KINDER Joy of moving - Puchar Trenerów

KINDER Joy of moving – Puchar Trenerów odbędzie się w terminie 21-23/07/2023 w ramach festiwalu Gdynia Sailing Days 2023. kl. OPP grupa B

KINDER Joy of moving Puchar Trenerów to międzynarodowe regaty dla żeglarek oraz żeglarzy startujących w klasie Optimist, realizowane przez Polski Związek Żeglarski w ramach jednej z największych cyklicznych imprez sportowych w Polsce – Gdynia Sailing Days. Do udziału w Pucharze Trenerów zaproszone są wszystkie zawodniczki i zawodnicy z grupy B, czyli dzieci do 13-tego roku życia. Co warte podkreślenia to fakt, że udział w regatach jest bezpłatny, każda żeglarska i żeglarz otrzymują pakiet startowy od KINDER Joy of moving i PZŻ, a sportowa rywalizacja na wodzie odbywa się w duchu fair play!  

Równolegle do regat, na plaży miejskiej w Gdyni, tworzona jest multisportowa strefa KINDER Joy of moving x PZŻ. Strefa dostępna dla każdego i całkowicie bezpłatnie. 
Celem tej inicjatywny jest popularyzacja aktywnego stylu życia wśród mieszkańców Trójmiasta, jak i turystów odwiedzających polskie wybrzeże. Czas wakacji to idealny moment aby spróbować różnych form aktywności, a będąc nad morzem warto postawić na sporty wodne! W naszej strefie najpierw szkolimy z zasad bezpieczeństwa nad wodą, a później razem bawimy się sportem! Nauka podstaw żeglowania czy pływania na SUP’ach lub windsurfingu w stylu JOY OF MOVING może sprawić wiele radości całym rodzinom – przekonajcie się sami! 

2023-07-23 16:06:50

Zestawienie protestów po trzecim dniu

pobierz

2023-07-23 15:54:19

Kary z przepisu 42

pobierz

2023-07-23 15:29:33

Czas protestowy

W dniu 23.07 (niedziela) czas protestowy upływa o godz. 16.01.

2023-07-23 15:21:36

Komunikat nr 10

Wręczenie medali za udział (dla wszystkich uczestników) odbędzie się na scenie w miasteczku regat ok. 15 minut przed oficjlanym zakończeniem regat (ok 16:45), które planujemy na godzinę 17:00 w namiocie orgnizatora.

Zapraszamy wszystkie Zawodniczki i Zawodników!

Pamiątkowe dyplomy czekają wypisane w biurze regat - trenerki/ trenerzy/ osoby wspierające odbierają je w imieniu całego klubu.

2023-07-22 23:10:55

Podział na grupy finałowe

pobierz

2023-07-22 21:22:04

Komunikat Organizatora nr 9

celem usprawnienia ceremonii zakończenia regat w niedzielę 23 lipca zapraszamy Trenerki i Trenerów do biura regat celem odebrania dyplomów za udział dla wszystkich Zawodniczek i Zawodników. Pozostałe wyróżnienia i nagrody będą wręczane przez organizatora.

2023-07-22 20:07:26

Zestawienie protestów po drugim dniu

pobierz

2023-07-22 19:52:08

Kary z przepisu 42

pobierz

2023-07-22 19:41:10

Komunikat Organizatora nr 8

W trzecim dniu regat 23.07.2023 (niedziela) odprawa z trenerami i kierownikami ekip odbędzie się o godz. 09.00 w miasteczku regatowym. Obecność obowiązkowa!

2023-07-22 19:21:20

Czas protestowy

W dniu 22.07 (sobota) czas protestowy upływa o godz. 19.47.

2023-07-22 14:34:02

Nowy podział na grupy - obowiązuje od wyścigu 3

pobierz

2023-07-21 19:01:08

Komunikat Organizatora nr 7

W drugim dniu regat 22.07.2023 (sobota) odprawa z trenerami i kierownikami ekip odbędzie się o godz. 09.30 w miasteczku regatowym. Obecność obowiązkowa!

2023-07-21 18:50:45

Zestawienie protestów po pierwszym dniu

pobierz

2023-07-21 17:34:08

Czas protestowy

W dniu 21.07 (piątek) czas protestowy upływa o godz. 18.27.

2023-07-21 16:38:43

Komunikat Organizatora nr 6

Zawodnicy, trenerzy i osoby wspierajace są proszeni o pozostawianie łodzi wyłącznie w wyznaczonych strefach i miejscach postojowych. Komunikat dotyczy zarówno łodek i wózków Optimist, jak i postoju łodzi trenerskich na wodzie, które nie mogą parkować w dowolnych miejscach w marinie Gdynia, zajmując zarezerwowane i opłacane miejsca klientów mariny. Dziękujemy za dobrą współpracę z pracownikami mariny oraz naszym zespołem technicznym!

2023-07-21 14:57:57

Komunikat Organizatora nr 5

Zwracamy się z prośbą do uczestników regat (zawodniczni, zawodników, trenerki, trenerów, sędziów) o zgłaszanie do biura regat (osobiście lub mailowo->biuro.regat@pya.org.pl) sytuacji zasługujących na wyróżnienie fair-play, które planujemy nagrodzić podczas zakończenia regat. Wyłonienie laureatów pozostaje w gestii kapituły fair-play.

2023-07-20 17:50:01

Komunikat Organizatora nr 4

Odprawa z trenerami odbędzie się w piątek 21 lipca o godz. 9:00 w strefie GSD w namiocie organizatora.

2023-07-20 16:07:04

Komunikat Organizatora nr 3

link do nieoficjalnego kanału komunikacyjnego

https://chat.whatsapp.com/JKE3AJIIkmaBzSyH1OigSV

2023-07-18 11:58:19

Komunikat Organizatora nr 2

Eco działania dla zawodników:

W sobotę 22.07- panel edukacyjny prowadzony przez WWF Polska podczas pasta party w strefie chill outu (ew. w namiocie głównym w wypadku deszczu).

W niedzielę 23.07- wspólne sprzątanie mariny. Po wyścigach i pasta party, w oczekiwaniu na zakończenie imprezy, zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału we wspólnym sprzątaniu mariny. Do wygrania nagrody.

Zapraszamy
#kursnaZiemię

2023-07-14 19:07:04

Komunikat Organizatora nr 1

Drodzy uczestnicy,

w zakładce dokumenty znajdują się obligatoryjne zgody dla uczestników:

- zgoda rodzica/ opiekuna prawnego na udział osoby niepełnoletniej w regatach i strefie plażowej;

- oświadczenie osoby pełnoletniej (trenerzy, współpracownicy);

Oryginały podpisanych zgód należy obowiązkowo złożyć w biurze regat w trakcie potwierdzenia zgłoszenia, co stanowi bezwzględny warunek udziału w regatch KINDER Joy of moving - Puchar Trenerów 2023 oraz multisportowej strefie plażowej KINDER Joy of moving Radość żeglownia.

Do zobaczenia w Gdyni!

Zespół PZŻ

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2023-07-23
OPP B
Optimist B
b.o. -
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 1011 POL Marika Kurczyna-Motyka
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
2 2158 POL Barbara Maciejewska
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP B
3 2027 POL Pola Woszczak
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP B
4 2157 POL Filip Werpachowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP B
5 2102 POL Julia Rola
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP B
6 11018 POL PAWEŁ GIBOWSKI
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
7 2723 POL Soraya Essaadi
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
8 1081 POL Salma Essaadi
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
9 3533 POL Wiktor Hankus
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
10 2110 POL Tomasz Tracz
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
11 1851 POL Emilia Grędziak
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP B
12 1924 POL Nina Mikołajczyk
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
13 2200 POL Filip Karakulski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
14 1452 POL Adam Karakulski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
15 1950 POL Felix Petrulis
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
16 1791 POL Jan Brdulak
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP B
17 3655 POL Paulina Sokołowska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
OPP B
18 1595 POL Jakub Sokołowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
OPP B
19 12 POL Jakub Burnus
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
20 2084 POL Wojciech Sadurski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
21 1903 POL Henryk Kirejczyk
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
22 1908 POL Tadeusz Kirejczyk
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
23 200 POL Maria Maśkiewicz
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
24 3660 POL Stanisław Cwojdziński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
OPP B
25 1614 POL Antoni Radzioch
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
26 2155 POL Emily Śnihur
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
27 3313 POL Piotr Szkamelski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
28 1550 POL Stanisław Dullek
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
29 3534 POL Aleksander Chlebowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
30 3746 POL Ksawery Chlebowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
31 3597 POL Marcelina Staszków
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
OPP B
32 1763 POL Zuzanna Romanowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
33 2139 POL Zuzanna Gawińska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
34 3736 POL Wiktor Łukasiak
SZKÓŁKA ŻEGLARSKA IM. LEONIDA TELIGI
OPP B
35 1159 POL Kajetan Maciejewicz
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
36 2017 POL Jakub Błaszczyk
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
OPP B
37 1775 POL Maria Zimny
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
OPP B
38 3535 POL Maria Stajewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
39 3616 POL Maciej Stajewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
40 1750 POL Jan Winnicki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
41 58 POL Sara Pietrowska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE
OPP B
42 940 POL Kinga Balcewicz
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE
OPP B
43 2104 POL Zofia Wolańska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
44 1751 POL Jadwiga Czwojdrak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
45 3955 POL Antonina Chomont
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
46 3520 POL Lena, Ewa Herba
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
47 1417 POL Maksymilian Badaczewski
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
48 2048 POL Aleksandra Pazik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
49 2605 POL Mateusz Skowroński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
50 1663 POL Maria Januszewska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
51 3483 POL Jakub Nowak
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
52 1937 POL Nicola Darowska
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
53 966 POL Natalia Zawiła
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
54 1953 POL Antoni Jelonek
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP B
55 1975 POL Kamil Stęclik
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
56 1540 POL Wojciech Kluczniok
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
57 3444 POL Wiktor Kruszyński
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
58 2552 POL Maja Bochat
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
59 3630 POL STANISŁAW MARS
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP B
60 3637 POL Leon Mostowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
61 1513 POL Dawid Mularczyk
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP B
62 2039 POL Małgorzata Buńkiewicz
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP B
63 202 POL Julian Rynkiewicz
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP B
64 3526 POL Maja Ferenc
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP B
65 1506 POL Agnieszka Piotrowska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP B
66 1927 POL Kalina Wasilewska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
67 1167 POL Maria Szlachta
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
68 2170 POL Franciszek Fuk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
69 2173 POL Krystyna Małek
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
70 2057 POL Paweł Brabander
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
71 156 POL Bianka Kulik Kowalik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
72 220 POL Franciszek Brzostowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
73 3551 POL Pola Wojcik
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
74 2153 POL Anna Kozłowska
MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI BAŁTYK W MIELNIE
OPP B
75 1586 POL Ignacy Koterski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
OPP B
76 1966 POL Piotr Krajewski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
77 3404 POL Nina Kunecka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
78 2606 POL Lena Musialska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ
OPP B
79 550 CZE Marie Halouzková

OPP B
80 2055 POL Jan Bakiera
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
81 3638 POL Mikołaj Turek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
82 1801 POL Anna Ślusarska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
83 3671 POL Antoni Kubik
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
84 1798 POL Jan Zahuta
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
85 2140 POL Maksymilian Adamiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
86 2189 POL Zofia Kupiec
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
87 3628 POL Helena Fursewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
88 3688 POL Jan Rzepecki
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
89 1363 POL Jerzy Fursewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
90 3407 POL Piotr Neumann
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
91 1799 POL Kacper Święcki
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
92 3587 POL Lena Houda
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ
OPP B
93 2442 POL Mateusz Ganske
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
94 3540 POL Julia Żórawska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
95 751 POL Witold Wanot
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
96 3541 POL Adam Zawadka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
97 2171 POL Julia Skawińska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
98 3735 POL Stanisław Czerwiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
99 2136 POL Ida Krzemińska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
100 2206 POL Stanisław Krawczyk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP B
101 3740 POL BARTŁOMIEJ WRÓBLEWSKI
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
102 2060 POL Franciszek Sowa
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
103 2069 POL Franciszek Sowa
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP B
104 1474 POL Adam Gruźlewski
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP B
105 3468 POL Zofia Czucha
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP B
106 3521 POL Antoine Mouton
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
107 3457 POL Mikołaj Kordyka
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP B
108 131 POL Adam Bugdol
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
109 1551 POL Ida Orłowska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
110 1424 POL Xawery Kasprzak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
111 1518 POL Zofia Szczypka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ
OPP B
112 2142 POL Lena Kasperczyk
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP B
113 1 POL Marcel Przywóski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
114 1493 POL Ksawery Przywóski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
115 1703 POL Marianna Jasińska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ
OPP B
116 11493 POL Antoni Milcarz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
117 2179 POL Laura Kondracka
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
118 1492 POL Mikołaj Sawicki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
119 170 POL Adam Grzonkowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
120 3964 POL Adam Paściak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
121 522 POL Sofia Pushkareva
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP B
122 1676 POL Stanisław Błoch
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP B
123 1336 POL Samuel Bac Cardenas
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
124 2007 POL Katarzyna Liedtke
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP B
125 1636 POL Mateusz Kuchowicz
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP B
126 1098 POL Zofia Kozak
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
OPP B
127 1209 POL Stefan Geszke
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP B
128 3665 POL Mikołaj Nagas
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
129 959 POL Antoni Koterba
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
130 1940 POL Bartłomiej Bil
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
131 3566 POL Stanisław Ramotowski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
132 2164 POL Julia Skawińska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
133 3561 POL Tomasz Jakubiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
134 175 POL Adam Albrecht
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP B
135 3459 POL Adrian Lech
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP B
136 2168 POL Jacek Grygianiec
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP B
137 3706 POL Anna Żurek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
138 1507 POL Jakub Nowoświecki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP B
139 3730 POL Filip Pleśniar
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
140 3537 POL Barbara Łukomska
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP B
141 757 POL Antonina Wiatrowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
142 1062 POL Wojciech Gzubicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
143 2133 POL Iga Wójcicka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
144 16 POL Tymoteusz Szubert
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
145 107 POL Ada Sakowicz
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
146 106 POL Iwo Sakowicz
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
147 1951 POL Cyprian Włodarz
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP B
148 1879 POL Michał Ślusarski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
149 1283 POL Agata Trojanek
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
OPP B
150 278 POL Mikołaj Łabanowicz
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
OPP B
151 82 POL Mariia Khokhlova
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
152 1935 POL Artem Khokhlov
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
153 1060 POL Oskar Pluciński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
OPP B
154 11050 POL Mikołaj Radomski
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
OPP B
155 11967 POL Marcel Kopania

OPP B
156 3460 POL Mikołaj Kordyka
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP B
157 2073 POL Uszula Lewandowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
158 1312 POL Paulina Gryniewicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
159 1780 POL Jan Pawłowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
160 2137 POL Aleksander Świżewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP B
161 1626 POL Jan Grzonkowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
162 3800 POL Jerzy Rułka
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
163 2042 POL Ewa Jędrzejczak
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
164 1644 POL Borys Zajączkowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
165 2138 POL Tymoteusz Dalszewski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
166 3496 POL Stanisław Najmowicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
167 3479 POL Laura Szczęsna
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
168 2043 POL Andrzej Kowalczyk
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
169 704 POL Adam Żyniewicz
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
170 1921 POL Daria Nosenko
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
171 1806 POL Hanna Kucharska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
172 3726 POL Antonina Goszczyńska
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
OPP B
173 1702 POL Lucjan Wong
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
174 1873 POL Jan Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP B
175 13520 POL Grzegorz Andruszko
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
OPP B
176 90 POL Tymoteusz Daenen
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
177 3583 POL Eryk Kazimierczyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
OPP B
178 1655 POL Damiano Gianello
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP B
179 1889 POL Karol Mańkowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP B
180 3518 POL Zofia Kaczmarek
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
OPP B
181 127 POL Franciszek Kaczmarek
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
OPP B
182 1909 POL Michał Guszcza
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
OPP B
183 3454 POL Borys Szafrański-Mądry
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
184 1435 POL katarzyna biernacka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
OPP B
185 1931 POL Wojciech Wolszon
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
186 1266 POL Stanisław Robak
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
187 1661 POL Maciej Neubauer
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
188 1008 POL Szymon Wielewicki
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
189 1991 POL Gabriela Friedrich
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
190 1656 POL Aleksandra Trofimowicz
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP B
191 3999 POL Tymoteusz Dobrzyński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
192 195 POL Olaf Banasiak
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
OPP B
193 3738 POL Paweł Wrzesien
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
194 3961 POL Alicja Czerpak
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP B
195 1207 POL Mikołaj Żemojdzin
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
OPP B
196 1203 POL leo illes
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
197 1023 POL Mikołaj Borek
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP B
198 2113 POL Mila Pawłowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
199 2086 POL STANISŁAW MANECKI
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ
OPP B
200 3451 POL Bruno Szafrański-Mądry
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
OPP B
201 728 POL Anna Sobieraj
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
202 2124 POL Jan Rusnak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP B
203 105 POL Barbara Gmurek
FUNDACJA OSTROWSKA AKADEMIA SPORTU
OPP B
204 2586 POL Maria Felska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP B
205 3443 POL BARBARA MARUSZCZAK
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP B
206 13551 POL Łukasz Ślączka
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP B
207 2210 POL Jędrzej Kuleszo
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP B
208 2125 POL Nina Krawczyk
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
OPP B
209 2002 POL Paweł Julian Zabielski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP B
210 3495 POL Tymoteusz Tobijański
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
211 2211 POL Natan Ptaszek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP B
212 3893 POL Klara Krzywicka
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP B
213 3217 POL JULIA RYTEL-LEMAŃCZYK
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
214 2204 POL Ryszard Krawczyk
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP B
215 1880 POL Kajetan Bujalski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP B
216 1932 POL Julian Kozdryk
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
217 20411 POL Hanna Pacak
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
OPP B
218 1322 POL Eliza Maślanka
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
OPP B
219 13576 POL Witkoria Tylus
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP B
220 1972 POL Krzysztof Stachera
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP B
221 15551 POL Stanisław Pacyna
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP B
222 3500 POL Dawid Kowalik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
OPP B
223 1071 POL Jan Petrecki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
224 221 POL Aleksandra Kosowska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP B
225 1593 POL Wiktor Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
226 111 POL Piotr Kozłowski
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP B
227 910 POL Jan Piechociński
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP B
228 1307 POL Teodor Baliński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
OPP B
229 3720 POL Jeremi Czechowski
KLUB ŻEGLARSKI SPINAKER
OPP B
230 3737 POL Aleksander Wrzesiński
KLUB ŻEGLARSKI SPINAKER
OPP B
231 1671 POL Marcel Frydrychowicz
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
232 182 POL Antonina Radomska
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
233 1999 POL Stanisław Stocki
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP B
234 1706 POL Piotr Biały
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
235 1200 POL Blanka Ordak
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
236 3401 POL Wojciech Mączka
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
237 1026 POL Agnieszka Król
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
238 1271 POL Gustaw Jankowski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
239 1080 POL Kajetan Kerner
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
240 1828 POL Jan Leciejewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
241 3747 POL Oskar Lipiński
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
242 11828 POL Jerzy Zawada
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
243 1394 POL Michal Paderewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
244 1610 POL Kajetan Czerwiński
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
245 4112 POL Zofia Klimek
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
246 1561 POL Joanna Kaczmarska
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
247 3441 POL Zuzanna Mokrzan
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
248 1141 POL Olgierd Łuczak
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
249 2141 POL Łukasz Formela
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
250 2035 POL Maja Szczepaniak
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
251 1803 POL Matylda Czaplińska
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
252 1226 POL Szymon Ciechanowski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
253 1771 POL Jaśmina Szurnicka
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
254 18 POL Ignacy Stawarz
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
255 1596 POL Alicja Wajda
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
256 1446 POL Patrycja Jelińska
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
OPP B
257 20 POL Olaf Januszewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
258 3883 POL Karol Grześ
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP B
Klasa: Optimist Bronze Fleet Results as of 13:56 on July 23, 2023, Gdynia, 21 - 23.07.2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 F1 F2 Score
1 --- POL 1452 Adam Karakulski M 2013 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (86.0 DNC) 86.0 DNC 17.0 34.0 8.0 15.0 160.0
2 do lat 9 POL 2158 Barbara Maciejewska F 2014 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 51.0 (58.0) 31.0 57.0 22.0 3.0 164.0
3 --- POL 1799 Kacper Święcki M 2013 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 38.0 60.0 (61.0) 40.0 19.0 10.0 167.0
4 --- POL 2055 Jan Bakiera M 2012 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 47.0 47.0 (62.0) 42.0 5.0 33.0 174.0
5 --- POL 1655 Damiano Gianello M 2012 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 49.0 31.0 65.0 (86.0 BFD) 15.0 16.0 176.0
6 --- POL 1062 Wojciech Gzubicki M 2013 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 58.0 51.0 40.0 (61.0 DPI3) 11.0 17.0 177.0
7 do lat 9 POL 3533 Wiktor Hankus M 2014 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 57.0 42.0 50.0 (86.0 BFD) 7.0 22.0 178.0
8 do lat 9 POL 1271 Gustaw Jankowski M 2014 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 42.0 53.0 (66.0) 56.0 DPI3 17.0 12.0 180.0
9 --- POL 175 Adam Albrecht M 2012 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI (51.0) 49.0 50.0 47.0 26.0 18.0 190.0
10 --- POL 1011 Marika Kurczyna-Motyka F 2011 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 51.0 51.0 (57.0) 50.0 9.0 31.0 192.0
11 do lat 9 POL 1791 Jan Brdulak M 2015 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 37.0 62.0 64.0 (86.0 BFD) 31.0 1.0 195.0
12 --- POL 2552 Maja Bochat F 2013 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 34.0 65.0 (86.0 DNC) 86.0 DNC 3.0 13.0 201.0
13 --- POL 1775 Maria Zimny F 2011 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 62.0 46.0 48.0 (68.0 DPI3) 40.0 7.0 203.0
14 do lat 9 POL 1593 Wiktor Balicki M 2014 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 77.0 (86.0 UFD) 63.0 55.0 DPI3 4.0 6.0 205.0
15 --- POL 195 Olaf Banasiak M 2011 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 56.0 41.0 55.0 45.0 10.0 (83.0 UFD) 207.0
16 --- POL 127 Franciszek Kaczmarek M 2013 KLUB ŻEGLARSKI MEWA (64.0) 59.0 58.0 47.0 30.0 14.0 208.0
17 --- POL 3665 Mikołaj Nagas M 2012 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 55.0 (70.0) 53.0 50.0 25.0 25.0 208.0
18 --- POL 940 Kinga Balcewicz F 2011 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE (74.0) 40.0 70.0 60.0 36.0 5.0 211.0
19 --- POL 1950 Felix Petrulis M 2013 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (75.0) 69.0 67.0 48.0 6.0 21.0 211.0
20 --- POL 1446 Patrycja Jelińska F 2012 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 46.0 62.0 49.0 (86.0 BFD) 27.0 27.0 211.0
21 do lat 9 POL 200 Maria Maśkiewicz F 2014 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 64.0 44.0 (86.0 DNF) 60.0 35.0 11.0 214.0
22 --- POL 107 Ada Sakowicz F 2012 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (76.0) 45.0 70.0 56.0 23.0 20.0 214.0
23 --- POL 2168 Jacek Grygianiec M 2013 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 59.0 66.0 (86.0 DNC) 86.0 DNC 2.0 2.0 215.0
24 --- POL 4112 Zofia Klimek F 2012 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 54.0 38.0 (68.0) 54.0 DPI3 49.0 24.0 219.0
25 do lat 9 POL 18 Ignacy Stawarz M 2014 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (72.0) 71.0 67.0 39.0 14.0 34.0 225.0
26 --- POL 1167 Maria Szlachta F 2011 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 61.0 (86.0 DNC) 68.0 49.0 24.0 23.0 225.0
27 --- POL 1706 Piotr Biały M 2012 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (65.0) 56.0 47.0 52.0 DPI3 43.0 28.0 226.0
28 --- POL 3726 Antonina Goszczyńska F 2013 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (73.0) 63.0 68.0 51.0 16.0 37.0 235.0
29 --- POL 131 Adam Bugdol M 2013 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (86.0 DNC) 68.0 56.0 26.0 41.0 47.0 238.0
30 do lat 9 POL 1614 Antoni Radzioch M 2014 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 67.0 22.0 (86.0 DNC) 86.0 DNC 56.0 9.0 240.0
31 do lat 9 POL 2141 Aleksander Formela M 2014 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 69.0 46.0 (72.0) 53.0 45.0 29.0 242.0
32 --- POL 2200 Filip Karakulski M 2012 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 58.0 (86.0 DNC) 61.0 65.0 13.0 46.0 243.0
33 --- POL 1 Marcel Przywóski M 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 70.0 DPI3 68.0 62.0 36.0 12.0 (83.0 UFD) 248.0
34 --- POL 704 Adam Żyniewicz M 2012 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (79.0) 64.0 55.0 61.0 39.0 30.0 249.0
35 --- POL 11493 Antoni Milcarz M 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ (74.0) 31.0 69.0 52.0 57.0 41.0 250.0
36 --- POL 182 Antonina Radomska F 2012 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 63.0 41.0 (67.0) 59.0 DPI3 47.0 40.0 250.0
37 --- POL 3747 Oskar Lipiński M 2013 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 45.0 69.0 58.0 58.0 DPI3 21.0 (83.0 UFD) 251.0
38 --- POL 2137 Aleksander Świżewski M 2012 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 70.0 48.0 (72.0) 70.0 28.0 35.0 251.0
39 --- POL 11967 Marcel Kopania M 2012 --- (81.0) 73.0 52.0 44.0 33.0 49.0 251.0
40 do lat 9 POL 1780 Jan Pawłowski M 2014 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 57.0 72.0 65.0 (86.0 DNF) 20.0 38.0 252.0
41 --- POL 13551 Łukasz Ślączka M 2012 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 72.0 72.0 (73.0) 50.0 55.0 8.0 257.0
42 --- POL 1924 Nina Mikołajczyk F 2011 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (70.0) 54.0 64.0 62.0 37.0 42.0 259.0
43 do lat 9 POL 3566 Stanisław Ramotowski M 2015 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 77.0 50.0 (86.0 DNC) 86.0 DNC 29.0 19.0 261.0
44 --- POL 1935 Artem Khokhlov M 2012 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 12.0 64.0 (86.0 UFD) 86.0 UFD 18.0 83.0 UFD 263.0
45 --- POL 2104 Zofia Wolańska F 2013 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 60.0 (86.0 UFD) 54.0 68.0 83.0 UFD 4.0 269.0
46 do lat 9 POL 2155 Emily Śnihur F 2014 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 29.0 56.0 59.0 (86.0 DNC) 42.0 83.0 DNF 269.0
47 --- POL 1026 Agnieszka Król F 2013 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 59.0 (86.0 DNC) 70.0 69.0 DPI3 52.0 26.0 276.0
48 do lat 9 POL 1879 Michał Ślusarski M 2016 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (73.0) 26.0 63.0 71.0 61.0 55.0 276.0
49 --- POL 1626 Jan Grzonkowski M 2011 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 65.0 73.0 (75.0) 61.0 DPI3 44.0 36.0 279.0
50 do lat 9 POL 3483 Jakub Nowak M 2014 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (86.0 DNC) 55.0 72.0 59.0 51.0 43.0 280.0
51 do lat 9 POL 1999 Stanisław Stocki M 2014 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 60.0 67.0 (74.0) 71.0 46.0 44.0 288.0
52 --- POL 3628 Helena Fursewicz F 2012 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 35.0 (86.0 UFD) 86.0 DNC 86.0 DNC 1.0 83.0 UFD 291.0
53 --- POL 1803 Matylda Czaplińska F 2012 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 68.0 63.0 (69.0) 61.0 48.0 52.0 292.0
54 --- POL 1771 Jaśmina Szurnicka F 2012 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (69.0) 57.0 65.0 57.0 DPI3 62.0 51.0 292.0
55 --- POL 1551 Ida Orłowska F 2013 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 72.0 69.0 (78.0) 72.0 32.0 54.0 299.0
56 --- POL 58 Sara Pietrowska F 2012 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE 73.0 (77.0) 71.0 57.0 53.0 53.0 307.0
57 do lat 9 POL 15551 Stanisław Pacyna M 2014 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 71.0 75.0 77.0 (86.0 DNF) 54.0 32.0 309.0
58 do lat 9 POL 170 Adam Grzonkowski M 2015 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 75.0 (86.0 DNC) 74.0 69.0 34.0 59.0 311.0
59 do lat 9 POL 3616 Maciej Stajewski M 2015 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 71.0 74.0 (75.0) 73.0 50.0 45.0 313.0
60 --- POL 1492 Mikołaj Sawicki M 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 69.0 57.0 (86.0 DNC) 86.0 DNC 65.0 39.0 316.0
61 --- POL 1141 Olgierd Łuczak M 2013 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 48.0 57.0 59.0 69.0 DPI3 (83.0 UFD) 83.0 UFD 316.0
62 do lat 9 POL 1081 Salma Essaadi F 2015 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 68.0 74.0 (76.0) 55.0 63.0 58.0 318.0
63 --- POL 106 Iwo Sakowicz M 2013 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 75.0 67.0 63.0 (86.0 BFD) 38.0 83.0 DNF 326.0
64 do lat 9 POL 2035 Maja Szczepaniak F 2014 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 66.0 70.0 71.0 (86.0 DNF) 59.0 61.0 327.0
65 do lat 9 POL 1080 Kajetan Kerner M 2014 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 80.0 (86.0 UFD) 71.0 71.0 DPI3 58.0 48.0 328.0
66 --- POL 1889 Karol Mańkowski M 2013 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 67.0 (71.0) 69.0 69.0 67.0 57.0 329.0
67 do lat 9 POL 1023 Mikołaj Borek M 2014 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (86.0 UFD) 86.0 DNS 73.0 70.0 60.0 50.0 339.0
68 do lat 9 POL 1966 Piotr Krajewski M 2015 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 62.0 73.0 73.0 (86.0 DNF) 83.0 DNF 60.0 351.0
69 --- POL 3404 Nina Kunecka F 2013 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 71.0 (86.0 DNS) 52.0 63.0 83.0 DNC 83.0 DNC 352.0
70 --- POL 3660 Stanisław Cwojdziński M 2012 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 76.0 76.0 76.0 (86.0 UFD) 70.0 56.0 354.0
71 --- POL 2139 Zuzanna Gawińska F 2013 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 78.0 (86.0 DNC) 74.0 54.0 66.0 83.0 DNF 355.0
72 do lat 9 POL 2173 Krystyna Małek F 2014 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 70.0 (86.0 DNC) 86.0 DNC 86.0 DNC 64.0 63.0 369.0
73 do lat 9 POL 1595 Jakub Sokołowski M 2014 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 74.0 74.0 (86.0 DNC) 86.0 DNC 83.0 DNF 62.0 379.0
74 do lat 9 POL 20411 Hanna Pacak F 2014 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 66.0 75.0 (86.0 DNC) 86.0 DNC 69.0 83.0 DNF 379.0
75 do lat 9 POL 3737 Aleksander Wrzesiński M 2015 KLUB ŻEGLARSKI SPINAKER 79.0 (86.0 DNC) 66.0 86.0 DNF 68.0 83.0 DNF 382.0
76 --- POL 16 Tymoteusz Szubert M 2013 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ (86.0 DNC) 46.0 86.0 DNC 86.0 DNC 83.0 DNC 83.0 DNC 384.0
77 --- POL 20 Olaf Januszewski M 2013 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (86.0 DNC) 68.0 86.0 DNC 86.0 DNC 83.0 DNC 83.0 DNC 406.0
78 do lat 9 POL 1307 Teodor Baliński M 2014 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD (86.0 DNC) 86.0 DNC 86.0 DNC 86.0 DNC 83.0 DNC 83.0 DNC 424.0
78 --- POL 2102 Julia Rola F 2012 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (86.0 DNC) 86.0 DNC 86.0 DNC 86.0 DNC 83.0 DNC 83.0 DNC 424.0
78 --- POL 2179 Laura Kondracka F 2012 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (86.0 DNC) 86.0 DNC 86.0 DNC 86.0 DNC 83.0 DNC 83.0 DNC 424.0
78 --- POL 1071 Jan Petrecki M 2013 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (86.0 DNF) 86.0 DNC 86.0 DNC 86.0 DNC 83.0 DNC 83.0 DNC 424.0
78 do lat 9 POL 3883 Karol Grześ M 2016 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (86.0 DNC) 86.0 DNC 86.0 DNC 86.0 DNC 83.0 DNC 83.0 DNC 424.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 82, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Gold Fleet Results as of 16:32 on July 23, 2023, Gdynia, 21 - 23.07.2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 F1 F2 F3 Score
1 --- POL 3444 Wiktor Kruszyński M 2012 YACHT KLUB STAL GDYNIA 1.0 1.0 1.0 1.0 4.0 8.0 (49.0) 16.0
2 --- POL 1991 Gabriela Friedrich F 2011 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 4.0 6.0 4.0 4.0 (40.0) 2.0 2.0 22.0
3 --- POL 959 Antoni Koterba M 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 3.0 6.0 2.0 3.0 (57.0) 1.0 11.0 26.0
4 --- POL 1953 Antoni Jelonek M 2011 CENTRUM ŻEGLARSKIE 3.0 10.0 3.0 (86.0 BFD) 13.0 5.0 3.0 37.0
5 --- POL 2204 Ryszard Krawczyk M 2011 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 6.0 15.0 2.0 1.0 9.0 7.0 (35.0) 40.0
6 --- POL 2110 Tomasz Tracz M 2011 YACHT KLUB STAL GDYNIA 3.0 1.0 6.0 2.0 8.0 21.0 (26.0) 41.0
7 --- POL 3746 Ksawery Chlebowski M 2011 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 17.0 2.0 8.0 1.0 (52.0) 11.0 10.0 49.0
8 --- POL 1663 Maria Januszewska F 2012 YACHT KLUB STAL GDYNIA 16.0 3.0 12.0 4.0 (58.0) 14.0 1.0 50.0
9 --- POL 3521 Antoine Mouton M 2011 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 4.0 1.0 12.0 12.0 16.0 (36.0) 50.0
10 --- POL 3520 Lena Herba F 2013 YACHT KLUB STAL GDYNIA 7.0 (14.0) 10.0 10.0 1.0 9.0 14.0 51.0
11 --- POL 1336 Samuel Bac Cardenas M 2012 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 10.0 (22.0) 5.0 3.0 10.0 3.0 21.0 52.0
12 --- POL 1636 Paweł Kuchowicz M 2011 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 8.0 9.0 11.0 5.0 6.0 13.0 (54.0) 52.0
13 --- POL 3955 Antonina Chomont F 2011 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 13.0 8.0 2.0 7.0 5.0 (61.0) 24.0 59.0
14 --- POL 3451 Bruno Szafrański-Mądry M 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 2.0 2.0 3.0 37.0 2.0 18.0 (76.0) 64.0
15 --- POL 221 Aleksandra Kosowska F 2012 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 7.0 18.0 6.0 13.0 15.0 (85.0 UFD) 7.0 66.0
16 --- POL 3735 Stanisław Czerwiak M 2011 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 8.0 18.0 11.0 2.0 23.0 (44.0) 5.0 67.0
17 --- POL 1209 Stefan Geszke M 2012 CENTRUM ŻEGLARSKIE 2.0 (86.0 UFD) 5.0 3.0 7.0 48.0 4.0 69.0
18 --- POL 2086 Stanisław Manecki M 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ 4.0 20.0 4.0 7.0 (28.0) 17.0 18.0 70.0
19 --- POL 202 Julian Rynkiewicz M 2011 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 4.0 4.0 10.0 24.0 18.0 (47.0) 12.0 72.0
20 --- POL 1798 Jan Zahuta M 2013 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 13.0 12.0 11.0 25.0 15.0 (64.0) 81.0
21 --- POL 1518 Zofia Szczypka F 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ 2.0 10.0 3.0 6.0 (55.0) 26.0 46.0 93.0
22 --- POL 11050 Mikołaj Radomski M 2011 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 12.0 26.0 13.0 11.0 11.0 20.0 (43.0) 93.0
23 --- POL 1828 Jan Leciejewski M 2011 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 3.0 17.0 5.0 DPI3 (79.0) 62.0 9.0 97.0
24 --- POL 1506 Oliwia Piotrowska F 2011 CENTRUM ŻEGLARSKIE 18.0 11.0 23.0 8.0 (48.0) 29.0 8.0 97.0
25 --- POL 1550 Stanisław Dullek M 2012 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 23.0 15.0 7.0 (64.0) 16.0 22.0 15.0 98.0
26 --- POL 2206 Stanisław Krawczyk M 2012 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 5.0 5.0 14.0 23.0 30.0 (34.0) 34.0 111.0
27 --- POL 105 Barbara Gmurek F 2011 FUNDACJA OSTROWSKA AKADEMIA SPORTU 8.0 10.0 22.0 24.0 (42.0) 19.0 30.0 113.0
28 --- POL 3454 Borys Szafrański-Mądry M 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 1.0 8.0 1.0 16.0 27.0 (85.0 UFD) 62.0 115.0
29 --- POL 2027 Pola Woszczak F 2013 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 19.0 16.0 25.0 8.0 31.0 (32.0) 16.0 115.0
30 --- POL 3800 Jerzy Rułka M 2011 KS AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AWFi 25.0 33.0 21.0 (48.0) 14.0 10.0 19.0 122.0
31 --- POL 1932 Julian Kozdryk M 2013 KS AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AWFi 30.0 12.0 22.0 25.0 3.0 (37.0) 31.0 123.0
32 --- POL 1513 Dawid Mularczyk M 2012 CENTRUM ŻEGLARSKIE 24.0 14.0 12.0 30.0 37.0 (71.0) 6.0 123.0
33 --- POL 1940 Bartłomiej Bil M 2012 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 17.0 2.0 18.0 14.0 34.0 41.0 (74.0) 126.0
34 --- POL 1540 Wojciech Kluczniok M 2011 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 31.0 28.0 13.0 5.0 (70.0) 6.0 45.0 128.0
35 --- POL 2586 Maria Felska F 2012 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 10.0 27.0 25.0 17.0 21.0 28.0 (56.0) 128.0
36 --- POL 3583 Eryk Kazimierczyk M 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD 15.0 6.0 14.0 29.0 (78.0) 40.0 32.0 136.0
37 --- POL 522 Sofia Pushkareva F 2011 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 28.0 4.0 29.0 10.0 (44.0) 30.0 37.0 138.0
38 --- POL 1266 Stanisław Robak M 2011 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 12.0 31.0 15.0 32.0 (63.0) 27.0 23.0 140.0
39 --- POL 1394 Mikołaj Paderewski M 2013 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 29.0 20.0 19.0 14.0 DPI3 19.0 39.0 (44.0) 140.0
40 --- POL 2142 Lena Kasperczyk F 2011 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 25.0 17.0 17.0 12.0 36.0 35.0 (42.0) 142.0
41 --- POL 3655 Paulina Sokołowska F 2012 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 18.0 30.0 (40.0) 16.0 33.0 23.0 22.0 142.0
42 --- POL 3313 Piotr Szkamelski M 2013 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 19.0 19.0 (39.0) 17.0 26.0 36.0 25.0 142.0
43 --- POL 1751 Jadwiga Czwojdrak F 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 33.0 32.0 7.0 15.0 (54.0) 4.0 53.0 144.0
44 --- POL 1008 Szymon Wielewicki M 2011 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 19.0 8.0 26.0 14.0 41.0 38.0 (71.0) 146.0
45 --- POL 3638 Mikołaj Turek M 2012 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 14.0 13.0 19.0 18.0 (64.0) 25.0 63.0 152.0
46 --- POL 3637 Leon Mostowski M 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 11.0 24.0 13.0 21.0 73.0 12.0 (85.0 RET) 154.0
47 --- POL 3535 Maria Stajewska F 2011 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 11.0 30.0 20.0 4.0 24.0 (66.0) 66.0 155.0
48 --- POL 111 Piotr Kozłowski M 2011 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 31.0 7.0 15.0 26.0 20.0 (67.0) 61.0 160.0
49 --- POL 3551 Pola Wojcik F 2012 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 16.0 1.0 6.0 10.0 46.0 (85.0 DNC) 85.0 DNC 164.0
50 --- POL 2136 Ida Krzemińska F 2012 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 24.0 5.0 16.0 (86.0 BFD) 60.0 31.0 29.0 165.0
51 --- POL 1596 Alicja Wajda F 2011 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 27.0 28.0 20.0 13.0 29.0 50.0 (79.0) 167.0
52 --- POL 1661 Maciej Neubauer M 2011 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 11.0 14.0 19.0 13.0 (74.0) 73.0 39.0 169.0
53 --- POL 2606 Lena Musialska F 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ 10.0 34.0 20.0 26.0 (76.0) 68.0 13.0 171.0
54 --- POL 1931 Wojciech Wolszon M 2011 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 56.0 (70.0) 8.0 14.0 43.0 24.0 27.0 172.0
55 --- POL 3597 Marcelina Staszków F 2012 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY (53.0) 32.0 11.0 23.0 51.0 43.0 17.0 177.0
56 --- POL 2133 Iga Wójcicka F 2012 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 18.0 29.0 28.0 18.0 (67.0) 56.0 28.0 177.0
57 --- POL 3217 Julia Rytel-Lemańczyk F 2012 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 38.0 12.0 24.0 18.0 (77.0) 57.0 33.0 182.0
58 --- POL 3443 Barbara Maruszczak F 2012 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 30.0 21.0 25.0 6.0 (71.0) 46.0 57.0 185.0
59 --- POL 3537 Barbara Łukomska F 2011 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 9.0 13.0 14.0 33.0 53.0 (79.0) 65.0 187.0
60 --- POL 3459 Adrian Lech M 2012 CENTRUM ŻEGLARSKIE 48.0 16.0 (52.0) 9.0 17.0 45.0 52.0 187.0
61 --- POL 2007 Katarzyna Liedtke F 2012 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 65.0 7.0 16.0 15.0 45.0 42.0 (73.0) 190.0
62 --- POL 1493 Ksawery Przywóski M 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 22.0 19.0 32.0 17.0 68.0 33.0 (72.0) 191.0
63 --- POL 3468 Zofia Czucha F 2012 YACHT KLUB STAL GDYNIA 27.0 21.0 22.0 9.0 66.0 (77.0) 50.0 195.0
64 --- POL 751 Witold Wanot M 2013 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 9.0 34.0 30.0 29.0 59.0 (60.0) 40.0 201.0
65 do lat 9 POL 1474 Adam Gruźlewski M 2014 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 15.0 9.0 28.0 31.0 (85.0 UFD) 54.0 67.0 204.0
66 --- POL 1951 Cyprian Włodarz M 2011 CENTRUM ŻEGLARSKIE 50.0 17.0 15.0 20.0 61.0 (72.0) 41.0 204.0
67 --- POL 3540 Julia Żórawska F 2013 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 32.0 60.0 7.0 20.0 38.0 49.0 (70.0) 206.0
68 --- POL 1703 Marianna Jasińska F 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ 16.0 32.0 34.0 25.0 47.0 52.0 (69.0) 206.0
69 --- POL 1927 Kalina Wasilewska F 2012 YACHT KLUB STAL GDYNIA 43.0 30.0 8.0 21.0 32.0 74.0 (81.0) 208.0
70 --- POL 2723 Soraya Essaadi F 2013 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 40.0 7.0 24.0 34.0 49.0 (75.0) 55.0 209.0
71 --- POL 3738 Paweł Wrzesien M 2013 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 35.0 27.0 43.0 12.0 72.0 (76.0) 20.0 209.0
72 --- POL 3541 Adam Zawadka M 2011 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 37.0 35.0 32.0 6.0 35.0 69.0 (85.0 DNF) 214.0
73 --- POL 3587 Lena Houda F 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ 13.0 21.0 29.0 35.0 65.0 51.0 (68.0) 214.0
74 --- POL 2138 Tymoteusz Dalszewski M 2012 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 13.0 17.0 35.0 (86.0 BFD) 22.0 85.0 DNF 47.0 219.0
75 --- POL 2113 Mila Pawłowska F 2012 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 28.0 51.0 18.0 30.0 DPI3 39.0 55.0 (58.0) 221.0
76 --- POL 1226 Szymon Ciechanowski M 2012 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 11.0 26.0 47.0 DPI3 (82.0) 78.0 48.0 227.0
77 --- POL 3730 Filip Pleśniar M 2013 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 6.0 36.0 35.0 42.0 (69.0) 53.0 59.0 231.0
78 --- POL 728 Anna Sobieraj F 2012 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 22.0 52.0 9.0 35.0 DPI3 (81.0) 65.0 51.0 234.0
79 --- POL 1880 Kajetan Bujalski M 2012 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (86.0 DNF) 16.0 9.0 25.0 56.0 59.0 78.0 243.0
80 --- POL 3961 Alicja Czerpak F 2012 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 9.0 36.0 9.0 (86.0 BFD) 50.0 63.0 77.0 244.0
81 --- POL 2125 Nina Krawczyk F 2012 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 40.0 (86.0 UFD) 21.0 19.0 75.0 58.0 38.0 251.0
82 --- POL 11828 Jerzy Zawada M 2012 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 27.0 (65.0) 10.0 35.0 62.0 64.0 60.0 258.0
83 --- POL 2017 Jakub Błaszczyk M 2011 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 6.0 19.0 33.0 (86.0 DNF) 80.0 80.0 75.0 293.0
84 do lat 9 POL 1972 Krzysztof Stachera M 2014 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 20.0 22.0 37.0 64.0 (83.0) 70.0 80.0 293.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 84, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist Silver Fleet Results as of 15:38 on July 23, 2023, Gdynia, 21 - 23.07.2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 F1 F2 F3 Score
1 --- POL 3706 Anna Żurek F 2012 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 39.0 40.0 5.0 (86.0 BFD) 8.0 1.0 8.0 101.0
2 --- POL 3740 Bartłomiej Wróblewski M 2011 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 7.0 43.0 38.0 (86.0 BFD) 4.0 23.0 2.0 117.0
3 do lat 9 POL 1203 Leo Illes M 2014 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 22.0 37.0 28.0 (56.0) 25.0 15.0 6.0 133.0
4 --- POL 2211 Natan Ptaszek M 2012 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 28.0 23.0 30.0 (43.0) 19.0 14.0 21.0 135.0
5 --- POL 2057 Paweł Brabander M 2013 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 20.0 25.0 47.0 41.0 (85.0 DNF) 9.0 4.0 146.0
6 do lat 9 POL 2605 Mateusz Skowroński M 2014 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 38.0 36.0 35.0 (40.0) 2.0 11.0 25.0 147.0
7 --- POL 2170 Franciszek Fuk M 2011 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 21.0 20.0 (86.0 DNC) 86.0 DNC 6.0 3.0 12.0 148.0
8 --- POL 3526 Maja Ferenc F 2013 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 23.0 29.0 30.0 (43.0) 42.0 4.0 20.0 148.0
9 --- POL 3964 Adam Paściak M 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 24.0 35.0 (41.0) 28.0 41.0 7.0 15.0 150.0
10 --- POL 2073 Uszula Lewandowska F 2012 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 52.0 42.0 29.0 (86.0 BFD) 24.0 2.0 5.0 154.0
11 --- POL 1656 Aleksandra Trofimowicz F 2013 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 41.0 12.0 (48.0) 42.0 15.0 26.0 18.0 154.0
12 --- POL 2002 Paweł Julian Zabielski M 2011 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (42.0) 35.0 40.0 23.0 11.0 17.0 29.0 155.0
13 do lat 9 POL 1507 Jakub Nowoświecki M 2014 CENTRUM ŻEGLARSKIE 53.0 (66.0) 36.0 8.0 27.0 21.0 11.0 156.0
14 --- POL 3671 Antoni Kubik M 2012 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 39.0 24.0 42.0 59.0 1.0 (83.0) 3.0 168.0
15 --- POL 1561 Joanna Kaczmarska F 2013 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 64.0 24.0 33.0 (86.0 BFD) 3.0 13.0 31.0 168.0
16 --- POL 2039 Małgorzata Buńkiewicz F 2012 CENTRUM ŻEGLARSKIE (86.0 DNC) 58.0 23.0 7.0 18.0 62.0 7.0 175.0
17 do lat 9 POL 2124 Jan Rusnak M 2014 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 40.0 56.0 16.0 (65.0 SCP30) 23.0 39.0 9.0 183.0
18 --- POL 2189 Zofia Kupiec F 2012 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 21.0 49.0 44.0 (86.0 BFD) 37.0 6.0 27.0 184.0
19 --- POL 3496 Stanisław Najmowicz M 2012 KS AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AWFi 52.0 18.0 45.0 40.0 20.0 (60.0) 10.0 185.0
20 --- POL 1671 Marcel Frydrychowicz M 2012 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 11.0 (86.0 DSQ) 86.0 DNE 43.0 16.0 14.0 185.0
21 --- POL 1909 Michał Guszcza M 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD (60.0) 53.0 34.0 41.0 9.0 37.0 13.0 187.0
22 --- POL 3688 Jan Rzepecki M 2013 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 26.0 39.0 36.0 37.0 14.0 36.0 (61.0) 188.0
23 --- POL 156 Bianka Kulik-Kowalik F 2011 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 66.0 (86.0 UFD) 18.0 19.0 35.0 10.0 41.0 189.0
24 --- POL 3893 Klara Krzywicka F 2011 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 44.0 (58.0) 41.0 28.0 45.0 18.0 16.0 192.0
25 --- POL 1921 Daria Nosenko F 2011 KS AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AWFi 36.0 (86.0 UFD) 27.0 27.0 33.0 19.0 52.0 194.0
26 --- POL 2140 Maksymilian Adamiak M 2013 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (54.0) 39.0 36.0 30.0 26.0 24.0 39.0 194.0
27 --- POL 3407 Piotr Neumann M 2011 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (86.0 DNC) 86.0 DNC 39.0 5.0 7.0 25.0 36.0 198.0
28 --- POL 1207 Mikołaj Żemojdzin M 2011 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 43.0 3.0 60.0 (67.0) 57.0 35.0 1.0 199.0
29 --- POL 1586 Ignacy Koterski M 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD 39.0 9.0 53.0 (86.0 BFD) 17.0 41.0 40.0 199.0
30 --- POL 1903 Henryk Kirejczyk M 2013 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (61.0) 27.0 26.0 38.0 12.0 50.0 48.0 201.0
31 --- POL 757 Antonina Wiatrowska F 2012 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 33.0 54.0 27.0 41.0 DPI3 13.0 (65.0) 34.0 202.0
32 --- POL 1060 Oskar Pluciński M 2013 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 50.0 47.0 37.0 (86.0 UFD) 22.0 30.0 17.0 203.0
33 --- POL 1200 Blanka Ordak F 2013 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 (59.0) 53.0 44.0 DPI3 34.0 44.0 22.0 211.0
34 --- POL 3630 Stanisław Mars M 2011 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 23.0 23.0 39.0 86.0 DNE 38.0 5.0 (42.0) 214.0
35 --- POL 1435 Katarzyna Biernacka F 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD 45.0 38.0 (50.0) 36.0 16.0 32.0 50.0 217.0
36 --- POL 3460 Mikołaj Kordyka M 2012 CENTRUM ŻEGLARSKIE 20.0 28.0 (86.0 DNC) 86.0 DNC 5.0 56.0 26.0 221.0
37 --- POL 1644 Borys Zajączkowski M 2012 KS AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AWFi 41.0 34.0 43.0 27.0 52.0 (53.0) 24.0 221.0
38 --- POL 2164 Julia Skawińska F 2011 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 50.0 49.0 4.0 31.0 47.0 42.0 (75.0) 223.0
39 --- POL 3495 Tymoteusz Tobijański M 2013 KS AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AWFi 63.0 (64.0) 51.0 16.0 55.0 12.0 30.0 227.0
40 --- POL 2210 Jędrzej Kuleszo M 2012 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 32.0 15.0 51.0 37.0 51.0 (73.0) 43.0 229.0
41 --- POL 2042 Ewa Jędrzejczak F 2012 KS AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AWFi 31.0 25.0 38.0 45.0 44.0 (79.0) 51.0 234.0
42 do lat 9 POL 13520 Grzegorz Andruszko M 2014 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 43.0 25.0 (66.0) 55.0 64.0 20.0 28.0 235.0
43 --- POL 1702 Lucjan Wong M 2012 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 49.0 43.0 41.0 46.0 39.0 (78.0) 19.0 237.0
44 --- POL 1851 Emilia Grędziak F 2011 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 56.0 29.0 37.0 (86.0 BFD) 28.0 29.0 58.0 237.0
45 --- POL 220 Franciszek Brzostowski M 2013 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 34.0 43.0 24.0 31.0 (66.0) 51.0 57.0 240.0
46 --- POL 1283 Agata Trojanek F 2013 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 35.0 37.0 43.0 33.0 60.0 33.0 (69.0) 241.0
47 --- POL 3500 Dawid Kowalik M 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 14.0 52.0 46.0 44.0 30.0 (67.0) 56.0 242.0
48 --- POL 1159 Kajetan Maciejewicz M 2011 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 42.0 60.0 23.0 46.0 (85.0 UFD) 52.0 23.0 246.0
49 --- POL 1098 Zofia Kozak F 2012 KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 47.0 41.0 59.0 15.0 (75.0) 49.0 38.0 249.0
50 --- POL 1763 Zuzanna Romanowska F 2013 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 33.0 47.0 27.0 24.0 (76.0) 48.0 70.0 249.0
51 do lat 9 POL 2157 Filip Werpachowski M 2014 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 26.0 52.0 57.0 53.0 (68.0) 31.0 32.0 251.0
52 --- POL 1417 Maksymilian Badaczewski M 2012 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 46.0 55.0 (60.0) 29.0 10.0 58.0 54.0 252.0
53 do lat 9 POL 1801 Anna Ślusarska F 2014 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 25.0 61.0 38.0 58.0 21.0 (70.0) 49.0 252.0
54 --- POL 3441 Zuzanna Mokrzan F 2012 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 29.0 45.0 (60.0) 30.0 31.0 59.0 60.0 254.0
55 --- POL 2084 Wojciech Sadurski M 2013 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 54.0 (55.0) 34.0 45.0 54.0 34.0 35.0 256.0
56 --- POL 3479 Laura Szczęsna F 2012 KS AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AWFi 48.0 42.0 64.0 22.0 (71.0) 22.0 62.0 260.0
57 --- POL 910 Jan Piechociński M 2011 KS AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AWFi 37.0 45.0 56.0 33.0 (63.0) 45.0 44.0 260.0
58 --- POL 3561 Tomasz Jakubiak M 2012 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 57.0 53.0 62.0 20.0 29.0 40.0 (71.0) 261.0
59 --- POL 2069 Franciszek Sowa M 2013 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 53.0 50.0 45.0 21.0 49.0 (71.0) 47.0 265.0
60 --- POL 13576 Witkoria Tylus F 2011 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 55.0 23.0 32.0 54.0 (67.0) 38.0 63.0 265.0
61 --- POL 3736 Wiktor Łukasiak M 2013 SZKÓŁKA ŻEGLARSKA IM. LEONIDA TELIGI 45.0 40.0 21.0 (86.0 UFD) 53.0 64.0 46.0 269.0
62 --- POL 1312 Paulina Gryniewicz F 2011 KS AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AWFi 63.0 50.0 31.0 46.0 (81.0) 8.0 76.0 274.0
63 --- POL 1676 Stanisław Błoch M 2013 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 44.0 61.0 55.0 36.0 36.0 46.0 (73.0) 278.0
64 --- POL 1975 Kamil Stęclik M 2011 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 59.0 (72.0) 42.0 32.0 48.0 63.0 37.0 281.0
65 --- POL 1937 Nicola Darowska F 2012 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 46.0 38.0 51.0 (67.0) 40.0 54.0 55.0 284.0
66 --- POL 966 Natalia Zawiła F 2011 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 21.0 48.0 49.0 65.0 DPI3 32.0 72.0 (81.0) 287.0
67 do lat 9 POL 1363 Jerzy Fursewicz M 2014 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 32.0 5.0 (86.0 DNC) 86.0 DNC 56.0 27.0 85.0 DNF 291.0
68 do lat 9 POL 90 Tymoteusz Daenen M 2014 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM (78.0) 26.0 46.0 63.0 69.0 28.0 59.0 291.0
69 --- POL 3999 Tymoteusz Dobrzyński M 2013 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 49.0 48.0 31.0 39.0 50.0 75.0 (79.0) 292.0
70 --- POL 278 Mikołaj Łabanowicz M 2012 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 58.0 33.0 54.0 49.0 (70.0) 68.0 33.0 295.0
71 --- POL 3589 Aleksandra Pazik F 2011 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 47.0 59.0 44.0 19.0 61.0 (66.0) 66.0 296.0
72 --- POL 1750 Jan Winnicki M 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 62.0 71.0 45.0 22.0 (74.0) 43.0 53.0 296.0
73 --- POL 2043 Andrzej Kowalczyk M 2011 KS AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AWFi 61.0 44.0 33.0 38.0 (78.0) 77.0 45.0 298.0
74 --- POL 2442 Mateusz Ganske M 2012 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (82.0) 44.0 49.0 22.0 59.0 61.0 68.0 303.0
75 --- POL 1908 Tadeusz Kirejczyk M 2012 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 41.0 (67.0) 48.0 34.0 58.0 55.0 67.0 303.0
76 --- POL 1610 Kajetan Czerwiński M 2013 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 55.0 61.0 56.0 12.0 DPI3 77.0 47.0 (80.0) 308.0
77 --- POL 3534 Aleksander Chlebowski M 2013 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 68.0 62.0 42.0 28.0 46.0 (80.0) 64.0 310.0
78 --- POL 3518 Zofia Kaczmarek F 2013 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 52.0 33.0 46.0 43.0 65.0 82.0 (83.0) 321.0
79 do lat 9 POL 3720 Jeremi Czechowski M 2014 KLUB ŻEGLARSKI SPINAKER 26.0 39.0 61.0 52.0 72.0 74.0 (82.0) 324.0
80 --- POL 12 Jakub Burnus M 2012 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 44.0 63.0 57.0 35.0 (80.0) 57.0 74.0 330.0
81 --- POL 11018 Paweł Gibowski M 2013 LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 36.0 54.0 44.0 51.0 73.0 (81.0) 72.0 330.0
82 --- POL 1322 Eliza Maślanka F 2011 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 36.0 66.0 47.0 48.0 (79.0) 69.0 65.0 331.0
83 do lat 9 POL 3401 Wojciech Mączka M 2014 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 34.0 37.0 54.0 60.0 DPI3 (82.0) 76.0 77.0 338.0
84 --- POL 1806 Hanna Kucharska F 2013 KS AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AWFi 30.0 65.0 58.0 47.0 62.0 (84.0) 78.0 340.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 84, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Gdynia Sailing Days
2023

...
  • 2023-07-29 - 2023-07-30
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. A-Class, Hobie Cat 14, Hobie Cat 16

Więcej
...
  • 2023-07-29 - 2023-07-30
Mistrzostwa Polski Sprint iQFoil

kl. IQFoil

Więcej
...
  • 2023-07-25 - 2023-07-27
Mistrzostwa Polski OSF

kl. Open Skiff

Więcej
...
  • 2023-07-21 - 2023-07-29
Flying Dutchman World Championship 2023

Więcej
...
  • 2023-07-21 - 2023-07-23
KINDER Joy of moving - Puchar Trenerów

KINDER Joy of moving – Puchar Trenerów odbędzie się w terminie 21-23/07/2023 w ramach festiwalu Gdynia Sailing Days 2023. kl. OPP grupa B

Więcej
...
  • 2023-07-14 - 2023-07-16
Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski Załóg Wieloosobowych

kl. ORC

Więcej
...
  • 2023-07-12 - 2023-07-19
ILCA 6 Youth Europeans 2023 - Coaches & Supporters registration

kl. ILCA 6

Więcej
...
  • 2023-07-08 - 2023-07-09
Puchar Gdynia Sailing Days

kl. Delphia 24, Finn, OK Dinghy

Więcej
...
  • 2023-07-07 - 2023-07-09
RS Cup

Więcej
...
  • 2023-07-03 - 2023-07-05
29er Euro Cup 2023

Więcej
...
  • 2023-07-03 - 2023-07-10
420-470 Junior European Championship 2023 - Coaches & Supporters registration

classes: 420, 470

Więcej