Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich (MP cz. 2)

MP dla klas: 470 mix, ILCA 6, ILCA 7, IQF

2022-09-25 14:48:46

Komunikat organizatora nr 9

Zakończenie regat przewidywane na godzinę 16:00 w hali sportowej COSA AZS.

Komunikat na chwilę obecną nie dotyczy klasy IQF, w związku z czym będą wprowadzane aktualizacje.

2022-09-25 14:25:25

Komunikat organizatora nr 8

Zapraszamy na posiłek regeneracyjny o godzinie 15:30 przed budynkiem NCŻ AWFiS.

2022-09-25 13:36:41

Komunikat Organizatora nr 7

Przedstawiciele klubów biorących udział w rywalizacji w kalsie IQF podjęli jenomyślną zgodę na rzecz organizatora regat, aby wydłużyć czas na rozegranie wyścigów. Ostatni sygnał ostzreżenia w dniu 25 września 2022 roku może być podany najpóźniej o godz. 18:00, co zmienia zapis ZoR (pkt. 6.2) oraz Instrukcji Żeglugi (pkt. 6.4.)

Zgoda zostaje opublikowana w zakładce dokumenty na stronie regat.

pobierz

2022-09-24 18:06:45

Komunikat Organizatora nr 6

Odprawa z trenerami klasy iQFoil odbędzie się w dniu 25.09.2022 r (niedziela) o godz.: 09:30 w  sali konferencyjnej nr 208 na II piętrze NCŻ AWFiS. 

2022-09-24 16:20:34

Komunikat

Komisja regatowa informuje jacht LTU 1 o zamiarze protestowania.

The Race Committee intends to protest LTU 1.

2022-09-24 11:57:54

Komunikat Organizatora nr 5

Zapraszamy trenerów do odbioru voucherów na posiłek regeneracyjny do biura regat.

Posiłek wydawany będzie po zejściu zawodników z wody przed budynkiem NCŻ AWFiS.

2022-09-23 16:19:56

Komunikat

W dniu 23.09.2022r. nie wpłynął żadem protest.

2022-09-23 12:11:58

Komunikat Organizatora nr 4

Zapraszamy na półtora godzinne, bezpłatne szkolenie z kitesurfingu w ramach programu PolSailing Kite. Dla wszystkich osób, które ukończyły 15 r.ż. (od osób nieletnich wymagana zgoda rodzica/opiekuna prawnego).

Harmonogram zajęć: 

I grupa 13.00 - 14.30

II grupa 14.40 - 16.10
 

Deklaracje uczestnictwa do pobrania bezpośrednio przed szkoleniem. 

Miejsce zbiórki: namiot PolSailing, naprzeciwko recepcji Galionu. 

2022-09-22 14:43:32

Komunikat Organizatora nr 3

Odprawa z trenerami odbędzie się w dniu 23.09.2022 r (piątek) o godz.: 09:15 w  sali konferencyjnej nr 208 na II piętrze NCŻ AWFiS. 

2022-09-22 11:49:08

Komunikat Organizatora nr 2

Każdy uczestnik ma obowiązek przyklejenia jednej naklejki " PZŻ , PGE" na prawej burcie (prawy hals) łodzi bądź w miejscu widocznym na prawym halsie na żaglach windsurfingowych. Naklejki są do pobrania w biurze regat wraz z pakietem startowym.

2022-09-20 19:21:36

Komunikat Organizatora nr 1

Drodzy uczestnicy, z uwagi na trwające prace remontowe drogi dojazdowej do NCŻ AWFiS oraz COSA AZS Hotelu Galion realziowane na zlecenie Miasta Gdańsk, wszyscy uczestnicy są proszeni o wjazd na teren COSA AZS przez bramę techniczną (bliżej NCŻ AWFiS), zgodnie z mapką opublikowaną w zakładce dokumenty. wjazd przez bramę główną jest do czasu zakończenia prac zabroniony.

W imieniu organizatora oraz gospodarza regat dziękujemy za wyrozumiałość i dobrą współpracę.

 

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-09-20
Rejestracja do
2022-09-24
470
470
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
ILCA6F
ILCA 6 F
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA7
ILCA 7
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilK
IQFoil K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilM
IQFoil M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 217197 GER Till Wanser

ILCA7
2 194779 CYP Juliusz Hebel

ILCA7
3 218379 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA7
4 214223 POL Stanisław Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
5 217565 POL Michał Krasodomski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA7
6 213207 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6F
7 218356 POL Lilly May Niezabitowska
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA6F
8 216609 POL Kacper Stanisławski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA7
9 151111 POL Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA7
10 215171 POL Adelina Wietki
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6F
11 217369 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6F
12 216777 CYP Jorgos Koutsofta

ILCA7
13 217825 POL Zofia Wojcik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6F
14 217818 LTU Giedrius Talijunas

ILCA7
15 216556 POL franek kotlarek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA7
16 211916 POL Stanisław Konarzewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
17 214219 POL Wojciech Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
18 212958 POL Natalia Borusińska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA6F
19 214835 POL Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA7
20 214218 POL Jan Melzer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
21 189549 POL Kuba KANISZEWSKI
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA7
22 218206 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA7
23 180752 POL Aleksandra Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA6F
24 422 POL Anastasiya Valkevich
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
25 13 UKR Oleksandr Tugaryev

IQFoilM
26 194897 POL Angelina Zubel
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
27 233 POL Maciej Popłonyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilM
28 103 POL Wiktoria Giec
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilK
29 160735 POL Natalia Krysta
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING
ILCA6F
30 216548 POL Igor Haufa
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA7
31 218931 POL Danuta Grudzień
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
ILCA6F
32 218212 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA6F
33 71 POL Maria Rudowicz
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilK
34 207351 POL Aleksandra Ciwoniuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI MICHAŁOWO
ILCA6F
35 221110 LTU Radvilas Janulionis

ILCA7
36 215388 POL Magdalena Kwaśna
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
37 216935 POL Matylda Ferenc
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6F
38 203062 POL Paweł Gerłachowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA7
39 210007 POL Igor Barcikowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA7
40 217561 POL Alicja Akulicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6F
41 11 POL Rafał Pogorzelski
POL Julia Oleksiuk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
470
42 211117 POL Marcin Pietrzak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA7
43 777 POL Stanisław Trepczyński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
44 209914 POL Dominik Masłoń
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA7
45 7 POL Agnieszka Pawłowska
POL Bartłomiej Szlija
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
470
46 309 POL Igor Aleksander Wójcik
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
47 375 POL Maksymilian Szweda
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
48 207580 POL NATALIA MALINOWSKA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6F
49 213144 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
50 180521 POL Hubert Wojcik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA7
51 217130 POL Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA6F
52 211298 POL Aleksandra Jędryka
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6F
53 213075 POL Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA7
54 210244 POL Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA7
55 190828 POL Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6F
56 166705 POL Jeremi Ślusarski
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA7
57 217327 POL Agata Barwińska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6F
58 206871 POL Wiktoria Gołębiowska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA6F
59 215820 POL Nawojka Ślusarska
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA6F
60 28 POL Radosław Furmanski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
IQFoilM
61 197722 POL Hanna Rogowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
62 220370 POL Kacper Radzikowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA7
63 211299 POL Szymon Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA7
64 197541 POL KLARA SOBCZAK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
65 215951 POL Oskar Sawicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA7
66 218786 POL Natalia Chojnowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6F
67 218888 POL Aleksandra Mac
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA6F
68 262 POL Szymon Charytanowicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
69 203855 POL Piotr Malinowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA7
70 215784 POL Tomasz Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA7
71 218385 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7
72 82 POL Piotr MYSZKA
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
IQFoilM
73 602 POL Wiktoria Wojciechowska
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilK
74 168 POL Leonard Domachowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
75 203895 FRA Jan Gierzyński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA7
76 216936 POL Wiktoria Harnasz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6F
77 219536 POL Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA7
78 217559 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA7
79 210785 POL Thommen Maxime
YKP Gdynia
ILCA7
80 211314 POL Michał Gonciarz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
ILCA7
81 210221 POL Kinga Brzóska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6F
82 72 POL Kamil Manowiecki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
83 191110 POL Konstanty Sawicki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
84 636 POL Dominik Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
85 30 POL Igor Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
86 122 POL Aleksandra Wasiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
87 211271 POL Kacper Ludwiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA7
88 191191 POL FILIP MILOSZEWSKI
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7
89 44 POL Konrad Machura
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
90 2120 POL Paweł Gusmann
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
91 208158 POL Janka Dmochowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6F
92 125 POL Pola Wawrzyniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilK
93 205648 POL Julia Tomaszewska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6F
94 212212 POL Maria Prus-Głowacka
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6F
95 49 POL Krzysztof Laszewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
96 197117 POL Anna Weinzieher
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA6F
97 216933 POL Julia Szotyńska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6F
98 163 POL Tomasz Romanowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilM
99 319 POL Karolina Gajdzińska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilK
100 213354 POL Weronika Maciejczuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA6F
101 413 POL Martyna Duzowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
102 210002 POL Bartosz Andrzejak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA7
103 207291 POL Alicja Spruch
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6F
104 215004 POL Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA7
105 192583 POL Jan Krawczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA7
106 214217 POL Julia Rogalska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
107 205650 POL Blanka Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA6F
108 211515 POL Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA7
109 77 POL Zofia Klepacka
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
IQFoilK
110 218463 POL Tomasz Bendlewski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA7
111 214216 POL Jakub Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
112 207350 POL Amelia Kałużyńska
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA6F
113 191167 POL Oskar Ponto
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA7
114 216599 POL MARIA SUCHOCKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6F
115 191117 POL Mateusz Hanke

ILCA7
116 213078 LTU Martis Pajarskas

ILCA7
117 5 POL Filip Zalewski
POL Weronika Jaroszek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
470
118 114 POL Zofia Zarzecka
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
IQFoilK
119 212046 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6F
120 210788 POL Laura Banach
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
121 191862 POL Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6F
122 193510 POL Maciej Iliński
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA7
123 214228 POL Amelia Dziąba
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
124 1 POL Kacper Paszek
POL Oliwia Laskowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
470
125 22 POL Zofia Korsak
POL Franciszek Borys
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
470
126 150 POL Michał Krawczyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilM
127 216732 POL Maja Szwejk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
128 197 POL Antoni Siwek
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
129 46 POL Daniel Ugniewski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
130 2 LTU Daumantė Petraitytė
LTU Jurgis Jurgelionis


470
131 212648 POL NATASZA TARNAWSKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6F
132 206290 POL Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA7
133 211111 POL Mikołaj Silny
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7
134 209432 POL Anna Gdaniec
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6F
135 1 LTU Arnas Vaišnys
LTU Saulius Alminas
FUNDACJA HARCERSTWA CENTRUM WYCHOWANIA MORSKIEGO ZHP

470
136 95 GER Fabienne Oster
GER Dennis Rolle


470
137 26 GER Eva Schäfer
GER Julius Frank


470
138 1119 POL Anna Igielska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
139 213549 POL Miłosz Michalak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA7
140 23 POL Ewa Lewandowska
POL Bartosz Reiter
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
470
141 3 POL Korneliusz Dębiak
POL Julia Szymczak
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
470
142 217555 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA7
143 210786 POL Mateusz Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA7
144 214221 POL Lena Cituk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
145 205136 POL Zofia Michałeczko
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA6F
146 194968 POL Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA7
147 150262 POL Marta Zwara
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6F
148 147 POL Olaf Grodzicki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
149 1 LTU Juozas Bernotas

IQFoilM
150 107 POL Maciej Pietrzak
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
151 182 POL Paweł Tarnowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
Klasa: 470 Results as of 17:15 on September 24, 2022, Gdańsk - Górki Zachodnie, 22 - 25 września 2022 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 Score
1 Mł. POL 1 Kacper Paszek 2001 Oliwia Laskowska 2001 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 (3.0) 1.0 2.0 2.0 6.0
2 Mł. POL 7 Agnieszka Pawłowska 2003 Bartłomiej Szlija 2001 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / UCZNIOWSKI KL 2.0 1.0 (3.0) 1.0 3.0 7.0
3 --- GER 95 Fabienne Oster 1995 Dennis Rolle 2000 --- (12.0 UFD) 4.0 2.0 6.0 1.0 13.0
4 Mł. POL 22 Zofia Korsak 2002 Franciszek Borys 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / YAC 3.0 2.0 (12.0 UFD) 5.0 5.0 15.0
5 Mł. POL 23 Ewa Lewandowska 2006 Bartosz Reiter 2000 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 5.0 8.0 4.0 3.0 (9.0) 20.0
6 Mł. GER 26 Eva Schäfer 2004 Julius Frank 2003 --- (12.0 DNC) 6.0 5.0 9.0 4.0 24.0
7 Mł. POL 5 Filip Zalewski 2000 Weronika Jaroszek 2002 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / KLU 4.0 7.0 7.0 7.0 (10.0) 25.0
8 Mł. POL 11 Rafał Pogorzelski 2003 Julia Oleksiuk 1999 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / KLU (12.0 DNC) 5.0 6.0 8.0 6.0 25.0
9 Mł. POL 3 Korneliusz Dębiak 2003 Julia Szymczak 2003 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA / MIĘDZYSZKOLN (12.0 DNC) 10.0 8.0 4.0 8.0 30.0
10 --- LTU 2 Daumant? Petraityt? 2002 Jurgis Jurgelionis --- --- 7.0 11.0 (12.0 UFD) 10.0 7.0 35.0
11 Mł. LTU 1 Arnas Vaišnys 2004 Saulius Alminas 2004 --- 6.0 9.0 (12.0 DSQ) 11.0 11.0 37.0

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 Results as of 17:13 on September 24, 2022, Gdańsk - Górki Zachodnie, 22 - 25 września 2022 r.
Rank Fleet Fleet Fleet Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 Score
1 --- --- --- POL 206817 Wiktoria Gołębiowska 2000 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (2.0) 1.0 1.0 1.0 3.0
2 Mł. J-ka --- POL 218356 Lilly May Niezabitowska 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 1.0 2.0 2.0 (3.0) 5.0
3 --- --- --- POL 215388 Magdalena Kwaśna 1998 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 4.0 (7.0) 2.0 10.0
4 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 218931 Danuta Grudzień 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 3.0 3.0 (15.0) 6.0 12.0
5 --- --- --- POL 217327 Agata Barwińska 1995 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 5.0 (6.0) 5.0 4.0 14.0
6 --- --- --- POL 197117 Anna Weinzieher 1990 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 7.0 (16.0) 6.0 8.0 21.0
7 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 197722 Hanna Rogowska 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 7.0 8.0 (21.0) 24.0
8 Mł. J-ka --- POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (19.0) 9.0 4.0 12.0 25.0
9 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (14.0) 10.0 10.0 7.0 27.0
10 Mł. --- --- POL 214217 Julia Rogalska 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (22.0) 8.0 3.0 17.0 28.0
11 Mł. J-ka --- POL 212212 Maria Prus-Głowacka 2004 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 8.0 11.0 (20.0) 11.0 30.0
12 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 216599 Maria Suchocka 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 12.0 (21.0) 14.0 5.0 31.0
13 Mł. J-ka --- POL 213144 Laura Szulc 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 5.0 (26.0) 19.0 35.0
14 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 205650 Blanka Bobula 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 6.0 (25.0) 18.0 15.0 39.0
15 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (23.0) 13.0 12.0 16.0 41.0
16 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 217130 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 15.0 20.0 9.0 (24.0) 44.0
17 Mł. J-ka --- POL 217825 Zofia Wojcik 2005 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (21.0) 15.0 19.0 10.0 44.0
18 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 213207 Julia Wróblewska 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 10.0 (19.0) 16.0 18.0 44.0
19 Mł. --- --- POL 214228 Amelia Dziąba 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (28.0) 14.0 17.0 13.0 44.0
20 --- --- --- POL 207291 Alicja Spruch 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 18.0 18.0 (33.0) 9.0 45.0
21 Mł. --- --- POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 17.0 12.0 21.0 (41.0) 50.0
22 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 208158 Janka Dmochowska 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 16.0 22.0 (38.0) 14.0 52.0
23 Mł. J-ka --- POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 13.0 26.0 23.0 (31.0) 62.0
24 Mł. J-ka --- POL 217369 Dominika Raszka 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (27.0) 27.0 13.0 23.0 63.0
25 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 217561 Alicja Akulicz 2006 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 20.0 23.0 22.0 (33.0) 65.0
26 Mł. J-ka --- POL 218888 Aleksandra Mac 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 24.0 17.0 (50.0 UFD) 25.0 66.0
27 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 205136 Zofia Michałeczko 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB (30.0) 28.0 11.0 28.0 67.0
28 Mł. --- --- POL 215820 Nawojka Ślusarska 2003 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 25.0 24.0 (39.0) 29.0 78.0
29 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 215171 Adelina Wietki 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 26.0 29.0 (30.0) 27.0 82.0
30 Mł. --- --- POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (32.0) 32.0 27.0 26.0 85.0
31 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 194897 Angelina Zubel 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 38.0 (40.0) 29.0 22.0 89.0
32 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 213354 Weronika Maciejczuk 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 31.0 (34.0) 28.0 30.0 89.0
33 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 212648 Natasza Tarnawska 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 39.0 31.0 (42.0) 20.0 90.0
34 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 216935 Matylda Ferenc 2007 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 33.0 35.0 24.0 (40.0) 92.0
35 Mł. J-ka --- POL 160735 Natalia Krysta 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING 29.0 33.0 (34.0) 34.0 96.0
36 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 191862 Zofia Pospieszna 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (40.0) 30.0 32.0 35.0 97.0
37 Mł. J-ka --- POL 216933 Julia Szotyńska 2004 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 37.0 37.0 25.0 (45.0) 99.0
38 Mł. J-ka --- POL 180752 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (44.0) 39.0 31.0 36.0 106.0
39 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 207350 Amelia Kałużyńska 2007 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 35.0 41.0 (44.0) 32.0 108.0
40 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 214221 Lena Cituk 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 34.0 36.0 (47.0) 39.0 109.0
41 Mł. J-ka --- POL 210788 Laura Banach 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 36.0 43.0 36.0 (46.0) 115.0
42 Mł. J-ka --- POL 207351 Aleksandra Ciwoniuk 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI MICHAŁOWO (49.0) 38.0 43.0 38.0 119.0
43 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 217910 Natalia Chojnowska 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 41.0 (44.0) 40.0 42.0 123.0
44 --- --- --- POL 205648 Julia Tomaszewska 2000 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 45.0 45.0 35.0 (48.0) 125.0
45 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 216732 Maja Szwejk 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (47.0) 47.0 37.0 43.0 127.0
46 Mł. J-ka --- POL 216936 Wiktoria Harnasz 2005 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 42.0 (46.0) 41.0 44.0 127.0
47 Mł. J-ka --- POL 211298 Aleksandra Jędryka 2005 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 46.0 (48.0) 46.0 37.0 129.0
48 Mł. J-ka J-ka Mł. POL 150262 Marta Zwara 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 43.0 42.0 45.0 (47.0) 130.0
49 Mł. J-ka --- POL 209432 Anna Gdaniec 2004 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 48.0 (49.0) 48.0 49.0 145.0

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 49, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA7 Results as of 17:16 on September 24, 2022, Gdańsk - Górki Zachodnie, 22 - 25 września 2022 r.
Rank Fleet Fleet Fleet Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 Score
1 --- --- --- POL 191117 Mateusz Hanke 1993 --- 9.0 1.0 (29.0) 1.0 11.0
2 Mł. Jr --- POL 210785 Thommen Maxime 2004 --- 3.0 4.0 5.0 (13.0) 12.0
3 Mł. --- --- POL 211111 Mikołaj Silny 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (10.0) 6.0 1.0 7.0 14.0
4 Mł. Jr --- POL 151111 Filip Olszewski 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2.0 11.0 (20.0) 3.0 16.0
5 Mł. --- --- POL 217565 Michał Krasodomski 2003 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 8.0 (14.0) 9.0 18.0
6 Mł. --- --- POL 191191 Filip Miloszewski 2003 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (17.0) 2.0 16.0 2.0 20.0
7 --- --- --- POL 203855 Piotr Malinowski 2001 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 8.0 7.0 (15.0) 8.0 23.0
8 --- --- --- LTU 213078 Martis Pajarskas 1993 --- 14.0 9.0 8.0 (18.0) 31.0
9 Mł. Jr --- POL 217559 Maciej Panaś 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 (57.0 BFD) 13.0 17.0 35.0
10 Mł. --- --- POL 211515 Jakub Wiedeheft 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 6.0 (57.0 BFD) 3.0 31.0 40.0
11 Mł. Jr --- POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (36.0) 5.0 31.0 4.0 40.0
12 Mł. Jr --- POL 215951 Oskar Sawicki 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE 23.0 13.0 4.0 (57.0 BFD) 40.0
13 Mł. Jr --- POL 191167 Oskar Ponto 2004 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 22.0 12.0 (34.0) 6.0 40.0
14 Mł. Jr --- POL 214216 Jakub Kluk 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 7.0 (29.0) 7.0 27.0 41.0
15 Mł. Jr --- POL 217555 Filip Kapała 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 18.0 18.0 9.0 (38.0) 45.0
16 Mł. --- --- GER 217197 Till Wanser 2003 --- 20.0 (57.0 BFD) 21.0 5.0 46.0
17 Mł. Jr --- POL 213549 Miłosz Michalak 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 26.0 3.0 18.0 (29.0) 47.0
18 Mł. --- --- POL 218379 Maksymilian Burdziej 2003 CENTRUM ŻEGLARSKIE 15.0 21.0 (57.0 UFD) 11.0 47.0
19 --- --- --- POL 214223 Stanisław Klimaszewski 1992 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 11.0 15.0 (57.0 DSQ) 21.0 47.0
20 Mł. Jr --- POL 192583 Jan Krawczyk 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 (22.0) 19.0 14.0 49.0
21 Mł. Jr --- POL 211916 Stanisław Konarzewski 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (41.0) 16.0 11.0 24.0 51.0
22 --- --- --- LTU 221110 Radvilas Janulionis 2000 --- (33.0) 26.0 12.0 16.0 54.0
23 Mł. --- --- POL 191110 Konstanty Sawicki 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 19.0 (57.0 BFD) 2.0 35.0 56.0
24 Mł. Jr --- POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (34.0) 17.0 27.0 12.0 56.0
25 Mł. --- --- POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 21.0 (35.0) 26.0 10.0 57.0
26 Mł. --- --- POL 215004 Antoni Borkowski 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 12.0 24.0 23.0 (45.0) 59.0
27 Mł. --- --- POL 216548 Igor Haufa 2003 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 30.0 19.0 (57.0 UFD) 15.0 64.0
28 Mł. Jr --- POL 210007 Igor Barcikowski 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 35.0 (40.0) 6.0 25.0 66.0
29 Mł. Jr --- POL 218463 Tomasz Bendlewski 2004 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 29.0 10.0 33.0 (42.0) 72.0
30 Mł. Jr --- POL 214835 Kacper Dybiec 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 24.0 27.0 24.0 (41.0) 75.0
31 Mł. Jr --- LTU 217818 Giedrius Talijunas 2004 --- (45.0) 31.0 25.0 22.0 78.0
32 Mł. Jr --- POL 193510 Maciej Iliński 2004 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 31.0 20.0 (40.0) 30.0 81.0
33 --- --- --- POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (39.0) 14.0 38.0 32.0 84.0
34 Mł. Jr --- POL 218206 Hubert Roszyk 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (57.0 UFD) 57.0 BFD 10.0 19.0 86.0
35 Mł. --- --- CYP 194779 Juliusz Hebel 2003 --- 25.0 (57.0 BFD) 17.0 44.0 86.0
36 --- --- --- POL 216609 Kacper Stanisławski 2000 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 (57.0 BFD) 57.0 DNF 26.0 87.0
37 --- --- --- POL 189549 Kuba Kaniszewski 1989 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (40.0) 30.0 35.0 23.0 88.0
38 Mł. Jr --- POL 166705 Jeremi Ślusarski 2006 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI (37.0) 28.0 32.0 28.0 88.0
39 Mł. Jr --- POL 206290 Piotr Flieger 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 13.0 (57.0 RET) 43.0 33.0 89.0
40 Mł. Jr --- POL 211117 Marcin Pietrzak 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 44.0 25.0 (45.0) 20.0 89.0
41 Mł. Jr --- POL 210786 Mateusz Balicki 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 27.0 34.0 28.0 (49.0) 89.0
42 --- --- --- POL 203062 Paweł Gerłachowski 1976 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 32.0 23.0 36.0 (43.0) 91.0
43 --- --- --- POL 211271 Kacper Ludwiński 2000 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 42.0 36.0 30.0 (51.0) 108.0
44 Mł. Jr --- POL 211314 Michał Gonciarz 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 57.0 DNE 32.0 22.0 (36.0) 111.0
45 Mł. Jr --- FRA 203895 Jan Gierzyński 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 43.0 33.0 42.0 (46.0) 118.0
46 --- --- --- POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 28.0 (57.0 BFD) 57.0 UFD 37.0 122.0
47 --- --- --- POL 180521 Hubert Wojcik 1978 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 48.0 38.0 (57.0 UFD) 39.0 125.0
48 --- --- --- POL 220370 Kacper Radzikowski 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (52.0) 39.0 49.0 40.0 128.0
49 Mł. Jr --- POL 218385 Marek Szczepankowski 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 46.0 42.0 41.0 (50.0) 129.0
50 Mł. Jr --- POL 219536 Maciej Reck 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 50.0 (57.0 BFD) 47.0 34.0 131.0
51 Mł. Jr --- POL 211299 Szymon Gąsiorowski 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 47.0 37.0 48.0 (53.0) 132.0
52 Mł. Jr --- POL 194968 Karol Eriksson 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (57.0 DNC) 41.0 44.0 48.0 133.0
53 Mł. Jr --- POL 214218 Jan Melzer 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 38.0 (57.0 BFD) 39.0 57.0 RET 134.0
54 Mł. Jr --- POL 209914 Dominik Masłoń 2005 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ (51.0) 43.0 46.0 47.0 136.0
55 Mł. Jr --- POL 216556 Franek Kotlarek 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (57.0 RET) 57.0 BFD 37.0 57.0 RET 151.0
56 Mł. Jr --- CYP 216777 Jorgos Koutsofta 2007 --- 49.0 (57.0 BFD) 50.0 52.0 151.0

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 56, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Mistrzostwa Polski
2022

Mistrzostwa Polski w Sprintach, klas nieolimpijskich, klas olimpijskich 

...
  • 2022-09-22 - 2022-09-25
Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich (MP cz. 2)

MP dla klas: 470 mix, ILCA 6, ILCA 7, IQF

Więcej
...
  • 2022-09-08 - 2022-09-11
Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich (MP cz. 1)

MP dla klas: ILCA 6 OPEN, 420, 29er, E, HC 16.

Więcej
...
  • 2022-09-05 - 2022-09-07
Mistrzostwa Polski w Sprincie

MP Sprint kl.: ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej