Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT, 29er, OSF, l'Equipe

Organizatorem regat Gdynia Sailing Days jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Gdyńskim Centrum Sportu.

2022-07-15 17:35:09

Komunikat organizatora nr 4

Zakończenie regat dla klasy 29er odbędzie siębezspośrednio po zakończeniu procedury protestowej

2022-07-15 16:29:27

Komunikat organizatora nr 3

Zakończenie Mistrzostw Polski w Sprincie dla klas L'Equipe i Optimist planowane jest na godz. 16.30 w namiocie.

Zakończenie Mistrzostw Polski w Sprincie dla klasy 29ER planowane jest na godz. 17.30 w namiocie.

 

2022-07-14 17:30:34

Komunikat organizatora

Zakończenie Mistrzostw Polski w Sprincie dla klasy OSF planowane jest w czwartek na godz. 19.00 w namiocie.

Serdecznie zapraszmy!

2022-07-08 16:31:22

Komunikat organizatora nr 1

Każdy uczestnik regat zabowiązany jest do umieszczenia jednej naklejki Gdynia Sailing Days 2022 na prawej burcie przy dziobie.

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-07-12
Rejestracja do
2022-07-14
29er M
29er Boys
Male b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
29er F
29er Girls
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
29ER OPEN
29ER OPEN
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
L'EQ Chł.
L'Equipe Chłopców
Male b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
L'EQ Dz.
L'Equipe Dziewcząt
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
OSF
Open Skiff
b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
OPP Ch
Optimist Chłopców
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
OPP Dz
Optimist Dziewcząt
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 3655 POL January Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
2 2964 POL Katarzyna Wajdowska
POL Leon Sapijaszko
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er M
3 3654 POL Bartosz Peczka
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
4 1937 POL Maciej Szawkowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
OPP Ch
5 2524 POL Wiktor Wróbel
POL Jan Chylarecki
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er M
6 3640 POL Mikołaj Głąb
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
7 3092 POL AUGUST SOBCZAK
POL Krzysztof Królik
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
29er M
8 2715 POL Wojciech Markwart
POL Jakub Hermański
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ Chł.
9 2713 POL Aleksander Kolman
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ Chł.
10 2712 POL Jakub Jabłoński
POL Bartosz Dobrenko
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ Chł.
11 3577 POL Alicja Tutkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
12 11886 POL Aniela Frąckowiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
13 2702 POL Franciszek Kosecki
POL Tadeusz Wiatrowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ Chł.
14 2710 POL Igor Pawłowski
POL Maurycy Odejewski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ Chł.
15 2720 POL Marta Juńczyk
POL Marta Piesik
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ Dz.
16 10528 POL FRANCISZEK NIZIOŁEK
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
17 3658 POL Szymon Kolka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
18 3656 POL Bartosz Żmudziński
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
19 2200 POL Kaja Śledzińska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
20 2714 POL Gabriela Kiewisz
POL Maja Wiszniewska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ Dz.
21 11271 POL Karol Stachowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OSF
22 2572 POL Mateusz Grabowski
POL Jan Kubiak
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ Chł.
23 3653 POL Alicja Dampc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
24 2244 POL Igor Kawałko
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
25 3567 POL Jan Marjański
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
26 2965 POL Aleksandra Zybert
POL Agata Gabrysiak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er F
27 9922 POL Julianna Ponto
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OSF
28 3568 POL Emilia Paszek
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
29 2707 POL Daniel Łachacz
POL Tomasz Terlecki
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ Chł.
30 12108 POL Paulina Szczepa
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
31 11269 POL Hubert Staroń
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
32 8643 POL Kacper Sprengler
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
33 11138 POL Antonina Liro
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
34 1133 POL Wojciech Wójcik
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP Ch
35 3091 POL Aleksander Daniszewski
POL Borys Podumis
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
29er M
36 3093 POL Pola Dzik
POL Maja Woźnicka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er F
37 11701 POL Patryk Glinka
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
38 3650 POL Blanka Sójkowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
39 2717 POL Aleksandra Skura
POL Marcel Masiewicz
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
L'EQ Chł.
40 12027 POL Piotr Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
41 3601 POL Zofia Brdulak
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Dz
42 3103 POL Jagoda Glinecka
POL Marianna Gębicka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er F
43 2078 POL Stanisław Ługowski
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
44 2794 POL Antonina Olowiak
POL Magdalena Skórnóg
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er F
45 11261 POL Franciszek Kamola
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OSF
46 2424 POL ZUZANNA ZIELIŃSKA
POL Oliwia Węgrzynowska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er F
47 2081 POL ZOFIA GLAZA
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
48 2124 POL AGATA KOROPECKA
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
49 1221 POL Julia Padzik
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
50 2426 POL Filip Rostek
POL Michał Karnacewicz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er M
51 2963 POL Stanisław Radojewski
POL Alexander Ślusarczyk
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29er M
Klasa: 29er Results as of 18:02 on July 15, 2022, Gdynia, 14 - 15.07.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 2964 Katarzyna Wajdowska 2004 Leon Sapijaszko 2006 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 2.0 2.0 1.0 1.0 4.0 4.0 1.0 (11.0 OCS) 1.0 16.0
2 POL 2963 Stanisław Radojewski 2004 Alexander Ślusarczyk 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 1.0 4.0 2.0 (6.0) 3.0 2.0 4.0 3.0 3.0 22.0
3 POL 3092 August Sobczak 2008 Krzysztof Królik 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 1.0 (11.0 DNF) 3.0 1.0 6.0 5.0 11.0 OCS 1.0 RDG 35.0
4 POL 2794 Antonina Olowiak 2006 Magdalena Skórnóg 2006 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 3.0 6.0 (11.0 OCS) 11.0 DSQ 2.0 3.0 2.0 1.0 7.0 35.0
5 POL 2965 Aleksandra Zybert 2007 Agata Gabrysiak 2006 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (10.0) 5.0 3.0 2.0 5.0 7.0 6.0 4.0 4.0 36.0
6 POL 2426 Filip Rostek 2006 Michał Karnacewicz 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 6.0 7.0 6.0 7.0 7.0 (9.0) 8.0 2.0 5.0 48.0
7 POL 3091 Aleksander Daniszewski 2006 Borys Podumis 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 8.0 8.0 8.0 8.0 (11.0 DNF) 1.0 3.0 5.0 8.0 49.0
8 POL 2424 Zuzanna Zielińska 2006 Oliwia Węgrzynowska 2007 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 4.0 9.0 7.0 4.0 8.0 8.0 7.0 (11.0 OCS) 11.0 DNE 58.0
9 POL 3093 Pola Dzik 2004 Maja Woźnicka 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / FUNDACJA GOLD 5.0 3.0 4.0 9.0 6.0 (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 60.0
10 POL 3103 Jagoda Glinecka 2005 Marianna Gębicka 2006 F FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 9.0 10.0 5.0 5.0 9.0 5.0 (11.0 DNF) 11.0 DNF 6.0 60.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: L'Equipe Results as of 15:27 on July 15, 2022, Gdynia, 14 - 15.07.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 2715 Wojciech Markwart 2008 Jakub Hermański 2009 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (3.0) 1.0 1.0 2.0 1.0 3.0 2.0 10.0
2 POL 2713 Aleksander Kolman 2008 Mateusz Budzisz 2008 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 1.0 2.0 3.0 3.0 (8.0) 1.0 1.0 11.0
3 POL 2720 Marta Juńczyk 2007 Marta Piesik 2009 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 6.0 (8.0) 2.0 4.0 4.0 2.0 3.0 21.0
4 POL 2710 Igor Pawłowski 2009 Maurycy Odejewski 2009 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 3.0 7.0 (8.0) 2.0 4.0 5.0 23.0
5 POL 2707 Daniel Łachacz 2008 Tomasz Terlecki 2008 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 7.0 6.0 4.0 (9.0) 6.0 7.0 4.0 34.0
6 POL 2572 Mateusz Grabowski 2008 Jan Kubiak 2008 M LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY / CHOJNI 8.0 7.0 6.0 5.0 3.0 6.0 (11.0 DNF) 35.0
7 POL 2714 Gabriela Kiewisz 2010 Maja Wiszniewska 2009 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 4.0 5.0 (10.0) 7.0 9.0 5.0 7.0 37.0
8 POL 2702 Franciszek Kosecki 2008 Tadeusz Wiatrowski 2009 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 9.0 8.0 1.0 5.0 (11.0 DSQ) 6.0 38.0
9 POL 2712 Jakub Jabłoński 2008 Bartosz Dobrenko 2009 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 5.0 4.0 5.0 6.0 7.0 (11.0 DNF) 11.0 DNF 38.0
10 POL 2717 Aleksandra Skura 2009 Marcel Masiewicz 2008 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 10.0 (11.0 DNF) 9.0 10.0 10.0 11.0 DNC 11.0 DNC 61.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Chłopców Results as of 12:56 on July 15, 2022, Gdynia, 14 - 15.07.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 1937 Maciej Szawkowski 2008 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 3.0 8.0 2.0 (9.0) 9.0 1.0 3.0 1.0 3.0 30.0
2 POL 3656 Bartosz Żmudziński 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 3.0 8.0 2.0 3.0 (9.0) 2.0 7.0 2.0 31.0
3 POL 1133 Wojciech Wójcik 2008 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 9.0 2.0 3.0 7.0 4.0 (10.0) 1.0 6.0 4.0 36.0
4 POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 7.0 4.0 5.0 1.0 (8.0) 6.0 6.0 3.0 6.0 38.0
5 POL 3658 Szymon Kolka 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 6.0 (10.0) 4.0 6.0 7.0 3.0 4.0 9.0 1.0 40.0
6 POL 3655 January Szczukowski 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (10.0) 1.0 7.0 3.0 5.0 4.0 7.0 10.0 5.0 42.0
7 POL 3640 Mikołaj Głąb 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 2.0 5.0 (10.0) 8.0 1.0 5.0 9.0 5.0 9.0 44.0
8 POL 2244 Igor Kawałko 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 8.0 6.0 6.0 (10.0) 6.0 2.0 5.0 4.0 7.0 44.0
9 POL 3654 Bartosz Peczka 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 7.0 1.0 4.0 (10.0) 8.0 8.0 8.0 8.0 45.0
10 POL 3561 Jan Marjański 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 5.0 9.0 9.0 5.0 2.0 7.0 (10.0) 2.0 10.0 49.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Dziewcząt Results as of 12:56 on July 15, 2022, Gdynia, 14 - 15.07.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 2124 Agata Koropecka 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 1.0 2.0 2.0 2.0 4.0 (7.0) 2.0 4.0 2.0 19.0
2 POL 3568 Emilia Paszek 2010 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (9.0) 5.0 4.0 1.0 2.0 3.0 8.0 1.0 3.0 27.0
3 POL 3653 Alicja Dampc 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 3.0 1.0 8.0 3.0 4.0 (9.0) 3.0 1.0 31.0
4 POL 3577 Alicja Tutkowska 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 3.0 6.0 3.0 9.0 (10.0 OCS) 1.0 5.0 2.0 5.0 34.0
5 POL 1221 Julia Padzik 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 5.0 8.0 (9.0) 5.0 7.0 2.0 1.0 7.0 4.0 39.0
6 POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (7.0) 4.0 6.0 4.0 6.0 6.0 3.0 6.0 7.0 42.0
7 POL 3650 Blanka Sójkowska 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 6.0 1.0 (8.0) 7.0 8.0 5.0 4.0 5.0 8.0 44.0
8 POL 3601 Zofia Brdulak 2009 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 2.0 (9.0) 5.0 3.0 5.0 9.0 6.0 8.0 6.0 44.0
9 POL 2081 Zofia Glaza 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 4.0 7.0 7.0 6.0 1.0 8.0 7.0 (9.0) 9.0 49.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Open Skiff Results as of 18:24 on July 14, 2022, Gdynia, 14 - 15.07.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 12027 Piotr Trella 2008 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 1.0 (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 9.0
2 POL 11261 Franciszek Kamola 2009 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 3.0 1.0 (6.0) 2.0 3.0 2.0 4.0 6.0 6.0 27.0
3 POL 11886 Aniela Frąckowiak 2008 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 5.0 3.0 (9.0) 3.0 2.0 3.0 6.0 5.0 1.0 28.0
4 POL 11701 Patryk Glinka 2008 M FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 7.0 6.0 5.0 (8.0) 6.0 4.0 3.0 4.0 3.0 38.0
5 POL 11269 Hubert Staroń 2008 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 6.0 4.0 4.0 4.0 5.0 (7.0) 7.0 2.0 7.0 39.0
6 POL 11271 Karol Stachowski 2009 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 8.0 5.0 2.0 5.0 8.0 5.0 2.0 (9.0) 8.0 43.0
7 POL 11138 Antonina Liro 2008 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 4.0 (8.0) 8.0 6.0 4.0 6.0 8.0 3.0 5.0 44.0
8 POL 12108 Paulina Szczepa 2010 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (10.0) 10.0 10.0 9.0 7.0 9.0 5.0 7.0 4.0 61.0
9 POL 9922 Julianna Ponto 2008 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (9.0) 7.0 7.0 7.0 9.0 8.0 9.0 8.0 9.0 64.0
10 POL 8643 Kacper Sprengler 2008 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 9.0 3.0 10.0 10.0 (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 67.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2022

...
  • 2022-07-23 - 2022-07-24
Puchar Prezesa PFN w klasie FWF

kl.: FWF

Więcej
...
  • 2022-07-22 - 2022-06-24
Otwarte Mistrzostwa Polski

kl.: RS 21, Star

Więcej
...
  • 2022-07-20 - 2022-07-22
KINDER Joy of moving Puchar Trenerów

KINDER Joy of moving – Puchar Trenerów odbędzie się w terminie 20-22/07/2022 w ramach festiwalu Gdynia Sailing Days 2022. kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-19
29er EUROCUP

The 2022 29er Euro Cup will be held from 16 July - 19 July in Gdynia during Gdynia Sailing Days 2022 festival, Poland. All the details attached in NOR.

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-17
Puchar Gdynia Sailing Days

kl.: Micro, Delphia 24OD, N450, F

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-17
Puchar Gdynia Sailing Days

A-Class, N15, HC 16, Formula Open

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-19
Mistrzostwa Polski

kl.:49 er, 49 er FX

Więcej
...
  • 2022-07-15 - 2022-07-17
FD Euro Cup

FD

Więcej
...
  • 2022-07-14 - 2022-07-15
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT, 29er, OSF, l'Equipe

Więcej
...
  • 2022-07-11 - 2022-07-13
Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej
...
  • 2022-07-11 - 2022-07-13
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Więcej