Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. II

kl.: HC-16, 29er, 49er, 49er FX, A- Class, E, C, L'EQ, F, FD OKD, Omega

Organizatorem regat o Puchar PZŻ jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Miastem Krynica Morska. Regaty odbędą się na akwenie Zalewu Wiślanego. II część Pucharu PZŻ odbędzie się w terminie 27-29.05.2022.

2022-05-19 15:17:29

Dodatkowy slip (dla trenerów) w porcie rybackim

Komunikat organizatora nr 1

Dodatkowy slip (dla trenerów) w porcie rybackim

Z uwagi na trwające prace w porcie jachtowym w Krynicy Morskiej i celem usprawnienia slipowania łodzi osób wspierających, jest możliwość korzystania ze slipu w porcie rybackim przy ul. Bosmańskiej 82-120 (oddalonego od portu jachtowego w Krynicy Morskiej o 700 m na zachód), pod warunkiem wywiezienia przyczepy bezpośrednio po slipowaniu np. na parking przeznaczony do tego celu, w miejscu wydarzenia.

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-05-25
Rejestracja do
2022-05-28
29er K
29er Kobiet
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN Zaloguj
29er M
29er Mężczyzn
Male b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN Zaloguj
49er
49er
Male b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN Zaloguj
49erFX
49erFX
Female b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN Zaloguj
A-Class
A-Class
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN Zaloguj
C Chł.
Cadet Chłopców
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN Zaloguj
C Dz.
Cadet Dziewcząt
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN Zaloguj
E K
Europa Kobiet
Female b.o. 220.00 PLN 330.00 PLN Zaloguj
E M
Europa Mężczyzn
Male b.o. 220.00 PLN 330.00 PLN Zaloguj
FINN
Finn
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN Zaloguj
FD
Flying Dutchman
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN Zaloguj
HC-16
Hobie Cat 16
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN Zaloguj
L'EQ Chł.
L'Equipe Chłopców
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN Zaloguj
L'EQ Dz.
L'Equipe Dziewcząt
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN Zaloguj
OKD
OK Dinghy
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN Zaloguj
OMEGA S
OMEGA SPORT
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN Zaloguj
OMEGA
OMEGA STANDARD
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN Zaloguj
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 907 POL Magdalena Chyła
POL Oliwia Jekiel
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
49erFX
2 88 POL robert gwozdz
POL Marcel Montrymowicz

FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
49erFX
3 999 POL Mateusz Ksobich
POL David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
4 70 POL Damian Sieczkowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E M
5 1168 POL Jagoda Glinecka
POL Julita Sitkowska
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er K
6 17 POL Jarosław Radzki
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OKD
7 73 POL Andrzej Romanowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FINN
8 151 POL Jakub Micewski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
FINN
9 1 POL Tomasz Gaj
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
10 2720 POL Marta Juńczyk
POL Marta Piesik
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ Dz.
11 2715 POL Wojciech Markwart
POL Jakub Hermański
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ Chł.
12 254 POL Bartosz Kozioł
POL Jędrzej Grabysa
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ Chł.
13 525 POL Hanna Rajchert
POL Gabriela Czapska
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
49erFX
14 8 POL Przemysław Kasperski
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
15 117360 POL Jakub Wyroba
POL Jakub Kwiatkowski
KLUB NARCIARSKI LIDER
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLAS HOBIE PHCA
HC-16
16 161 POL Sylwester Bączek
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
17 2424 POL Oliwia Węgrzynowska
POL ZUZANNA ZIELIŃSKA
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er K
18 2524 POL Wiktor Wróbel
POL Jan Chylarecki
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er M
19 57 POL Bogdan Kalwasiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
20 31 POL Maciej Rozkrut
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
FINN
21 2714 POL Gabriela Kiewisz
POL Maja Wiszniewska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ Dz.
22 1 POL Igor Derwich
KLUB UCZELNIANY AZS WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ
E M
23 3092 POL AUGUST SOBCZAK
POL Krzysztof Królik
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
29er M
24 91 POL Michał Gmaj

OKD
25 777 POL Michał Strumnik
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
26 174 POL Marcel Marciniak
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
27 19 POL Dominik Buksak
POL Szymon Wierzbicki
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
28 9 POL ANNA WITCZAK
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E K
29 2713 POL Aleksander Kolman
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

L'EQ Chł.
30 117567 POL Veronika Didenko
POL Makary Gałka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
31 744 POL Adam Głogowski
POL Maciej Krusiec
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
49er
32 107 POL Barbara Bartkowiak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
E K
33 70 POL Artur Siwik
YACHT CLUB REWA
FINN
34 171 POL Arkadiusz Dobosz
CHODZIESKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE HALS
OKD
35 118 POL Olivier Starostka
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE
E M
36 2712 POL Jakub Jabłoński
POL Bartosz Dobrenko
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ Chł.
37 2964 POL Katarzyna Wajdowska
POL Leon Sapijaszko
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er M
38 33 SGP Patryk Kosmalski
SGP Tomasz Lewandowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
49erFX
39 606 POL Mariusz Samek
POL Dominik Ilnicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29er M
40 2707 POL Daniel Łachacz
POL Tomasz Terlecki
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ Chł.
41 145 POL Robert Kozioł
STOWARZYSZENIE FLOTA POLSKA DN
OKD
42 117429 POL Antek Reszka
POL Roksana Hrycyna
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO

HC-16
43 115 POL Agnieszka Kiełczewska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
E K
44 2794 POL Antonina Olowiak
POL Magdalena Skórnóg
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er K
45 17434 POL Franciszek Wołyniec
POL Jarosław Stella
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
46 71 POL Laura Tomikowska
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E K
47 280 POL Marcelina Korszon
POL Zuzanna Mróz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

49erFX
48 3103 POL Maja Kwiek
POL Marianna Gębicka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er K

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego
2022

...
  • 2022-05-27 - 2022-05-29
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. II

kl.: HC-16, 29er, 49er, 49er FX, A- Class, E, C, L'EQ, F, FD OKD, Omega

Więcej
...
  • 2022-05-20 - 2022-05-22
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I

kl.: 420, 470, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej
...
  • 2022-05-19 - 2022-05-22
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego w klasach FWF oraz TECHNO

kl.: FWF, TECHNO

Więcej