Mistrzostwa Polski

kl. 49er, 49erFX, Nacra 17, OSF

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2020-08-14
Rejestracja do
2020-08-15
49er
49er
Male b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
49erFX
49erFX
Female b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
Nacra 17
Nacra 17
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
OSF
Open Skiff
b.o. 160.00 PLN 240.00 PLN Zaloguj
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 19 POL Dominik Buksak
POL Szymon Wierzbicki
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
2 2 POL Tytus Butowski
POL Łukasz Machowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
49er
3 888 POL Aleksandra Melzacka
POL Kinga Łoboda
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
49erFX
4 107 POL Marcel Marciniak
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU

49er
5 10640 POL Aleksander Siwiec

OSF
6 8188 POL Daria Pedowska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSF
7 11139 POL NATASZA TARNAWSKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
8 9425 POL Piotr Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
9 10269 POL JAN SUCHOCKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
10 8045 POL Liwia Liszkiewicz
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSF
11 8035 POL Aniela Frąckowiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
12 10569 POL Julia Biernacka

OSF
13 8186 POL Lena Maria Adamska

OSF
14 80210 POL Małgorzata Zielińska

OSF
15 10366 POL Kacper Płoszaj

OSF
16 10684 POL Bartłomiej JASIŃSKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
17 10528 POL Milan Utschik

OSF
18 8655 POL Maciej Barć
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
19 8541 POL Kacper Sprengler
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
20 8643 POL Ksawery Soćko
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
21 8610 POL Kornelia Soćko
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
22 10092 POL Maksym Kowalewski

OSF
23 7547 POL Julianna Ponto
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
24 9280 POL NICOLE LIETZAU
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
25 9850 POL Wiktor Sebastiański

OSF
26 8134 POL Dominika Godlewska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSF
27 155 POL Karolina Żurek
POL Wiktoria Ossowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
49erFX
28 7307 POL Jagoda Wiśniewska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSF
29 7482 POL Max Berliński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
30 476 POL Mikołaj Chłopek
POL Irmina Mrózek Gliszczynska
77 RACING CLUB
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Nacra 17
31 88 POL Gabriela Czapska
POL Hania Rajchert
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
49erFX
32 10940 POL Jan Muszynski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OSF
33 9809 POL Patryk Glinka

OSF
34 10929 POL Antoni Brzozowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OSF
35 10649 POL Laura Kwiatkowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
36 10067 POL Jakub Rozwadowski

OSF
37 2 POL Wiktor Welenc

OSF
38 12 POL Adam Głogowski
POL Maciej Krusiec
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
49er
39 1 POL Adam Głogowski
POL Maciej Krusiec
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
49er
40 8030 POL Barbara Riemer
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OSF
41 8660 POL Tymoteusz Gołyszny
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
42 9147 POL Konstanty Skwało

OSF
43 9213 POL Witold Woźnicki
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
OSF
Map

Gdynia Sailing Days
2020

Gdynia Sailing Days to bardzo duża impreza międzynarodowa. Przy organizacji organizatorzy, Polski Związek Żeglarski i władze miasta Gdyni muszą brać pod uwagę nie tylko sytuację w Polsce, ale też na świecie. Celem nadrzędnym jest bowiem zapewnienie bezpieczeństwa zawodnikom, trenerom, sędziom i innym uczestnikom imprezy. Po szerokich konsultacjach m.in. z międzynarodowymi i polskimi stowarzyszeniami klas regatowych udało się ustalić nowy termin tego żeglarskiego festiwalu, który w tym roku zapowiada się niezwykle emocjonująco, szczególnie jeśli chodzi o jego regatową część.

W ramach Gdynia Sailing Days rozegrane zostaną m.in. mistrzostwa świata w klasie Micro, młodzieżowe mistrzostwa świata w klasie 470, mistrzostwa Europy w klasie Finn. Podczas Gdynia Sailing Days odbędą się również regaty o mistrzostwo Polski klas olimpijskich, zatem na akwenie zobaczymy najlepszych polskich żeglarzy, poza klasą RS:X, która swoje mistrzostwa Polski rozegra w lipcu w Sopocie. 

Na starcie Gdynia Sailing Days, w regatach różnej rangi staną żeglarze takich klas, jak: Finn, Laser, Laser Radial, Laser 4.7, Optimist, Techno, L'Equipe, Cadet, RS:X, 29-er, 49er, 49erFX, 470, Skippi, Open Skiff, Nacra 17, Hobbie Cat 16, A-Class, Formula Open, zaplanowane są także zmagania w ramach Polskiej Ligi Żeglarskiej i Pucharu Polski Jachtów Kabinowych. 

...
  • 2020-09-05 - 2020-09-06
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. Delphia 24OD, Skippi 650, PPJK (T1,T2,T3, OPEN)

Więcej
...
  • 2020-08-30 - 2020-08-31
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPP K i M, L'Equipe Open, 29er U19 Open, TEC 293 K i M, RS:X U19 Open

Więcej
...
  • 2020-08-29 - 2020-08-30
Puchar Volvo Gdynia Sailing Days

kl. A-Class, Nacra 15, HC 16, Formuła Open, 2020

Więcej
...
  • 2020-08-28 - 2020-08-30
Mistrzostwa Polski

kl. Finn, Laser Standard, Laser Radial Kobiet

Więcej
...
  • 2020-08-24 - 2020-08-29
Micro Class World Championships

Micro Class World Championships 2020 will be held from 24th to 29th August 2020 in Marina Gdynia. They are organized by Polish Yachting Association in cooperation with "Stowarzyszenie Regatowe klasy Micro". On-line registration opens at 15th July an closes at 23th August.

Więcej
...
  • 2020-08-24 - 2020-08-26
Mistrzostwa Polski

kl. 470

Więcej
...
  • 2020-08-20 - 2020-08-22
Mistrzostwa Polski

kl. 49er, 49erFX, Nacra 17, OSF

Więcej
...
  • 2020-08-17 - 2020-08-19
Kinder Joy of moving - Puchar Trenerów

OPP grupa B

Więcej