Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich (MP cz. 1)

MP dla klas: ILCA 6 OPEN, 420, 29er, E, HC 16.

Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich rozgrywane w gdańskich Górkach Zachodnich to najważniejsze krajowe zawody sezonu.  O medale rywalizują najlepsi żeglarze i najlepsze żeglarki w klasie ILCA 6, Europa, 420, Hobie Cat 16 oraz 29er.

 

Organizatorem Mistrzostw Polski jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy Samorządu Województwa Pomorskiego (Współorganizator) i Grupy PGE (Partner Główny).
Partnerzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Gdańsk
Gospodarze: Narodowe Centrum Żeglarstwa AWFiS w Gdańsku, AZS COSA Górki Zachodnie
Sponsorzy: PTMEW - Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej, Ziaja Polska, Marek Chocian Sailing, ClickMeeting
Patroni honorowi: Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk, Marszałek województwa Pomorskiego Mieczysław Struk
Patroni Medialni: Wirtualna Polska, Żeglarski.info

2022-09-11 16:48:32

Komunikat organizatora nr 6

Zakończenie regat odbędzie się o godz. 17:15 w hali sportowej COSA AZS.

2022-09-11 12:47:04

Komunikat organizatora nr 5

W niedzielę 11 września b.r. od godz. 14:15, przy bosmanacie NCŻ AWFiS będzie wydawany posiłek regeneracyjny dla uczesntików regat. Zaprszamy!

2022-09-10 18:29:41

Komunikat nr 1 - KR

W dniu 11.09.2022 wyścigi planowane są jak poniżej:

 

Klasa

Ilość wyścigów

Sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

420, E

2

11:00

ILCA6

3

29er, HC16

4

2022-09-10 09:24:42

Komunikat organizatora nr 5

Zapraszamy uczestników w dniu dzisiejszym (10.09) na poczęstunek do namiotu Vulcan zlokalizowanym na boisku do siatkówki plażowej COSA AZS Hotel Galion.

2022-09-09 22:40:22

Podział na floty finałowe dla ILCA6 - grupa gold

pobierz

2022-09-09 22:40:12

Podział na floty finałowe dla ILCA6 - grupa silver

pobierz

2022-09-09 18:21:28

Komunikat organizatora nr 4

W dniach 10-11.09.2022 biuro regat znajdować się będzie w pokoju: 211; pokój sędziów: 213; zespół protestowy: 214.

2022-09-09 15:38:31

Komunikat Komisji Pomiarowej

Komisja Pomiarowa złożyła protest za złamanie przepisu CR 2.9 przez następujące jachty klasy ILCA:

POL 217483

POL 212212

POL 217499

w wyścigach 4, 5 oraz 6.

2022-09-08 19:54:34

Podział na floty na dzień 9-09-2022 dla ILCA6 - grupa yellow

pobierz

2022-09-08 19:54:19

Podział na floty na dzień 9-09-2022 dla ILCA6 - grupa blue

pobierz

2022-09-08 09:42:00

Komunikat Organizatora nr 3

Informujemy i przypominamy o tym, iż wszyscy uczestnicy regat na czas ich trwania są podporządkowani poleniom oficera dyżurnego Kapitanatu Portu Gdańsk i Bosmana Górki Zachodnie oraz Sędziego Głównego Regat.

Wyjście/ wejście do portów jachtowych w Górkach Zachodnich powinno odbywać się w szyku torowym, a przejście toru wodnego musi się odbywać pod kątem prostym lub zbliżonym do kąta prostego.

2022-09-07 23:15:46

Podział na floty na dzień 8-09-2022 dla ILCA6 - grupa blue

pobierz

2022-09-07 23:15:33

Podział na floty na dzień 8-09-2022 dla ILCA6 - grupa yellow

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-09-06
Rejestracja do
2022-09-08
29er K
29er Kobiet
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
29er M
29er Mężczyzn
Male b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
420 K
420 Kobiet
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
420 M
420 Mężczyzn
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
E K
Europa Kobiet
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
E M
Europa Mężczyzn
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
HC-16
Hobie Cat 16
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
ILCA6F
ILCA 6 F
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6M
ILCA 6 M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 57081 POL Jeremi Szczukowski
POL Dominika Ołowiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
2 56978 POL Patryk Kosmalski
POL Tomasz Lewandowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
3 217483 POL Łukasz Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
4 213213 POL Vincent Peter
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
ILCA6M
5 217910 POL Stanisław Konarzewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
6 57066 POL Ewa Lewandowska
POL Julia Żmudzińska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI W ŻNINIE
420 K
7 56827 POL Michał Jaroszek
POL Filip Lenart
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC

420 M
8 56370 POL Jakub Częczek
POL Jakub Wąsikowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
9 212958 POL Natalia Borusińska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA6F
10 56913 POL Filip Marjański
POL Igor Grzelak
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
11 117567 POL Makary Gałka
POL Veronika Didenko
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
12 57045 POL Paulina Rutkowska
POL Iga Wielczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA

420 K
13 55952 POL Mikołaj Czałbowski
POL Mateusz Kozłowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420 M
14 107 POL Barbara Bartkowiak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
E K
15 13 POL Borys Boratyński
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
16 74 POL Przemysław Gumieniczek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
E M
17 80 POL JACEK BARYŁA
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
18 56676 POL Joanna Cymerman
POL Małgorzata Górnisiewicz
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420 K
19 9 POL ANNA WITCZAK
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E K
20 191842 POL Mateusz Gigielewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
21 208691 POL Alicja Sobota
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6F
22 216581 POL Jan Pacheco-Śledź
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
23 214222 POL Jakub Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
24 206817 POL Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA6M
25 2352 POL Jan Muszynski
POL Mikołaj Piekałkiewicz
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY

29er M
26 149 POL Marcin Staniewicz
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
27 217493 POL Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
28 210788 POL Laura Banach
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
29 218212 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA6F
30 127 POL Eliza Kałużna
JACHT KLUB KOSZALIN
E K
31 55955 POL Weronika Marszalik
POL Adrian Manista
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420 M
32 154 POL Michał SITKO
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
33 218388 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
34 210004 POL Jakub Aleksander Rusiniak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
35 220796 POL Tomasz Bendlewski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6M
36 189549 POL Kuba KANISZEWSKI
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
37 53618 POL Stanisław Maik
POL Kamil Nadolny
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420 M
38 98 POL Wiktoria Bazyli
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
39 215781 POL Szymon Maruszczak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
40 66 POL Laura Tomikowska
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E K
41 55954 POL Maksymilian Rybicki
POL Wiktor Gulbinowicz
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
42 215388 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
43 56528 POL Dominika Fajdasz
POL Hanna GLOEH
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
44 56831 POL Nina Janowicz
POL Michał Jankowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420 M
45 210847 POL Antoni Kiliszek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
46 55567 POL Mikołaj Bujalski
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420 M
47 55654 POL Antoni Kuźmiński
POL Antoni Muszyński
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
48 54956 POL Mateusz Buło
POL Aleksander Warno
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
49 217484 POL Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
50 201013 POL Jeremi Ślusarski
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA6M
51 168750 POL Jakub Lipowski
KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW
ILCA6M
52 56858 POL Adam Turczynowicz
POL Marcel Kurjańczyk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
53 52 POL Filip -Antoni Pańczyszyn
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
54 55953 POL Bartosz Wojciechowski
POL Wojciech Kwaśny
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
55 209914 POL Dominik Masłoń
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6M
56 206605 POL Hieronim Hendler
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
57 2964 POL Katarzyna Wajdowska
POL Leon Sapijaszko
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er M
58 197722 POL Mateusz Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
59 196348 POL Rafał Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
60 211298 POL Aleksandra Jędryka
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6F
61 210244 POL Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
62 56008 POL Karolina Gała
POL Leon Przybyszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
63 214221 POL Lena Cituk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
64 212961 POL Kacper Bąk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
65 41 POL Alicja Helena Siputa
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
66 57082 POL Filip Nosol
POL Krzysztof Ołowiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
67 207349 POL Danuta Grudzień
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
ILCA6F
68 56856 POL Pola Schmidt
POL Tymon Kosobucki
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
69 212046 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6F
70 190828 POL Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6F
71 1683 POL Bartosz Peczka
POL Aleksander Główka
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er M
72 116 POL Szymon Rubanowicz
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
73 215528 POL Bartosz Bilicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6M
74 55651 POL Jeremi Dąbrowski
POL Mikołaj Bazyli
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420 M
75 216556 POL franek kotlarek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
76 87 POL Rafał Szubert
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E M
77 3103 POL Gustaw Kwiek
POL Marianna Gębicka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er M
78 194897 POL Angelina Zubel
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
79 216807 POL IGOR MIROWSKI
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
80 279 POL Mateusz Kluczka
POL Mateusz Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29er M
81 118 POL Olivier Starostka
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE
E M
82 3101 POL Wiktor Wróbel
POL Jan Chylarecki
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er M
83 56627 POL Dominika Grala
POL Gabriela Fajdasz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 K
84 203062 POL Jan Konkol
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6M
85 176745 POL Jakub Gil
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
86 55325 POL Marta Piotrowska
POL Klara Piotrowska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
87 214835 POL Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
88 56530 POL Pola Kostuch
POL Sara Browarczyk
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
420 K
89 902 POL Mikhail Lashko
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
E M
90 160406 POL George Lashko
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA6M
91 56859 POL Jakub Matwiejczyk
POL Bartosz Osowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
92 218369 POL Wiktor Robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6M
93 200430 POL Konrad Kunc
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
94 143 POL Leon Dura
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
95 139 POL Stanisław Filipiak
KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA
E M
96 36 POL Joanna Małyszka
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
E K
97 218384 POL Oskar Sawicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6M
98 7 Bartłomiej Łabęcki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
E M
99 191191 POL FILIP MILOSZEWSKI
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6M
100 138 POL Bartosz Leżała
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
101 192638 POL Jakub Kuźmiński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6M
102 217825 POL Zofia Wojcik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6F
103 218466 POL Hubert Wojcik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
104 161 POL Sylwester Bączek
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
105 201940 POL Jakub Trojnar
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
106 116031 POL Oliwier Kozłowski
POL Mikołaj Figura
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
107 213355 POL Przemysław Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
108 70 POL Damian Sieczkowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E M
109 213850 POL Maria Prus-Głowacka
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6F
110 3524 POL JAKUB BENDOWSKI
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
111 212589 POL Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
112 186831 POL Kamil Stemplewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
113 115 POL Agnieszka Kiełczewska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
E K
114 183872 POL Jakub Krysiński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
115 213207 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6F
116 207580 POL NATALIA MALINOWSKA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6F
117 213144 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
118 209432 POL Jakub Piesiewicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
119 137 POL Vincent Wojtkowiak
KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA
E M
120 214767 POL Hanna Rogowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
121 159 POL Jan Pachla
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
122 213395 POL Kacper Radzikowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
123 5667 POL Jakub Podgórny
POL Michał Szklarz
CENTRUM ŻEGLARSKIE
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
420 M
124 53614 POL Filip Miller
POL Max Wrębel
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420 M
125 2428 POL Liwia Liszkiewicz
POL Wiktor Mielnik
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA

29er M
126 128 POL Bartosz Miziewicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E M
127 129 POL Jan Sikorski
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
128 217499 POL Filip Rajchert
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
129 206823 POL Tomasz Nitka
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
130 77777 POL Iga Saj
POL Maksymilian Nadolski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
131 158 POL Jacek Woźny
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
132 218385 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6M
133 2963 POL Stanisław Radojewski
POL Alexander Ślusarczyk
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29er M
134 216119 POL Kamil Szlachetka
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
135 193510 POL Maciej Iliński
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
136 12 POL Michał Banasiewicz
POL Jan Żyła
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420 M
137 56 POL Magda Winiarska
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E K
138 4 POL Jakub Gulczyński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E M
139 55139 POL Anna Chomont
POL Hanna Kozłowska
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420 K
140 213337 POL Igor Rudek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6M
141 3239 POL Aleksander Mucharski
POL Kajetan Matwiejczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29er M
142 100683 POL Hanna Duda
POL Mateusz Wajda
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
143 184592 POL Tymon Gajdziński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
144 218947 POL Iwo Reński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6M
145 194937 POL Michał Gonciarz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
ILCA6M
146 404 POL Weronika Folmer
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
E K
147 2794 POL Antonina Olowiak
POL Magdalena Skórnóg
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er K
148 3092 POL Kaja Śledzińska
POL Krzysztof Królik
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
29er M
149 1766 POL Antoni Krzyżaniak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E M
150 210002 POL Bartosz Andrzejak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
151 218363 POL Julian Podwalski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6M
152 2425 POL Aleksandra Zybert
POL Agata Gabrysiak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

29er K
153 210571 POL Tymoteusz Mika
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
154 204311 POL Paweł Sikora
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA6M
155 215171 POL Adelina Wietki
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6F
156 197721 POL Teodor Kasprzyk
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA6M
157 157 POL Adam Langner
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
158 209552 POL Krzysztof Olejnik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6M
159 56525 POL Patrycja Kurpiewska
POL Jan Gierzyński
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
160 55853 POL Alicja Kurpiewska
POL Hanna Gębicka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
161 5653 POL Krzysztof Szczodrowski
POL Tymon Wiatrowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420 M
162 57314 POL Lila Sochaj
POL Olga Wietek
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 K
163 2429 POL Tymon Sochaj
POL Wiktor Miałkowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
29er M
164 56857 POL Jan Macugowski
POL Jakub Kreft
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
420 M
165 218786 POL Natalia Chojnowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6F
166 205650 POL Blanka Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA6F
167 188235 POL Adam Cwojdziński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA6M
168 214223 POL Nikodem Machejko
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
169 2 POL Igor Kawałko
POL Fabian Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
29er M
170 213514 POL Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
171 107206 USA Stanisław Haller
USA Natalia Kolodziejska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
172 55956 POL Aleksander Hlebowicz
POL Amelia Kwiatkowska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420 M
173 32 POL Witold Pytliński
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
174 119 POL Maciej Pytliński
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
175 213500 POL Konrad Wlazłowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
176 176 POL Gabriela Zawal
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
177 117434 POL Franciszek Wołyniec
POL Jarosław Stella
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
178 213354 POL Weronika Maciejczuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA6F
179 2427 POL Dominika Godlewska
POL Alicja Śmiecińska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
29er K
180 55805 POL Szymon Stencel
POL Filip Kurczewski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
181 183 POL Teresa Zawal
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
182 216546 POL Antoni Nazimek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6M
183 2426 POL Filip Rostek
POL Michał Karnacewicz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er M
184 197541 POL KLARA SOBCZAK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
185 180752 POL Aleksandra Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA6F
186 58 POL Katarzyna Pic
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
187 216732 POL Maja Szwejk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
188 16 POL Mateusz Tadeusz Fiałkowski
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
E M
189 22 POL Jeremi Zimny
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
190 210956 POL Maciej Dudek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
191 216599 POL MARIA SUCHOCKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6F
192 203267 POL JAN SUCHOCKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
193 56558 POL Jakub Tomczynski
POL Szymon Rozum
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
194 117429 POL Roksana Hrycyna
POL Antek Reszka

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
195 56369 POL JAN ZAMOJSKI
POL Kacper Wojczulanis
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
196 6 POL Łukasz Włoch
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
E M
197 208653 POL Mateusz Kundzier
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
198 198205 POL Paweł Kundzier
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
199 2424 POL ZUZANNA ZIELIŃSKA
POL Oliwia Węgrzynowska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er K
200 215267 POL Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
201 216552 POL Nikodem Górski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
202 217564 POL Filip Jarosiewicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
203 205216 POL Mateusz Narloch
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
204 202449 POL Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
205 2795 POL Zofia Korsak
POL Franciszek Borys
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29er M
206 212649 POL Kajetan Linow
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
ILCA6M
207 57170 POL Adam Chamier Cieminski
POL Wiktor Pawłowski

CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420 M
208 217561 POL Mikołaj Majchrzycki
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6M
209 205645 POL Jan Krawczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
210 3093 POL Pola Dzik
POL Maja Woźnicka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er K
211 190905 POL Stefan Marciniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6M
212 207098 POL Marek Sokołowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
213 180716 POL Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
214 3091 POL Aleksander Daniszewski
POL Borys Podumis
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
29er M
215 220729 POL Mariusz Kowalewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
216 56829 POL Wojciech Jankowski
POL Magdalena Ostrowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
217 215527 POL Jan Rohde
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6M
218 194939 POL Jan Kamieński
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6M
219 205646 POL Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6F
220 212419 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
221 212212 POL Mateusz Hanke

ILCA6M
222 212846 POL Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6M
223 156 POL Wiktor Grajek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
224 213549 POL Miłosz Michalak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6M
225 211111 POL Oskar Ponto
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
226 160 POL Jakub Walczak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
227 221154 POL olga kozierowska zaborowska

ILCA6M
228 1721 Aleksandra Sikorska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
E K
229 210947 POL Jan Wiśniewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
230 10236 POL Jakub Rozwadowski
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
ILCA6M
231 132 POL Maksymilian Markow
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
232 211879 POL PIOTR GRABSKI
STOWARZYSZENIE YACHT CLUB ZEFIR-DRAKKAR
ILCA6M
233 2 POL SZYMON GROCHOWSKI
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
234 206680 POL Maksym Kowalewski
FUNDACJA AKADEMIA ŻEGLARSTWA PRESTIGE
ILCA6M
235 219403 POL Tymoteusz Wysocki
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
236 56329 POL Filip Sikorski
POL Alicja Piątak
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY USTKA
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH "OPTY USTKA" W USTCE
420 M
237 5360 POL Antoni Smagoń
POL Karolina Smagoń
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY USTKA
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY USTKA
420 M
238 166297 POL Andrzej Nycz
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6M
239 163872 POL Jan Michał Karnowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
Klasa: ILCA6 Gold Fleet Results as of 15:48 on September 11, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 8 - 11 września 2022
Rank Fleet Fleet Fleet Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F1 F2 F3 F4 F5 Score
1 --- Jr Jr Mł. POL 217493 Filip Olszewski M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 4.0 3.0 1.0 (5.0) 4.0 19.0
2 --- --- --- POL 217483 Łukasz Machowski M 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 7.0 3.0 4.0 1.0 7.0 1.0 3.0 (8.0) 2.0 1.0 1.0 30.0
3 --- Jr --- POL 210002 Bartosz Andrzejak M 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 3.0 2.0 1.0 4.0 12.0 4.0 10.0 (26.0) 6.0 3.0 3.0 48.0
4 --- --- --- POL 213355 Przemysław Machowski M 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 4.0 8.0 5.0 3.0 8.0 2.0 2.0 (27.0) 7.0 4.0 6.0 49.0
5 --- Jr --- POL 219403 Tymoteusz Wysocki M 2005 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 2.0 7.0 7.0 2.0 3.0 5.0 1.0 1.0 20.0 (22.0) 13.0 61.0
6 --- Jr --- POL 205645 Jan Krawczyk M 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 4.0 6.0 2.0 4.0 3.0 7.0 14.0 10.0 11.0 (60.0 BFD) 66.0
7 --- --- --- POL 212212 Mateusz Hanke M 1993 --- 6.0 6.0 3.0 3.0 5.0 4.0 37.0 (60.0 BFD) 3.0 2.0 2.0 71.0
8 --- Jr Jr Mł. POL 215388 Jacek Kalinowski M 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 3.0 7.0 4.0 15.0 29.0 5.0 2.0 18.0 9.0 (38.0) 101.0
9 --- Jr --- POL 211111 Oskar Ponto M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 16.0 10.0 2.0 14.0 7.0 11.0 15.0 (22.0) 13.0 13.0 5.0 106.0
10 Mł.K J-ka --- POL 197541 Klara Sobczak F 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 12.0 4.0 12.0 (24.0) 22.0 11.0 13.0 8.0 8.0 11.0 114.0
11 --- Jr Jr Mł. POL 217564 Filip Jarosiewicz M 2006 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (20.0) 10.0 8.0 18.0 8.0 3.0 6.0 16.0 16.0 12.0 19.0 116.0
12 --- Jr --- POL 213549 Miłosz Michalak M 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 19.0 1.0 3.0 6.0 9.0 13.0 (60.0 DNF) 39.0 11.0 15.0 7.0 123.0
13 --- --- --- POL 217499 Filip Rajchert M 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 8.0 11.0 15.0 15.0 14.0 16.0 25.0 6.0 4.0 10.0 (29.0) 124.0
14 --- Jr Jr Mł. POL 218384 Oskar Sawicki M 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE (29.0) 8.0 12.0 9.0 16.0 11.0 17.0 18.0 9.0 14.0 17.0 131.0
15 --- --- --- POL 191191 Filip Miloszewski M 2003 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 3.0 5.0 10.0 8.0 1.0 41.0 (60.0 UFD) 40.0 17.0 6.0 9.0 140.0
16 --- Jr Jr Mł. POL 216581 Jan Pacheco-Śledź M 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 10.0 15.0 11.0 10.0 2.0 8.0 21.0 5.0 31.0 31.0 (32.0) 144.0
17 --- Jr --- POL 218388 Maciej Panaś M 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 1.0 13.0 27.0 (60.0 DNF) 35.0 53.0 5.0 7.0 8.0 153.0
18 --- Jr --- POL 218385 Marek Szczepankowski M 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 1.0 6.0 (60.0 UFD) 8.0 20.0 15.0 27.0 38.0 14.0 17.0 10.0 156.0
19 Mł.K J-ka --- POL 213144 Laura Szulc F 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 16.0 9.0 15.0 17.0 8.0 (36.0) 17.0 24.0 18.0 26.0 162.0
20 --- Jr --- POL 220796 Tomasz Bendlewski M 2004 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 16.0 5.0 19.0 7.0 18.0 14.0 (34.0) 30.0 15.0 20.0 21.0 165.0
21 Mł.K J-ka --- POL 213850 Maria Prus-Głowacka F 2004 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 18.0 21.0 17.0 14.0 6.0 9.0 28.0 23.0 (35.0) 19.0 15.0 170.0
22 --- Jr --- POL 212419 Filip Kapała M 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 7.0 13.0 8.0 16.0 16.0 7.0 (60.0 UFD) 36.0 32.0 30.0 12.0 177.0
23 --- Jr Jr Mł. POL 216807 Igor Mirowski M 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 8.0 9.0 5.0 7.0 25.0 35.0 8.0 19.0 26.0 (40.0) 37.0 179.0
24 --- Jr --- POL 193510 Maciej Iliński M 2004 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 20.0 22.0 14.0 17.0 6.0 6.0 32.0 (47.0) 21.0 24.0 18.0 180.0
25 --- Jr --- POL 217484 Leon Gniadek M 2004 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 5.0 7.0 9.0 5.0 14.0 5.0 18.0 32.0 27.0 (60.0 DNF) 60.0 DNF 182.0
26 --- Jr --- POL 218363 Julian Podwalski M 2005 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 14.0 17.0 16.0 18.0 28.0 16.0 16.0 (48.0) 25.0 25.0 14.0 189.0
27 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 212046 Aleksandra Borucka F 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 11.0 19.0 22.0 20.0 15.0 7.0 24.0 28.0 22.0 (60.0 DNF) 31.0 199.0
28 --- --- --- POL 213514 Jakub Wiedeheft M 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 21.0 9.0 10.0 12.0 24.0 20.0 9.0 29.0 37.0 32.0 (60.0 BFD) 203.0
29 --- Jr Jr Mł. POL 214222 Jakub Kluk M 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 12.0 14.0 6.0 10.0 10.0 36.0 39.0 25.0 29.0 27.0 (48.0) 208.0
30 --- --- --- POL 218369 Wiktor Robaczewski M 2003 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 22.0 20.0 21.0 26.0 12.0 10.0 12.0 7.0 (53.0) 42.0 39.0 211.0
31 --- Jr --- POL 209552 Krzysztof Olejnik M 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 4.0 23.0 20.0 25.0 5.0 22.0 20.0 37.0 (41.0) 33.0 28.0 217.0
32 --- Jr --- POL 191842 Mateusz Gigielewicz M 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 28.0 13.0 18.0 5.0 26.0 12.0 43.0 9.0 38.0 (60.0 DNF) 25.0 217.0
33 --- Jr Jr Mł. POL 210004 Jakub Aleksander Rusiniak M 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 9.0 18.0 12.0 16.0 21.0 6.0 (53.0) 50.0 46.0 16.0 30.0 224.0
34 --- Jr --- POL 216546 Antoni Nazimek M 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 31.0 16.0 13.0 27.0 33.0 20.0 22.0 15.0 19.0 29.0 (35.0) 225.0
35 --- Jr --- POL 217910 Stanisław Konarzewski M 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 6.0 (60.0 DSQ) 11.0 22.0 2.0 23.0 48.0 60.0 BFD 12.0 34.0 16.0 234.0
36 --- Jr Jr Mł. POL 215267 Iwo Barański M 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 23.0 23.0 32.0 6.0 11.0 21.0 31.0 4.0 44.0 (45.0) 43.0 238.0
37 --- Jr --- POL 180716 Szymon Janiak M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 27.0 20.0 13.0 23.0 20.0 29.0 41.0 (42.0) 28.0 21.0 20.0 242.0
38 --- Jr --- POL 205216 Mateusz Narloch M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 21.0 17.0 28.0 13.0 10.0 (60.0 UFD) 23.0 49.0 42.0 23.0 22.0 248.0
39 --- Jr --- POL 216556 Franek Kotlarek M 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 30.0 4.0 17.0 22.0 28.0 27.0 40.0 (43.0) 23.0 26.0 33.0 250.0
40 --- Jr --- POL 215781 Szymon Maruszczak M 2005 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 19.0 22.0 25.0 27.0 23.0 25.0 29.0 11.0 34.0 37.0 (45.0) 252.0
41 Mł.K J-ka --- POL 218212 Natalia Nadrzewia F 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 11.0 19.0 16.0 19.0 13.0 19.0 13.0 24.0 (60.0 DNC) 60.0 DNC 60.0 DNC 254.0
42 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 214221 Lena Cituk F 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 14.0 18.0 23.0 31.0 13.0 (60.0 UFD) 30.0 21.0 43.0 28.0 34.0 255.0
43 --- Jr Jr Mł. POL 213337 Igor Rudek M 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 24.0 26.0 21.0 36.0 22.0 30.0 19.0 10.0 30.0 (47.0) 47.0 265.0
44 --- Jr Jr Mł. POL 217561 Mikołaj Majchrzycki M 2007 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 25.0 26.0 30.0 11.0 3.0 26.0 (46.0) 34.0 33.0 41.0 46.0 275.0
45 --- Jr Jr Mł. POL 210956 Maciej Dudek M 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 13.0 37.0 27.0 21.0 29.0 17.0 50.0 35.0 (51.0) 36.0 23.0 288.0
46 --- Jr Jr Mł. POL 212846 Maksymilian Kruczyński M 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 15.0 14.0 14.0 9.0 4.0 2.0 (60.0 DNF) 52.0 60.0 DNC 60.0 DNC 60.0 DNC 290.0
47 --- Jr --- POL 210244 Szymon Oleksiuk M 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 10.0 11.0 15.0 20.0 32.0 47.0 14.0 (60.0 BFD) 36.0 51.0 60.0 DNF 296.0
48 --- Jr --- POL 197722 Mateusz Balicki M 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 26.0 15.0 19.0 28.0 38.0 26.0 38.0 (60.0 BFD) 45.0 35.0 27.0 297.0
49 --- Jr Jr Mł. POL 215528 Bartosz Bilicki M 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 17.0 27.0 26.0 26.0 22.0 43.0 33.0 20.0 (52.0) 43.0 41.0 298.0
50 --- Jr Jr Mł. POL 215527 Jan Rohde M 2008 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 24.0 30.0 33.0 32.0 23.0 21.0 26.0 31.0 (47.0) 44.0 36.0 300.0
51 --- Jr --- POL 218947 Iwo Reński M 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 18.0 34.0 36.0 11.0 11.0 23.0 42.0 46.0 39.0 (49.0) 44.0 304.0
52 --- --- --- POL 189549 Kuba Kaniszewski M 1989 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 32.0 24.0 22.0 30.0 40.0 24.0 45.0 33.0 (60.0 DNF) 38.0 24.0 312.0
53 --- Jr --- POL 213500 Konrad Wlazłowski M 2005 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 26.0 30.0 (60.0 DNF) 42.0 9.0 13.0 49.0 12.0 60.0 DNF 46.0 42.0 329.0
54 --- Jr Jr Mł. POL 210847 Antoni Kiliszek M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 17.0 28.0 24.0 32.0 30.0 38.0 44.0 44.0 (49.0) 39.0 40.0 336.0
55 --- Jr --- POL 194937 Michał Gonciarz M 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 31.0 12.0 23.0 33.0 29.0 31.0 (52.0) 41.0 48.0 50.0 49.0 347.0
56 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 213207 Julia Wróblewska F 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 28.0 25.0 27.0 21.0 32.0 14.0 47.0 45.0 (60.0 DNC) 60.0 DNC 60.0 DNC 359.0
57 --- Jr --- POL 214835 Kacper Dybiec M 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 15.0 27.0 18.0 17.0 40.0 28.0 (60.0 DNF) 60.0 BFD 40.0 60.0 DNF 60.0 DNF 365.0
58 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 215171 Adelina Wietki F 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.0 25.0 20.0 24.0 17.0 28.0 (60.0 UFD) 51.0 60.0 DNC 60.0 DNC 60.0 DNC 367.0
59 --- --- --- POL 190905 Stefan Marciniak M 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 36.0 29.0 25.0 33.0 39.0 19.0 51.0 (60.0 BFD) 50.0 48.0 50.0 380.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 59, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 Silver Fleet Results as of 16:43 on September 11, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 8 - 11 września 2022
Rank Fleet Fleet Fleet Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F1 F2 F3 F4 F5 Score
1 Mł.K J-ka --- POL 217825 Zofia Wojcik F 2005 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 29.0 24.0 30.0 24.0 36.0 (37.0) 16.0 7.0 4.0 1.0 1.0 172.0
2 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 216599 Maria Suchocka F 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (60.0 UFD) 34.0 28.0 29.0 21.0 37.0 5.0 9.0 7.0 3.0 2.0 175.0
3 --- Jr Jr Mł. POL 196348 Rafał Balicki M 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 32.0 29.0 (37.0) 23.0 27.0 34.0 13.0 15.0 1.0 8.0 9.0 191.0
4 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 205646 Zofia Pospieszna F 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 33.0 36.0 (37.0) 31.0 31.0 18.0 6.0 18.0 8.0 11.0 11.0 203.0
5 --- Jr Jr Mł. POL 168750 Jakub Lipowski M 2007 KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW 40.0 39.0 38.0 34.0 (43.0) 15.0 15.0 6.0 11.0 14.0 21.0 233.0
6 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 214767 Hanna Rogowska F 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 25.0 38.0 42.0 29.0 26.0 33.0 1.0 1.0 20.0 25.0 (59.0 DNF) 240.0
7 --- --- --- POL 220729 Mariusz Kowalewski M 1967 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 38.0 35.0 31.0 30.0 34.0 17.0 (59.0 BFD) 13.0 14.0 22.0 6.0 240.0
8 --- Jr Jr Mł. POL 176745 Jakub Gil M 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (38.0) 32.0 34.0 34.0 25.0 38.0 27.0 20.0 10.0 13.0 8.0 241.0
9 Mł.K J-ka --- POL 180752 Aleksandra Długołęcka F 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 39.0 32.0 26.0 28.0 (48.0) 40.0 22.0 26.0 9.0 12.0 12.0 246.0
10 --- Jr Jr Mł. POL 194939 Jan Kamieński M 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 41.0 (49.0) 49.0 35.0 35.0 32.0 7.0 2.0 22.0 10.0 20.0 253.0
11 Mł.K J-ka --- POL 210788 Laura Banach F 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 36.0 31.0 33.0 42.0 (49.0) 41.0 19.0 25.0 17.0 5.0 4.0 253.0
12 --- Jr --- POL 211879 Piotr Grabski M 2005 STOWARZYSZENIE YACHT CLUB ZEFIR-DRAKKAR 42.0 (50.0) 45.0 48.0 30.0 9.0 3.0 4.0 36.0 19.0 18.0 254.0
13 --- Jr --- POL 212961 Kacper Bąk M 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (44.0) 44.0 44.0 25.0 19.0 18.0 4.0 8.0 34.0 39.0 24.0 259.0
14 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 207349 Danuta Grudzień F 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY (51.0) 42.0 38.0 38.0 35.0 32.0 2.0 5.0 23.0 23.0 22.0 260.0
15 --- Jr Jr Mł. POL 212589 Jakub Rzeszotek M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 23.0 21.0 29.0 39.0 41.0 39.0 (59.0 BFD) 59.0 BFD 6.0 4.0 3.0 264.0
16 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 207580 Natalia Malinowska F 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 37.0 37.0 40.0 39.0 37.0 43.0 12.0 11.0 15.0 15.0 (59.0 DNF) 286.0
17 --- Jr Jr Mł. POL 216552 Nikodem Górski M 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 33.0 33.0 41.0 43.0 46.0 (60.0 DNF) 32.0 30.0 13.0 9.0 10.0 290.0
18 --- Jr --- POL 197721 Teodor Kasprzyk M 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 44.0 (45.0) 43.0 38.0 37.0 24.0 14.0 16.0 35.0 33.0 31.0 315.0
19 --- Jr --- POL 184592 Tymon Gajdziński M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 27.0 40.0 (60.0 UFD) 60.0 UFD 60.0 UFD 45.0 11.0 59.0 BFD 3.0 7.0 7.0 319.0
20 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 190828 Julia Wawrzyniak F 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 45.0 39.0 35.0 40.0 18.0 27.0 (59.0 BFD) 12.0 32.0 21.0 59.0 DNF 328.0
21 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 218786 Natalia Chojnowska F 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 39.0 42.0 39.0 36.0 47.0 46.0 21.0 (59.0 BFD) 18.0 24.0 17.0 329.0
22 --- Jr Jr Mł. POL 210947 Jan Wiśniewski M 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (60.0 DNF) 60.0 DNF 31.0 37.0 36.0 35.0 59.0 BFD 59.0 BFD 2.0 6.0 5.0 330.0
23 --- --- --- POL 218466 Hubert Wojcik M 1978 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 35.0 33.0 32.0 43.0 19.0 51.0 (59.0 BFD) 27.0 59.0 BFD 18.0 15.0 332.0
24 --- Jr Jr Mł. POL 188235 Adam Cwojdziński M 2006 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (54.0) 52.0 48.0 37.0 49.0 30.0 9.0 28.0 25.0 27.0 28.0 333.0
25 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 216732 Maja Szwejk F 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 30.0 28.0 24.0 46.0 45.0 52.0 (59.0 BFD) 43.0 5.0 2.0 59.0 BFD 334.0
26 Mł.K --- --- POL 212958 Natalia Borusińska F 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 35.0 36.0 43.0 40.0 34.0 42.0 20.0 (59.0 BFD) 19.0 59.0 BFD 13.0 341.0
27 --- Jr Jr Mł. POL 201013 Jeremi Ślusarski M 2006 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 46.0 43.0 36.0 45.0 43.0 40.0 (59.0 BFD) 3.0 38.0 34.0 19.0 347.0
28 --- Jr Jr Mł. POL 183872 Jakub Krysiński M 2007 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (52.0) 44.0 41.0 44.0 41.0 25.0 29.0 34.0 21.0 35.0 33.0 347.0
29 --- Jr Jr Mł. POL 203267 Jan Suchocki M 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 49.0 38.0 34.0 (60.0 DNF) 33.0 34.0 59.0 BFD 59.0 BFD 16.0 16.0 16.0 354.0
30 --- Jr --- POL 186831 Kamil Stemplewski M 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 47.0 49.0 47.0 35.0 (51.0) 48.0 26.0 31.0 24.0 30.0 29.0 366.0
31 --- --- --- POL 213213 Vincent Peter M 1981 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 47.0 (48.0) 47.0 48.0 39.0 42.0 10.0 21.0 37.0 38.0 39.0 368.0
32 --- Jr Jr Mł. POL 206645 Hieronim Hendler M 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 42.0 51.0 45.0 45.0 38.0 48.0 17.0 29.0 (59.0 BFD) 17.0 40.0 372.0
33 --- Jr --- POL 209914 Dominik Masłoń M 2005 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 41.0 35.0 29.0 44.0 45.0 12.0 (59.0 BFD) 39.0 12.0 59.0 DNF 59.0 DNF 375.0
34 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 213354 Weronika Maciejczuk F 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 43.0 46.0 46.0 46.0 42.0 47.0 8.0 (59.0 BFD) 28.0 40.0 32.0 378.0
35 --- --- --- POL 198205 Paweł Kundzier M 1981 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 37.0 41.0 40.0 41.0 48.0 39.0 (59.0 BFD) 59.0 BFD 33.0 20.0 23.0 381.0
36 --- Jr Jr Mł. POL 163872 Jan Michał Karnowski M 2006 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 46.0 51.0 (53.0) 49.0 52.0 10.0 31.0 36.0 27.0 49.0 34.0 385.0
37 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 194897 Angelina Zubel F 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 49.0 47.0 52.0 47.0 44.0 49.0 (59.0 BFD) 14.0 30.0 32.0 25.0 389.0
38 --- Jr Jr Mł. POL 216119 Kamil Szlachetka M 2006 LOK KLUB WODNY GARLAND 48.0 41.0 39.0 47.0 50.0 44.0 (59.0 BFD) 22.0 59.0 BFD 28.0 14.0 392.0
39 --- Jr --- POL 204311 Paweł Sikora M 2004 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 48.0 45.0 48.0 51.0 56.0 44.0 (59.0 BFD) 19.0 31.0 37.0 27.0 406.0
40 --- Jr Jr Mł. POL 210571 Tymoteusz Mika M 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 53.0 47.0 46.0 53.0 44.0 50.0 23.0 (59.0 BFD) 39.0 46.0 36.0 437.0
41 --- Jr Jr Mł. POL 200430 Konrad Kunc M 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 51.0 54.0 (60.0 DNS) 58.0 53.0 36.0 25.0 24.0 48.0 50.0 41.0 440.0
42 --- Jr --- POL 202449 Piotr Flieger M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 34.0 31.0 (60.0 DNF) 19.0 31.0 31.0 59.0 DNC 59.0 DNC 59.0 DNC 59.0 DNC 59.0 DNC 441.0
43 --- Jr Jr Mł. POL 214223 Nikodem Machejko M 2008 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 52.0 52.0 50.0 52.0 55.0 52.0 (59.0 BFD) 41.0 29.0 36.0 26.0 445.0
44 --- Jr --- POL 209432 Jakub Piesiewicz M 2005 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 40.0 43.0 42.0 41.0 51.0 (60.0 DNF) 59.0 BFD 59.0 DNF 26.0 26.0 59.0 DNC 446.0
45 --- Jr Jr Mł. POL 207098 Marek Sokołowski M 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 55.0 53.0 50.0 (57.0) 57.0 55.0 30.0 35.0 42.0 41.0 38.0 456.0
46 --- Jr Jr Mł. POL 192638 Jakub Kuźmiński M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 55.0 (56.0) 53.0 54.0 53.0 53.0 18.0 33.0 47.0 48.0 43.0 457.0
47 --- Jr --- POL 201940 Jakub Trojnar M 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 50.0 50.0 55.0 55.0 50.0 46.0 (59.0 BFD) 32.0 43.0 47.0 37.0 465.0
48 --- --- --- POL 213395 Kacper Radzikowski M 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 43.0 46.0 44.0 53.0 54.0 53.0 28.0 (59.0 BFD) 59.0 DNF 29.0 59.0 BFD 468.0
49 --- Jr Jr Mł. POL 212649 Kajetan Linow M 2007 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 34.0 40.0 35.0 49.0 42.0 33.0 (59.0 BFD) 59.0 BFD 59.0 DNC 59.0 DNC 59.0 DNC 469.0
50 --- Jr Jr Mł. POL 203062 Jan Konkol M 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 58.0 57.0 54.0 51.0 46.0 49.0 (59.0 BFD) 37.0 41.0 44.0 35.0 472.0
51 --- Jr Jr Mł. POL 208653 Mateusz Kundzier M 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 56.0 54.0 51.0 52.0 47.0 54.0 (59.0 BFD) 59.0 BFD 40.0 31.0 30.0 474.0
52 --- --- --- POL 206823 Tomasz Nitka M 1987 LOK KLUB WODNY GARLAND 56.0 48.0 54.0 55.0 56.0 (60.0 DNF) 24.0 38.0 44.0 45.0 59.0 DNF 479.0
53 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 208691 Alicja Sobota F 2006 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 54.0 53.0 49.0 50.0 52.0 45.0 (59.0 BFD) 17.0 49.0 59.0 DNF 59.0 DNF 487.0
54 --- --- --- POL 160406 George Lashko M 2002 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI (60.0 DNF) 56.0 55.0 54.0 55.0 51.0 59.0 BFD 40.0 46.0 42.0 42.0 500.0
55 Mł.K J-ka --- POL 211298 Aleksandra Jędryka F 2005 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 57.0 55.0 56.0 56.0 58.0 50.0 (59.0 BFD) 42.0 45.0 43.0 59.0 DNF 521.0
56 --- Jr Jr Mł. POL 166297 Andrzej Nycz M 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 53.0 55.0 51.0 50.0 54.0 (60.0 DNF) 59.0 BFD 23.0 59.0 DNC 59.0 DNC 59.0 DNC 522.0
57 Mł.K J-ka J-ka Mł. POL 205650 Blanka Bobula F 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 50.0 (60.0 DNF) 52.0 60.0 DNF 60.0 DNF 60.0 DNF 59.0 BFD 10.0 59.0 DNC 59.0 DNC 59.0 DNC 528.0
58 --- Jr Jr Mł. POL 206817 Michał "Kornik" Skawiński M 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 45.0 (60.0 RET) 60.0 RET 60.0 DNF 60.0 DNF 60.0 DNF 59.0 DNC 59.0 DNC 59.0 DNC 59.0 DNC 59.0 DNC 580.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 58, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 29er Results as of 16:15 on September 11, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 8 - 11 września 2022
Rank Fleet Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 Score
1 Jr --- POL 2964 Katarzyna Wajdowska 2004 Leon Sapijaszko 2006 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 2.0 (4.0) 3.0 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 1.0 3.0 1.0 4.0 3.0 27.0
2 Jr --- POL 2963 Stanisław Radojewski 2004 Alexander Ślusarczyk 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 5.0 2.0 2.0 4.0 3.0 8.0 7.0 1.0 11.0 (14.0 SCP) 12.0 1.0 2.0 1.0 1.0 60.0
3 Jr Jr Mł. POL 3103 Gustaw Kwiek 2006 Marianna Gębicka 2006 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 1.0 3.0 8.0 2.0 11.0 3.0 3.0 5.0 9.0 (21.0 UFD) 5.0 6.0 3.0 2.0 2.0 63.0
4 Jr Jr Mł. POL 2426 Filip Rostek 2006 Michał Karnacewicz 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 7.0 5.0 5.0 (12.0) 1.0 10.0 8.0 3.0 2.0 5.0 4.0 2.0 4.0 8.0 8.0 72.0
5 J-ka --- POL 3093 Pola Dzik 2004 Maja Woźnicka 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / FUNDACJA GOLD 12.0 8.0 4.0 (21.0 UFD) 5.0 2.0 5.0 4.0 3.0 3.0 11.0 10.0 SCP 5.0 6.0 10.0 88.0
6 J-ka Jr Mł. POL 2794 Antonina Olowiak 2006 Magdalena Skórnóg 2006 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 9.0 7.0 6.0 (11.0) 4.0 7.0 4.0 11.0 6.0 11.0 10.0 10.0 7.0 3.0 5.0 100.0
7 Jr Jr Mł. POL 3091 Aleksander Daniszewski 2006 Borys Podumis 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 8.0 1.0 1.0 6.0 6.0 15.0 6.0 10.0 (21.0 DSQ) 21.0 UFD 9.0 5.0 6.0 5.0 4.0 103.0
8 J-ka Jr Mł. POL 2425 Aleksandra Zybert 2007 Agata Gabrysiak 2006 F --- 14.0 12.0 10.0 9.0 8.0 11.0 9.0 6.0 5.0 1.0 6.0 7.0 8.0 (16.0) 6.0 112.0
9 Jr Jr Mł. POL 2428 Liwia Liszkiewicz 2007 Wiktor Mielnik 2006 M --- 4.0 6.0 9.0 10.0 9.0 4.0 11.0 7.0 7.0 9.0 8.0 11.0 (21.0 DNF) 9.0 9.0 113.0
10 Jr Jr Mł. POL 3092 Kaja Śledzińska 2007 Krzysztof Królik 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 15.0 14.0 3.0 15.0 5.0 2.0 9.0 4.0 6.0 7.0 (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 149.0
11 Jr Jr Mł. POL 2 Igor Kawałko 2007 Fabian Kocięda 2007 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 3.0 17.0 (21.0 DNF) 21.0 RET 10.0 6.0 15.0 8.0 12.0 4.0 3.0 21.0 DNF 9.0 13.0 14.0 156.0
12 Jr Jr Mł. POL 2429 Tymon Sochaj 2007 Wiktor Miałkowski 2007 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 16.0 13.0 11.0 7.0 12.0 13.0 (18.0) 14.0 10.0 13.0 17.0 8.0 11.0 10.0 7.0 162.0
13 J-ka Jr Mł. POL 2424 Zuzanna Zielińska 2006 Oliwia Węgrzynowska 2007 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 11.0 10.0 12.0 8.0 14.0 12.0 14.0 12.0 8.0 7.0 2.0 (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 173.0
14 Jr Jr Mł. POL 279 Mateusz Kluczka 2006 Mateusz Gąsiorowski 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 10.0 11.0 13.0 14.0 13.0 19.0 19.0 (21.0 DNF) 13.0 10.0 13.0 13.0 21.0 DNF 11.0 15.0 195.0
15 Jr Jr Mł. POL 3101 Wiktor Wróbel 2007 Jan Chylarecki 2007 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 18.0 16.0 15.0 15.0 16.0 17.0 13.0 13.0 16.0 (21.0 UFD) 15.0 9.0 10.0 7.0 16.0 196.0
16 --- --- POL 2795 Zofia Korsak 2002 Franciszek Borys --- M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / YAC 15.0 9.0 7.0 5.0 7.0 15.0 SCP 10.0 (21.0 DNF) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 14.0 13.0 21.0 DNF 21.0 DNF 200.0
17 Jr Jr Mł. POL 3239 Aleksander Mucharski 2006 Kajetan Matwiejczyk 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 13.0 14.0 16.0 13.0 17.0 16.0 16.0 17.0 (21.0 DNF) 16.0 18.0 12.0 12.0 12.0 12.0 204.0
18 J-ka Jr Mł. POL 2427 Dominika Godlewska 2007 Alicja Śmiecińska 2007 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (21.0 DNF) 21.0 DNF 17.0 16.0 21.0 DNF 18.0 12.0 15.0 15.0 12.0 14.0 16.0 21.0 DNC 14.0 11.0 223.0
19 Jr Jr Mł. POL 2352 Jan Muszynski 2007 Mikołaj Piekałkiewicz 2007 M --- 17.0 (21.0 RET) 21.0 RET 21.0 DNF 19.0 14.0 20.0 16.0 17.0 15.0 16.0 15.0 21.0 DNC 15.0 13.0 240.0
20 Jr Jr Mł. POL 2356 Bartosz Peczka 2007 Aleksander Główka 2007 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA GOLD 19.0 (21.0 DNF) 21.0 DNS 21.0 DNF 18.0 21.0 DNF 17.0 21.0 DNF 14.0 14.0 19.0 21.0 DNF 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 269.0

Sailed: 15, Discards: 1, To count: 14, Entries: 20, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 420 Results as of 22:18 on September 27, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 8 - 11 września 2022
Rank Fleet Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 J-ka --- POL 57045 Paulina Rutkowska 2005 Iga Wielczyk 2005 F YKP GDYNIA/STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYC 2.0 4.0 2.0 2.0 4.0 4.0 2.0 (10.0) 1.0 1.0 2.0 24.0
2 --- --- POL 56978 Patryk Kosmalski 2002 Tomasz Lewandowski 2003 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH (9.0) 1.0 3.0 4.0 3.0 3.0 3.0 5.0 5.0 7.0 3.0 37.0
3 Jr Jr Mł. POL 56369 Jan Zamojski 2006 Kacper Wojczulanis 2008 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / KLUB SPORTOWY 3.0 5.0 1.0 7.0 2.0 5.0 (10.0) 3.0 7.0 6.0 8.0 47.0
4 Jr --- POL 56856 Pola Schmidt 2005 Tymon Kosobucki 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 8.0 4.0 8.0 1.0 1.0 9.0 4.0 9.0 2.0 (11.0) 50.0
5 J-ka --- POL 56676 Joanna Cymerman 2004 Małgorzata Górnisiewicz 2005 F CENTRUM ŻEGLARSKIE 6.0 (9.0) 8.0 3.0 6.0 9.0 7.0 1.0 4.0 5.0 5.0 54.0
6 Jr --- POL 57081 Jeremi Szczukowski 2006 Dominika Ołowiak 2004 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH 5.0 2.0 5.0 5.0 9.0 6.0 13.0 7.0 (15.0) 4.0 1.0 57.0
7 J-ka --- POL 57066 Ewa Lewandowska 2006 Julia Żmudzińska 2005 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 12.0 11.0 1.0 25.0 2.0 17.0 2.0 3.0 8.0 (30.0) 82.0
8 Jr --- POL 56858 Adam Turczynowicz 2005 Marcel Kurjańczyk 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 8.0 15.0 (19.0) 12.0 8.0 8.0 8.0 11.0 11.0 10.0 9.0 100.0
9 Jr --- POL 55651 Jeremi Dąbrowski 2005 Mikołaj Bazyli 2005 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 17.0 6.0 7.0 13.0 5.0 13.0 (19.0) 12.0 19.0 9.0 7.0 108.0
10 Jr --- POL 56827 Michał Jaroszek 2006 Filip Lenart 2005 M --- 13.0 7.0 10.0 6.0 18.0 7.0 21.0 (29.0) 21.0 3.0 6.0 112.0
11 J-ka Jr Mł. POL 56627 Dominika Grala 2006 Gabriela Fajdasz 2007 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / KLUB SPORTOWY S 10.0 3.0 12.0 17.0 12.0 10.0 (22.0) 16.0 8.0 12.0 14.0 114.0
12 Jr Jr Mł. POL 57082 Filip Nosol 2007 Krzysztof Ołowiak 2008 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH 12.0 10.0 13.0 22.0 (45.0 UFD) 12.0 6.0 6.0 12.0 14.0 10.0 117.0
13 Jr --- POL 55955 Weronika Marszalik 2006 Adrian Manista 2004 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 11.0 14.0 9.0 14.0 10.0 (25.0) 16.0 14.0 13.0 17.0 16.0 134.0
14 Jr --- POL 55956 Aleksander Hlebowicz 2004 Amelia Kwiatkowska 2005 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 15.0 11.0 6.0 16.0 26.0 19.0 (29.0) 13.0 18.0 18.0 4.0 146.0
15 J-ka --- POL 56528 Dominika Fajdasz 2005 Hanna Gloeh 2005 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / MIĘDZYSZKOLNY K (26.0) 18.0 21.0 19.0 11.0 20.0 15.0 9.0 16.0 22.0 13.0 164.0
16 J-ka Jr Mł. POL 57314 Lila Sochaj 2007 Olga Wietek 2008 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 16.0 (40.0) 28.0 9.0 19.0 14.0 4.0 22.0 17.0 25.0 12.0 166.0
17 J-ka Jr Mł. POL 55325 Marta Piotrowska 2007 Klara Piotrowska 2007 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 18.0 19.0 25.0 11.0 20.0 23.0 18.0 20.0 2.0 (26.0) 15.0 171.0
18 Jr --- POL 56558 Jakub Tomczynski 2004 Szymon Rozum 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 7.0 13.0 30.0 15.0 7.0 11.0 (45.0 UFD) 30.0 10.0 13.0 45.0 UFD 181.0
19 Jr Jr Mł. POL 56913 Filip Marjański 2007 Igor Grzelak 2007 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 33.0 (45.0 DNF) 27.0 20.0 22.0 29.0 5.0 8.0 6.0 16.0 23.0 189.0
20 Jr --- POL 56525 Patrycja Kurpiewska 2005 Jan Gierzyński 2004 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / GIŻ 24.0 21.0 14.0 10.0 21.0 18.0 (38.0) 23.0 20.0 19.0 21.0 191.0
21 Jr --- POL 56831 Nina Janowicz 2006 Michał Jankowski 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 25.0 20.0 17.0 25.0 (34.0) 16.0 12.0 24.0 24.0 20.0 19.0 202.0
22 --- --- POL 55805 Szymon Stencel 2005 Filip Kurczewski 2003 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 28.0 16.0 16.0 21.0 15.0 (35.0) 11.0 32.0 25.0 24.0 18.0 206.0
23 Jr Jr Mł. POL 56370 Jakub Częczek 2006 Jakub Wąsikowski 2007 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 23.0 24.0 22.0 (28.0) 17.0 15.0 24.0 19.0 22.0 23.0 22.0 211.0
24 Jr Jr Mł. POL 53614 Max Wrębel 2006 Filip Miller 2007 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 32.0 26.0 (36.0) 23.0 13.0 17.0 31.0 25.0 31.0 15.0 28.0 241.0
25 Jr --- POL 54956 Mateusz Buło 2004 Aleksander Warno 2006 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 30.0 17.0 15.0 39.0 16.0 28.0 27.0 31.0 (45.0 UFD) 21.0 20.0 244.0
26 Jr --- POL 56829 Wojciech Jankowski 2006 Magdalena Ostrowska 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 21.0 27.0 26.0 24.0 23.0 33.0 20.0 28.0 (34.0) 29.0 26.0 257.0
27 Jr --- POL 56008 Karolina Gała 2005 Leon Przybyszewski 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / KLU 14.0 (45.0 UFD) 45.0 DNF 45.0 RET 27.0 34.0 1.0 34.0 30.0 11.0 17.0 258.0
28 J-ka Jr Mł. POL 56530 Pola Kostuch 2006 Sara Browarczyk 2007 F STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 22.0 29.0 31.0 35.0 33.0 26.0 14.0 15.0 32.0 33.0 (45.0 DNF) 270.0
29 Jr Jr Mł. POL 55654 Antoni Kuźmiński 2006 Antoni Muszyński 2006 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 37.0 33.0 (45.0 DNF) 29.0 14.0 21.0 32.0 17.0 23.0 35.0 33.0 274.0
30 Jr Jr Mł. POL 55952 Mikołaj Czałbowski 2008 Mateusz Kozłowski 2008 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (43.0) 25.0 23.0 26.0 28.0 30.0 28.0 33.0 26.0 27.0 29.0 275.0
31 Jr Jr Mł. POL 55567 Mikołaj Bujalski 2006 Mateusz Budzisz 2008 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 27.0 31.0 39.0 33.0 24.0 22.0 25.0 (45.0 DSQ) 14.0 36.0 25.0 276.0
32 Jr --- POL 5667 Jakub Podgórny 2008 Michał Szklarz 2005 M CENTRUM ŻEGLARSKIE / STOWARZYSZENIE EURO 19.0 22.0 18.0 30.0 29.0 27.0 33.0 (45.0 DSQ) 29.0 30.0 45.0 DNF 282.0
33 Jr Jr Mł. POL 56859 Jakub Matwiejczyk 2007 Bartosz Osowski 2006 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 31.0 23.0 20.0 37.0 32.0 24.0 (39.0) 26.0 37.0 31.0 31.0 292.0
34 --- --- POL 55139 Anna Chomont 2005 Hanna Kozłowska 2007 F KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC / MIĘDZYSZKO 35.0 32.0 32.0 32.0 (36.0) 31.0 30.0 18.0 27.0 32.0 27.0 296.0
35 Jr Jr Mł. POL 55954 Maksymilian Rybicki 2006 Wiktor Gulbinowicz 2007 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 29.0 (45.0 DNF) 24.0 18.0 45.0 UFD 32.0 35.0 37.0 33.0 28.0 24.0 305.0
36 J-ka Jr Mł. POL 55853 Alicja Kurpiewska 2007 Hanna Gębicka 2008 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 38.0 34.0 34.0 34.0 31.0 39.0 26.0 21.0 28.0 (43.0) 32.0 317.0
37 Jr Jr Mł. POL 53618 Stanisław Maik 2006 Kamil Nadolny 2008 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 34.0 28.0 35.0 31.0 30.0 38.0 34.0 27.0 35.0 37.0 (39.0) 329.0
38 Jr --- POL 56857 Jan Macugowski 2005 Jakub Kreft 2007 M KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE 20.0 35.0 38.0 27.0 (45.0 UFD) 37.0 37.0 36.0 40.0 38.0 36.0 344.0
39 Jr Jr Mł. POL 55953 Bartosz Wojciechowski 2006 Wojciech Kwaśny 2006 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 36.0 30.0 33.0 (38.0) 35.0 36.0 36.0 38.0 36.0 34.0 34.0 348.0
40 Jr --- POL 57170 Adam Chamier Cieminski 2004 Wiktor Pawłowski 2007 M --- 40.0 41.0 29.0 36.0 (45.0 UFD) 40.0 23.0 35.0 39.0 42.0 35.0 360.0
41 Jr --- POL 5653 Krzysztof Szczodrowski 2005 Tymon Wiatrowski 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 42.0 36.0 (45.0 RET) 40.0 37.0 42.0 40.0 39.0 38.0 41.0 40.0 395.0
42 Jr Jr Mł. POL 12 Michał Banasiewicz 2008 Jan Żyła 2008 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 41.0 37.0 40.0 42.0 (45.0 UFD) 41.0 41.0 40.0 41.0 40.0 38.0 401.0
43 Jr Jr Mł. POL 56329 Filip Sikorski 2006 Alicja Piątak 2006 M CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY USTKA / CEN 39.0 38.0 37.0 (45.0 DNF) 45.0 DNF 45.0 DNF 45.0 DNC 45.0 DNC 45.0 DNC 39.0 37.0 415.0
44 Jr Jr Mł. POL 5360 Antoni Smagoń 2007 Karolina Smagoń 2010 M CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY USTKA (45.0 DNF) 39.0 41.0 41.0 38.0 43.0 42.0 41.0 45.0 DNF 44.0 45.0 DNF 419.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 44, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Europa Results as of 15:49 on September 11, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 8 - 11 września 2022
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 --- POL 22 Jeremi Zimny 1994 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 6.0 (11.0) 4.0 1.0 1.0 19.0
2 --- POL 70 Damian Sieczkowski 1974 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 2.0 2.0 2.0 (4.0) 4.0 2.0 4.0 2.0 3.0 2.0 4.0 27.0
3 --- POL 6 Łukasz Włoch 1995 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA 3.0 3.0 3.0 1.0 2.0 3.0 3.0 (6.0) 5.0 3.0 2.0 28.0
4 --- POL 58 Katarzyna Pic 1987 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 5.0 5.0 5.0 8.0 6.0 6.0 2.0 1.0 1.0 7.0 (49.0 DNF) 46.0
5 --- POL 87 Rafał Szubert 2002 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 4.0 6.0 7.0 9.0 5.0 5.0 1.0 3.0 (10.0) 6.0 7.0 53.0
6 --- POL 128 Bartosz Miziewicz 2002 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 8.0 4.0 6.0 3.0 3.0 4.0 (49.0 UFD) 15.0 8.0 9.0 3.0 63.0
7 --- POL 404 Weronika Folmer 1999 F KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 7.0 7.0 4.0 5.0 (49.0 DNF) 21.0 8.0 4.0 7.0 4.0 5.0 72.0
8 --- POL 115 Agnieszka Kiełczewska 1970 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 6.0 10.0 11.0 11.0 14.0 9.0 (49.0 UFD) 5.0 2.0 8.0 11.0 87.0
9 --- POL 132 Maksymilian Markow 2003 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 9.0 8.0 8.0 6.0 8.0 7.0 (24.0) 19.0 17.0 5.0 9.0 96.0
10 --- POL 161 Sylwester Bączek 1984 M JACHT KLUB KOSZALIN 11.0 11.0 9.0 12.0 11.0 13.0 (49.0 UFD) 8.0 6.0 12.0 8.0 101.0
11 --- POL 36 Joanna Małyszka 1997 F KLUB ŻEGLARSKI MEWA 13.0 9.0 10.0 7.0 12.0 10.0 11.0 16.0 (20.0) 11.0 6.0 105.0
12 --- POL 13 Borys Boratyński 1966 M JACHT KLUB KOSZALIN 15.0 13.0 12.0 14.0 10.0 11.0 (31.0) 17.0 12.0 10.0 15.0 129.0
13 --- POL 143 Leon Dura 2004 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 17.0 14.0 13.0 7.0 14.0 7.0 (26.0) 19.0 14.0 13.0 130.0
14 --- POL 154 Michał Sitko 2004 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 10.0 12.0 13.0 10.0 13.0 8.0 (49.0 UFD) 32.0 13.0 13.0 10.0 134.0
15 Jr POL 157 Adam Langner 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 14.0 (23.0) 21.0 15.0 18.0 18.0 17.0 12.0 9.0 18.0 18.0 160.0
16 --- POL 129 Jan Sikorski 2001 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 22.0 (26.0) 17.0 9.0 19.0 9.0 14.0 21.0 23.0 24.0 175.0
17 --- POL 9 Anna Witczak 2004 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 22.0 14.0 15.0 21.0 20.0 12.0 15.0 (49.0 UFD) 34.0 17.0 16.0 186.0
18 Jr POL 159 Jan Pachla 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 24.0 21.0 16.0 (25.0) 21.0 15.0 5.0 23.0 25.0 19.0 19.0 188.0
19 --- POL 176 Gabriela Zawal 2002 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 19.0 18.0 19.0 16.0 17.0 20.0 (32.0) 25.0 22.0 16.0 17.0 189.0
20 Jr POL 137 Vincent Wojtkowiak 2006 M KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA (32.0) 19.0 20.0 28.0 31.0 22.0 12.0 9.0 15.0 25.0 23.0 204.0
21 --- POL 80 Jacek Baryła 1961 M JACHT KLUB KOSZALIN 18.0 15.0 17.0 20.0 28.0 16.0 38.0 22.0 11.0 (49.0 DNF) 49.0 DNF 234.0
22 --- POL 160 Jakub Walczak 2004 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 16.0 16.0 28.0 27.0 16.0 32.0 36.0 44.0 (49.0 UFD) 21.0 12.0 248.0
23 Jr POL 902 Mikhail Lashko 2008 M POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 20.0 20.0 18.0 18.0 19.0 26.0 35.0 (43.0) 37.0 35.0 SCP 21.0 249.0
24 --- POL 158 Jacek Woźny 2001 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA (49.0 DNC) 49.0 DNC 49.0 DNC 19.0 15.0 17.0 29.0 27.0 16.0 15.0 14.0 250.0
25 J-ka POL 56 Magda Winiarska 2006 F YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 25.0 24.0 25.0 23.0 32.0 24.0 25.0 18.0 (40.0) 38.0 20.0 254.0
26 Jr POL 4 Jakub Gulczyński 2007 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 26.0 30.0 35.0 (40.0) 35.0 33.0 13.0 13.0 18.0 33.0 32.0 268.0
27 J-ka POL 41 Alicja Helena Siputa 2005 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 29.0 (35.0) 22.0 22.0 24.0 27.0 22.0 31.0 35.0 32.0 28.0 272.0
28 Jr POL 32 Witold Pytliński 2007 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 28.0 (49.0 DNF) 38.0 34.0 22.0 30.0 21.0 21.0 29.0 28.0 25.0 276.0
29 Jr POL 156 Wiktor Grajek 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 30.0 31.0 24.0 26.0 25.0 23.0 19.0 42.0 (43.0) 22.0 37.0 279.0
30 --- POL 66 Laura Tomikowska 2004 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 21.0 34.0 (49.0 DNF) 31.0 26.0 25.0 49.0 UFD 29.0 23.0 24.0 22.0 284.0
31 Jr POL 52 Filip -Antoni Pańczyszyn 2007 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 23.0 25.0 23.0 38.0 (39.0) 38.0 16.0 33.0 30.0 29.0 30.0 285.0
32 J-ka POL 1721 Aleksandra Sikorska 2005 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 31.0 27.0 32.0 30.0 23.0 34.0 (49.0 UFD) 35.0 26.0 27.0 27.0 292.0
33 --- POL 149 Marcin Staniewicz 2002 M JACHT KLUB KOSZALIN 27.0 28.0 30.0 24.0 30.0 29.0 37.0 28.0 36.0 31.0 (49.0 DNF) 300.0
34 Jr POL 119 Maciej Pytliński 2005 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 33.0 29.0 36.0 33.0 (37.0) 31.0 20.0 30.0 28.0 35.0 26.0 301.0
35 --- POL 183 Teresa Zawal 2004 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 36.0 26.0 40.0 32.0 27.0 36.0 34.0 10.0 24.0 (49.0 DNF) 39.0 304.0
36 J-ka POL 98 Wiktoria Bazyli 2007 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (39.0) 37.0 27.0 35.0 29.0 28.0 14.0 38.0 32.0 39.0 29.0 308.0
37 J-ka POL 107 Barbara Bartkowiak 2008 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 35.0 (49.0 RET) 49.0 DNF 36.0 41.0 39.0 18.0 20.0 14.0 26.0 34.0 312.0
38 Jr POL 138 Bartosz Leżała 2006 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 38.0 39.0 39.0 46.0 33.0 40.0 10.0 24.0 27.0 (49.0 DNF) 38.0 334.0
39 --- POL 1766 Antoni Krzyżaniak 2003 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 40.0 33.0 33.0 37.0 36.0 45.0 27.0 7.0 (49.0 UFD) 49.0 DNF 49.0 DNF 356.0
40 Jr POL 7 Bartłomiej Łabęcki 2006 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ (49.0 DNF) 49.0 RET 49.0 DNF 29.0 40.0 37.0 28.0 36.0 41.0 36.0 31.0 376.0
41 Jr POL 3524 Jakub Bendowski 2009 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 37.0 32.0 29.0 42.0 43.0 42.0 (49.0 UFD) 41.0 39.0 40.0 36.0 381.0
42 Jr POL 74 Przemysław Gumieniczek 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 42.0 36.0 31.0 (49.0 DNF) 49.0 DNF 49.0 DNF 30.0 49.0 UFD 42.0 34.0 35.0 397.0
43 Jr POL 139 Stanisław Filipiak 2006 M KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA 41.0 (49.0 DNF) 34.0 43.0 42.0 43.0 39.0 46.0 46.0 30.0 33.0 397.0
44 Jr POL 2 Szymon Grochowski 2006 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 45.0 40.0 37.0 45.0 38.0 (46.0) 40.0 40.0 31.0 41.0 41.0 398.0
45 J-ka POL 127 Eliza Kałużna 2008 F JACHT KLUB KOSZALIN 44.0 41.0 (49.0 DNF) 39.0 44.0 41.0 33.0 39.0 38.0 37.0 42.0 398.0
46 Jr POL 16 Mateusz Tadeusz Fiałkowski 2007 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA 34.0 38.0 (49.0 DNF) 41.0 34.0 35.0 49.0 UFD 37.0 45.0 49.0 DNF 49.0 DNF 411.0
47 Jr POL 116 Szymon Rubanowicz 2007 M JACHT KLUB KOSZALIN (49.0 DNF) 49.0 DNF 49.0 DNF 44.0 45.0 44.0 26.0 34.0 33.0 49.0 DNF 49.0 DNF 422.0
48 Jr POL 118 Olivier Starostka 2007 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE 43.0 (49.0 DNF) 49.0 DNF 47.0 46.0 47.0 23.0 45.0 44.0 49.0 DNF 40.0 433.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 48, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Hobie Cat 16 Results as of 15:14 on September 11, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 8 - 11 września 2022
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 Score
1 POL 77777 Iga Saj 2005 Maksymilian Nadolski 2005 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 1.0 1.0 4.0 1.0 1.0 3.0 1.0 2.0 1.0 2.0 (5.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 21.0
2 POL 117567 Makary Gałka 2007 Veronika Didenko 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (5.0) 3.0 3.0 4.0 2.0 1.0 2.0 3.0 3.0 1.0 1.0 5.0 5.0 3.0 2.0 38.0
3 POL 117434 Franciszek Wołyniec 2006 Jarosław Stella 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (4.0) 2.0 1.0 2.0 3.0 4.0 4.0 4.0 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 2.0 4.0 40.0
4 POL 116031 Oliwier Kozłowski 2009 Mikołaj Figura 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 4.0 2.0 3.0 5.0 2.0 3.0 1.0 5.0 4.0 4.0 2.0 2.0 (8.0 DNF) 3.0 42.0
5 POL 100683 Hanna Duda 2008 Mateusz Wajda 2008 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 6.0 5.0 (8.0 DNF) 8.0 DNF 4.0 5.0 5.0 5.0 4.0 5.0 2.0 4.0 4.0 4.0 5.0 66.0
6 POL 117429 Roksana Hrycyna 2008 Antoni Reszka 2009 --- 3.0 6.0 5.0 (8.0 DNF) 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 102.0
7 USA 107206 Stanisław Haller 2009 Natalia Kolodziejska 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (8.0 RET) 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 6.0 8.0 DNF 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 110.0

Sailed: 15, Discards: 1, To count: 14, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Mistrzostwa Polski
2022

Mistrzostwa Polski w Sprintach, klas nieolimpijskich, klas olimpijskich 

...
  • 2022-09-22 - 2022-09-25
Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich (MP cz. 2)

MP dla klas: 470 mix, ILCA 6, ILCA 7, IQF

Więcej
...
  • 2022-09-08 - 2022-09-11
Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich (MP cz. 1)

MP dla klas: ILCA 6 OPEN, 420, 29er, E, HC 16.

Więcej
...
  • 2022-09-05 - 2022-09-07
Mistrzostwa Polski w Sprincie

MP Sprint kl.: ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej