Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. II

kl.: HC-16, 29er, 49er, 49er FX, A- Class, E, C, L'EQ, F, FD OKD, Omega

Organizatorem regat o Puchar PZŻ jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Miastem Krynica Morska. Regaty odbędą się na akwenie Zalewu Wiślanego. II część Pucharu PZŻ odbędzie się w terminie 27-29.05.2022.

2022-05-29 15:08:00

Komunikat organizatora nr 4

Zakończenie regat jest planowane na godzinę 17.00 pod masztem flagowym.

O ewentualnych zmianach będziemy informować na kanale informacyjnym - grupie Whatsapp.

2022-05-28 17:46:03

Komunikat organizatora nr 3 - "pasta party"

W niedzielę 29 maja b.r., po zejściu z wody będzie czekał na wszystkich uczestników ciepły posiłek regeneracyjny, wydawany w miasteczku regat na podstawie bonów.

Zapraszamy trenerów lub przedstawicieli klubów po odbiór bonów z biura regat w niedzielę 29.05 b.r. przed wyścigami (!). Biuro regat jest czynne od godziny 9:00.

2022-05-28 17:39:46

Komunikat organizatora nr 2

W miasteczku regat został podłączony drugi wąż celem usprawnienia opłukiwania łodzi.

2022-05-27 09:36:21

Komunikat nr 2- KR

16.4 Gdy na brzegu zostanie wystawiona flaga B każdy zawodnik lub jego trener jest zobowiązany do podpisania listy wyjścia oraz w czasie protestowym potwierdzenia powrotu z akwenu regatowego zawodników na brzeg. W przypadku niedopełnienia przez zawodnika lub jego trenera wymogu tego przepisu zawodnik  będzie ukarany karą standardową SP za każdy incydent w wyścigu najbliższym. Listy będą wystawione w okolicach masztu flagowego.

2022-05-26 16:19:57

Komunikat nr 1 - KR

Kara standardowa za naruszenie przepisu IŻ 2.5 wynosi 10% zgłoszonych w danej klasie jachtów. Kara ta nałożona będzie w wyścigu najbliższym incydentowi.

2022-05-19 15:17:29

Dodatkowy slip (dla trenerów) w porcie rybackim

Komunikat organizatora nr 1

Dodatkowy slip (dla trenerów) w porcie rybackim

Z uwagi na trwające prace w porcie jachtowym w Krynicy Morskiej i celem usprawnienia slipowania łodzi osób wspierających, jest możliwość korzystania ze slipu w porcie rybackim przy ul. Bosmańskiej 82-120 (oddalonego od portu jachtowego w Krynicy Morskiej o 700 m na zachód), pod warunkiem wywiezienia przyczepy bezpośrednio po slipowaniu np. na parking przeznaczony do tego celu, w miejscu wydarzenia.

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-05-25
Rejestracja do
2022-05-28
29er K
29er Kobiet
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
29er M
29er Mężczyzn
Male b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
49er
49er
Male b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
49erFX
49erFX
Female b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
A-Class
A-Class
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
C Chł.
Cadet Chłopców
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
C Dz.
Cadet Dziewcząt
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
E K
Europa Kobiet
Female b.o. 220.00 PLN 330.00 PLN
E M
Europa Mężczyzn
Male b.o. 220.00 PLN 330.00 PLN
FINN
Finn
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
FD
Flying Dutchman
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
HC-16
Hobie Cat 16
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
L'EQ Chł.
L'Equipe Chłopców
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
L'EQ Dz.
L'Equipe Dziewcząt
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
OKD
OK Dinghy
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
OMEGA S
OMEGA SPORT
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
OMEGA
OMEGA STANDARD
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 155 POL Magdalena Chyła
POL Oliwia Jekiel
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
49erFX
2 88 POL Mateusz Gwóźdź
POL Marcel Montrymowicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
49erFX
3 164 POL Mateusz Ksobich
POL David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
4 7 POL Marek Bernat
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OKD
5 70 POL Damian Sieczkowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E M
6 1168 POL Jacek Glinecki
POL Julita Sitkowska
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er K
7 17 POL Jarosław Radzki
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OKD
8 73 POL Andrzej Romanowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FINN
9 151 POL Jakub Micewski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
FINN
10 1 POL Tomasz Gaj
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
11 2720 POL Marta Juńczyk
POL Marta Piesik
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ Dz.
12 2715 POL Wojciech Markwart
POL Jakub Hermański
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ Chł.
13 254 POL Bartosz Kozioł
POL Jędrzej Grabysa
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ Chł.
14 525 POL Gabriela Czapska
POL Hanna Rajchert
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
49erFX
15 8 POL Przemysław Kasperski
CHODZIESKI KLUB ŻEGLARSKI LOK
OKD
16 117360 POL Jakub Wyroba
POL Jakub Kwiatkowski
KLUB NARCIARSKI LIDER
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLAS HOBIE PHCA
HC-16
17 161 POL Sylwester Bączek
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
18 2424 POL Oliwia Węgrzynowska
POL ZUZANNA ZIELIŃSKA
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er K
19 2524 POL Wiktor Wróbel
POL Jan Chylarecki
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er M
20 57 POL Bogdan Kalwasiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
21 31 POL Maciej Rozkrut
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
FINN
22 2714 POL Gabriela Kiewisz
POL Maja Wiszniewska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ Dz.
23 151 POL Igor Derwich
KLUB UCZELNIANY AZS WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ
E M
24 3092 POL AUGUST SOBCZAK
POL Krzysztof Królik
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
29er M
25 19 POL Michał Gmaj
CHODZIESKI KLUB ŻEGLARSKI LOK
OKD
26 777 POL Michał Strumnik
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
27 174 POL Marcel Marciniak
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
28 19 POL Dominik Buksak
POL Szymon Wierzbicki
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
29 9 POL ANNA WITCZAK
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E K
30 2713 POL Aleksander Kolman
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ Chł.
31 117567 POL Makary Gałka
POL Veronika Didenko
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
32 52 POL Krzysztof Stromski
YACHT CLUB REWA
FINN
33 744 POL Adam Głogowski
POL Maciej Krusiec
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
49er
34 107 POL Barbara Bartkowiak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
E K
35 70 POL Artur Siwik
YACHT CLUB REWA
FINN
36 171 POL Arkadiusz Dobosz
CHODZIESKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE HALS
OKD
37 118 POL Krzysztof Starostka
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE
E M
38 132 POL Maksymilian Markow
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
39 2712 POL Jakub Jabłoński
POL Bartosz Dobrenko
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ Chł.
40 2964 POL Katarzyna Wajdowska
POL Leon Sapijaszko
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er M
41 33 SGP Patryk Kosmalski
SGP Tomasz Lewandowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
49erFX
42 117434 POL Franciszek Wołyniec
POL Jarosław Stella
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
43 606 POL Miłosz Samek
POL Dominik Ilnicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29er M
44 2707 POL Daniel Łachacz
POL Tomasz Terlecki
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ Chł.
45 145 POL Robert Kozioł
STOWARZYSZENIE FLOTA POLSKA DN
OKD
46 117429 POL anna Hrycyna
POL Antek Reszka

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
47 115 POL Agnieszka Kiełczewska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
E K
48 2794 POL Antonina Olowiak
POL Magdalena Skórnóg
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er K
49 17434 POL Franciszek Wołyniec
POL Jarosław Stella
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
50 66 POL Laura Tomikowska
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E K
51 28 POL Marcelina Korszon
POL Zuzanna Mróz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
49erFX
52 3103 POL Maja Kwiek
POL Marianna Gębicka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er K
53 159 POL Jan Pachla
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
54 2710 POL Maurycy Odejewski
POL Igor Pawłowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ Chł.
55 2572 POL Mateusz Grabowski
POL Jan Kubiak
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ Chł.
56 138 POL Bartosz Leżała
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
57 52 POL Filip -Antoni Pańczyszyn
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
58 27 POL Maciej Karnacewicz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OKD
59 3091 POL Aleksander Daniszewski
POL Borys Podumis
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
29er M
60 3524 POL JAKUB BENDOWSKI
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
61 170 DEN Przemysław Gumieniczek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
E M
62 158 POL Jacek Woźny
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
63 88 POL Magda Winiarska

E K
64 13 POL Witold Pytliński
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
65 157 POL Adam Langner
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
66 41 POL Alicja Helena Siputa
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
67 129 POL Jan Sikorski
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
68 98039 POL Mateusz Marszalec
POL Mieszko Marszalec
PROSPORT
PROSPORT
HC-16
69 1721 DEN Aleksandra Sikorska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
E K
70 156 POL Wiktor Grajek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
71 2537 POL Zofia Dembowska
POL Klaudia Łachacz
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ Dz.
72 42 POL Łukasz Przybytek
POL Jacek Piasecki
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
49er
73 70 DEN Aleksandra Błońska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
E K
74 101 POL Andrzej Senkus
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
75 888 POL Marceli Mierzwicki
POL Szymon Cierzan
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
49erFX
76 44 POL Przemysław Droździk
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
77 98 POL Wiktoria Bazyli
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
78 137 POL Vincent Wojtkowiak
KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA
E M
79 4 POL Nicolas Głowacki
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
80 16 POL Maciej Pytliński
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
81 61 POL SZYMON Ruban
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
E M
82 77 POL Adam Jankowski
CHODZIESKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE HALS
OKD
83 2702 POL Franciszek Kosecki
POL Tadeusz Wiatrowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ Chł.
84 14 POL Michal Kaszczuk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
85 6 POL Bartosz Szydłowski
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
FINN
86 2428 POL Liwia Liszkiewicz
POL Wiktor Mielnik
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA

29er M
87 15 POL Jacek Noetzel
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
88 77777 POL Iga Saj
POL Maksymilian Nadolski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
89 2795 POL Pola Dzik
POL Maja Woźnicka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er K
90 115092 POL Oliwier Kozłowski
POL Mikołaj Figura
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
91 139 POL Stanisław Filipiak
KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA
E M
92 109244 POL Piotr Łączyński
POL Lucyna Łobodzińska
PROSPORT
KLUB ŻEGLARSKI NEPTUN SZCZECINEK
HC-16
93 128 POL Bartosz Miziewicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E M
94 2965 POL Aleksandra Zybert
POL Agata Gabrysiak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

29er K
95 296 POL Fabian Kocięda
POL Antoni Lipiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
29er M
96 702 POL Łukasz Machowski
POL Tytus Butowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
49er
97 3 POL Jarosław Bętkowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
A-Class
98 2429 POL Tymon Sochaj
POL Wiktor Miałkowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
29er M
99 25 POL MAREK KUBAT
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
100 95844 POL Hanna Duda
POL Mateusz Wajda
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
101 4 POL RADOSŁAW DROŹDZIK
YACHT KLUB POLSKI BIELSKO
OKD
102 100683 POL Michalina Klimczak
POL Mateusz Bogdziewicz
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
103 2426 POL Filip Rostek
POL Michał Karnacewicz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er M
104 2427 POL Dominika Godlewska
POL Alicja Śmiecińska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
29er K
105 8 POL Antoni Sopata
POL Wiktor Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49erFX
106 2963 POL Stanisław Radojewski
POL Alexander Ślusarczyk
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29er M
Klasa: 29er Results as of 16:49 on May 29, 2022, Krynica Morska, 27 - 29 Maja 2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 Score
1 --- POL 2964 Katarzyna Wajdowska 2004 Leon Sapijaszko 2006 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 3.0 (7.0) 2.0 2.0 7.0
2 --- POL 2963 Stanisław Radojewski 2004 Alexander Ślusarczyk 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2.0 2.0 (4.0) 3.0 7.0
3 Jr Mł. POL 3091 Aleksander Daniszewski 2006 Borys Podumis 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 (18.0 UFD) 5.0 4.0 10.0
4 Jr Mł. POL 2794 Antonina Olowiak 2006 Magdalena Skórnóg 2006 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 4.0 3.0 (10.0) 8.0 15.0
5 Jr Mł. POL 2426 Filip Rostek 2006 Michał Karnacewicz 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (7.0) 6.0 6.0 5.0 17.0
6 --- POL 2795 Pola Dzik 2004 Maja Woźnicka 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / FUNDACJA GOLD (18.0 UFD) 1.0 12.0 6.0 19.0
7 --- POL 606 Miłosz Samek 2005 Dominik Ilnicki 2005 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 6.0 4.0 (18.0 DSQ) 9.0 19.0
8 Jr Mł. POL 3103 Maja Kwiek 2007 Marianna Gębicka 2006 F FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY (18.0 UFD) 12.0 1.0 7.0 20.0
9 Jr Mł. POL 2424 Oliwia Węgrzynowska 2007 Zuzanna Zielińska 2006 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 5.0 9.0 7.0 (10.0) 21.0
10 Jr Mł. POL 3092 August Sobczak 2008 Krzysztof Królik 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (18.0 UFD) 18.0 DSQ 3.0 1.0 22.0
11 Jr Mł. POL 2965 Aleksandra Zybert 2007 Agata Gabrysiak 2006 F --- 9.0 5.0 8.0 (11.0) 22.0
12 Jr Mł. POL 296 Fabian Kocięda 2007 Antoni Lipiński 2006 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM / CHO 12.0 8.0 11.0 (18.0 DSQ) 31.0
13 Jr Mł. POL 2524 Wiktor Wróbel 2007 Jan Chylarecki 2007 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 11.0 10.0 (18.0 DNF) 13.0 34.0
14 Jr Mł. POL 2428 Liwia Liszkiewicz 2007 Wiktor Mielnik 2006 M --- (18.0 DNF) 18.0 UFD 9.0 12.0 39.0
15 --- POL 1168 Jagoda Glinecka 2005 Julita Sitkowska 2005 F FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 8.0 (18.0 DNF) 18.0 DNF 14.0 40.0
16 Jr Mł. POL 2427 Dominika Godlewska 2007 Alicja Śmiecińska 2007 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 10.0 (18.0 DNF) 13.0 18.0 DNF 41.0
17 Jr Mł. POL 2429 Tymon Sochaj 2007 Wiktor Miałkowski 2007 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (18.0 DNF) 11.0 18.0 DNF 18.0 DNF 47.0

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 17, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 49er Results as of 15:57 on May 28, 2022, Krynica Morska, 27 - 29 Maja 2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 Score
1 --- POL 19 Dominik Buksak 1992 Szymon Wierzbicki 1992 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 (7.0 OCS) 2.0 1.0 4.0
2 --- POL 42 Łukasz Przybytek 1989 Jacek Piasecki 1993 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (3.0) 1.0 1.0 3.0 5.0
3 Mł. POL 744 Adam Głogowski 1999 Maciej Krusiec 1999 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 2.0 (3.0) 3.0 2.0 7.0
4 --- POL 174 Marcel Marciniak 1998 Patryk Różak 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (4.0) 2.0 4.0 4.0 10.0
5 Mł. POL 164 Mateusz Ksobich 2000 David Goetz 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (7.0 DNF) 7.0 DNF 5.0 5.0 17.0
6 Mł. POL 702 Łukasz Machowski 2001 Tytus Butowski 2001 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / KLU (7.0 DNF) 7.0 DNF 7.0 DNF 7.0 DNF 21.0

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 49erFX Results as of 14:40 on May 29, 2022, Krynica Morska, 27 - 29 Maja 2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 Score
1 Mł. POL 88 Mateusz Gwóźdź 2005 Marcel Montrymowicz 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / FUNDACJA YACH 2.0 (4.0) 1.0 1.0 4.0
2 Mł. POL 525 Gabriela Czapska 2002 Hanna Rajchert 2004 F KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 1.0 1.0 (3.0) 2.0 4.0
3 Mł. POL 28 Marcelina Korszon 2002 Zuzanna Mróz 2002 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (5.0) 3.0 2.0 3.0 8.0
4 Mł. SGP 33 Patryk Kosmalski 2002 Tomasz Lewandowski 2003 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH 4.0 (8.0 OCS) 4.0 6.0 14.0
5 Mł. POL 155 Magdalena Chyła 2003 Oliwia Jekiel 2003 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (8.0 DNF) 2.0 8.0 DNF 5.0 15.0
6 Mł. POL 888 Marceli Mierzwicki 2003 Szymon Cierzan 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / UCZNIOWSKI KL 3.0 (8.0 OCS) 8.0 OCS 4.0 15.0
7 Mł. POL 8 Antoni Sopata 2003 Wiktor Borkowski 2006 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (8.0 DNF) 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 24.0

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: A-Class Results as of 16:09 on May 28, 2022, Krynica Morska, 27 - 29 Maja 2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 Score
1 POL 101 Andrzej Senkus 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 (2.0) 1.0 1.0 3.0
2 POL 15 Jacek Noetzel 1968 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 1.0 2.0 (5.0 DNF) 5.0
3 POL 14 Michal Kaszczuk 1979 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (3.0) 3.0 3.0 2.0 8.0
4 POL 3 Jarosław Bętkowski 1963 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (5.0 DNF) 5.0 DNF 5.0 DNF 5.0 DNF 15.0

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Europa Results as of 15:16 on May 29, 2022, Krynica Morska, 27 - 29 Maja 2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 Score
1 --- POL 151 Igor Derwich 1995 M KLUB UCZELNIANY AZS WOJSKOWEJ AKADEMII T 1.0 1.0 1.0 1.0 (6.0) 4.0
2 --- POL 128 Bartosz Miziewicz 2002 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 4.0 2.0 2.0 3.0 (7.0) 11.0
3 --- POL 70 Damian Sieczkowski 1974 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 2.0 (31.0 DNF) 3.0 4.0 3.0 12.0
4 --- POL 132 Maksymilian Markow 2003 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 3.0 3.0 4.0 2.0 (5.0) 12.0
5 --- POL 161 Sylwester Bączek 1984 M JACHT KLUB KOSZALIN 5.0 5.0 (6.0) 5.0 1.0 16.0
6 --- POL 115 Agnieszka Kiełczewska 1970 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 6.0 (31.0 RET) 7.0 9.0 2.0 24.0
7 --- POL 129 Jan Sikorski 2001 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 6.0 (14.0) 6.0 12.0 32.0
8 Jr POL 157 Adam Langner 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA (14.0) 4.0 11.0 11.0 10.0 36.0
9 Jr POL 159 Jan Pachla 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 9.0 7.0 10.0 10.0 (14.0) 36.0
10 J-ka POL 41 Alicja Helena Siputa 2005 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 8.0 12.0 (17.0) 9.0 45.0
11 --- POL 9 Anna Witczak 2004 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 10.0 (31.0 RET) 9.0 8.0 20.0 47.0
12 --- POL 158 Jacek Woźny 2001 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA (31.0 RET) 9.0 8.0 12.0 19.0 48.0
13 --- POL 61 Szymon Ruban 1978 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 7.0 (31.0 UFD) 5.0 7.0 31.0 DNF 50.0
14 Jr POL 52 Filip -Antoni Pańczyszyn 2007 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 10.0 17.0 13.0 (23.0) 55.0
15 J-ka POL 88 Magda Winiarska 2006 F --- 11.0 11.0 20.0 (31.0 DNS) 13.0 55.0
16 Jr POL 13 Witold Pytliński 2007 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 12.0 (16.0) 13.0 16.0 15.0 56.0
17 J-ka POL 98 Wiktoria Bazyli 2007 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 13.0 (18.0) 14.0 16.0 60.0
18 --- POL 66 Laura Tomikowska 2004 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 13.0 (31.0 UFD) 16.0 15.0 18.0 62.0
19 Jr POL 16 Maciej Pytliński 2005 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 18.0 12.0 (31.0 DNF) 31.0 DNF 11.0 72.0
20 Jr POL 137 Vincent Wojtkowiak 2006 M KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA 21.0 18.0 (31.0 RET) 31.0 DNF 4.0 74.0
21 Jr POL 3524 Jakub Bendowski 2009 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 20.0 19.0 (23.0) 20.0 17.0 76.0
22 J-ka POL 74 Aleksandra Błońska 2008 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ (26.0) 14.0 22.0 21.0 24.0 81.0
23 Jr DEN 170 Przemysław Gumieniczek 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 23.0 15.0 19.0 (31.0 RET) 26.0 83.0
24 Jr POL 139 Stanisław Filipiak 2006 M KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA (31.0 DNF) 17.0 21.0 18.0 29.0 85.0
25 Jr POL 156 Wiktor Grajek 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 25.0 (31.0 UFD) 15.0 19.0 28.0 87.0
26 Jr POL 138 Bartosz Leżała 2006 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 24.0 (31.0 RET) 31.0 DNF 31.0 DNF 8.0 94.0
27 Jr POL 1653 Nicolas Głowacki 2006 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 22.0 (31.0 RET) 31.0 DNF 31.0 DNF 21.0 105.0
28 J-ka POL 107 Barbara Bartkowiak 2008 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 19.0 (31.0 DNF) 31.0 DNF 31.0 DNF 25.0 106.0
29 Jr POL 118 Olivier Starostka 2007 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE (31.0 DNF) 20.0 31.0 DNF 31.0 DNF 27.0 109.0
30 J-ka DEN 1721 Aleksandra Sikorska 2005 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ (31.0 RET) 31.0 DNF 31.0 DNF 31.0 DNF 22.0 115.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 30, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Finn Results as of 15:08 on May 29, 2022, Krynica Morska, 27 - 29 Maja 2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 Score
1 POL 52 Krzysztof Stromski 1996 M YACHT CLUB REWA 1.0 1.0 (3.0) 1.0 2.0 5.0
2 POL 6 Bartosz Szydłowski 1985 M SAILING LEGIA SP. Z O.O. (2.0) 2.0 1.0 2.0 1.0 6.0
3 POL 73 Andrzej Romanowski 1965 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3.0 (9.0 OCS) 2.0 3.0 4.0 12.0
4 POL 70 Artur Siwik 1972 M YACHT CLUB REWA (5.0) 3.0 4.0 5.0 5.0 17.0
5 POL 151 Jakub Micewski 2005 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 4.0 4.0 5.0 (6.0) 6.0 19.0
6 POL 25 Marek Kubat 1975 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 5.0 6.0 4.0 (7.0) 21.0
7 POL 57 Bogdan Kalwasiński 1956 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (9.0 DNF) 6.0 7.0 7.0 3.0 23.0
8 POL 31 Maciej Rozkrut 1962 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (9.0 DNF) 9.0 RET 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 36.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Hobie Cat 16 Results as of 20:28 on May 28, 2022, Krynica Morska, 27 - 29 Maja 2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 Score
1 --- POL 117360 Jakub Wyroba 1980 Jakub Kwiatkowski 1984 KLUB NARCIARSKI LIDER / POLSKIE STOWARZY 2.0 (5.0) 1.0 1.0 4.0
2 Jr POL 77777 Iga Saj 2005 Maksymilian Nadolski 2005 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 1.0 1.0 (11.0 DSQ) 2.0 4.0
3 Jr POL 117434 Franciszek Wołyniec 2006 Jarosław Stella 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (5.0) 2.0 2.0 3.0 7.0
4 Jr POL 117567 Makary Gałka 2007 Veronika Didenko 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (4.0) 3.0 4.0 4.0 11.0
5 Jr POL 115092 Oliwier Kozłowski 2009 Mikołaj Figura 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 (6.0) 5.0 5.0 13.0
6 Jr POL 95844 Hanna Duda 2008 Mateusz Wajda 2008 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (7.0) 4.0 6.0 6.0 16.0
7 Jr POL 117429 Antek Reszka 2009 Roksana Hrycyna 2008 --- (8.0) 7.0 3.0 7.0 17.0
8 --- POL 98039 Mateusz Marszalec 1980 Mieszko Marszalec 1981 PROSPORT 6.0 (9.0) 7.0 8.0 21.0
9 --- POL 109244 Piotr Łączyński 1987 Lucyna Łobodzińska 1989 PROSPORT / KLUB ŻEGLARSKI NEPTUN SZCZECI (9.0) 8.0 8.0 9.0 25.0
10 Jr POL 100683 Michalina Klimczak 2010 Mateusz Bogdziewicz 2009 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI (11.0 DNF) 11.0 DNF 11.0 DNF 11.0 DNF 33.0

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: L'Equipe Results as of 15:13 on May 29, 2022, Krynica Morska, 27 - 29 Maja 2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 Score
1 Jr Mł. POL 2715 Wojciech Markwart 2008 Jakub Hermański 2009 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 1.0 2.0 1.0 4.0 (7.0) 8.0
2 Jr Mł. POL 2710 Maurycy Odejewski 2009 Igor Pawłowski 2009 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 (7.0) 5.0 1.0 1.0 9.0
3 --- POL 2713 Aleksander Kolman 2008 Mateusz Budzisz 2001 M --- 4.0 1.0 3.0 2.0 (10.0) 10.0
4 Jr Mł. POL 2712 Jakub Jabłoński 2008 Bartosz Dobrenko 2009 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 6.0 8.0 2.0 (12.0 DSQ) 4.0 20.0
5 Jr Mł. POL 2714 Gabriela Kiewisz 2010 Maja Wiszniewska 2009 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 7.0 3.0 7.0 3.0 (8.0) 20.0
6 Jr Mł. POL 2702 Franciszek Kosecki 2008 Tadeusz Wiatrowski 2009 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 6.0 6.0 (12.0 DNS) 5.0 20.0
7 Jr Mł. POL 2720 Marta Juńczyk 2007 Marta Piesik 2009 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 5.0 (9.0) 9.0 6.0 2.0 22.0
8 Jr Mł. POL 2707 Daniel Łachacz 2008 Tomasz Terlecki 2008 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 8.0 (10.0) 4.0 5.0 6.0 23.0
9 Jr Mł. POL 2572 Mateusz Grabowski 2008 Jan Kubiak 2008 M LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY / CHOJNI (10.0) 5.0 8.0 8.0 3.0 24.0
10 Jr Mł. POL 254 Bartosz Kozioł 2007 Jędrzej Grabysa 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 9.0 4.0 10.0 7.0 (12.0 RET) 30.0
11 Jr Mł. POL 2537 Zofia Dembowska 2009 Klaudia Łachacz 2010 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (12.0 DNF) 11.0 11.0 12.0 RET 9.0 43.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: OK Dinghy Results as of 15:09 on May 29, 2022, Krynica Morska, 27 - 29 Maja 2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 Score
1 POL 777 Michał Strumnik 1983 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 2.0 3.0 1.0 1.0 (5.0) 7.0
2 POL 4 Radosław Droździk 1967 YACHT KLUB POLSKI BIELSKO (11.0 DNF) 1.0 2.0 2.0 3.0 8.0
3 POL 7 Marek Bernat 1962 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 3.0 2.0 3.0 (4.0) 2.0 10.0
4 POL 17 Jarosław Radzki 1969 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 4.0 (11.0 RET) 5.0 3.0 1.0 13.0
5 POL 44 Przemysław Droździk 1974 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 1.0 (11.0 RET) 4.0 5.0 4.0 14.0
6 POL 171 Arkadiusz Dobosz 1971 CHODZIESKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE HALS 5.0 4.0 7.0 6.0 (9.0) 22.0
7 POL 8 Przemysław Kasperski 1977 CHODZIESKI KLUB ŻEGLARSKI LOK (11.0 DNF) 11.0 DNF 6.0 11.0 DNF 8.0 36.0
8 POL 27 Maciej Karnacewicz 1977 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 6.0 (11.0 DNF) 11.0 DNF 11.0 DNF 10.0 38.0
9 POL 19 Michał Gmaj 1994 CHODZIESKI KLUB ŻEGLARSKI LOK (11.0 DNF) 11.0 DNF 11.0 DNF 11.0 DNF 6.0 39.0
10 POL 77 Adam Jankowski 1973 CHODZIESKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE HALS (11.0 DNF) 11.0 DNF 11.0 DNF 11.0 DNF 7.0 40.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego
2022

...
  • 2022-05-27 - 2022-05-29
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. II

kl.: HC-16, 29er, 49er, 49er FX, A- Class, E, C, L'EQ, F, FD OKD, Omega

Więcej
...
  • 2022-05-20 - 2022-05-22
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I

kl.: 420, 470, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej
...
  • 2022-05-19 - 2022-05-22
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego w klasach FWF oraz TECHNO

kl.: FWF, TECHNO

Więcej