Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 1 - Krynica Morska 2024

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. 1 jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Organizatorem regat o Puchar PZŻ jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy
z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Kontakt do organizatora: Polski Związek Żeglarski

Adres organizatora: Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa / Stadion PGE Narodowy

Telefon organizatora: Tel.: +48 22 541 63

E-mail organizatora: biuro.regat@pya.org.pl , pyabiuro@pya.org.pl;

Strona regat: www.events.pya.org.pl

2024-05-19 13:28:02

Komunikat Organizatora nr 4

Drogie uczestniczki i drodzy uczestnicy, zaprszamy na ceremonie zakończenia regat o godz. 16:00 pod maszt flagowy portu jachtowego w Krynicy Morskiej.

2024-05-18 18:58:47

Komunikat Organizatora nr 3

Odprawa z zawodnikami odbędzie się w sobotę 19 maja o godzinie 09:00 pod masztem flagowym w porcie jachtowym w Krynicy Morskiej. Serdecznie zapraszamy!

2024-05-18 18:57:59

Komunikat ZP nr 1

W dniu dzisiejszym, tj. 18.05.2024 r. nie wpłynęły żadne wnioski protestowe.
 

2024-05-17 22:45:09

Komunikat Organizatora nr 2: Konkurs ekologiczny podczas Pucharu Polskiego Związku Żeglarskiego 2024

Nazwa konkursu: „W obiektywie ekologicznego żeglarza"

Zasady konkursu "W obiektywie ekologicznego żeglarza":

Celem konkursu jest promocja ekologicznych postaw i zwiększenie świadomości uczestników regat żeglarskich na temat ochrony środowiska.

  1. Uczestnicy:

    • Konkurs skierowany jest do uczestników wszystkich części Pucharu Polskiego Związku Żeglarskiego.

  2. Zadanie konkursowe:

    • Uczestnicy muszą nagrać krótki film (minimum 10 sekund) przedstawiający jedną z dwóch sytuacji:
      1. Wykonanie czynności ekologicznej (np. sprzątanie śmieci, oszczędzanie wody, recykling).
      2. Zidentyfikowany problem środowiskowy (np. zanieczyszczona woda, plastik w śmietnikach, zdechła ryba w siatce) wraz z wyjaśnieniem, co się dzieje na nagraniu i dlaczego jest to problem.
    • Nagranie musi zawierać komentarz uczestnika wyjaśniający co i dlaczego robi lub opisujący problem środowiskowy, lub w formie pisemnej wyjaśnienie w treści maila.

    • W celu inspiracji polecamy zajrzeć na stronę https://pya.org.pl/polski-zwiazek-zeglarski/page/kurs-na-ziemie-ekologiczne-zeglarstwo-pzz/, gdzie dostępne są materiały i opisane postawy proekologiczne w życiu każdego żeglarza.

  3. Zgłoszenia:

    • Filmy można przesyłać na adres mailowy organizatora: m.rawicz@pya.org.pl

    • W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, klasę regatową oraz kontakt do uczestnika.

    • W tytule maila: "Eko konkurs PPZŻ część...", oraz informacja o przesłaniu materiału w biurze regat.

  4. Ocena materiału:

    • Komisja konkursowa sprawdzi, czy filmy spełniają wymagania konkursu.
    • Wszystkie zgłoszenia, które spełnią wymagania, zostaną nagrodzone.
  5. Nagrody dla wszystkich uczestników:

    • Wszyscy uczestnicy, których materiał spełnia wymagania, otrzymają:
      • Kubek z logo PZŻ i stulecia PZŻ lub
      • torbę bawełnianą z logo PZŻ i stulecia PZŻ lub

      • notatnik z długopisem z logo PZŻ i stulecia PZŻ.

      W celu przekazania nagrody skontaktuje się z Tobą biuro regat.

      Nagrody są przyznawane losowo do wyczerpania zapasów i o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba nagród jest limitowana. 

  1. Głosowanie publiczności:

    • W czerwcu odbędzie się głosowanie publiczności na najlepsze filmy na oficjalnym profilu regat w mediach społecznościowych Polskiego Zwią
    • Filmy zostaną opublikowane, a publiczność będzie mogła głosować na swoje ulubione prace.
    • Twórca filmu z największą liczbą głosów otrzyma dodatkową nagrodę.

  8. Warunki udziału:

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację nadesłanych materiałów w celach promocyjnych oraz edukacyjnych przez organizatora Polskiego Związku Żeglarskiego.

pobierz

2024-05-17 21:56:06

Komunikat Organizatora nr 1

Odprawa z zawodnikami odbędzie się w sobotę 18 maja o godzinie 10:00 pod masztem flagowym w porcie jachtowym w Krynicy Morskiej. Serdecznie zapraszamy!

2024-05-17 19:54:35

Komunikat sędziego głównego nr 1 - Zmiana Instrukcji Żeglugi

Zmianie ulega punkt 6.3 IŻ. Nowe brzmienie "6.3 Decyzją komisji regatowej jeden dodatkowy wyścig, względem ilość wyścigów zaplanowanych na dany dzień w punkcie 6.2 IŻ, może zostać przeprowadzony. Wyścigi nierozegrane w danym dniu mogą zostać rozegrane w kolejnym dniu decyzją komisji regatowej."

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2024-05-10
Rejestracja do
2024-05-18
470mikst
470 mikst
b.o. 480.00 PLN 720.00 PLN Zaloguj
OMEGA S
OMEGA SPORT
b.o. 480.00 PLN 720.00 PLN Zaloguj
OMEGA
OMEGA STANDARD
b.o. 480.00 PLN 720.00 PLN Zaloguj
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 654 POL Jędrzej Charłampowicz
POL Mikołaj Merkler
POL Bartosz Sadowski
UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI
UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI
UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI
OMEGA S
2 16 POL Krzysztof Turza
POL Jerzy Cytawa
POL Marcin Nowak



OMEGA S
3 7 POL Agnieszka Pawłowska
POL Bartłomiej Szlija
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
470mikst
4 180 POL Maciej Bienias
POL Krzysztof Rubinkowski
POL Maciej Skiba
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
OMEGA S
5 458 POL Paweł Kalota
POL Wirginia Fajfer
POL Marek Wąsowski
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
OMEGA S
6 1 POL Przemysław Witkowski
POL Hubert Selmoser
POL Łukasz Talikadze
KOŚCIAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI


OMEGA
7 1 POL Rafał Pogorzelski
POL Małgorzata Górnisiewicz
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
CENTRUM ŻEGLARSKIE
470mikst
8 2 POL Joanna Cymerman
POL Tymon Kosobucki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
470mikst
9 485 POL michal gajda
POL Julia Kedzierska
POL Mariusz kołakowski



OMEGA
10 554 POL Aneta Gajewska
POL Łukasz Kominiak
POL Joanna Krusiec-Cebo
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
OMEGA S
11 452 POL Kamil Ortyl
POL Marek Gozłowski
POL Robert Zawadowicz



OMEGA S
12 253 POL Piotr Sikorski
POL Beniamin Piksa
POL Damian Woroch



OMEGA S
13 273 POL Patryk Kosmalski
POL Tomasz Lewandowski
POL Karolina Żurek
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
OMEGA S
14 655 POL Mateusz Grzempa
POL Wiktor Kreft
POL Adrian Manista
UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI
UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI
UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI
OMEGA
15 377 POL Marcin Styborski
POL Franciszek Borys
POL Oliwia Jekiel
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
OMEGA S
16 177 POL Bartosz Andrzejak
POL Stanisław Konarzewski
POL Franciszek Mikulski
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
OMEGA S
17 277 POL Hubert Kurjańczyk
POL Konrad Kohut
POL Krystian Kołakowski
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
OMEGA S
18 450 POL Kacper Paszek
POL Iga Wielczyk
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU

470mikst
19 487 POL Jakub Jurczak
POL Adam Kiciński
POL Marcin Malicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH


OMEGA
20 674 POL Paweł Supiński
POL Filip Olszewski
POL Miłosz Sypko
KLUB SPORTOWY AZS UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
KLUB SPORTOWY AZS UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE
OMEGA
21 1924 POL Jacek Kamiński
POL Joanna Rumplewicz
POL Bartłomiej Rychlik
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
OMEGA S
22 338 POL Maciej Gałązka
POL Jacek Dydyń
POL Maciej Wilewski
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA
OMEGA S
23 110 POL Daniel Sokolowski
POL Piotr Inglot
POL Mieszko Mórawski
POLSKI ZWIĄZEK KLASY OMEGA
POLSKI ZWIĄZEK KLASY OMEGA
POLSKI ZWIĄZEK KLASY OMEGA
OMEGA S
24 254 POL Michał Ruciński
POL Krystyna Kiczko
POL Krzysztof Ołowiak
POLSKI ZWIĄZEK KLASY OMEGA

FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OMEGA S
25 22 POL Mikołaj Bazyli
POL Zofia Korsak
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
470mikst
26 454 POL Małgorzata Kościuczuk
POL Iga Petri
POL Małgorzata Wojtysiak



OMEGA S
27 302 POL Krzysztof Orwaldi
POL Maciej Nowak
POL Mateusz Patrzałek



OMEGA
28 268 POL Wiktor Leśkiewicz
POL Hubert Kraj
POL Małgorzata Niemiec



OMEGA
29 657 POL Mateusz Gotowicki
POL Adrianna Gaćkowska
POL Wojciech Gaćkowski
MORĄSKI KLUB ŻEGLARSKI KEJA


OMEGA
30 182 POL Karol Nawrot
POL Eugeniusz Nawrot
POL Michał Oberski



OMEGA
31 457 POL Tomasz Staśkiewicz
POL Arkadiusz Kozimiński
POL Tomasz Wysocki
KLUB ŻEGLARSKI PETROCHEMIA PŁOCK


OMEGA
32 45 POL Maciej Panaś
POL Pola Schmidt
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
470mikst
33 455 POL Krzysztof Ruliński
POL Szymon Ciszyk
POL Bartosz Skrzypczak
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO W SŁAWIE


OMEGA
34 104 POL Grzegorz Bitner
POL Jarosław Bitner
POL DANIEL Suchobieski



OMEGA
35 125 POL Adrian Lewandowski
POL Monika Dębowska
POL Marek Wronowski



OMEGA
36 675 POL Jonasz Osiecki
POL Julianna Stachaczyk
POL Jakub Szczygieł



OMEGA
37 106 POL Szymon Danielczyk
POL Wiktoria Grima
POL Julia Jurkowska

TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA

OMEGA
38 513 POL Filip Kurczewski
POL Jan Kurczewski
POL Robert Kurczewski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU


OMEGA
39 333 POL Krzysztof Grajewski
POL Aleksander Pikuła
POL Ksawery Wierzbicki



OMEGA S
40 466 POL Michał Smuszkiewicz
POL Oskar Maguda
POL Marcin Piątek
STOWARZYSZENIE Z WIATREM I POD WIATR
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

OMEGA S
41 240 POL Jan Springer
POL Łukasz Markowski
POL Bogusław Waszkiewicz
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLAS RADIO JACHTINGU


OMEGA
42 149 POL Radosław Stachurski
POL Mateusz Kaczmarowski
POL Agnieszka Kamińska



OMEGA
43 453 POL Michał Świtała
POL Maciej Gancewski
POL Krzysztof Spirydowicz
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA

OMEGA S
44 482 POL Michal Syroka
POL Radosław Fafiński
POL Jakub Franciszkiewicz



OMEGA
Klasa: 470 Results as of 13:20 on May 19, 2024, Krynica Morska 2024
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 Score
1 POL 22 Mikołaj Bazyli 2005 Zofia Korsak 2002 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC / MIĘDZYSZKO 1.0 (2.0) 1.0 2.0 2.0 6.0
2 POL 450 Kacper Paszek 2001 Iga Wielczyk 2005 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 2.0 1.0 (4.0) 3.0 1.0 7.0
3 POL 7 Agnieszka Pawłowska 2003 Bartłomiej Szlija 2001 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / UCZNIOWSKI KL 3.0 4.0 (5.0) 1.0 4.0 12.0
4 POL 1 Rafał Pogorzelski 2003 Małgorzata Górnisiewicz 2005 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / CEN (5.0) 3.0 2.0 4.0 3.0 12.0
5 POL 45 Maciej Panaś 2004 Pola Schmidt 2005 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / YACHT KLUB PO (6.0) 6.0 3.0 5.0 6.0 20.0
6 POL 2 Joanna Cymerman 2004 Tymon Kosobucki 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE / YACHT KLUB POLSKI G 4.0 5.0 (6.0) 6.0 5.0 20.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.33.00, http://www.sailwave.com
Klasa: OMEGA SPORT Results as of 14:12 on May 19, 2024, Krynica Morska 2024
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 Score
1 POL 452 Kamil Ortyl 1973 Robert Zawadowicz 1975 Marek Gozłowski 1969 --- 2.0 2.0 3.0 1.0 (8.0) 8.0
2 POL 377 Marcin Styborski 1981 Franciszek Borys --- Oliwia Jekiel 2003 KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKI (8.0) 3.0 1.0 4.0 2.0 10.0
3 POL 273 Patryk Kosmalski 2002 Karolina Żurek 2001 Tomasz Lewandowski 2003 AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ 1.0 1.0 5.0 (11.0) 9.0 16.0
4 POL 654 Jędrzej Charłampowicz 1990 Mikołaj Merkler 2004 Bartosz Sadowski 1998 UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI 3.0 5.0 2.0 8.0 (14.0) 18.0
5 POL 110 Daniel Sokolowski 1980 Mieszko Mórawski 1988 Piotr Inglot 1988 POLSKI ZWIĄZEK KLASY OMEGA 4.0 6.0 8.0 3.0 (12.0) 21.0
6 POL 554 Aneta Gajewska 1978 Joanna Krusiec-Cebo 1980 Łukasz Kominiak 1982 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 7.0 7.0 4.0 (20.0 OCS) 7.0 25.0
7 POL 458 Paweł Kalota 1992 Wirginia Fajfer 1999 Marek Wąsowski 1989 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 5.0 11.0 (13.0) 2.0 11.0 29.0
8 POL 454 Małgorzata Kościuczuk 1980 Małgorzata Wojtysiak 1987 Iga Petri 1990 --- (14.0) 14.0 6.0 5.0 4.0 29.0
9 POL 16 Krzysztof Turza 1979 Marcin Nowak 1976 Jerzy Cytawa 1983 --- 6.0 13.0 (14.0) 6.0 5.0 30.0
10 POL 254 Michał Ruciński 1982 Krzysztof Ołowiak 2008 Krystyna Kiczko 1983 POLSKI ZWIĄZEK KLASY OMEGA / FUNDACJA YA (13.0) 9.0 9.0 13.0 3.0 34.0
11 POL 180 Maciej Bienias 1982 Maciej Skiba 1997 Krzysztof Rubinkowski 1985 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 11.0 (12.0) 11.0 7.0 6.0 35.0
12 POL 338 Maciej Gałązka 1977 Jacek Dydyń 1981 Maciej Wilewski 1972 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA 12.0 (18.0) 15.0 9.0 1.0 37.0
13 POL 253 Piotr Sikorski 1983 Beniamin Piksa 1983 Damian Woroch 1984 --- (10.0) 10.0 7.0 10.0 10.0 37.0
14 POL 277 Hubert Kurjańczyk 2001 Krystian Kołakowski 2002 Konrad Kohut 2002 KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKI 9.0 8.0 10.0 (17.0) 16.0 43.0
15 POL 177 Bartosz Andrzejak 2004 Stanisław Konarzewski 2004 Franciszek Mikulski --- KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKI (20.0 RET) 4.0 12.0 16.0 17.0 49.0
16 POL 1924 Jacek Kamiński 1987 Joanna Rumplewicz 1986 Bartłomiej Rychlik 2000 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 16.0 15.0 (17.0) 12.0 13.0 56.0
17 POL 466 Michał Smuszkiewicz 2003 Oskar Maguda 2002 Marcin Piątek 2000 STOWARZYSZENIE Z WIATREM I POD WIATR / G 15.0 (17.0) 16.0 14.0 15.0 60.0
18 POL 333 Krzysztof Grajewski 1977 Ksawery Wierzbicki 2003 Aleksander Pikuła 1999 --- 17.0 16.0 (18.0) 15.0 18.0 66.0
19 POL 453 Michał Świtała 1980 Maciej Gancewski 1979 Krzysztof Spirydowicz 1978 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA (20.0 DNF) 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 80.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 19, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.33.00, http://www.sailwave.com
Klasa: OMEGA STANDARD Results as of 13:22 on May 19, 2024, Krynica Morska 2024
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 Score
1 POL 149 Radosław Stachurski 1977 Agnieszka Kamińska 2000 Mateusz Kaczmarowski 1997 --- 4.0 1.0 2.0 1.0 (7.0) 8.0
2 POL 104 Grzegorz Bitner 1980 Jarosław Bitner 1981 Daniel Suchobieski 1972 --- 1.0 3.0 3.0 (13.0) 1.0 8.0
3 POL 513 Filip Kurczewski 2003 Robert Kurczewski 1974 Jan Kurczewski 2001 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 2.0 2.0 4.0 (6.0) 5.0 13.0
4 POL 485 Michal Gajda 1972 Julia Kedzierska 2006 Mariusz Kołakowski 1970 --- 9.0 (13.0) 1.0 3.0 3.0 16.0
5 POL 655 Mateusz Grzempa 2002 Wiktor Kreft 2001 Adrian Manista 1975 UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI 6.0 7.0 7.0 2.0 (8.0) 22.0
6 POL 240 Jan Springer 1987 Łukasz Markowski 1983 Bogusław Waszkiewicz 1978 POLSKIE STOWARZYSZENIE KLAS RADIO JACHTI 7.0 6.0 5.0 (8.0) 4.0 22.0
7 POL 455 Krzysztof Ruliński 1975 Bartosz Skrzypczak 1995 Szymon Ciszyk 1975 LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU (10.0) 4.0 6.0 7.0 6.0 23.0
8 POL 182 Karol Nawrot 1992 Eugeniusz Nawrot 1962 Michał Oberski 1992 --- 3.0 10.0 10.0 10.0 (11.0) 33.0
9 POL 1 Przemysław Witkowski 1980 Hubert Selmoser 1992 Łukasz Talikadze 1994 KOŚCIAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI / 5.0 12.0 8.0 (14.0) 9.0 34.0
10 POL 302 Krzysztof Orwaldi 1997 Maciej Nowak 1990 Mateusz Patrzałek 2000 --- 11.0 (15.0) 14.0 9.0 2.0 36.0
11 POL 268 Wiktor Leśkiewicz 2003 Hubert Kraj 2003 Małgorzata Niemiec 2003 --- 15.0 8.0 11.0 5.0 (16.0) 39.0
12 POL 482 Michal Syroka 1988 Jakub Franciszkiewicz 2009 Radosław Fafiński 1980 --- (20.0 NSC) 9.0 13.0 4.0 15.0 41.0
13 POL 657 Mateusz Gotowicki 1996 Adrianna Gaćkowska 1988 Wojciech Gaćkowski 1988 MORĄSKI KLUB ŻEGLARSKI KEJA / (13.0) 5.0 12.0 12.0 13.0 42.0
14 POL 125 Adrian Lewandowski 1994 Marek Wronowski 1978 Monika Dębowska 1991 --- 12.0 14.0 9.0 11.0 (20.0 DNC) 46.0
15 POL 457 Tomasz Staśkiewicz 1973 Arkadiusz Kozimiński 1973 Tomasz Wysocki 1981 KLUB ŻEGLARSKI PETROCHEMIA PŁOCK / 8.0 (16.0) 15.0 15.0 12.0 50.0
16 POL 487 Jakub Jurczak 2003 Marcin Malicki 1986 Adam Kiciński 1971 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH / 14.0 11.0 16.0 (17.0) 10.0 51.0
17 POL 106 Szymon Danielczyk 1996 Wiktoria Grima 2005 Julia Jurkowska 1999 / TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 16.0 17.0 18.0 16.0 (20.0 DNC) 67.0
18 POL 675 Jonasz Osiecki 2001 Jakub Szczygieł 2001 Julianna Stachaczyk 2001 --- 17.0 18.0 (19.0) 19.0 14.0 68.0
19 POL 674 Paweł Supiński 2002 Filip Olszewski 2006 Miłosz Sypko 2002 KLUB SPORTOWY AZS UNIWERSYTETU WARMIŃSKO 18.0 (19.0) 17.0 18.0 17.0 70.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 19, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.33.00, http://www.sailwave.com

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego
2024

...
  • 2024-05-23 - 2024-05-26
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 3 - Krynica Morska 2024

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. 3 jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Więcej
...
  • 2024-05-20 - 2024-05-23
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 2 - Krynica Morska 2024

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. 2 jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Więcej
...
  • 2024-05-17 - 2024-05-19
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. 1 - Krynica Morska 2024

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. 1 jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.

Więcej