Puchar Gdynia Sailing Days

A-Class, N15, HC 16, Formula Open

Organizatorem regat Gdynia Sailing Days jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Gdyńskim Centrum Sportu.

2022-07-17 15:24:01

Komunikat organizatora nr 3

Znaleziono telefon. Czeka na odbiór w biurze regat.

2022-07-17 14:34:36

Komunikat organizatora nr 2

Ceremonia zakończenia planowana na godzinę 16.30 w namiocie organizatora.

2022-07-08 16:52:52

Komunikat organizatora nr 1

Każdy uczestnik regat zabowiązany jest do umieszczenia jednej naklejki Gdynia Sailing Days 2022 na prawej burcie przy dziobie.

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-07-14
Rejestracja do
2022-07-16
A-Class
A-Class
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
FO
Formula Open
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
HC-16
Hobie Cat 16
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
Nacra 15
Nacra 15
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 107206 POL Stanisław Haller
POL Michał Trafalski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
HC-16
2 117567 POL Makary Gałka
POL Veronika Didenko
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
3 15 POL Tymoteusz Bendyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
4 101 POL Andrzej Senkus
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
5 100 POL Karol Kwiatkowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
6 117434 POL Franciszek Wołyniec
POL Jarosław Stella
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
7 77777 POL Iga Saj
POL Maksymilian Nadolski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
8 ITA Piotr Baryżewski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
9 14 POL Michal Kaszczuk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
10 31 POL Jacek Noetzel
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
11 117429 POL Roksana Hrycyna
POL Antek Reszka

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
12 107487 POL Piotr Łączyński
POL Mikołaj Mordal
PROSPORT
PROSPORT
HC-16
13 117603 POL Tomasz Mostowski
POL Marta Mostowska
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLAS HOBIE PHCA
HC-16
14 11 POL Marcin Badzio
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
15 117432 POL Oliwier Kozłowski
POL Mikołaj Figura
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
16 41 POL Jakub Surowiec
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
Klasa: A-Class Results as of 13:58 on July 17, 2022, Gdynia, 16 - 17.07.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 41 Jakub Surowiec 1993 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 2.0 1.0 (3.0) 2.0 1.0 1.0 8.0
2 POL 15 Tymoteusz Bendyk 1990 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 (3.0) 9.0
3 POL 101 Andrzej Senkus 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 6.0 3.0 5.0 (9.0 DNF) 3.0 3.0 2.0 22.0
4 POL 1 Jacek Noetzel 1968 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 4.0 3.0 4.0 4.0 4.0 (5.0) 22.0
5 POL 11 Marcin Badzio 1991 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 4.0 6.0 (7.0) 2.0 6.0 6.0 4.0 28.0
6 ITA 0 Piotr Baryżewski 1977 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 5.0 5.0 4.0 (6.0) 5.0 5.0 6.0 30.0
7 POL 100 Karol Kwiatkowski 1975 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 7.0 8.0 6.0 5.0 7.0 (9.0 DNF) 7.0 40.0
8 POL 14 Michal Kaszczuk 1979 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (8.0) 7.0 8.0 7.0 8.0 7.0 8.0 45.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Hobie Cat 16 Results as of 13:59 on July 17, 2022, Gdynia, 16 - 17.07.2022 r.
Rank Fleet Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 U19 U21 POL 77777 Iga Saj 2005 Maksymilian Nadolski 2005 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (9.0 DNC) 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 7.0
2 --- --- POL 117603 Tomasz Mostowski 1981 Marta Mostowska 1981 SAIL & SKI KLUB WARSZAWA / POLSKIE STOWA (9.0 DNC) 2.0 3.0 6.0 1.0 2.0 2.0 16.0
3 U19 U21 POL 117567 Makary Gałka 2007 Veronika Didenko 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 (5.0) 2.0 2.0 3.0 3.0 4.0 17.0
4 U19 U21 POL 117429 Roksana Hrycyna 2008 Antek Reszka 2009 --- 1.0 4.0 (6.0) 3.0 4.0 6.0 3.0 21.0
5 U19 U21 POL 117434 Franciszek Wołyniec 2006 Jarosław Stella 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 3.0 4.0 (9.0 DNF) 5.0 4.0 6.0 24.0
6 U19 U21 POL 117432 Oliwier Kozłowski 2009 Mikołaj Figura 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 4.0 6.0 5.0 4.0 6.0 5.0 (7.0) 30.0
7 --- --- POL 107487 Piotr Łączyński 1987 Mikołaj Mordal 2002 PROSPORT 5.0 7.0 8.0 (9.0 DNS) 7.0 7.0 5.0 39.0
8 U19 U21 POL 107206 Stanisław Haller 2009 Michał Trafalski 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO / YACHT (9.0 DNC) 8.0 7.0 5.0 8.0 9.0 DNS 9.0 DNS 46.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2022

...
  • 2022-07-23 - 2022-07-24
Puchar Prezesa PFN w klasie FWF

kl.: FWF

Więcej
...
  • 2022-07-22 - 2022-06-24
Otwarte Mistrzostwa Polski

kl.: RS 21, Star

Więcej
...
  • 2022-07-20 - 2022-07-22
KINDER Joy of moving Puchar Trenerów

KINDER Joy of moving – Puchar Trenerów odbędzie się w terminie 20-22/07/2022 w ramach festiwalu Gdynia Sailing Days 2022. kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-19
29er EUROCUP

The 2022 29er Euro Cup will be held from 16 July - 19 July in Gdynia during Gdynia Sailing Days 2022 festival, Poland. All the details attached in NOR.

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-17
Puchar Gdynia Sailing Days

kl.: Micro, Delphia 24OD, N450, F

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-17
Puchar Gdynia Sailing Days

A-Class, N15, HC 16, Formula Open

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-19
Mistrzostwa Polski

kl.:49 er, 49 er FX

Więcej
...
  • 2022-07-15 - 2022-07-17
FD Euro Cup

FD

Więcej
...
  • 2022-07-14 - 2022-07-15
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT, 29er, OSF, l'Equipe

Więcej
...
  • 2022-07-11 - 2022-07-13
Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej
...
  • 2022-07-11 - 2022-07-13
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Więcej