra Melzacka Daniel Gaw, Pior Kurek, Maciej Krusiec Roda (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 6.0
2 POL 105 Jakub Pietrzak Mateusz Narloch, Piotr Flieger Roda (8.0 RET) 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 12.0
3 POL 112 Tomasz Gumiński Zbigniew Gumiński, Daniel Sendłak, Marek Sendłak Warszawski Klub Sportowy Głuchych Wars 2.0 (8.0 DNC) 4.0 3.0 5.0 4.0 3.0 21.0
4 POL 108 Kornela Żeberska-Kowalska Jolanta Żeberska, Dariusz Żeberski, Marek Kowalski Poznań Team Poznański Klub Morski 3.0 3.0 3.0 4.0 (8.0 DSQ) 6.0 6.0 25.0
5 POL 106 Konrad Kunc Wiktor Pawelczyk, Krzysztof Brzozowicz Stowarz.Port Mechelinki 4.0 (8.0 RET) 8.0 DNC 8.0 DNC 3.0 5.0 4.0 32.0
6 POL 111 Szymon Kuczyński Mateusz Kubik, Błażej Worsztynowicz Roda (8.0 DNC) 8.0 DNF 8.0 DNC 8.0 DNC 4.0 3.0 7.0 38.0
7 POL 104 Maciej Krzesinski Marian Makowski, Maciej Krzesiński YKP Gdynia (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 6.0 7.0 5.0 42.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: A-Class Results are final as of 22:12 on August 30, 2020, Gdynia, 29 - 30.08.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 15 Jakub Surowiec 1993 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 6.0
2 POL 7 Marcin Kamiński 1990 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (3.0) 3.0 2.0 2.0 1.0 3.0 2.0 13.0
3 POL 101 Andrzej Senkus 1997 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (7.0) 4.0 3.0 3.0 4.0 2.0 3.0 19.0
4 POL 11 Marcin Badzio 1991 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 2.0 4.0 (5.0) 5.0 5.0 5.0 23.0
5 POL 1 jacek noetzel 1968 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 4.0 (5.0) 5.0 4.0 3.0 4.0 4.0 24.0
6 POL 151 Piotr Baryżewski 1977 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 5.0 (6.0) 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 35.0
7 POL 71 Seweryn Krajewski 1971 M STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (10.0 DNF) 7.0 7.0 7.0 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 51.0
8 POL 21 Ewa Gorska 1963 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 8.0 9.0 (10.0 RET) 10.0 DNS 10.0 DNF 7.0 7.0 51.0
9 POL 18 Paweł Pepliński 2002 M STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 6.0 8.0 (10.0 DNF) 10.0 RET 10.0 DNF 10.0 DNF 10.0 DNS 54.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Hobie Cat 16 Results are final as of 22:13 on August 30, 2020, Gdynia, 29 - 30.08.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 117567 Aleksander Daniszewski 2006 Borys Podumis 2007 M --- 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 6.0
2 POL 115092 Zuzanna Tomaszewska 2006 Kacper Barszczyk 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 (4.0) 2.0 4.0 1.0 2.0 4.0 15.0
3 POL 117434 Pola Szadziul 2003 Alex Wysocki 2002 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 2.0 (10.0 UFD) 3.0 3.0 6.0 2.0 19.0
4 POL 108975 Zuzanna Tarnawska 2002 Robert Berliński 2004 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA / STOWARZYSZ 6.0 (7.0) 3.0 2.0 4.0 5.0 3.0 23.0
5 POL 107206 Krzysztof Janukowicz 2006 Andrzej Thomas 2006 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 4.0 6.0 4.0 (10.0 RET) 5.0 3.0 6.0 28.0
6 POL 117039 Iga Saj 2005 Maksymilian Nadolski 2005 M STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 8.0 3.0 6.0 (10.0 DSQ) 6.0 4.0 5.0 32.0
7 POL 100937 Dennis Melentyev 1975 Jakub Szmagliński 2005 M --- 5.0 8.0 (10.0 RET) 5.0 7.0 7.0 7.0 39.0
8 POL 117231 Anna Zwara 2002 Helena Rendaszka 2002 M STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 7.0 5.0 5.0 (10.0 DSQ) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 47.0
9 POL 1 Jakub Bentkowski 2004 Julia Rendaszka 2002 F UKS GDYŃSKA AKADEMIA ŻEGLARSTWA / STOW. (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 60.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Nacra 15 Results are final as of 22:13 on August 30, 2020, Gdynia, 29 - 30.08.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 278 Mikołaj Zmitrowicz 2003 Rodion Mushchinkin 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 1.0 (3.0) 2.0 1.0 2.0 1.0 8.0
2 POL 164 Natasha Anolik 2006 Szymon Cierzan 2004 UKŻ OPTI CWM / UKS NAVIGO (2.0) 2.0 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 9.0
3 POL 165 Stanisław Wierczyński 2004 Julia Wróblewska 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (3.0) 3.0 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 17.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2020

Gdynia Sailing Days to bardzo duża impreza międzynarodowa. Przy organizacji organizatorzy, Polski Związek Żeglarski i władze miasta Gdyni muszą brać pod uwagę nie tylko sytuację w Polsce, ale też na świecie. Celem nadrzędnym jest bowiem zapewnienie bezpieczeństwa zawodnikom, trenerom, sędziom i innym uczestnikom imprezy. Po szerokich konsultacjach m.in. z międzynarodowymi i polskimi stowarzyszeniami klas regatowych udało się ustalić nowy termin tego żeglarskiego festiwalu, który w tym roku zapowiada się niezwykle emocjonująco, szczególnie jeśli chodzi o jego regatową część.

W ramach Gdynia Sailing Days rozegrane zostaną m.in. mistrzostwa świata w klasie Micro, mistrzostwa Europy seniorów oraz mastersów w klasie Finn. Podczas Gdynia Sailing Days odbędą się również regaty o mistrzostwo Polski klas olimpijskich, zatem na akwenie zobaczymy najlepszych polskich żeglarzy, poza klasą RS:X, która swoje mistrzostwa Polski rozegrała już w lipcu w Sopocie. 

Na starcie Gdynia Sailing Days, w regatach różnej rangi staną żeglarze takich klas, jak: Finn, Laser, Laser Radial, Laser 4.7, Optimist, Techno, L'Equipe, Cadet, RS:X, 29-er, 49er, 49erFX, 470, Skippi, Open Skiff, Nacra 17, Hobbie Cat 16, A-Class, 2020, Formula Open, zaplanowane są także zmagania w ramach Pucharu Polski Jachtów Kabinowych oraz II Regaty Konsulów.

...
  • 2020-09-05 - 2020-09-06
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia 24OD, Skippi 650, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2020-08-30 - 2020-08-31
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPP K i M, L'Equipe Open, 29er U19 Open, TEC 293 K i M, RS:X U19 Open

Więcej
...
  • 2020-08-29 - 2020-08-30
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. A-Class, Nacra 15, HC 16, Formuła Open, 2020

Więcej
...
  • 2020-08-28 - 2020-08-30
Mistrzostwa Polski

kl. Finn, Laser Standard, Laser Radial Kobiet

Więcej
...
  • 2020-08-27 - 2020-08-29
Euro Micro

Euro Micro 2020 will be held from 27th to 29th August 2020 in Marina Gdynia. They are organized by Polish Yachting Association in cooperation with "Stowarzyszenie Regatowe klasy Micro". On-line registration opens at 15th July an closes at 23th August.

Więcej
...
  • 2020-08-24 - 2020-08-26
Mistrzostwa Polski

kl. 470

Więcej
...
  • 2020-08-20 - 2020-08-22
Mistrzostwa Polski

kl. 49er, 49erFX, Nacra 17, OSF

Więcej
...
  • 2020-08-17 - 2020-08-19
Kinder Joy of moving - Puchar Trenerów

OPP grupa B

Więcej