Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich (MP cz.2)

kl. 470, F, ILCA 6, ILCA 7, 49er, 49erFX, Nacra 17

Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich to najważniejsze krajowe zawody sezonu 2021.

Zawody odbędą się w ostatni weekend września w dniach 24-26 na wodach Zatoki Gdańskiej u ujścia Wisły Śmiałej. Bazą regatową zawodów będzie Narodowe Centrum Żeglarstwa i AZS COSA Gdańsk w Górkach Zachodnich. O medale rywalizować będzie ponad 200 żeglarzy i żeglarek w 7 klasach.

Zapraszamy do udziału!

2021-09-25 19:45:28

Komunikat nr 5 - KR

W dniu 26.09.2021 planuje się rozegranie 4 wyścigów dla wszystkich klas. 

2021-09-25 17:03:55

Komunikat organizatora

W dniu 25.09.2021 r. (sobota) po rozegranych wyścigach zapraszamy zawodników na poczęstunek przed wejściem do Narodowego Centrum Żeglarstwa.

2021-09-24 17:27:46

Komunikat nr 4 - KR

W dniu 25.09.2021 planowane jest rozegranie 4 wyścigów dla klas ILCA6, ILCA7, Finn i 470 oraz 5 dla klas 49er i 49erFX. 

2021-09-24 15:27:47

Komunikat organizatora

W dniu 24.09.2021 r. (piątek) o godzinie 15:45 zapraszamy zawodników na poczęstunek przed wejściem do Narodowego Centrum Żeglarstwa.

2021-09-24 09:43:34

Lista startowa klasy 49er

pobierz

2021-09-24 09:43:19

Lista startowa klasy 49erFX

pobierz

2021-09-24 09:43:06

Lista startowa klasy 470

pobierz

2021-09-24 09:42:50

Lista startowa klasy Finn

pobierz

2021-09-24 09:42:33

Lista startowa klasy ILCA7

pobierz

2021-09-24 09:42:16

Lista startowa klasy ILCA6

pobierz

2021-09-23 17:55:05

Komunikat nr 3 - KR

1. Kara standardowa za naruszenie przepisu IŻ 4.5 wynosi 10% zgłoszonych w

danej klasie jachtów. Kara ta nałożona będzie w wyścigu najbliższym

incydentowi.

 

2. Telefony

Organizator:                                501058617

Sędzia główny:                            795576819

Zabezpieczenie medyczne:        508983667

Kierownik zabezpieczenia trasy: 607927067

Mail do biura regat: biuro.regat@pya.org.pl

 

3. Link do grupy informacyjnej na WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/FrO0NkChHpd6cD61swC6wU

2021-09-23 16:00:41

Komunikat nr 2 Organizatora - ODPRAWA Z SĘDZIĄ GŁÓWNYM 24.09.2021 09:00

Odprawa zawodników i trenerów z Sędzią głównym regat, w kontekście prognozowanych sztormowych warunków, odbędzie się online, przy użyciu platformy Clickmeeting – partnera Mistrzostw Polski Klas Olimpijskich 2021.
Szczegóły w pliku:

pobierz

2021-09-23 14:07:59

Komunikat nr 1 Organizatora

Zawodnicy startujący w regatach, zobowiązani są do pobrania naklejek dostarczonych przez organizatora przy dokonywaniu zgłoszeń finalnych w biurze regat i umieszczenia ich:

  • na dziobie łodzi

  • na obu burtach

  • na czystej, odtłuszczonej powierzchni

    wg załączonego diagramu:

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2021-09-22
Rejestracja do
2021-09-25
470 K
470 Kobiet
Female b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
470 M
470 Mężczyzn
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
49er
49er
Male b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
49erFX
49erFX
Female b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
FINN
Finn
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
LAR K
Laser Radial Kobiet
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
LAS
Laser Standard
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
Nacra 17
Nacra 17
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 43 POL Beniamin Kobierski
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO W SŁAWIE
FINN
2 212958 POL Natalia Borusińska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
LAR K
3 217327 POL Agata Barwińska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR K
4 211313 POL Magdalena Kwaśna
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
5 8 POL Łukasz Lesiński
YACHT KLUB STAL GDYNIA
FINN
6 52 POL Krzysztof Stromski
YACHT CLUB REWA
FINN
7 217665 POL maciej grabowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
8 214702 POL Natalia Burczyńska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAR K
9 204343 POL Nawojka Ślusarska
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAR K
10 207195 DEN Anna Munch

LAR K
11 213994 DEN Michala Høeg Norsell

LAR K
12 211916 POL Stanisław Konarzewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
13 209471 POL Hubert Polaczyk
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAS
14 191167 POL Wiktor Robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAS
15 218212 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
LAR K
16 21595 POL Jakub Rodziewicz
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
17 2 POL Tadeusz Kubiak
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
18 210221 POL Kinga Brzóska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR K
19 26 POL BOGUSŁAW NOWAKOWSKI
LOK KLUB WODNY GARLAND
FINN
20 160735 POL Natalia Krysta
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING
LAR K
21 2 POL Andrzej Skarka

FINN
22 151 POL Jakub Micewski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
FINN
23 195317 POL NATALIA MALINOWSKA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR K
24 214223 POL Stanisław Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
25 218947 POL Julia Szymczak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
26 207099 POL Paulina Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR K
27 212532 POL Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR K
28 218888 POL Aleksandra Mac
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
29 115 POL Lucjan Bladowski
YACHT CLUB REWA
FINN
30 207291 POL Alicja Spruch
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
31 210947 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
32 216599 POL MARIA SUCHOCKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR K
33 525 POL Gabriela Czapska
POL Hanna Rajchert
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
49erFX
34 210007 POL Igor Barcikowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAS
35 214169 GER Linus Klasen

LAS
36 21 POL Adam Sokołowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAS
37 52 POL Mateusz Ksobich
POL Wiktor Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
38 213850 POL Maria Prus-Głowacka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR K
39 12 POL Oskar Adamiak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
40 215171 POL Adelina Wietki
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
41 218463 POL Dawid Kania
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAS
42 211271 POL Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAS
43 218379 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
44 213075 POL Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAS
45 200887 POL Wanda Szylińska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR K
46 191191 POL Filip Miłoszewski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
47 210785 POL Maxime Thommen
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAS
48 213144 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
49 21 POL Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
LAR K
50 5 POL Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAS
51 213508 POL Bartosz Andrzejak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAS
52 197541 POL KLARA SOBCZAK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
53 197117 POL Wiktoria Gołębiowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR K
54 201835 POL Wiktoria Harnasz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR K
55 216935 POL Hanna Koczar
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR K
56 217499 POL Amelia Buska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
57 214218 POL Jan Melzer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
58 77 POL Jakub Gołębiowski
POL Hanna Dzik
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
470 M
59 19 POL Paweł Kajeta
POL Karolina Żurek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
470 M
60 209431 POL Szymon Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAS
61 218370 POL Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
62 191157 POL Piotr Malinowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAS
63 205648 POL Julia Tomaszewska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR K
64 213207 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR K
65 211171 IRL Aoife Hopkins

LAR K
66 192583 POL franek kotlarek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAS
67 213328 POL Lilly May Niezabitowska
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
68 217825 POL Zofia Wojcik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAR K
69 218385 POL Maksymilian Cymerman
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
70 15 POL Patryk Kosmalski
POL Marcel Montrymowicz
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
49erFX
71 16 POL Mikołaj Lahn
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
72 12 POL Dominik Śliwiński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
73 197721 POL Piotr Jóźwiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAS
74 215784 POL Tomasz Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAS
75 214216 POL Hubert Maczyszyn
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
76 70 POL Artur Siwik
YACHT CLUB REWA
FINN
77 22 POL Zofia Korsak
POL Julian GLOEH
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
470 M
78 9 POL Adam Słodownik
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAS
79 81 POL Borys Michniewicz
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
80 11 POL Kacper Ludwiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
81 191117 POL Michał Krasodomski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAS
82 15 POL Kamil Cesarski
POL Beniamin Waszkiewicz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
470 M
83 210788 POL Laura Banach
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
84 211107 POL Anna Brzozowska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR K
85 180752 POL Aleksandra Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR K
86 210169 LTU Radvilas Janulionis

LAS
87 213078 LTU Martis Pajarskas

LAS
88 210496 LTU Vėjas Strelčiūnas

LAS
89 191882 POL Gabriela Zawal
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR K
90 888 POL Sandra Jankowiak
POL Aleksandra Melzacka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
49erFX
91 1 POL Przemysław Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAS
92 536 POL Paweł Florek
POL Marcin Żurowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
470 M
93 174 POL Marcel Marciniak
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
94 211814 POL Dominik Konieczny
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAS
95 211117 POL Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAS
96 3 POL Kacper Stanisławski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAS
97 188824 POL David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAS
98 11 POL Weronika Jaroszek
POL Filip Zalewski
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
470 M
99 13 POL Seweryn Wysokiński
POL Julia Oleksiuk
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
470 M
100 1 POL Kacper Mazurek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
101 216936 POL Iga Marcisz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR K
102 85 POL Wojciech Nadolski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
103 17 POL Piotr Kula
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
104 7444 POL Adam Głogowski
POL Maciej Krusiec
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
49er
105 191147 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
106 215004 POL Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAS
107 212647 POL Maciej Bardan
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAS
108 155 POL Marcelina Korszon
POL Zuzanna Mróz
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA

49erFX
109 702 POL Tytus Butowski
POL Łukasz Machowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
49er
110 211107 POL Mikołaj Silny
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
111 19 POL Szymon Wierzbicki
POL Dominik Buksak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
49er
112 191110 POL Konstanty Sawicki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
113 214225 POL Amelia Dziąba
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
114 13 POL Marcel Gluchowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
FINN
115 212046 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR K
116 212639 POL Hubert Wojcik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAS
117 107 POL Łukasz Kielnar
POLSKIE STOWARZYSZENIE REGATOWE KLASY FINN
FINN
118 184167 POL Zofia Derwich
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
119 214217 POL Julia Rogalska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
120 213588 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
121 211100 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAS
122 27 POL PIOTR ROSIŃSKI
POLSKIE STOWARZYSZENIE REGATOWE KLASY FINN
FINN
123 210943 POL Michał Maciaszczyk
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
124 196244 POL Jakub Ławicki
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
125 210945 POL Jędrzej Bering
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
126 450 POL Kacper Paszek
POL Oliwia Laskowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
470 M
127 7 POL Agnieszka Łapińska
POL Bartłomiej Szlija
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
470 M
128 213500 POL Miłosz Michalak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAS
129 194968 POL Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
130 206497 POL Weronika Maciejczuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR K
131 6 POL Julia Szotyńska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAR K
132 202655 POL Lena Cituk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
133 23 POL Bartosz Reiter
POL Ewa Lewandowska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
470 M
134 215006 POL Tomasz Trajnowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
135 216732 POL Maja Szwejk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
136 194948 POL Michał Paciorek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAS
137 111 POL Jan Krasodomski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
138 218388 POL Aleksandra Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
139 32 POL Maciej Sapiejka
POL Katarzyna Goralska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
470 M
140 150 POL Maksymilian Markow
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
FINN
141 202671 POL Hanna Słyk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
142 8 POL Przemysław Okoński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAS
143 164 POL Jakub Sztorch
POL Mikołaj Staniul

YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
49er
144 210244 POL Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAS
145 217197 GER Till Wanser

LAS
146 50 POL Szymon Winiarski
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
FINN
147 1 POL Łukasz Przybytek
POL Jolanta Ogar
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
470 M
Klasa: 470 Results as of 17:56 on September 26, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 24 - 26.09.2021 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 Mł. POL 22 Zofia Korsak 2002 Julian Gloeh 2002 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1.0 2.0 3.0 (6.0) 2.0 2.0 10.0
2 Mł. POL 13 Seweryn Wysokiński 1999 Julia Oleksiuk 1999 CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY / KLUB UCZE 2.0 1.0 1.0 9.0 (13.0 DSQ) 5.0 18.0
3 Mł. POL 450 Kacper Paszek 2001 Oliwia Laskowska 2001 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 5.0 6.0 4.0 2.0 1.0 (13.0 UFD) 18.0
4 --- POL 1 Łukasz Przybytek 1989 Jolanta Ogar 1982 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 3.0 3.0 5.0 1.0 (11.0) 8.0 20.0
5 Mł. POL 7 Agnieszka Łapińska 1998 Bartłomiej Szlija 2001 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (7.0) 4.0 6.0 3.0 3.0 4.0 20.0
6 --- POL 15 Kamil Cesarski 1996 Beniamin Waszkiewicz 1997 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 4.0 5.0 2.0 5.0 6.0 (7.0) 22.0
7 Mł. POL 77 Jakub Gołębiowski 2002 Hanna Dzik 2000 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH / YACHT K 8.0 8.0 (9.0) 8.0 4.0 3.0 31.0
8 Mł. POL 11 Weronika Jaroszek 2002 Filip Zalewski 2000 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC / MIĘDZYSZKO 6.0 (9.0) 8.0 4.0 8.0 6.0 32.0
9 Mł. POL 23 Bartosz Reiter 2000 Ewa Lewandowska 2006 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA / KLUB SPORTOW 12.0 12.0 11.0 (13.0 DNC) 5.0 1.0 41.0
10 Mł. POL 19 Paweł Kajeta 2002 Karolina Żurek 2001 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ (10.0) 10.0 7.0 7.0 7.0 10.0 41.0
11 --- POL 32 Maciej Sapiejka 1995 Katarzyna Goralska 1996 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 9.0 7.0 10.0 (13.0 DNC) 10.0 9.0 45.0
12 --- POL 536 Paweł Florek 1970 Marcin Żurowski 1972 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 11.0 11.0 (12.0) 10.0 9.0 11.0 52.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 12, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 49er Results as of 15:52 on September 26, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 24 - 26.09.2021 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 --- POL 19 Szymon Wierzbicki 1992 Dominik Buksak 1992 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 1.0 8.0
2 Mł. POL 42 Jakub Sztorch 2000 Mikołaj Staniul 2000 --- (3.0) 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 3.0 2.0 14.0
3 Mł. POL 744 Adam Głogowski 1999 Maciej Krusiec 1999 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 2.0 3.0 3.0 (4.0) 4.0 3.0 1.0 4.0 20.0
4 Mł. POL 702 Tytus Butowski 2001 Łukasz Machowski 2001 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (7.0 DNF) 4.0 4.0 3.0 3.0 4.0 4.0 3.0 25.0
5 Mł. POL 4 Mateusz Ksobich 2000 Wiktor Borkowski 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 5.0 5.0 45.0
6 Mł. POL 174 Marcel Marciniak 1998 Patryk Różak 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (7.0 RET) 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 49.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 49erFX Results as of 15:53 on September 26, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 24 - 26.09.2021 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 --- POL 888 Aleksandra Melzacka 1996 Sandra Jankowiak 1998 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 1.0 1.0 2.0 1.0 (5.0 DNC) 1.0 1.0 1.0 8.0
2 Mł. POL 525 Gabriela Czapska 2002 Hanna Rajchert 2004 F KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (5.0 RET) 5.0 DNF 1.0 2.0 1.0 2.0 2.0 4.0 17.0
3 --- POL 15 Patryk Kosmalski 2002 Marcel Montrymowicz 2004 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH (5.0 RET) 2.0 3.0 3.0 2.0 4.0 4.0 3.0 21.0
4 Mł. POL 155 Marcelina Korszon 2002 Zuzanna Mróz 2002 F --- (5.0 RET) 5.0 DNF 5.0 DNF 5.0 DNC 5.0 DNC 3.0 3.0 2.0 28.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Finn Results as of 16:42 on September 26, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 24 - 26.09.2021 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 --- POL 17 Piotr Kula 1987 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 (2.0) 2.0 1.0 1.0 1.0 6.0
2 --- POL 8 Łukasz Lesiński 1984 YACHT KLUB STAL GDYNIA (3.0) 3.0 1.0 2.0 3.0 2.0 11.0
3 --- POL 16 Mikołaj Lahn 1993 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 2.0 1.0 (22.0 UFD) 3.0 2.0 3.0 11.0
4 Mł. POL 1 Kacper Mazurek 1999 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 5.0 (22.0 DNF) 3.0 4.0 4.0 4.0 20.0
5 Mł. POL 81 Borys Michniewicz 2001 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 7.0 5.0 6.0 5.0 (11.0) 5.0 28.0
6 Mł. POL 12 Oskar Adamiak 2000 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 4.0 4.0 4.0 (22.0 DNC) 9.0 8.0 29.0
7 --- POL 50 Szymon Winiarski 1996 YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 6.0 6.0 (7.0) 6.0 6.0 6.0 30.0
8 Mł. POL 13 Marcel Gluchowski 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (11.0) 7.0 5.0 8.0 8.0 7.0 35.0
9 Mł. POL 151 Jakub Micewski 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 9.0 9.0 8.0 7.0 12.0 (14.0) 45.0
10 Mł. POL 11 Kacper Ludwiński 2000 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (12.0) 11.0 10.0 10.0 7.0 10.0 48.0
11 Mł. POL 150 Maksymilian Markow 2003 YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 10.0 8.0 11.0 (13.0) 10.0 11.0 50.0
12 --- POL 115 Lucjan Bladowski 1978 YACHT CLUB REWA 8.0 13.0 13.0 9.0 13.0 (16.0) 56.0
13 --- POL 10 Łukasz Kielnar 1980 POLSKIE STOWARZYSZENIE REGATOWE KLASY FI 13.0 12.0 12.0 12.0 (15.0) 9.0 58.0
14 --- POL 26 Bogusław Nowakowski 1957 LOK KLUB WODNY GARLAND 10.0 RDGs 10.0 9.0 11.0 (22.0 DNC) 22.0 DNC 62.0
15 Mł. POL 111 Jan Krasodomski 1999 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (22.0 DNC) 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 5.0 15.0 86.0
16 --- POL 2 Andrzej Skarka 1957 --- (22.0 DNC) 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 14.0 12.0 92.0
17 --- POL 43 Beniamin Kobierski 1975 LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU (22.0 DNC) 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 16.0 13.0 95.0
18 --- POL 85 Wojciech Nadolski 1951 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (22.0 DNC) 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 17.0 17.0 100.0
19 --- POL 52 Krzysztof Stromski 1996 YACHT CLUB REWA (22.0 DNC) 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 110.0
19 --- POL 70 Artur Siwik 1972 YACHT CLUB REWA (22.0 DNC) 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 110.0
19 --- POL 27 Piotr Rosiński 1963 POLSKIE STOWARZYSZENIE REGATOWE KLASY FI (22.0 DNC) 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 110.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 21, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 Results as of 17:52 on September 26, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 24 - 26.09.2021 r.
Rank Fleet1 Fleet2 Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 --- --- POL 217327 Agata Barwińska 1995 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (5.0) 1.0 3.0 3.0 1.0 2.0 10.0
2 --- --- POL 211313 Magdalena Kwaśna 1998 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 2.0 1.0 4.0 (5.0) 4.0 12.0
3 --- --- POL 197117 Wiktoria Gołębiowska 2000 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 4.0 3.0 (5.0) 1.0 3.0 1.0 12.0
4 --- --- DEN 207195 Anna Munch 1998 --- 3.0 4.0 4.0 2.0 (6.0) 3.0 16.0
5 Mł. J-ka POL 213328 Lilly May Niezabitowska 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB (9.0) 5.0 7.0 7.0 2.0 6.0 27.0
6 --- --- IRL 211171 Aoife Hopkins 1998 --- 7.0 6.0 2.0 5.0 11.0 (22.0) 31.0
7 Mł. J-ka POL 213144 Laura Szulc 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 (13.0) 9.0 8.0 4.0 5.0 32.0
8 Mł. --- POL 214217 Julia Rogalska 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 2.0 7.0 6.0 12.0 9.0 (25.0) 36.0
9 --- --- DEN 213994 Michala H?eg Norsell 1999 --- 8.0 8.0 10.0 6.0 (13.0) 8.0 40.0
10 Mł. J-ka POL 210947 Dominika Raszka 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (13.0) 10.0 8.0 9.0 8.0 10.0 45.0
11 Mł. J-ka POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 14.0 12.0 (22.0) 7.0 7.0 51.0
12 --- --- POL 211107 Anna Brzozowska 1993 CENTRUM ŻEGLARSKIE (17.0) 9.0 13.0 10.0 12.0 12.0 56.0
13 Mł. --- POL 207099 Paulina Placzke 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 12.0 15.0 11.0 11.0 14.0 (26.0) 63.0
14 Mł. J-ka POL 213850 Maria Prus-Głowacka 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 10.0 17.0 16.0 16.0 (18.0) 9.0 68.0
15 Mł. J-ka POL 218947 Julia Szymczak 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 14.0 12.0 20.0 17.0 (25.0) 13.0 76.0
16 Mł. J-ka Mł. POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 20.0 20.0 14.0 13.0 17.0 (23.0) 84.0
17 Mł. --- POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 21.0 19.0 15.0 (28.0) 21.0 20.0 96.0
18 Mł. J-ka Mł. POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 19.0 (32.0) 26.0 18.0 23.0 17.0 103.0
19 Mł. J-ka Mł. POL 21 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 22.0 23.0 (34.0) 20.0 20.0 21.0 106.0
20 Mł. J-ka Mł. POL 215171 Adelina Wietki 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 16.0 24.0 25.0 26.0 (33.0) 16.0 107.0
21 Mł. J-ka Mł. POL 202655 Lena Cituk 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 24.0 26.0 19.0 14.0 26.0 (32.0) 109.0
22 Mł. --- POL 207291 Alicja Spruch 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (36.0) 16.0 28.0 32.0 19.0 15.0 110.0
23 Mł. J-ka POL 210788 Laura Banach 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 15.0 (29.0) 23.0 19.0 24.0 29.0 110.0
24 Mł. J-ka Mł. POL 214702 Natalia Burczyńska 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 25.0 22.0 24.0 25.0 (29.0) 18.0 114.0
25 Mł. J-ka POL 204343 Nawojka Ślusarska 2003 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 33.0 31.0 (35.0) 30.0 10.0 11.0 115.0
26 --- --- POL 205648 Julia Tomaszewska 2000 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 30.0 11.0 17.0 21.0 37.0 (43.0) 116.0
27 Mł. --- POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 18.0 27.0 29.0 (39.0) 16.0 27.0 117.0
28 Mł. J-ka Mł. POL 217825 Zofia Wojcik 2005 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 26.0 28.0 22.0 15.0 (34.0) 31.0 122.0
29 Mł. J-ka Mł. POL 216599 Maria Suchocka 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 23.0 25.0 31.0 24.0 22.0 (33.0) 125.0
30 Mł. J-ka POL 218888 Aleksandra Mac 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB (42.0) 39.0 36.0 29.0 15.0 19.0 138.0
31 Mł. J-ka Mł. POL 213207 Julia Wróblewska 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (48.0 DNC) 18.0 27.0 27.0 28.0 39.0 139.0
32 Mł. J-ka POL 216935 Hanna Koczar 2003 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 27.0 30.0 18.0 23.0 (48.0 DSQ) 48.0 DNC 146.0
33 Mł. J-ka POL 214225 Amelia Dziąba 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 37.0 33.0 33.0 33.0 (43.0) 14.0 150.0
34 Mł. J-ka Mł. POL 195317 Natalia Malinowska 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (39.0) 34.0 37.0 31.0 30.0 28.0 160.0
35 Mł. J-ka Mł. POL 180752 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 32.0 35.0 21.0 34.0 (46.0) 40.0 162.0
36 Mł. J-ka Mł. POL 216732 Maja Szwejk 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 41.0 21.0 30.0 35.0 39.0 (45.0) 166.0
37 Mł. J-ka Mł. POL 200887 Wanda Szylińska 2005 CENTRUM ŻEGLARSKIE 29.0 36.0 40.0 37.0 27.0 (42.0) 169.0
38 Mł. J-ka POL 218388 Aleksandra Bobula 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 31.0 37.0 (41.0) 41.0 31.0 30.0 170.0
39 Mł. J-ka POL 6 Julia Szotyńska 2004 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 38.0 (44.0) 39.0 42.0 38.0 24.0 181.0
40 Mł. J-ka POL 217499 Amelia Buska 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 34.0 42.0 (43.0) 38.0 35.0 37.0 186.0
41 Mł. J-ka Mł. POL 202671 Hanna Słyk 2005 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 40.0 (41.0) 32.0 36.0 41.0 38.0 187.0
42 Mł. J-ka Mł. POL 201835 Wiktoria Harnasz 2005 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 35.0 38.0 38.0 40.0 (42.0) 36.0 187.0
43 Mł. --- POL 191882 Gabriela Zawal 2002 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 28.0 40.0 42.0 44.0 (45.0) 44.0 198.0
44 Mł. J-ka POL 216936 Iga Marcisz 2004 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 43.0 43.0 (48.0 DNC) 48.0 DNC 40.0 34.0 208.0
45 Mł. J-ka Mł. POL 206497 Weronika Maciejczuk 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 48.0 DNC 32.0 41.0 217.0
46 Mł. J-ka POL 160735 Natalia Krysta 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING (48.0 DNC) 45.0 48.0 DNC 43.0 36.0 46.0 218.0
47 Mł. --- POL 184167 Zofia Derwich 2002 WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 48.0 DNC 44.0 35.0 223.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 47, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA7 Results as of 16:44 on September 26, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 24 - 26.09.2021 r.
Rank Fleet1 Fleet2 Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 --- --- POL 2 Tadeusz Kubiak 1994 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 1.0 1.0 2.0 2.0 (12.0) 7.0 13.0
2 --- --- POL 21595 Jakub Rodziewicz 1998 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 2.0 (6.0) 4.0 3.0 3.0 4.0 16.0
3 --- --- POL 217665 Maciej Grabowski 1978 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 3.0 (56.0 DNC) 1.0 1.0 11.0 5.0 21.0
4 Mł. --- POL 211107 Mikołaj Silny 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (12.0) 2.0 8.0 9.0 5.0 1.0 25.0
5 --- --- LTU 213078 Martis Pajarskas 1993 --- 4.0 4.0 3.0 8.0 (21.0) 6.0 25.0
6 Mł. Jr POL 191117 Michał Krasodomski 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 5.0 7.0 6.0 7.0 7.0 (17.0) 32.0
7 Mł. --- POL 191157 Piotr Malinowski 2001 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (56.0 DNC) 12.0 5.0 10.0 4.0 8.0 39.0
8 --- --- POL 214223 Stanisław Klimaszewski 1992 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 6.0 3.0 9.0 14.0 9.0 (20.0) 41.0
9 Mł. Jr GER 217197 Till Wanser 2003 --- 10.0 (22.0) 11.0 6.0 17.0 2.0 46.0
10 --- --- POL 218463 Dawid Kania 1997 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 13.0 9.0 12.0 4.0 13.0 (24.0) 51.0
11 --- --- POL 3 Kacper Stanisławski 2000 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 8.0 5.0 13.0 13.0 (14.0) 12.0 51.0
12 Mł. Jr POL 215006 Tomasz Trajnowicz 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 7.0 16.0 10.0 18.0 1.0 (28.0) 52.0
13 Mł. --- LTU 210496 V?jas Strelči?nas 2002 --- 9.0 8.0 7.0 5.0 23.0 (27.0) 52.0
14 Mł. --- POL 191110 Konstanty Sawicki 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 14.0 (18.0) 16.0 15.0 6.0 14.0 65.0
15 Mł. Jr POL 210785 Maxime Thommen 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 16.0 11.0 15.0 12.0 15.0 (36.0) 69.0
16 Mł. --- POL 196244 Jakub Ławicki 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 16.5 RDGs (56.0 DNC) 17.0 16.0 27.0 3.0 79.5
17 Mł. --- POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 15.0 24.0 14.0 19.0 (26.0) 9.0 81.0
18 Mł. Jr POL 218379 Maksymilian Burdziej 2003 CENTRUM ŻEGLARSKIE 19.0 (35.0) 30.0 11.0 18.0 11.0 89.0
19 Mł. Jr POL 211117 Filip Olszewski 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (56.0 DNC) 17.0 18.0 17.0 25.0 15.0 92.0
20 Mł. Jr POL 213508 Bartosz Andrzejak 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (27.0) 20.0 19.0 25.0 20.0 10.0 94.0
21 --- --- GER 214169 Linus Klasen 2000 --- 11.0 10.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 2.0 18.0 97.0
22 --- --- LTU 210169 Radvilas Janulionis 2000 --- 17.0 13.0 (56.0 DNC) 21.0 16.0 31.0 98.0
23 Mł. Jr POL 211916 Stanisław Konarzewski 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 22.0 33.0 22.0 (56.0 DNC) 10.0 22.0 109.0
24 Mł. Jr POL 214117 Filip Kapała 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 24.0 (47.0) 26.0 28.0 19.0 26.0 123.0
25 Mł. Jr POL 191147 Marek Szczepankowski 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 26.0 23.0 35.0 (37.0) 28.0 16.0 128.0
26 Mł. Jr POL 12 Dominik Śliwiński 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 20.0 25.0 23.0 31.0 (33.0) 33.0 132.0
27 Mł. Jr POL 211100 Hubert Roszyk 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 35.0 19.0 29.0 23.0 30.0 (41.0) 136.0
28 Mł. --- POL 209471 Hubert Polaczyk 2001 KLUB ŻEGLARSKI MEWA (30.0) 28.0 24.0 26.0 29.0 30.0 137.0
29 Mł. Jr POL 213500 Miłosz Michalak 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (42.0) 15.0 36.0 39.0 8.0 40.0 138.0
30 Mł. Jr POL 218370 Jakub Wiedeheft 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 28.0 27.0 (34.0) 24.0 34.0 29.0 142.0
31 Mł. Jr POL 211271 Kacper Dybiec 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 39.0 40.0 (56.0 DNC) 30.0 22.0 13.0 144.0
32 Mł. Jr POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 25.0 30.0 27.0 (56.0 DNC) 37.0 25.0 144.0
33 Mł. Jr POL 21 Adam Sokołowski 2003 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 18.0 14.0 38.0 (56.0 DNC) 32.0 43.0 145.0
34 Mł. --- POL 218385 Maksymilian Cymerman 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (56.0 DNC) 56.0 DNC 20.0 20.0 31.0 21.0 148.0
35 Mł. Jr POL 188824 David Goetz 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 29.0 34.0 (41.0) 35.0 24.0 37.0 159.0
36 Mł. Jr POL 214218 Jan Melzer 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 38.0 29.0 33.0 22.0 (42.0) 39.0 161.0
37 Mł. Jr POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 34.0 31.0 42.0 29.0 (43.0) 32.0 168.0
38 Mł. --- POL 197721 Piotr Jóźwiak 2001 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (40.0) 21.0 40.0 38.0 36.0 35.0 170.0
39 Mł. Jr POL 210007 Igor Barcikowski 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 32.0 (56.0 DNC) 25.0 56.0 DNC 35.0 23.0 171.0
40 Mł. Jr POL 194968 Karol Eriksson 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 37.0 37.0 (56.0 DNC) 34.0 46.0 19.0 173.0
41 Mł. Jr POL 214216 Hubert Maczyszyn 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 23.0 39.0 28.0 33.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 179.0
42 Mł. --- POL 210945 Jędrzej Bering 2001 CENTRUM ŻEGLARSKIE 33.0 46.0 21.0 27.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 183.0
43 Mł. Jr POL 8 Przemysław Okoński 2003 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (56.0 DNC) 42.0 31.0 32.0 40.0 42.0 187.0
44 Mł. Jr POL 192583 Franek Kotlarek 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 41.0 (48.0) 32.0 41.0 44.0 38.0 196.0
45 Mł. Jr POL 191191 Filip Miłoszewski 2003 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 21.0 26.0 39.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 198.0
46 --- --- POL 212639 Hubert Wojcik 1978 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 45.0 43.0 37.0 40.0 (47.0) 47.0 212.0
47 Mł. Jr POL 9 Adam Słodownik 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 44.0 41.0 (56.0 DNC) 36.0 41.0 56.0 DNC 218.0
48 --- --- POL 212647 Maciej Bardan 1963 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 43.0 32.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 45.0 44.0 220.0
49 --- --- POL 194948 Michał Paciorek 1969 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 46.0 45.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 39.0 34.0 220.0
50 Mł. Jr POL 191167 Wiktor Robaczewski 2003 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 36.0 36.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 38.0 56.0 RET 222.0
51 Mł. Jr POL 5 Jakub Rzeszotek 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 47.0 38.0 43.0 (56.0 DNC) 49.0 45.0 222.0
52 --- --- POL 210943 Michał Maciaszczyk 1997 CENTRUM ŻEGLARSKIE 31.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 255.0
53 Mł. Jr POL 211814 Dominik Konieczny 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (56.0 DNC) 49.0 56.0 DNC 56.0 DNC 48.0 48.0 257.0
54 Mł. Jr POL 215004 Antoni Borkowski 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 48.0 44.0 (56.0 DNC) 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 260.0
55 Mł. Jr POL 209431 Szymon Małachowski 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (56.0 DSQ) 56.0 DNC 56.0 DNC 56.0 DNC 50.0 46.0 264.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 55, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Mistrzostwa Polski
2021

...
  • 2021-09-24 - 2021-09-26
Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich (MP cz.2)

kl. 470, F, ILCA 6, ILCA 7, 49er, 49erFX, Nacra 17

Więcej
...
  • 2021-09-10 - 2021-09-12
Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich (MP cz.1)

kl. 420, E, OKD, HC16, 29, N15, LARM, LAR OPEN

Więcej
...
  • 2021-09-08 - 2021-09-09
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. ILCA 4 U16, ILCA 6 U17, ILCA 6 U19, ILCA 7 U19

Więcej