Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 2 - Krynica Morska 2024

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. 2 jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Kontakt do organizatora: Polski Związek Żeglarski

Adres organizatora: Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa / Stadion PGE Narodowy

Telefon organizatora: Tel.: +48 22 541 63

E-mail organizatora: biuro.regat@pya.org.pl ; pyabiuro@pya.org.pl;

Strona www organizatora: www.pya.org.pl   
Strona regat: www.events.pya.org.pl

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2024-05-13
Rejestracja do
2024-05-20
420K
420 K
Female b.o. 430.00 PLN 645.00 PLN Zaloguj
420M
420 M
b.o. 430.00 PLN 645.00 PLN Zaloguj
C
Cadet
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
L'EQU16
L'Equipe U16
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN Zaloguj
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 57045 POL Mikołaj Głąb
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420M
2 2715 POL Aleksander Głąb
POL Jędrzej Kuleszo
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQU16
3 56942 POL Jeremi Szczukowski
POL January Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420M
4 2720 POL Robert Martyn
POL Jakub Hermański
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQU16
5 57390 POL Franciszek Kosecki
POL Tadeusz Wiatrowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420M
6 57336 POL Mateusz Grabowski
POL Jan Kubiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420M
7 2563 POL Pola Bobrowska
POL Lena Melon
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
L'EQU16
8 56834 POL Wojciech Henryk Komenda
POL Damian Dubowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420M
9 55569 POL Igor Pawłowski
POL Maurycy Odejewski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420M
10 2567 POL Piotr Malec
POL Mikołaj Toda
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
L'EQU16
11 56008 POL Antonina Majchrzak
POL Natalia Więcławska
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
420K
12 55325 POL Marta Piotrowska
POL Klara Piotrowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420K
13 56369 POL Maciej Szawkowski
POL Igor Murach
KLUB SPORTOWY MRĄGOWSKA GRUPA REGATOWA
KLUB SPORTOWY MRĄGOWSKA GRUPA REGATOWA
420M
14 2713 POL JULIA STAWICKA
POL Marta Piesik
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQU16
15 57170 POL Tymon Wiatrowski
POL Wiktor Pawłowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420M
16 57083 POL Filip Marjański
POL MATEUSZ GRACZYK
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
PROSPORT
420M
17 27151 POL Mikołaj Reszka - Rybczyński
POL Alicja Strączyńska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
L'EQU16
18 56676 POL Filip Miller
POL Kosma Wieczorek
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420M
19 56859 POL Pola Kostuch
POL Bartosz Osowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420M
20 9757 POL Jan Nowakowski
POL PATRYK ZALEWA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
C
21 47314 POL Jakub Zamojski
POL Olga Wietek

YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420M
22 10064 POL Sebastian Czerwiński
POL Mateusz Dudziński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
C
23 57164 POL Filip Harasimowicz-Krysztofiak
POL ANDRZEJ GROCHAL
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420M
24 9512 POL Maria Sajewicz
POL Victoria Helle Błocka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
C
25 9857 POL Krzysztof Woźniak
POL Bartłomiej Karmasz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
C
26 2714 POL Gabriela Kiewisz
POL Maja Wiszniewska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQU16
27 2719 POL Aleksandra Szuba
POL Barbara Wacikowska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQU16
28 10104 POL Łucja Falęcik
POL Hanna Karczmarczyk
MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH
MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH
C
29 POL Adam Kikmunter
POL Kasjan Borzych
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
L'EQU16
30 56708 POL Weronika Marszalik
POL Marta Juńczyk
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420K
31 56978 POL Jakub Częczek
POL Antoni Muszyński
KLUB SPORTOWY MRĄGOWSKA GRUPA REGATOWA
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420M
32 2572 POL Maria Wojcieszyńska
POL Anna Wielińska
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
L'EQU16
33 10103 POL Natalia Pieńkowska
POL Jagoda Mikołajewska
MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH
MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH
C
34 9127 POL Filip Dudziński
POL Terencjusz Kosinski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
C
35 55952 POL Wojciech Markwart
POL Jędrzej Grabysa
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420M
36 10034 POL Bartosz Kuliś
POL Antonina Kuliś
MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH
MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH
C
37 56797 POL Alicja Kurpiewska
POL Hanna Gębicka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420K
38 56671 POL Stanisław Maik
POL Tomasz Matuszewski
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420M
39 9849 POL Antoni Gabryszewski
POL Natalia Staniszewska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
C
40 57082 POL Filip Nosol
POL Patryk Ulaczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
420M
41 57325 POL Mikołaj Bujalski
POL Maksymilian Rybicki
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420M
42 57172 POL Mikołaj Cieślak
POL Tymon Szkołut
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420M
43 9957 POL Jowita Kuliś
POL Nela Dogadalska
MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH
MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH
C
44 55651 POL Hanna Kozłowska
POL Matylda Ferenc
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420K
45 55663 POL Michał Kozłowski
POL Jakub Chudyk
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420M
46 55806 POL Tomasz Zadora
POL Mikołaj Łukasik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420M
47 9254 POL Hanna Wasilewska
POL Antonina Wasilewska
ŻEGLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STĘŻYCA
ŻEGLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STĘŻYCA
C
48 56141 POL Julianna Ponto
POL Wiktor Radziej
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420M
49 9901 POL Lena Kedrowska
POL Jan-Marian Cimiengo
ŻEGLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STĘŻYCA
ŻEGLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STĘŻYCA
C
50 10068 POL Franciszek Massalski
POL Wojciech Szaryński
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
C
51 9848 POL Stanisław Massalski
POL Mateusz Głuszyk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
C
52 9354 POL Zofia Szaryńska
POL Olga Lasota
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
C
53 55652 POL Klara Snarska
POL Alicja Dawidowska
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420K
54 9902 POL Iga Dębecka-Strzyżewska
POL Pola Sołdan
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
C
55 9903 POL Julia Czapiewska
POL Mikołaj Stępień
ŻEGLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STĘŻYCA
ŻEGLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STĘŻYCA
C
56 9238 POL Alicja Łabanowska
POL Róża Nowaczewska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
C
57 10074 POL Piotr Buch
POL Kazimierz Bielak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
C
58 56146 POL Hanna Domagała
POL Nina Starzyńka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420K
59 56146 POL Adam Aljabali
POL Hubert Głowala
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420M
60 10082 POL Ireneusz Szumowski
POL Jakub Dąbrowski
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
C
61 10083 POL SZYMON GRYCZAN
POL Franciszek Fiertek
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
C
62 10085 POL Lena Nesterowicz
POL Kalina Sienkiewicz
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
C
63 9755 POL Marcel Kowalewski
POL Tomasz Kowalewski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI GROT
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI GROT
C

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego
2024

...
  • 2024-05-23 - 2024-05-26
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 3 - Krynica Morska 2024

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. 3 jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Więcej
...
  • 2024-05-20 - 2024-05-23
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 2 - Krynica Morska 2024

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. 2 jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Więcej
...
  • 2024-05-17 - 2024-05-19
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 1 - Krynica Morska 2024

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. 1 jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Więcej