Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego w klasach FWF oraz TECHNO

kl.: FWF, TECHNO

Organizatorem regat jest Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu oraz Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Miastem Puck.

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-05-17
Rejestracja do
2022-05-22
FWF60
FWF 6.0
Male < 14 lat Female < 14 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
FWF70
FWF 7.0
Male < 17 lat Female < 17 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
FWF80
FWF 8.0
Male < 19 lat Female < 19 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
FWFO
FWF OPEN
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
TECH40CH
TECHNO 4.0 Chłopców
Male < 13 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH40DZ
TECHNO 4.0 Dziewcząt
Female < 13 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH60CH
TECHNO 6.0 Chłopców
Male < 14 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH60DZ
TECHNO 6.0 Dziewcząt
Female < 14 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH68CH
TECHNO 6.8 Chłopców
Male < 15 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH68DZ
TECHNO 6.8 Dziewcząt
Female < 15 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH78CH
TECHNO 7.8 Chłopców
Male < 17 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
TECH78DZ
TECHNO 7.8 Dziewcząt
Female < 17 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 71 POL Maria Rudowicz
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
FWF70
2 604 POL Jan Siepracki
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
FWF70
3 2126 POL Nikodem Bajan

TECH40CH
4 606 POL Gabriela Rudyk
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
FWF70
5 972 POL Szymon Cieślak
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
FWF70
6 165 POL Maja Cituk
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
FWF70
7 512 POL Aleksander Marek Żyłka
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
FWFO
8 602 POL Wiktoria Wojciechowska
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
FWF80
9 611 POL Wojciech Jaśkiewicz
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
FWF70
10 291 POL Mikołaj Grzegorz Nędza
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40CH
11 354 POL Tymoteusz Rowiński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NORD
TECH78CH
12 269 POL Antoni MYSZKA
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60CH
13 217 POL Martyna Figura
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40DZ
14 158 POL Maja Kubaszewska
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
FWF70
15 296 POL Milena Górska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF60
16 58 POL Adam Kelar
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF60
17 246 POL Michelle Urzykowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40DZ
18 109 POL Jan Ożóg
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
FWF60
19 391 POL Konrad Jabłonowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40CH
20 188 POL Kacper Rejmer
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
21 49 POL Krzysztof Laszewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
22 375 POL Maksymilian Szweda
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
23 2125 POL Hanna Wojcieszak
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TECH68DZ
24 21 POL Michał Maziarka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
25 350 POL Tomasz Kisielewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
26 309 POL Aleksandra Wójcik

FWF70
27 147 POL Olaf Grodzicki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
28 308 POL Filip Antoniewski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
29 233 POL Maciej Popłonyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FWF80
30 394 POL Antoni Surowiński
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
TECH60CH
31 382 POL IDA Wojtas
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
TECH40DZ
32 125 POL Pola Wawrzyniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FWF80
33 319 POL Karolina Gajdzińska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FWF80
34 287 POL Weronika Haraburda
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NORD
TECH78DZ
35 285 POL Maksymilian Haraburda
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NORD
TECH40CH
36 105 POL HUGO CAMPISTRO
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
FWF80
37 286 POL Jakub Beta
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60CH
38 106 POL ALEKSANDRA CAMPISTRO
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
FWF70
39 100 POL Iga Stępczyńska
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
FWF80
40 114 POL Zofia Zarzecka
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
FWF70
41 131 POL Tymon Wrzesiński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40CH
42 264 POL Kajetan Wygnańczuk
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
43 404 POL Jan Rodziewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
44 673 POL Julia Dawicka
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
45 103 POL Wiktoria Giec
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
FWF80
46 205 POL Kalina Szostek
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
47 316 POL Hanna Cejko
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
FWF70
48 283 POL Marcel Szwaj
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HALS
TECH40CH
49 60 POL Julia Przytuła
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF60
50 282 POL Tomasz Damięcki
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF60
51 62 POL Stanisław Dolecki
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60CH
52 270 POL Stanisław Sułkowski
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF60
53 122 POL Aleksandra Wasiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
54 507 POL Witold Dudziński

FWFO
55 445 POL Adam Ryan
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40CH
56 95 POL Jan Klimaszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
FWFO
57 179 POL Sławomir Buchholz
POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU
FWFO
58 379 POL Oliwia Mroczkowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40DZ
59 660 POL Michał Kalębka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFO
60 318 POL Maria Gushchina
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
61 177 POL Rafał Radecki
POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU
FWFO
62 888 POL Magdalena Zemfler
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
63 219 POL Joanna Dzioba
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
64 143 POL Filip Budka
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FWF70
65 2117 POL Antek Zelga
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
66 361 POL Jacek Wróż
POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU
FWFO
67 26 POL Andrzej Święty
DOBRZYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWFO
68 977 POL Julia Przybył
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
FWF70
69 237 POL Krzysztof Czuryło
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60CH
70 142 POL Amelia Wydra
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FWF70
71 2124 POL Aleksander Ciesielski
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TECH60CH
72 363 POL Urszula Chwiałkowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60DZ
73 381 POL Pawel Dittrich
POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU
FWFO
74 401 POL Martyna Grzegorczyk
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60DZ
75 14 POL Tomasz Słomski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
FWFO
76 262 POL Szymon Charytanowicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
77 2127 POL Julian Milecarek
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TECH40CH
78 209 POL Oliwia Maciejska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
TECH68DZ
79 460 POL Magdalena Dmochowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
80 77 POL Jakub Guzdek
POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU
FWFO
81 193 POL Jakub Janik
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FWFO
82 777 POL Stanisław Trepczyński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
83 372 POL FRANCISZEK BLOCK
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
84 30 POL Igor Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
85 610 POL Jeremiasz Augustowski
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TECH68CH
86 307 POL Maja Pomierska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
87 236 POL Linda Falkiewicz

FWF70
88 2115 POL Gustaw Trybek
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
89 333 POL Grzegorz Wijas
POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU
FWFO
90 1111 POL Bartłomiej Kwiek
POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU
FWFO
91 2118 POL Konrad Pałucki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
92 398 POL Martinique Suchocka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40DZ
93 1119 POL Anna Igielska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
94 54 POL Robert Czajkowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
95 9 XXX Jakub Falkowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40CH
96 304 POL Artur Dudziec
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TECH60CH
97 298 POL Szymon Popiak
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TECH60CH
98 385 POL Nina Suchocka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40DZ
99 107 POL Maciej Pietrzak
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
100 395 POL Antoni Konopacki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HALS
TECH40CH
101 294 POL OLIWIER MARIAN KLIMEK
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TECH68CH
102 294 POL Julia Płocharczyk
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TECH60DZ
103 140 POL Jan Pieniążek
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
TECH68CH
104 323 POL Sonia Maliszewska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
105 44 POL Konrad Machura
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
106 168 POL Leonard Domachowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
107 121 POL Wojtek Gałecki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60CH
108 2120 POL Paweł Gusmann
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF80
109 43 POL Barbara Zięba
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40DZ
110 275 POL PATRYK ADAMCZAK
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
FWFO
111 248 POL Józef Lessnau
STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA FALI
FWF60
112 151 POL Wiktor Biesiekierski
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FWF70
113 292 POL Aniela Bałdyga
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TECH60DZ
114 85 POL Amadeusz Stobinski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FWF70
115 358 POL Nina Jankowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
116 247 POL Olaf Podbielski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FWF70
117 351 POL Michał Sudnik
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
TECH60CH
118 87 POL Maciej Dąbek
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FWF70
119 136 POL Nina Bortnowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH68DZ
Klasa: TECHNO 4.0 CH Results as of 15:53 on May 22, 2022, Puck, 19 - 22.05.2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 --- POL 131 Tymon Wrzesiński 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 (2.0) 1.0 1.0 2.0 1.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0 2.0 11.0
2 --- POL 2127 Julian Milecarek 2010 M UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 2.0 (3.0) 2.0 2.0 3.0 2.0 2.0 3.0 (4.0) 2.0 1.0 19.0
3 --- POL 2126 Nikodem Bajan 2010 M --- 4.0 1.0 3.0 (5.0) 1.0 3.0 1.0 2.0 3.0 (5.0) 3.0 21.0
4 --- POL 445 Adam Ryan 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 (4.0) (4.0) 3.0 4.0 4.0 4.0 4.0 2.0 4.0 4.0 32.0
5 --- POL 284 Tomasz Beta 2011 M ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI (12.0 DNF) 7.0 5.0 4.0 6.0 5.0 5.0 5.0 (12.0 DNF) 6.0 6.0 49.0
6 --- POL 395 Antoni Konopacki 2010 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HALS 6.0 6.0 7.0 6.0 5.0 6.0 (8.0) 8.0 6.0 (12.0 UFD) 7.0 57.0
7 --- POL 283 Marcel Szwaj 2010 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HALS 5.0 5.0 6.0 (12.0 DNF) 7.0 (8.0) 7.0 7.0 7.0 7.0 8.0 59.0
8 --- GKŻ 7 Jakub Falkowski 2010 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (12.0 DNF) (12.0 DNF) 12.0 DNF 12.0 DNF 9.0 7.0 6.0 6.0 5.0 3.0 5.0 65.0
9 --- POL 391 Konrad Jabłonowski 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (12.0 DNF) (12.0 DNF) 12.0 DNF 12.0 DNF 8.0 9.0 9.0 9.0 10.0 9.0 10.0 88.0
10 --- POL 285 Maksymilian Haraburda 2010 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NORD (12.0 DNF) (12.0 DNF) 12.0 DNF 12.0 DNF 12.0 DNF 12.0 DNF 12.0 DNF 12.0 DNF 8.0 8.0 9.0 97.0
11 --- POL 291 Mikołaj Grzegorz Nędza 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (12.0 DNF) (12.0 DNF) 12.0 DNF 12.0 DNF 12.0 DNF 12.0 DNF 12.0 DNF 12.0 DNF 9.0 10.0 11.0 102.0

Sailed: 11, Discards: 2, To count: 9, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: TECHNO 4.0 DZ Results as of 15:55 on May 22, 2022, Puck, 19 - 22.05.2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 --- POL 246 Michelle Urzykowski 2010 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (1.0) (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
2 --- POL 217 Martyna Figura 2010 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (3.0) 2.0 (4.0) 2.0 2.0 3.0 3.0 2.0 2.0 2.0 2.0 20.0
3 --- POL 382 Ida Wojtas 2010 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 2.0 (3.0) 2.0 3.0 3.0 2.0 2.0 3.0 3.0 3.0 (4.0) 23.0
4 --- POL 379 Oliwia Mroczkowska 2010 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (4.0) (4.0) 3.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 3.0 34.0
5 --- POL 398 Martinique Suchocka 2010 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 (8.0 DNF) (8.0 DNF) 8.0 DNF 5.0 5.0 5.0 8.0 DNF 6.0 6.0 6.0 54.0
6 --- POL 385 Nina Suchocka 2010 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (8.0 DNF) (8.0 DNF) 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 5.0 5.0 5.0 63.0
7 --- POL 43 Barbara Zięba 2010 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (8.0 DNF) (8.0 DNF) 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 72.0

Sailed: 11, Discards: 2, To count: 9, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: TECHNO 6 CH Results as of 16:37 on May 22, 2022, Puck, 19 - 22.05.2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 6.0 POL 237 Krzysztof Czuryło 2010 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 (15.0 DNF) (3.0) 2.0 2.0 15.0
2 6.8 POL 610 Jeremiasz Augustowski 2009 M UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 3.0 3.0 (15.0 DNF) 3.0 3.0 1.0 1.0 (5.0) 1.0 1.0 1.0 17.0
3 6.0 POL 121 Wojtek Gałecki 2010 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 2.0 1.0 2.0 2.0 (4.0) 4.0 2.0 4.0 (5.0) 4.0 22.0
4 6.0 POL 351 Michał Sudnik 2009 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (15.0 DNF) (15.0 DNF) 15.0 DNF 15.0 DNF 4.0 3.0 5.0 1.0 2.0 3.0 3.0 51.0
5 6.0 POL 62 Stanisław Dolecki 2009 M ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI (15.0 DNF) 4.0 (15.0 DNF) 15.0 DNF 5.0 5.0 7.0 3.0 5.0 7.0 5.0 56.0
6 6.0 POL 2124 Aleksander Ciesielski 2010 M UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (15.0 DNF) (15.0 DNF) 15.0 DNF 15.0 DNF 6.0 7.0 8.0 6.0 6.0 4.0 6.0 73.0
7 6.0 POL 269 Antoni Myszka 2009 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (15.0 DNF) (15.0 DNF) 15.0 DNF 15.0 DNF 7.0 8.0 9.0 4.0 8.0 10.0 10.0 86.0
8 6.8 POL 294 Oliwier Marian Klimek 1985 F --- (15.0 DNF) (15.0 DNF) 15.0 DNF 15.0 DNF 8.0 15.0 DNF 3.0 15.0 DNF 15.0 DNF 6.0 7.0 99.0
9 6.8 POL 140 Jan Pieniążek 2007 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (15.0 DNF) (15.0 DNF) 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 6.0 15.0 DNF 15.0 DNF 7.0 9.0 9.0 106.0
10 6.0 POL 298 Szymon Popiak 2008 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (15.0 DNF) (15.0 DNF) 15.0 DNF 15.0 DNF 9.0 15.0 DNF 15.0 DNF 7.0 10.0 12.0 12.0 110.0
11 7.8 POL 354 Tymoteusz Rowiński 2006 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NORD (15.0 DNF) (15.0 DNF) 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 9.0 8.0 8.0 115.0
12 6.0 POL 394 Antoni Surowiński 2010 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (15.0 DNF) (15.0 DNF) 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 UFD 6.0 15.0 DNF 11.0 13.0 13.0 118.0
13 6.0 POL 286 Jakub Beta 2009 M ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI (15.0 DNF) (15.0 DNF) 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 11.0 11.0 127.0
14 6.0 POL 295 Artur Dudziec 2008 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (15.0 DNF) (15.0 DNF) 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 DNF 135.0

Sailed: 11, Discards: 2, To count: 9, Entries: 14, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: TECHNO 6 DZ Results as of 15:55 on May 22, 2022, Puck, 19 - 22.05.2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 6.8 POL 2125 Hanna Wojcieszak 2009 F UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (8.0 DNF) (8.0 DNF) 8.0 DNF 8.0 DNF 3.0 2.0 1.0 1.0 2.0 3.0 3.0 31.0
2 6.8 POL 136 Nina Bortnowska 2009 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (8.0 DNF) (8.0 DNF) 8.0 DNF 8.0 DNF 1.0 1.0 8.0 DNF 8.0 DNF 1.0 2.0 2.0 39.0
3 6.0 POL 363 Urszula Chwiałkowska 2009 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (8.0 DNF) (8.0 DNF) 8.0 DNF 8.0 DNF 2.0 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 1.0 1.0 52.0
4 6.0 POL 292 Aniela Bałdyga 2009 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (8.0 DNF) (8.0 DNF) 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 3.0 4.0 5.0 60.0
5 6.8 POL 209 Oliwia Maciejska 2008 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (8.0 DNF) (8.0 DNF) 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 4.0 5.0 4.0 61.0
6 6.0 POL 401 Martyna Grzegorczyk 2008 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (8.0 DNF) (8.0 DNF) 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 5.0 6.0 6.0 65.0
7 6.0 POL 294 Julia Płocharczyk 2009 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (8.0 DNF) (8.0 DNF) 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 72.0

Sailed: 11, Discards: 2, To count: 9, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: FWF 6.0 Results as of 12:42 on May 22, 2022, Puck, 19 - 22.05.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Score
1 POL 205 Kalina Szostek 2010 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (9.0 DNF) 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 (3.0) 2.0 1.0 12.0
2 POL 58 Adam Kelar 2009 M ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI (9.0 DNS) 1.0 2.0 1.0 (9.0 UFD) 2.0 1.0 2.0 1.0 4.0 14.0
3 POL 282 Tomasz Damięcki 2009 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (9.0 DNF) 3.0 (4.0) 3.0 3.0 3.0 3.0 1.0 3.0 2.0 21.0
4 POL 109 Jan Ożóg 2010 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1.0 4.0 (9.0 DNF) (9.0 DNF) 2.0 4.0 4.0 5.0 5.0 5.0 30.0
5 POL 248 Józef Lessnau 2009 M STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA F (9.0 DNS) (9.0 DNF) 3.0 9.0 DNF 9.0 DNF 5.0 9.0 DNF 4.0 4.0 3.0 46.0
6 POL 270 Stanisław Sułkowski 2008 M ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI (9.0 DNS) 5.0 5.0 4.0 (9.0 DNF) 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNS 9.0 DNF 6.0 56.0
7 POL 60 Julia Przytuła 2008 F ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 6.0 (9.0 DNF) (9.0 DNF) 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 62.0
8 POL 296 Milena Górska 2008 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (9.0 DNS) (9.0 DNF) 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 72.0

Sailed: 10, Discards: 2, To count: 8, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: FWF 7.0 F Results as of 12:45 on May 22, 2022, Puck, 19 - 22.05.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 POL 71 Maria Rudowicz 2008 F UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (1.0) 1.0 (2.0) 1.0 (18.0 DNF) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
2 POL 165 Maja Cituk 2007 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (3.0) 2.0 1.0 (3.0) 1.0 2.0 2.0 2.0 (3.0) 2.0 2.0 2.0 16.0
3 POL 318 Maria Gushchina 2007 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 (6.0) (18.0 DNF) 2.0 2.0 (4.0) 3.0 3.0 2.0 4.0 4.0 3.0 25.0
4 POL 236 Linda Falkiewicz 2006 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 3.0 (8.0) 4.0 3.0 3.0 6.0 4.0 (18.0 DNF) 3.0 5.0 (18.0 DNF) 35.0
5 POL 323 Sonia Maliszewska 2007 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (6.0) 5.0 5.0 6.0 4.0 6.0 (7.0) 5.0 6.0 (9.0) 6.0 4.0 47.0
6 POL 114 Zofia Zarzecka 2008 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 5.0 4.0 (18.0 DNF) (12.0) 9.0 (11.0) 8.0 7.0 4.0 5.0 3.0 5.0 50.0
7 POL 307 Maja Pomierska 2007 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (11.0) 7.0 6.0 5.0 5.0 5.0 4.0 (9.0) (8.0) 7.0 8.0 8.0 55.0
8 POL 606 Gabriela Rudyk 2007 F UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (14.0) (14.0) (18.0 DNF) 7.0 7.0 7.0 5.0 6.0 7.0 8.0 7.0 6.0 60.0
9 POL 142 Amelia Wydra 2006 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 7.0 8.0 3.0 9.0 (13.0) (13.0) 11.0 (14.0) 12.0 6.0 10.0 9.0 75.0
10 POL 977 Julia Przybył 2010 F UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 12.0 (18.0 DNF) (18.0 DNF) 10.0 6.0 8.0 9.0 8.0 5.0 (13.0) 12.0 10.0 80.0
11 POL 673 Julia Dawicka 2006 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 (12.0) 7.0 (18.0 DNF) 10.0 10.0 (13.0) 12.0 11.0 10.0 9.0 7.0 84.0
12 POL 106 Aleksandra Campistro 2008 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA (18.0 DSQ) 9.0 4.0 11.0 (14.0) 9.0 (12.0) 10.0 10.0 11.0 11.0 11.0 86.0
13 POL 158 Maja Kubaszewska 2009 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 10.0 10.0 (18.0 DNF) 8.0 8.0 12.0 10.0 11.0 (18.0 DNF) (15.0) 14.0 12.0 95.0
14 POL 358 Nina Jankowska 2008 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 (18.0 DNF) (18.0 DNF) (18.0 DNF) 11.0 15.0 18.0 DNF 13.0 9.0 12.0 13.0 13.0 120.0
15 POL 219 Joanna Dzioba 2009 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 11.0 (18.0 DNF) 13.0 12.0 14.0 (18.0 DNF) (18.0 DNF) 18.0 DNF 16.0 16.0 15.0 124.0
16 POL 110 Nika Jakobschy-Kalata 2008 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 13.0 13.0 (18.0 DNF) (18.0 DNF) (18.0 DNF) 18.0 DNF 14.0 16.0 13.0 17.0 15.0 14.0 133.0
17 POL 316 Hanna Cejko 2007 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 15.0 15.0 (18.0 DNF) (18.0 DNF) (18.0 DNF) 18.0 DNF 18.0 DNF 15.0 18.0 DNF 14.0 17.0 16.0 146.0

Sailed: 12, Discards: 3, To count: 9, Entries: 17, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: FWF 7.0 M Results as of 12:48 on May 22, 2022, Puck, 19 - 22.05.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 POL 87 Maciej Dąbek 2007 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (9.0) (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 (3.0) 10.0
2 POL 2115 Gustaw Trybek 2008 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 (3.0) 2.0 2.0 2.0 (3.0) 2.0 2.0 (3.0) 2.0 14.0
3 POL 372 Franciszek Block 2006 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (10.0) 3.0 2.0 (6.0) 4.0 (19.0 UFD) 1.0 6.0 3.0 1.0 1.0 21.0
4 POL 309 Igor Wójcik 2006 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 (8.0) 7.0 3.0 3.0 (9.0) 4.0 3.0 6.0 (8.0) 4.0 33.0
5 POL 972 Szymon Cieślak 2007 M UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 2.0 4.0 5.0 5.0 (7.0) 4.0 (6.0) 4.0 4.0 (6.0) 6.0 34.0
6 POL 85 Amadeusz Stobinski 2006 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 5.0 6.0 6.0 4.0 5.0 5.0 (8.0) (7.0) (8.0) 5.0 5.0 41.0
7 POL 264 Kajetan Wygnańczuk 2007 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (8.0) (12.0) 4.0 (9.0) 6.0 3.0 5.0 5.0 7.0 4.0 7.0 41.0
8 POL 888 Ryszard Zemfler 2007 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 5.0 8.0 8.0 8.0 6.0 7.0 8.0 (10.0) (11.0) (11.0) 54.0
9 POL 247 Olaf Podbielski 2008 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 7.0 (9.0) 7.0 (9.0) 7.0 (9.0) 9.0 5.0 7.0 9.0 57.0
10 POL 54 Robert Czajkowski 2006 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (14.0) 9.0 (11.0) 11.0 11.0 8.0 10.0 (19.0 UFD) 9.0 9.0 8.0 75.0
11 POL 404 Jan Rodziewicz 2008 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 11.0 10.0 10.0 (19.0 DNF) 11.0 13.0 10.0 (16.0) (15.0) 12.0 84.0
12 POL 604 Jan Siepracki 2007 M UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (17.0) (19.0 DNF) (12.0) 12.0 10.0 12.0 11.0 11.0 11.0 10.0 10.0 87.0
13 POL 611 Wojciech Jaśkiewicz 2008 M UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 11.0 13.0 (14.0) (15.0) 13.0 13.0 (15.0) 14.0 12.0 12.0 13.0 101.0
14 POL 2117 Antek Zelga 2009 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (16.0) 10.0 (17.0) 14.0 (19.0 DNF) 10.0 12.0 12.0 15.0 14.0 15.0 102.0
15 POL 188 Kacper Rejmer 2008 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (15.0) (15.0) 15.0 (16.0) 12.0 15.0 14.0 13.0 13.0 13.0 14.0 109.0
16 POL 308 Filip Antoniewski 2008 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 14.0 13.0 13.0 (19.0 DNF) 14.0 (16.0) (19.0 DNF) 14.0 16.0 16.0 112.0
17 POL 143 Filip Budka 2007 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (19.0 DNF) 17.0 16.0 17.0 15.0 (19.0 DNF) 17.0 15.0 18.0 17.0 (19.0 DNF) 132.0
18 POL 2118 Konrad Pałucki 2008 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 16.0 18.0 (19.0 DNF) 14.0 (19.0 DNF) (19.0 DNF) 19.0 DNF 17.0 18.0 19.0 DNF 134.0

Sailed: 11, Discards: 3, To count: 8, Entries: 18, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: FWF 8.0 F Results as of 15:22 on May 22, 2022, Puck, 19 - 22.05.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 Score
1 POL 122 Aleksandra Wasiewicz 2005 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 2.0 (5.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (5.0) (8.0 DNF) 1.0 1.0 3.0 2.0 15.0
2 POL 125 Pola Wawrzyniak 2004 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 (4.0) 2.0 (4.0) (6.0) 1.0 3.0 2.0 2.0 1.0 19.0
3 POL 319 Karolina Gajdzińska 2005 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 2.0 (4.0) 3.0 2.0 3.0 2.0 (4.0) 1.0 (4.0) 28.0
4 POL 103 Wiktoria Giec 2006 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA (4.0) 4.0 4.0 4.0 4.0 (6.0) 3.0 2.0 4.0 2.0 4.0 3.0 (5.0) 3.0 37.0
5 POL 119 Anna Igielska 2005 F GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 (6.0) (6.0) 5.0 5.0 3.0 5.0 5.0 1.0 5.0 5.0 (6.0) 4.0 5.0 48.0
6 POL 100 Iga Stępczyńska 2004 F YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 6.0 5.0 2.0 6.0 6.0 5.0 6.0 6.0 3.0 6.0 (7.0) (7.0) (7.0) 6.0 57.0
7 POL 602 Wiktoria Wojciechowska 2005 F UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (7.0) 7.0 7.0 7.0 7.0 (8.0 DNF) 7.0 7.0 (8.0 DNF) 4.0 6.0 5.0 6.0 7.0 70.0

Sailed: 14, Discards: 3, To count: 11, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: FWF 8.0 M Results as of 15:25 on May 22, 2022, Puck, 19 - 22.05.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 Score
1 POL 107 Maciej Pietrzak 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (6.0) 1.0 3.0 2.0 3.0 1.0 (4.0) 3.0 1.0 2.0 2.0 3.0 (4.0) 3.0 24.0
2 POL 30 Igor Lewiński 2006 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (7.0) 4.0 (7.0) 1.0 2.0 3.0 1.0 4.0 (7.0) 5.0 1.0 1.0 3.0 2.0 27.0
3 POL 21 Michał Maziarka 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (9.0) 3.0 4.0 3.0 4.0 4.0 (9.0) 5.0 2.0 3.0 (6.0) 2.0 1.0 1.0 32.0
4 POL 44 Konrad Machura 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 1.0 6.0 1.0 2.0 7.0 (8.0) 6.0 (8.0) 3.0 (9.0) 2.0 4.0 36.0
5 POL 233 Maciej Popłonyk 2005 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (10.0) (9.0) 2.0 4.0 (7.0) 7.0 3.0 2.0 3.0 1.0 4.0 6.0 6.0 7.0 45.0
6 POL 777 Stanisław Trepczyński 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 6.0 6.0 (8.0) (8.0) (8.0) 5.0 1.0 4.0 4.0 7.0 4.0 8.0 5.0 55.0
7 POL 460 Filip Dmochowski 2005 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 (17.0 DNF) (10.0) (11.0) 6.0 6.0 2.0 6.0 5.0 7.0 9.0 5.0 5.0 8.0 60.0
8 POL 350 Tomasz Kisielewski 2006 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 5.0 11.0 9.0 (17.0 UFD) (17.0 UFD) 10.0 (13.0) 8.0 6.0 8.0 12.0 9.0 6.0 88.0
9 POL 147 Olaf Grodzicki 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 8.0 5.0 5.0 5.0 5.0 6.0 7.0 (17.0 DNF) (17.0 DNF) (17.0 DNF) 17.0 DNF 17.0 DNF 17.0 DNF 95.0
10 POL 262 Szymon Charytanowicz 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 7.0 9.0 10.0 (11.0) 9.0 (13.0) (11.0) 9.0 10.0 11.0 8.0 7.0 11.0 99.0
11 POL 49 Krzysztof Laszewski 2007 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (13.0) (12.0) 12.0 12.0 9.0 (13.0) 8.0 9.0 10.0 9.0 5.0 10.0 10.0 9.0 103.0
12 POL 375 Maksymilian Szweda 2006 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (15.0) 10.0 8.0 7.0 10.0 (12.0) 11.0 12.0 (17.0 DNF) 11.0 10.0 7.0 12.0 12.0 110.0
13 POL 168 Leonard Domachowski 2006 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 11.0 (16.0) (13.0) 12.0 10.0 12.0 10.0 12.0 (13.0) 12.0 11.0 11.0 10.0 123.0
14 POL 2120 Paweł Gusmann 2005 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 14.0 13.0 14.0 13.0 11.0 14.0 14.0 11.0 12.0 (17.0 DNF) (17.0 DNF) (17.0 DNF) 17.0 DNF 149.0
15 POL 105 Hugo Campistro 2006 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 11.0 13.0 14.0 15.0 (17.0 DNF) (17.0 DNF) 15.0 15.0 (17.0 DNF) 17.0 DNF 14.0 13.0 13.0 13.0 153.0
16 POL 151 Wiktor Biesiekierski 2006 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 14.0 15.0 15.0 (17.0 DNF) (17.0 DNF) (17.0 DNF) 17.0 DNF 17.0 DNF 17.0 DNF 14.0 13.0 14.0 17.0 DNF 17.0 DNF 170.0

Sailed: 14, Discards: 3, To count: 11, Entries: 16, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: FWF OPEN Results as of 15:26 on May 22, 2022, Puck, 19 - 22.05.2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 Score
1 POL 381 Pawel Dittrich 1970 M POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 4.0 1.0 2.0 2.0 2.0 (5.0) (5.0) (6.0) 17.0
2 POL 193 Jakub Janik 1989 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2.0 (3.0) 2.0 (3.0) (6.0) 3.0 2.0 2.0 1.0 1.0 3.0 1.0 1.0 3.0 21.0
3 POL 95 Jan Klimaszyk 1995 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (11.0) 7.0 (9.0) (8.0) 3.0 2.0 1.0 4.0 5.0 3.0 4.0 2.0 3.0 5.0 39.0
4 POL 179 Sławomir Buchholz 1973 M POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU (8.0) 4.0 6.0 (10.0) (8.0) 6.0 7.0 5.0 7.0 4.0 1.0 3.0 2.0 1.0 46.0
5 POL 77 Jakub Guzdek 1983 M POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU 3.0 2.0 5.0 2.0 2.0 (16.0 DNF) (16.0 DNF) (16.0 DNF) 9.0 6.0 5.0 9.0 4.0 2.0 49.0
6 POL 361 Jacek Wróż 1970 M POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU 4.0 5.0 3.0 (9.0) 5.3 RDGb 7.0 (8.0) (8.0) 6.0 5.0 7.0 7.0 7.0 4.0 60.3
7 POL 660 Michał Kalębka 1976 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 6.0 4.0 5.0 5.0 (8.0) 5.0 (16.0 DNF) 4.0 7.0 6.0 (8.0) 8.0 7.0 63.0
8 POL 14 Tomasz Słomski 1972 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 9.0 (10.0) (16.0 DNF) 6.0 4.0 5.0 3.0 7.0 8.0 9.0 (16.0 DNF) 4.0 6.0 8.0 69.0
9 POL 333 Grzegorz Wijas 1970 M POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU 7.0 (9.0) 8.0 7.0 9.0 9.0 6.0 6.0 (16.0 DNF) 8.0 8.0 6.0 (10.0) 9.0 83.0
10 POL 275 Patryk Adamczak 1996 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (16.0 DNF) (16.0 DNF) (16.0 DNF) 12.0 16.0 DSQ 16.0 DNF 9.0 9.0 10.0 10.0 9.0 10.0 9.0 10.0 120.0
11 POL 1111 Bartłomiej Kwiek 1975 M POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU (16.0 DNF) (16.0 DNF) (16.0 DNF) 16.0 DNF 7.0 4.0 16.0 DNF 3.0 3.0 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 129.0
12 POL 177 Rafał Radecki 1973 M POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU 10.0 11.0 10.0 (16.0 DNF) (16.0 DNF) (16.0 DNF) 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 11.0 10.0 11.0 11.0 11.0 133.0
13 POL 512 Aleksander Marek Żyłka 2003 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 5.0 8.0 7.0 11.0 (16.0 DNF) (16.0 DNF) (16.0 DNF) 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 143.0
14 POL 507 Witold Dudziński 1970 M PSW WARSZAWA (16.0 DNF) (16.0 DNF) (16.0 DNF) 4.0 16.0 DNF 16.0 UFD 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 164.0
15 POL 26 Andrzej Święty 1976 M DOBRZYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (16.0 DNF) (16.0 DNF) (16.0 DNF) 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 176.0

Sailed: 14, Discards: 3, To count: 11, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego
2022

...
  • 2022-05-27 - 2022-05-29
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. II

kl.: HC-16, 29er, 49er, 49er FX, A- Class, E, C, L'EQ, F, FD OKD, Omega

Więcej
...
  • 2022-05-20 - 2022-05-22
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I

kl.: 420, 470, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej
...
  • 2022-05-19 - 2022-05-22
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego w klasach FWF oraz TECHNO

kl.: FWF, TECHNO

Więcej