Mistrzostwa Polski w Sprincie

MP Sprint kl.: ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Mistrzostwa Polski w Sprintach w terminie 5-7/09/2022 w Gdańsku - Górkach Zachodnich dla klas:

w kategoriiJunior Młodszy:
ILCA 4 U16 w konkurencji dziewcząt i chłopców (roczniki 2007-2010); 
ILCA 6 U17 w konkurencji dziewcząt i chłopców;

W kategorii Junior:
ILCA 6 U19 w konkurecji dziewcząt i chłopców
ILCA 7 U19

2022-09-07 15:56:10

komunikat organizatora nr 3

Zakończenie regat jest zaplanowane na godz. 17:00 w hali sportowej COSA AZS.

Zapraszamy!

2022-09-06 10:04:14

Komunikat komisji sędziowskiej nr 1

Zmiana czasu w sygnale ostrzeżenia:

ILCA 4 U16 chłopców    10:27

ILCA 4 U16 dziewcząt   10:27

ILCA 6 U17 mężczyzn   12:00

ILCA 6 U17 kobiet         12:00

ILCA 6 U19 mężczyzn   12:45

ILCA 6 U19 kobiet         12:45

ILCA 7 U19 mężczyzn  12:45

ILCA 4 U16 chłopców   14:00

ILCA 4 U16 dziewcząt  14:00

ILCA 6 U17 mężczyzn  14:45

ILCA 6 U17 kobiet        14:45

ILCA 6 U19 mężczyzn  15:45

ILCA 6 U19 kobiet         15:45

ILCA 7 U19 mężczyzn  15:45

2022-09-05 18:04:47

Komunikat Organizatora nr 2

Odprawa z zawodnikami i trenerami odbędzie się w dniu 06.09.2022 r (wtorek) o godz.: 09.15 w  sali konferencyjnej nr 208 NCŻ AWFiS. 

2022-09-05 15:19:17

Komunikat Organizatora nr 1

Wszyscy uczestnicy regat proszeni są o trzymanie sprzętu w wyznaczonych miejscach (strefach wskazanych na opublikowanej mapce), z zachowaniem ciągów komunikacyjnych szczególnie w obrębie pasów nabrzeża. 

Z góry dziękujemy za dobrą współpracę z pracownikami NCŻ AWFiS i COSA AZS oraz obsługą techniczną naszych regat.

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2022-09-06
ILCA4CH
ILCA 4 Chłopców
Male < 15 lat 200.00 PLN
ILCA4DZ
ILCA 4 Dziewcząt
Female < 15 lat 200.00 PLN
ILCA6F
ILCA 6 F
Female < 18 lat 200.00 PLN
ILCA6M
ILCA 6 M
Male < 18 lat 200.00 PLN
ILCA7
ILCA 7
Male < 18 lat 200.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 191842 POL Mateusz Gigielewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
2 208691 POL Alicja Sobota
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6F
3 216581 POL Jan Pacheco-Śledź
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
4 213223 POL Matylda Ferenc
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA4DZ
5 217561 POL Alicja Akulicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6F
6 208733 POL Mikołaj Majchrzycki
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA4CH
7 217130 POL Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
ILCA6F
8 210244 POL Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA7
9 206817 POL Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA4CH
10 214222 POL Jakub Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6M
11 218931 POL Danuta Grudzień
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
ILCA6F
12 220730 POL Martyna Seroka
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA4DZ
13 213328 POL Lilly May Niezabitowska
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA6F
14 213144 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
15 217493 POL Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
16 218577 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA7
17 213207 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6F
18 207586 POL Gustaw Zalewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4CH
19 210788 POL Laura Banach
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
20 215171 POL Adelina Wietki
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6F
21 209834 POL Bartłomiej Wrzosek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA4CH
22 218212 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA6F
23 210007 POL Igor Barcikowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA7
24 217369 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6F
25 211117 POL Marcin Pietrzak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA7
26 217559 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA7
27 212046 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6F
28 214835 POL Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
29 216807 POL IGOR MIROWSKI
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
30 218807 POL NINA MIROWSKA
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA4DZ
31 207585 POL Oliwia Dróżyńska
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
32 212846 POL Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6M
33 206822 POL Szymon Kroczek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4CH
34 210006 POL Jakub Aleksander Rusiniak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4CH
35 190828 POL Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA4DZ
36 218485 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6M
37 213337 POL Igor Rudek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6M
38 213850 POL Maria Prus-Głowacka
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6F
39 207574 POL Hanna Rogowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4DZ
40 215527 POL Jan Rohde
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA4CH
41 216615 POL Gita van der Voort
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA4DZ
42 213328 POL Blanka Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA4DZ
43 205136 POL Zofia Michałeczko
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA4DZ
44 180752 POL Aleksandra Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA6F
45 210002 POL Bartosz Andrzejak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA7
46 215388 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
47 197541 POL KLARA SOBCZAK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6F
48 212205 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
49 210013 POL Maciej Dudek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA4CH
50 218384 POL Oskar Sawicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6M
51 213549 POL Miłosz Michalak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA7
52 214823 POL Andrzej Nowakowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
53 217564 POL Filip Jarosiewicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
54 213354 POL Weronika Maciejczuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
ILCA6F
55 196348 POL Rafał Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4CH
56 167931 POL Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA4DZ
57 214732 POL Jan Wiśniewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA4CH
58 217484 POL Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
59 219536 POL Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA7
60 209824 POL Natalia Ziółkowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA4DZ
61 216599 POL MARIA SUCHOCKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6F
62 210786 POL Mateusz Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA7
63 214221 POL Lena Cituk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6F
64 212961 POL Kacper Bąk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6M
65 216933 POL Julia Szotyńska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6F
66 205645 POL Jan Krawczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
67 215267 POL Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6M
68 201013 POL Jeremi Ślusarski
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA6M
69 219403 POL Tymoteusz Wysocki
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6M
70 151111 POL Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA7
71 215528 POL Bartosz Bilicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6M
72 160735 POL Natalia Krysta
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING
ILCA6F
Klasa: ILCA4 K U16 Results as of 14:20 on September 7, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 5 - 7 września 2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 207574 Hanna Rogowska 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 (7.0) 1.0 2.0 3.0 1.0 4.0 13.0
2 POL 216615 Gita van der Voort 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (9.0) 2.0 2.0 2.0 7.0 1.0 8.0 1.0 23.0
3 POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 5.0 3.0 6.0 4.0 (8.0) 5.0 6.0 2.0 31.0
4 POL 220730 Martyna Seroka 2008 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 6.0 5.0 4.0 (10.0) 5.0 4.0 4.0 3.0 31.0
5 POL 205136 Zofia Michałeczko 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 4.0 4.0 (8.0) 6.0 3.0 2.0 5.0 8.0 32.0
6 POL 213328 Blanka Bobula 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 2.0 6.0 1.0 5.0 1.0 9.0 (10.0) 9.0 33.0
7 POL 218807 Nina Mirowska 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 7.0 (9.0) 3.0 3.0 4.0 6.0 7.0 7.0 37.0
8 POL 209824 Natalia Ziółkowska 2007 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 8.0 8.0 5.0 7.0 6.0 7.0 2.0 (11.0 DSQ) 43.0
9 POL 213223 Matylda Ferenc 2007 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 10.0 7.0 9.0 9.0 (11.0 OCS) 8.0 3.0 5.0 51.0
10 POL 167931 Zofia Pospieszna 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3.0 (10.0) 10.0 8.0 9.0 10.0 9.0 6.0 55.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA4 M U16 Results as of 14:20 on September 7, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 5 - 7 września 2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 209834 Bartłomiej Wrzosek 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2.0 1.0 1.0 2.0 (10.0) 6.0 3.0 3.0 18.0
2 POL 208733 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 1.0 5.0 3.0 6.0 1.0 (7.0) 1.0 4.0 21.0
3 POL 207586 Gustaw Zalewski 2007 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 4.0 (8.0) 1.0 6.0 4.0 4.0 6.0 29.0
4 POL 196348 Rafał Balicki 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 3.0 (10.0) 4.0 4.0 1.0 9.0 1.0 30.0
5 POL 206817 Michał "Kornik" Skawiński 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 5.0 (9.0) 5.0 5.0 2.0 3.0 6.0 5.0 31.0
6 POL 215527 Jan Rohde 2008 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (9.0) 7.0 4.0 9.0 3.0 5.0 5.0 2.0 35.0
7 POL 206822 Szymon Kroczek 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 3.0 2.0 7.0 3.0 8.0 (10.0) 7.0 7.0 37.0
8 POL 210006 Jakub Aleksander Rusiniak 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 7.0 (10.0) 9.0 7.0 5.0 8.0 2.0 9.0 47.0
9 POL 210013 Maciej Dudek 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (10.0) 6.0 6.0 10.0 7.0 2.0 8.0 10.0 49.0
10 POL 214732 Jan Wiśniewski 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 6.0 8.0 2.0 8.0 9.0 9.0 (10.0) 8.0 50.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 K U17 Results as of 14:24 on September 7, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 5 - 7 września 2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 218931 Danuta Grudzień 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 4.0 1.0 2.0 2.0 (5.0) 1.0 1.0 1.0 12.0
2 POL 217130 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2.0 2.0 1.0 (8.0) 4.0 6.0 5.0 3.0 23.0
3 POL 215171 Adelina Wietki 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1.0 (6.0) 6.0 5.0 2.0 5.0 4.0 2.0 25.0
4 POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 7.0 7.0 5.0 3.0 1.0 (8.0) 2.0 5.0 30.0
5 POL 216599 Maria Suchocka 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (9.0) 3.0 4.0 4.0 7.0 4.0 3.0 6.0 31.0
6 POL 213207 Julia Wróblewska 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 4.0 3.0 (6.0) 6.0 3.0 6.0 4.0 31.0
7 POL 214221 Lena Cituk 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 6.0 9.0 8.0 1.0 3.0 7.0 (10.0) 7.0 41.0
8 POL 217561 Alicja Akulicz 2006 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 3.0 5.0 7.0 (9.0) 8.0 2.0 8.0 8.0 41.0
9 POL 213354 Weronika Maciejczuk 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 8.0 8.0 (10.0) 7.0 9.0 9.0 9.0 9.0 59.0
10 POL 208691 Alicja Sobota 2006 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ (10.0) 10.0 9.0 10.0 10.0 10.0 7.0 10.0 66.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 K U19 Results as of 15:27 on September 7, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 5 - 7 września 2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 213328 Lilly May-Niezabitowska 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB (4.0) 2.0 1.0 1.0 2.0 3.0 1.0 10.0
2 POL 213144 Laura Szulc 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 1.0 2.0 (6.0) 4.0 1.0 4.0 15.0
3 POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (6.0) 4.0 3.0 4.0 3.0 2.0 2.0 18.0
4 POL 213850 Maria Prus-Głowacka 2004 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 5.0 (7.0) 4.0 2.0 1.0 5.0 3.0 20.0
5 POL 217369 Dominika Raszka 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2.0 3.0 (5.0) 3.0 5.0 4.0 5.0 22.0
6 POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 1.0 5.0 (8.0) 5.0 6.0 6.0 6.0 29.0
7 POL 216933 Julia Szotyńska 2004 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 8.0 6.0 6.0 8.0 7.0 7.0 (9.0) 42.0
8 POL 180752 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 7.0 8.0 7.0 7.0 8.0 (9.0) 8.0 45.0
9 POL 210788 Laura Banach 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (11.0) 11.0 11.0 9.0 10.0 8.0 7.0 56.0
10 POL 207585 Oliwia Dróżyńska 2004 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 (10.0) 9.0 10.0 9.0 10.0 10.0 57.0
11 POL 160735 Natalia Krysta 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING 10.0 9.0 10.0 (11.0) 11.0 11.0 11.0 62.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 M U17 Results as of 14:25 on September 7, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 5 - 7 września 2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 215388 Jacek Kalinowski 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 1.0 3.0 2.0 (5.0) 1.0 1.0 1.0 11.0
2 POL 217564 Filip Jarosiewicz 2006 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 3.0 2.0 2.0 1.0 (4.0) 4.0 2.0 3.0 17.0
3 POL 216807 Igor Mirowski 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 6.0 (9.0) 1.0 6.0 1.0 2.0 3.0 5.0 24.0
4 POL 214222 Jakub Kluk 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 5.0 6.0 (9.0) 5.0 3.0 3.0 8.0 2.0 32.0
5 POL 216581 Jan Pacheco-Śledź 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 1.0 (10.0) 7.0 3.0 2.0 5.0 6.0 10.0 34.0
6 POL 212846 Maksymilian Kruczyński 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 4.0 3.0 4.0 4.0 8.0 7.0 (9.0) 4.0 34.0
7 POL 215267 Iwo Barański 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 8.0 5.0 8.0 (10.0) 9.0 8.0 4.0 6.0 48.0
8 POL 213337 Igor Rudek 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 7.0 7.0 5.0 7.0 (10.0) 10.0 5.0 9.0 50.0
9 POL 215528 Bartosz Bilicki 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 9.0 8.0 6.0 8.0 6.0 6.0 (10.0) 7.0 50.0
10 POL 218384 Oskar Sawicki 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE (10.0) 4.0 10.0 9.0 7.0 9.0 7.0 8.0 54.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 M U19 Results as of 15:28 on September 7, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 5 - 7 września 2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 219403 Tymoteusz Wysocki 2005 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 1.0 2.0 (9.0) 1.0 2.0 3.0 2.0 1.0 12.0
2 POL 217493 Filip Olszewski 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2.0 1.0 1.0 2.0 3.0 (5.0) 1.0 4.0 14.0
3 POL 205645 Jan Krawczyk 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 3.0 3.0 5.0 1.0 (6.0) 5.0 2.0 24.0
4 POL 191842 Mateusz Gigielewicz 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 3.0 (9.0) 5.0 3.0 6.0 4.0 3.0 3.0 27.0
5 POL 217484 Leon Gniadek 2004 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 4.0 4.0 2.0 (7.0) 4.0 7.0 7.0 6.0 34.0
6 POL 218385 Marek Szczepankowski 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (9.0) 7.0 4.0 4.0 5.0 1.0 8.0 7.0 36.0
7 POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (10.0) 5.0 7.0 10.0 7.0 2.0 10.0 8.0 49.0
8 POL 214835 Kacper Dybiec 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 6.0 6.0 (10.0) 6.0 8.0 9.0 4.0 10.0 49.0
9 POL 212205 Filip Kapała 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 7.0 8.0 8.0 8.0 9.0 (10.0) 9.0 5.0 54.0
10 POL 212961 Kacper Bąk 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 8.0 (10.0) 6.0 9.0 10.0 8.0 6.0 9.0 56.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA7 U19 Results as of 15:28 on September 7, 2022, Gdańsk – Górki Zachodnie , 5 - 7 września 2022 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 217559 Maciej Panaś 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 5.0 2.0 1.0 2.0 2.0 (7.0) 13.0
2 POL 210007 Igor Barcikowski 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 3.0 1.0 (4.0) 3.0 1.0 4.0 2.0 14.0
3 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 4.0 3.0 1.0 2.0 3.0 7.0 (10.0) 20.0
4 POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 2.0 4.0 (6.0) 4.0 4.0 3.0 3.0 20.0
5 POL 218577 Hubert Roszyk 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 6.0 6.0 3.0 (7.0) 7.0 1.0 1.0 24.0
6 POL 213549 Miłosz Michalak 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 7.0 5.0 5.0 (11.0 DNF) 8.0 5.0 35.0
7 POL 219536 Maciej Reck 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 8.0 2.0 9.0 6.0 6.0 (10.0) 8.0 39.0
8 POL 151111 Jakub Rzeszotek 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 7.0 (10.0) 8.0 8.0 9.0 5.0 6.0 43.0
9 POL 210786 Mateusz Balicki 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (10.0) 8.0 10.0 9.0 8.0 6.0 4.0 45.0
10 POL 211117 Marcin Pietrzak 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 9.0 9.0 7.0 (10.0) 5.0 9.0 9.0 48.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Mistrzostwa Polski
2022

Mistrzostwa Polski w Sprintach, klas nieolimpijskich, klas olimpijskich 

...
  • 2022-09-22 - 2022-09-25
Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich (MP cz. 2)

MP dla klas: 470 mix, ILCA 6, ILCA 7, IQF

Więcej
...
  • 2022-09-08 - 2022-09-11
Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich (MP cz. 1)

MP dla klas: ILCA 6 OPEN, 420, 29er, E, HC 16.

Więcej
...
  • 2022-09-05 - 2022-09-07
Mistrzostwa Polski w Sprincie

MP Sprint kl.: ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Więcej