Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich (MP cz.1)

kl. 420, E, OKD, HC16, 29, N15, LARM, LAR OPEN

Mistrzostwa Polski Gdańsk 2021 w klasach nieolimpijskich to najważniejsze krajowe zawody sezonu w rywalizacji juniorskiej. Zawody odbędą się w terminie 10-12 września 2021 r. na wodach Zatoki Gdańskiej u ujścia Wisły Śmiałej. Bazą regatową jest Narodowej Centrum Żeglarstwa i AZS COSA Gdańsk w Górkach Zachodnich. O medale rywalizować będzie ponad 300 żeglarzy i żeglarek w 7 klasach.

Zapraszamy!

2021-09-12 18:12:35

Zakończenia planowane jest na godz. 18.45 na Hali Sportowej przy Hotelu Galion.

2021-09-11 15:48:43

Komunikat nr 2 komisji regatowej

Zmianie ulega plan czasowy:

1. pkt 7.2 instrukcji żeglugi: Dla akwenu Bravo sygnał ostrzeżenia w dniu 12.09 dla pierwszej klasy- godz. 10:00.

2. pkt 7.4 instrukcji żeglugi: W ostatnim dniu regat żaden sygnał nie zostanie podany później niż o godzinie 16:00.

3. Planuje się rozegranie 4 wyścigów dla każdej klasy w dniu 12.09.

4. UWAGA! w dniu 12.09.organizowany jest przez Miasto Gdańsk bieg uliczny Westeplatte. Zaplanowana jest reorganizacja ruchu która może wpłynąć na wydłużenie czasu dojazdu na miejsce regat. Zalecamy uwzględnienie tego wydarzenia podczas dojazdu. Szczegłóły na stronie:  https://biegwesterplatte.pl/

 

2021-09-11 14:30:02

Komunikat organizatora

W dniu 11.09.2021 r. (sobota) o godzinie 15:00 zapraszamy zawodników na poczęstunek przed wejściem do Narodowego Centrum Żeglarstwa.

2021-09-10 18:05:17

Jachty sklasyfikowane jako BFD w wyścigu 1 klasy ILCA 6:

POL 213328

POL 197117

2021-09-10 18:03:58

Komunikat nr 1

1. W dniu 11.09.2021 r. (sobota) dla klas 420, E, OKD, ILCA 6 planowane jest rozegranie 4 wyścigów. Pierwszy sygnał ostrzeżenia dla tych klas podany będzie o godz.10.30.

 

2. Zmienia się punkt 17.3.2 Instrukcji Żeglugi, który przyjmuje brzmienie:

- 17.3.2 gdy rozegranych zostało 3 lub więcej wyścigów, wynikiem punktowym jachtu w serii będzie łączna suma jego punktów ze wszystkich wyścigów z wyłączeniem jego najgorszego wyniku punktowego.

 

2021-09-10 11:57:38

Komunikat organizatora

Po wyścigach w dniu 10.09.2021 r. (piątek) zapraszamy zawodników na poczęstunek przed wejściem do Narodowego Centrum Żeglarstwa.

2021-09-10 10:56:36

Lista startowa klasy Nacra 15

pobierz

2021-09-10 10:56:22

Lista startowa klasy Hobie Cat 16

pobierz

2021-09-10 10:55:52

Lista startowa klasy 29er

pobierz

2021-09-10 10:55:41

Lista startowa klasy Europa

pobierz

2021-09-10 10:55:27

Lista startowa klasy 420

pobierz

2021-09-10 10:55:17

Lista startowa klasy OK-Dinghy

pobierz

2021-09-10 10:13:03

Lista startowa klasy ILCA6

pobierz

2021-09-10 10:07:30

Lista startowa ILCA6 - podział na flotę RED na dzień 12-09-2021

pobierz

2021-09-10 10:07:14

Lista startowa ILCA6 - podział na flotę YELLOW na dzień 12-09-2021

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2021-09-08
Rejestracja do
2021-09-10
29er K
29er Kobiet
Female b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
29er M
29er Mężczyzn
Male b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
420 K
420 Kobiet
Female b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
420 M
420 Mężczyzn
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
E K
Europa Kobiet
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
E M
Europa Mężczyzn
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
HC-16
Hobie Cat 16
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
LAR M
Laser Radial Mężczyzn
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
LAR OPEN
Laser Radial Open
b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
Nacra 15
Nacra 15
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
OKD
OK Dinghy
b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 203021 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
2 7 POL Marek Bernat
KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNIE
OKD
3 1 POL Tomasz Gaj
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
4 55651 POL Jeremi Dąbrowski
POL Mikołaj Bazyli
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420 M
5 17 POL Jarosław Radzki
KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNIE
OKD
6 214767 POL Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
7 55569 POL Jeremi Szczukowski
POL Jakub Pietrzak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
420 M
8 56628 POL Jan Fuk
POL Kacper Wojczulanis
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
9 2965 POL Magdalena Chyła
POL Oliwia Jekiel
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er K
10 54956 POL Radosław PARZYCH
POL Kamil Jankowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
11 14 POL Paweł Pawlaczyk
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OKD
12 214702 POL Natalia Burczyńska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAR OPEN
13 57066 POL Rafał Pogorzelski
POL Filip Fajfer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
14 57045 POL Paulina Rutkowska
POL Iga Wielczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA

420 K
15 210947 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
16 70 POL Damian Sieczkowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E M
17 55663 POL Joanna Cymerman
POL Małgorzata Górnisiewicz
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420 K
18 103 POL Michał SITKO
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
19 213355 POL Przemysław Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
20 3 POL Robert Głowacki

OKD
21 200887 POL Wanda Szylińska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR OPEN
22 56858 POL Adam Turczynowicz
POL Marcel Kurjańczyk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
23 57083 POL Ewa Lewandowska
POL Julia Żmudzińska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI W ŻNINIE
420 K
24 57082 POL Agnieszka Pawłowska
POL Dominika Ołowiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 K
25 104311 POL Jakub Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
26 208169 POL Marcin Pietrzak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
27 56834 POL Emilia Roszkowska
POL Gabriela Fajdasz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 K
28 210782 POL Stanisław Konarzewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
29 55954 POL Maksymilian Rybicki
POL Wiktor Mielnik
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA

420 M
30 56627 POL Dominika Grala
POL Patryk Chełkowski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
31 57081 POL Ludwik Grzelak
POL Tomasz Lewandowski
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
32 56530 POL Tymon Wiatrowski
POL Paweł Werochowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420 M
33 213549 POL Miłosz Michalak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
34 56370 POL Jakub Częczek
POL Jakub Wąsikowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
35 55654 POL Mateusz/Krzysztof Buło/Buło
POL Aleksander Warno
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
36 197541 POL KLARA SOBCZAK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
37 57170 POL Adam Chamier Cieminski
POL Wiktor Pawłowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420 M
38 213328 POL Lilly May Niezabitowska
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR OPEN
39 77 POL Adam Jankowski

OKD
40 180752 POL Aleksandra Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR OPEN
41 56759 POL Karolina Cendrowska
POL Zofia Korsak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
42 214835 POL Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
43 4 POL Zosia Jasniewicz
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
44 22 POL Jeremi Zimny
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
45 56702 POL Korneliusz Dębiak
POL Filip Kurczewski
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
46 216581 POL Jan Pacheco-Śledź
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
47 9 POL ANNA WITCZAK
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E K
48 212958 POL Natalia Borusińska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
LAR OPEN
49 209552 POL Tadeusz Kubiak
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
50 199296 POL krystian nawrat
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR M
51 210571 POL Tymoteusz Mika
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
52 2356 POL Zuzanna Widomska
POL Kacper WALĘGA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29er M
53 217825 POL Zofia Wojcik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAR OPEN
54 191191 POL Filip Miłoszewski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
55 215529 POL Wiktor Robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
56 129 POL Jan Sikorski
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
57 1721 DEN Aleksandra Sikorska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
E K
58 197721 POL Teodor Kasprzyk
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
59 70 DEN Przemysław Gumieniczek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
E M
60 210002 POL Bartosz Andrzejak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
61 217493 POL Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
62 53600 POL Krzysztof Szczodrowski
POL Antoni Szyca
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
420 M
63 36 POL Joanna Małyszka
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
E K
64 56797 POL Patrycja Kurpiewska
POL Hanna Korsak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
65 674 POL Lesław Gondek
LOK KLUB WODNY GARLAND
OKD
66 210786 POL Kacper Radzikowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
67 210786 POL Natalia Chojnowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR OPEN
68 185312 POL Konstantyn Podwojski
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR M
69 206823 POL Tomasz Nitka
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR M
70 218888 POL Aleksandra Mac
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR OPEN
71 176 POL Gabriela Zawal
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
72 216556 POL franek kotlarek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
73 218531 POL Oskar Sawicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
74 204343 POL Nawojka Ślusarska
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAR OPEN
75 217484 POL Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
76 56624 POL Miłosz Wyszyński
POL EWA FABISIAK
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
77 109617 POL Franciszek Wołyniec
POL Jarosław Stella
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
78 205645 POL Jan Krawczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
79 54407 POL Michał Jaroszek
POL Filip Lenart
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC

420 M
80 159 POL Jan Pachla
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
81 52 POL Filip -Antoni Pańczyszyn
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
82 211522 ESP Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
83 606 POL Miłosz Samek
POL Bartosz Luśnia
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29er M
84 1 POL Milena Siczek
POL Lidia Łukasik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420 K
85 192583 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
86 7 POL JAKUB BENDOWSKI
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
87 218212 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
LAR OPEN
88 27 POL Maciej Karnacewicz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OKD
89 213850 POL Maria Prus-Głowacka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR OPEN
90 55326 POL Karolina Gała
POL Szymon Rozum
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
91 149 POL Marcin Staniewicz
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
92 71 POL Laura Tomikowska
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E K
93 57079 POL Jakub Kaszewiak
POL Magdalena Ostrowska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
94 205216 POL Mateusz Narloch
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
95 209036 POL Maciej Cymerman
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR OPEN
96 56528 POL Mateusz Gigielewicz
POL Mikołaj Merkler
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
97 207291 POL Alicja Spruch
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
98 3103 POL Maja Kwiek
POL Marianna Gębicka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er K
99 186836 POL Jan Melzer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
100 212046 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR OPEN
101 201561 POL Andrzej Pochopień
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
102 55565 POL Wiktor Przeździecki
POL Jakub Roszkowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
103 214823 POL Andrzej Nowakowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
104 208738 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
105 208153 POL Krzysztof Olejnik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
106 53108 POL Michał Szklarz
POL Jan Borowiak
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420 M
107 5538 POL Jakub Tomczynski
POL Leon Przybyszewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
108 218379 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
109 209471 POL Kajetan Linow
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAR M
110 148 POL Borys Boratyński
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
111 197117 POL Adam Sokołowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
112 201940 POL Jakub Trojnar
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
113 213075 POL Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR M
114 56146 POL Magdalena Jagiełło
POL Nina Machowicz
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420 K
115 55955 POL Weronika Marszalik
POL Amelia Kwiatkowska
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
420 K
116 206497 POL Weronika Maciejczuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR OPEN
117 203114 POL Bartosz Dąbrowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR M
118 215527 POL Bartosz Bilicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
119 216546 POL Antoni Nazimek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR M
120 56856 POL Pola Schmidt
POL Tymon Kosobucki
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
121 190984 POL Szymon Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR M
122 44 POL Przemysław Droździk
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
123 216603 POL Tomasz Bendlewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
124 127 POL Eliza Kałużna
JACHT KLUB KOSZALIN
E K
125 214225 POL Amelia Dziąba
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
126 210244 POL Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
127 3101 POL Gustaw Kwiek
POL Tomasz Santorowski
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er M
128 106554 POL Makary Gałka
POL Veronika Didenko
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
129 163872 POL Mikołaj Kmin
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
130 194897 POL Rafał Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
131 2964 POL Mateusz Gwóźdź
POL Gustaw Miciński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29er M
132 214216 POL Hubert Maczyszyn
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
133 183118 POL MACIEJ GOMULSKI
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
134 777 POL Michał Strumnik
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
135 212511 POL Jan Michał Karnowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
136 65 POL Barbara Bartkowiak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
E K
137 755 NED Sylwester Bączek
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
138 1766 POL Antoni Krzyżaniak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E M
139 20681 POL Marta Chomik
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAR OPEN
140 202449 POL Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
141 87 POL Rafał Szubert
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E M
142 56369 POL JAN ZAMOJSKI
POL Michał Trafalski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
143 2795 POL Gerard Polaczyk
POL Kacper Jaskuła
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29er M
144 128 POL Bartosz Miziewicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E M
145 173475 POL Jakub Piesiewicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
LAR M
146 2424 POL ZUZANNA ZIELIŃSKA
POL Agata Gabrysiak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

29er K
147 195867 POL Karol Głąbik
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR M
148 404 NOR Weronika Folmer
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
E K
149 143 POL Leon Dura
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
150 212205 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
151 213207 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR OPEN
152 279 POL Mikołaj Zmitrowicz
POL Rodion Mushchinkin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
29er M
153 108975 POL Zuzanna Tarnawska
POL Tobiasz Ginda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA

HC-16
154 164 POL Szymon Cierzan
POL Pola Szadziul
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
155 180714 POL Julian Podwalski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
156 91 POL JACEK BARYŁA
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
157 77777 POL Iga Saj
POL Maksymilian Nadolski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
158 215952 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR M
159 61 POL SZYMON Ruban
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
E M
160 158 POL Jacek Woźny
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
161 115092 POL Oliwier Kozłowski
POL Mikołaj Figura
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
162 107 POL Aleksandra Kaczmarek
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
E K
163 41 POL Alicja Helena Siputa
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
164 194843 POL Michał Szymaszek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
LAR M
165 85 POL Michał Kiełczewski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
E K
166 115 POL Agnieszka Kiełczewska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
E K
167 108 POL Adam Langner
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
168 211111 POL Patryk Furmanek
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR M
169 214812 POL Oskar Ponto
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
170 55805 POL Kacper Janowicz
POL Szymon Stencel
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420 M
171 210788 POL Laura Banach
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
172 52725 POL Tymon Sochaj
POL Karolina Żurek
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU

420 M
173 553 POL Lila Sochaj
POL Olga Wietek
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 K
174 213144 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
175 1953 POL Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAR M
176 215781 POL Szymon Maruszczak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
177 197949 POL Igor Haufa
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR M
178 209038 POL Alicja Akulicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR OPEN
179 6 POL Julia Szotyńska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAR OPEN
180 212961 POL Kacper Bąk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
181 200984 POL Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAR M
182 218947 POL Julia Szymczak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
183 203062 POL Paweł Gerłachowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
184 55953 POL Antonina Kiełbik
POL Alicja Śmiecińska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 K
185 56558 POL Dominika Fajdasz
POL Hanna GLOEH
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
186 21 POL Waldemar Czyż
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OKD
187 188235 POL Piotr Jóźwiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
188 210007 POL Igor Barcikowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
189 96 POL Zofia Derwich
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
190 138 POL Bartosz Leżała
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
191 214348 POL Mariusz Kowalewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
192 55139 POL Anna Chomont
POL Matylda Ferenc
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
420 K
193 56329 POL Filip Sikorski
POL Alicja Piątak
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH "OPTY USTKA" W USTCE
420 M
194 186221 POL Bogusz Tłok
MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAJNA W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM
LAR M
195 180716 POL Zuzia Rodzeń
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
196 214801 POL Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR M
197 211312 POL Michał Gonciarz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
LAR M
198 210221 POL Kinga Brzóska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
199 192638 POL Igor Rudek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
200 210943 POL Dawid Werner
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
201 180716 POL Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
202 56676 POL Jakub Matwiejczyk
POL Bartosz Osowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
203 56530 POL Pola Kostuch
POL Sara Browarczyk
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
420 K
204 11 POL Maksymilian Cymerman
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
205 160406 POL Daniel Śmiałowski
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
LAR M
206 5600 POL Artur Radomski
POL Michał Malinowski
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY

420 M
207 54949 POL EWA CZAPLA
POL Agnieszka Zadora
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420 K
208 5360 POL Antoni Smagoń
POL Wojciech Słomka
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
420 M
209 32 POL Tymon Gajdziński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
210 216121 POL Kacper Rodziewicz
KOŁOBRZESKA GRUPA REGATOWA
LAR M
211 192834 POL Dominik Konieczny
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
212 5667 POL Mateusz Szweda
POL Adrian Dubowski
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
213 192680 POL Michał Grzesiek
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR M
214 207655 POL IGOR MIROWSKI
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAR M
215 2785 POL Pola Dzik
POL Maja Woźnicka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
29er K
216 3091 POL Aleksander Daniszewski
POL Borys Podumis
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
29er M
217 296 POL Józef Krasowski
POL Franciszek Borys
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29er M
218 3092 POL AUGUST SOBCZAK
POL Krzysztof Królik
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
29er M
219 215171 POL Adelina Wietki
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
220 191837 POL Kamil Stemplewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
221 56141 POL Martyna Grzegorczyk
POL Wiktor Radziej
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420 M
222 2352 POL Katarzyna Wajdowska
POL Leon Sapijaszko
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29er M
223 107206 POL Antek Reszka
POL Olga Stella
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
224 27 POL Zuzanna Tomaszewska
POL Kacper Barszczyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
225 51 POL Kacper Kaczmarek
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
E M
226 186236 POL Cezary Popielski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
227 2606 POL Karolina Tomczyk
POL Dominik Ilnicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
29er M
228 117474 POL Max Berliński
POL Marcel Bisewski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
229 204311 POL Paweł Sikora
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
LAR M
230 212206 POL Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
231 559557 POL Liwia Liszkiewicz
POL Aleksandra Kot
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 K
232 208653 POL Paweł Kundzier
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
LAR M
233 19186 POL David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
234 41 POL Adam Liszkiewicz
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
OKD
235 55806 POL Marta Piotrowska
POL Maciej Schiele
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
236 196348 POL Mateusz Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
237 183 POL Teresa Zawal
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
238 53617 POL Klara Piotrowska
POL Adam Strelau
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
239 178341 POL Wojciech Juszczak
KOŁOBRZESKA GRUPA REGATOWA
LAR M
240 56538 POL Natalia Kilar
POL Joanna Maćkowiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
241 24 POL Wiktoria Bazyli
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
242 117434 POL Maria Retecka
POL Mateusz GĄSIOROWSKI
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
243 1485 DEN Agnieszka Jankowiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
244 568571 POL Jan Macugowski
POL Jakub Kreft
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
420 M
245 119 POL Magda Winiarska
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E K
246 214217 POL Julia Rogalska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
247 2357 POL Antoni Sopata
POL Wiktor Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
29er M
248 193510 POL Maciej Iliński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
249 16 POL Maciej Pytliński
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
250 13 POL Witold Pytliński
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
251 4 POL RADOSŁAW DROŹDZIK
YACHT KLUB POLSKI BIELSKO
OKD
252 5636 POL Patryk Kosmalski
POL Bartosz Reiter
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
253 55956 POL Aleksander Hlebowicz
POL Adrian Manista
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
420 M
254 216104 ESP Szymon Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
255 2425 POL Antonina Olowiak
POL Magdalena Skórnóg
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29er K
256 215004 POL Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
257 209914 POL Dominik Masłoń
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
LAR M
258 168053 POL Olek Ponto
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
259 213309 POL Michał Paciorek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR M
260 56831 POL Nina Janowicz
POL Michał Jankowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
420 M
261 213514 POL Jakub Ławicki
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
262 165 POL Stanisław Wierczyński
POL Veronika Didenko
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
263 213141 POL Konstanty Sawicki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
264 190905 POL Stefan Marciniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR M
265 2272 POL Alicja Przybyłek
POL Hanna Wiszniowska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29er K
266 213331 POL Filip Oleszczyk
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
267 88 POL Iwo Reński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
268 58 POL Katarzyna Pic
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
269 2 POL Amelka Szpulak
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E K
270 217499 POL Filip Rajchert
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
271 215782 POL Tymoteusz Wysocki
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
272 197111 POL Kacper Stanisławski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
273 212212 POL Mateusz Hanke

LAR M
274 2963 POL Stanisław Radojewski
POL Alexander Ślusarczyk
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29er M
275 197117 POL Wiktoria Gołębiowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR OPEN
276 216615 POL Anna Trędowska
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR OPEN
277 193512 POL Iwo Gogołkiewicz
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
278 186226 POL Anna Gdaniec
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
LAR OPEN
279 212419 POL Dominik Śliwiński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
280 202655 POL Lena Cituk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
281 216599 POL MARIA SUCHOCKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
282 111111 POL JAN SUCHOCKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
283 197815 POL Piotr Hofman

LAR M
284 216732 POL Maja Szwejk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
Klasa: 29er Results as of 13:57 on September 12, 2021, Gdańsk, 10-12.09.2021 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 --- POL 2352 Katarzyna Wajdowska 2004 Leon Sapijaszko 2006 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 1.0 6.0 7.0 1.0 (14.0) 3.0 2.0 4.0 24.0
2 --- POL 2965 Magdalena Chyła 2003 Oliwia Jekiel 2003 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 2.0 1.0 2.0 9.0 2.0 (11.0) 6.0 5.0 27.0
3 --- POL 3101 Gustaw Kwiek 2006 Tomasz Santorowski 2003 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY (20.0 UFD) 13.0 5.0 2.0 5.0 1.0 1.0 1.0 28.0
4 Jr Mł. POL 3103 Maja Kwiek 2007 Marianna Gębicka 2006 F FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 3.0 2.0 6.0 5.0 (15.0) 7.0 4.0 2.0 29.0
5 --- POL 2357 Antoni Sopata 2003 Wiktor Borkowski 2006 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (14.0) 3.0 12.0 7.0 3.0 4.0 5.0 11.0 45.0
6 --- POL 2963 Stanisław Radojewski 2004 Alexander Ślusarczyk 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 11.0 8.0 1.0 8.0 10.0 10.0 (14.0) 3.0 51.0
7 Jr Mł. POL 3092 August Sobczak 2008 Krzysztof Królik 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / SAIL & SKI KL 5.0 14.0 8.0 3.0 12.0 2.0 9.0 (16.0) 53.0
8 --- POL 2964 Mateusz Gwóźdź 2005 Gustaw Miciński 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 10.0 11.0 (14.0) 4.0 7.0 13.0 3.0 7.0 55.0
9 --- POL 2795 Gerard Polaczyk 2003 Kacper Jaskuła 2003 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA / JACHT KLUB WIELKOP 4.0 4.0 (20.0 UFD) 6.0 4.0 16.0 15.0 8.0 57.0
10 Jr Mł. POL 2424 Zuzanna Zielińska 2006 Agata Gabrysiak 2006 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 7.0 7.0 4.0 13.0 8.0 (17.0) 8.0 13.0 60.0
11 Jr Mł. POL 2272 Alicja Przybyłek 2005 Hanna Wiszniowska 2005 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 12.0 10.0 (15.0) 11.0 11.0 6.0 11.0 6.0 67.0
12 Jr Mł. POL 2425 Antonina Olowiak 2006 Magdalena Skórnóg 2006 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 6.0 9.0 9.0 10.0 16.0 14.0 7.0 (18.0) 71.0
13 Jr Mł. POL 3091 Aleksander Daniszewski 2006 Borys Podumis 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 8.0 5.0 10.0 15.0 17.0 (19.0) 10.0 12.0 77.0
14 --- POL 2785 Pola Dzik 2004 Maja Woźnicka 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / SAIL & SKI KL 16.0 12.0 11.0 12.0 6.0 (18.0) 12.0 10.0 79.0
15 --- POL 296 Józef Krasowski 2009 Franciszek Borys 2003 M SAIL & SKI KLUB WARSZAWA / YACHT KLUB PO 9.0 15.0 16.0 14.0 9.0 8.0 (18.0) 17.0 88.0
16 --- POL 2606 Karolina Tomczyk 2004 Dominik Ilnicki 2005 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 13.0 17.0 3.0 (19.0) 18.0 9.0 16.0 15.0 91.0
17 --- POL 606 Miłosz Samek 2005 Bartosz Luśnia 2004 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 15.0 (18.0) 13.0 16.0 13.0 12.0 17.0 9.0 95.0
18 --- POL 2356 Zuzanna Widomska 2003 Kacper Walęga 2005 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 17.0 16.0 18.0 18.0 1.0 15.0 13.0 (19.0) 98.0
19 --- POL 279 Mikołaj Zmitrowicz 2003 Rodion Mushchinkin 2004 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 18.0 (20.0 RET) 17.0 17.0 19.0 5.0 19.0 14.0 109.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 19, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 420 Results as of 19:57 on September 12, 2021, Gdańsk, 10-12.09.2021 r.
Rank Fleet1 Fleet2 Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 Score
1 --- --- POL 56759 Karolina Cendrowska 2002 Zofia Korsak 2002 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (3.0) 1.0 1.0 2.0
2 J-ka --- POL 57082 Agnieszka Pawłowska 2003 Dominika Ołowiak 2004 F CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / YACHT KLUB PO 1.0 (2.0) 2.0 3.0
3 --- --- POL 5636 Patryk Kosmalski 2002 Bartosz Reiter 2000 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH (57.0 BFD) 3.0 3.0 6.0
4 J-ka Jr Mł. POL 57083 Ewa Lewandowska 2006 Julia Żmudzińska 2005 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 4.0 6.0 (25.0) 10.0
5 Jr --- POL 57066 Rafał Pogorzelski 2003 Filip Fajfer 2003 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / MIĘDZYSZKOLNY K 5.0 5.0 (8.0) 10.0
6 J-ka Jr Mł. POL 57045 Paulina Rutkowska 2005 Iga Wielczyk 2005 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA/SSW MOS Iława 6.0 (7.0) 6.0 12.0
7 --- --- POL 56146 Magdalena Jagiełło 2002 Nina Machowicz 2001 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / UCZ 11.0 (17.0) 4.0 15.0
8 Jr --- POL 57081 Ludwik Grzelak 2003 Tomasz Lewandowski 2003 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 7.0 10.0 (18.0) 17.0
9 J-ka Jr Mł. POL 56558 Dominika Fajdasz 2005 Hanna Gloeh 2005 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (15.0) 11.0 7.0 18.0
10 Jr Jr Mł. POL 56856 Pola Schmidt 2005 Tymon Kosobucki 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (16.0) 15.0 5.0 20.0
11 Jr --- POL 56528 Mateusz Gigielewicz 2005 Mikołaj Merkler 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 9.0 (18.0) 11.0 20.0
12 J-ka --- POL 56834 Emilia Roszkowska 2004 Gabriela Fajdasz 2007 F KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 8.0 13.0 (27.0) 21.0
13 J-ka --- POL 55663 Joanna Cymerman 2004 Małgorzata Górnisiewicz 2005 F KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 12.0 (16.0) 9.0 21.0
14 Jr Jr Mł. POL 54407 Michał Jaroszek 2006 Filip Lenart 2005 M --- 19.0 4.0 (26.0) 23.0
15 Jr Jr Mł. POL 56628 Jan Fuk 2006 Kacper Wojczulanis 2008 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / NAUTICUS FUNDAC (57.0 BFD) 8.0 17.0 25.0
16 Jr Jr Mł. POL 55651 Jeremi Dąbrowski 2005 Mikołaj Bazyli 2005 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC (30.0) 9.0 16.0 25.0
17 Jr Jr Mł. POL 56538 Natalia Kilar 2005 Maciej Maćkowiak 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 13.0 (24.0) 12.0 25.0
18 J-ka Jr Mł. POL 56797 Patrycja Kurpiewska 2005 Hanna Korsak 2006 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (57.0 BFD) 14.0 15.0 29.0
19 Jr Jr Mł. POL 55326 Karolina Gała 2005 Szymon Rozum 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 10.0 (28.0) 20.0 30.0
20 Jr Jr Mł. POL 56831 Nina Janowicz 2006 Michał Jankowski 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 17.0 (19.0) 14.0 31.0
21 Jr Jr Mł. POL 56370 Jakub Częczek 2006 Jakub Wąsikowski 2007 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 14.0 20.0 (31.0) 34.0
22 --- --- POL 5667 Mateusz Szweda 2002 Adrian Dubowski 2002 M SAILING LEGIA SP. Z O.O. / MIĘDZYSZKOLNY (57.0 BFD) 22.0 13.0 35.0
23 Jr --- POL 56858 Adam Turczynowicz 2005 Marcel Kurjańczyk 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (57.0 BFD) 29.0 10.0 39.0
24 Jr Jr Mł. POL 56627 Dominika Grala 2006 Patryk Chełkowski 2006 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (57.0 BFD) 12.0 30.0 42.0
25 Jr --- POL 55654 Mateusz Buło 2004 Aleksander Warno 2006 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 22.0 21.0 (28.0) 43.0
26 Jr --- POL 56702 Korneliusz Dębiak 2003 Filip Kurczewski 2003 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (57.0 BFD) 23.0 21.0 44.0
27 Jr --- POL 55956 Aleksander Hlebowicz 2004 Adrian Manista 2004 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 18.0 27.0 (41.0) 45.0
28 J-ka Jr Mł. POL 553 Lila Sochaj 2007 Olga Wietek 2008 F KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (57.0 BFD) 26.0 19.0 45.0
29 Jr Jr Mł. POL 54956 Radosław Parzych 2005 Kamil Jankowski 2005 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 24.0 (43.0) 22.0 46.0
30 Jr Jr Mł. POL 56329 Filip Sikorski 2006 Alicja Piątak 2006 M CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY / CENTRUM S 23.0 30.0 (39.0) 53.0
31 Jr Jr Mł. POL 55805 Kacper Janowicz 2006 Szymon Stencel 2005 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 26.0 (34.0) 29.0 55.0
32 J-ka Jr Mł. POL 55957 Liwia Liszkiewicz 2007 Aleksandra Kot 2005 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 25.0 31.0 (33.0) 56.0
33 Jr Jr Mł. POL 55954 Maksymilian Rybicki 2006 Wiktor Mielnik 2006 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 20.0 38.0 (45.0) 58.0
34 Jr Jr Mł. POL 56369 Jan Zamojski 2006 Michał Trafalski 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 2.0 (57.0 DSQ) 57.0 DSQ 59.0
35 Jr Jr Mł. POL 53108 Michał Szklarz 2005 Jan Borowiak 2005 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC (57.0 DSQ) 35.0 24.0 59.0
36 Jr Jr Mł. POL 55569 Jeremi Szczukowski 2006 Jakub Pietrzak 2005 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / MIEJSKI KLUB 21.0 39.0 (46.0) 60.0
37 Jr Jr Mł. POL 53617 Klara Piotrowska 2007 Adam Strelau 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 27.0 33.0 (40.0) 60.0
38 J-ka Jr Mł. POL 55955 Weronika Marszalik 2006 Amelia Kwiatkowska 2005 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (57.0 BFD) 40.0 23.0 63.0
39 Jr Jr Mł. POL 56857 Jan Macugowski 2005 Jakub Kreft 2007 M KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE 28.0 (52.0) 36.0 64.0
40 J-ka Jr Mł. POL 55953 Antonina Kiełbik 2007 Alicja Śmiecińska 2007 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 29.0 (37.0) 35.0 64.0
41 J-ka Jr Mł. POL 55139 Anna Chomont 2005 Matylda Ferenc 2007 F KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC / TOWARZYSTW 31.0 36.0 (38.0) 67.0
42 --- --- POL 52725 Tymon Sochaj 2007 Karolina Żurek 2001 M --- 33.0 (41.0) 37.0 70.0
43 Jr Jr Mł. POL 57079 Jakub Kaszewiak 2005 Magdalena Ostrowska 2005 M KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (57.0 DNF) 25.0 48.0 73.0
44 Jr Jr Mł. POL 56624 Miłosz Wyszyński 2006 Ewa Fabisiak 2007 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (57.0 DNF) 32.0 43.0 75.0
45 Jr --- POL 57170 Adam Chamier Cieminski 2004 Wiktor Pawłowski 2007 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 32.0 (48.0) 44.0 76.0
46 Jr --- POL 5538 Jakub Tomczynski 2004 Leon Przybyszewski 2005 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (57.0 BFD) 45.0 32.0 77.0
47 Jr --- POL 55806 Marta Piotrowska 2007 Maciej Schiele 2004 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (57.0 DNF) 46.0 34.0 80.0
48 Jr Jr Mł. POL 56676 Jakub Matwiejczyk 2007 Bartosz Osowski 2006 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 34.0 50.0 (51.0) 84.0
49 J-ka Jr Mł. POL 56530 Pola Kostuch 2006 Sara Browarczyk 2007 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (57.0 BFD) 42.0 42.0 84.0
50 Jr Jr Mł. POL 55565 Wiktor Przeździecki 2008 Jakub Roszkowski 2007 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (57.0 DNF) 44.0 49.0 93.0
51 Jr Jr Mł. POL 56141 Martyna Grzegorczyk 2008 Wiktor Radziej 2008 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (57.0 BFD) 49.0 47.0 96.0
52 J-ka --- POL 54949 Ewa Czapla 2005 Agnieszka Zadora 2004 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ (57.0 DNF) 47.0 50.0 97.0
53 Jr Jr Mł. POL 5653 Tymon Wiatrowski 2006 Paweł Werochowski 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (57.0 DNF) 51.0 53.0 104.0
54 Jr Jr Mł. POL 5360 Antoni Smagoń 2007 Wojciech Słomka 2006 M CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY (57.0 DNC) 53.0 52.0 105.0
55 Jr Jr Mł. POL 5600 Artur Radomski 2006 Michał Malinowski 2006 M --- 57.0 DNE (57.0 DNF) 57.0 DNF 114.0
55 Jr Jr Mł. POL 53600 Krzysztof Szczodrowski 2005 Antoni Szyca 2005 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / LUDOWY KLUB S (57.0 DNC) 57.0 DNC 57.0 DNC 114.0

Sailed: 3, Discards: 1, To count: 2, Entries: 56, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Europa Results as of 13:47 on September 12, 2021, Gdańsk, 10-12.09.2021 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 Score
1 --- POL 22 Jeremi Zimny 1994 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 (3.0) 2.0
2 --- POL 58 Katarzyna Pic 1987 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2.0 (4.0) 1.0 3.0
3 --- POL 87 Rafał Szubert 2002 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (8.0) 3.0 2.0 5.0
4 --- POL 128 Bartosz Miziewicz 2002 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (13.0) 2.0 8.0 10.0
5 --- POL 36 Joanna Małyszka 1997 F KLUB ŻEGLARSKI MEWA 5.0 5.0 (16.0) 10.0
6 --- POL 115 Agnieszka Kiełczewska 1970 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (7.0) 7.0 4.0 11.0
7 --- POL 70 Damian Sieczkowski 1974 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 3.0 (22.0) 10.0 13.0
8 J-ka POL 9 Anna Witczak 2004 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 4.0 (32.0) 11.0 15.0
9 --- NOR 404 Weronika Folmer 1999 F KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 6.0 (21.0) 9.0 15.0
10 --- POL 158 Jacek Woźny 2001 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA (17.0) 11.0 7.0 18.0
11 --- POL 176 Gabriela Zawal 2002 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 11.0 10.0 (19.0) 21.0
12 --- POL 148 Borys Boratyński 1966 M JACHT KLUB KOSZALIN 16.0 6.0 (18.0) 22.0
13 --- POL 96 Zofia Derwich 2002 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 (13.0) 13.0 22.0
14 --- POL 85 Joanna Kiełczewska 2003 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 18.0 (19.0) 5.0 23.0
15 --- NED 755 Sylwester Bączek 1984 M JACHT KLUB KOSZALIN (44.0 DNC) 18.0 6.0 24.0
16 --- POL 61 Szymon Ruban 1978 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (44.0 UFD) 8.0 17.0 25.0
17 J-ka POL 183 Teresa Zawal 2004 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 15.0 12.0 (23.0) 27.0
18 Jr POL 143 Leon Dura 2004 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 (20.0) 14.0 28.0
19 J-ka DEN 1485 Agnieszka Jankowiak 2005 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (32.0) 9.0 20.0 29.0
20 J-ka POL 41 Alicja Helena Siputa 2005 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 19.0 (31.0) 12.0 31.0
21 --- POL 129 Jan Sikorski 2001 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 (29.0) 22.0 34.0
22 Jr POL 52 Filip -Antoni Pańczyszyn 2007 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 20.0 (26.0) 15.0 35.0
23 Jr POL 103 Michał Sitko 2004 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (44.0 UFD) 16.0 21.0 37.0
24 --- POL 91 Jacek Baryła 1961 M JACHT KLUB KOSZALIN (26.0) 14.0 24.0 38.0
25 J-ka DEN 1721 Aleksandra Sikorska 2005 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 10.0 (30.0) 29.0 39.0
26 Jr POL 16 Maciej Pytliński 2005 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (28.0) 17.0 27.0 44.0
27 --- POL 149 Marcin Staniewicz 2002 M JACHT KLUB KOSZALIN (35.0) 15.0 30.0 45.0
28 Jr POL 138 Bartosz Leżała 2006 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 25.0 28.0 (41.0) 53.0
29 --- POL 107 Aleksandra Kaczmarek 1995 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 29.0 25.0 (34.0) 54.0
30 Jr POL 159 Jan Pachla 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 21.0 34.0 (36.0) 55.0
31 J-ka POL 71 Laura Tomikowska 2004 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (44.0 UFD) 23.0 32.0 55.0
32 Jr POL 13 Witold Pytliński 2007 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 27.0 (40.0) 28.0 55.0
33 Jr POL 7 Jakub Bendowski 2009 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 33.0 24.0 (37.0) 57.0
34 Jr POL 108 Adam Langner 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 31.0 (37.0) 26.0 57.0
35 J-ka POL 127 Eliza Kałużna 2008 F JACHT KLUB KOSZALIN 30.0 27.0 (33.0) 57.0
36 J-ka POL 24 Wiktoria Bazyli 2007 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 23.0 (35.0) 35.0 58.0
37 --- POL 1766 Antoni Krzyżaniak 2003 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (44.0 UFD) 33.0 25.0 58.0
38 Jr DEN 70 Przemysław Gumieniczek 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 22.0 (41.0) 39.0 61.0
39 J-ka POL 119 Magda Winiarska 2006 F YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 24.0 (42.0) 40.0 64.0
40 J-ka POL 4 Zosia Jasniewicz 2007 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 34.0 (38.0) 38.0 72.0
41 J-ka POL 65 Barbara Bartkowiak 2008 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (44.0 DNF) 43.0 31.0 74.0
42 --- POL 51 Kacper Kaczmarek 1991 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (44.0 UFD) 36.0 43.0 79.0
43 J-ka POL 2 Amelka Szpulak 2006 F YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (44.0 UFD) 39.0 42.0 81.0

Sailed: 3, Discards: 1, To count: 2, Entries: 43, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Hobie Cat 16 Results as of 14:07 on September 12, 2021, Gdańsk, 10-12.09.2021 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 Jr POL 117474 Max Berliński 2006 Marcel Bisewski 2005 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 1.0 (8.0 UFD) 3.0 2.0 3.0 1.0 3.0 3.0 16.0
2 Jr POL 77777 Iga Saj 2005 Maksymilian Nadolski 2005 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 4.0 (8.0 UFD) 1.0 3.0 2.0 6.0 1.0 1.0 18.0
3 Jr POL 115092 Oliwier Kozłowski 2009 Mikołaj Figura 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 (5.0) 2.0 1.0 5.0 2.0 2.0 4.0 18.0
4 Jr POL 117434 Maria Retecka 2005 Mateusz Gąsiorowski 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 5.0 1.0 4.0 5.0 (6.0) 4.0 4.0 2.0 25.0
5 --- POL 108975 Zuzanna Tarnawska 2002 Tobiasz Ginda 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (6.0) 2.0 6.0 4.0 1.0 3.0 5.0 5.0 26.0
6 Jr POL 109617 Franciszek Wołyniec 2006 Jarosław Stella 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 3.0 5.0 6.0 4.0 5.0 (7.0) 6.0 32.0
7 Jr POL 107206 Antek Reszka 2009 Olga Stella 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (7.0) 4.0 7.0 7.0 7.0 7.0 6.0 7.0 45.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 Results as of 16:28 on September 12, 2021, Gdańsk, 10-12.09.2021 r.
Rank Fleet1 Fleet2 Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Score
1 Jr --- POL 213355 Przemysław Machowski M 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1.0 1.0 (8.0) 2.0
2 Jr Jr Mł. POL 192583 Jacek Kalinowski M 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 (8.0) 1.0 3.0
3 Jr --- POL 215529 Wiktor Robaczewski M 2003 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (9.0) 3.0 2.0 5.0
4 Jr --- POL 217499 Filip Rajchert M 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 3.0 (4.0) 2.0 5.0
5 Jr --- POL 191191 Filip Miłoszewski M 2003 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 1.0 (25.0) 6.0 7.0
6 Jr Jr Mł. POL 215782 Tymoteusz Wysocki M 2005 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (8.0) 2.0 8.0 10.0
7 Jr --- POL 214812 Oskar Ponto M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 6.0 (33.0) 10.0
8 Jr --- POL 212419 Dominik Śliwiński M 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 5.0 (33.0) 5.0 10.0
9 Jr Jr Mł. POL 208738 Marek Szczepankowski M 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 4.0 7.0 (30.0) 11.0
10 --- --- POL 213144 Laura Szulc F 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 (27.0) 5.0 11.0
11 --- --- POL 213328 Lilly May Niezabitowska F 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB (72.0 DNC) 11.0 1.0 12.0
12 --- --- POL 212212 Mateusz Hanke M 1993 --- 2.0 (51.0) 10.0 12.0
13 Jr --- POL 217484 Leon Gniadek M 2004 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (7.0) 6.0 6.0 12.0
14 Jr --- POL 190905 Stefan Marciniak M 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (20.0) 11.0 3.0 14.0
15 --- --- POL 210947 Dominika Raszka F 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 6.0 8.0 (35.0) 14.0
16 Jr --- POL 212205 Filip Kapała M 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 5.0 (29.0) 10.0 15.0
17 Jr --- POL 205645 Jan Krawczyk M 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 (19.0) 7.0 15.0
18 Jr --- POL 203021 Maciej Panaś M 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 3.0 (14.0) 16.0
19 --- --- POL 11 Maksymilian Cymerman M 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (42.0) 4.0 15.0 19.0
20 Jr --- POL 216603 Tomasz Bendlewski M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (12.0) 7.0 12.0 19.0
21 --- J-ka Mł. POL 218212 Natalia Nadrzewia F 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 18.0 2.0 (32.0) 20.0
22 --- --- POL 213514 Jakub Ławicki M 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 10.0 (30.0) 11.0 21.0
23 Jr --- POL 210789 Stanisław Konarzewski M 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 17.0 5.0 (43.0) 22.0
24 --- --- POL 197541 Klara Sobczak F 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 (19.0) 15.0 22.0
25 Jr Jr Mł. POL 209036 Maciej Cymerman M 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE 3.0 (25.0) 20.0 23.0
26 --- --- POL 209552 Tadeusz Kubiak M 1994 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 19.0 (22.0) 4.0 23.0
27 Jr --- POL 218379 Maksymilian Burdziej M 2003 CENTRUM ŻEGLARSKIE 21.0 (32.0) 3.0 24.0
28 Jr --- POL 210002 Bartosz Andrzejak M 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 20.0 (30.0) 4.0 24.0
29 --- --- POL 197117 Wiktoria Gołębiowska F 2000 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (72.0 DNC) 1.0 24.0 25.0
30 Jr Jr Mł. POL 216581 Jan Pacheco-Śledź M 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (37.0) 9.0 17.0 26.0
31 Jr Jr Mł. POL 218531 Oskar Sawicki M 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE 18.0 (22.0) 9.0 27.0
32 Jr --- POL 19711 Adam Sokołowski M 2003 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (30.0) 14.0 13.0 27.0
33 --- --- POL 214217 Julia Rogalska F 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 14.0 13.0 (23.0) 27.0
34 --- --- POL 213141 Konstanty Sawicki M 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 9.0 (45.0) 19.0 28.0
35 --- --- POL 197111 Kacper Stanisławski M 2000 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (24.0) 10.0 18.0 28.0
36 Jr Jr Mł. POL 216546 Antoni Nazimek M 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 11.0 (18.0) 17.0 28.0
37 --- --- POL 214225 Amelia Dziąba F 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (30.0) 13.0 16.0 29.0
38 Jr Jr Mł. POL 214835 Kacper Dybiec M 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 15.0 15.0 (19.0) 30.0
39 --- --- POL 204343 Nawojka Ślusarska F 2003 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 15.0 15.0 (38.0) 30.0
40 Jr --- POL 210007 Igor Barcikowski M 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 14.0 (24.0) 18.0 32.0
41 --- J-ka Mł. POL 216599 Maria Suchocka F 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (38.0) 24.0 9.0 33.0
42 Jr --- POL 211312 Michał Gonciarz M 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 21.0 12.0 (51.0) 33.0
43 --- --- POL 210221 Kinga Brzóska F 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 11.0 23.0 (28.0) 34.0
44 --- --- POL 218947 Julia Szymczak F 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 16.0 18.0 (27.0) 34.0
45 Jr Jr Mł. POL 192680 Michał Grzesiek M 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 24.0 (35.0) 11.0 35.0
46 Jr Jr Mł. POL 214767 Filip Olszewski M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 13.0 (36.0) 22.0 35.0
47 --- J-ka Mł. POL 215171 Adelina Wietki F 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 19.0 16.0 (21.0) 35.0
48 Jr Jr Mł. POL 207855 Iwo Barański M 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 29.0 (72.0 DNC) 7.0 36.0
49 --- --- POL 207291 Alicja Spruch F 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 10.0 (46.0) 26.0 36.0
50 Jr Jr Mł. POL 180714 Julian Podwalski M 2005 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (52.0) 20.0 16.0 36.0
51 Jr --- POL 197949 Igor Haufa M 2003 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (33.0) 9.0 29.0 38.0
52 Jr --- POL 214823 Andrzej Nowakowski M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (39.0) 26.0 12.0 38.0
53 --- --- POL 212958 Natalia Borusińska F 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE (32.0) 16.0 25.0 41.0
54 --- --- POL 213850 Maria Prus-Głowacka F 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (31.0) 29.0 13.0 42.0
55 Jr Jr Mł. POL 207655 Igor Mirowski M 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 25.0 17.0 (31.0) 42.0
56 Jr Jr Mł. POL 215952 Hubert Roszyk M 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 17.0 (43.0) 26.0 43.0
57 Jr --- POL 195867 Karol Głąbik M 2003 LOK KLUB WODNY GARLAND 34.0 10.0 (44.0) 44.0
58 --- J-ka Mł. POL 200887 Wanda Szylińska F 2005 CENTRUM ŻEGLARSKIE 40.0 5.0 (72.0 BFD) 45.0
59 Jr Jr Mł. POL 104311 Jakub Kluk M 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 16.0 (58.0) 30.0 46.0
60 Jr Jr Mł. POL 194897 Rafał Balicki M 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 22.0 (49.0) 25.0 47.0
61 Jr --- ESP 211522 Jakub Wiedeheft M 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 28.0 (44.0) 20.0 48.0
62 Jr Jr Mł. POL 215781 Szymon Maruszczak M 2005 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 27.0 26.0 (37.0) 53.0
63 Jr --- POL 215004 Antoni Borkowski M 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 32.0 (40.0) 22.0 54.0
64 Jr --- POL 214801 Maciej Reck M 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 35.0 20.0 (58.0) 55.0
65 Jr Jr Mł. POL 212511 Jan Michał Karnowski M 2006 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (49.0) 21.0 34.0 55.0
66 Jr Jr Mł. POL 213549 Miłosz Michalak M 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 25.0 31.0 (45.0) 56.0
67 Jr --- POL 196348 Mateusz Balicki M 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (54.0) 28.0 29.0 57.0
68 Jr Jr Mł. POL 178341 Wojciech Juszczak M 2005 KOŁOBRZESKA GRUPA REGATOWA (60.0) 12.0 46.0 58.0
69 Jr --- POL 19186 David Goetz M 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (72.0 DNC) 21.0 37.0 58.0
70 Jr Jr Mł. POL 212961 Kacper Bąk M 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (44.0) 35.0 24.0 59.0
71 Jr Jr Mł. POL 202449 Piotr Flieger M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 12.0 (51.0) 48.0 60.0
72 --- J-ka Mł. POL 217825 Zofia Wojcik F 2005 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 27.0 (45.0) 33.0 60.0
73 --- --- POL 188235 Piotr Jóźwiak M 2001 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 38.0 (41.0) 23.0 61.0
74 Jr Jr Mł. POL 192638 Igor Rudek M 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 26.0 (42.0) 36.0 62.0
75 --- J-ka Mł. POL 212046 Aleksandra Borucka F 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 36.0 (38.0) 27.0 63.0
76 Jr --- POL 193510 Maciej Iliński M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (53.0) 50.0 14.0 64.0
77 Jr Jr Mł. POL 200984 Michał "Kornik" Skawiński M 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (72.0 DNC) 44.0 21.0 65.0
78 Jr --- POL 197815 Piotr Hofman M 2003 --- 28.0 37.0 (43.0) 65.0
79 Jr --- POL 168053 Olek Ponto M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (47.0) 34.0 31.0 65.0
80 Jr Jr Mł. ESP 216104 Szymon Gąsiorowski M 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 23.0 (72.0 DNC) 44.0 67.0
81 Jr Jr Mł. POL 191837 Kamil Stemplewski M 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 39.0 28.0 (51.0) 67.0
82 --- J-ka Mł. POL 213207 Julia Wróblewska F 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 29.0 38.0 (52.0) 67.0
83 --- --- POL 218888 Aleksandra Mac F 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 36.0 31.0 (54.0) 67.0
84 Jr Jr Mł. POL 208153 Krzysztof Olejnik M 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 33.0 34.0 (38.0) 67.0
85 Jr Jr Mł. POL 201940 Jakub Trojnar M 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 51.0 17.0 (64.0) 68.0
86 Jr Jr Mł. POL 213331 Filip Oleszczyk M 2005 CENTRUM ŻEGLARSKIE 34.0 (41.0) 34.0 68.0
87 Jr Jr Mł. POL 32 Tymon Gajdziński M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.0 48.0 (58.0) 70.0
88 --- --- POL 213309 Michał Paciorek F 1969 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (48.0) 23.0 48.0 71.0
89 --- --- POL 6 Julia Szotyńska F 2004 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (46.0) 43.0 28.0 71.0
90 Jr --- POL 212206 Karol Eriksson M 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (48.0) 32.0 39.0 71.0
91 Jr --- POL 213075 Tymoteusz Walicki M 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (72.0 BFD) 14.0 60.0 74.0
92 --- --- POL 216615 Anna Trędowska F 2002 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 43.0 (72.0 DNC) 32.0 75.0
93 --- J-ka Mł. POL 210786 Natalia Chojnowska F 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (50.0) 40.0 35.0 75.0
94 Jr Jr Mł. POL 217493 Jakub Rzeszotek M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (72.0 BFD) 36.0 40.0 76.0
95 Jr Jr Mł. POL 88 Iwo Reński M 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 26.0 (55.0) 52.0 78.0
96 Jr Jr Mł. POL 211111 Patryk Furmanek M 2005 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 45.0 33.0 (50.0) 78.0
97 --- --- POL 214348 Mariusz Kowalewski M 1967 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 23.0 56.0 (61.0) 79.0
98 Jr Jr Mł. POL 197721 Teodor Kasprzyk M 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 35.0 46.0 (49.0) 81.0
99 Jr Jr Mł. POL 205216 Mateusz Narloch M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 56.0 27.0 (72.0 BFD) 83.0
100 --- --- POL 208653 Paweł Kundzier M 1981 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 37.0 (50.0) 47.0 84.0
101 Jr --- POL 208169 Marcin Pietrzak M 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 45.0 (47.0) 39.0 84.0
102 Jr Jr Mł. POL 215527 Bartosz Bilicki M 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 43.0 (47.0) 41.0 84.0
103 --- --- POL 210788 Laura Banach F 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (44.0) 42.0 42.0 84.0
104 Jr Jr Mł. POL 180716 Szymon Janiak M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 50.0 (65.0) 36.0 86.0
105 Jr Jr Mł. POL 216556 Franek Kotlarek M 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (72.0 BFD) 37.0 50.0 87.0
106 --- J-ka Mł. POL 202655 Lena Cituk F 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 31.0 57.0 (63.0) 88.0
107 Jr Jr Mł. POL 216121 Kacper Rodziewicz M 2005 KOŁOBRZESKA GRUPA REGATOWA (57.0) 48.0 41.0 89.0
108 --- J-ka Mł. POL 209038 Alicja Akulicz F 2006 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 41.0 (52.0) 49.0 90.0
109 Jr --- POL 186221 Bogusz Tłok M 2004 MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAJNA W SĘ 52.0 39.0 (72.0 DNC) 91.0
110 Jr --- POL 203114 Bartosz Dąbrowski M 2004 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 49.0 (54.0) 42.0 91.0
111 --- --- POL 194843 Michał Szymaszek M 1995 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 47.0 (49.0) 46.0 93.0
112 --- J-ka Mł. POL 216732 Maja Szwejk F 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 46.0 (60.0) 47.0 93.0
113 Jr --- POL 203062 Paweł Gerłachowski M 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 40.0 (59.0) 54.0 94.0
114 --- J-ka Mł. POL 180752 Aleksandra Długołęcka F 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 58.0 39.0 (60.0) 97.0
115 Jr Jr Mł. POL 185312 Konstantyn Podwojski M 2005 LOK KLUB WODNY GARLAND 42.0 (62.0) 57.0 99.0
116 Jr --- POL 210244 Szymon Oleksiuk M 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 61.0 (72.0 RET) 40.0 101.0
117 Jr Jr Mł. POL 111111 Jan Suchocki M 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 41.0 63.0 (72.0 DNC) 104.0
118 Jr Jr Mł. POL 173475 Jakub Piesiewicz M 2005 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (59.0) 52.0 56.0 108.0
119 Jr --- POL 183118 Maciej Gomulski M 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 56.0 53.0 (57.0) 109.0
120 --- --- POL 199296 Krystian Nawrat M 1961 LOK KLUB WODNY GARLAND 55.0 (57.0) 56.0 111.0
121 Jr Jr Mł. POL 209471 Kajetan Linow M 2007 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 53.0 (66.0) 59.0 112.0
122 Jr --- POL 204311 Paweł Sikora M 2004 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 51.0 62.0 (65.0) 113.0
123 Jr Jr Mł. POL 210571 Tymoteusz Mika M 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 58.0 (60.0) 55.0 113.0
124 --- J-ka Mł. POL 206497 Weronika Maciejczuk F 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 55.0 (59.0) 59.0 114.0
125 --- J-ka Mł. POL 20681 Marta Chomik F 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (63.0) 53.0 63.0 116.0
126 Jr Jr Mł. POL 186236 Cezary Popielski M 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (66.0) 61.0 55.0 116.0
127 --- J-ka Mł. POL 214702 Natalia Burczyńska F 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (72.0 RET) 72.0 DNC 45.0 117.0
128 --- --- POL 218786 Kacper Radzikowski M 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (65.0) 64.0 53.0 117.0
129 --- --- POL 206823 Tomasz Nitka M 1987 LOK KLUB WODNY GARLAND 65.0 (69.0) 53.0 118.0
130 --- --- POL 19 Zuzanna Rodzeń F 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 54.0 64.0 (68.0) 118.0
131 Jr Jr Mł. POL 209914 Dominik Masłoń M 2005 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ (64.0) 56.0 62.0 118.0
132 Jr Jr Mł. POL 190984 Szymon Małachowski M 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 60.0 58.0 (61.0) 118.0
133 Jr Jr Mł. POL 163872 Mikołaj Kmin M 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (72.0 BFD) 54.0 65.0 119.0
134 Jr Jr Mł. POL 160406 Daniel Śmiałowski M 2007 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 57.0 (72.0 DNC) 64.0 121.0
135 Jr Jr Mł. POL 193512 Iwo Gogołkiewicz M 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE 62.0 61.0 (69.0) 123.0
136 Jr Jr Mł. POL 186836 Jan Melzer M 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (64.0) 63.0 62.0 125.0
137 Jr Jr Mł. POL 192834 Dominik Konieczny M 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 59.0 (67.0) 67.0 126.0
138 Jr --- POL 214216 Hubert Maczyszyn M 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (72.0 DNC) 55.0 72.0 DNC 127.0
139 Jr Jr Mł. POL 201561 Andrzej Pochopień M 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 61.0 (68.0) 66.0 127.0
140 --- --- POL 186226 Anna Gdaniec F 2004 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 62.0 66.0 (67.0) 128.0
141 Jr --- POL 210943 Dawid Werner M 2004 CENTRUM ŻEGLARSKIE 63.0 65.0 (66.0) 128.0

Sailed: 3, Discards: 1, To count: 2, Entries: 141, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Nacra15 Results as of 13:56 on September 12, 2021, Gdańsk, 10-12.09.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 164 Szymon Cierzan 2004 Pola Szadziul 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 7.0
2 POL 27 Zuzanna Tomaszewska 2006 Kacper Barszczyk 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (2.0) 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 14.0
3 POL 165 Stanisław Wierczyński 2004 Veronika Didenko 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (3.0) 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 21.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: OK Dinghy Results as of 13:44 on September 12, 2021, Gdańsk, 10-12.09.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 Score
1 POL 1 Tomasz Gaj 1967 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 1.0 (3.0) 1.0 2.0
2 POL 777 Michał Strumnik 1983 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING (3.0) 1.0 3.0 4.0
3 POL 44 Przemysław Droździk 1974 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 2.0 2.0 (4.0) 4.0
4 POL 17 Jarosław Radzki 1969 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI (13.0 NSC) 4.0 2.0 6.0
5 POL 7 Marek Bernat 1962 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI (13.0 NSC) 6.0 5.0 11.0
6 POL 4 Radosław Droździk 1967 YACHT KLUB POLSKI BIELSKO (13.0 NSC) 5.0 6.0 11.0
7 POL 21 Waldemar Czyż 1955 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 4.0 (8.0) 8.0 12.0
8 POL 674 Lesław Gondek 1962 LOK KLUB WODNY GARLAND 5.0 (10.0) 9.0 14.0
9 POL 3 Robert Głowacki 1968 --- (7.0) 7.0 7.0 14.0
10 POL 77 Adam Jankowski 1973 --- 6.0 (11.0) 10.0 16.0
11 POL 41 Adam Liszkiewicz 1962 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (13.0 NSC) 9.0 11.0 20.0
12 POL 27 Maciej Karnacewicz 1977 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (13.0 DNC) 12.0 12.0 24.0

Sailed: 3, Discards: 1, To count: 2, Entries: 12, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Mistrzostwa Polski
2021

...
  • 2021-09-24 - 2021-09-26
Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich (MP cz.2)

kl. 470, F, ILCA 6, ILCA 7, 49er, 49erFX, Nacra 17

Więcej
...
  • 2021-09-10 - 2021-09-12
Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich (MP cz.1)

kl. 420, E, OKD, HC16, 29, N15, LARM, LAR OPEN

Więcej
...
  • 2021-09-08 - 2021-09-09
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. ILCA 4 U16, ILCA 6 U17, ILCA 6 U19, ILCA 7 U19

Więcej