Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Organizatorem regat Gdynia Sailing Days jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Gdyńskim Centrum Sportu.

2022-07-13 15:11:28

Czas protestowy

W dniu 13.07 czas protestowy upływa o godzinie 1551

 

NIE ZŁOŻONO PROTESTÓW W CZASIE PROTESTOWYM

2022-07-13 09:19:09

Komunikat nr 2

W dniu 13.07.2022 (środa) planowane jest rozegranie 4 wyścigów.

2022-07-12 23:12:10

Zestawienie protestów

pobierz

2022-07-11 16:29:44

Komunikat organizatora nr 2

W trakcie trwania imprezy zawodnicy proszeni są o trzymanie łodzi w wyznaczonej strefie, do której należy nabrzeże młodych żęglarzy, na przeciwko namiotu "strefa chillout'u"

2022-07-11 10:13:18

Lista startowa klasy Open Skiff

pobierz

2022-07-11 10:09:46

Komunikat nr 1

Kanał komisji regatowej: 77 UKF.

2022-07-08 16:25:09

Komunikat organizatora nr 1

Każdy uczestnik regat zabowiązany jest do umieszczenia jednej naklejki Gdynia Sailing Days 2022 na żaglu lub na prawej burcie przy dziobie.

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-07-09
Rejestracja do
2022-07-11
OSF
Open Skiff
b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 12132 POL Mikołaj Łoboda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
2 11480 POL Julia Jabłonowska Wlizło
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
3 12027 POL Piotr Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
4 11135 POL Mikołaj Grzegorz Nędza
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
5 12037 POL Maciej Barć
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
6 11886 POL Aniela Frąckowiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
7 8660 POL Tymoteusz Gołyszny
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
8 8643 POL Kacper Sprengler
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
9 12125 POL Lena Bukowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
10 10900 POL Filip Niedbała
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
11 10690 POL Hanna Pusz
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
12 11854 POL Stanisława Wygońska
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
13 9809 POL Maksymilian Oskroba
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
14 12117 POL FRANCISZEK NIZIOŁEK
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
15 8555 POL Zuzanna Gałecka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
16 12041 POL Mila Faust
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
17 12056 POL Mikołaj Posyniak
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
18 11832 POL Aleksander Siwiec

OSF
19 10269 POL Martyna Paszkiewicz

OSF
20 11271 POL Karol Stachowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OSF
21 11261 POL Franciszek Kamola
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OSF
22 11435 POL Joanna Roman

OSF
23 8587 POL Franciszek Kucharski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
24 11993 POL WOJCIECH WILCZYŃSKI
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
25 9922 POL Julianna Ponto
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OSF
26 11097 POL Jacek Paczos
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
27 8541 POL Tadeusz Długosz-Gorecki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
28 12087 POL Maciej Ciągło
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
29 10672 POL Pola Sobolew
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
30 11870 POL Tymoteusz Siutkowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OSF
31 11139 POL Jakub Steinborn
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
32 10649 POL Laura Przybyłowicz
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
33 11824 POL Nikodem Gibała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
34 12045 POL Magdalena Łysik
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OSF
35 11701 POL Patryk Glinka
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
36 11240 POL Franciszek Przyszlak
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OSF
37 10697 POL Jakub Podbielski
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
38 10517 POL Szymon Ostaszewski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
39 11347 POL Wiktor Weselak
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OSF
40 12093 POL PIOTR KUŹNIARSKI
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
41 11269 POL Hubert Staroń
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
42 12108 POL Paulina Szczepa
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
43 11138 POL Antonina Liro
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OSF
44 6054 POL Mikołaj Ankiewicz
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
45 8186 POL Lena Maria Adamska
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
OSF
46 9483 POL Franciszek Imielski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
47 9421 POL Vango Szpakowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
OSF
Klasa: Open Skiff Results as of 15:45 on July 13, 2022, Gdynia, 11 - 13.07.2022 r.
Rank Fleet Fleet Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 U15CH --- POL 12027 Piotr Trella 2008 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 1.0 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (4.0) 1.0 10.0
2 U15CH --- POL 11271 Karol Stachowski 2009 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 2.0 1.0 2.0 7.0 4.0 (15.0) 5.0 3.0 10.0 34.0
3 U15CH --- POL 11261 Franciszek Kamola 2009 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 5.0 4.0 (10.0) 10.0 5.0 4.0 4.0 1.0 4.0 37.0
4 U15CH --- POL 11824 Nikodem Gibała 2008 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 3.0 5.0 8.0 5.0 3.0 8.0 3.0 10.0 (17.0) 45.0
5 U15DZ --- POL 9922 Julianna Ponto 2008 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 4.0 9.0 5.0 18.0 (20.0) 3.0 6.0 5.0 11.0 61.0
6 U15DZ --- POL 8555 Zuzanna Gałecka 2008 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 3.0 16.0 1.0 9.0 14.0 (18.0) 6.0 2.0 64.0
7 U15CH --- POL 12037 Maciej Barć 2009 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 6.0 6.0 3.0 2.0 7.0 21.0 17.0 (48.0 DNF) 68.0
8 U15DZ --- POL 8186 Lena Maria Adamska 2009 F FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 7.0 7.0 7.0 6.0 6.0 (20.0) 7.0 16.0 14.0 70.0
9 U15CH --- POL 11701 Patryk Glinka 2008 M FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 10.0 8.0 9.0 4.0 7.0 13.0 (16.0) 12.0 12.0 75.0
10 U15CH --- POL 11269 Hubert Staroń 2008 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (16.0) 10.0 14.0 16.0 12.0 5.0 10.0 2.0 15.0 84.0
11 U15DZ --- POL 11886 Aniela Frąckowiak 2008 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 20.0 12.0 12.0 21.0 (23.0) 2.0 2.0 13.0 3.0 85.0
12 U15CH --- POL 8643 Kacper Sprengler 2008 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (23.0) 15.0 15.0 8.0 10.0 9.0 15.0 7.0 9.0 88.0
13 U15CH --- POL 11347 Wiktor Weselak 2008 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 9.0 14.0 3.0 14.0 14.0 16.0 13.0 9.0 (22.0) 92.0
14 U15CH U13CH ABW 11993 Wojciech Wilczyński 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 (22.0) 13.0 15.0 8.0 12.0 11.0 8.0 8.0 92.0
15 U15CH U13CH POL 12132 Mikołaj Łoboda 2010 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (29.0) 17.0 11.0 11.0 17.0 11.0 8.0 15.0 5.0 95.0
16 U15DZ U13DZ POL 12108 Paulina Szczepa 2010 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 11.0 20.0 (25.0) 13.0 13.0 17.0 9.0 11.0 6.0 100.0
17 U15DZ --- POL 11138 Antonina Liro 2008 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 12.0 13.0 18.0 9.0 18.0 10.0 17.0 18.0 (21.0) 115.0
18 U15CH --- POL 11832 Aleksander Siwiec 2008 M --- 15.0 16.0 17.0 19.0 11.0 18.0 19.0 (23.0) 16.0 131.0
19 U15CH U13CH POL 8660 Tymoteusz Gołyszny 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 18.0 18.0 (26.0) 17.0 16.0 6.0 25.0 14.0 19.0 133.0
20 U15CH --- POL 10517 Szymon Ostaszewski 2008 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 14.0 28.0 4.0 20.0 19.0 (48.0 RET) 12.0 22.0 18.0 137.0
21 U15DZ --- POL 11435 Joanna Roman 2008 F --- 22.0 19.0 19.0 (27.0) 21.0 21.0 20.0 25.0 13.0 160.0
22 U15DZ U13DZ POL 10672 Pola Sobolew 2010 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 19.0 21.0 22.0 25.0 15.0 (27.0) 14.0 24.0 20.0 160.0
23 U15DZ U13DZ POL 12041 Mila Faust 2011 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 8.0 31.0 24.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 26.0 22.0 26.0 7.0 192.0
24 U15CH --- POL 11240 Franciszek Przyszlak 2009 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 26.0 24.0 21.0 12.0 26.0 29.0 (31.0) 29.0 27.0 194.0
25 U15CH U13CH POL 11135 Mikołaj Grzegorz Nędza 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 28.0 (30.0) 27.0 23.0 22.0 19.0 26.0 19.0 30.0 194.0
26 U15DZ U13DZ POL 12045 Magdalena Łysik 2011 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (27.0) 25.0 20.0 24.0 25.0 25.0 27.0 27.0 25.0 198.0
27 U15CH --- POL 11870 Tymoteusz Siutkowski 2009 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM (33.0) 11.0 28.0 26.0 24.0 32.0 28.0 31.0 23.0 203.0
28 U15CH U13CH POL 8587 Franciszek Kucharski 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 25.0 29.0 23.0 22.0 (48.0 DNF) 36.0 29.0 20.0 24.0 208.0
29 U15CH U13CH POL 11097 Jacek Paczos 2010 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 21.0 23.0 38.0 31.0 (48.0 DNF) 23.0 24.0 21.0 35.0 216.0
30 U15CH --- POL 9483 Franciszek Imielski 2008 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 24.0 26.0 30.0 30.0 27.0 35.0 (46.0) 34.0 26.0 232.0
31 U15CH U13CH POL 8541 Tadeusz Długosz-Gorecki 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 31.0 33.0 32.0 29.0 (48.0 DNF) 33.0 34.0 30.0 34.0 256.0
32 U15DZ --- POL 10269 Martyna Paszkiewicz 2008 F --- 30.0 35.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 48.0 DNF 22.0 23.0 28.0 29.0 263.0
33 U15DZ U13DZ POL 11854 Stanisława Wygońska 2012 F FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 36.0 34.0 31.0 28.0 (48.0 DNF) 31.0 32.0 35.0 38.0 265.0
34 U15CH U13CH POL 12087 Maciej Ciągło 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 38.0 37.0 33.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 28.0 30.0 32.0 33.0 279.0
35 U15DZ U13DZ POL 10690 Hanna Pusz 2010 F FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 37.0 43.0 35.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 24.0 33.0 33.0 28.0 281.0
36 U15DZ U13DZ POL 12125 Lena Bukowska 2010 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 32.0 36.0 39.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 38.0 36.0 36.0 32.0 297.0
37 U15CH --- POL 6054 Mikołaj Ankiewicz 2009 M FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 34.0 27.0 29.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 44.0 45.0 40.0 31.0 298.0
38 U15DZ U13DZ POL 11480 Julia Jabłonowska Wlizło 2012 F FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 35.0 32.0 36.0 (48.0 UFD) 48.0 DNF 37.0 42.0 38.0 39.0 307.0
39 U15CH U13CH POL 9421 Vango Szpakowski 2013 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 39.0 (48.0 DNF) 34.0 48.0 DNF 48.0 DNF 30.0 41.0 44.0 37.0 321.0
40 U15CH U13CH POL 10900 Filip Niedbała 2012 M FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 40.0 38.0 37.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 41.0 39.0 42.0 48.0 DNF 333.0
41 U15CH U13CH POL 12056 Mikołaj Posyniak 2013 M FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 43.0 39.0 41.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 42.0 38.0 41.0 48.0 DNF 340.0
42 U15DZ --- POL 10649 Laura Przybyłowicz 2009 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 41.0 40.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 48.0 DNF 39.0 37.0 48.0 DNF 40.0 341.0
43 U15CH U13CH POL 9809 Maksymilian Oskroba 2010 M FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 44.0 (48.0 DNF) 42.0 48.0 DNF 48.0 DNF 34.0 40.0 39.0 48.0 DNF 343.0
44 U15CH --- POL 11139 Jakub Steinborn 2008 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 46.0 41.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 48.0 DNF 43.0 44.0 37.0 36.0 343.0
45 U15CH U13CH POL 12117 Franciszek Niziołek 2013 M FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 45.0 42.0 43.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 40.0 35.0 43.0 48.0 DNF 344.0
46 U15CH U13CH POL 10697 Jakub Podbielski 2012 M FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE 42.0 44.0 40.0 (48.0 DNF) 48.0 DNF 45.0 43.0 45.0 41.0 348.0
47 --- --- POL 12093 Piotr Kuźniarski 2007 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (48.0 DNF) 48.0 DNF 48.0 DNF 48.0 DNF 48.0 DNF 48.0 DNF 48.0 DNF 48.0 DNF 48.0 DNF 384.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 47, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2022

...
  • 2022-07-23 - 2022-07-24
Puchar Prezesa PFN w klasie FWF

kl.: FWF

Więcej
...
  • 2022-07-22 - 2022-06-24
Otwarte Mistrzostwa Polski

kl.: RS 21, Star

Więcej
...
  • 2022-07-20 - 2022-07-22
KINDER Joy of moving Puchar Trenerów

KINDER Joy of moving – Puchar Trenerów odbędzie się w terminie 20-22/07/2022 w ramach festiwalu Gdynia Sailing Days 2022. kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-19
29er EUROCUP

The 2022 29er Euro Cup will be held from 16 July - 19 July in Gdynia during Gdynia Sailing Days 2022 festival, Poland. All the details attached in NOR.

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-17
Puchar Gdynia Sailing Days

kl.: Micro, Delphia 24OD, N450, F

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-17
Puchar Gdynia Sailing Days

A-Class, N15, HC 16, Formula Open

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-19
Mistrzostwa Polski

kl.:49 er, 49 er FX

Więcej
...
  • 2022-07-15 - 2022-07-17
FD Euro Cup

FD

Więcej
...
  • 2022-07-14 - 2022-07-15
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT, 29er, OSF, l'Equipe

Więcej
...
  • 2022-07-11 - 2022-07-13
Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej
...
  • 2022-07-11 - 2022-07-13
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Więcej