Mistrzostwa Polski 2023 cz. 1 (klas nieolimpijskich)

kl. ILCA 6 (U19), 420, 29er, Europa, Hobie Cat 14, Hobie Cat 16, Nacra 15, Nautica 450, TECHNO, Moth

Organizatorem regat Żeglarskich Mistrzostw Polski jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Miastem Puck, Invest Puck Sp. z O.O., Województwem Pomorskim oraz partnerami PZŻ.

Kontakt do organizatora: Polski Związek Żeglarski
Adres organizatora: al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
Telefon organizatora: Tel.: +48 22 541 63 63
E-mail organizatora: biuro.regat@pya.org.pl ; pyabiuro@pya.org.pl
Strona www organizatora: www.pya.org.pl
Strona zgłoszeń i regat: https://events.pya.org.pl/

2023-09-03 16:54:55

Komunikat Organizatora nr 9

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA
Serdecznie zapraszamy na ceremonię zakończenia MP klas nieolimpijskich o godz. 17:15 w Porcie Jachtowym w Pucku przy maszcie flagowym.

2023-09-02 22:32:45

Lista startowa klasy ILCA 6 Silver na dzień 3.09

pobierz

2023-09-02 22:32:28

Lista startowa klasy ILCA 6 Gold na dzień 3.09

pobierz

2023-09-02 21:47:28

Komunikat Organizatora nr 8

Spotkanie organizacyjne trenerów i kierowników ekip dot. sprawnego załadunku jednostek do wyjazdu - 3.09.2023 godz. 9:00 przed Biurem Regat.

2023-09-02 18:39:56

Komunikat KR nr 6

DOTYCZY PLANU CZASOWEGO WYŚCIGÓW TRASY BRAVO I CHARLIE
Sygnał ostrzeżenia dla pierwszego wyścigu w dniu 3.09.2023r. na trasie BRAVO godz. 10:30.
Sygnał ostrzeżenia dla pierwszego wyścigu w dniu 3.09.2023r. na trasie CHARLIE godz. 11:30.

2023-09-02 10:43:04

Komunikat KR nr 5

DOTYCZY FLAG KLAS TRASY BRAVO.

Flaga ostrzeżenia dla klasy 29er na brzegu to flaga - biały znak klasy na czerwonym tle. Na wodzie zaś obowiązuje flaga czerwony znak klasy na białym tle.

2023-09-01 22:16:59

Lista startowa klasy ILCA 6 BLUE na dzień 2.09

pobierz

2023-09-01 22:16:33

Lista startowa klasy ILCA 6 YELLOW na dzień 2.09

pobierz

2023-09-01 20:09:16

Komunikat Komisji Pomiarowej nr 2

Pan Mierniczy - Roman Chyła, zaakceptował wniosek dotyczący zmiany żagla i jego numerów.
1. Klasa ILCA6 z POL210887 na POL196348 z powodu uszkodzeń nienadających się do naprawy.

2023-09-01 19:43:55

Komunikat KR nr 4

DOTYCZY PLANU CZASOWEGO WYŚCIGÓW TRASY BRAVO I CHARLIE
W dniu 2.09.2023r. sygnał ostrzeżenia dla klasy Moth na trasie BRAVO godz. 11:00, a dla całego akwenu CHARLIE sygnał ostrzeżenia o godz. 11:30. 

2023-09-01 18:42:07

Komunikat Komisji Pomiarowej nr 1

Pan Mierniczy - Roman Chyła, zaakceptował dwa wnioski dotyczące zmiany żagli i ich numerów.
1. Klasa 29er z POL1683 na POL2358 z powodu poważnych uszkodzeń nienadających się do naprawy.
2. Klasa Europa z POL163 na 35 z powodu uszkodzeń.

Mierniczy przypomina, że klasę Europa obowiązuje posiadanie na jachcie cum. W klasie ILCA obowiązuje zaś zabezpieczenie masztów przed wypadnięciem.

2023-09-01 17:48:03

Komunikat Organizatora nr 7

Szanowni uczestnicy,
prosimy o szczegółowe zapoznanie się z treścią niniejszego komunikatu oraz załącznikami

  • nr 1
    plan sytuacyjny portu jachtowego cyrkulacja podczas załadunku w ndz. 3.09.2023 r.
  • nr 2
    plan sytuacyjny – dodatkowe parkingi i dźwig w niedzielę 3.09.2023 r.

PARKINGI NA PAKOWANIE
W porozumieniu z Invest Puck Sp. z O. O. oraz prywatnymi właścicielami gruntów zostały pozyskane na niedzielę 3 września br. dodatkowe parkingi (bezpłatne dla uczestników) na czas załadunku pakowania.

Parking nr 1 jest zlokalizowany na terenie zielonym przy promenadzie (ul. Żeglarzy) między Portem Jachtowym a Portem Rybackim.

Parking nr 2 jest zlokalizowany przy ul. 1 maja (Uwaga! Parking jest opłacony przez organizatora za całą niedzielę 3 września 2023 r. po tym terminie opłaty są naliczane zgodnie z obowiązującymi na tym parkingu stawkami). W ciągu dnia w niedzielę parkingu pilnuje obsługa techniczna regat.

CYRKULACJA W PORCIE
Celem usprawnienia załadunku zostanie wprowadzony porządek cyrkulacji w Porcie Jachtowym w Pucku (zgodnie z zał. 1). Prosimy o stosowanie się do niego oraz dobrą współpracę z obsługą techniczną regat)

DODATKOWE MIEJSCE DŹWIGOWANIA (HDS w Porcie Rybackim)
Celem usprawnienia załadunku w godzinach 14.00-18.00 w Porcie Rybackim (ul. Morska 21) zostaje podstawiony i opłacony przez organizatora dodatkowy dźwig (HDS) gotowy do wyciągania akredytowanych na regatach łodzi osób towarzyszących.

BRAMA (szlaban)
W niedzielę na czas załadunku zostanie otwarty szlaban (B z załącznika nr 2) umożliwiający wjazd na promenadę (ul. Żeglarzy), wjazd będzie nadzorowany przez obsługę techniczną regat). Korzystając z bramy można wyłącznie wyjechać z Portu Jachtowego.

PROMENADA (ul. ŻEGLARZY)

Zostaje udostępniona na potrzeby przejazdu pomiędzy Portem Jachtowym a Portem Rybackim na potrzeby:

  • dojazdu z Portu Jachtowego na Parking P1
  • dojazdu z Portu Rybackiego na Parking P1
  • wyjazdu z Potu Jachtowego
  • Wyjazdu z Parkingu P1 w stronę Portu Rybackiego

Ruch jednokierunkowy dla uczestników regat obowiązuje od bramy (szlabanu „B” z załącznika nr 2) w stronę Parkingu P 1

Ruch dwukierunkowy dla uczestników regat obowiązuje na odcinku od Portu Rybackiego do Parkingu P1.

Mamy nadzieję, że podjęte działania i w sposób istotny przyczynią się do usprawnienia i udogodnienia załadunku w niedzielę 3 września br.

 

pobierz

2023-09-01 15:44:30

Komunikat KR nr 3

Dla trasy CHARLIE 
Żaden sygnał ostrzeżenia nie zostanie podany przed godz. 17:00 w dniu 01.09.2023. Obecna średnia siła wiatru na akwenie wynosi 20 węzłów.

2023-09-01 14:26:49

Komunikat KR nr 2

Dla trasy CHARLIE żaden sygnał ostrzeżenia nie zostanie podany przed godz. 16:00 w dniu 01.09.2023.

2023-09-01 10:20:14

Komunikat KR nr 1

Dotyczy instrukcji żeglugi.
7.1. Flagi klas: Europa - Znak klasy na białym tle.

Dotyczy planu czasowego wyścigów.
6. Dla klasy ILCA 6 sobota 2.09.2023r. - seria eliminacyjna.

Dotyczy startu.
11.4. Zgodnie z przepisem PZŻ 26.1. (pięciominutowe starty dla Moth).

- SG Regat
Pani Barbara Grabarz

 

2023-08-31 23:31:31

Lista startowa klasy ILCA 6 BLUE na dzień 1.09

pobierz

2023-08-31 23:31:16

Lista startowa klasy ILCA 6 YELLOW na dzień 1.09

pobierz

2023-08-31 23:30:09

Lista startowa klasy Hobie Cat 16

pobierz

2023-08-31 23:29:47

Lista startowa klasy Nacra 15

pobierz

2023-08-31 23:29:25

Lista startowa klasy ILCA4

pobierz

2023-08-31 23:29:10

Lista startowa klasy Moth

pobierz

2023-08-31 23:28:53

Lista startowa klasy 420

pobierz

2023-08-31 23:28:41

Lista startowa klasy Europa

pobierz

2023-08-31 23:28:25

Lista startowa klasy N450

pobierz

2023-08-31 23:28:11

Lista startowa klasy 29er

pobierz

2023-08-31 23:27:51

Lista startowa klasy Techno 4.0 M

pobierz

2023-08-31 23:27:36

Lista startowa klasy Techno 4.0 K

pobierz

2023-08-31 23:27:13

Lista startowa klasy Techno Open M

pobierz

2023-08-31 23:26:58

Lista startowa klasy Techno Open K

pobierz

2023-08-31 20:49:00

Komunikat Organizatora nr 6

Odprawa trenerów i kierowników ekip odbędzie się 1 września o godzinie 9.30 przed biurem regat.

2023-08-31 17:38:53

Komunikat Organizatora nr 5

W zakładce dokumenty oraz jako załącznik do niniejszego komunikatu została opublikowana Instrukja Żeglugi.

pobierz

2023-08-30 22:51:19

Komunikat organizatora nr 4

W dniu 31.08 odbędzie się spotkanie organziacyjne dla trenerów dotyczące Systemu Sportu Młodzieżowego i kariery dwutorowej młodych zawodników.
Zapraszamy do sali konferencyjnej o godzinie 17.00 w  Harcerskim Ośrodku Morskim (Żeglarzy 1, 84-100 Puck).

2023-08-30 20:26:17

Komunikat Organizatora nr 3

W zakładce dokumenty oraz jako załącznik do ninejszego komuniaktu zostaje opublikowana Mapka - plan sytuacyjny na czas regat MP cz. 1 w terminie 31.08-3.09.2023

pobierz

2023-08-30 17:59:25

Komunikat Organizatora nr 2

Drodzy Państwo, ze względu na liczne zapisy na regaty jesteśmy zmuszeni przetransportować Państwa przyczepy na parking zewnętrzny stadionu "MOKSIR" (54.719703, 18.420888). Parking będzie udostepniony na czas regat bezpłatnie i można z niego korzystać w porozumieniu z Bosmanem/ Kierownikiem Portu Jachtowego w Pucku.

Mapka znajduje się w załączniku.

pobierz

2023-08-20 16:03:52

Komunikat Organizatora nr 1

Drodzy uczestnicy, Trenerki, Trenerzy,

PARKING
prosimy o zapoznanie się z zasadami postoju samochodów osobowych w Porcie Jachtowym w Pucku. Wszystkich (bez wyjatków, z organizatorem włącznie), obowiązują indywidualne płatności za postój pojazdów na terenie Portu Jachotwego. Kody rabatowe do alikacji można pobrać bezpośrednio u Bosmana. Opłaty parkingowej można dokonywać również w parkometrach.

PARKING DLA PRZYCZEP
W uzgodnieniu z Partnerem Regat - Invest Puck Sp. z O.O. prosimy o parkowanie przyczep podłodziowych na terenie stadionu "MOKSIR" (54.719703, 18.420888), Parking będzie udostepniony na czas regat bezpłatnie i można z niego korzystać w porozumieniu z Bosmanem/ Kierownikiem Portu Jachtowego w Pucku.

Mapka znajduje się w załączniku.

TOALETY, SZATNIE, PRYSZNICE 
Dostęp do szatni wymaga pobrania od Bosmana czipa (Roger). Czipy są wydawane po pobraniu kaucji zwrotnej. Działanie ma charakter porządkowy przez zarządcę obiektu. Toalety, szatnie i prysznice są bezplatne dla uczestników regat.

MIEJSCA POSTOJOWE NA PLACU i NA WODZIE  
Są bezpłatne dla uczestników na czas regat.

WODA (z postumentów wodno-prądowych)
Na czas regat organizator (obsługa techniczna) dysponuje kartą z kredytami. Potrzebę skorzystania z wody np. do mycia sprzętu wystarczy zgłosić do koorynatora brzegowego (p. Oskar Miot)  i lub obsługi technicznej regat.

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2023-08-29
Rejestracja do
2023-09-01
29erK
29er K
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
29erM
29er M
Male b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
420K
420 K
Female b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
420M
420 M
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
EK
Europa K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
EM
Europa M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
HC14
Hobie Cat 14
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
HC16
Hobie Cat 16
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
ILCA4KU18
ILCA4 K U18
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6K
ILCA6 K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6KU19
ILCA6 K U19
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6M
ILCA6 M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6MU17
ILCA6 M U17
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6MU19
ILCA6 M U19
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
MOTHK
Moth K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
MOTHM
Moth M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
N450
N450
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
Nacra 15
Nacra 15
b.o. 360.00 PLN 540.00 PLN
TECH40K
TECHNO 4.0 K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
TECH40M
TECHNO 4.0 M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
TECH60K
TECHNO 6.0 K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
TECH60M
TECHNO 6.0 M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
TECH70K
TECHNO 7.0 K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
TECH70M
TECHNO 7.0 M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 205 POL Kalina Szostek
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70K
2 3101 POL Bartosz Peczka
POL Jan Chylarecki
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erM
3 220658 POL Jan Pacheco-Śledź
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6MU19
4 218964 POL Kinga Szlachetka
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6KU19
5 216119 POL Kamil Szlachetka
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6MU19
6 86 POL Piotr Śledziński
POL Joanna Śledzińska
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450
N450
7 216615 POL Kacper Bąk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6MU19
8 166 POL Weronika Folmer
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
EK
9 134 POL Aleksander Siwiec
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
10 13 POL Borys Boratyński
JACHT KLUB KOSZALIN
EM
11 197722 POL Rafał Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6MU17
12 200430 POL Konrad Kunc
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6MU19
13 4675 POL Michal Korneszczuk
STOWARZYSZENIE YACHT CLUB GDAŃSK
MOTHM
14 107 POL Barbara Bartkowiak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
EK
15 8 XXX Maja Woszczyna
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
16 209914 POL Dominik Masłoń
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6MU19
17 214 POL Weronika Orzechowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70K
18 207099 POL Kacper Wysocki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
ILCA6MU17
19 4608 POL Jakub Pawluk
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
MOTHM
20 55952 POL Mikołaj Czałbowski
POL Jędrzej Grabysa
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420M
21 11 POL JAKUB BENDOWSKI
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
EM
22 4622 POL Wojciech Worek
STOWARZYSZENIE FLOTA POLSKA DN
MOTHM
23 3091 POL Igor Kawałko
POL Fabian Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
29erM
24 409 POL Kalina Grabska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TECH40K
25 3409 POL Kaja Śledzińska
POL Marianna Gębicka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erK
26 438 POL Mateusz Górski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40M
27 296 POL Milena Górska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70K
28 55956 POL Mikołaj Głąb
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420M
29 80 POL JACEK BARYŁA
JACHT KLUB KOSZALIN
EM
30 98 POL Wiktoria Bazyli
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
EK
31 214732 POL Jan Wiśniewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6MU17
32 9 POL Ania Witczak
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
EK
33 212007 POL Michał Godlewski
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6MU17
34 176745 POL Jakub Gil
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6MU19
35 217484 POL Bartłomiej Wrzosek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6MU17
36 56942 POL Jeremi Szczukowski
POL January Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420M
37 208153 POL Aleksandra Jędryka
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6KU19
38 202397 POL Antoni Machaj
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
ILCA6MU19
39 218466 POL Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6MU19
40 405 POL Hanna Farulewska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TECH40K
41 211107 POL Maciej Cymerman
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6MU19
42 218384 POL PIOTR WÓJCIK
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6MU17
43 57172 POL Mikołaj Cieślak
POL Lidia Łukasik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420M
44 55663 POL Aleksandra Bobrowska
POL Hanna Kozłowska
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420K
45 57083 POL Filip Marjański
POL MATEUSZ GRACZYK
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
PROSPORT
420M
46 57082 POL Filip Nosol
POL Krzysztof Ołowiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420M
47 201013 POL Jeremi Ślusarski
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA6MU19
48 214181 POL Krzysztof Szklarski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6MU17
49 218387 POL Jakub Jaworski
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6MU17
50 222003 POL Mikołaj Madejak
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6MU17
51 56676 POL Filip Miller
POL Max Wrębel
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420M
52 217884 POL Tomasz Wojtkowiak
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6MU17
53 217498 POL Ignacy Jabłkowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6MU17
54 2994 POL Alicja Tutkowska
POL Alicja Dampc
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
29erK
55 2965 POL Filip Rostek
POL Michał Karnacewicz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29erM
56 55806 POL Tomasz Zadora
POL MACIEJ CIOCZEK
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420M
57 403 POL Jan Raczak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TECH40M
58 2963 POL Antonina Olowiak
POL Agata Gabrysiak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
29erK
59 218364 POL Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA6MU17
60 431 POL Jakub Falkowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60M
61 183872 POL Hubert Marek Matz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6MU17
62 218212 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA6KU19
63 207350 POL Stanisław Kasprzak
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA6MU17
64 551 POL Natasza Rubanowicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70K
65 214220 POL Kamil Stemplewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6MU19
66 450 POL Marianna Borkowska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
TECH40K
67 210011 POL Maksymilian Luto
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6MU17
68 203349 POL Jagoda Baran
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
ILCA4KU18
69 204311 POL Krzysztof Knasiecki
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA6MU17
70 57314 POL JAN ZAMOJSKI
POL Olga Wietek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420M
71 190829 POL Wiktoria Sajdak
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA4KU18
72 3103 POL Wiktor Wróbel
POL Mateusz Kluczka
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erM
73 56708 POL Weronika Marszalik
POL Marta Juńczyk
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420K
74 4 POL Jakub Gulczyński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
EM
75 210287 POL Julia Maziarz
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA4KU18
76 437 POL Julian Gieczewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
TECH40M
77 57485 POL Paulina Rutkowska
POL Iga Wielczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
420K
78 53614 POL Maja Wojciechowska
POL Kosma Wieczorek
CENTRUM ŻEGLARSKIE
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420M
79 17 POL Aleksandra Sikorska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
EK
80 195867 POL Wiktor GAJDA
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6MU17
81 209834 POL Jakub Trojnar
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6MU19
82 211258 POL Kacper Kostarz
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
ILCA6MU17
83 4317 POL Łukasz Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MOTHM
84 41 POL Alicja Helena Siputa
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
EK
85 216937 POL Karol Gaj
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6MU17
86 79 POL Bartłomiej Łabęcki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
EM
87 433 POL Sławomir Płaszko-Tyndzik
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60M
88 216935 POL Wojciech Wójcik
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6MU17
89 56671 POL Karolina Gajda
POL Ida Młynarczyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
CENTRUM ŻEGLARSKIE
420K
90 213209 POL Jakub Krysiński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6MU17
91 57325 POL Mikołaj Bujalski
POL Maksymilian Rybicki
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
420M
92 56539 POL Antonina Majchrzak
POL Klara Snarska
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ

420K
93 56827 POL Michał Jaroszek
POL Filip Lenart
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC

420M
94 82 POL Łukasz Maksymowicz
POL Krzysztof Maksymowicz
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
N450
95 53618 POL Magdalena Luśnia
POL Stanisław Maik
CENTRUM ŻEGLARSKIE
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
420M
96 137 POL Vincent Wojtkowiak
KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA
EM
97 2357 POL Lila Sochaj
POL Tymon Sochaj
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
29erM
98 22006920 POL Szymon Janiak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6MU19
99 391 POL Konrad Jabłonowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60M
100 469 POL Bartosz Danowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NORD
TECH60M
101 474 POL Jagoda Klepacka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEPORĘT KLEPACKA TEAM
TECH40K
102 56518 POL Aniela Frąckowiak
POL Natalia Więcławska
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
420K
103 199296 POL Krystian Nawrat
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
104 18 POL AUGUST SOBCZAK
POL Krzysztof Królik
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
29erM
105 10 POL Ewa Lewandowska
POL Julia Żmudzińska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
29erK
106 207291 POL Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6MU19
107 442 POL Zofia Socha
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
108 218379 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6M
109 398 POL Martinique Suchocka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60K
110 206282 POL Karol Rusin
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6MU19
111 183 POL Gabriela Zawal
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
EK
112 139 POL Stanisław Horoszkiewicz
KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA
EM
113 472 POL Kalina Wilandt
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
114 56831 POL Nina Janowicz
POL Michał Jankowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420M
115 211101 POL Kacper Ludwiński
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6M
116 210947 POL Julia Szymczak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6K
117 473 POL Felicja Szaraniec
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
118 215820 POL Piotr Grzesiek
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
ILCA6MU17
119 215529 POL Stanisław Nadolski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6MU17
120 138 POL Przemysław Gumieniczek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
EM
121 58 POL Adam Cwojdziński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
EM
122 127 POL Eliza Kałużna
JACHT KLUB KOSZALIN
EK
123 455 POL Jan Żmijewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40M
124 56805 POL Michał Banasiewicz
POL Jan Żyła
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420M
125 321 POL Michał Trafalski
POL Józef Krasowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
Nacra 15
126 198206 POL Michalina Pawelczyk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA4KU18
127 2352 POL Jan Muszynski
POL Mikołaj Piekałkiewicz
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY

29erM
128 451 POL Amelia Brzyska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
129 448 POL Natasza Dembowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60K
130 447 POL Weronika Dembowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70K
131 57336 POL Mateusz Grabowski
POL Jan Kubiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420M
132 217560 POL Jędrzej Anioła
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6MU17
133 468 POL Julia Niedbała
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NORD
TECH40K
134 56370 POL Jakub Częczek
POL Antoni Muszyński
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420M
135 192583 POL Angelina Zubel
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA4KU18
136 78 POL Kamil Marczak
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
EM
137 180752 POL Aleksandra Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
ILCA6KU19
138 210084 POL Jakub Aleksander Rusiniak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6MU17
139 210887 POL Franciszek Miłosz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6MU17
140 56859 POL Anna Chomont
POL Bartosz Osowski
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420M
141 142 POL Jeremiasz Konieczny
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
EM
142 59 POL Paweł Gasek
POL Oskar Gasek
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450

N450
143 210786 POL Natalia Chojnowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6KU19
144 218356 POL Lilly May Niezabitowska
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA6K
145 197815 POL Kacper Kadłubowski
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6MU17
146 193510 POL Nina Kulka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
ILCA6KU19
147 26 POL Jan Skotniczny
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EM
148 2794 POL Szymon Kolka
POL Mateusz Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29erM
149 285 POL Maksymilian Haraburda
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NORD
TECH60M
150 169 POL MICHAŁ SITKO
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EM
151 161 POL Sylwester Bączek
JACHT KLUB KOSZALIN
EM
152 219682 POL Antoni Kiliszek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6MU19
153 216732 POL Maja Szwejk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6KU19
154 206823 POL Tomasz Nitka
LOK KLUB WODNY GARLAND
ILCA6M
155 141 POL Oskar Otto
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
EM
156 167 POL Magda Winiarska
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EK
157 428 POL Sara Małaj
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60K
158 103 POL Aleksandra Błońska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
EK
159 217499 POL Kacper Radzikowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6M
160 55805 POL Szymon Stencel
POL Kacper Janowicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420M
161 3093 POL Pola Schmidt
POL Maja Woźnicka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29erK
162 207352 POL Bartosz Dworakowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI MICHAŁOWO
ILCA6MU17
163 56146 POL Hieronim Pazur
POL Mikołaj Łukasik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420M
164 57390 POL Franciszek Kosecki
POL Tadeusz Wiatrowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420M
165 57170 POL Tymon Wiatrowski
POL Wiktor Pawłowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
420M
166 203072 POL Jakub Lipowski
KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW
ILCA6MU17
167 56530 POL Pola Kostuch
POL Marianna Dryja
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420K
168 1683 POL Przemysław Machowski
POL Mateusz Szweda
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
29erM
169 145 POL Magdalena Laskowska
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
EK
170 216581 POL PIOTR KUŹNIARSKI
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6MU17
171 237 POL Krzysztof Czuryło
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60M
172 430 POL Blanka Jerzełkowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60K
173 191831 POL Emilia Bałdych
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA4KU18
174 213337 POL Jakub Kuźmiński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6MU17
175 215527 POL Jan Rohde
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6MU17
176 206822 POL Szymon Kroczek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6MU17
177 222019 POL MARIA SUCHOCKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6KU19
178 217369 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6K
179 216599 POL JAN SUCHOCKI
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6MU17
180 56528 POL Adam Turczynowicz
POL Patryk Ulaczyk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420M
181 165 POL Bartosz Leżała
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
182 219388 POL Andrei Dzhura
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
ILCA6MU19
183 157 POL Adam Langner
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
184 55325 POL Marta Piotrowska
POL Klara Piotrowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
420K
185 170 POL Maciej Kowalski
KLUB ŻEGLARSKI NEPTUN WĄGROWIEC
EM
186 66 POL Lena Tomikowska
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
EK
187 163 POL Jakub Walczak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
188 217483 POL Wiktor Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6MU17
189 476 POL Jakub Kreciński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEPORĘT KLEPACKA TEAM
TECH60M
190 42 POL Paweł Kanafek
POL Aleksandra Harnasz
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450

N450
191 208166 POL Kajetan Poziemski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6MU17
192 475 POL Patryk Wierzchowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEPORĘT KLEPACKA TEAM
TECH60M
193 217563 POL Gustaw Zalewski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6MU17
194 479 POL Gabriela Grzybek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEPORĘT KLEPACKA TEAM
TECH40K
195 216546 POL Maksymilian Koschel
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6MU17
196 203179 POL Aleksandra Zastawna
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6KU19
197 480 POL Borys Kurasiński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40M
198 478 POL Michał Pietrzak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEPORĘT KLEPACKA TEAM
TECH40M
199 70 POL Damian Sieczkowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
EM
200 180742 POL Miłosz Orszulak

ILCA6MU17
201 428 POL Zuzanna Michalska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE
EK
202 63 POL Paweł Pik
POL Monika Kraszewska
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450

N450
203 56857 POL Jan Macugowski
POL Jakub Kreft
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
420M
204 9 POL Jędrzej Górski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40M
205 128 POL Bartosz Miziewicz
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
EM
206 6655 POL Stanisław Dolecki
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70M
207 880 POL Jacek Woźny
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
208 2985 POL Jagoda Glinecka
POL Emilia Kulisiewicz
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erK
209 193512 POL Lena Małecka
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6KU19
210 131 POL Tymon Wrzesiński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70M
211 216936 POL Wiktoria Harnasz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6KU19
212 207580 POL Jan Kamieński
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6MU19
213 3239 POL Aleksander Mucharski
POL Natalia Kilar
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA

29erM
214 218363 POL Julian Podwalski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6MU19
215 121 POL Wojtek Gałecki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70M
216 206301 POL Filip Brzostowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6MU17
217 218408 POL Bartosz Bilicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6MU17
218 212649 POL Kajetan Linow
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
ILCA6MU17
219 234 POL Karolina Charytanowicz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HALS
TECH60K
220 112462 POL Helena Stankiewicz-Drozd
POL Michał Retecki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC16
221 3 POL Antoni Poniecki
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
EM
222 411 POL Gabriela Owsiejczuk
CENTRUM ŻEGLARSKIE
TECH40K
223 220614 POL Jan Konkol
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6MU17
224 115 POL Agnieszka Kiełczewska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
EK
225 22 POL Alicja Pieczyńska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TECH40K
226 50 POL Piotr Dzierżewicz
POL Leon Przybyszewski
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
N450
227 61 POL Tomasz Zambrzycki
POL Maciej Odważny
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450
N450
228 950 POL Marek Cierzan
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
MOTHM
229 2795 POL Jakub Kuraś
POL WIKTOR Mielnik
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI

29erM
230 2424 POL Aleksandra Zybert
POL Dominika Godlewska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
29erK
231 205645 POL Cyprian Błaszczyk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6M
232 65 POL Błażej Łukomski
POL Mateusz Myszkowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI

N450
233 207 POL Kosma Szymański
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60M
234 55654 POL Igor Murach
POL Radosław PARZYCH
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420M
235 11 POL Zofia Chwiałkowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
236 206817 POL Natalia Burczyńska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA6KU19
237 203271 POL Piotr Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6MU17
238 286 POL Jakub Beta
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70M
239 284 POL Tomasz Beta
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60M
240 217564 POL Filip Jarosiewicz
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6MU19
241 87 POL Michał Kołodziej
POL maciej suchecki


N450
242 219404 POL IGOR MIROWSKI
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6MU19
243 108975 POL Hanna Duda
POL Mateusz Wajda
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC16
244 16 POL Nela Dźwigalska
POL Mikołaj Figura
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
245 84 POL Bartosz Puchowski
POL Marta Puchowska

STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450
N450
246 2024 POL Antonina Puchowska
POL Bartosz Dynia
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
29erM
247 213500 POL Konrad Wlazłowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6MU19
248 54956 POL Daniel Łachacz
POL Tomasz Terlecki
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420M
249 213331 POL Aleksander Ossowski
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA6MU19
250 117474 POL Iga Saj
POL Maksymilian Nadolski
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC16
251 4937 POL Maciej Żarnowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
MOTHM
252 386 POL Milena Milczanowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60K
253 212992 POL Wiktor Radziej
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6MU17
254 88 POL Pawel Turczynowicz
POL Jan Turczynowicz
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
N450
255 56834 POL Wojciech Henryk Komenda
POL Damian Dubowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420M
256 212648 POL NATASZA TARNAWSKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6KU19
257 40 POL Patryk Sójkowski
POL Maciej Chatłas
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
STOWARZYSZENIE YACHT CLUB GDAŃSK
N450
258 211111 POL Mateusz Kundzier
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6MU17
259 218385 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6MU19
260 60 POL Jan Pachla
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
261 66 POL Krzysztof Siwiec
POL MARCIN KONSKO
STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450

N450
262 5061 POL Andrzej Senkus
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
MOTHM
263 201561 POL Andrzej Pochopień
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6MU19
264 194939 POL Wiktor Chmielewski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6MU17
265 164 POL Franciszek Wołyniec
POL Jarosław Stella
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
266 235 POL Kalina Maślak
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
267 184592 POL Szymon Łysik
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6MU17
268 2127 POL Julian Milecarek
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TECH60M
269 412 POL Oskar Duzowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40M
270 217493 POL Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6MU19
271 388 POL Jan Andrzejewski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TECH60M
272 449 POL Aliya Plavinskaya
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
273 197541 POL Klara Sobczak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6K
274 117987 POL Oliwier Kozłowski
POL Adam Rutkowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
HC16
275 207574 POL Hanna Rogowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6KU19
276 315 POL Mikołaj Kudzia
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70M
277 212205 POL Marta Zwara
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6KU19
278 56628 POL Dominika Fajdasz
POL Gabriela Fajdasz
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420K
279 56525 POL Patrycja Kurpiewska
POL Julita Sitkowska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420K
280 4810 SLO Mikołaj Zmitrowicz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
MOTHM
281 392 POL Lena Włodkowska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
TECH60K
282 10 XXX Joanna Zięba
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
283 56797 POL Alicja Kurpiewska
POL Hanna Gębicka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420K
284 439 POL Barbara Zięba
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60K
285 209552 POL Krzysztof Olejnik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6MU19
286 213207 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6KU19
287 217589 POL Tadeusz Kubiak
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6M
288 156 POL Wiktor Grajek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
EM
289 443 POL Leonard Wilandt
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40M
290 195782 POL Jan Psiuk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
ILCA6MU17
291 56829 POL Wojciech Jankowski
POL Magdalena Ostrowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420M
292 4210 CZE Lukas Krsicka

MOTHM
293 208158 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6M
294 4 CZE Michal Krsička

MOTHM
295 213519 POL Tobiasz Zabiegałowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6MU17
296 126 POL Leon Jankowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70M
297 427 POL Jakub Kaźmierczak
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TECH40M
298 190828 POL PAWEŁ RYBA- FILIPOWSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
ILCA6MU17
299 432 POL Laura Łyko
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TECH40K
300 214222 POL Jakub Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6MU19
301 390 POL Tadeusz Krzemien
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TECH40M
302 211314 POL Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6MU19
303 122 POL Tomasz Budziński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40M
304 223142 POL Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6M
305 458 POL Radosław Bogucki
INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY AKTYWNA DZIELNICA
TECH40M
306 456 POL DAWID BRZESKI
INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY AKTYWNA DZIELNICA
TECH60M
307 457 POL JAKUB BRZESKI
INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY AKTYWNA DZIELNICA
TECH40M
308 200 POL Jagoda Budzińska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH40K
309 117429 POL Antek Reszka
POL Roksana Hrycyna
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO

HC16
310 1 POL Tytus Butowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
MOTHM
311 408 POL Katarzyna Koczorowska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TECH40K
312 138 POL Jan Serafiński-Melsztyński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70M
313 2124 POL Aleksander Ciesielski
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TECH60M
314 119 POL Olivier Starostka
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE
EM
315 220729 POL Mariusz Kowalewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6M
316 217561 POL Mikołaj Majchrzycki
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6MU17
317 216603 POL Krzysztof Dzilne
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6MU19
318 2126 POL Nikodem Bajan
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TECH60M
319 202449 POL Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6MU19
320 470 POL Maja Pellowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70K
321 223442 POL Jan Michał Karnowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6MU19
322 210004 POL Aleksander Kolman
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6MU17
323 210013 POL Maciej Dudek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6MU17
324 52 POL Filip -Antoni Pańczyszyn
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
EM
325 200984 POL Wiktor Szymański
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA6MU17
326 238 POL Barbara Płaszko - Tyndzik
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70K
327 95844 POL Michalina Klimczak
POL Jan Czucha
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC16
328 173379 POL Antoni Labuda
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ILCA6MU19
329 2428 POL Liwia Liszkiewicz
POL Kajetan Matwiejczyk
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
29erM
330 4950 POL ROBERT GRACZYK
MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH
MOTHM
331 2429 POL Mateusz Kozłowski
POL Wiktor Miałkowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
29erM
332 214702 POL Maciej Czarnecki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
ILCA6MU17
333 56913 POL Filip Harasimowicz-Krysztofiak
POL ANDRZEJ GROCHAL
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
420M
334 56558 POL Maciej Cesarz
POL Franciszek Rutkowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420M
335 414 POL Aleks Kowalewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60M
336 215388 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6MU19
337 20955 POL Sara Browarczyk
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6KU19
338 32 POL Witold Pytliński
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EM
339 220796 POL Tomasz Bendlewski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6M
340 218947 POL Filip Bil
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6MU17
341 206680 POL Maksym Kowalewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6MU19
342 212958 POL Oliwier Morawiak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA6MU17
343 132 POL Maksymilian Markow
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EM
344 246 POL Michelle Urzykowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70K
345 120 POL Maciej Pytlinski
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
EM
346 214221 POL Nikodem Machejko
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6MU17
347 218207 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6M
348 107206 POL Veronika Didenko
POL Makary Gałka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC16
349 220868 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA6MU19
350 385 POL Nina Suchocka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH60K
351 2118 POL Konrad Pałucki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70M
352 219403 POL Tymoteusz Wysocki
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6M
353 182210 POL Jakub Gasienica-Wawrytko
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
ILCA6MU17
354 151121 POL Mateusz Hanke
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA6M
355 191191 POL FILIP MILOSZEWSKI
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA6M
356 6 POL Łukasz Włoch
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
EM
357 210002 POL Marcin Krawczyk
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
ILCA6MU17
358 213328 POL Blanka Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA4KU18
359 600 POL Ksawier Jesion
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TECH60M
360 1 POL Oliwia Stobinska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TECH40K
361 216552 POL Nikodem Górski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
ILCA6MU19
362 117567 POL Makary Gałka
POL Veronika Didenko
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC16
363 4877 POL Mikołaj Chłopek
77 RACING CLUB
MOTHM
364 221154 POL Konstanty Skwało
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6MU19
365 419 POL Kornelia Wilandt
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70K
366 421 POL Wiktoria Wilandt
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70K
367 4506 POL Paweł Wałecki

MOTHM
368 2964 POL Gustaw Kwiek
POL Leon Sapijaszko
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY
29erM
369 65 POL Stanisław Dolecki
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TECH70M
370 4635 CZE Martin Krsicka

MOTHM
371 22 POL Jeremi Zimny
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
EM
Klasa: 29er Results as of 14:53 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Fleet1 Fleet2 Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 U19M --- POL 18 August Sobczak 2008 Krzysztof Królik 2006 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 1.0 2.0 3.0 1.0 1.0 3.0 1.0 (5.0) 2.0 16.0
2 U19M U17 POL 3091 Igor Kawałko 2007 Fabian Kocięda 2007 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 2.0 13.0 4.0 1.0 2.0 3.0 2.0 1.0 2.0 (14.0) 4.0 34.0
3 U19K --- POL 10 Ewa Lewandowska 2006 Julia Żmudzińska 2005 F KS AZS AWFiS 3.0 3.0 (12.0) 5.0 1.0 2.0 3.0 4.0 8.0 3.0 5.0 37.0
4 U19M --- POL 2964 Gustaw Kwiek 2006 Leon Sapijaszko 2006 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 5.0 2.0 2.0 4.0 5.0 6.0 7.0 2.0 (18.0) 4.0 3.0 40.0
5 U19K U17 POL 2994 Alicja Tutkowska 2007 Alicja Dampc 2008 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / CHOJNICKI KLU 11.0 8.0 7.0 (17.0) 4.0 4.0 8.0 6.0 3.0 6.0 1.0 58.0
6 U19M U17 POL 2794 Szymon Kolka 2008 Mateusz Gąsiorowski 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 4.0 3.0 10.0 8.0 7.0 6.0 7.0 4.0 7.0 (16.0) 60.0
7 U19M --- POL 2965 Filip Rostek 2006 Michał Karnacewicz 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 9.0 6.0 5.0 3.0 9.0 5.0 (12.0 SCP) 10.0 6.0 1.0 9.0 63.0
8 U19M --- POL 2795 Jakub Kuraś 2007 Wiktor Mielnik 2006 M --- 8.0 15.0 10.0 6.0 6.0 15.0 (23.0 UFD) 8.0 9.0 2.0 8.0 87.0
9 U19M U17 POL 2428 Liwia Liszkiewicz 2007 Kajetan Matwiejczyk 2007 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 6.0 7.0 6.0 (14.0) 14.0 13.0 11.0 14.0 5.0 9.0 6.0 91.0
10 U19K --- POL 2963 Antonina Olowiak 2006 Agata Gabrysiak 2006 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (23.0 DSQ) 12.0 8.0 11.0 23.0 UFD 10.0 10.0 9.0 7.0 13.0 10.0 113.0
11 U19M U17 POL 3101 Bartosz Peczka 2007 Jan Chylarecki 2007 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 7.0 5.0 (23.0 DNF) 7.0 23.0 UFD 9.0 23.0 UFD 5.0 14.0 8.0 13.0 114.0
12 U19M U17 POL 2429 Mateusz Kozłowski 2008 Wiktor Miałkowski 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 10.0 9.0 (23.0 DNF) 16.0 7.0 8.0 13.0 12.0 11.0 11.0 18.0 115.0
13 U19K --- POL 3093 Pola Schmidt 2005 Maja Woźnicka 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 15.0 (23.0 UFD) 16.0 18.0 11.0 11.0 9.0 11.0 12.0 10.0 12.0 125.0
14 U19K --- POL 3409 Kaja Śledzińska 2007 Marianna Gębicka 2006 F FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 13.0 14.0 11.0 9.0 10.0 19.0 (23.0 UFD) 17.0 10.0 17.0 11.0 131.0
15 U19M --- POL 3103 Wiktor Wróbel 2007 Mateusz Kluczka 2006 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY 16.0 11.0 9.0 8.0 13.0 14.0 15.0 13.0 17.0 (18.0) 17.0 133.0
16 U19K U17 POL 2424 Aleksandra Zybert 2007 Dominika Godlewska 2007 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 12.0 16.0 14.0 13.0 (23.0 UFD) 17.0 4.0 16.0 16.0 15.0 15.0 138.0
17 U19M U17 POL 2352 Jan Muszynski 2007 Mikołaj Piekałkiewicz 2007 M --- 17.0 17.0 15.0 12.0 12.0 (18.0) 14.0 18.0 13.0 16.0 14.0 148.0
18 --- --- POL 2985 Jagoda Glinecka 2005 Kacper Jaskuła 2003 M FUNDACJA GOLDEN BOATS ACADEMY (23.0 DNS) 23.0 DNF 23.0 DNC 23.0 DNC 15.0 12.0 12.0 19.0 20.0 12.0 7.0 166.0
19 U19M U17 POL 2357 Lila Sochaj 2007 Tymon Sochaj 2007 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA/KS AZS AWFiS 14.0 10.0 13.0 15.0 (23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 190.0
20 U19M --- POL 3239 Aleksander Mucharski 2006 Natalia Kilar 2005 M --- 18.0 (23.0 DNF) 23.0 DNF 23.0 DNC 16.0 16.0 16.0 20.0 19.0 20.0 21.0 192.0
21 --- --- POL 2358 Przemysław Machowski 2003 Mateusz Szweda 2002 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA/SAILI 19.0 (23.0 DNF) 23.0 DNC 23.0 DNC 17.0 20.0 17.0 15.0 21.0 21.0 20.0 196.0
22 U19M U17 POL 2024 Antonina Puchowska 2008 Bartosz Dynia 2009 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 15.0 19.0 19.0 214.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 22, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 420 Results as of 16:27 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 --- POL 57485 Paulina Rutkowska 2005 Iga Wielczyk 2005 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / STOWARZYSZENI 3.0 (8.0) 1.0 1.0 1.0 2.0 4.0 1.0 1.0 14.0
2 --- POL 57314 Jan Zamojski 2006 Olga Wietek 2008 MIX YACHT KLUB POLSKI GDYNIA (6.0) 2.0 4.0 2.0 3.0 1.0 1.0 6.0 2.0 21.0
3 --- POL 56827 Michał Jaroszek 2006 Filip Lenart 2005 M --- 4.0 1.0 6.0 4.0 4.0 (16.0) 6.0 3.0 8.0 36.0
4 --- POL 56942 Jeremi Szczukowski 2006 January Szczukowski 2008 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 (42.0 DNF) 5.0 6.0 2.0 7.0 2.0 2.0 10.0 39.0
5 U17 POL 57082 Filip Nosol 2007 Krzysztof Ołowiak 2008 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH 1.0 6.0 8.0 5.0 (11.0) 10.0 9.0 4.0 3.0 46.0
6 --- POL 56528 Adam Turczynowicz 2005 Patryk Ulaczyk 2006 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 9.0 (42.0 DNF) 2.0 3.0 21.0 13.0 5.0 7.0 4.0 64.0
7 --- POL 56676 Filip Miller 2007 Max Wrębel 2006 M CENTRUM ŻEGLARSKIE 11.0 7.0 7.0 9.0 14.0 5.0 8.0 (42.0 RET) 14.0 75.0
8 --- POL 55805 Szymon Stencel 2005 Kacper Janowicz 2006 M KS AZS AWFiS 18.0 5.0 17.0 17.0 (24.0) 8.0 7.0 10.0 13.0 95.0
9 U17 POL 56913 Filip Harasimowicz-Krysztofiak 2007 Andrzej Grochal 2007 M KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 14.0 11.0 14.0 (20.0) 8.0 17.0 3.0 14.0 18.0 99.0
10 --- POL 56370 Jakub Częczek 2006 Antoni Muszyński 2006 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 7.0 18.0 10.0 (24.0) 13.0 12.0 20.0 5.0 21.0 106.0
11 --- POL 56628 Dominika Fajdasz 2005 Gabriela Fajdasz 2007 F KS SAILING LEGIA/GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 10.0 13.0 16.0 16.0 6.0 22.0 18.0 13.0 (23.0) 114.0
12 --- POL 57325 Mikołaj Bujalski 2006 Maksymilian Rybicki 2006 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (42.0 DNF) 20.0 13.0 10.0 15.0 18.0 14.0 18.0 7.0 115.0
13 U17 POL 55952 Mikołaj Czałbowski 2008 Jędrzej Grabysa 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 8.0 3.0 11.0 26.0 26.0 (28.0) 15.0 16.0 17.0 122.0
14 U17 POL 57083 Filip Marjański 2007 Mateusz Graczyk 2008 M KS AZS AWFiS/PROSPORT 13.0 (42.0 DNF) 3.0 13.0 5.0 15.0 26.0 8.0 42.0 RET 125.0
15 U17 POL 55325 Marta Piotrowska 2007 Klara Piotrowska 2007 F KS AZS AWFiS 16.0 24.0 22.0 14.0 7.0 19.0 (37.0) 9.0 16.0 127.0
16 --- POL 56829 Wojciech Jankowski 2006 Magdalena Ostrowska 2005 MIX KS AZS AWFiS/KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZ 12.0 10.0 12.0 19.0 22.0 20.0 (30.0) 21.0 11.0 127.0
17 --- POL 56525 Patrycja Kurpiewska 2005 Julita Sitkowska 2005 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 17.0 (42.0 DNF) 24.0 18.0 17.0 4.0 12.0 17.0 19.0 128.0
18 --- POL 56831 Nina Janowicz 2006 Michał Jankowski 2005 MIX KS AZS AWFiS (42.0 UFD) 42.0 RET 18.0 8.0 12.0 6.0 11.0 22.0 12.0 131.0
19 --- POL 55956 Mikołaj Głąb 2008 Mateusz Budzisz 2008 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (42.0 DNF) 42.0 RET 19.0 22.0 9.0 3.0 19.0 15.0 5.0 134.0
20 --- POL 56859 Anna Chomont 2005 Bartosz Osowski 2006 MIX KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC / YACHT KLUB 14.0 SCP 14.0 15.0 (42.0 UFD) 20.0 29.0 22.0 11.0 15.0 140.0
21 --- POL 56708 Weronika Marszalik 2006 Marta Juńczyk 2007 F NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (28.0) 21.0 23.0 21.0 16.0 24.0 16.0 20.0 6.0 147.0
22 U17 POL 56834 Wojciech Henryk Komenda 2008 Damian Dubowski 2008 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 20.0 16.0 25.0 11.0 10.0 23.0 23.0 25.0 (26.0) 153.0
23 U17 POL 55663 Aleksandra Bobrowska 2007 Hanna Kozłowska 2007 F KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC (42.0 DNC) 42.0 UFD 9.0 15.0 32.0 14.0 24.0 12.0 9.0 157.0
24 --- POL 57170 Tymon Wiatrowski 2006 Wiktor Pawłowski 2007 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 19.0 9.0 26.0 7.0 28.0 25.0 (31.0) 30.0 22.0 166.0
25 U17 POL 55806 Tomasz Zadora 2007 Maciej Cioczek 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 29.0 22.0 27.0 (31.0) 29.0 9.0 13.0 19.0 24.0 172.0
26 U17 POL 57172 Mikołaj Cieślak 2008 Lidia Łukasik 2007 MIX UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 15.0 12.0 28.0 27.0 23.0 (38.0) 32.0 23.0 31.0 191.0
27 --- POL 56530 Pola Kostuch 2006 Marianna Dryja 2010 F KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 23.0 15.0 21.0 (34.0) 18.0 33.0 28.0 26.0 30.0 194.0
28 --- POL 56558 Maciej Cesarz 2007 Franciszek Rutkowski 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (42.0 DNF) 4.0 20.0 12.0 27.0 11.0 42.0 DNC 42.0 DNC 42.0 DNC 200.0
29 --- POL 56857 Jan Macugowski 2005 Jakub Kreft 2007 M KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE 21.0 19.0 29.0 (30.0) 30.0 27.0 27.0 29.0 20.0 202.0
30 --- POL 55654 Igor Murach 2009 Radosław Parzych 2005 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 22.0 17.0 (35.0) 25.0 33.0 34.0 34.0 24.0 25.0 214.0
31 U17 POL 54956 Tomasz Terlecki 2008 Daniel Łachacz 2008 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 27.0 26.0 (38.0) 28.0 31.0 37.0 29.0 27.0 28.0 233.0
32 U17 POL 53614 Maja Wojciechowska 2009 Kosma Wieczorek 2009 MIX CENTRUM ŻEGLARSKIE (42.0 UFD) 42.0 DNF 36.0 42.0 UFD 25.0 32.0 17.0 32.0 27.0 253.0
33 U17 POL 56539 Antonina Majchrzak 2010 Klara Snarska 2009 F --- (42.0 DNC) 42.0 DNC 34.0 42.0 UFD 35.0 21.0 10.0 36.0 34.0 254.0
34 U17 POL 56805 Michał Banasiewicz 2008 Jan Żyła 2008 M KS AZS AWFiS (42.0 DNF) 25.0 31.0 23.0 37.0 39.0 36.0 33.0 33.0 257.0
35 U17 POL 56797 Alicja Kurpiewska 2007 Hanna Gębicka 2008 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 26.0 (42.0 DNF) 30.0 29.0 19.0 30.0 42.0 DNC 42.0 DNC 42.0 DNC 260.0
36 U17 POL 56671 Karolina Gajda 2009 Ida Młynarczyk 2009 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 24.0 (42.0 DNF) 37.0 32.0 38.0 31.0 33.0 28.0 37.0 260.0
37 U17 POL 56518 Aniela Frąckowiak 2008 Natalia Więcławska 2007 F STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (42.0 DNC) 42.0 DNC 33.0 35.0 36.0 26.0 25.0 31.0 32.0 260.0
38 U17 POL 57336 Mateusz Grabowski 2008 Jan Kubiak 2008 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (42.0 RET) 42.0 DNC 32.0 33.0 34.0 36.0 21.0 34.0 29.0 261.0
39 U17 POL 57390 Franciszek Kosecki 2008 Tadeusz Wiatrowski 2009 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 25.0 23.0 (42.0 DNF) 42.0 DNF 42.0 DNF 35.0 35.0 35.0 35.0 272.0
40 U17 POL 56146 Hieronim Pazur 2008 Mikołaj Łukasik 2010 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ (42.0 DNC) 42.0 DNC 39.0 36.0 39.0 40.0 42.0 DNF 37.0 36.0 311.0
41 --- POL 53618 Magdalena Luśnia 2007 Stanisław Maik 2006 MIX CENTRUM ŻEGLARSKIE / KLUB ŻEGLARSKI VI-K (42.0 DNC) 42.0 DNC 42.0 DNC 42.0 DNC 42.0 DNC 42.0 DNC 42.0 DNC 42.0 DNC 42.0 DNC 336.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 41, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Europa Results as of 16:10 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 --- POL 22 Jeremi Zimny 1994 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (2.0) 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
2 --- POL 6 Łukasz Włoch 1995 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA (3.0) 3.0 3.0 3.0 1.0 2.0 3.0 2.0 2.0 19.0
3 --- POL 70 Damian Sieczkowski 1974 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (14.0) 2.0 2.0 2.0 4.0 4.0 4.0 4.0 3.0 25.0
4 --- POL 128 Bartosz Miziewicz 2002 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 1.0 5.0 6.0 7.0 3.0 3.0 2.0 3.0 (9.0) 30.0
5 --- POL 166 Weronika Folmer 1999 F KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 4.0 4.0 4.0 4.0 6.0 6.0 7.0 (11.0) 7.0 42.0
6 --- POL 132 Maksymilian Markow 2003 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 7.0 8.0 7.0 5.0 7.0 (10.0) 6.0 9.0 4.0 53.0
7 U20M POL 169 Michał Sitko 2004 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 17.0 6.0 5.0 8.0 (48.0 UFD) 5.0 9.0 5.0 5.0 60.0
8 --- POL 115 Agnieszka Kiełczewska 1970 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 5.0 11.0 9.0 12.0 9.0 (16.0) 10.0 8.0 10.0 74.0
9 --- POL 880 Jacek Woźny 2001 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 12.0 (48.0 RET) 8.0 10.0 5.0 9.0 18.0 7.0 6.0 75.0
10 U20M POL 60 Jan Pachla 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 13.0 (20.0) 10.0 9.0 10.0 8.0 11.0 6.0 12.0 79.0
11 U20M POL 157 Adam Langner 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 15.0 9.0 (16.0) 13.0 11.0 11.0 15.0 10.0 13.0 97.0
12 U18M POL 58 Adam Cwojdziński 2006 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 11.0 (14.0) 11.0 14.0 13.0 13.0 14.0 12.0 11.0 99.0
13 --- POL 161 Sylwester Bączek 1984 M JACHT KLUB KOSZALIN 6.0 (48.0 DNC) 48.0 DNC 6.0 8.0 14.0 5.0 15.0 8.0 110.0
14 U18M POL 137 Vincent Wojtkowiak 2006 M KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA 10.0 7.0 17.0 22.0 18.0 7.0 13.0 17.0 (35.0) 111.0
15 --- POL 183 Gabriela Zawal 2002 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 9.0 10.0 13.0 16.0 16.0 19.0 (20.0) 16.0 14.0 113.0
16 --- POL 13 Borys Boratyński 1966 M JACHT KLUB KOSZALIN 8.0 (48.0 DNC) 48.0 DNC 11.0 19.0 12.0 8.0 18.0 15.0 139.0
17 U20K POL 9 Ania Witczak 2004 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 22.0 17.0 12.0 20.0 12.0 21.0 21.0 (29.0) 17.0 142.0
18 U18K POL 98 Wiktoria Bazyli 2007 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 19.0 13.0 14.0 19.0 24.0 22.0 (26.0) 19.0 21.0 151.0
19 U18K POL 107 Barbara Bartkowiak 2008 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 26.0 (48.0 DNC) 24.0 23.0 21.0 15.0 22.0 25.0 16.0 172.0
20 U18M POL 4 Jakub Gulczyński 2007 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 21.0 19.0 19.0 21.0 25.0 23.0 25.0 (26.0) 22.0 175.0
21 U18M POL 52 Filip - Antoni Pańczyszyn 2007 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 24.0 12.0 18.0 25.0 26.0 25.0 (27.0) 23.0 26.0 179.0
22 U20M POL 120 Maciej Pytlinski 2005 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 27.0 (48.0 DNC) 48.0 DNC 15.0 15.0 18.0 16.0 21.0 27.0 187.0
23 U18M POL 32 Witold Pytliński 2007 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 17.0 17.0 17.0 12.0 13.0 18.0 190.0
24 U18K POL 167 Magda Winiarska 2006 F YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 16.0 (48.0 RET) 15.0 42.0 20.0 24.0 17.0 24.0 37.0 195.0
25 U20M FIN 35 Jakub Walczak 2004 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 18.0 15.0 (48.0 RET) 26.0 22.0 44.0 28.0 22.0 23.0 198.0
26 U18M POL 138 Przemysław Gumieniczek 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 23.0 16.0 22.0 28.0 30.0 27.0 30.0 33.0 (36.0) 209.0
27 U18M POL 142 Jeremiasz Konieczny 2007 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 20.0 (48.0 DNC) 48.0 DNC 24.0 23.0 33.0 24.0 20.0 19.0 211.0
28 --- POL 80 Jacek Baryła 1961 M JACHT KLUB KOSZALIN (48.0 RET) 48.0 RET 48.0 DNC 18.0 14.0 20.0 19.0 14.0 48.0 DNF 229.0
29 U20K POL 41 Alicja Helena Siputa 2005 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (48.0 DNC) 48.0 DNC 21.0 31.0 27.0 31.0 23.0 31.0 24.0 236.0
30 U18K POL 428 Zuzanna Michalska 2007 F UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE (48.0 DNC) 18.0 23.0 38.0 31.0 32.0 38.0 34.0 31.0 245.0
31 U18M POL 11 Jakub Bendowski 2009 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25.0 21.0 20.0 35.0 40.0 (43.0) 35.0 38.0 32.0 246.0
32 U18M POL 79 Bartłomiej Łabęcki 2006 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 29.0 28.0 28.0 31.0 27.0 20.0 259.0
33 U18M POL 26 Jan Skotniczny 2007 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (48.0 RET) 48.0 DNC 48.0 DNC 32.0 32.0 26.0 33.0 32.0 25.0 276.0
34 U20M POL 156 Wiktor Grajek 2005 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 30.0 29.0 36.0 29.0 28.0 30.0 278.0
35 U18M POL 141 Oskar Otto 2007 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 27.0 34.0 38.0 32.0 30.0 28.0 285.0
36 U18M POL 134 Aleksander Siwiec 2008 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 36.0 33.0 34.0 39.0 37.0 34.0 309.0
37 U18M POL 165 Bartosz Leżała 2006 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA (48.0 RET) 48.0 DNC 48.0 DNC 33.0 38.0 35.0 37.0 36.0 38.0 313.0
38 U18K POL 127 Eliza Kałużna 2008 F JACHT KLUB KOSZALIN (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 37.0 37.0 29.0 36.0 48.0 DNF 33.0 316.0
39 U18K POL 103 Aleksandra Błońska 2008 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 40.0 35.0 30.0 34.0 35.0 48.0 RET 318.0
40 U18K POL 145 Magdalena Laskowska 2007 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 34.0 39.0 40.0 42.0 39.0 29.0 319.0
41 U18M POL 119 Olivier Starostka 2007 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WODNIAK W PILE 28.0 (48.0 DNC) 48.0 DNC 43.0 36.0 41.0 40.0 48.0 DNF 48.0 DNC 332.0
42 U18M POL 139 Stanisław Horoszkiewicz 2007 M KLUB ŻEGLARSKI KOTWICA (48.0 RET) 48.0 RET 48.0 DNC 45.0 43.0 45.0 41.0 40.0 39.0 349.0
43 U18M POL 78 Kamil Marczak 2007 M POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 44.0 44.0 42.0 43.0 41.0 48.0 DNF 358.0
44 U18M POL 170 Maciej Kowalski 2008 M KLUB ŻEGLARSKI NEPTUN WĄGROWIEC (48.0 RET) 48.0 DNC 48.0 DNC 39.0 41.0 39.0 48.0 NSC 48.0 RET 48.0 DNC 359.0
45 U20K POL 17 Aleksandra Sikorska 2005 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 41.0 42.0 37.0 48.0 DNF 48.0 RET 48.0 DNC 360.0
46 U18K POL 66 Lena Tomikowska 2009 F ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 46.0 48.0 DNC 48.0 DNC 48.0 DNC 48.0 DNC 48.0 DNC 382.0
47 U18M POL 3 Antoni Poniecki 2008 M POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI (48.0 DNC) 48.0 DNC 48.0 DNC 48.0 DNC 48.0 DNC 48.0 DNC 48.0 DNC 48.0 DNC 48.0 DNC 384.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 47, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Hobie Cat 16 Results as of 16:28 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 117474 Iga Saj 2005 Maksymilian Nadolski 2005 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 1.0 (4.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 9.0
2 POL 108975 Hanna Duda 2008 Mateusz Wajda 2008 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 4.0 1.0 4.0 3.0 4.0 4.0 3.0 2.0 (5.0) 25.0
3 POL 117429 Antek Reszka 2009 Roksana Hrycyna 2008 --- (8.0 DNF) 8.0 DNF 2.0 2.0 3.0 2.0 6.0 3.0 1.0 27.0
4 POL 117987 Oliwier Kozłowski 2009 Adam Rutkowski 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO/MIĘDZYSZ 2.0 3.0 (8.0 DNC) 4.0 2.0 3.0 4.0 6.0 SCP 3.0 27.0
5 POL 95844 Michalina Klimczak 2010 Jan Czucha 2011 STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 5.0 2.0 3.0 5.0 (6.0) 5.0 2.0 5.0 6.0 33.0
6 POL 117567 Makary Gałka 2007 Veronika Didenko 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 (8.0 DNF) 5.0 8.0 DSQ 5.0 8.0 DNS 5.0 8.0 DNF 4.0 46.0
7 POL 112462 Helena Stankiewicz-Drozd 2010 Michał Retecki 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 7.0 8.0 DNF 8.0 DNF 63.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA4 Results as of 15:39 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 198206 Michalina Pawelczyk 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (3.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 10.0
2 POL 213328 Blanka Bobula 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 1.0 3.0 2.0 2.0 2.0 1.0 3.0 2.0 (8.0 DNF) 16.0
3 POL 192583 Angelina Zubel 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 4.0 3.0 (8.0 UFD) 4.0 2.0 3.0 1.0 21.0
4 POL 210287 Julia Maziarz 2006 LOK KLUB WODNY GARLAND 4.0 4.0 3.0 5.0 3.0 3.0 4.0 4.0 (8.0 DNF) 30.0
5 POL 190829 Wiktoria Sajdak 2006 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ (7.0) 5.0 6.0 4.0 4.0 6.0 7.0 6.0 5.0 43.0
6 POL 203349 Jagoda Baran 2007 YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 6.0 6.0 (7.0) 6.0 6.0 7.0 5.0 5.0 3.0 44.0
7 POL 191831 Emilia Bałdych 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 5.0 (7.0) 5.0 7.0 5.0 5.0 6.0 7.0 4.0 44.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 GOLD Fleet Results as of 15:48 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F1 F2 F3 Score
1 U19 POL 217493 Filip Olszewski M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 4.0 (6.0) 1.0 12.0
2 --- POL 217589 Tadeusz Kubiak M 1994 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 3.0 2.0 2.0 3.0 3.0 2.0 3.0 1.0 (8.0) 19.0
3 U19 POL 217564 Filip Jarosiewicz M 2006 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 2.0 1.0 3.0 1.0 1.0 2.0 (9.0) 8.0 4.0 22.0
4 U19 POL 220868 Hubert Roszyk M 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 1.0 3.0 1.0 6.0 6.0 10.0 (12.0) 2.0 2.0 31.0
5 --- POL 218207 Maciej Panaś M 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 3.0 3.0 3.0 3.0 5.0 (8.0) 4.0 6.0 31.0
6 U19 POL 219403 Tymoteusz Wysocki M 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 5.0 4.0 5.0 (13.0) 2.0 9.0 5.0 7.0 3.0 40.0
7 --- POL 218379 Maksymilian Burdziej M 2003 CENTRUM ŻEGLARSKIE 3.0 2.0 2.0 7.0 4.0 7.0 (68.0 UFD) 3.0 16.0 44.0
8 U19 POL 215388 Jacek Kalinowski M 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 6.0 6.0 7.0 2.0 1.0 (43.0) 10.0 5.0 45.0
9 --- POL 151121 Mateusz Hanke M 1993 KS AZS AWFiS 7.0 9.0 4.0 2.0 10.0 3.0 (14.0) 5.0 13.0 53.0
10 U17 POL 210013 Maciej Dudek M 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 6.0 6.0 8.0 8.0 7.0 10.0 (47.0) 15.0 12.0 72.0
11 U19 POL 219404 Igor Mirowski M 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 10.0 8.0 7.0 18.0 11.0 3.0 (27.0) 11.0 7.0 75.0
12 --- POL 220796 Tomasz Bendlewski M 2004 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 7.0 8.0 11.0 11.0 6.0 4.0 (30.0) 9.0 19.0 75.0
13 --- POL 218356 Lilly May Niezabitowska F 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 18.0 20.0 4.0 6.0 8.0 5.0 1.0 (68.0 UFD) 15.0 77.0
14 U17 POL 215527 Jan Rohde M 2008 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 6.0 9.0 7.0 12.0 5.0 (26.0) 10.0 19.0 10.0 78.0
15 --- POL 217369 Dominika Raszka F 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 15.0 16.0 6.0 5.0 9.0 6.0 13.0 17.0 (24.0) 87.0
16 U19 POL 220658 Jan Pacheco-Śledź M 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 1.0 5.0 9.0 5.0 10.0 27.0 (44.0) 25.0 9.0 91.0
17 U19 POL 219682 Antoni Kiliszek M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 9.0 5.0 8.0 4.0 16.0 4.0 (46.0) 28.0 17.0 91.0
18 U19 POL 218466 Iwo Barański M 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 12.0 12.0 11.0 4.0 18.0 14.0 (24.0) 13.0 14.0 98.0
19 U17 POL 217563 Gustaw Zalewski M 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (16.0) 14.0 10.0 15.0 8.0 12.0 16.0 14.0 11.0 100.0
20 U19 POL 211314 Maksymilian Kruczyński M 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 12.0 16.0 21.0 2.0 5.0 6.0 19.0 20.0 (42.0) 101.0
21 U17 POL 210084 Jakub Aleksander Rusiniak M 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 5.0 7.0 9.0 14.0 9.0 12.0 (37.0) 18.0 30.0 104.0
22 U19 POL 218385 Marek Szczepankowski M 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 4.0 4.0 5.0 9.0 23.0 13.0 (56.0) 12.0 36.0 106.0
23 U19 POL 211107 Maciej Cymerman M 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE 13.0 15.0 10.0 12.0 14.0 15.0 6.0 (34.0) 28.0 113.0
24 U17 POL 217561 Mikołaj Majchrzycki M 2007 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 9.0 13.0 12.0 14.0 14.0 11.0 22.0 22.0 (23.0) 117.0
25 --- POL 218884 Filip Miloszewski M 2003 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 11.0 (31.0) 17.0 17.0 19.0 9.0 2.0 24.0 20.0 119.0
26 U19 POL 209552 Krzysztof Olejnik M 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 10.0 14.0 14.0 21.0 7.0 16.0 11.0 27.0 (52.0) 120.0
27 --- POL 197541 Klara Sobczak F 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 19.0 18.0 9.0 15.0 11.0 15.0 16.0 (21.0) 120.0
28 U19 POL 218212 Natalia Nadrzewia F 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 14.0 10.0 16.0 10.0 11.0 8.0 31.0 26.0 (32.0) 126.0
29 --- POL 208158 Filip Kapała M 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 8.0 7.0 15.0 27.0 12.0 17.0 18.0 (31.0) 26.0 130.0
30 U19 POL 214222 Jakub Kluk M 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (68.0 DNF) 10.0 15.0 11.0 4.0 7.0 42.0 21.0 22.0 132.0
31 U19 POL 220069 Szymon Janiak M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 19.0 15.0 13.0 13.0 22.0 19.0 17.0 (68.0 UFD) 25.0 143.0
32 U17 POL 197722 Rafał Balicki M 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 11.0 14.0 10.0 25.0 13.0 (39.0) 35.0 29.0 150.0
33 U19 POL 218363 Julian Podwalski M 2005 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 17.0 13.0 13.0 19.0 12.0 16.0 (48.0) 29.0 39.0 158.0
34 U17 POL 214732 Jan Wiśniewski M 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 18.0 17.0 25.0 8.0 20.0 18.0 (51.0) 23.0 31.0 160.0
35 U19 POL 207291 Jakub Rzeszotek M 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 19.0 12.0 19.0 24.0 17.0 20.0 (57.0) 43.0 35.0 189.0
36 --- POL 205645 Cyprian Błaszczyk M 1997 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 11.0 11.0 12.0 16.0 21.0 18.0 33.0 (68.0 RET) 68.0 DNF 190.0
37 U17 POL 218364 Michał "Kornik" Skawiński M 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 16.0 18.0 17.0 22.0 25.0 23.0 35.0 (51.0) 40.0 196.0
38 U19 POL 210786 Natalia Chojnowska F 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 15.0 23.0 16.0 26.0 19.0 26.0 (54.0) 40.0 38.0 203.0
39 U19 POL 213500 Konrad Wlazłowski M 2005 KS AZS AWFiS 20.0 20.0 20.0 30.0 16.0 23.0 20.0 54.0 (55.0) 203.0
40 U17 POL 206822 Szymon Kroczek M 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 26.0 17.0 22.0 25.0 24.0 35.0 25.0 (45.0) 33.0 207.0
41 U17 POL 210011 Maksymilian Luto M 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (68.0 DNF) 23.0 23.0 23.0 17.0 28.0 40.0 39.0 18.0 211.0
42 U19 POL 207580 Jan Kamieński M 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 24.0 24.0 20.0 24.0 28.0 30.0 32.0 33.0 (68.0 RET) 215.0
43 --- POL 223142 Antoni Borkowski M 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.0 28.0 (68.0 DNF) 20.0 39.0 25.0 29.0 30.0 27.0 220.0
44 U19 POL 176745 Jakub Gil M 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 33.0 19.0 24.0 16.0 15.0 14.0 (62.0) 52.0 48.0 221.0
45 U19 POL 207574 Hanna Rogowska F 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 25.0 26.0 (68.0 DNF) 23.0 33.0 31.0 7.0 37.0 47.0 229.0
46 U19 POL 216119 Kamil Szlachetka M 2006 LOK KLUB WODNY GARLAND 21.0 21.0 23.0 18.0 33.0 20.0 (52.0) 50.0 45.0 231.0
47 U17 POL 222003 Mikołaj Madejak M 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 30.0 18.0 28.0 17.0 29.0 33.0 (61.0) 46.0 34.0 235.0
48 U17 POL 203072 Jakub Lipowski M 2007 KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW 34.0 32.0 28.0 34.0 23.0 8.0 36.0 (56.0) 46.0 241.0
49 --- POL 210947 Julia Szymczak F 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 23.0 25.0 36.0 29.0 20.0 32.0 34.0 (63.0) 43.0 242.0
50 U19 POL 216615 Kacper Bąk M 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 24.0 33.0 22.0 21.0 31.0 22.0 (58.0) 36.0 53.0 242.0
51 U19 POL 201013 Jeremi Ślusarski M 2006 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 29.0 36.0 (68.0 DNF) 28.0 22.0 21.0 21.0 47.0 41.0 245.0
52 U17 POL 203271 Piotr Trella M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 36.0 30.0 37.0 32.0 26.0 24.0 28.0 41.0 (44.0) 254.0
53 U17 POL 216599 Jan Suchocki M 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 30.0 22.0 18.0 42.0 35.0 36.0 26.0 (58.0) 50.0 259.0
54 U19 POL 180752 Aleksandra Długołęcka F 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 28.0 28.0 33.0 (42.0) 28.0 SCP10 40.0 SCP10 38.0 42.0 37.0 274.0
55 U19 POL 214220 Kamil Stemplewski M 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 37.0 37.0 31.0 25.0 24.0 22.0 49.0 (57.0) 54.0 279.0
56 U19 POL 216732 Maja Szwejk F 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 35.0 35.0 24.0 41.0 27.0 28.0 60.0 32.0 (62.0) 282.0
57 U17 POL 220614 Jan Konkol M 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 27.0 (68.0 DNF) 25.0 44.0 31.0 21.0 23.0 61.0 51.0 283.0
58 --- POL 220729 Mariusz Kowalewski M 1967 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 48.0 24.0 26.0 26.0 40.0 36.0 45.0 38.0 (56.0) 283.0
59 U17 POL 214221 Nikodem Machejko M 2008 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 25.0 22.0 27.0 38.0 30.0 30.0 (64.0) 55.0 59.0 286.0
60 U17 POL 214181 Krzysztof Szklarski M 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 23.0 31.0 26.0 29.0 30.0 34.0 59.0 59.0 (68.0 DNF) 291.0
61 U19 POL 221154 Konstanty Skwało M 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 26.0 34.0 30.0 27.0 28.0 54.0 50.0 48.0 (60.0) 297.0
62 U19 POL 213207 Julia Wróblewska F 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 27.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 22.0 13.0 17.0 41.0 44.0 68.0 DNF 300.0
63 U19 POL 206680 Maksym Kowalewski M 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 31.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 19.0 13.0 15.0 53.0 53.0 49.0 301.0
64 U17 POL 213209 Jakub Krysiński M 2007 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 20.0 25.0 27.0 34.0 48.0 35.0 55.0 (62.0) 57.0 301.0
65 U17 POL 206301 Filip Brzostowski M 2007 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 22.0 36.0 42.0 30.0 26.0 32.0 (63.0) 60.0 61.0 309.0
66 U17 POL 212992 Wiktor Radziej M 2008 KS AZS AWFiS 21.0 26.0 29.0 33.0 (68.0 UFD) 31.0 68.0 UFD 49.0 58.0 315.0
67 U19 POL 216936 Wiktoria Harnasz F 2005 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 14.0 27.0 29.0 46.0 48.0 41.0 (68.0 DNC) 68.0 DNC 68.0 DNC 341.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 67, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 SILVER Fleet Results as of 16:19 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name Gender YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F1 F2 F3 Score
1 U17 POL 216937 Karol Gaj M 2007 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 29.0 32.0 (40.0) 35.0 36.0 29.0 10.0 11.0 7.0 189.0
2 U19 POL 223442 Jan Michał Karnowski M 2006 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (68.0 UFD) 27.0 21.0 43.0 38.0 37.0 1.0 21.0 6.0 194.0
3 U17 POL 217484 Bartłomiej Wrzosek M 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 41.0 44.0 (68.0 DNF) 37.0 32.0 19.0 6.0 5.0 25.0 209.0
4 U19 POL 212205 Marta Zwara F 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (43.0) 39.0 38.0 32.0 35.0 40.0 17.0 8.0 1.0 210.0
5 U17 POL 183872 Hubert Marek Matz M 2008 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 36.0 30.0 30.0 31.0 (47.0) 38.0 7.0 23.0 17.0 212.0
6 --- POL 217499 Kacper Radzikowski M 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (55.0) 39.0 35.0 36.0 29.0 44.0 29.0 2.0 4.0 218.0
7 U19 POL 209834 Jakub Trojnar M 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 47.0 40.0 43.0 28.0 34.0 (50.0) 8.0 4.0 15.0 219.0
8 U19 POL 206817 Natalia Burczyńska F 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 34.0 (68.0 RET) 68.0 DNF 35.0 27.0 29.0 4.0 10.0 12.0 219.0
9 --- POL 211101 Kacper Ludwiński M 2000 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 32.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 68.0 DNC 18.0 27.0 2.0 6.0 3.0 224.0
10 U17 POL 217483 Wiktor Raszka M 2009 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 35.0 (68.0 DNF) 37.0 31.0 34.0 38.0 19.0 7.0 28.0 229.0
11 U17 POL 196348 Franciszek Miłosz M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 44.0 (49.0) 41.0 49.0 42.0 42.0 5.0 9.0 8.0 240.0
12 U17 POL 212649 Kajetan Linow M 2007 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 45.0 33.0 (68.0 DNF) 20.0 43.0 51.0 12.0 18.0 23.0 245.0
13 U17 POL 182210 Jakub Gasienica-Wawrytko M 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 42.0 (47.0) 39.0 40.0 38.0 24.0 20.0 35.0 10.0 248.0
14 U17 POL 215529 Stanisław Nadolski M 2009 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 32.0 44.0 (68.0 RET) 56.0 51.0 46.0 9.0 3.0 9.0 250.0
15 U19 POL 218964 Kinga Szlachetka F 2008 LOK KLUB WODNY GARLAND 44.0 42.0 31.0 45.0 41.0 (48.0) 31.0 1.0 24.0 259.0
16 U17 POL 212007 Michał Godlewski M 2008 LOK KLUB WODNY GARLAND 59.0 (68.0 RET) 68.0 DNF 33.0 39.0 25.0 21.0 12.0 5.0 262.0
17 U19 POL 173379 Antoni Labuda M 2006 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 49.0 42.0 32.0 38.0 (55.0) 37.0 35.0 14.0 16.0 263.0
18 U17 POL 211111 Mateusz Kundzier M 2008 KS AZS AWFiS 45.0 43.0 35.0 (49.0) 42.0 43.0 16.0 17.0 26.0 267.0
19 U17 POL 217584 Tomasz Wojtkowiak M 2008 CENTRUM ŻEGLARSKIE 38.0 40.0 32.0 (53.0) 37.0 46.0 32.0 16.0 27.0 268.0
20 U19 POL 206282 Karol Rusin M 2006 LOK KLUB WODNY GARLAND 43.0 (68.0 DNF) 38.0 46.0 44.0 49.0 15.0 15.0 19.0 269.0
21 U17 POL 184592 Szymon Łysik M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 47.0 45.0 40.0 39.0 41.0 (48.0) 18.0 25.0 20.0 275.0
22 U19 POL 202449 Piotr Flieger M 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (68.0 DNF) 29.0 19.0 15.0 37.0 68.0 DNF 3.0 39.0 67.0 DNF 277.0
23 U17 POL 213337 Jakub Kuźmiński M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 41.0 46.0 44.0 (55.0) 55.0 44.0 26.0 20.0 2.0 278.0
24 --- POL 199296 Krystian Nawrat M 1961 LOK KLUB WODNY GARLAND 37.0 41.0 33.0 (54.0) 54.0 39.0 27.0 29.0 22.0 282.0
25 U19 POL 200430 Konrad Kunc M 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 38.0 38.0 34.0 48.0 50.0 (53.0) 13.0 31.0 32.0 284.0
26 U19 POL 201561 Andrzej Pochopień M 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 28.0 29.0 36.0 50.0 (58.0) 58.0 23.0 42.0 21.0 287.0
27 U17 POL 218384 Piotr Wójcik M 2007 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 31.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 47.0 44.0 40.0 11.0 36.0 18.0 295.0
28 U17 POL 218387 Jakub Jaworski M 2007 LOK KLUB WODNY GARLAND (52.0) 37.0 34.0 50.0 46.0 50.0 30.0 22.0 35.0 304.0
29 U17 POL 197815 Kacper Kadłubowski M 2007 LOK KLUB WODNY GARLAND 42.0 (68.0 DNF) 39.0 59.0 56.0 42.0 33.0 24.0 11.0 306.0
30 U19 POL 216603 Krzysztof Dzilne M 2006 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 40.0 35.0 (68.0 DNF) 36.0 40.0 34.0 22.0 67.0 UFD 33.0 307.0
31 U17 POL 207099 Kacper Wysocki M 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 46.0 38.0 43.0 44.0 49.0 (55.0) 25.0 51.0 41.0 337.0
32 U17 POL 208166 Kajetan Poziemski M 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (53.0) 43.0 42.0 47.0 46.0 45.0 38.0 47.0 30.0 338.0
33 U17 POL 210004 Aleksander Kolman M 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (68.0 DNC) 68.0 DNC 68.0 DNC 43.0 36.0 41.0 24.0 28.0 39.0 347.0
34 U17 POL 210002 Marcin Krawczyk M 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 50.0 34.0 46.0 56.0 50.0 (57.0) 34.0 34.0 47.0 351.0
35 U17 POL 215820 Piotr Grzesiek M 2009 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 46.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 39.0 45.0 56.0 45.0 26.0 31.0 356.0
36 U17 POL 217498 Ignacy Jabłkowski M 2009 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 39.0 (68.0 RET) 68.0 DNF 37.0 43.0 47.0 28.0 27.0 67.0 DNF 356.0
37 U19 POL 212648 Natasza Tarnawska F 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 40.0 41.0 45.0 45.0 45.0 (61.0) 42.0 54.0 46.0 358.0
38 U17 POL 216546 Maksymilian Koschel M 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 49.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 53.0 47.0 45.0 39.0 32.0 29.0 362.0
39 U17 POL 195782 Jan Psiuk M 2008 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 48.0 47.0 (68.0 RET) 41.0 52.0 43.0 36.0 52.0 44.0 363.0
40 U17 POL 213331 Aleksander Ossowski M 2008 CENTRUM ŻEGLARSKIE 57.0 46.0 44.0 58.0 57.0 59.0 (67.0 DNC) 37.0 14.0 372.0
41 U17 POL 218947 Filip Bil M 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 53.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 54.0 54.0 52.0 41.0 19.0 37.0 378.0
42 U19 POL 20955 Sara Browarczyk F 2007 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (68.0 DNC) 68.0 DNC 68.0 DNC 51.0 59.0 47.0 14.0 13.0 67.0 DNF 387.0
43 U19 POL 219388 Andrei Dzhura M 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 60.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 52.0 52.0 52.0 46.0 45.0 13.0 388.0
44 U19 POL 202397 Antoni Machaj M 2006 YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 51.0 45.0 46.0 57.0 51.0 (63.0) 50.0 50.0 42.0 392.0
45 U17 POL 204311 Krzysztof Knasiecki M 2009 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 57.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 51.0 53.0 39.0 43.0 48.0 34.0 393.0
46 U17 POL 211258 Kacper Kostarz M 2007 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 55.0 50.0 (68.0 RET) 57.0 53.0 58.0 37.0 53.0 38.0 401.0
47 --- POL 206823 Tomasz Nitka M 1987 LOK KLUB WODNY GARLAND 58.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 62.0 32.0 54.0 40.0 46.0 45.0 405.0
48 U19 POL 203179 Aleksandra Zastawna F 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 54.0 (68.0 DNF) 45.0 60.0 58.0 57.0 47.0 40.0 51.0 412.0
49 U17 POL 217560 Jędrzej Anioła M 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 51.0 (68.0 DNF) 41.0 48.0 56.0 51.0 67.0 UFD 33.0 67.0 DNF 414.0
50 U17 POL 213519 Tobiasz Zabiegałowski M 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 62.0 (68.0 RET) 68.0 DNF 52.0 59.0 53.0 51.0 30.0 43.0 418.0
51 U17 POL 207350 Stanisław Kasprzak M 2009 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 50.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 40.0 57.0 49.0 48.0 41.0 67.0 RET 420.0
52 U19 POL 193512 Lena Małecka F 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE 52.0 48.0 (68.0 DNF) 68.0 DNC 68.0 DNC 68.0 DNC 44.0 38.0 36.0 422.0
53 U19 POL 208153 Aleksandra Jędryka F 2005 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 54.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 55.0 49.0 60.0 53.0 49.0 40.0 428.0
54 U17 POL 194939 Wiktor Chmielewski M 2008 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 56.0 21.0 (68.0 DNF) 59.0 61.0 55.0 55.0 57.0 67.0 RET 431.0
55 U17 POL 212958 Oliwier Morawiak M 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 56.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 58.0 60.0 56.0 49.0 43.0 52.0 442.0
56 U17 POL 195867 Wiktor Gajda M 2008 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 58.0 (68.0 RET) 68.0 DNF 61.0 61.0 59.0 54.0 44.0 50.0 455.0
57 U19 POL 193510 Nina Kulka F 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 61.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 61.0 62.0 62.0 52.0 55.0 48.0 469.0
58 U17 POL 180742 Miłosz Orszulak M 2008 --- (68.0 RET) 68.0 DNC 68.0 DNC 68.0 DNF 60.0 61.0 56.0 56.0 49.0 486.0
59 U17 POL 216581 Piotr Kuźniarski M 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (68.0 DNC) 68.0 DNC 68.0 DNC 62.0 62.0 60.0 57.0 58.0 67.0 DNF 502.0
60 U19 POL 216552 Nikodem Górski M 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 33.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 68.0 DNC 68.0 DNC 68.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 506.0
61 U17 POL 216935 Wojciech Wójcik M 2008 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 39.0 (68.0 DNF) 68.0 DNF 68.0 DNC 68.0 DNC 68.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 512.0
62 U17 POL 200984 Wiktor Szymański M 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (68.0 DNC) 68.0 DNC 68.0 DNC 60.0 63.0 68.0 DNF 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 528.0
63 U17 POL 214702 Maciej Czarnecki M 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (68.0 DNF) 68.0 RET 68.0 DNF 63.0 63.0 68.0 DNF 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 531.0
64 U17 POL 190828 Paweł Ryba-Filipowski M 2008 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (68.0 RET) 68.0 DNC 68.0 DNC 68.0 DNC 68.0 DNC 68.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 541.0
64 U17 POL 207352 Bartosz Dworakowski M 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI MICHAŁOWO (68.0 DNC) 68.0 DNC 68.0 DNC 68.0 RET 68.0 DNC 68.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 541.0
64 U19 POL 209914 Dominik Masłoń M 2005 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ (68.0 DNC) 68.0 DNC 68.0 DNC 68.0 DNC 68.0 DNC 68.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 67.0 DNC 541.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 66, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Moth Results as of 17:19 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 Masters POL 4950 Robert Graczyk 1971 MAZURSKI KLUB ŻEGLARSKI W MIKOŁAJKACH 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 8.0
2 --- POL 4674 Michal Korneszczuk 1979 STOWARZYSZENIE YACHT CLUB GDAŃSK (2.0) 2.0 1.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 15.0
3 Masters POL 4937 Maciej Żarnowski 1977 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 (4.0) 3.0 3.0 4.0 4.0 3.0 3.0 3.0 26.0
4 Jr POL 4877 Mikołaj Chłopek 2000 77 RACING CLUB (5.0) 3.0 4.0 4.0 5.0 5.0 4.0 5.0 4.0 34.0
5 Jr CZE 4 Michal Krsička 2003 --- 6.0 6.0 5.0 5.0 (7.0) 3.0 5.0 6.0 5.0 41.0
6 --- POL 5061 Andrzej Senkus 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 7.0 7.0 (16.0 DNF) 6.0 6.0 6.0 6.0 4.0 8.0 50.0
7 --- POL 4605 Paweł Wałecki 1982 --- 8.0 8.0 8.0 7.0 8.0 (16.0 DNF) 8.0 7.0 7.0 61.0
8 Masters POL 4622 Wojciech Worek 1978 STOWARZYSZENIE FLOTA POLSKA DN 11.0 11.0 6.0 8.0 10.0 8.0 9.0 (16.0 DNF) 9.0 72.0
9 --- POL 950 Marek Cierzan 1980 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 9.0 10.0 7.0 (16.0 DNF) 9.0 7.0 10.0 9.0 11.0 72.0
10 Jr SLO 4810 Mikołaj Zmitrowicz 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 10.0 9.0 9.0 9.0 (11.0) 9.0 11.0 8.0 10.0 75.0
11 Jr CZE 4210 Lukas Krsicka 2003 --- 4.0 5.0 (16.0 DNS) 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNF 7.0 10.0 6.0 80.0
12 --- POL 4608 Jakub Pawluk 1985 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 12.0 12.0 10.0 11.0 12.0 10.0 12.0 11.0 (16.0 DNF) 90.0
13 Jr POL 3265 Łukasz Machowski 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 12.0 3.0 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 111.0
14 Jr POL 1 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFiS (16.0 DNF) 13.0 11.0 10.0 16.0 DNF 16.0 DNF 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 114.0
15 Jr CZE 4635 Martin Krsicka 2000 --- (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 128.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: N450 Results as of 16:03 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 82 Krzysztof Maksymowicz 2008 Łukasz Maksymowicz 1982 M SAILING LEGIA SP. Z O.O. / KLUB SPORTOWY 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 2.0 1.0 10.0
2 POL 84 Bartosz Puchowski 1981 Marta Puchowska 1983 MIX --- 2.0 2.0 (4.0) 3.0 4.0 1.0 1.0 3.0 3.0 19.0
3 POL 87 Michał Kołodziej 1975 Maciej Suchecki 1975 M --- 6.0 (14.0 DNF) 2.0 2.0 3.0 11.0 3.0 4.0 2.0 33.0
4 POL 66 Krzysztof Siwiec 1973 Marcin Konsko 1976 M --- 7.0 7.0 3.0 7.0 2.0 3.0 (9.0) 5.0 7.0 41.0
5 POL 88 Pawel Turczynowicz 1978 Jan Turczynowicz 2003 M KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA / KLUB SPORT (14.0 DNF) 5.0 6.0 5.0 6.0 4.0 4.0 8.0 6.0 44.0
6 POL 86 Piotr Śledziński 1970 Joanna Śledzińska 1971 MIX STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450 (14.0 DNF) 14.0 DNF 9.0 4.0 7.0 5.0 8.0 1.0 4.0 52.0
7 POL 59 Paweł Gasek 1967 Oskar Gasek 1992 M --- 4.0 6.0 8.0 8.0 (12.0) 6.0 7.0 7.0 11.0 57.0
8 POL 50 Piotr Dzierżewicz 1975 Leon Przybyszewski 2005 M STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450/KLUB SP 8.0 9.0 5.0 6.0 9.0 (14.0 DNF) 6.0 6.0 8.0 57.0
9 POL 42 Paweł Kanafek 1986 Aleksandra Harnasz 1983 MIX --- 9.0 4.0 7.0 9.0 (10.0) 7.0 10.0 10.0 9.0 65.0
10 POL 65 Błażej Łukomski 1978 Mateusz Myszkowski 1984 M --- 3.0 3.0 10.0 11.0 5.0 8.0 13.0 (14.0 DNF) 14.0 DNF 67.0
11 POL 61 Tomasz Zambrzycki 1970 Maciej Odważny 1970 M STOWARZYSZENIE KLASY NAUTICA 450 10.0 (14.0 DNF) 12.0 10.0 11.0 10.0 5.0 14.0 DSQ 5.0 77.0
12 POL 40 Patryk Sójkowski 1977 Maciej Chatłas 1981 M KS AZS AWFiS/STOWARZYSZENIE YACHT CLUB G 5.0 8.0 13.0 12.0 13.0 9.0 11.0 (14.0 DNF) 14.0 DNF 85.0
13 POL 63 Paweł Pik 1976 Monika Kraszewska 1994 MIX --- (14.0 UFD) 10.0 11.0 13.0 8.0 14.0 DNF 12.0 9.0 10.0 87.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 13, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Nacra 15 Results as of 14:52 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 321 Michał Trafalski 2007 Józef Krasowski 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO / SAIL & 2.0 (4.0 NSC) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
2 POL 164 Franciszek Wołyniec 2006 Jarosław Stella 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 1.0 (2.0) 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 14.0
3 POL 16 Nela Dźwigalska 2007 Mikołaj Figura 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 (4.0 NSC) 3.0 3.0 3.0 4.0 DNF 3.0 3.0 4.0 DNF 26.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: TECHNO 4.0 K Results as of 14:55 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Score
1 POL 200 Jagoda Budzińska 2011 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 (6.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
2 POL 1 Oliwia Stobinska 2011 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2.0 3.0 (8.0) 4.0 2.0 2.0 3.0 4.0 2.0 2.0 24.0
3 POL 409 Kalina Grabska 2011 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 4.0 1.0 3.0 (8.0) 3.0 4.0 4.0 3.0 3.0 4.0 29.0
4 POL 8 Maja Woszczyna 2011 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (7.0) 5.0 4.0 2.0 5.0 3.0 2.0 2.0 4.0 3.0 30.0
5 POL 22 Alicja Pieczyńska 2011 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 5.0 2.0 2.0 3.0 6.0 7.0 7.0 (8.0) 6.0 5.0 43.0
6 POL 411 Gabriela Owsiejczuk 2011 CENTRUM ŻEGLARSKIE 3.0 4.0 5.0 5.0 (7.0) 6.0 5.0 6.0 5.0 6.0 45.0
7 POL 472 Kalina Wilandt 2013 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (12.0) 7.0 9.0 10.0 4.0 10.0 6.0 10.0 7.0 8.0 71.0
8 POL 451 Amelia Brzyska 2011 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 9.0 7.0 7.0 9.0 11.0 (15.0) 5.0 10.0 13.0 77.0
9 POL 479 Gabriela Grzybek 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEPORĘT KLEPAC 10.0 8.0 6.0 (11.0) 8.0 8.0 8.0 11.0 9.0 9.0 77.0
10 POL 442 Zofia Socha 2013 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 12.0 (14.0) 13.0 11.0 9.0 11.0 9.0 8.0 7.0 88.0
11 POL 405 Hanna Farulewska 2011 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 13.0 11.0 13.0 6.0 14.0 12.0 12.0 14.0 (17.0) 11.0 106.0
12 POL 10 Joanna Zięba 2012 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (22.0 DNF) 16.0 22.0 DNF 9.0 10.0 5.0 10.0 7.0 14.0 14.0 107.0
13 POL 449 Aliya Plavinskaya 2012 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 10.0 10.0 12.0 13.0 15.0 14.0 15.0 11.0 (18.0) 109.0
14 POL 408 Katarzyna Koczorowska 2011 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (22.0 DNC) 13.0 12.0 16.0 15.0 16.0 13.0 13.0 16.0 12.0 126.0
15 POL 235 Kalina Maślak 2011 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (22.0 DNF) 14.0 11.0 14.0 16.0 18.0 9.0 17.0 13.0 16.0 128.0
16 POL 432 Laura Łyko 2014 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 15.0 (22.0 DNF) 16.0 17.0 18.0 13.0 19.0 12.0 12.0 10.0 132.0
17 POL 473 Felicja Szaraniec 2012 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 (22.0 RET) 15.0 18.0 17.0 17.0 18.0 20.0 18.0 15.0 152.0
18 POL 11 Zofia Chwiałkowska 2013 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (22.0 DNS) 22.0 DNF 19.0 15.0 12.0 14.0 17.0 18.0 19.0 22.0 DNF 158.0
19 POL 468 Julia Niedbała 2011 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NORD 11.0 15.0 20.0 20.0 (22.0 DNF) 19.0 20.0 19.0 20.0 17.0 161.0
20 POL 450 Marianna Borkowska 2012 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 16.0 18.0 18.0 19.0 (22.0 DNF) 22.0 RET 16.0 16.0 15.0 22.0 DNF 162.0
21 POL 474 Jagoda Klepacka 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEPORĘT KLEPAC (22.0 RET) 17.0 17.0 21.0 22.0 DNF 20.0 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 185.0

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 21, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: TECHNO 4.0 M Results as of 14:56 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Score
1 POL 122 Tomasz Budziński 2011 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 9.0
2 POL 412 Oskar Duzowski 2013 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (4.0) 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 18.0
3 POL 403 Jan Raczak 2011 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3.0 3.0 3.0 3.0 (5.0) 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 27.0
4 POL 427 Jakub Kaźmierczak 2013 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 2.0 4.0 5.0 4.0 (6.0) 6.0 4.0 4.0 5.0 4.0 38.0
5 POL 443 Leonard Wilandt 2012 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 6.0 6.0 (10.0) 4.0 7.0 5.0 5.0 6.0 7.0 51.0
6 POL 9 Jędrzej Górski 2013 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (9.0) 5.0 4.0 8.0 8.0 5.0 7.0 6.0 4.0 6.0 53.0
7 POL 455 Jan Żmijewski 2011 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (15.0 UFD) 7.0 7.0 7.0 7.0 4.0 6.0 7.0 7.0 5.0 57.0
8 POL 480 Borys Kurasiński 2012 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 9.0 10.0 5.0 3.0 10.0 9.0 10.0 10.0 (15.0 UFD) 72.0
9 POL 438 Mateusz Górski 2011 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 10.0 9.0 (11.0) 10.0 8.0 8.0 8.0 8.0 10.0 78.0
10 POL 457 Jakub Brzeski 2013 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY AKTYWNA DZIEL (15.0 DNF) 8.0 8.0 9.0 9.0 9.0 10.0 9.0 9.0 9.0 80.0
11 POL 478 Michał Pietrzak 2012 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEPORĘT KLEPAC 8.0 (12.0) 11.0 12.0 12.0 12.0 11.0 11.0 11.0 8.0 96.0
12 POL 390 Tadeusz Krzemien 2013 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 10.0 13.0 13.0 13.0 11.0 11.0 (15.0 DNF) 12.0 13.0 11.0 107.0
13 POL 458 Radosław Bogucki 2012 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY AKTYWNA DZIEL (15.0 DNF) 11.0 14.0 6.0 13.0 15.0 UFD 15.0 DNF 13.0 12.0 12.0 111.0
14 POL 437 Julian Gieczewski 2012 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (15.0 DNC) 15.0 DNF 12.0 15.0 DNF 15.0 DNF 15.0 RET 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 132.0

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 14, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: TECHNO OPEN K Results as of 14:05 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Sail Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 7.0 POL 246 Michelle Urzykowski 2010 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (2.0) 1.0 2.0 2.0 2.0 1.0 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 15.0
2 7.0 POL 205 Kalina Szostek 2010 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 3.0 1.0 3.0 1.0 2.0 1.0 (6.0) 1.0 5.0 3.0 21.0
3 7.0 POL 214 Weronika Orzechowska 2007 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 2.0 (6.0) 1.0 3.0 3.0 5.0 3.0 3.0 6.0 2.0 31.0
4 6.0 POL 398 Martinique Suchocka 2010 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 4.0 3.0 4.0 6.0 4.0 6.0 (7.0) 4.0 2.0 4.0 41.0
5 7.0 POL 419 Kornelia Wilandt 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 (11.0) 4.0 6.0 4.0 5.0 3.0 5.0 9.0 7.0 5.0 53.0
6 7.0 POL 551 Natasza Rubanowicz 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (8.0) 6.0 5.0 5.0 5.0 8.0 7.0 2.0 5.0 8.0 7.0 58.0
7 7.0 POL 421 Wiktoria Wilandt 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 7.0 (11.0) 10.0 7.0 7.0 4.0 11.0 7.0 4.0 9.0 75.0
8 6.0 POL 234 Karolina Charytanowicz 2010 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 10.0 (12.0) 7.0 11.0 6.0 11.0 8.0 6.0 9.0 12.0 86.0
9 7.0 POL 296 Milena Górska 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (12.0) 9.0 7.0 11.0 9.0 9.0 10.0 12.0 10.0 3.0 10.0 90.0
10 6.0 POL 385 Nina Suchocka 2010 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 8.0 9.0 (20.0 RET) 10.0 12.0 13.0 10.0 8.0 10.0 6.0 93.0
11 6.0 POL 428 Sara Małaj 2011 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (13.0) 5.0 10.0 9.0 13.0 13.0 8.0 4.0 13.0 11.0 8.0 94.0
12 6.0 POL 439 Barbara Zięba 2010 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 14.0 13.0 12.0 8.0 10.0 12.0 9.0 11.0 (16.0) 11.0 111.0
13 7.0 POL 238 Barbara Płaszko - Tyndzik 2008 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (16.0) 12.0 8.0 8.0 12.0 11.0 9.0 13.0 15.0 12.0 13.0 113.0
14 7.0 POL 447 Weronika Dembowska 2009 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 (16.0) 16.0 14.0 14.0 15.0 16.0 16.0 14.0 13.0 14.0 147.0
15 6.0 POL 386 Milena Milczanowska 2010 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 13.0 14.0 13.0 17.0 16.0 15.0 15.0 17.0 15.0 (18.0) 149.0
16 7.0 POL 470 Maja Pellowska 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 18.0 15.0 15.0 (20.0 DNF) 15.0 14.0 14.0 17.0 12.0 14.0 17.0 151.0
17 6.0 POL 430 Blanka Jerzełkowska 2012 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 17.0 17.0 15.0 (20.0 UFD) 17.0 18.0 19.0 16.0 19.0 19.0 167.0
18 6.0 POL 392 Lena Włodkowska 2011 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 17.0 (19.0) 18.0 16.0 16.0 18.0 17.0 14.0 19.0 17.0 15.0 167.0
19 6.0 POL 448 Natasza Dembowska 2012 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (20.0 DNF) 18.0 19.0 17.0 18.0 19.0 19.0 18.0 18.0 18.0 16.0 180.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 19, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: TECHNO OPEN M Results as of 16:12 on September 3, 2023, Puck , 31 sierpnia - 3 września 2023 r.
Rank Sail Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 7.0 POL 131 Tymon Wrzesiński 2010 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (3.0) 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 3.0 1.0 1.0 3.0 15.0
2 7.0 POL 138 Jan Serafiński-Melsztyński 2010 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 2.0 2.0 2.0 (5.0) 3.0 3.0 1.0 3.0 2.0 4.0 23.0
3 7.0 POL 126 Leon Jankowski 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 6.0 9.0 3.0 1.0 2.0 2.0 (10.0) 2.0 4.0 1.0 32.0
4 7.0 POL 121 Wojtek Gałecki 2010 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 5.0 8.0 (12.0) 3.0 5.0 4.0 9.0 5.0 3.0 2.0 49.0
5 6.0 POL 237 Krzysztof Czuryło 2010 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 7.0 4.0 8.0 7.0 4.0 6.0 7.0 6.0 (10.0) 5.0 58.0
6 7.0 POL 286 Jakub Beta 2009 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI (26.0 DNF) 4.0 6.0 4.0 4.0 6.0 10.0 6.0 4.0 6.0 9.0 59.0
7 6.0 POL 2126 Nikodem Bajan 2010 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 6.0 (11.0) 5.0 6.0 8.0 9.0 5.0 2.0 7.0 9.0 8.0 65.0
8 6.0 POL 284 Tomasz Beta 2011 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 3.0 3.0 5.0 10.0 8.0 8.0 8.0 (12.0) 7.0 6.0 65.0
9 7.0 POL 315 Mikołaj Kudzia 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (11.0) 10.0 7.0 7.0 9.0 7.0 7.0 4.0 10.0 5.0 10.0 76.0
10 7.0 POL 65 Stanisław Dolecki 2009 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 8.0 11.0 10.0 (26.0 DNF) 11.0 9.0 5.0 11.0 11.0 7.0 95.0
11 6.0 POL 431 Jakub Falkowski 2010 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 14.0 10.0 15.0 12.0 13.0 (17.0) 11.0 9.0 13.0 11.0 117.0
12 7.0 POL 13 Konrad Pałucki 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 16.0 16.0 11.0 6.0 10.0 (26.0 DNF) 26.0 DNC 8.0 8.0 12.0 121.0
13 6.0 POL 2124 Aleksander Ciesielski 2010 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 13.0 12.0 14.0 14.0 11.0 12.0 12.0 12.0 14.0 (15.0) 13.0 127.0
14 6.0 POL 2127 Julian Milecarek 2010 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 10.0 13.0 12.0 (16.0) 14.0 14.0 13.0 16.0 13.0 16.0 14.0 135.0
15 6.0 POL 391 Konrad Jabłonowski 2010 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 (26.0 UFD) 15.0 13.0 13.0 16.0 14.0 14.0 16.0 12.0 15.0 142.0
16 6.0 POL 433 Sławomir Płaszko-Tyndzik 2010 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (18.0) 9.0 13.0 9.0 15.0 15.0 15.0 13.0 18.0 18.0 18.0 143.0
17 6.0 POL 414 Aleks Kowalewski 2010 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 17.0 18.0 17.0 16.0 17.0 11.0 17.0 (23.0 SCP) 14.0 16.0 159.0
18 6.0 POL 600 Ksawier Jesion 2010 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 15.0 15.0 17.0 18.0 17.0 18.0 18.0 (19.0) 17.0 17.0 17.0 169.0
19 6.0 POL 207 Kosma Szymański 2011 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 18.0 19.0 20.0 19.0 (21.0) 19.0 15.0 19.0 19.0 20.0 185.0
20 6.0 POL 285 Maksymilian Haraburda 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NORD (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 19.0 18.0 19.0 20.0 20.0 20.0 20.0 19.0 207.0
21 6.0 POL 456 Dawid Brzeski 2010 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY AKTYWNA DZIEL (26.0 DNF) 19.0 20.0 21.0 20.0 20.0 16.0 18.0 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 212.0
22 6.0 POL 388 Jan Andrzejewski 2010 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNF 26.0 DNF 26.0 DNF 21.0 26.0 DNF 21.0 21.0 26.0 DNF 245.0
23 6.0 POL 469 Bartosz Danowski 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NORD (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNS 26.0 DNS 26.0 DNC 260.0
23 6.0 POL 475 Patryk Wierzchowski 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEPORĘT KLEPAC (26.0 DNF) 26.0 NSC 26.0 DNF 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 260.0
23 6.0 POL 476 Jakub Kreciński 2010 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEPORĘT KLEPAC (26.0 DNF) 26.0 NSC 26.0 DNF 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 260.0

Sailed: 11, Discards: 1, To count: 10, Entries: 25, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Mistrzostwa Polski
2023

...
  • 2023-09-08 - 2023-09-10
Puchar PZŻ Wing Foil

Więcej
...
  • 2023-09-06 - 2023-09-10
Mistrzostwa Polski cz. 2 (klas olimpijskich)

kl. ILCA 6, ILCA 7, 470 Mikst, IQFoil, 49er, 49er FX

Więcej
...
  • 2023-08-31 - 2023-09-03
Mistrzostwa Polski 2023 cz. 1 (klas nieolimpijskich)

kl. ILCA 6 (U19), 420, 29er, Europa, Hobie Cat 14, Hobie Cat 16, Nacra 15, Nautica 450, TECHNO, Moth

Więcej
...
  • 2023-08-29 - 2023-08-31
Mistrzostwa Polski w Sprincie w klasach ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 29er, OSF

kl. 29er, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, Open Skiff

Więcej