Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Organizatorem regat Gdynia Sailing Days jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Gdyńskim Centrum Sportu.

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-07-09
Rejestracja do
2022-07-11
ILCA4CH
ILCA 4 Chłopców
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN Zaloguj
ILCA4DZ
ILCA 4 Dziewcząt
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN Zaloguj
ILCA6F
ILCA 6 F
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN Zaloguj
ILCA6M
ILCA 6 M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN Zaloguj
ILCA7
ILCA 7
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN Zaloguj
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 213208 POL Kornelia Klimas
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
ILCA4DZ
2 201018 POL Julia Turniak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
ILCA4DZ
3 185708 POL Maksymilian Kleszcz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
ILCA4CH
4 215952 POL Mikołaj Warot
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA7
5 194939 POL Jan Kamieński
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6M
6 194939 POL Jędrzej Anioła
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA4CH
7 213223 POL Matylda Ferenc
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4DZ
8 181181 POL Tomasz Wojtkowiak
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4CH
9 210956 POL Matylda Kowalik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ
ILCA4DZ
10 184808 LTU Ema Kuodyte

ILCA6F
11 206817 POL Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA4CH
12 218947 POL Ewa Konkol
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4CH
13 167667 LTU Liepa Sitkevičiūtė

ILCA6F
14 218163 LTU Lėja Savickaitė

ILCA6F
15 210006 POL Jakub Aleksander Rusiniak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4CH
16 191831 POL Michał Kuczmarski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA4CH
17 218385 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7
18 197719 POL Maria Ludwig
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4DZ
19 213207 POL Jakub Kuźmiński

ILCA4CH
20 197723 POL Ryszard Grochowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4CH
21 210163 LTU Juozas Gordevicius

ILCA6M
22 183316 LTU Evelina Jokubauskaitė

ILCA6F
23 202790 LTU Rokas Germanavicius

ILCA6M
24 186213 POL Marta Sochacka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
ILCA4DZ
25 212589 POL Piotr Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
26 171259 LTU Adrija Tomoševičiūtė

ILCA6F
27 216937 POL Karol Gaj
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4CH
28 211117 POL Marcin Pietrzak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA7
29 191845 POL Stanisław Osiński

ILCA4CH
30 178115 USA Andrei Ihnatsenka

ILCA7
31 206822 POL Szymon Kroczek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4CH
32 197725 POL Oskar Szpręglewski
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
ILCA4CH
33 216936 POL Wiktoria Harnasz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6F
34 192583 POL Angelina Zubel
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
35 166297 POL Bartosz Kramer

ILCA4CH

Gdynia Sailing Days
2022

...
  • 2022-07-23 - 2022-07-24
FWF Cup

kl.: FWF

Więcej
...
  • 2022-07-22 - 2022-06-24
Otwarte Mistrzostwa Polski

kl.: RS 21, Star

Więcej
...
  • 2022-07-20 - 2022-07-22
KINDER Joy of moving Puchar Trenerów

KINDER Joy of moving – Puchar Trenerów odbędzie się w terminie 20-22/07/2022 w ramach festiwalu Gdynia Sailing Days 2022. kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-19
29er EUROCUP

The 2022 29er European Championship will be held from 16 July - 19 July in Gdynia during Gdynia Sailing Days 2022 festival, Poland. All the details attached in NOR.

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-17
Puchar Gdynia Sailing Days

kl.: Micro, Delphia 24OD, N450, F

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-17
Puchar Gdynia Sailing Days

A-Class, N15, HC 16, Formula Open

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-19
Mistrzostwa Polski

kl.:49 er, 49 er FX

Więcej
...
  • 2022-07-15 - 2022-07-17
FD Euro Cup

FD

Więcej
...
  • 2022-07-14 - 2022-07-15
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT, 29er, OSF, l'Equipe

Więcej
...
  • 2022-07-11 - 2022-07-13
Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej
...
  • 2022-07-11 - 2022-07-13
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Więcej