Mistrzostwa Polski

kl. 49er, 49erFX, Nacra 17, OSF

2020-08-22 16:21:17

Ceremonia Zakończenia regat

Ceremonia zakończenia regat rozpocznie się o godzinie 16.45. Zapraszamy osoby wyróznionei prosimy o zabranie maseczek.

2020-08-21 18:49:52

Komunikat nr 4

W dniu jutrzejszym (22.08.2020) planowe jest rozegranie czterech wyścigów dla klasy Open Skiff .

2020-08-20 17:41:26

Komunikat nr 3

W dniu jutrzejszym (21.08.2020) planowe jest rozegranie wyścigu zaległego dla klasy 49er i 49er FX.

2020-08-20 17:38:24

Komunikat nr 2

Ze względu na nieprawidłowe oznakowanie trasy przerywa się po ukończeniu wyścig pierwszy dla klas 49er i 49er FX.

Sędzia Główny

Andrzej Wyrzykowski

2020-08-20 09:20:06

Komunikat nr 1 - dotyczy klasy Open Skiff

Komunikat nr 1 - dotyczy klasy Open Skiff

pobierz

2020-08-19 18:48:50

Komunikat dla zawodników klasy Open Skiff

Owoce i woda dla zawodników klasy Open Skiff będą wydawane o godzinie 9:30 pod białym namiotem. 

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2020-08-18
Rejestracja do
2020-08-20
49er
49er
Male b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
49erFX
49erFX
Female b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
Nacra 17
Nacra 17
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
OSF
Open Skiff
b.o. 160.00 PLN 240.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 19 POL Dominik Buksak
POL Szymon Wierzbicki
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
2 4 POL Tytus Butowski
POL Łukasz Machowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
49er
3 888 POL Aleksandra Melzacka
POL Kinga Łoboda
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
49erFX
4 107 POL Marcel Marciniak
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU

49er
5 10640 POL Aleksander Siwiec

OSF
6 8188 POL Daria Pedowska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSF
7 11139 POL NATASZA TARNAWSKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
8 9425 POL Piotr Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
9 10269 POL anna suchocka
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
10 8045 POL Liwia Liszkiewicz
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSF
11 8035 POL Aniela Frąckowiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
12 10569 POL Julia Biernacka

OSF
13 8186 POL Lena Maria Adamska
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC
OSF
14 9150 POL Małgorzata Zielińska

OSF
15 10366 POL Kacper Płoszaj

OSF
16 10684 POL Bartłomiej JASIŃSKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
17 10528 POL Milan Utschik

OSF
18 8655 POL Wojciech Barć
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
19 8541 POL Kacper Sprengler
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
20 8643 POL Ksawery Soćko
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
21 8610 POL Kornelia Soćko
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
22 10092 POL Maksym Kowalewski

OSF
23 9922 POL Julianna Ponto
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
24 9280 POL NICOLE LIETZAU
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
25 9850 POL Wiktor Sebastiański
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC
OSF
26 8134 POL Dominika Godlewska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSF
27 155 POL Karolina Żurek
POL Wiktoria Ossowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
49erFX
28 7307 POL Jagoda Wiśniewska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSF
29 7482 POL Max Berliński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
30 476 POL Mikołaj Chłopek
POL Irmina Mrózek Gliszczynska
77 RACING CLUB
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Nacra 17
31 88 POL Gabriela Czapska
POL Hanna Rajchert
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
49erFX
32 10940 POL Jan Muszynski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OSF
33 9809 POL Patryk Glinka
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC
OSF
34 10929 POL Antoni Brzozowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OSF
35 10649 POL Laura Kwiatkowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
36 10067 POL Jakub Rozwadowski

OSF
37 2 POL Wiktor Welenc
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC
OSF
38 12 POL Adam Głogowski
POL Maciej Krusiec
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
49er
39 8030 POL Barbara Riemer
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSF
40 8660 POL Tymoteusz Gołyszny
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
41 9147 POL Konstanty Skwało

OSF
42 9213 POL Witold Woźnicki
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
OSF
43 9189 POL Maja Woźnicka
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
OSF
44 9234 POL Józef Krasowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OSF
45 164 POL Mikołaj Staniul
POL Jakub Sztorch
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA

49er
46 8000 POL Jagna Smolińska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSF
47 10702 POL Krzysztof Królik
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
OSF
48 9180 POL Wojciech Henryk Komenda
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OSF
49 3 POL Jakub Surowiec
POL Katarzyna Goralska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 17
50 10682 POL Bernard Narecki
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
51 7 POL Mateusz Ksobich
POL Antoni Budzaj
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
52 10611 POL Adam Fengler
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
53 11135 POL Mikołaj Grzegorz Nędza
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
54 10642 POL Maciej Obarski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
55 11138 POL Antonina Liro
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
56 10626 POL Hanna Kusztejko
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
57 10 POL Łukasz Przybytek
POL Paweł Kołodziński
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
49er
58 10564 POL Julia Jędrzejczyk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
59 8 POL Emilia Kubica

OSF
60 10452 POL Kajetan Poziemski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
61 10690 POL Fryderyk Julke

OSF
62 10287 POL MAKSYMILIAN BETLEJEWSKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
63 5909 POL Stanisław Filipczyk
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC
OSF
64 11269 POL Aleksander Szczepara
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
65 10629 POL Hubert Staroń
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
66 10517 POL Teresa Milbałer
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
Klasa: 49er Results are final as of 16:27 on August 22, 2020, Gdynia, 20 - 22.08.2020 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 --- POL 19 Dominik Buksak 1992 Szymon Wierzbicki 1992 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS / ORGANIZACJA ŚR 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (3.0) 2.0 3.0 2.0 1.0 16.0
2 Mł. POL 164 Mikołaj Staniul 2000 Jakub Sztorch 2000 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 1.0 1.0 3.0 2.0 3.0 2.0 2.0 4.0 2.0 1.0 (6.0 DNC) 21.0
3 --- POL 10 Łukasz Przybytek 1989 Paweł Kołodziński 1988 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 3.0 3.0 2.0 3.0 2.0 3.0 1.0 1.0 1.0 (6.0 UFD) 4.0 23.0
4 Mł. POL 4 Tytus Butowski 2001 Łukasz Machowski 2001 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS / MIĘDZYSZKOLNY 4.0 4.0 4.0 5.0 4.0 5.0 4.0 3.0 4.0 (6.0 DNC) 2.0 39.0
5 Mł. POL 12 Adam Głogowski 1999 Maciej Krusiec 1999 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN / FUNDACJA Y 5.0 (6.0 UFD) 6.0 UFD 4.0 5.0 4.0 5.0 5.0 6.0 UFD 6.0 UFD 3.0 49.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: 49erFX Results are final as of 16:27 on August 22, 2020, Gdynia, 20 - 22.08.2020 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 --- POL 888 Aleksandra Melzacka 1998 Kinga Łoboda 1996 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / KLUB SPORTOWY 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 2.0 1.0 1.0 11.0
2 Mł. POL 88 Gabriela Czapska 2002 Hania Rajchert 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 (3.0) 1.0 2.0 2.0 18.0
3 Mł. POL 155 Karolina Żurek 2001 Wiktoria Ossowska 2002 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (3.0) 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 2.0 3.0 3.0 3.0 29.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Nacra17 Results are final as of 16:28 on August 22, 2020, Gdynia, 20 - 22.08.2020 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Score
1 POL 3 Jakub Surowiec 1993 Katarzyna Goralska 1996 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (3.0 DNC) 3.0 DNC 11.0
2 POL 476 Mikołaj Chłopek 2000 Irmina Mrózek Gliszczynska 1992 77 RACING CLUB / CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSK (2.0) 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 1.0 16.0

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 2, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Klasa: Open Skiff Results are final as of 17:03 on August 22, 2020, Gdynia, 20 - 22.08.2020 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 Młodzik POL 9234 Józef Krasowski 2009 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 5.0 2.0 6.0 2.0 1.0 6.0 (7.0) 22.0
2 Młodzik POL 9425 Piotr Trella 2008 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 8.0 3.0 2.0 10.0 (33.0) 3.0 3.0 29.0
3 --- POL 8045 Liwia Liszkiewicz 2007 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 2.0 4.0 9.0 8.0 (19.0) 11.0 4.0 38.0
4 --- POL 10067 Jakub Rozwadowski 2006 M AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 3.0 7.0 3.0 12.0 (55.0 UFD) 18.0 2.0 45.0
5 Młodzik POL 8035 Aniela Frąckowiak 2008 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 6.0 (20.0) 4.0 4.0 13.0 8.0 12.0 47.0
6 --- POL 8134 Dominika Godlewska 2007 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 7.0 5.0 5.0 3.0 18.0 (33.0) 18.0 56.0
7 --- POL 10269 Jan Suchocki 2007 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 18.0 6.0 15.0 7.0 6.0 (31.0) 5.0 57.0
8 --- POL 7482 Max Berliński 2006 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 1.0 1.0 1.0 (55.0 BFD) 55.0 UFD 4.0 1.0 63.0
9 --- POL 10702 Krzysztof Królik 2006 M SAIL & SKI KLUB WARSZAWA 12.0 10.0 10.0 (21.0) 9.0 16.0 17.0 74.0
10 --- POL 10092 Maksym Kowalewski 2006 M AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 4.0 19.0 7.0 5.0 (55.0 UFD) 34.0 6.0 75.0
11 Młodzik POL 9922 Julianna Ponto 2008 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 16.0 8.0 8.0 (55.0 BFD) 12.0 12.0 20.0 76.0
12 Młodzik POL 11139 Natasza Tarnawska 2008 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (20.0) 13.0 12.0 9.0 17.0 19.0 11.0 81.0
13 --- POL 10940 Jan Muszynski 2007 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 21.0 22.0 13.0 1.0 15.0 (44.0) 10.0 82.0
14 Młodzik POL 9180 Wojciech Henryk Komenda 2008 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 15.0 23.0 17.0 (55.0 BFD) 5.0 7.0 27.0 94.0
15 --- POL 10287 Maksymilian Betlejewski 2007 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 17.0 15.0 (34.0) 23.0 2.0 26.0 15.0 98.0
16 --- POL 8610 Kornelia Soćko 2007 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 9.0 22.0 24.0 23.0 10.0 (35.0) 98.0
17 Młodzik POL 8188 Daria Pedowska 2009 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 9.0 12.0 14.0 28.0 32.0 (38.0) 14.0 109.0
18 --- POL 10366 Kacper Płoszaj 2007 M AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 13.0 17.0 18.0 18.0 (43.0) 14.0 31.0 111.0
19 Młodzik POL 10649 Laura Kwiatkowska 2009 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 23.0 30.0 11.0 (55.0 BFD) 14.0 35.0 9.0 122.0
20 Młodzik POL 8643 Ksawery Soćko 2009 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 28.0 24.0 (55.0 BFD) 32.0 4.0 9.0 26.0 123.0
21 Młodzik POL 8655 Maciej Barć 2009 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 24.0 29.0 23.0 39.0 8.0 (42.0) 13.0 136.0
22 --- POL 10452 Kajetan Poziemski 2007 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 14.0 21.0 28.0 25.0 16.0 32.0 (41.0) 136.0
23 Młodzik POL 11138 Antonina Liro 2008 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 33.0 43.0 (55.0 BFD) 20.0 7.0 15.0 19.0 137.0
24 --- POL 2 Wiktor Welenc 2006 M POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC 19.0 28.0 (55.0 BFD) 17.0 26.0 41.0 8.0 139.0
25 --- POL 10642 Maciej Obarski 2006 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 26.0 37.0 24.0 (55.0 BFD) 20.0 17.0 16.0 140.0
26 --- POL 10682 Bernard Narecki 2007 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (55.0 RET) 39.0 26.0 11.0 10.0 13.0 48.0 147.0
27 Młodzik POL 10626 Hanna Kusztejko 2008 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 36.0 25.0 19.0 (55.0 BFD) 22.0 22.0 24.0 148.0
28 --- POL 9189 Maja Woźnicka 2006 F SAIL & SKI KLUB WARSZAWA 39.0 11.0 16.0 (55.0 BFD) 37.0 25.0 21.0 149.0
29 Młodzik POL 10929 Antoni Brzozowski 2009 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 49.0 31.0 (55.0 BFD) 16.0 25.0 2.0 28.0 151.0
30 Młodzik POL 8541 Kacper Sprengler 2008 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 32.0 26.0 38.0 6.0 21.0 (39.0) 29.0 152.0
31 Młodzik POL 8186 Lena Maria Adamska 2009 F POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC 35.0 18.0 21.0 14.0 31.0 (47.0) 33.0 152.0
32 Młodzik POL 9809 Patryk Glinka 2008 M POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC 25.0 47.0 20.0 22.0 11.0 29.0 (50.0) 154.0
33 Młodzik POL 11269 Aleksander Szczepara 2009 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 11.0 14.0 (55.0 BFD) 55.0 BFD 29.0 5.0 43.0 157.0
34 --- POL 9850 Wiktor Sebastiański 2007 M POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC 22.0 16.0 25.0 27.0 (39.0) 37.0 30.0 157.0
35 --- POL 10690 Fryderyk Julke 2007 M --- 27.0 27.0 30.0 19.0 (55.0 UFD) 23.0 34.0 160.0
36 Młodzik POL 10629 Hubert Staroń 2008 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (46.0) 46.0 35.0 36.0 3.0 24.0 23.0 167.0
37 Młodzik POL 11135 Mikołaj Grzegorz Nędza 2010 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (47.0) 32.0 32.0 13.0 27.0 30.0 39.0 173.0
38 --- POL 10517 Teresa Milbałer 2007 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 38.0 34.0 27.0 (55.0 BFD) 42.0 1.0 32.0 174.0
39 Młodzik POL 10611 Adam Fengler 2008 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 41.0 33.0 36.0 15.0 41.0 27.0 (42.0) 193.0
40 --- POL 9147 Konstanty Skwało 2006 M AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 30.0 38.0 29.0 37.0 35.0 (55.0 DNC) 25.0 194.0
41 Młodzik POL 8660 Tymoteusz Gołyszny 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 42.0 40.0 37.0 35.0 30.0 (51.0) 22.0 206.0
42 --- POL 9280 Nicole Lietzau 2007 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 40.0 (55.0 DNC) 33.0 55.0 BFD 24.0 20.0 37.0 209.0
43 --- POL 10528 Milan Utschik 2006 M AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 31.0 42.0 42.0 31.0 40.0 28.0 (55.0 DNC) 214.0
44 Młodzik POL 10564 Julia Jędrzejczyk 2008 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 34.0 41.0 41.0 38.0 (45.0) 21.0 40.0 215.0
45 Młodzik POL 7307 Jagoda Wiśniewska 2009 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 37.0 35.0 40.0 34.0 36.0 (45.0) 38.0 220.0
46 Młodzik POL 8030 Barbara Riemer 2010 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 29.0 36.0 (55.0 BFD) 40.0 34.0 49.0 36.0 224.0
47 Młodzik POL 10640 Aleksander Siwiec 2008 M --- 48.0 45.0 39.0 26.0 28.0 (50.0) 45.0 231.0
48 Młodzik POL 9150 Małgorzata Zielińska 2008 F AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 45.0 48.0 31.0 33.0 44.0 48.0 (49.0) 249.0
49 Młodzik POL 8000 Jagna Smolińska 2009 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 43.0 44.0 (55.0 BFD) 42.0 38.0 36.0 47.0 250.0
50 --- POL 9213 Witold Woźnicki 2006 M SAIL & SKI KLUB WARSZAWA 50.0 50.0 44.0 30.0 47.0 40.0 (55.0 DNC) 261.0
51 Młodzik POL 10684 Bartłomiej Jasiński 2008 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 44.0 (55.0 UFD) 55.0 BFD 29.0 55.0 UFD 43.0 46.0 272.0
52 --- POL 10569 Julia Biernacka 2007 F AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE 51.0 (55.0 DNC) 43.0 41.0 48.0 46.0 44.0 273.0
53 --- POL 5909 Stanisław Filipczyk 2007 M POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC (55.0 DNF) 49.0 55.0 DNC 43.0 46.0 55.0 DNC 55.0 DNC 303.0
54 --- POL 8 Emilia Kubica 2007 F --- (55.0 DNF) 51.0 45.0 55.0 BFD 49.0 55.0 RET 55.0 DNC 310.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 54, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.2, http://www.sailwave.com
Map

Gdynia Sailing Days
2020

Gdynia Sailing Days to bardzo duża impreza międzynarodowa. Przy organizacji organizatorzy, Polski Związek Żeglarski i władze miasta Gdyni muszą brać pod uwagę nie tylko sytuację w Polsce, ale też na świecie. Celem nadrzędnym jest bowiem zapewnienie bezpieczeństwa zawodnikom, trenerom, sędziom i innym uczestnikom imprezy. Po szerokich konsultacjach m.in. z międzynarodowymi i polskimi stowarzyszeniami klas regatowych udało się ustalić nowy termin tego żeglarskiego festiwalu, który w tym roku zapowiada się niezwykle emocjonująco, szczególnie jeśli chodzi o jego regatową część.

W ramach Gdynia Sailing Days rozegrane zostaną m.in. mistrzostwa świata w klasie Micro, mistrzostwa Europy seniorów oraz mastersów w klasie Finn. Podczas Gdynia Sailing Days odbędą się również regaty o mistrzostwo Polski klas olimpijskich, zatem na akwenie zobaczymy najlepszych polskich żeglarzy, poza klasą RS:X, która swoje mistrzostwa Polski rozegrała już w lipcu w Sopocie. 

Na starcie Gdynia Sailing Days, w regatach różnej rangi staną żeglarze takich klas, jak: Finn, Laser, Laser Radial, Laser 4.7, Optimist, Techno, L'Equipe, Cadet, RS:X, 29-er, 49er, 49erFX, 470, Skippi, Open Skiff, Nacra 17, Hobbie Cat 16, A-Class, 2020, Formula Open, zaplanowane są także zmagania w ramach Pucharu Polski Jachtów Kabinowych oraz II Regaty Konsulów.

...
  • 2020-09-05 - 2020-09-06
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia 24OD, Skippi 650, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2020-08-30 - 2020-08-31
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPP K i M, L'Equipe Open, 29er U19 Open, TEC 293 K i M, RS:X U19 Open

Więcej
...
  • 2020-08-29 - 2020-08-30
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. A-Class, Nacra 15, HC 16, Formuła Open, 2020

Więcej
...
  • 2020-08-28 - 2020-08-30
Mistrzostwa Polski

kl. Finn, Laser Standard, Laser Radial Kobiet

Więcej
...
  • 2020-08-27 - 2020-08-29
Euro Micro

Euro Micro 2020 will be held from 27th to 29th August 2020 in Marina Gdynia. They are organized by Polish Yachting Association in cooperation with "Stowarzyszenie Regatowe klasy Micro". On-line registration opens at 15th July an closes at 23th August.

Więcej
...
  • 2020-08-24 - 2020-08-26
Mistrzostwa Polski

kl. 470

Więcej
...
  • 2020-08-20 - 2020-08-22
Mistrzostwa Polski

kl. 49er, 49erFX, Nacra 17, OSF

Więcej
...
  • 2020-08-17 - 2020-08-19
Kinder Joy of moving - Puchar Trenerów

OPP grupa B

Więcej