Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Organizatorem regat Gdynia Sailing Days jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Gdyńskim Centrum Sportu.

2022-07-13 16:54:00

Rozpatrywanie prośby o zadośćuczynienie

W związku z kilkoma prośbami o zadośćuczynienie dotyczących barki przepływającej przez trasę wyścigu 7 ILCA 4 Złota zespół protestowy zarządza rozpatrywanie w celu rozważenia zadośćuczynienia dla wszystkich jachtów tej floty.

Rozpatrywanie odbędzie się o 17:10 w hangarze YKP Gdynia

 

DECYZJA: ZADOŚĆUCZYNIENIA NIE PRZYZNANO

2022-07-13 09:10:42

Komunikat nr 2

W biurze regat dostępne są nowe oznaczenia grupy złotej (opaski na kolumnę masztu).

2022-07-12 19:57:13

Lista startowa klasy ILCA 6 (Laser Radial) Silver

pobierz

2022-07-12 19:56:12

Lista startowa klasy ILCA 6 (Laser Radial) Gold

pobierz

2022-07-12 19:55:50

Lista startowa klasy ILCA 4 (Laser 4.7) Silver

pobierz

2022-07-12 19:55:33

Lista startowa klasy ILCA 4 (Laser 4.7) Gold

pobierz

2022-07-11 10:08:48

Komunikat nr 1

Akwen regat: BRAVO.

Kanał komisji sędziowskiej: 72 UKF.

2022-07-11 09:54:06

Lista startowa klasy ILCA 7 (Laser Standard)

pobierz

2022-07-08 16:26:49

Komunikat organizatora nr 1

Każdy uczestnik regat zabowiązany jest do umieszczenia jednej naklejki Gdynia Sailing Days 2022 na prawej burcie przy dziobie.

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-07-09
Rejestracja do
2022-07-11
ILCA4CH
ILCA 4 Chłopców
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
ILCA4DZ
ILCA 4 Dziewcząt
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
ILCA6F
ILCA 6 F
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6M
ILCA 6 M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA7
ILCA 7
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 213208 POL Kornelia Klimas
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
ILCA4DZ
2 201018 POL Julia Turniak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
ILCA4DZ
3 185708 POL Maksymilian Kleszcz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
ILCA4CH
4 215952 POL Mikołaj Warot
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA7
5 194939 POL Jan Kamieński
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6M
6 194939 POL Jędrzej Anioła
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA4CH
7 213223 POL Matylda Ferenc
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4DZ
8 181845 POL Tomasz Wojtkowiak
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4CH
9 210956 POL Matylda Kowalik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ
ILCA4DZ
10 184808 LTU Ema Kuodyte

ILCA6F
11 216552 POL Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA4CH
12 218947 POL Jan Konkol
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4CH
13 167667 LTU Liepa Sitkevičiūtė

ILCA6F
14 218163 LTU Lėja Savickaitė

ILCA6F
15 210005 POL Jakub Aleksander Rusiniak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4CH
16 209824 POL Natalia Ziółkowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4DZ
17 191831 POL Michał Kuczmarski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA4CH
18 198207 POL Helena Moritz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
ILCA4DZ
19 218385 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7
20 191841 POL Antoni Michalik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
ILCA4CH
21 195831 POL Maria Ludwig
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4DZ
22 213207 POL Jakub Kuźmiński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4CH
23 197723 POL Ryszard Grochowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4CH
24 210163 LTU Juozas Gordevicius

ILCA6M
25 183316 LTU Evelina Jokubauskaitė

ILCA6F
26 202750 LTU Rokas Germanavicius

ILCA6M
27 186213 POL Marta Sochacka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
ILCA4DZ
28 212589 POL Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
29 201832 POL Kacper Wysocki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
ILCA4CH
30 171259 LTU Adrija Tomoševičiūtė

ILCA6F
31 216937 POL Karol Gaj
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4CH
32 211117 POL Marcin Pietrzak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA7
33 191845 POL Stanisław Osiński

ILCA4CH
34 178115 USA Andrei Ihnatsenka

ILCA7
35 206822 POL Szymon Kroczek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4CH
36 197725 POL Oskar Szpręglewski
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
ILCA4CH
37 216936 POL Wiktoria Harnasz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6F
38 193510 POL Angelina Zubel
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4DZ
39 166297 POL Antoni Kramer
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA4CH
40 183429 POL Zofia Franecka
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA4DZ
41 160735 POL Natalia Krysta
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING
ILCA6F
42 176460 POL Mateusz Kayser
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA4CH
43 168060 POL Krzysztof Knasiecki
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA4CH
44 212648 POL NATASZA TARNAWSKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4DZ
45 214065 POL Tobiasz Zabiegałowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4CH
46 190829 POL Wiktoria Sajdak
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA4DZ
47 214222 POL Jakub Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
48 200430 POL Konrad Kunc
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4CH
49 198206 POL Michalina Pawelczyk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA4DZ
50 215555 POL Hubert Nowicki
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4CH
51 216546 POL Amelia Szygenda
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA4DZ
52 211298 POL Aleksandra Jędryka
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6F
53 210007 POL Igor Barcikowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA7
54 209914 POL Dominik Masłoń
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6M
55 197724 POL Julia Czerwiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4DZ
56 205219 POL Kacper Niewiadomski

ILCA4CH
57 207574 POL Hanna Rogowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4DZ
58 207349 POL Danuta Grudzień
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
ILCA4DZ
59 160731 POL Michał Klimko
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
ILCA6M
60 193510 POL Maciej Iliński
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
61 214218 POL Jan Melzer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
62 173475 POL Jakub Piesiewicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
63 196348 POL Rafał Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4CH
64 204343 POL Kajetan Linow
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
ILCA4CH
65 185443 POL Maksymilian Wróbel
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4CH
66 206820 POL Jakub Wegiera
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
ILCA4CH
67 203114 POL Alexander Nowak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
ILCA4CH
68 216815 POL Weronika Kocieniewska
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
ILCA4DZ
69 207579 POL Aleksander Unruh
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA7
70 195031 POL Kacper Stęplowski
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4CH
71 210943 POL Gabriel Małecki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA7
72 191842 POL Mateusz Gigielewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
73 218387 POL Jakub Jaworski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
ILCA4CH
74 164430 POL Kacper Kadłubowski
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4CH
75 205648 POL Julia Tomaszewska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6F
76 218788 POL MATEUSZ ŚLEDZIK
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
77 206823 POL Tomasz Nitka
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
78 2024 POL Hubert Frączkowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA4CH
79 218376 LTU Gustas Pipiras

ILCA6M
80 193701 LTU Smila Blinstrubaite

ILCA6F
81 193676 LTU Herkus Stasys Mikelis

ILCA6M
82 213224 POL Jan Psiuk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4CH
83 160419 POL Magdalena Psiuk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4DZ
84 210947 POL Ignacy Jabłkowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA4CH
85 174817 LTU Tomas Blinstrubas

ILCA6M
86 195308 POL Konstantyn Podwojski
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
87 210009 POL Adam Sokołowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
88 161696 POL Krzysztof Łucyk
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4CH
89 186831 POL Kamil Stemplewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
90 214736 POL Kacper Kostarz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
ILCA4CH
91 214835 POL Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA7
92 210011 POL Maksymilian Luto
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4CH
93 192860 POL Mateusz Biały
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4CH
94 218384 POL Oskar Sawicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6M
95 182193 POL Konrad Marlewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4CH
96 195867 POL Wiktor GAJDA
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA4CH
97 191862 POL Filip Poterski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA4CH
98 186837 POL Jakub Rajmer
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4CH
99 207348 POL Weronika Folmer
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
ILCA4DZ
100 216807 POL IGOR MIROWSKI
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
101 185247 POL Mateusz Kajanek
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4CH
102 207855 POL NINA MIROWSKA
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA4DZ
103 203776 POL MICHAŁ TRZPIS
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4CH
104 213229 POL Borys Łabędzki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
ILCA4CH
105 210013 POL Maciej Dudek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4CH
106 220731 POL Martyna Stachowiak
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
ILCA4DZ
107 214223 POL Stanisław Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
108 176745 POL Jakub Gil
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
109 208653 POL Mateusz Kundzier
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
110 186236 POL Kornelia Soćko
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4DZ
111 210009 POL Michał Musielak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4CH
112 211218 POL Franciszek Miłosz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4CH
113 213085 LTU Titas Mockevicius

ILCA6M
114 194700 LTU Jokūbas Mirinas

ILCA6M
115 198045 POL Srbastian Rzepa
KOŁO YACHT CLUB PTTK ODDZIAŁ BESKID NOWY SĄCZ
ILCA4CH
116 183129 POL Mikołaj Madejak
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA4CH
117 204911 POL Hubert Kajmowicz
KOŁO YACHT CLUB PTTK ODDZIAŁ BESKID NOWY SĄCZ
ILCA4CH
118 205334 POL Miłosz Orszulak

ILCA4CH
119 215169 POL Maciej Kowalski
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4CH
120 213209 POL Jakub Krysiński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA4CH
121 218365 POL Jakub Podziewski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4CH
122 180701 POL Marta Wójciak
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4DZ
123 188825 POL Sarah Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6F
124 205298 POL Zuzanna Bukowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4DZ
125 215267 POL Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
126 186834 POL Lena Małecka
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4DZ
127 214732 POL Jan Wiśniewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA4CH
128 205646 POL Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6M
129 167931 POL Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA4DZ
130 215004 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6F
131 192834 POL Piotr Grzesiek
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA4CH
132 205297 POL Szymon Łysik
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4CH
133 180729 POL Kacper Fabian
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6M
134 222781 LTU Matas Kniubas

ILCA6M
135 216546 POL Antoni Nazimek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6M
136 205301 POL Filip Sroczyński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
ILCA4CH
137 159480 POL Krzysztof Dobrowolski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
ILCA7
138 197749 POL Alessandro Di Bugno
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA4CH
139 201081 POL Ksawery Soćko
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4CH
140 217493 POL Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
141 210943 POL Anna Gronwald
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6F
142 188824 POL Stefan Marciniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA7
143 213233 POL Piotr Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4CH
144 214346 POL Zuzanna Szymanowicz
KOŁOBRZESKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
145 217940 POL Igor Kinasz
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4CH
146 210946 POL Iwo Gogołkiewicz
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA7
147 210943 POL Alicja Dawidowska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4DZ
148 140919 POL Szymon Szymanowicz
KOŁOBRZESKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
149 184592 POL Jolanta Jakubczyk
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
150 215784 POL Tomasz Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA7
151 207740 EST Bo Aaron Kooser

ILCA7
152 205645 POL Jan Krawczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
153 214348 POL Amelia Kałużyńska
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA4DZ
154 176746 POL Hieronim Hendler
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4CH
155 160406 POL Jeremi Ślusarski
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA6M
156 215820 POL Nawojka Ślusarska
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA6F
157 166479 POL Wiktor Welenc
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
ILCA4CH
158 167806 POL Teodor Kasprzyk
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA4CH
159 210180 POL Kacper Michalski
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA4CH
160 206680 POL Maksym Kowalewski
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
ILCA6M
161 184591 POL Anna Zwara
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
ILCA6F
162 196962 POL Marta Zwara
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4DZ
163 188752 POL Adam Cwojdziński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA4CH
164 216121 POL Kacper Rodziewicz
KOŁOBRZESKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
165 218964 POL Kinga Szlachetka
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4DZ
166 216933 POL Julia Szotyńska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6F
167 216119 POL Kamil Szlachetka
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
168 191835 POL Aleksander Chojnowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
169 210788 POL Laura Banach
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
170 207681 POL Adam Grycuk
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4CH
171 214221 POL Lena Cituk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
172 174481 POL Jakub Gulczyński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA4CH
173 214812 POL Oskar Ponto
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
174 168053 POL Olek Ponto
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6M
175 217499 POL Antoni Kiliszek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
176 192638 POL Aleksandra Zastawna
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4DZ
177 180752 POL Aleksandra Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA6F
178 191191 POL FILIP MILOSZEWSKI
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7
179 215388 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
180 202450 POL Aleksander Paczos
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4CH
181 209814 POL Tomasz Sobota
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA4CH
182 211258 POL Damian Sobota
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6M
183 208691 POL Alicja Sobota
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6F
184 206499 POL Wojciech Sikorski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA4CH
185 205301 POL Wiktor Sebastiański
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
ILCA6M
186 195310 POL Wiktor Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA4CH
187 210786 POL Mateusz Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA7
188 217564 POL Filip Jarosiewicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
189 220370 POL Kacper Radzikowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA7
190 191838 POL Emilia Maziarz
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4DZ
191 210287 POL julia maziarz
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4DZ
192 211299 POL Szymon Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA7
193 212189 LAT Roberts Štāls-Buls

ILCA7
194 195785 POL Michał Bortkiewicz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
ILCA6M
195 219008 LAT Emils Amsils

ILCA4CH
196 216766 LAT Karlis Junkers

ILCA7
197 204341 POL Krzysztof Krauze
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4CH
198 213337 POL Wiktor Łasak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4CH
199 217818 LTU Giedrius Talijunas

ILCA7
200 191181 POL Krzysztof Olejnik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6M
201 170891 POL Laura Kowalska
KLUB NARCIARSKI LIDER
ILCA4DZ
202 202449 POL Jakub Rozwadowski
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
ILCA4CH
203 208158 POL Janka Dmochowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6F
204 180716 POL Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
205 210138 POL Wiktor Radziej
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
206 210564 POL JAN SUCHOCKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4CH
207 213331 POL Filip Oleszczyk
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6M
208 219536 POL Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA7
209 207098 POL Marek Sokołowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
210 216552 POL Nikodem Górski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
211 215003 POL Filip Brzostowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA4CH
212 221154 POL Konstanty Skwało
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
ILCA6M
213 185635 POL Michał Dębkowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
214 191837 POL Nikodem Machejko
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
215 216732 POL Maja Szwejk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
216 205216 POL Mateusz Narloch
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
217 220729 POL Mariusz Kowalewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
218 218947 POL Julia Szymczak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6F
219 214181 POL Krzysztof Szklarski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA4CH
220 213549 POL Miłosz Michalak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA7
221 217559 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA7
222 215328 ITA Fryderyk Julke
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
ILCA4CH
Klasa: ILCA4 Gold Fleet Results as of 17:46 on July 13, 2022, Gdynia, 11 - 13.07.2022 r.
Rank Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 F1 F2 F3 Score
1 POL 210005 Jakub Aleksander Rusiniak M 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (19.0) 3.0 2.0 11.0
2 POL 210013 Maciej Dudek M 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (19.0 SCP) 6.0 1.0 13.0
3 POL 207348 Weronika Folmer F 1999 KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 3.0 3.0 3.0 2.0 4.0 2.0 2.0 (9.0) 19.0
4 LAT 219008 Emils Amsils M 2005 --- 1.0 2.0 2.0 3.0 2.0 9.0 5.0 (11.0) 24.0
5 POL 214732 Jan Wiśniewski M 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 10.0 1.0 2.0 4.0 3.0 1.0 (52.0) 5.0 26.0
6 POL 198206 Michalina Pawelczyk F 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2.0 6.0 4.0 (57.0 UFD) 7.0 6.0 1.0 8.0 34.0
7 POL 196348 Rafał Balicki M 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 3.0 3.0 3.0 2.0 12.0 (33.0) 10.0 36.0
8 POL 216552 Michał "Kornik" Skawiński M 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 9.0 5.0 (14.0) 11.0 6.0 3.0 7.0 4.0 45.0
9 POL 206822 Szymon Kroczek M 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 5.0 12.0 9.0 6.0 9.0 4.0 (17.0) 6.0 51.0
10 POL 213223 Matylda Ferenc F 2007 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 6.0 4.0 7.0 5.0 6.0 17.0 (49.0) 7.0 52.0
11 POL 167931 Zofia Pospieszna F 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 6.0 4.0 9.0 7.0 5.0 (47.0) 19.0 3.0 53.0
12 POL 176746 Hieronim Hendler M 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 5.0 6.0 9.0 4.0 14.0 (30.0) 12.0 54.0
13 POL 207574 Hanna Rogowska F 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 6.0 8.0 5.0 10.0 (27.0) 8.0 17.0 59.0
14 POL 210011 Maksymilian Luto M 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 8.0 9.0 4.0 2.0 3.0 (31.0) 15.0 19.0 60.0
15 POL 207349 Danuta Grudzień F 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY (15.0) 14.0 10.0 12.0 13.0 13.0 4.0 14.0 80.0
16 POL 167806 Teodor Kasprzyk M 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 20.0 8.0 6.0 9.0 7.0 (22.0) 21.0 15.0 86.0
17 POL 209824 Natalia Ziółkowska F 2007 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 4.0 (57.0 RET) 5.0 7.0 12.0 11.0 41.0 13.0 93.0
18 POL 214181 Krzysztof Szklarski M 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 14.0 23.0 11.0 4.0 8.0 18.0 (48.0) 16.0 94.0
19 POL 207855 Nina Mirowska F 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 12.0 8.0 13.0 14.0 18.0 (32.0) 11.0 18.0 94.0
20 POL 210564 Jan Suchocki M 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 8.0 15.0 10.0 6.0 8.0 26.0 23.0 (27.0) 96.0
21 POL 200430 Konrad Kunc M 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 13.0 22.0 19.0 17.0 9.0 8.0 12.0 (46.0) 100.0
22 POL 214736 Kacper Kostarz M 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 7.0 17.0 12.0 22.0 16.0 (45.0) 9.0 20.0 103.0
23 POL 193510 Angelina Zubel F 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 10.0 11.0 8.0 12.0 (29.0) 24.0 25.0 104.0
24 POL 188752 Adam Cwojdziński M 2006 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 7.0 7.0 5.0 11.0 18.0 (34.0) 28.0 29.0 105.0
25 POL 204343 Kajetan Linow M 2007 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 12.0 7.0 7.0 13.0 5.0 39.0 22.0 (47.0) 105.0
26 POL 212648 Natasza Tarnawska F 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 18.0 13.0 15.0 18.0 15.0 10.0 18.0 (30.0) 107.0
27 POL 216937 Karol Gaj M 2007 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 22.0 14.0 16.0 13.0 19.0 (25.0) 10.0 23.0 117.0
28 POL 206820 Jakub Wegiera M 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD 26.0 11.0 13.0 18.0 16.0 16.0 (51.0) 24.0 124.0
29 POL 213209 Jakub Krysiński M 2007 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13.0 11.0 12.0 10.0 (57.0 DNF) 20.0 27.0 33.0 126.0
30 POL 215555 Hubert Nowicki M 2007 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 9.0 9.0 8.0 25.0 21.0 23.0 34.0 (44.0) 129.0
31 POL 183129 Mikołaj Madejak M 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 11.0 10.0 28.0 27.0 10.0 (38.0) 13.0 36.0 135.0
32 POL 209814 Tomasz Sobota M 2009 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 22.0 21.0 22.0 20.0 21.0 5.0 29.0 (32.0) 140.0
33 POL 164430 Kacper Kadłubowski M 2007 LOK KLUB WODNY GARLAND 23.0 21.0 18.0 16.0 14.0 30.0 20.0 (31.0) 142.0
34 POL 191831 Michał Kuczmarski M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 21.0 20.0 18.0 26.0 26.0 15.0 16.0 (58.0 DNF) 142.0
35 POL 213229 Borys Łabędzki M 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD 30.0 16.0 27.0 16.0 24.0 (44.0) 14.0 21.0 148.0
36 POL 210287 Julia Maziarz F 2006 LOK KLUB WODNY GARLAND 17.0 28.0 23.0 21.0 19.0 21.0 (45.0) 22.0 151.0
37 POL 213337 Wiktor Łasak M 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 16.0 22.0 20.0 8.0 14.0 37.0 (47.0) 40.0 157.0
38 POL 202449 Jakub Rozwadowski M 2006 FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 19.0 12.0 25.0 10.0 16.5 RDGb 46.0 (58.0 UFD) 39.0 167.5
39 POL 210180 Kacper Michalski M 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 34.0 16.0 24.0 14.0 24.0 (51.0) 32.0 26.0 170.0
40 POL 215169 Maciej Kowalski M 2007 LOK KLUB WODNY GARLAND 26.0 (57.0 UFD) 14.0 12.0 11.0 24.0 35.0 54.0 176.0
41 POL 192638 Aleksandra Zastawna F 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 10.0 15.0 26.0 15.0 22.0 (55.0) 44.0 45.0 177.0
42 POL 210947 Ignacy Jabłkowski M 2009 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 25.0 28.0 24.0 15.0 13.0 (54.0) 31.0 52.0 188.0
43 POL 201832 Kacper Wysocki M 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 21.0 32.0 33.0 20.0 15.0 43.0 26.0 (49.0) 190.0
44 POL 191841 Antoni Michalik M 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 29.0 24.0 26.0 34.0 20.0 33.0 25.0 (50.0) 191.0
45 POL 217940 Igor Kinasz M 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE 31.0 20.0 19.0 26.0 (57.0 DNF) 28.0 39.0 34.0 197.0
46 POL 218387 Jakub Jaworski M 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 34.0 26.0 17.0 29.0 23.0 35.0 (46.0) 38.0 202.0
47 POL 211218 Franciszek Miłosz M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 20.0 33.0 30.0 19.0 25.0 (53.0) 36.0 41.0 204.0
48 POL 218964 Kinga Szlachetka F 2008 LOK KLUB WODNY GARLAND 27.0 19.0 21.0 27.0 25.0 (52.0) 50.0 35.0 204.0
49 POL 195031 Kacper Stęplowski M 2009 LOK KLUB WODNY GARLAND 28.0 19.0 15.0 30.0 27.0 (48.0) 38.0 48.0 205.0
50 POL 218947 Jan Konkol M 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 25.0 27.0 32.0 28.0 17.0 (41.0) 40.0 37.0 206.0
51 POL 206499 Wojciech Sikorski M 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 37.0 18.0 25.0 22.0 28.0 (49.0) 37.0 43.0 210.0
52 POL 191838 Emilia Maziarz F 2008 LOK KLUB WODNY GARLAND 18.0 (57.0 UFD) 21.0 24.0 17.0 40.0 43.0 53.0 216.0
53 POL 201018 Julia Turniak F 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 29.0 31.0 33.0 19.0 23.0 (50.0) 42.0 42.0 219.0
54 POL 198207 Helena Moritz F 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 33.0 23.0 27.0 29.0 20.0 36.0 (53.0) 51.0 219.0
55 POL 215003 Filip Brzostowski M 2007 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 37.0 18.0 23.0 17.0 57.0 DSQ 42.0 (58.0 DNC) 28.0 222.0
56 POL 205298 Zuzanna Bukowska F 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 17.0 13.0 16.0 21.0 57.0 DNF (58.0 DNC) 58.0 DNC 58.0 DNC 240.0
57 POL 196962 Marta Zwara F 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 40.0 57.0 UFD 17.0 25.0 11.0 (58.0 DNC) 58.0 DNC 58.0 DNC 266.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 57, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA4 Silver Fleet Results as of 17:46 on July 13, 2022, Gdynia, 11 - 13.07.2022 r.
Rank Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 F1 F2 F3 Score
1 POL 214348 Amelia Kałużyńska F 2007 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 11.0 17.0 22.0 (57.0 DNC) 57.0 DNC 18.0 13.0 2.0 140.0
2 POL 203776 Michał Trzpis M 2008 LOK KLUB WODNY GARLAND 15.0 35.0 36.0 (57.0 DNC) 57.0 DNC 2.0 1.0 1.0 147.0
3 POL 213207 Jakub Kuźmiński M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 23.0 27.0 29.0 (39.0) 31.0 25.0 9.0 4.0 148.0
4 POL 214065 Tobiasz Zabiegałowski M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 24.0 32.0 47.0 43.0 (57.0 DNF) 1.0 2.0 3.0 152.0
5 POL 181845 Tomasz Wojtkowiak M 2008 CENTRUM ŻEGLARSKIE 19.0 (57.0 DNF) 40.0 23.0 30.0 17.0 3.0 24.0 156.0
6 POL 202450 Aleksander Paczos M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 32.0 24.0 41.0 44.0 (57.0 DNF) 3.0 4.0 13.0 161.0
7 POL 194939 Jędrzej Anioła M 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (41.0) 36.0 34.0 41.0 29.0 15.0 8.0 5.0 168.0
8 POL 213224 Jan Psiuk M 2008 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 16.0 39.0 43.0 42.0 (57.0 DNF) 9.0 12.0 8.0 169.0
9 POL 204911 Hubert Kajmowicz M 2007 KOŁO YACHT CLUB PTTK ODDZIAŁ BESKID NOWY 32.0 26.0 29.0 (36.0) 22.0 28.0 11.0 22.0 170.0
10 POL 220731 Martyna Stachowiak F 2008 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 38.0 33.0 20.0 23.0 (57.0 DNF) 20.0 10.0 29.0 173.0
11 POL 205297 Szymon Łysik M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 31.0 (40.0) 30.0 30.0 27.0 16.0 25.0 15.0 174.0
12 POL 185247 Mateusz Kajanek M 2008 LOK KLUB WODNY GARLAND 24.0 25.0 (57.0 DNF) 57.0 DNC 57.0 DNC 19.0 5.0 11.0 198.0
13 POL 166479 Wiktor Welenc M 2006 FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 30.0 30.0 35.0 28.0 (57.0 DNF) 43.0 24.0 10.0 200.0
14 POL 195310 Wiktor Raszka M 2009 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 41.0 29.0 34.0 32.0 (57.0 DNF) 13.0 37.0 14.0 200.0
15 POL 210009 Michał Musielak M 2009 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (57.0 RET) 34.0 31.0 35.0 57.0 DNF 31.0 7.0 6.0 201.0
16 POL 213208 Kornelia Klimas F 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 40.0 25.0 36.0 33.0 28.0 (41.0) 30.0 9.0 201.0
17 POL 197724 Julia Czerwiak F 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (46.0) 35.0 37.0 24.0 26.0 21.0 35.0 23.0 201.0
18 POL 186236 Kornelia Soćko F 2007 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 42.0 47.0 37.0 31.0 (57.0 DNF) 6.0 15.0 25.0 203.0
19 POL 185708 Maksymilian Kleszcz M 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ (45.0) 44.0 45.0 37.0 29.0 12.0 18.0 27.0 212.0
20 POL 185443 Maksymilian Wróbel M 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE 44.0 30.0 32.0 31.0 (57.0 DNF) 36.0 23.0 16.0 212.0
21 POL 203114 Alexander Nowak M 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD 45.0 40.0 38.0 38.0 (57.0 DNF) 4.0 19.0 37.0 221.0
22 POL 182193 Konrad Marlewski M 2008 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 27.0 38.0 46.0 32.0 (57.0 DNF) 7.0 16.0 56.0 RET 222.0
23 POL 168060 Krzysztof Knasiecki M 2009 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 36.0 39.0 44.0 38.0 (57.0 DNF) 24.0 22.0 19.0 222.0
24 POL 205219 Kacper Niewiadomski M 2007 LOK KLUB WODNY GARLAND 28.0 36.0 28.0 36.0 (57.0 DNF) 33.0 43.0 20.0 224.0
25 POL 190829 Wiktoria Sajdak F 2006 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 43.0 37.0 41.0 (57.0 DNC) 57.0 DNC 11.0 6.0 30.0 225.0
26 POL 216546 Amelia Szygenda F 2008 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 33.0 43.0 35.0 (57.0 DNC) 57.0 DNC 37.0 31.0 7.0 243.0
27 POL 186834 Lena Małecka F 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE 35.0 29.0 31.0 (57.0 DNS) 57.0 DNS 45.0 27.0 21.0 245.0
28 POL 213233 Piotr Małachowski M 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 35.0 44.0 43.0 (57.0 DNC) 57.0 DNC 5.0 34.0 33.0 251.0
29 POL 207681 Adam Grycuk M 2007 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (57.0 DNF) 38.0 39.0 33.0 57.0 DNF 44.0 26.0 17.0 254.0
30 POL 216815 Weronika Kocieniewska F 2006 KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 42.0 37.0 40.0 (57.0 DNC) 57.0 DNC 27.0 42.0 12.0 257.0
31 POL 197723 Ryszard Grochowski M 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 44.0 42.0 42.0 35.0 (57.0 DNF) 38.0 28.0 31.0 260.0
32 POL 180701 Marta Wójciak F 2009 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 43.0 (57.0 DNF) 49.0 57.0 DNC 57.0 DNC 23.0 14.0 18.0 261.0
33 POL 170891 Laura Kowalska F 2009 KLUB NARCIARSKI LIDER 46.0 45.0 45.0 45.0 (57.0 DNF) 34.0 21.0 28.0 264.0
34 POL 186837 Jakub Rajmer M 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE 47.0 42.0 39.0 34.0 (57.0 DNF) 29.0 20.0 56.0 DNF 267.0
35 POL 161696 Krzysztof Łucyk M 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 39.0 46.0 44.0 42.0 (57.0 DNF) 46.0 32.0 32.0 281.0
36 POL 197725 Oskar Szpręglewski M 2007 KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 50.0 48.0 51.0 (57.0 DNF) 57.0 DNC 8.0 40.0 38.0 292.0
37 POL 183429 Zofia Franecka F 2008 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 38.0 41.0 (57.0 DNF) 41.0 57.0 DNF 35.0 29.0 56.0 DNF 297.0
38 POL 218365 Jakub Podziewski M 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 48.0 47.0 50.0 39.0 (57.0 DNF) 26.0 56.0 DNF 36.0 302.0
39 POL 2024 Hubert Frączkowski M 2009 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 51.0 50.0 46.0 40.0 (57.0 DNF) 40.0 41.0 34.0 302.0
40 POL 201081 Ksawery Soćko M 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 49.0 48.0 (57.0 RET) 57.0 DNC 57.0 DNC 10.0 46.0 39.0 306.0
41 POL 192860 Mateusz Biały M 2009 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 39.0 31.0 (57.0 RET) 57.0 RET 57.0 RET 14.0 56.0 DNF 56.0 RET 310.0
42 POL 166297 Antoni Kramer M 2009 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 52.0 49.0 (57.0 RET) 57.0 DNC 57.0 DNC 22.0 17.0 56.0 DNF 310.0
43 POL 192834 Piotr Grzesiek M 2009 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 36.0 34.0 38.0 37.0 (57.0 DNF) 56.0 DNF 56.0 DNF 56.0 DNF 313.0
44 POL 191862 Filip Poterski M 2009 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 48.0 43.0 (57.0 RET) 57.0 DNC 57.0 DNC 30.0 33.0 56.0 RET 324.0
45 POL 205301 Filip Sroczyński M 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD 52.0 45.0 48.0 (57.0 DNC) 57.0 DNC 32.0 38.0 56.0 DNF 328.0
46 POL 174481 Jakub Gulczyński M 2007 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 54.0 (57.0 DNF) 57.0 DNF 57.0 DNC 57.0 DNC 39.0 39.0 26.0 329.0
47 POL 205334 Miłosz Orszulak M 2008 --- (57.0 DNF) 51.0 57.0 RET 57.0 DNC 57.0 DNC 42.0 56.0 DNF 35.0 355.0
48 POL 195867 Wiktor Gajda M 2008 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 49.0 41.0 42.0 (57.0 DNC) 57.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 357.0
49 ITA 215328 Fryderyk Julke M 2007 FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE (57.0 DNC) 57.0 DNC 57.0 DNC 40.0 57.0 DNF 56.0 DNF 36.0 56.0 DNF 359.0
50 POL 195831 Maria Ludwig F 2007 LOK KLUB WODNY GARLAND 47.0 46.0 (57.0 RET) 57.0 DNC 57.0 DNC 56.0 DNF 44.0 56.0 DNF 363.0
51 POL 204341 Krzysztof Krauze M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 56.0 (57.0 DNF) 57.0 RET 57.0 DNC 57.0 DNC 47.0 45.0 56.0 DNF 375.0
52 POL 176460 Mateusz Kayser M 2009 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 51.0 49.0 (57.0 DNF) 57.0 DNC 57.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 382.0
53 POL 160419 Magdalena Psiuk F 2010 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 55.0 50.0 (57.0 RET) 57.0 DNC 57.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 387.0
54 POL 186213 Marta Sochacka F 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 50.0 (57.0 DNF) 57.0 DNF 57.0 DNC 57.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 389.0
55 POL 210943 Alicja Dawidowska F 2008 CENTRUM ŻEGLARSKIE 53.0 (57.0 DNF) 57.0 DNF 57.0 DNC 57.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 392.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 55, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 Gold Fleet Results as of 13:10 on July 17, 2022, Gdynia, 11 - 13.07.2022 r.
Rank Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 F1 F2 F3 Score
1 POL 217493 Filip Olszewski M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 3.0 (41.0 DNF) 10.0
2 POL 205645 Jan Krawczyk M 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 1.0 2.0 2.0 (3.0) 2.0 1.0 12.0
3 POL 215388 Jacek Kalinowski M 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 (7.0) 7.0 1.0 1.0 7.0 1.0 2.0 22.0
4 POL 217564 Filip Jarosiewicz M 2006 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 8.0 5.0 8.0 5.0 4.0 4.0 (33.0) 3.0 37.0
5 POL 193510 Maciej Iliński M 2004 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 6.0 6.0 6.0 5.0 2.0 (15.0) 11.0 5.0 41.0
6 LTU 218376 Gustas Pipiras M 2005 --- 6.0 3.0 3.0 4.0 3.0 (29.0) 4.0 19.0 42.0
7 POL 216546 Antoni Nazimek M 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 12.0 3.0 5.0 6.0 4.0 8.0 7.0 (24.0) 45.0
8 POL 214812 Oskar Ponto M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 (12.0) 6.0 10.0 6.0 6.0 9.0 4.0 45.0
9 POL 191842 Mateusz Gigielewicz M 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 1.0 4.0 1.0 3.0 6.0 (24.0) 10.0 23.0 48.0
10 POL 214222 Jakub Kluk M 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 2.0 2.0 11.0 7.0 3.0 13.0 (40.0) 13.0 51.0
11 POL 191181 Krzysztof Olejnik M 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 10.0 (14.0) 9.0 4.0 5.0 9.0 6.0 12.0 55.0
12 POL 218384 Oskar Sawicki M 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE 9.0 16.0 3.0 10.0 7.0 5.0 (17.0) 11.0 61.0
13 POL 180716 Szymon Janiak M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 17.0 9.0 4.0 3.0 5.0 (21.0) 14.0 10.0 62.0
14 POL 214221 Lena Cituk F 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 3.0 4.0 4.0 12.0 (42.0 DNF) 11.0 22.0 7.0 63.0
15 POL 205216 Mateusz Narloch M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 5.0 13.0 15.0 2.0 8.0 (41.0 DSQ) 15.0 9.0 67.0
16 LTU 202750 Rokas Germanavicius M 2008 --- 12.0 5.0 8.0 12.0 11.0 20.0 (21.0) 6.0 74.0
17 LTU 184808 Ema Kuodyte F 2007 --- 8.0 7.0 7.0 11.0 9.0 (33.0) 19.0 17.0 78.0
18 POL 212589 Jakub Rzeszotek M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 11.0 8.0 16.0 7.0 8.0 17.0 (39.0) 21.0 88.0
19 POL 216732 Maja Szwejk F 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 5.0 13.0 5.0 6.0 11.0 26.0 (37.0) 26.0 92.0
20 POL 215267 Iwo Barański M 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 13.0 12.0 12.0 14.0 14.0 14.0 13.0 (30.0) 92.0
21 LTU 210163 Juozas Gordevicius M 1982 --- 9.0 16.0 17.0 20.0 (42.0 DNF) 10.0 20.0 8.0 100.0
22 POL 205646 Maksymilian Kruczyński M 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 4.0 20.0 14.0 14.0 12.0 (36.0) 12.0 25.0 101.0
23 POL 210009 Adam Sokołowski M 2003 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 7.0 1.0 2.0 (42.0 RET) 42.0 RET 2.0 8.0 41.0 RET 103.0
24 POL 180752 Aleksandra Długołęcka F 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 11.0 10.0 9.0 9.0 18.0 19.0 (32.0) 29.0 105.0
25 POL 176745 Jakub Gil M 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 6.0 10.0 17.0 14.0 31.0 (34.0) 16.0 107.0
26 POL 180729 Kacper Fabian M 2002 CENTRUM ŻEGLARSKIE 18.0 15.0 24.0 8.0 (42.0 DNF) 22.0 5.0 18.0 110.0
27 POL 205648 Julia Tomaszewska F 2000 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 20.0 10.0 10.0 13.0 17.0 (37.0) 27.0 14.0 111.0
28 POL 206680 Maksym Kowalewski M 2006 FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 16.0 14.0 11.0 8.0 10.0 (30.0) 26.0 28.0 113.0
29 POL 215820 Nawojka Ślusarska F 2003 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI (42.0 RET) 9.0 14.0 18.0 15.0 16.0 30.0 15.0 117.0
30 POL 217499 Antoni Kiliszek M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 14.0 8.0 12.0 15.0 12.0 (41.0 DNF) 23.0 35.0 119.0
31 POL 184592 Tymon Gajdziński M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 14.0 21.0 29.0 9.0 10.0 18.0 18.0 (32.0) 119.0
32 POL 208158 Janka Dmochowska F 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 15.0 19.0 17.0 (42.0 DNF) 15.0 12.0 24.0 20.0 122.0
33 POL 215004 Aleksandra Borucka F 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 7.0 11.0 (42.0 RET) 13.0 13.0 34.0 16.0 37.0 131.0
34 POL 209914 Dominik Masłoń M 2005 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 26.0 11.0 19.0 16.0 16.0 23.0 25.0 (34.0) 136.0
35 POL 210788 Laura Banach F 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 23.0 25.0 13.0 11.0 9.0 32.0 28.0 (33.0) 141.0
36 POL 186831 Kamil Stemplewski M 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 19.0 15.0 16.0 22.0 13.0 28.0 (36.0) 31.0 144.0
37 POL 168053 Olek Ponto M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 10.0 18.0 20.0 24.0 21.0 25.0 (31.0) 27.0 145.0
38 LTU 213085 Titas Mockevicius M 2007 --- 22.0 23.0 18.0 17.0 17.0 27.0 (29.0) 22.0 146.0
39 POL 216119 Kamil Szlachetka M 2006 LOK KLUB WODNY GARLAND 15.0 20.0 13.0 18.0 18.0 (38.0) 38.0 36.0 158.0
40 LTU 218163 L?ja Savickait? F 2002 --- 21.0 17.0 20.0 16.0 16.0 35.0 35.0 (41.0 DNF) 160.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 40, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 Silver Fleet Results as of 18:01 on July 13, 2022, Gdynia, 11 - 13.07.2022 r.
Rank Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 F1 F2 F3 Score
1 POL 173475 Jakub Piesiewicz M 2005 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (31.0) 29.0 31.0 19.0 19.0 3.0 3.0 4.0 108.0
2 POL 220729 Mariusz Kowalewski M 1967 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 16.0 18.0 22.0 (42.0 DNF) 42.0 DNF 6.0 2.0 3.0 109.0
3 POL 216936 Wiktoria Harnasz F 2005 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (28.0) 26.0 26.0 22.0 20.0 10.0 4.0 6.0 114.0
4 LTU 193676 Herkus Stasys Mikelis M 2004 --- 25.0 24.0 21.0 19.0 19.0 8.0 (41.0 DNF) 2.0 118.0
5 POL 216552 Nikodem Górski M 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 17.0 25.0 15.0 25.0 (42.0 DNF) 21.0 6.0 9.0 118.0
6 POL 218947 Julia Szymczak F 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 27.0 28.0 27.0 20.0 7.0 14.0 (41.0 BFD) 7.0 130.0
7 LTU 222781 Matas Kniubas M 2006 --- 19.0 22.0 25.0 21.0 (42.0 DNF) 2.0 41.0 BFD 5.0 135.0
8 POL 185635 Michał Dębkowski M 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 30.0 35.0 23.0 (42.0 DNC) 42.0 DNC 5.0 1.0 1.0 137.0
9 LTU 167667 Liepa Sitkeviči?t? F 2005 --- 33.0 30.0 38.0 21.0 (42.0 DNF) 4.0 5.0 13.0 144.0
10 POL 191837 Nikodem Machejko M 2008 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 21.0 27.0 (28.0) 28.0 20.0 19.0 24.0 16.0 155.0
11 POL 211258 Damian Sobota M 2004 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 23.0 33.0 21.0 23.0 (42.0 DNF) 35.0 10.0 15.0 160.0
12 POL 208691 Alicja Sobota F 2006 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 27.0 24.0 22.0 24.0 (42.0 DNF) 11.0 11.0 41.0 DNF 160.0
13 LTU 194700 Jok?bas Mirinas M 2006 --- (32.0) 30.0 27.0 27.0 21.0 27.0 16.0 12.0 160.0
14 POL 221154 Konstanty Skwało M 2006 FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 18.0 19.0 26.0 (42.0 DNF) 42.0 DNF 7.0 41.0 BFD 8.0 161.0
15 POL 160735 Natalia Krysta F 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING 32.0 32.0 32.0 26.0 (42.0 DNF) 25.0 7.0 11.0 165.0
16 LTU 174817 Tomas Blinstrubas M 2006 --- 25.0 21.0 24.0 25.0 (42.0 DNF) 16.0 41.0 DNF 14.0 166.0
17 POL 194939 Jan Kamieński M 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 24.0 27.0 28.0 27.0 (42.0 DNF) 1.0 41.0 BFD 20.0 168.0
18 POL 160406 Jeremi Ślusarski M 2006 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI (42.0 RET) 23.0 23.0 26.0 42.0 DNF 24.0 8.0 24.0 170.0
19 POL 208653 Mateusz Kundzier M 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 26.0 26.0 25.0 (42.0 DNC) 42.0 DNC 28.0 14.0 19.0 180.0
20 POL 195308 Konstantyn Podwojski M 2005 LOK KLUB WODNY GARLAND 34.0 36.0 37.0 30.0 (42.0 DNF) 15.0 9.0 28.0 189.0
21 POL 188825 Sarah Goetz F 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 38.0 33.0 35.0 (42.0 RET) 42.0 DNF 13.0 13.0 17.0 191.0
22 POL 216933 Julia Szotyńska F 2004 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 29.0 31.0 30.0 15.0 (42.0 DNF) 9.0 41.0 DNF 41.0 DNF 196.0
23 POL 140919 Szymon Szymanowicz M 2005 KOŁOBRZESKA GRUPA REGATOWA 37.0 34.0 33.0 29.0 (42.0 DNF) 41.0 DNF 15.0 10.0 199.0
24 POL 214346 Zuzanna Szymanowicz F 2005 KOŁOBRZESKA GRUPA REGATOWA 35.0 38.0 40.0 28.0 (42.0 DNF) 26.0 12.0 23.0 202.0
25 POL 211298 Aleksandra Jędryka F 2005 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 22.0 38.0 30.0 (42.0 DNC) 42.0 DNC 31.0 18.0 21.0 202.0
26 POL 210138 Wiktor Radziej M 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 20.0 28.0 18.0 (42.0 DNC) 42.0 DNC 41.0 DNF 41.0 DNF 18.0 208.0
27 POL 191835 Aleksander Chojnowski M 2005 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (42.0 DNF) 17.0 19.0 42.0 DNC 42.0 DNC 29.0 22.0 41.0 DNF 212.0
28 POL 205301 Wiktor Sebastiański M 2007 FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 24.0 22.0 (42.0 DNF) 42.0 DNC 42.0 DNC 33.0 23.0 29.0 215.0
29 POL 213331 Filip Oleszczyk M 2005 CENTRUM ŻEGLARSKIE 33.0 32.0 (42.0 DNF) 42.0 DNC 42.0 DNC 12.0 19.0 41.0 DNF 221.0
30 POL 216121 Kacper Rodziewicz M 2005 KOŁOBRZESKA GRUPA REGATOWA 36.0 40.0 39.0 23.0 (42.0 DNF) 23.0 20.0 41.0 DNF 222.0
31 LTU 183316 Evelina Jokubauskait? F 2004 --- 29.0 37.0 (42.0 RET) 30.0 42.0 DNF 22.0 41.0 BFD 27.0 228.0
32 POL 195785 Michał Bortkiewicz M 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 30.0 36.0 (42.0 DNF) 42.0 DNC 42.0 DNC 17.0 41.0 BFD 22.0 230.0
33 POL 184591 Anna Zwara F 2004 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 39.0 37.0 34.0 (42.0 DNC) 42.0 DNC 36.0 17.0 26.0 231.0
34 LTU 193701 Smila Blinstrubaite F 2004 --- 34.0 31.0 (42.0 DNF) 42.0 DNC 42.0 DNC 18.0 26.0 41.0 DNF 234.0
35 POL 206823 Tomasz Nitka M 1987 LOK KLUB WODNY GARLAND 35.0 34.0 29.0 (42.0 DNC) 42.0 DNC 30.0 25.0 41.0 DNF 236.0
36 POL 218788 Mateusz Śledzik M 2005 LOK KLUB WODNY GARLAND 28.0 35.0 (42.0 DNF) 42.0 DNC 42.0 DNC 20.0 41.0 BFD 30.0 238.0
37 POL 207098 Marek Sokołowski M 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 40.0 39.0 36.0 29.0 (42.0 DNF) 34.0 21.0 41.0 DNF 240.0
38 LTU 171259 Adrija Tomoševiči?t? F 2004 --- 31.0 29.0 (42.0 DNF) 42.0 DNC 42.0 DNC 32.0 41.0 BFD 25.0 242.0
39 POL 160731 Michał Klimko M 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 36.0 39.0 (42.0 DNF) 42.0 RET 42.0 DNF 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 282.0
40 POL 210943 Anna Gronwald F 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE 41.0 41.0 (42.0 RET) 42.0 DNC 42.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 289.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 40, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA7 Results as of 17:52 on July 13, 2022, Gdynia, 11 - 13.07.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 214223 Stanisław Klimaszewski 1992 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 1.0 (2.0) 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
2 POL 217559 Maciej Panaś 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 1.0 1.0 3.0 6.0 2.0 2.0 (7.0) 2.0 19.0
3 POL 213549 Miłosz Michalak 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 11.0 5.0 5.0 2.0 5.0 7.0 (16.0) 3.0 4.0 42.0
4 POL 218385 Marek Szczepankowski 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 9.0 6.0 7.0 8.0 (13.0) 3.0 4.0 4.0 3.0 44.0
5 LAT 212189 Roberts Št?ls-Buls 2003 --- 8.0 8.0 4.0 4.0 4.0 8.0 5.0 6.0 (25.0 DNF) 47.0
6 EST 207740 Bo Aaron Kooser 2000 --- 3.0 4.0 (25.0 DNF) 6.0 2.0 18.0 25.0 DSQ 2.0 8.0 68.0
7 POL 219536 Maciej Reck 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 7.0 11.0 8.0 5.0 10.0 4.0 (17.0) 17.0 9.0 71.0
8 POL 214218 Jan Melzer 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 5.0 (25.0 RET) 25.0 DNF 9.0 3.0 20.0 7.0 10.0 6.0 85.0
9 POL 191191 Filip Miloszewski 2003 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 13.0 12.0 14.0 (18.0) 16.0 13.0 3.0 9.0 7.0 87.0
10 LAT 216766 Karlis Junkers 2004 --- 21.0 9.0 6.0 10.0 (25.0 DNF) 6.0 8.0 5.0 25.0 DNF 90.0
11 POL 211299 Szymon Gąsiorowski 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 15.0 10.0 11.0 15.0 8.0 (17.0) 15.0 13.0 5.0 92.0
12 POL 214835 Kacper Dybiec 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 6.0 7.0 9.0 12.0 9.0 12.0 19.0 22.0 (25.0 RET) 96.0
13 POL 210786 Mateusz Balicki 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 15.0 10.0 13.0 (25.0 DNF) 16.0 11.0 11.0 10.0 96.0
14 POL 210007 Igor Barcikowski 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 12.0 14.0 20.0 SCP 11.0 11.0 5.0 12.0 12.0 (25.0 DNF) 97.0
15 LTU 217818 Giedrius Talijunas 2004 --- 14.0 13.0 (15.0) 14.0 7.0 14.0 14.0 8.0 14.0 98.0
16 POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 4.0 3.0 3.0 7.0 (25.0 DNF) 9.0 25.0 DNF 25.0 DNF 25.0 DNF 101.0
17 POL 211117 Marcin Pietrzak 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 17.0 17.0 17.0 16.0 12.0 11.0 (20.0) 15.0 12.0 117.0
18 USA 178115 Andrei Ihnatsenka 1984 --- 19.0 19.0 19.0 (25.0 DNF) 25.0 DNF 10.0 6.0 14.0 13.0 125.0
19 POL 207579 Aleksander Unruh 2000 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 20.0 (21.0) 21.0 21.0 14.0 15.0 13.0 16.0 11.0 131.0
20 POL 159480 Krzysztof Dobrowolski 1970 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 16.0 20.0 18.0 17.0 15.0 (22.0) 18.0 19.0 16.0 139.0
21 POL 188824 Stefan Marciniak 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 18.0 16.0 16.0 20.0 (25.0 UFD) 19.0 9.0 20.0 25.0 RET 143.0
22 POL 210943 Gabriel Małecki 2004 CENTRUM ŻEGLARSKIE 22.0 18.0 13.0 19.0 (25.0 DNF) 23.0 21.0 21.0 17.0 154.0
23 POL 210946 Iwo Gogołkiewicz 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE 23.0 22.0 20.0 (25.0 DNF) 25.0 DNF 21.0 10.0 23.0 15.0 159.0
24 POL 220370 Kacper Radzikowski 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 24.0 23.0 22.0 22.0 (25.0 DNF) 24.0 22.0 18.0 18.0 173.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 24, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2022

...
  • 2022-07-23 - 2022-07-24
Puchar Prezesa PFN w klasie FWF

kl.: FWF

Więcej
...
  • 2022-07-22 - 2022-06-24
Otwarte Mistrzostwa Polski

kl.: RS 21, Star

Więcej
...
  • 2022-07-20 - 2022-07-22
KINDER Joy of moving Puchar Trenerów

KINDER Joy of moving – Puchar Trenerów odbędzie się w terminie 20-22/07/2022 w ramach festiwalu Gdynia Sailing Days 2022. kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-19
29er EUROCUP

The 2022 29er Euro Cup will be held from 16 July - 19 July in Gdynia during Gdynia Sailing Days 2022 festival, Poland. All the details attached in NOR.

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-17
Puchar Gdynia Sailing Days

kl.: Micro, Delphia 24OD, N450, F

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-17
Puchar Gdynia Sailing Days

A-Class, N15, HC 16, Formula Open

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-19
Mistrzostwa Polski

kl.:49 er, 49 er FX

Więcej
...
  • 2022-07-15 - 2022-07-17
FD Euro Cup

FD

Więcej
...
  • 2022-07-14 - 2022-07-15
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT, 29er, OSF, l'Equipe

Więcej
...
  • 2022-07-11 - 2022-07-13
Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej
...
  • 2022-07-11 - 2022-07-13
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Więcej