Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. ILCA 4 U16, ILCA 6 U17, ILCA 6 U19, ILCA 7 U19

2021-09-09 16:46:26

Komunikat organizatora

Zakończenie regat o godz.17.30 przed slipem NCŻ.

2021-09-08 19:46:48

Komunikat nr 2

Plan startów na dzień 09.09.2021 r. w załączniku.

pobierz

2021-09-08 10:49:03

Lista startowa klasy ILCA7 U19

pobierz

2021-09-08 10:48:33

Lista startowa klasy ILCA6 U19 MEN

pobierz

2021-09-08 10:48:15

Lista startowa klasy ILCA6 U19 WOMEN

pobierz

2021-09-08 10:47:54

Lista startowa klasy ILCA6 U17 GIRLS

pobierz

2021-09-08 10:47:28

Lista startowa klasy ILCA6 U17 BOYS

pobierz

2021-09-08 10:47:04

Lista startowa klasy ILCA4 U16 BOYS

pobierz

2021-09-08 10:46:41

Lista startowa klasy ILCA4 U16 GIRLS

pobierz

2021-09-08 10:22:34

Komunikat nr 1

Zmiana punktu 4.2 Instrukcji Żeglugi

Sygnały podawane na brzegu będą wystawiane na maszcie sygnałowym znajdującym się na terenie AZS COSA Gdańsk (obok Hotelu Galion).

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2021-09-08
Las. 4.7 Chł.
Laser 4.7 Chłopców
Male < 15 lat 160.00 PLN
Las. 4.7 Dz.
Laser 4.7 Dziewcząt
Female < 15 lat 160.00 PLN
LAR M
Laser Radial Boys
Male < 16 lat 160.00 PLN
LAR F
Laser Radial Girls
Female < 16 lat 160.00 PLN
LAR K
Laser Radial Kobiet
Female < 18 lat 160.00 PLN
LAR M
Laser Radial Mężczyzn
Male < 18 lat 160.00 PLN
LAS
Laser Standard
Male < 18 lat 160.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 183127 POL Michalina Pawelczyk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Dz.
2 190828 POL Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Las. 4.7 Dz.
3 216581 POL Jan Pacheco-Śledź
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
4 213207 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Dz.
5 214767 POL Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
6 207349 POL Danuta Grudzień
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
Las. 4.7 Dz.
7 200887 POL Wanda Szylińska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR F
8 180752 POL Aleksandra Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR F
9 213328 POL Lilly May Niezabitowska
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
10 204311 POL Jakub Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
11 217130 POL Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Las. 4.7 Dz.
12 210788 POL Stanisław Konarzewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
13 217825 POL Zofia Wojcik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAR F
14 191191 POL Filip Miłoszewski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
15 214702 POL Natalia Burczyńska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAR F
16 217922 POL Igor Kuczys
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
17 210002 POL Bartosz Andrzejak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
18 211218 POL Igor Rudek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
19 213549 POL Miłosz Michalak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
20 212419 POL Dominik Śliwiński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
21 167931 POL Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
22 209024 POL Gita van der Voort
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Dz.
23 203021 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
24 210786 POL Natalia Chojnowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR F
25 218888 POL Aleksandra Mac
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
26 197541 POL KLARA SOBCZAK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
27 216599 POL MARIA SUCHOCKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Dz.
28 204343 POL Nawojka Ślusarska
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAR K
29 181181 POL Oskar Sawicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
Las. 4.7 Chł.
30 217484 POL Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR M
31 205645 POL Jan Krawczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
32 202449 POL Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
33 216935 POL Hanna Koczar
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR K
34 218370 POL Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
35 196348 POL Rafał Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
36 202671 POL Hanna Słyk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR F
37 207574 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
38 194966 POL Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
39 201122 POL Róża Stolarska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR F
40 218212 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
LAR F
41 214812 POL Oskar Ponto
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR M
42 213850 POL Maria Prus-Głowacka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR K
43 205216 POL Mateusz Narloch
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
44 196045 POL Maciej Cymerman
CENTRUM ŻEGLARSKIE
Las. 4.7 Chł.
45 206817 POL Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
Las. 4.7 Chł.
46 214218 POL Jan Melzer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
47 205646 POL Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
48 208738 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
49 218379 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR M
50 213355 POL Przemysław Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
51 216546 POL Antoni Nazimek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR M
52 201835 POL Wiktoria Harnasz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR F
53 197724 POL Filip Jarosiewicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
54 214225 POL Amelia Dziąba
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
55 210244 POL Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAS
56 214216 POL Hubert Maczyszyn
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
57 215006 POL Tomasz Trajnowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
58 215004 POL Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAS
59 213354 POL Weronika Maciejczuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Dz.
60 215952 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR M
61 191117 POL Michał Krasodomski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAS
62 210947 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
63 213144 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
64 211117 POL Filip Rajchert
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAS
65 215267 POL Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Las. 4.7 Chł.
66 215781 POL Szymon Maruszczak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
67 215952 POL Alicja Akulicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
68 218947 POL Julia Szymczak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
69 215782 POL Tymoteusz Wysocki
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
LAR M
70 214801 POL Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAS
71 208153 POL Krzysztof Olejnik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
72 197815 POL Adelina Wietki
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR F
Klasa: ILCA4 U16 BOYS Results as of 15:29 on September 9, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 08-09.09.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 205646 Maksymilian Kruczyński 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 1.0 5.0 (8.0) 7.0 1.0 1.0 15.0
2 POL 207574 Jacek Kalinowski 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 3.0 5.0 2.0 (8.0) 2.0 16.0
3 POL 211218 Igor Rudek 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (10.0) 6.0 1.0 6.0 4.0 4.0 21.0
4 POL 197724 Filip Jarosiewicz 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 6.0 (9.0) 3.0 3.0 2.0 8.0 22.0
5 POL 206817 Michał "Kornik" Skawiński 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 7.0 4.0 (9.0) 1.0 6.0 6.0 24.0
6 POL 196348 Rafał Balicki 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (9.0) 2.0 4.0 8.0 3.0 9.0 26.0
7 POL 181181 Oskar Sawicki 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE 2.0 7.0 6.0 (9.0) 9.0 3.0 27.0
8 POL 196045 Maciej Cymerman 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE 3.0 8.0 2.0 5.0 (10.0) 10.0 28.0
9 POL 215267 Iwo Barański 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 8.0 1.0 (10.0) 10.0 5.0 5.0 29.0
10 POL 216581 Jan Pacheco-Śledź 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 5.0 (10.0) 7.0 4.0 7.0 7.0 30.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA4 U16 GIRLS Results as of 15:29 on September 9, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 08-09.09.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 207349 Danuta Grudzień 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 5.0 4.0 1.0 1.0 4.0 (8.0) 15.0
2 POL 213207 Julia Wróblewska 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 3.0 2.0 3.0 4.0 (6.0) 3.0 15.0
3 POL 209024 Gita van der Voort 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 1.0 3.0 5.0 2.0 (7.0) 6.0 17.0
4 POL 183127 Michalina Pawelczyk 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 8.0 1.0 6.0 (9.0) 1.0 2.0 18.0
5 POL 217130 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 4.0 (5.0) 2.0 3.0 5.0 4.0 18.0
6 POL 167931 Zofia Pospieszna 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 6.0 (9.0) 4.0 7.0 3.0 1.0 21.0
7 POL 216599 Maria Suchocka 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2.0 (10.0) 8.0 8.0 2.0 9.0 29.0
8 POL 213354 Weronika Maciejczuk 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 7.0 6.0 (10.0) 6.0 10.0 5.0 34.0
9 POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 9.0 7.0 9.0 5.0 8.0 (10.0) 38.0
10 POL 215952 Alicja Akulicz 2006 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (10.0) 8.0 7.0 10.0 9.0 7.0 41.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 U17 BOYS Results as of 15:29 on September 9, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 08-09.09.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 204311 Jakub Kluk 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 3.0 (5.0) 2.0 3.0 2.0 5.0 15.0
2 POL 215952 Hubert Roszyk 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 1.0 2.0 (10.0) 1.0 4.0 10.0 18.0
3 POL 216546 Antoni Nazimek 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 5.0 7.0 3.0 4.0 (9.0) 3.0 22.0
4 POL 213549 Miłosz Michalak 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (8.0) 1.0 6.0 7.0 3.0 6.0 23.0
5 POL 214767 Filip Olszewski 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2.0 4.0 4.0 5.0 (8.0) 8.0 23.0
6 POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 6.0 (10.0) 7.0 2.0 5.0 4.0 24.0
7 POL 215782 Tymoteusz Wysocki 2005 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 4.0 (9.0) 1.0 6.0 7.0 7.0 25.0
8 POL 208738 Marek Szczepankowski 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (9.0) 6.0 9.0 9.0 1.0 1.0 26.0
9 POL 202449 Piotr Flieger 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (10.0) 8.0 8.0 8.0 6.0 2.0 32.0
10 POL 208153 Krzysztof Olejnik 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 7.0 3.0 5.0 (10.0) 10.0 9.0 34.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 U17 GIRLS Results as of 15:30 on September 9, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 08-09.09.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 1.0 1.0 2.0 (3.0) 2.0 2.0 8.0
2 POL 214702 Natalia Burczyńska 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 2.0 (5.0) 3.0 5.0 1.0 3.0 14.0
3 POL 217825 Zofia Wojcik 2005 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW (7.0) 3.0 4.0 2.0 6.0 1.0 16.0
4 POL 197815 Adelina Wietki 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 3.0 2.0 (6.0) 4.0 4.0 5.0 18.0
5 POL 200887 Wanda Szylińska 2005 CENTRUM ŻEGLARSKIE 6.0 (9.0) 1.0 8.0 3.0 6.0 24.0
6 POL 210786 Natalia Chojnowska 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (10.0) 4.0 7.0 7.0 7.0 4.0 29.0
7 POL 202671 Hanna Słyk 2005 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 4.0 (11.0 OCS) 8.0 1.0 10.0 8.0 31.0
8 POL 201835 Wiktoria Harnasz 2005 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 5.0 7.0 (9.0) 9.0 5.0 7.0 33.0
9 POL 180752 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (9.0) 8.0 5.0 6.0 8.0 9.0 36.0
10 POL 201122 Róża Stolarska 2005 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 8.0 6.0 (11.0 DNF) 10.0 9.0 10.0 43.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 U19 MEN Results as of 16:22 on September 9, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 08-09.09.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 191191 Filip Miłoszewski 2003 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 1.0 4.0 3.0 2.0 5.0 1.0 (8.0) 16.0
2 POL 213355 Przemysław Machowski 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (6.0) 3.0 4.0 3.0 1.0 4.0 1.0 16.0
3 POL 217484 Leon Gniadek 2004 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 3.0 (9.0) 2.0 5.0 9.0 2.0 4.0 25.0
4 POL 203021 Maciej Panaś 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 (7.0) 6.0 7.0 3.0 5.0 25.0
5 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 5.0 (10.0) 6.0 4.0 3.0 5.0 2.0 25.0
6 POL 218379 Maksymilian Burdziej 2003 CENTRUM ŻEGLARSKIE (10.0) 6.0 5.0 1.0 2.0 10.0 7.0 31.0
7 POL 212419 Dominik Śliwiński 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 4.0 8.0 (9.0) 8.0 4.0 6.0 6.0 36.0
8 POL 214812 Oskar Ponto 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 9.0 5.0 1.0 (10.0) 8.0 7.0 10.0 40.0
9 POL 210788 Stanisław Konarzewski 2004 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 8.0 1.0 8.0 7.0 (10.0) 8.0 9.0 41.0
10 POL 205645 Jan Krawczyk 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 7.0 (10.0) 9.0 6.0 9.0 3.0 41.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 U19 WOMEN Results as of 16:23 on September 9, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 08-09.09.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 213328 Lilly May Niezabitowska 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 1.0 2.0 (9.0) 4.0 1.0 1.0 7.0 16.0
2 POL 213144 Laura Szulc 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 3.0 2.0 1.0 3.0 (8.0) 1.0 17.0
3 POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 1.0 1.0 8.0 6.0 (10.0) 6.0 24.0
4 POL 213850 Maria Prus-Głowacka 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (8.0) 4.0 5.0 5.0 2.0 6.0 4.0 26.0
5 POL 214225 Amelia Dziąba 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 3.0 5.0 4.0 (7.0) 5.0 4.0 5.0 26.0
6 POL 204343 Nawojka Ślusarska 2003 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 4.0 6.0 7.0 3.0 7.0 2.0 (8.0) 29.0
7 POL 216935 Hanna Koczar 2003 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (10.0) 10.0 3.0 9.0 4.0 5.0 2.0 33.0
8 POL 210947 Dominika Raszka 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 6.0 8.0 8.0 2.0 (9.0) 7.0 3.0 34.0
9 POL 218888 Aleksandra Mac 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 9.0 7.0 6.0 6.0 (10.0) 3.0 10.0 41.0
10 POL 218947 Julia Szymczak 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 5.0 9.0 (10.0) 10.0 8.0 9.0 9.0 50.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA7 U19 Results as of 16:23 on September 9, 2021, Gdańsk, Górki Zachodnie, 08-09.09.2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 POL 215006 Tomasz Trajnowicz 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 1.0 1.0 1.0 (5.0) 1.0 4.0 8.0
2 POL 211117 Filip Rajchert 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (5.0) 2.0 3.0 1.0 4.0 1.0 11.0
3 POL 217922 Igor Kuczys 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 3.0 (6.0) 2.0 2.0 2.0 5.0 14.0
4 POL 218370 Jakub Wiedeheft 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (7.0) 3.0 4.0 3.0 3.0 3.0 16.0
5 POL 191117 Michał Krasodomski 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 2.0 4.0 (6.0) 4.0 6.0 2.0 18.0
6 POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 4.0 5.0 8.0 (9.0) 7.0 6.0 30.0
7 POL 214801 Maciej Reck 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 6.0 7.0 (10.0) 7.0 5.0 7.0 32.0
8 POL 214216 Hubert Maczyszyn 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 8.0 (9.0) 7.0 6.0 8.0 9.0 38.0
9 POL 214218 Jan Melzer 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 10.0 (11.0 DNF) 5.0 8.0 9.0 10.0 42.0
10 POL 215004 Antoni Borkowski 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 9.0 8.0 9.0 (10.0) 10.0 8.0 44.0

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Mistrzostwa Polski
2021

...
  • 2021-09-24 - 2021-09-26
Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich (MP cz.2)

kl. 470, F, ILCA 6, ILCA 7, 49er, 49erFX, Nacra 17

Więcej
...
  • 2021-09-10 - 2021-09-12
Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich (MP cz.1)

kl. 420, E, OKD, HC16, 29, N15, LARM, LAR OPEN

Więcej
...
  • 2021-09-08 - 2021-09-09
Mistrzostwa Polski w Sprincie

kl. ILCA 4 U16, ILCA 6 U17, ILCA 6 U19, ILCA 7 U19

Więcej