Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 3 - Krynica Morska 2024

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. 3 jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Organizatorem regat o Puchar PZŻ jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy
z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

 

Kontakt do organizatora: Polski Związek Żeglarski

Adres organizatora: Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa / Stadion PGE Narodowy

Telefon organizatora: Tel.: +48 22 541 63

E-mail organizatora: biuro.regat@pya.org.pl , pyabiuro@pya.org.pl;

Strona www organizatora: www.pya.org.pl   
Strona regat: www.events.pya.org.pl

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2024-05-17
Rejestracja do
2024-05-25
29erK
29er K
Female b.o. 430.00 PLN 645.00 PLN Zaloguj
29erM
29er M
Male b.o. 430.00 PLN 645.00 PLN Zaloguj
49er
49er
Male b.o. 480.00 PLN 720.00 PLN Zaloguj
49erFX
49erFX
Female b.o. 480.00 PLN 720.00 PLN Zaloguj
A-Class
A-Class
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
EK
Europa K
Female b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
EM
Europa M
Male b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
FINN
Finn
Male b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
HC16
Hobie Cat 16
b.o. 430.00 PLN 645.00 PLN Zaloguj
ILCA4 K
ILCA4 K
Female b.o. 240.00 PLN 360.00 PLN Zaloguj
ILCA4 M
ILCA4 M
Male b.o. 240.00 PLN 360.00 PLN Zaloguj
ILCA6K
ILCA6 K
Female b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
ILCA6M
ILCA6 M
Male b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
ILCA7
ILCA7
Male b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
IQFoilK
IQFoil K
Female b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
IQFoilM
IQFoil M
Male b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
Nacra 15
Nacra 15
b.o. 430.00 PLN 645.00 PLN Zaloguj
OKD
OK Dinghy
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
TECHNO K
TECHNO K
Female b.o. 240.00 PLN 360.00 PLN Zaloguj
TECHNO M
TECHNO M
Male b.o. 240.00 PLN 360.00 PLN Zaloguj
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 221130 POL Paweł Włodarczyk
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
2 221149 POL Miłosz Michalak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA7
3 217564 POL Filip Jarosiewicz
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7
4 218364 POL Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA6M
5 219403 POL Tymoteusz Wysocki
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7
6 209552 POL PIOTR WÓJCIK
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6M
7 211107 POL Maciej Cymerman
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA7
8 3091 POL Igor Kawałko
POL Fabian Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
29erM
9 213144 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6K
10 71 POL Maria Rudowicz
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilK
11 210012 POL Bartosz Andrzejak
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
ILCA7
12 366 POL Jacek Garncarz
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
IQFoilM
13 107 POL Barbara Bartkowiak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
EK
14 217563 POL Gustaw Zalewski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
15 18 POL Bartosz Żmudziński
POL AUGUST SOBCZAK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
29erM
16 114 POL Zofia Zarzecka
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilK
17 73 POL Andrzej Romanowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FINN
18 220796 POL Tomasz Bendlewski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA7
19 223210 POL Lilly May Niezabitowska
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA6K
20 230 POL Maja Kuchta
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
21 1 POL Alessandro Di Bugno
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA4 M
22 203523 POL Julia Turniak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6K
23 191115 POL Michał Gonciarz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
ILCA7
24 203072 POL Jakub Lipowski
KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW
ILCA6M
25 223143 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6K
26 216507 POL Antonina Chomont
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4 K
27 438 POL Mateusz Górski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO M
28 442 POL Zofia Socha
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO K
29 219623 POL Wojciech Bortkiewicz
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4 M
30 3093 POL Szymon Kolka
POL Mateusz Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29erM
31 214219 POL Wojciech Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
32 213292 POL Hubert Marek Matz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
33 217493 POL Hanna Rogowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6K
34 218379 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA7
35 213207 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6K
36 210084 POL Jakub Aleksander Rusiniak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
37 210947 POL Wiktor Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
38 4 POL Jakub Gulczyński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
EM
39 375 POL Maksymilian Szweda
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
40 214223 POL Stanisław Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
41 164398 POL Grzegorz Wionczek
KLUB ŻEGLARSKI FALA
ILCA7
42 161651 POL Maksymilian Luto
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
43 216612 IRL Krzysztof Ciborowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
ILCA6M
44 220614 POL Jan Konkol
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6M
45 201105 POL Maksymilian Flaczyński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA4 K
46 203096 POL Paweł RUSAK
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4 M
47 214215 POL Olgierd Staszkiewicz
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4 M
48 192583 POL Maksymilian Kleszcz
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
49 188233 POL Wojciech Wionczek
KLUB ŻEGLARSKI FALA
ILCA7
50 210013 POL Anna Chełchowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4 K
51 127 POL Jan Kominek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
FINN
52 216937 POL Karol Gaj
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6M
53 122 POL Aleksandra Wasiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
54 3 POL Jan Okulicz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
FINN
55 212510 POL Mateusz Biały
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4 M
56 214767 POL Marianna Dryja
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA4 K
57 218365 POL Jakub Podziewski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4 M
58 224926 POL Dorota Olszewska

ILCA7
59 224131 POL Michał Godlewski
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
60 191117 POL Michał Krasodomski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA7
61 473 POL Felicja Szaraniec
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO K
62 203271 POL Piotr Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
63 207586 POL Konrad Marlewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
64 212518 POL Emil Rutkowski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA7
65 487 POL STANISŁAW FAŚCISZEWSKI
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO M
66 472 POL Kalina Wilandt
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO K
67 58 POL Adam Kelar
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
68 159 POL Jan Pachla
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
69 199296 POL Krystian Nawrat
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
70 2024 POL Antonina Puchowska
POL Marianna Gębicka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erK
71 220627 POL Piotr Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA6M
72 218363 POL Jan Rohde
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6M
73 203776 POL MICHAŁ TRZPIS
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
74 134 POL Aleksander Siwiec
FUNDACJA WAŁECKA AKADEMIA ŻEGLARSKA LIFE ON SAILS
EM
75 215388 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
76 194779 CYP Juliusz Hebel

ILCA7
77 191157 POL Piotr Malinowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA7
78 7 POL Marek Bernat
FUNDACJA OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OKD
79 218212 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA6K
80 218887 POL Zuzanna Strużyk
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4 K
81 213272 POL Anna Gordon
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
ILCA6K
82 44 POL Konrad Machura
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
83 195305 POL Aleksander Nadolski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA4 M
84 215529 POL Stanisław Nadolski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA4 M
85 95844 POL Michalina Klimczak
POL Jan Czucha
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC16
86 4040 POL Robert Polczynski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
87 186227 POL Ryszard Grochowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
88 158 POL Maja Kubaszewska
INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY AKTYWNA DZIELNICA
IQFoilK
89 216934 POL Jan Psiuk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6M
90 79 POL Bartłomiej Łabęcki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
EM
91 2711 POL Liwia Liszkiewicz
POL Dominika Godlewska
FUNDACJA OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
29erK
92 216935 POL Wojciech Wójcik
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6M
93 449 POL Aliya Plavinskaya
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO K
94 413 POL Martyna Duzowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
95 206868 POL Piotr Sakowski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
96 213238 POL Zofia Bekiesz
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4 K
97 218387 POL Jakub Jaworski
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
98 161 POL Sylwester Bączek
JACHT KLUB KOSZALIN
EM
99 500 POL Maja Woszczyna
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO M
100 234 POL Karolina Charytanowicz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HALS
IQFoilK
101 219404 POL IGOR MIROWSKI
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA7
102 218356 POL Zofia Michałeczko
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA6K
103 192860 POL Barbara Pilarska
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4 K
104 217 POL Martyna Figura
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
105 207098 POL Juliusz Bartczak
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
106 140919 POL Aleksandra Skura
FUNDACJA OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4 K
107 214732 POL Jan Wiśniewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
108 171 POL Aleksander Drewniak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
IQFoilM
109 188569 POL Błażej Tyc
KLUB ŻEGLARSKI PERKOZ
ILCA4 M
110 180738 POL Tobiasz Tyc
KLUB ŻEGLARSKI PERKOZ
ILCA4 M
111 137 POL Vincent Wojtkowiak
KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA
EM
112 77777 POL Alicja Wajda
POL Igor Saj
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
YACHT KLUB STAL GDYNIA
HC16
113 178115 USA Andrei Ihnatsenka

ILCA7
114 207848 POL Paulina Piotrowska
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
ILCA4 K
115 205 POL Kalina Szostek
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
116 210811 POL MATEUSZ WALCZAK
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4 M
117 176710 POL Michał Wrzoł
KLUB ŻEGLARSKI PERKOZ
ILCA4 M
118 216546 POL Andrzej WRZOŁ
KLUB ŻEGLARSKI PERKOZ
ILCA6M
119 2428 POL Julia Padzik
POL KINGA GLAZA
FUNDACJA OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
29erK
120 213229 POL Borys Łabędzki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
ILCA6M
121 197725 POL Stanisław Osiński

ILCA6M
122 467 POL Maria Wolska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
123 296 POL Milena Górska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
124 218408 POL Bartosz Bilicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6M
125 208691 POL Tomasz Sobota
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA4 M
126 195831 POL Jan Pawłowicz
KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW
ILCA4 M
127 216732 POL Maja Szwejk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6K
128 11 POL Marcin Wilczek
LOK KLUB WODNY GARLAND
FINN
129 13 POL Tadeusz Bartlewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
130 214732 POL Aleksander Olszowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MORKA STOWARZYSZENIE ŻEGLARSTWA REGATOWEGO
ILCA4 M
131 193150 POL Maciej Iliński
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA7
132 269 POL Antoni MYSZKA
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
133 210956 POL Matylda Kowalik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ
ILCA4 K
134 209762 NOR Andrzej Kowalczyk
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4 M
135 189350 POL Iga Kowalik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ
ILCA4 K
136 385 POL Nina Suchocka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
137 210786 POL Natalia Chojnowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6K
138 166 POL Weronika Folmer
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
EK
139 213850 POL Franciszek Przyszlak
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
140 207886 POL Maciej Paderewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4 M
141 221144 POR Kornelia Urzędowska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4 K
142 186389 POL Jakub Błaszczyk
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA4 M
143 197723 POL Milena Górna
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA6K
144 139 POL Stanisław Horoszkiewicz
KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA
EM
145 842 POL Piotr Witkowski
KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA
FINN
146 480 POL Borys Kurasiński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO M
147 207 POL Kosma Szymański
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO M
148 160730 POL Szymon Rowecki
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA4 M
149 428 POL Sara Małaj
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO K
150 162 POL Oskar Szpręglewski
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
EM
151 191834 POL Maksymilian Pluciński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA4 M
152 3237 POL Ewa Lewandowska
POL Krzysztof Królik
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
29erM
153 217369 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6K
154 115 POL Lucjan Bladowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
155 13 POL Borys Boratyński
JACHT KLUB KOSZALIN
EM
156 219404 POL NINA MIROWSKA
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6K
157 202450 POL Mikołaj Łoboda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4 M
158 490 POL Kazimierz Kolbusz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO M
159 51 POL Bogdan Kalwasiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
160 290 POL Aleksander Łudziński
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
IQFoilM
161 210013 POL Maciej Dudek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
162 220730 POL Marcel Haufa
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA4 M
163 2 POL Tomasz Guzik
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA4 M
164 80 POL Ryszard Mrózek Gliszczynski

FINN
165 211 POL Marcin Niewiadomski
LOK KLUB WODNY GARLAND
FINN
166 218947 POL Franciszek Miłosz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6M
167 200003 POL Daria Pedowska
FUNDACJA OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4 K
168 125 POL Pola` Wawrzyniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilK
169 999 POL Eliza Kałużna
JACHT KLUB KOSZALIN
EK
170 218964 POL Kinga Szlachetka
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6K
171 223209 POL Kamil Szlachetka
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA7
172 218966 POL Witold Zegarski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4 M
173 217130 POL Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA6K
174 350 POL Tomasz Kisielewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
175 218130 POL Patrycja Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA4 K
176 173544 POL Hanna Zimny
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA4 K
177 212322 POL Adam Pelko
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA4 M
178 397 POL Franciszek Siwek
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
179 158 POL Jacek Woźny
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
180 21 POL Jacek Bińkowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
FINN
181 223670 POL Jan Leciejewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4 M
182 674 POL Lesław Gondek
LOK KLUB WODNY GARLAND
FINN
183 200430 POL Konrad Kunc
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
184 218577 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA7
185 46 POL Sebastian Knasiecki

FINN
186 213514 POL Paweł Łoboda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
187 83 POL blazej wyszkowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
188 206822 POL Szymon Kroczek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
189 216603 POL Leon Jankowski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4 M
190 216732 POL Maria Szlachta
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA4 K
191 3101 POL Marta Wiśniewska
POL Bartosz Peczka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erM
192 246 POL Michelle Urzykowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
193 391 POL Konrad Jabłonowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
194 222003 POL Mikołaj Madejak
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
195 211312 POL Kacper Kostarz
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6M
196 220868 POL Alicja Akulicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6K
197 172 POL Zuzanna Michalska
FUNDACJA WAŁECKA AKADEMIA ŻEGLARSKA LIFE ON SAILS
EK
198 308 POL Filip Antoniewski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
199 215216 POL Tymoteusz Breitkopf
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4 M
200 210180 POL Wincenty Sanecki
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA4 M
201 411 POL Gabriela Owsiejczuk
CENTRUM ŻEGLARSKIE
TECHNO K
202 98 POL Wiktoria Bazyli
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
EK
203 261 POL Zuzanna Bożyczko
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
204 50262 POL Pola Sobolew
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4 K
205 213337 POL FILIP Nowak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4 M
206 204311 POL Krzysztof Knasiecki
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA4 M
207 205219 POL Kacper Niewiadomski
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
208 176641 POL Kacper Michalski
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA6M
209 155036 POL Wojciech Wołczyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
ILCA4 M
210 10 POL Kaja Śledzińska
POL Leon Sapijaszko
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erM
211 235 POL Adam Baranowski
FUNDACJA OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
212 216609 POL Zofia Anna Brzozowicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4 K
213 219418 POL Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA7
214 214216 POL Jakub Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
215 485 POL Antonina Kondzioła
CENTRUM ŻEGLARSKIE
IQFoilK
216 217581 POL Martyna Seroka
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6K
217 417 POL Ewa Miarczyńska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
218 744 POL Adam Głogowski
POL Maciej Krusiec
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
49er
219 416 POL Ewa Miarczyńska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
220 203179 POL Aleksandra Zastawna
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6K
221 401 POL Martyna Grzegorczyk
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
222 222012 POL Xawery Czechowski
KLUB ŻEGLARSKI SPINAKER
ILCA4 M
223 215951 POL Rafał Balicki
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7
224 49 POL Krzysztof Laszewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
225 32 POL Marika Kurczyna-Motyka
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EK
226 309 POL Aleksandra Wójcik

IQFoilM
227 221091 POL Lena Maria Adamska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4 K
228 219682 POL Julia Szymczak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6K
229 212638 POL Marek Stańczyk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
230 999 POL Paweł Jachimowski

FINN
231 117987 POL Adam Rutkowski
POL Oliwier Kozłowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC16
232 398 POL Martinique Suchocka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
233 207348 POL Zofia Kozak
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
ILCA4 K
234 431 POL Jakub Falkowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
235 200985 POL Mila Faust
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA4 K
236 218466 POL Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
237 1 POL Jarosław Radzki
FUNDACJA OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
238 2792 POL Pola Wdowiak
POL Joanna Michalska
ROCKSTARS RACING
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY YACHT CLUB SŁAWA
29erK
239 191845 POL Oliwier Szpręglewski
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
ILCA4 M
240 207589 POL Angelina Zubel
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6K
241 357 POL Mariusz Bułakowski

FINN
242 2272 POL Aniela Frąckowiak
POL Igor Piechota
ROCKSTARS RACING
ROCKSTARS RACING
29erM
243 210005 POL Marcel Masiewicz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
244 2424 POL Stanisław Ługowski
POL Krzysztof Maksymowicz
FUNDACJA OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
29erM
245 117992 POL Bartłomiej Janiszewski
POL Barbara Janiszewska
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLAS HOBIE PHCA
HC16
246 455 POL Jan Żmijewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO M
247 205298 POL Filip Bil
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4 M
248 443 POL Leonard Wilandt
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO M
249 419 POL Kornelia Wilandt
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
250 4 POL RADOSŁAW DROŹDZIK
YACHT KLUB POLSKI BIELSKO
OKD
251 247 POL Maciej Brosz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
252 195867 POL Wiktor GAJDA
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6M
253 100683 POL Oliwier Śledzik
POL Kacper Pranga

STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC16
254 248 POL Józef Lessnau
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
255 184168 POL Kacper Sprengler
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
256 157 POL Adam Langner
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
257 242 POL Jakub Guźlecki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
IQFoilM
258 212648 POL NATASZA TARNAWSKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6K
259 210287 POL Kamila Maziarz
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4 K
260 1 POL Emilia Maziarz
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6K
261 108975 POL Hanna Duda
POL Adam Skowroński
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC16
262 POL Julia Maziarz
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6K
263 87 POL Maciej Dąbek
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilM
264 64 POL Mateusz Gwóźdź
POL Borys Podumis
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
49er
265 2 SVK Robert KubÌn

IQFoilM
266 10 POL Natalia Kucharska
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EK
267 214228 POL Michal Ciechanowicz

ILCA6M
268 358 POL Nina Jankowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
269 3103 POL Wiktor Wróbel
POL Mateusz Kluczka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erM
270 30 POL Igor Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
271 636 POL Dominik Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
272 3092 POL Pawel Kuraś
POL WIKTOR Mielnik
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW

29erM
273 307 POL Maja Pomierska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
274 217561 POL Mikołaj Majchrzycki
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6M
275 204763 POL Amelia Szewczak
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA4 K
276 418 POL Maria Miarczyńska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
277 222019 POL Martyna Stachowiak
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6K
278 220658 POL Jan Pacheco-Śledź
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA7
279 26 POL Jan Skotniczny
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EM
280 109 POL Jan Ożóg
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilM
281 2 POL Maciej Popłonyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilM
282 216540 POL Jan Wilk
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA4 M
283 430 POL Blanka Jerzełkowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
284 6 POL Bartosz Szydłowski
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
FINN
285 1111111 POL Antoni Malicki
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA4 M
286 212958 POL Oliwier Morawiak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA6M
287 977 POL Julia Przybył
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilK
288 112462 POL Helena Stankiewicz-Drozd
POL Michał Retecki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC16
289 386386 POL Milena Milczanowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
290 170 POL Maciej Kowalski
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
EM
291 211111 POL Mateusz Kundzier
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
292 10 POL Rafał Szlinger

FINN
293 POL Mikołaj Głowa
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA4 M
294 2965 POL Dominika Grala
POL Alicja Śmiecińska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29erK
295 100 POL Iga Stępczyńska
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilK
296 218941 POL Matylda Jankowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA4 K
297 216581 POL Eliza Dudas
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6K
298 163 POL Jakub Walczak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
299 222026 POL Stanisław Szlinger

ILCA4 M
300 117429 POL Maciej Cesarz
POL Roksana Hrycyna
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA

HC16
301 208166 POL Kajetan Poziemski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
302 218831 POL Martyna Bystrowska
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6K
303 208166 POL Ewelina Michulec
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA4 K
304 427 POL Jakub Kaźmierczak
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TECHNO M
305 106 POL ALEKSANDRA CAMPISTRO
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilK
306 105 POL HUGO CAMPISTRO
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilM
307 191 POL Alicja Maciąg
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EK
308 212205 POL Marta Zwara
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6K
309 107554 POL Lilia Hrynkiewicz
POL Natalia Kolodziejska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC16
310 265 POL Kajetan Wygnańczuk
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
311 2795 POL Lila Sochaj
POL Tymon Sochaj
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
29erM
312 201081 POL Ksawery Soćko
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4 M
313 2127 POL Julian Milecarek
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilM
314 186236 POL Kornelia Soćko
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4 K
315 2115 POL Gustaw Trybek
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
316 2126 POL Nikodem Bajan
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilM
317 182529 POL Bartłomiej Grygorczuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA4 M
318 126 POL Leon Jankowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
319 197111 POL Oskar Ponto
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA7
320 209431 POL Kacper Jaskuła
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA7
321 494 POL Aleksander Omilian
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO M
322 286 POL Jakub Beta
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
323 210009 POL Michał Musielak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4 M
324 33 POL Matylda Woźniacka
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EK
325 2429 POL Mikołaj Czałbowski
POL Wiktor Miałkowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29erM
326 2 XXX Joanna Zięba
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO K
327 439 POL Barbara Zięba
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
328 448 POL Natasza Dembowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO K
329 71 POL Dariusz Czapski

FINN
330 447 POL Weronika Dembowska

TECHNO K
331 206499 POL Wojciech Sikorski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
332 201835 POL Piotr Harnasz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4 M
333 167 POL Magda Winiarska
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EK
334 115 POL Agnieszka Kiełczewska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
EK
335 372 POL FRANCISZEK BLOCK
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
336 1 POL Jędrzej Górski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO M
337 156 POL Wiktor Grajek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
338 219 POL Joanna Dzioba
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
339 160406 POL Nela Kasprzyk
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA4 K
340 204349 POL Szymon Łysik
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
341 807 POL Grzegorz Stępkowski

FINN
342 101 POL Stanisław Filipiak
KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA
FINN
343 103 POL Wiktoria Giec
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilK
344 197 POL Antoni Siwek
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
345 238 POL Barbara Płaszko - Tyndzik
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
346 203114 POL Alexander Nowak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SINDBAD
ILCA4 M
347 433 POL Sławomir Płaszko-Tyndzik
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
348 223142 POL Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6K
349 190905 POL Ignacy Pospieszny
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6M
350 77 POL Adam Jankowski
CHODZIESKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE HALS
OKD
351 216556 POL Antoni Labuda
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA7
352 212992 POL Julianna Ponto
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6K
353 250 POL Konrad Kolendowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
354 213209 POL Jakub Krysiński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
355 210244 POL Igor Kanik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA4 M
356 42 POL Patryk Kosmalski
POL Tomasz Lewandowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
49er
357 289 POL Marcelina Korszon
POL Magdalena Skórnóg
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
49erFX
358 888 POL Klara Sobczak
POL Anna Zwara
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
49erFX
359 284 POL Tomasz Beta
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
360 1151 POL Dariusz Dązbłaż

FINN
361 208072 POL Jakub Wójs
KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW
ILCA4 M
362 214111 POL EWA MACHEJKO

ILCA7
363 212992 POL Wiktor Radziej
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA7
364 210946 POL Jakub Podgórny
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6M
365 56 POL Maciej Pytlinski
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EM
366 214065 POL Tobiasz Zabiegałowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
367 120 POL Witold Pytliński
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EM
368 1979 POL Mika Choszcz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
369 185443 POL Gustaw Olejniczak
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4 M
370 207350 POL Jakub Maksymilian Pawlikowski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4 M
371 999999 POL Krzysztof Kanclerz
YACHT KLUB POLSKI SZCZECIN
ILCA4 M
372 429 POL Marta Gajdzińska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilK
373 186236 POL Michalina Toboła
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6K
374 2117 POL Antek Zelga
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
375 21 POL Michał Maziarka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
376 200987 POL Franciszek Dudek
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4 M
377 210004 POL Aleksander Kolman
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
378 214167 POL Julia Jędrzejczak
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4 K
379 217559 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
380 2727 POL Maciej Karnacewicz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OKD
381 702 POL Tytus Butowski
POL Borys Podumis
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
49er
382 207358 POL Piotr Grzesiek
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA4 M
383 505 POL Tymian Hawrylewicz-Czarnowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECHNO M
384 210946 POL Mieszko Kroplewski
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA4 M
385 218463 POL Filip Kurczewski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA7
386 392 POL Lena Włodkowska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
IQFoilK
387 486 POL Jan Makowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
IQFoilM
388 212041 POL Maciej Urbaniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA4 M
389 132 POL Karol Nowacki
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilM

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego
2024

...
  • 2024-05-23 - 2024-05-26
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 3 - Krynica Morska 2024

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. 3 jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Więcej
...
  • 2024-05-20 - 2024-05-23
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 2 - Krynica Morska 2024

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. 2 jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Więcej
...
  • 2024-05-17 - 2024-05-19
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 1 - Krynica Morska 2024

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. 1 jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Więcej