Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I

kl.: 420, 470, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Organizatorem regat o Puchar PZŻ jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Miastem Krynica Morska. Regaty odbędą się na akwenie Zalewu Wiślanego. I część Pucharu PZŻ odbędzie się w terminie 20-22.05.2022.

 

2022-05-21 20:21:22

Komunikat organizatora nr 3 - "pasta party"

W niedzielę 22 maja b.r., po zejściu z wody będzie czekał na uczestników ciepły posiłek regeneracyjny.

Bezpośrednio po wyścigach zapraszamy trenerów lub przedstawicieli klubów po odbiór bonów z biura regat.

 

2022-05-21 17:32:26

Informacja od Zespołu Protestowego

W dniu 21.05.2022 w czasie protestowym nie wpłynęła żadna prośba o rozpatrywanie. Dotyczy wszystkich klas.

2022-05-21 16:11:47

Czas protestowy 21.05.22

W dniu 21.05.22 czas protestowy mija o godz. 17:05 dla wszystkich klas.

2022-05-20 16:41:38

Informacja od Zespołu Protestowego

W dniu 20.05.2022 w czasie protestowym nie wpłynęła żadna prośba o rozpatrywanie. Dotyczy wszystkich klas.

2022-05-19 21:27:54

Komunikat organizatora nr 2

1. Link do grupy informacyjnej na WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/C5IGvF6MKCdAWEEBRYxXqf 

 

2. Kanały VHF:

Trasa A:  72

Trasa B: 77

 

3. Telefony:

Organizator: Maciej Szafran 502936430

Biuro regat: Martyna Rawicz - Rutkowska 698660059

Sędzia główny: Marta Olędzka 795576819

Zabezpieczenie medyczne: Ratownik 536997999

Kierownik zabezpieczenia trasy: Jerzy Sukow  601949616

Koordynator cześci wodnej: Jan Krzyżak 607827067

Koordynator części brzegowej: Oskar Miotk 537977127

2022-05-19 21:15:26

Komunikat nr 1 - KR

Dotyczy Instrukcji Żeglugi:

1. IŻ 9.2 jest zmieniony w taki sposób, że znakami 4S/4P są żółte boje w kształcie ostrosłupa z logo "Krynica Morska".

2. Do Instrukcji Żeglugi dodaje się punkt 16.4: 

"16.4 Gdy na brzegu zostanie wystawiona flaga B każdy zawodnik lub jego trener jest zobowiązany do podpisania, w ciągu godziny od jej wystawienia listy, potwierdzającej powrót jego lub jego zawodników na brzeg. Flaga B zostanie wystawiona w momencie, gdy ostatni zawodnik ukończy ostatni wyścig dnia lub komisja regatowa zasygnalizuje przerwanie wyścigu lub odroczenie na dzień następny. W przypadku niedopełnienia przez zawodnika lub jego trenera wymogu tego przepisu zawodnk  może zostać ukarany we wszystkich wyścigach danego dnia, jeśli zespół protestowy tak zadecyduje. Niniejszy punkt zmienia PRŻ 63.1 i 64.4(b)."

3. Kara standardowa za naruszenie przepisu IŻ 2.5 wynosi 10% zgłoszonych w danej klasie jachtów. Kara ta nałożona będzie w wyścigu najbliższym incydentowi.

2022-05-18 22:21:02

Komunikat organizatora nr 1

Dodatkowy slip (dla trenerów) w porcie rybackim

Z uwagi na trwające prace w porcie jachtowym w Krynicy Morskiej i celem usprawnienia slipowania łodzi osób wspierających, jest możliwość korzystania ze slipu w porcie rybackim przy ul. Bosmańskiej 82-120 (oddalonego od portu jachtowego w Krynicy Morskiej o 700 m na zachód), pod warunkiem wywiezienia przyczepy bezpośrednio po slipowaniu np. na parking przeznaczony do tego celu, w miejscu wydarzenia.

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-05-18
Rejestracja do
2022-05-22
420 K
420 Kobiet
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
420 M
420 Mężczyzn
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
470 K
470 Kobiet
Female b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
470 M
470 Mężczyzn
b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
Las. 4.7 Chł.
Laser 4.7 Chłopców
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
Las. 4.7 Dz.
Laser 4.7 Dziewcząt
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
LAR K
Laser Radial Kobiet
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
LAR M
Laser Radial Mężczyzn
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
LAS
Laser Standard
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 191181 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
2 213223 POL Matylda Ferenc
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
Las. 4.7 Dz.
3 57045 POL Paulina Rutkowska
POL Iga Wielczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
420 K
4 57081 POL Jeremi Szczukowski
POL Dominika Olowiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
5 211916 POL Stanisław Konarzewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
6 210005 POL Jakub Aleksander Rusiniak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
Las. 4.7 Chł.
7 210011 POL Maksymilian Luto
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
Las. 4.7 Chł.
8 194779 CYP Juliusz Hebel

LAS
9 217493 POL Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
10 214702 POL Natalia Burczyńska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAR K
11 210007 POL Igor Barcikowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAS
12 215527 POL Jan Rohde
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
Las. 4.7 Chł.
13 213144 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
14 213549 POL Miłosz Michalak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAS
15 214835 POL Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
16 213207 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR K
17 210221 POL Kinga Brzóska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR K
18 1 POL Rafał Pogorzelski
POL Julia Oleksiuk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
470 M
19 210002 POL Bartosz Andrzejak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAS
20 218847 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
21 218378 POL Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
22 207589 POL Angelina Zubel
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
23 218531 POL Oskar Sawicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
24 210788 POL Laura Banach
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
25 217130 POL Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
LAR K
26 206283 POL Patrycja Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Las. 4.7 Dz.
27 55567 POL Mikołaj Bujalski
POL Lidia Łukasik
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420 M
28 208169 POL Marcin Pietrzak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
29 191117 POL Michał Krasodomski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
LAS
30 217559 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAS
31 218379 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
32 212046 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR K
33 55955 POL Weronika Marszalik
POL Adrian Manista
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420 M
34 57164 POL ANDRZEJ GROCHAL
POL Jakub Marciniak
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420 M
35 215388 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
36 206817 POL Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
Las. 4.7 Chł.
37 11 POL Weronika Jaroszek
POL Filip Zalewski
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
470 M
38 214119 POL PIOTR WÓJCIK
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
Las. 4.7 Chł.
39 218941 POL Jan Konkol
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
40 209024 POL Tetiana Fedorenko
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Dz.
41 55952 POL Mateusz Kozłowski
POL Mikołaj Czałbowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420 M
42 210571 POL Tymoteusz Mika
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
43 55661 POL Antoni Kuźmiński
POL Antoni Muszyński
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
44 55651 POL Jeremi Dąbrowski
POL Mikołaj Bazyli
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420 M
45 218888 POL Aleksandra Mac
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
46 215952 POL Mikołaj Warot
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAS
47 190828 POL Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Las. 4.7 Dz.
48 212961 POL Kacper Bąk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
49 205298 POL Zuzanna Bukowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Dz.
50 211294 ESP Szymon Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
51 214218 POL Jan Melzer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
52 167806 POL Teodor Kasprzyk
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Chł.
53 711111 POL Adam Słodownik
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAS
54 214222 POL Jakub Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
55 56627 POL Dominika Grala
POL Gabriela Fajdasz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 K
56 217563 POL Gustaw Zalewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
57 202449 POL Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
58 215171 POL Adelina Wietki
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
59 56628 POL Jan Fuk
POL Aleksandra Kot
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
60 201940 POL Elżbieta Brzozowska - Trojnar
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
61 209036 POL Maciej Cymerman
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
62 56 POL Patrycja Kurpiewska
POL Zofia Kucharska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
63 55650 POL Alicja Kurpiewska
POL Hanna Gębicka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
64 212589 POL Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
65 207349 POL Danuta Grudzień
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
Las. 4.7 Dz.
66 201832 POL Kacper Wysocki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
Las. 4.7 Chł.
67 191157 POL Piotr Malinowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAS
68 198207 POL Helena Moritz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
Las. 4.7 Dz.
69 180716 POL Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
70 191110 POL Konstanty Sawicki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
71 198203 POL Emil Rutkowski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
72 216581 POL Jan Pacheco-Śledź
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
73 168053 POL Piotr Bogusz
KLUB NARCIARSKI LIDER
Las. 4.7 Chł.
74 214223 POL Stanisław Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
75 54956 POL Radosław PARZYCH
POL Kamil Jankowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
76 55654 POL Mateusz Buło
POL Aleksander Warno
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
77 218615 POL Agnieszka Binkiewicz
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR K
78 55954 POL Maksymilian Rybicki
POL Wiktor Gulbinowicz
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
79 56858 POL Adam Turczynowicz
POL Marcel Kurjańczyk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
80 216599 POL MARIA SUCHOCKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR K
81 203267 POL JAN SUCHOCKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
82 190905 POL Stefan Marciniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
83 213337 POL Igor Rudek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
84 56538 POL Natalia Kilar
POL Maciej Maćkowiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
85 176745 POL Jakub Gil
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
86 200430 POL Konrad Kunc
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
87 216556 POL franek kotlarek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAS
88 218408 POL Bartosz Bilicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
Las. 4.7 Chł.
89 191841 POL Antoni Michalik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
Las. 4.7 Chł.
90 214823 POL Andrzej Nowakowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
91 56913 POL Filip Marjański
POL Igor Grzelak
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
92 215529 POL Stanisław Nadolski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
Las. 4.7 Chł.
93 214216 POL Hubert Maczyszyn
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
94 5667 POL Joanna Cymerman
POL Małgorzata Górnisiewicz
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420 K
95 56827 POL Michał Jaroszek
POL Filip Lenart
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC

420 M
96 214065 POL Tobiasz Zabiegałowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
97 56370 POL Jakub Częczek
POL Jakub Wąsikowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
98 192638 POL Aleksandra Zastawna
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Dz.
99 216552 POL Nikodem Górski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAR M
100 193442 POL Paweł Szelachowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
Las. 4.7 Chł.
101 56856 POL Pola Schmidt
POL Tymon Kosobucki
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
102 213233 POL Piotr Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Chł.
103 192860 POL Mateusz Biały
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
104 56369 POL JAN ZAMOJSKI
POL Kacper Wojczulanis
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
105 56624 POL Miłosz Wyszyński
POL Michał Ciechanowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
106 184591 POL Anna Zwara
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
LAR K
107 169707 POL Aleksandra Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR K
108 205645 POL Jan Krawczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
109 215267 POL Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAR M
110 212648 POL NATASZA TARNAWSKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Dz.
111 7 POL Agnieszka Pawłowska
POL Bartłomiej Szlija
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
470 M
112 197724 POL Julia Czerwiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Dz.
113 217484 POL Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
114 213500 POL Konrad Wlazłowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
LAR M
115 212205 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
116 55853 POL Marta Piotrowska
POL Klara Piotrowska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
117 22 POL Zofia Korsak
POL Franciszek Borys
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
470 M
118 210013 POL Maciej Dudek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
Las. 4.7 Chł.
119 5685 POL Bartosz Wojciechowski
POL Wojciech Kwaśny
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
120 56831 POL Nina Janowicz
POL Michał Jankowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420 M
121 217564 POL Filip Jarosiewicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
LAR M
122 213201 POL Jakub Kuźmiński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
123 53108 POL Jakub Podgórny
POL Michał Szklarz
CENTRUM ŻEGLARSKIE
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
420 M
124 182529 POL Małgorzata Dworakowska-Staszkiewicz
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Chł.
125 191837 POL Kamil Stemplewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
126 209914 POL Dominik Masłoń
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
LAR M
127 56530 POL Pola Kostuch
POL Sara Browarczyk
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
420 K
128 197541 POL KLARA SOBCZAK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
129 55956 POL Aleksander Hlebowicz
POL Amelia Kwiatkowska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420 M
130 203062 POL Paweł Gerłachowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
131 9999999 POL Hieronim Hendler
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
132 193510 POL Maciej Iliński
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
LAR M
133 186236 POL Ksawery Soćko
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
Las. 4.7 Chł.
134 213331 POL Wiktor Łasak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
135 216615 POL Gita van der Voort
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Dz.
136 191834 POL Adam Cwojdziński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Chł.
137 218947 POL Iwo Reński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
138 207855 POL NINA MIROWSKA
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Las. 4.7 Dz.
139 207655 POL IGOR MIROWSKI
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAR M
140 213309 POL Michał Paciorek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAS
141 207580 POL NATALIA MALINOWSKA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR K
142 210785 POL Mateusz Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAS
143 57083 POL Ewa Lewandowska
POL Julia Żmudzińska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI W ŻNINIE
420 K
144 55139 POL Anna Chomont
POL Wojciech Juszczak
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KOŁOBRZESKA GRUPA REGATOWA
420 M
145 215952 POL Alicja Akulicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR K
146 216548 POL Igor Haufa
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAS
147 218577 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAS
148 213328 POL Lilly May Niezabitowska
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
149 210244 POL Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAS
150 207574 POL Hanna Rogowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
151 213070 POL Bartosz Dąbrowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAS
152 21732721 POL Agata Barwińska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR K
153 214732 POL Jan Wiśniewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Chł.
154 215784 POL Tomasz Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAS
155 205138 POL Zofia Michałeczko
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
Las. 4.7 Dz.
156 218363 POL Julian Podwalski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
157 206499 POL Wojciech Sikorski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Las. 4.7 Chł.
158 197117 POL Wiktoria Gołębiowska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAR K
159 191842 POL Mateusz Gigielewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
160 116745 POL Rafał Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
161 208733 POL Mikołaj Majchrzycki
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
162 20239 POL Amelia Dziąba
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
163 56058 POL Karolina Gała
POL Szymon Rozum
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
164 191191 POL FILIP MILOSZEWSKI
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
165 197721 POL Weronika Maciejczuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR K
166 195782 POL Antoni Kiliszek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Chł.
167 53621 POL Lila Sochaj
POL Olga Wietek
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 K
168 208153 POL Krzysztof Olejnik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
169 214181 POL Krzysztof Szklarski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Las. 4.7 Chł.
170 207291 POL Alicja Spruch
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
171 173475 POL Adam Chmiel
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
LAS
172 53608 POL Szymon Stencel
POL Kacper Janowicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420 M
173 219403 POL Tymoteusz Wysocki
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
174 200985 POL Jolanta Jakubczyk
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
175 165720 POL Paweł RUSAK
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Chł.
176 214812 POL Olek Ponto
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
177 450 POL Kacper Paszek
POL Oliwia Laskowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
470 M
178 213075 POL Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAS
179 55658 POL Jakub Tomczynski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
180 218365 POL Jakub Podziewski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Chł.
181 205650 POL Blanka Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
Las. 4.7 Dz.
182 56528 POL Dominika Fajdasz
POL Hanna GLOEH
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
183 184592 POL Aleksander Paczos
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
184 216546 POL Antoni Nazimek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR M
185 214217 POL Julia Rogalska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
186 215781 POL Szymon Maruszczak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
187 198205 POL Mateusz Kundzier
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
Las. 4.7 Chł.
188 57082 POL Filip Nosol
POL Krzysztof Ołowiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
189 21552 POL Natalia Chojnowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
Las. 4.7 Dz.
190 163872 POL Jan Michał Karnowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
191 205297 POL Szymon Łysik
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
192 56677 POL Jakub Matwiejczyk
POL Bartosz Osowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
193 218212 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
LAR K
194 210946 POL Iwo Gogołkiewicz
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
195 216732 POL Maja Szwejk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
196 181171 POL Maksym Osiński
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
197 220796 POL Tomasz Bendlewski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR M
198 198206 POL Michalina Pawelczyk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Dz.
199 211218 POL Franciszek Miłosz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
200 216933 POL Julia Szotyńska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAR K
201 207098 POL Marek Sokołowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAR M
202 56829 POL Wojciech Jankowski
POL Magdalena Ostrowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
203 214221 POL Lena Cituk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
204 111111 POL Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAS
205 210947 POL Ignacy Jabłkowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Chł.
206 218216 POL Mikołaj Silny
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
207 205646 POL Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
208 210789 POL Maxime Thommen
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAS
209 1594800 POL Krzysztof Dobrowolski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAS
Klasa: 420 Results as of 14:55 on May 22, 2022, Krynica Morska, 20 - 22 Maja 2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 --- POL 55651 Jeremi Dąbrowski 2005 Mikołaj Bazyli 2005 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 2.0 3.0 (16.0) 4.0 1.0 1.0 11.0
2 --- POL 56856 Pola Schmidt 2005 Tymon Kosobucki 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 6.0 1.0 4.0 1.0 2.0 (20.0) 14.0
3 --- POL 57045 Paulina Rutkowska 2005 Iga Wielczyk 2005 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / STOWARZYSZENI 1.0 2.0 6.0 3.0 5.0 (41.0 UFD) 17.0
4 --- POL 5667 Joanna Cymerman 2004 Małgorzata Górnisiewicz 2005 F CENTRUM ŻEGLARSKIE 7.0 7.0 3.0 (15.0) 8.0 2.0 27.0
5 --- POL 57081 Jeremi Szczukowski 2006 Dominika Olowiak 2004 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH 10.0 9.0 7.0 2.0 (41.0 DNF) 3.0 31.0
6 --- POL 56058 Karolina Gała 2005 Szymon Rozum 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 9.0 5.0 (12.0) 7.0 6.0 10.0 37.0
7 Jr Mł. POL 56369 Jan Zamojski 2006 Kacper Wojczulanis 2008 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / KLUB SPORTOWY 3.0 4.0 9.0 9.0 (41.0 RET) 18.0 43.0
8 --- POL 56858 Adam Turczynowicz 2005 Marcel Kurjańczyk 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 12.0 12.0 2.0 11.0 (17.0) 7.0 44.0
9 Jr Mł. POL 56627 Dominika Grala 2006 Gabriela Fajdasz 2007 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / KLUB SPORTOWY S 8.0 13.0 13.0 8.0 (14.0) 6.0 48.0
10 --- POL 55654 Mateusz Buło 2004 Aleksander Warno 2006 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 17.0 15.0 (28.0) 5.0 7.0 11.0 55.0
11 --- POL 57083 Ewa Lewandowska 2006 Julia Żmudzińska 2005 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 5.0 6.0 1.0 (41.0 DNF) 4.0 41.0 UFD 57.0
12 --- POL 56827 Michał Jaroszek 2006 Filip Lenart 2005 M --- 11.0 (28.0) 19.0 25.0 3.0 4.0 62.0
13 --- POL 56 Patrycja Kurpiewska 2005 Zofia Kucharska 2006 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / YAC 13.0 (22.0) 14.0 6.0 15.0 17.0 65.0
14 --- POL 55955 Weronika Marszalik 2006 Adrian Manista 2004 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 16.0 8.0 21.0 (24.0) 12.0 8.0 65.0
15 --- POL 56538 Natalia Kilar 2005 Maciej Maćkowiak 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 18.0 5.0 (41.0 DNF) 26.0 15.0 68.0
16 --- POL 55956 Aleksander Hlebowicz 2004 Amelia Kwiatkowska 2005 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 22.0 10.0 (27.0) 19.0 9.0 12.0 72.0
17 --- POL 56558 Jakub Tomczynski 2004 Jan Gierzyński 2004 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 15.0 25.0 11.0 (41.0 UFD) 18.0 5.0 74.0
18 --- POL 56831 Nina Janowicz 2006 Michał Jankowski 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (23.0) 11.0 23.0 16.0 16.0 9.0 75.0
19 Jr Mł. POL 57082 Filip Nosol 2007 Krzysztof Olowiak 2008 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / YACHT KLUB PO (25.0) 23.0 10.0 10.0 11.0 22.0 76.0
20 --- POL 56628 Jan Fuk 2006 Aleksandra Kot 2005 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / FUNDACJA YACHT 14.0 19.0 (26.0) 20.0 10.0 13.0 76.0
21 Jr Mł. POL 56677 Jakub Matwiejczyk 2007 Bartosz Osowski 2006 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (33.0) 24.0 32.0 14.0 13.0 14.0 97.0
22 Jr Mł. POL 53621 Lila Sochaj 2007 Olga Wietek 2008 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (41.0 BFD) 16.0 8.0 13.0 20.0 41.0 RET 98.0
23 --- POL 56528 Dominika Fajdasz 2005 Hanna Gloeh 2005 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / MIĘDZYSZKOLNY K 20.0 14.0 24.0 (41.0 DNF) 21.0 19.0 98.0
24 --- POL 54956 Radosław Parzych 2005 Kamil Jankowski 2005 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 18.0 17.0 25.0 (41.0 DNF) 24.0 16.0 100.0
25 Jr Mł. POL 56370 Jakub Częczek 2006 Jakub Wąsikowski 2007 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 19.0 21.0 17.0 22.0 (23.0) 21.0 100.0
26 --- POL 56829 Wojciech Jankowski 2006 Magdalena Ostrowska 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (26.0) 26.0 22.0 18.0 22.0 23.0 111.0
27 Jr Mł. POL 55954 Maksymilian Rybicki 2006 Wiktor Gulbinowicz 2007 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 24.0 36.0 31.0 12.0 19.0 (41.0 RET) 122.0
28 Jr Mł. POL 55567 Mikołaj Bujalski 2006 Lidia Łukasik 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 21.0 20.0 15.0 (41.0 RET) 41.0 RET 41.0 RET 138.0
29 Jr Mł. POL 55661 Antoni Kuźmiński 2006 Antoni Muszyński 2006 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (41.0 DNF) 34.0 36.0 23.0 29.0 24.0 146.0
30 Jr Mł. POL 55952 Mateusz Kozłowski 2008 Mikołaj Czałbowski 2008 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 29.0 37.0 18.0 (41.0 DNF) 25.0 41.0 DNF 150.0
31 --- POL 53608 Szymon Stencel 2005 Kacper Janowicz 2006 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 28.0 35.0 34.0 17.0 (41.0 DNF) 41.0 RET 155.0
32 Jr Mł. POL 5685 Bartosz Wojciechowski 2006 Wojciech Kwaśny 2006 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (41.0 BFD) 29.0 37.0 41.0 DNF 27.0 25.0 159.0
33 --- POL 55139 Anna Chomont 2005 Wojciech Juszczak 2005 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC / KOŁOBRZESK (41.0 BFD) 31.0 39.0 21.0 28.0 41.0 RET 160.0
34 --- POL 53108 Jakub Podgórny 2008 Michał Szklarz 2005 M CENTRUM ŻEGLARSKIE / STOWARZYSZENIE EURO 34.0 27.0 20.0 (41.0 DNF) 41.0 DNF 41.0 DNC 163.0
35 Jr Mł. POL 56913 Filip Marjański 2007 Igor Grzelak 2007 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 31.0 32.0 29.0 (41.0 DNF) 41.0 DNF 41.0 DNC 174.0
36 --- POL 57164 Andrzej Grochal 2007 Jakub Marciniak 2005 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 30.0 33.0 33.0 (41.0 DNF) 41.0 DNF 41.0 DNC 178.0
37 Jr Mł. POL 56624 Miłosz Wyszyński 2006 Michał Ciechanowicz 2008 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 32.0 (41.0 DNF) 30.0 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 185.0
38 Jr Mł. POL 56530 Pola Kostuch 2006 Sara Browarczyk 2007 F STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 27.0 39.0 40.0 (41.0 RET) 41.0 RET 41.0 DNC 188.0
39 Jr Mł. POL 55853 Marta Piotrowska 2007 Klara Piotrowska 2007 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (41.0 DNF) 30.0 35.0 41.0 DNF 41.0 RET 41.0 RET 188.0
40 Jr Mł. POL 55650 Alicja Kurpiewska 2007 Hanna Gębicka 2008 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 35.0 38.0 38.0 (41.0 DNF) 41.0 RET 41.0 RET 193.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 40, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 470 Results as of 13:43 on May 22, 2022, Krynica Morska, 20 - 22 Maja 2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 450 Kacper Paszek 2001 Oliwia Laskowska 2001 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 (3.0) 1.0 1.0 2.0 3.0 8.0
2 POL 1 Rafał Pogorzelski 2003 Julia Oleksiuk 1999 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / KLU 2.0 2.0 2.0 (4.0) 1.0 1.0 8.0
3 POL 7 Agnieszka Pawłowska 2003 Bartłomiej Szlija 2001 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / UCZNIOWSKI KL 3.0 1.0 3.0 (5.0) 4.0 5.0 16.0
4 POL 22 Zofia Korsak 2002 Franciszek Borys 2003 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / YAC (4.0) 4.0 4.0 3.0 3.0 4.0 18.0
5 POL 11 Weronika Jaroszek 2002 Filip Zalewski 2000 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC / MIĘDZYSZKO 5.0 5.0 5.0 2.0 (6.0 RET) 2.0 19.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA4 Results as of 16:50 on May 22, 2022, Krynica Morska, 20 - 22 Maja 2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 Jr Mł. POL 210013 Maciej Dudek 2008 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 1.0 2.0 (7.0) 1.0 3.0 3.0 10.0
2 Jr Mł. POL 217563 Gustaw Zalewski 2007 M TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 1.0 5.0 2.0 1.0 (17.0) 12.0
3 Jr Mł. POL 210005 Jakub Aleksander Rusiniak 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 4.0 5.0 (8.0) 3.0 2.0 1.0 15.0
4 Jr Mł. POL 208733 Mikołaj Majchrzycki 2007 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 2.0 3.0 3.0 (5.0) 5.0 2.0 15.0
5 --- POL 195782 Antoni Kiliszek 2006 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 7.0 7.0 (20.0) 7.0 8.0 5.0 34.0
6 Jr Mł. POL 214732 Jan Wiśniewski 2007 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 13.0 (17.0) 10.0 4.0 4.0 6.0 37.0
7 Jr Mł. POL 218408 Bartosz Bilicki 2007 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (21.0) 4.0 4.0 10.0 9.0 12.0 39.0
8 Jr Mł. POL 116745 Rafał Balicki 2007 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (18.0) 10.0 12.0 6.0 7.0 4.0 39.0
9 J-ka Mł. POL 205138 Zofia Michałeczko 2007 F STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 5.0 8.0 9.0 11.0 (26.0) 7.0 40.0
10 J-ka Mł. POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 8.0 12.0 2.0 12.0 (17.0) 8.0 42.0
11 Jr Mł. POL 206817 Michał Skawiński 2007 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 12.0 6.0 1.0 15.0 16.0 (56.0 DNF) 50.0
12 Jr Mł. POL 210011 Maksymilian Luto 2008 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 6.0 16.0 13.0 8.0 10.0 (18.0) 53.0
13 Jr Mł. POL 215527 Jan Rohde 2008 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (23.0) 18.0 11.0 9.0 6.0 10.0 54.0
14 --- POL 207349 Danuta Grudzień 2006 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 15.0 19.0 14.0 (21.0) 11.0 9.0 68.0
15 J-ka Mł. POL 216615 Gita Van Der Voort 2007 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 10.0 9.0 (56.0 UFD) 18.0 23.0 11.0 71.0
16 --- POL 198206 Michalina Pawelczyk 2006 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 14.0 13.0 6.0 23.0 20.0 (56.0 DNF) 76.0
17 J-ka Mł. POL 213223 Matylda Ferenc 2007 F TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 9.0 (21.0) 21.0 17.0 15.0 16.0 78.0
18 J-ka Mł. POL 207574 Hanna Rogowska 2008 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (36.0) 14.0 15.0 22.0 14.0 15.0 80.0
19 J-ka Mł. POL 21552 Natalia Chojnowska 2007 F STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 17.0 22.0 18.0 14.0 13.0 (56.0 DNF) 84.0
20 Jr Mł. POL 168053 Jakub Lipowski 2007 M KLUB NARCIARSKI LIDER 16.0 26.0 23.0 (56.0 DNF) 12.0 13.0 90.0
21 --- POL 167806 Teodor Kasprzyk 2005 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 22.0 15.0 16.0 16.0 (29.0) 22.0 91.0
22 --- POL 191834 Adam Cwojdziński 2006 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (28.0) 25.0 17.0 19.0 21.0 19.0 101.0
23 --- POL 192638 Aleksandra Zastawna 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (34.0) 23.0 30.0 13.0 19.0 21.0 106.0
24 J-ka Mł. POL 205650 Blanka Bobula 2007 F STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB (56.0 UFD) 11.0 22.0 28.0 18.0 28.0 107.0
25 Jr Mł. POL 214181 Krzysztof Szklarski 2008 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 20.0 (37.0) 29.0 20.0 25.0 14.0 108.0
26 J-ka Mł. POL 205298 Zuzanna Bukowska 2008 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 25.0 (27.0) 27.0 25.0 22.0 20.0 119.0
27 --- POL 213331 Wiktor Łysak 2006 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 11.0 34.0 (40.0) 24.0 27.0 27.0 123.0
28 J-ka Mł. POL 209024 Tetiana Fedorenko 2009 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 19.0 28.0 24.0 31.0 (33.0) 29.0 131.0
29 --- POL 200430 Konrad Kunc 2006 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 27.0 29.0 26.0 26.0 (30.0) 25.0 133.0
30 Jr Mł. POL 198205 Mateusz Kundzier 2008 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 30.0 24.0 (37.0) 29.0 28.0 24.0 135.0
31 Jr Mł. POL 211218 Franciszek Miłosz 2009 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 31.0 33.0 (46.0) 27.0 24.0 26.0 141.0
32 --- POL 207589 Angelina Zubel 2006 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 24.0 40.0 25.0 (56.0 DNF) 31.0 23.0 143.0
33 J-ka Mł. POL 212648 Natasza Tarnawska 2008 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 44.0 31.0 28.0 (56.0 DNF) 32.0 30.0 165.0
34 J-ka Mł. POL 207855 Nina Mirowska 2008 F KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 29.0 20.0 19.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 180.0
35 Jr Mł. POL 201832 Kacper Wysocki 2009 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 35.0 39.0 34.0 32.0 (56.0 DNF) 56.0 DNC 196.0
36 J-ka Mł. POL 198207 Helena Moritz 2009 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 41.0 38.0 33.0 30.0 (56.0 DNF) 56.0 DNC 198.0
37 Jr Mł. POL 214119 Piotr Wójcik 2007 M STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 37.0 30.0 31.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 210.0
38 Jr Mł. POL 214065 Tobiasz Zabiegałowski 2008 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 33.0 32.0 35.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 212.0
39 Jr Mł. POL 213201 Jakub Kuźmiński 2009 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 26.0 46.0 38.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 222.0
40 Jr Mł. POL 191841 Antoni Michalik 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 40.0 35.0 41.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 228.0
41 Jr Mł. POL 193442 Paweł Szelachowski 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 32.0 44.0 42.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 230.0
42 Jr Mł. POL 206499 Wojciech Sikorski 2008 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 46.0 41.0 32.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 231.0
43 Jr Mł. POL 210947 Ignacy Jabłkowski 2009 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 39.0 36.0 44.0 (56.0 DNF) 56.0 DNC 56.0 DNC 231.0
44 Jr Mł. POL 215529 Stanisław Nadolski 2009 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 42.0 43.0 36.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 233.0
45 Jr Mł. POL 218941 Jan Konkol 2008 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 38.0 45.0 39.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 234.0
46 J-ka Mł. POL 197724 Julia Czerwiak 2008 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 45.0 42.0 43.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 242.0
47 Jr Mł. POL 186236 Ksawery Soćko 2009 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 47.0 47.0 45.0 (56.0 UFD) 56.0 DNC 56.0 DNC 251.0
48 Jr Mł. POL 213233 Piotr Małachowski 2008 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 48.0 48.0 47.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 255.0
49 J-ka Mł. POL 206283 Patrycja Jałoszyńska 2010 F KLUB ŻEGLARSKI NYSA 43.0 49.0 (56.0 DNF) 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 260.0
50 Jr Mł. POL 192860 Mateusz Biały 2009 M TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (56.0 UFD) 56.0 RET 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 280.0
50 Jr Mł. POL 165720 Paweł Rusak 2011 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (56.0 DNF) 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 280.0
50 Jr Mł. POL 181171 Maksym Osiński 2008 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (56.0 UFD) 56.0 DNF 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 280.0
50 Jr Mł. POL 182529 Olgierd Staszkiewicz 2009 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (56.0 DNF) 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 280.0
50 Jr Mł. POL 184592 Aleksander Paczos 2008 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (56.0 DNF) 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 280.0
50 Jr Mł. POL 218365 Jakub Podziewski 2009 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (56.0 DNF) 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 280.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 55, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 Results as of 16:57 on May 22, 2022, Krynica Morska, 20 - 22 Maja 2022 r.
Rank Fleet1 Fleet2 Fleet3 Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 --- --- --- POL 217327 Agata Barwińska 1995 F STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 2.0 (3.0) 2.0 1.0 1.0 1.0 7.0
2 --- --- --- POL 197117 Wiktoria Gołębiowska 2000 F STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 1.0 1.0 1.0 2.0 2.0 (4.0) 7.0
3 --- Jr --- POL 219403 Tymoteusz Wysocki 2005 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 3.0 2.0 6.0 5.0 (8.0) 2.0 18.0
4 --- Jr --- POL 205645 Jan Krawczyk 2004 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 4.0 4.0 (9.0) 4.0 3.0 23.0
5 Mł.K J-ka --- POL 218847 Dominika Raszka 2004 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (10.0) 7.0 5.0 4.0 5.0 5.0 26.0
6 Mł.K J-ka --- POL 213328 Lilly May Niezabitowska 2004 F STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 5.0 5.0 3.0 7.0 9.0 (21.0) 29.0
7 --- Jr Jr Mł. POL 217493 Filip Olszewski 2006 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 4.0 6.0 12.0 3.0 6.0 (76.0 RET) 31.0
8 Mł.K --- --- POL 214217 Julia Rogalska 2002 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 6.0 9.0 8.0 (11.0) 7.0 7.0 37.0
9 --- Jr --- POL 191181 Marek Szczepankowski 2005 M STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (20.0) 10.0 17.0 10.0 3.0 6.0 46.0
10 --- Jr --- POL 214835 Kacper Dybiec 2005 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 9.0 (24.0) 10.0 6.0 11.0 19.0 55.0
11 Mł.K J-ka --- POL 197541 Klara Sobczak 2004 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 8.0 11.0 15.0 (16.0) 16.0 57.0
12 --- Jr Jr Mł. POL 218531 Oskar Sawicki 2006 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 13.0 (23.0) 16.0 13.0 18.0 9.0 69.0
13 --- Jr --- POL 202449 Piotr Flieger 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 17.0 (20.0) 14.0 16.0 15.0 8.0 70.0
14 --- Jr Jr Mł. POL 215388 Jacek Kalinowski 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 18.0 14.0 7.0 14.0 24.0 (76.0 DNF) 77.0
15 --- Jr --- POL 193510 Maciej Iliński 2004 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 16.0 19.0 (22.0) 18.0 17.0 12.0 82.0
16 --- Jr --- POL 212205 Filip Kapała 2004 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 23.0 28.0 (36.0) 8.0 10.0 14.0 83.0
17 Mł.K J-ka --- POL 213144 Laura Szulc 2004 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (30.0) 12.0 18.0 21.0 14.0 19.0 RDGb 84.0
18 --- Jr --- POL 217484 Leon Gniadek 2004 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 19.0 (29.0) 13.0 24.0 21.0 17.0 94.0
19 --- Jr --- POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 28.0 13.0 (30.0) 23.0 13.0 18.0 95.0
20 --- Jr --- POL 191842 Mateusz Gigielewicz 2005 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 11.0 25.0 27.0 20.0 (32.0) 13.0 96.0
21 --- Jr --- POL 218363 Julian Podwalski 2005 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (42.0) 21.0 29.0 17.0 22.0 10.0 99.0
22 --- Jr Jr Mł. POL 207655 Igor Mirowski 2006 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 14.0 (53.0) 38.0 12.0 39.0 11.0 114.0
23 --- Jr Jr Mł. POL 217564 Filip Jarosiewicz 2006 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 32.0 22.0 20.0 (53.0) 20.0 24.0 118.0
24 --- Jr Jr Mł. POL 216581 Jan Pacheco-Śledź 2006 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 27.0 18.0 26.0 19.0 (76.0 UFD) 30.0 120.0
25 --- Jr Jr Mł. POL 214222 Jakub Kluk 2006 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 12.0 38.0 21.0 25.0 26.0 (76.0 DNF) 122.0
26 --- Jr --- POL 220796 Tomasz Bendlewski 2004 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 15.0 15.0 9.0 (76.0 UFD) 12.0 76.0 DSQ 127.0
27 --- Jr Jr Mł. POL 212589 Jakub Rzeszotek 2006 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 25.0 27.0 (32.0) 28.0 25.0 28.0 133.0
28 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 214221 Lena Cituk 2007 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 38.0 (76.0 DNF) 31.0 26.0 23.0 20.0 138.0
29 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 215952 Alicja Akulicz 2006 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (58.0) 33.0 41.0 31.0 19.0 15.0 139.0
30 --- Jr Jr Mł. POL 205646 Maksymilian Kruczyński 2006 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 26.0 26.0 (44.0) 33.0 41.0 22.0 148.0
31 --- Jr --- ESP 211294 Szymon Gąsiorowski 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 43.0 (52.0) 39.0 22.0 28.0 23.0 155.0
32 Mł.K J-ka --- POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 33.0 (35.0) 33.0 32.0 30.0 29.0 157.0
33 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 213207 Julia Wróblewska 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (56.0) 45.0 34.0 29.0 29.0 25.0 162.0
34 --- Jr Jr Mł. POL 213337 Igor Rudek 2006 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (61.0) 16.0 51.0 34.0 40.0 37.0 178.0
35 --- Jr --- POL 218947 Iwo Reński 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (45.0) 36.0 43.0 35.0 35.0 31.0 180.0
36 Mł.K J-ka --- POL 214702 Natalia Burczyńska 2005 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (76.0 UFD) 34.0 28.0 39.0 36.0 45.0 182.0
37 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 217130 Karolina Jałoszyńska 2006 F KLUB ŻEGLARSKI NYSA 34.0 50.0 46.0 (56.0) 34.0 26.0 190.0
38 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 216599 Maria Suchocka 2006 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 35.0 32.0 (70.0) 51.0 38.0 38.0 194.0
39 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (52.0) 39.0 42.0 41.0 37.0 35.0 194.0
40 --- Jr --- POL 200985 Tymon Gajdziński 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 21.0 44.0 24.0 30.0 (76.0 DNF) 76.0 DNF 195.0
41 --- Jr --- POL 216546 Antoni Nazimek 2005 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 44.0 17.0 23.0 36.0 (76.0 DNF) 76.0 DNF 196.0
42 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 215171 Adelina Wietki 2006 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 31.0 49.0 (54.0) 40.0 42.0 36.0 198.0
43 --- --- --- POL 190905 Stefan Marciniak 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 24.0 (65.0) 40.0 55.0 48.0 33.0 200.0
44 --- Jr --- POL 213500 Konrad Wlazłowski 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 39.0 59.0 25.0 37.0 (76.0 DNF) 40.0 200.0
45 --- Jr --- POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 29.0 11.0 19.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 211.0
46 --- Jr Jr Mł. POL 215267 Iwo Barański 2006 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 36.0 41.0 56.0 (76.0 DNF) 52.0 27.0 212.0
47 Mł.K J-ka --- POL 210788 Laura Banach 2004 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 53.0 43.0 (61.0) 54.0 31.0 32.0 213.0
48 Mł.K --- --- POL 210221 Kinga Brzóska 2002 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.0 30.0 15.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 219.0
49 Mł.K --- --- POL 20239 Amelia Dziąba 2003 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (57.0) 47.0 47.0 42.0 44.0 43.0 223.0
50 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 216732 Maja Szwejk 2007 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 67.0 61.0 37.0 (76.0 UFD) 27.0 34.0 226.0
51 Mł.K J-ka --- POL 169707 Aleksandra Długołęcka 2005 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 50.0 (62.0) 57.0 52.0 33.0 42.0 234.0
52 --- Jr --- POL 209914 Dominik Masłoń 2005 M STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 40.0 48.0 48.0 48.0 51.0 (76.0 DNF) 235.0
53 --- Jr Jr Mł. POL 176745 Jakub Gil 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 48.0 (60.0) 60.0 47.0 45.0 41.0 241.0
54 --- Jr --- POL 214812 Olek Ponto 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 46.0 46.0 55.0 46.0 49.0 (76.0 DNF) 242.0
55 Mł.K J-ka --- POL 218888 Aleksandra Mac 2004 F STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 63.0 (66.0) 58.0 45.0 46.0 39.0 251.0
56 --- Jr --- POL 180716 Szymon Janiak 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 51.0 42.0 45.0 38.0 (76.0 DNF) 76.0 DNF 252.0
57 Mł.K J-ka --- POL 216933 Julia Szotyńska 2004 F KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (65.0) 58.0 64.0 50.0 43.0 46.0 261.0
58 --- Jr Jr Mł. POL 209036 Maciej Cymerman 2006 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 37.0 40.0 35.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 264.0
59 --- Jr --- POL 208169 Marcin Pietrzak 2004 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 54.0 51.0 65.0 27.0 (76.0 DNF) 76.0 DNF 273.0
60 --- Jr --- POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 55.0 (76.0 UFD) 50.0 43.0 50.0 76.0 DNF 274.0
61 --- Jr Jr Mł. POL 216552 Nikodem Górski 2006 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 70.0 69.0 (73.0) 44.0 47.0 44.0 274.0
62 --- Jr --- POL 208153 Krzysztof Olejnik 2005 M STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 47.0 37.0 49.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 285.0
63 --- Jr --- POL 191837 Kamil Stemplewski 2005 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 60.0 67.0 63.0 49.0 53.0 (76.0 DNF) 292.0
64 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 207580 Natalia Malinowska 2006 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 41.0 56.0 59.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 308.0
65 --- Jr --- POL 212961 Kacper Bąk 2005 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 49.0 54.0 53.0 (76.0 DNF) 76.0 DNC 76.0 DNC 308.0
66 --- Jr Jr Mł. POL 203267 Jan Suchocki 2007 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 64.0 55.0 52.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 323.0
67 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 197721 Weronika Maciejczuk 2006 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 72.0 31.0 (76.0 DNF) 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 331.0
68 --- --- --- POL 207291 Alicja Spruch 2001 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 66.0 57.0 62.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 337.0
69 --- Jr Jr Mł. POL 198203 Emil Rutkowski 2006 M TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 62.0 64.0 66.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 344.0
70 --- Jr --- POL 201940 Jakub Trojnar 2005 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 68.0 63.0 69.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 352.0
71 --- Jr Jr Mł. POL 210571 Tymoteusz Mika 2006 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 59.0 (76.0 DNF) 67.0 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 354.0
72 --- Jr Jr Mł. POL 163872 Jan Michał Karnowski 2006 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 69.0 68.0 72.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 361.0
73 --- Jr Jr Mł. POL 207098 Marek Sokołowski 2006 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 71.0 70.0 71.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 364.0
74 Mł.K J-ka --- POL 184591 Anna Zwara 2004 F STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 73.0 (76.0 DNF) 68.0 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 369.0
75 Mł.K J-ka --- POL 218615 Agnieszka Binkiewicz 2004 F KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 380.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 75, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA7 Results as of 15:15 on May 22, 2022, Krynica Morska, 20 - 22 Maja 2022 r.
Rank Fleet1 Fleet2 Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 Mł. --- POL 191117 Michał Krasodomski 2003 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 1.0 1.0 3.0 1.0 (33.0 NSC) 7.0
2 --- --- POL 191157 Piotr Malinowski 2001 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 2.0 2.0 2.0 1.0 4.0 (33.0 NSC) 11.0
3 Mł. Jr POL 210789 Maxime Thommen 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 3.0 3.0 (4.0) 2.0 3.0 2.0 13.0
4 --- --- POL 214223 Stanisław Klimaszewski 1992 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 4.0 4.0 3.0 6.0 2.0 (7.0) 19.0
5 Mł. --- POL 218206 Mikołaj Silny 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 5.0 5.0 (14.0) 4.0 7.0 1.0 22.0
6 Mł. --- CYP 194779 Juliusz Hebel 2003 --- (11.0) 8.0 5.0 5.0 5.0 8.0 31.0
7 Mł. Jr POL 218577 Hubert Roszyk 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 10.0 (11.0) 6.0 8.0 6.0 4.0 34.0
8 Mł. Jr POL 217559 Maciej Panaś 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 6.0 (12.0) 9.0 8.0 6.0 35.0
9 Mł. Jr POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 8.0 10.0 7.0 (13.0) 11.0 3.0 39.0
10 Mł. --- POL 218379 Maksymilian Burdziej 2003 CENTRUM ŻEGLARSKIE 7.0 (14.0) 8.0 10.0 10.0 5.0 40.0
11 Mł. --- POL 191110 Konstanty Sawicki 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (12.0) 7.0 11.0 12.0 9.0 9.0 48.0
12 --- --- POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 9.0 9.0 9.0 14.0 12.0 (33.0 DNF) 53.0
13 Mł. Jr POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 15.0 12.0 (22.0) 16.0 13.0 11.0 67.0
14 Mł. Jr POL 214218 Jan Melzer 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 17.0 17.0 (19.0) 7.0 19.0 10.0 70.0
15 Mł. Jr POL 210007 Igor Barcikowski 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 14.0 (22.0) 13.0 17.0 16.0 15.0 75.0
16 Mł. Jr POL 211916 Stanisław Konarzewski 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (21.0) 18.0 21.0 15.0 15.0 13.0 82.0
17 Mł. Jr POL 213549 Miłosz Michalak 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 13.0 16.0 10.0 11.0 (33.0 DNF) 33.0 DNF 83.0
18 Mł. --- POL 214216 Hubert Maczyszyn 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 22.0 (27.0) 16.0 18.0 14.0 16.0 86.0
19 Mł. --- POL 191191 Filip Miloszewski 2003 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 16.0 13.0 18.0 22.0 (23.0) 19.0 88.0
20 Mł. Jr POL 216556 Franek Kotlarek 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18.0 19.0 15.0 (33.0 DNF) 21.0 20.0 93.0
21 Mł. Jr POL 111111 Maciej Reck 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 23.0 23.0 (29.0) 19.0 18.0 12.0 95.0
22 Mł. --- POL 218370 Jakub Wiedeheft 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 20.0 15.0 20.0 21.0 20.0 (33.0 DNF) 96.0
23 Mł. --- POL 216548 Igor Haufa 2003 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (25.0) 25.0 23.0 20.0 17.0 14.0 99.0
24 Mł. Jr POL 210785 Mateusz Balicki 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 19.0 24.0 17.0 23.0 24.0 (33.0 DNF) 107.0
25 --- --- POL 159480 Krzysztof Dobrowolski 1970 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (29.0) 29.0 24.0 25.0 25.0 17.0 120.0
26 Mł. --- POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (33.0 UFD) 26.0 33.0 UFD 24.0 22.0 18.0 123.0
27 --- --- POL 213309 Michał Paciorek 1969 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 24.0 21.0 26.0 (33.0 DNF) 33.0 DNF 33.0 DNC 137.0
28 Mł. Jr POL 711111 Adam Słodownik 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (33.0 DNF) 20.0 25.0 33.0 DNF 33.0 DNF 33.0 DNC 144.0
29 Mł. Jr POL 210946 Iwo Gogołkiewicz 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE 27.0 30.0 27.0 (33.0 DNF) 33.0 DNF 33.0 DNC 150.0
30 Mł. Jr POL 213070 Bartosz Dąbrowski 2004 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 26.0 28.0 (33.0 UFD) 33.0 DNF 33.0 DNF 33.0 DNC 153.0
31 Mł. Jr POL 215952 Mikołaj Warot 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 28.0 31.0 28.0 (33.0 DNF) 33.0 DNF 33.0 DNC 153.0
32 --- --- POL 173475 Adam Chmiel 1996 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (33.0 DNF) 32.0 30.0 33.0 DNF 33.0 DNF 33.0 DNC 161.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 32, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego
2022

...
  • 2022-05-27 - 2022-05-29
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. II

kl.: HC-16, 29er, 49er, 49er FX, A- Class, E, C, L'EQ, F, FD OKD, Omega

Więcej
...
  • 2022-05-20 - 2022-05-22
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I

kl.: 420, 470, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej
...
  • 2022-05-19 - 2022-05-22
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego w klasach FWF oraz TECHNO

kl.: FWF, TECHNO

Więcej