Mistrzostwa Polski

kl.:49 er, 49 er FX

Organizatorem regat Gdynia Sailing Days jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Gdyńskim Centrum Sportu.

2022-07-19 14:49:10

Komunikat organizatora nr 3

Ceremonia zakończenia planowana na godzinę 16.00 w namiocie organizatora

2022-07-18 08:16:25

Komunikat nr 1 - KR

Punkt 8.2 IŻ jest zmieniony w nastepujący sposób:

W dniach 18 - 19.07.2022 wyścigi zostaną rozegrane na akwenie BRAVO.

2022-07-17 15:23:29

Komunikat organizatora nr 2

Znaleziono telefon. Czeka na odbiór w biurze regat.

2022-07-08 16:48:10

Komunikat organizatora nr 1

Każdy uczestnik regat zabowiązany jest do umieszczenia jednej naklejki Gdynia Sailing Days 2022 na prawej burcie przy dziobie.

 

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-07-14
Rejestracja do
2022-07-16
49er
49er
Male b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
49erFX
49erFX
Female b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 155 POL Magdalena Chyła
POL Oliwia Jekiel
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
49erFX
2 164 POL Mateusz Gwóźdź
POL Marcel Montrymowicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
49er
3 1 POL Mateusz Ksobich
POL David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
4 11 POL Tytus Butowski
POL Łukasz Machowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
49er
5 131 CZE Jaroslav Čermák
CZE Petr Košťál


49er
6 525 POL Gabriela Czapska
POL Hanna Rajchert
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
49erFX
7 42 POL Łukasz Przybytek
POL Jacek Piasecki
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
49er
8 19 POL Dominik Buksak
POL Szymon Wierzbicki
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
9 33 SGP Patryk Kosmalski
SGP Tomasz Lewandowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
49erFX
10 4 POL Marceli Mierzwicki
POL Szymon Cierzan
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
49er
11 280 POL Marcelina Korszon
POL Zuzanna Mróz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
49erFX
12 174 POL Marcel Marciniak
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU

49er
13 744 POL Maciej Krusiec
POL Adam Głogowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
49er
14 459 CZE Matěj Jurečka
CZE Šimon Jurečka


49er
15 8 POL Antoni Sopata
POL Wiktor Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49erFX
Klasa: 49er Results as of 13:51 on July 19, 2022, Gdynia, 16 - 19.07.2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 Score
1 --- POL 19 Dominik Buksak 1992 Szymon Wierzbicki 1992 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 1.0 1.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 2.0 1.0 3.0 1.0 2.0 20.0
2 --- POL 42 Łukasz Przybytek 1989 Jacek Piasecki 1993 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 2.0 2.0 3.0 1.0 2.0 4.0 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 4.0 2.0 (6.0) 1.0 28.0
3 Mł. POL 11 Tytus Butowski 2001 Łukasz Machowski 2001 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 3.0 3.0 2.0 2.0 3.0 2.0 3.0 3.0 5.0 3.0 3.0 2.0 1.0 3.0 (7.0) 38.0
4 --- POL 174 Marcel Marciniak 1998 Patryk Różak 2003 --- 4.0 5.0 4.0 4.0 5.0 3.0 5.0 5.0 (7.0) 4.0 5.0 7.0 4.0 7.0 3.0 65.0
5 Mł. POL 164 Mateusz Gwóźdź 2005 Marcel Montrymowicz 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / FUNDACJA YACH 6.0 4.0 5.0 5.0 4.0 5.0 4.0 6.0 4.0 6.0 4.0 3.0 7.0 (9.0) 5.0 68.0
6 Mł. POL 4 Marceli Mierzwicki 2003 Szymon Cierzan 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / UCZNIOWSKI KL 5.0 7.0 6.0 7.0 6.0 7.0 7.0 (8.0) 3.0 5.0 8.0 6.0 6.0 2.0 6.0 81.0
7 --- CZE 131 Jaroslav Čermák 2001 Petr Kostal --- --- 7.0 6.0 (9.0) 6.0 7.0 6.0 6.0 4.0 6.0 9.0 6.0 5.0 5.0 5.0 4.0 82.0
8 Mł. POL 1 Mateusz Ksobich 2000 David Goetz 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (9.0) 9.0 8.0 9.0 8.0 8.0 8.0 7.0 8.0 8.0 7.0 9.0 9.0 4.0 9.0 111.0
9 Mł. CZE 459 Matěj Jurečka 2001 Šimon Jurečka 2003 --- 8.0 8.0 7.0 8.0 (9.0) 9.0 9.0 9.0 9.0 7.0 9.0 8.0 8.0 8.0 8.0 115.0

Sailed: 15, Discards: 1, To count: 14, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 49erFX Results as of 13:52 on July 19, 2022, Gdynia, 16 - 19.07.2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 Score
1 Mł. POL 525 Gabriela Czapska 2002 Hanna Rajchert 2004 F KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (5.0) 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 2.0 17.0
2 Mł. SGP 33 Patryk Kosmalski 2002 Tomasz Lewandowski 2003 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH 2.0 4.0 4.0 3.0 2.0 2.0 (5.0) 1.0 4.0 2.0 1.0 3.0 3.0 2.0 1.0 34.0
3 Mł. POL 280 Marcelina Korszon 2002 Zuzanna Mróz 2002 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 3.0 2.0 3.0 1.0 3.0 3.0 2.0 3.0 3.0 (4.0) 3.0 2.0 2.0 4.0 4.0 38.0
4 Mł. POL 155 Magdalena Chyła 2003 Oliwia Jekiel 2003 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 4.0 3.0 2.0 4.0 (5.0) 4.0 4.0 2.0 5.0 3.0 4.0 5.0 4.0 3.0 3.0 50.0
5 Mł. POL 8 Antoni Sopata 2003 Wiktor Borkowski 2006 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (5.0) 5.0 5.0 5.0 4.0 5.0 3.0 4.0 2.0 5.0 5.0 4.0 5.0 5.0 5.0 62.0

Sailed: 15, Discards: 1, To count: 14, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2022

...
  • 2022-07-23 - 2022-07-24
Puchar Prezesa PFN w klasie FWF

kl.: FWF

Więcej
...
  • 2022-07-22 - 2022-06-24
Otwarte Mistrzostwa Polski

kl.: RS 21, Star

Więcej
...
  • 2022-07-20 - 2022-07-22
KINDER Joy of moving Puchar Trenerów

KINDER Joy of moving – Puchar Trenerów odbędzie się w terminie 20-22/07/2022 w ramach festiwalu Gdynia Sailing Days 2022. kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-19
29er EUROCUP

The 2022 29er Euro Cup will be held from 16 July - 19 July in Gdynia during Gdynia Sailing Days 2022 festival, Poland. All the details attached in NOR.

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-17
Puchar Gdynia Sailing Days

kl.: Micro, Delphia 24OD, N450, F

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-17
Puchar Gdynia Sailing Days

A-Class, N15, HC 16, Formula Open

Więcej
...
  • 2022-07-16 - 2022-07-19
Mistrzostwa Polski

kl.:49 er, 49 er FX

Więcej
...
  • 2022-07-15 - 2022-07-17
FD Euro Cup

FD

Więcej
...
  • 2022-07-14 - 2022-07-15
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. OPT, 29er, OSF, l'Equipe

Więcej
...
  • 2022-07-11 - 2022-07-13
Puchar Miasta Gdyni

kl. ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej
...
  • 2022-07-11 - 2022-07-13
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. OSF

Więcej