Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży cz.I

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-08-08
OPP Ch
Optimist Chłopców
Male b.o. -
OPP Dz
Optimist Dziewcząt
Female b.o. -
TEC Chł.
Techno 293 Chłopców
Male b.o. -
TEC Dz.
Techno 293 Dziewcząt
Female b.o. -
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 52 POL Nadia Kulik
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Dz.
2 518 POL Bartosz Ruszczyk
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Chł.
3 11111 POL Kajetan Dzik ZAWODNIK
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
4 20 POL Emilia Chomka-Zięba
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Dz.
5 25 POL Michał Lis
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Chł.
6 1868 POL Joanna Cymerman
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Dz
7 512 POL Aleksander Marek Żyłka
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Chł.
8 513 POL Tomasz Kocenko
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Chł.
9 1884 POL Oskar Sawicki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
OPP Ch
10 1889 POL Jeremi Dąbrowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
OPP Ch
11 1883 POL Marcin Bobrowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
OPP Dz
12 2209 POL Filip Rostek
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP Ch
13 2204 POL Aleksandra Zybert
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP Dz
14 2007 POL Alicja Michalewska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Dz
15 1867 POL Jan Klinicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
16 2709 POL Julian Podwalski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
17 1801 POL Marzena Wielczyk
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
18 1669 POL Marcin Chojnowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Dz
19 2605 POL Magdalena Skórnóg
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Dz
20 2071 POL Mateusz Gigielewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
21 2170 POL Jan Fuk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
22 2166 POL Dominika Grala
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Dz
23 2006 POL Amelia Potejko
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Dz
24 2034 POL Monika Anolik
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
25 1917 POL Filip Marjański
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP Ch
26 1827 POL Ewa Lewandowska
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP Dz
27 1950 POL Jeremi Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
28 1947 POL Jacek Kalinowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
29 2403 POL Pola Schmidt
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
30 1949 POL Maksymilian Kabat
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
31 100 POL Iga Stępczyńska
YACHT KLUB POLSKI
TEC Dz.
32 104 POL Marlena Szlaska
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
TEC Dz.
33 1881 POL Maciej Cymerman
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
OPP Ch
34 9 POL Zuzanna Żmuda
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
TEC Dz.
35 817 POL Lila Sochaj
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP Dz
36 103 POL Wiktoria Giec
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
TEC Dz.
37 2121 POL Joanna Michalska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY YACHT CLUB SŁAWA
OPP Dz
38 2114 POL Tymon Wiatrowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
39 2032 POL Fabian Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
40 1885 POL Anna Chomont
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
OPP Dz
41 1963 POL ZOFIA PRĄDZYŃSKA
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
42 1750 POL Filip Nosol
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
43 1882 POL Filip Oleszczyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
OPP Ch
44 2057 POL Natalia Kilar
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP Dz
45 1644 POL Nina Janowicz
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
OPP Dz
46 1851 POL Patrycja Kurpiewska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Dz
47 2219 POL Aleksander Bury
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
48 1865 POL Bartlomiej Rutkowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
49 1835 POL Natalia Ziółkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
50 1988 POL Antek Kiliszek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Ch
51 1018 POL Sylwia Sawicka-Lipińska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
52 1593 POL Rafał Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
53 2206 POL Hania Korsak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Dz
54 3404 POL Szymon Rozum
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Ch
55 5 POL Kacper Gwóźdź
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
56 16 POL Gita van der Voort
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP Dz
57 1 POL DAWID SYKUŁA
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
58 195 POL Julian Wardaszko
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
59 661 POL Krzysztof Żarnowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
60 400 POL Martyna Terman
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
61 183 POL Andrzej Myślicki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
62 89 POL Amelia Zalewska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
63 44 POL Konrad Machura
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
64 125 POL Pola Wawrzyniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Dz.
65 2068 POL Kacper Bąk
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP Ch
66 150 POL Mieczysław Popłonyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Chł.
67 306 POL Jakub Bodasinski
KLUB UCZELNIANY AZS WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ
TEC Chł.
68 87 POL MIKOŁAJ KOZŁOWSKI
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
69 319 POL Karolina Gajdzińska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Dz.
70 146 POL Milo Sołomko
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
71 236 POL Rafał Falkiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
72 172 POL Nell Ryan
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
73 122 POL Aleksandra Wasiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
74 4112 POL JAN ZAMOJSKI
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
75 147 POL Olaf Grodzicki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
76 225 POL Krystian Betka
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
77 1906 POL Gustaw Kwiek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
78 262 POL szymon Charytanowicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
79 2142 POL Hanna Wiszniowska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Dz
80 1975 POL Maja Kwiek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Dz
81 2000 POL Ignacy Oźminkowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
82 3553 POL Antoni Nazimek
JKW Poznań
OPP Ch
83 1050 POL Szymon Rossa
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
OPP Ch
84 1460 POL Aleksandra Jakubowska
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP Dz
85 1224 POL Teresa Zawal
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
OPP Dz
86 2030 POL Adam Turczynowicz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
87 1999 POL JAKUB TOMCZYŃSKI
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
88 1903 POL Tomasz Bendlewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
89 240 POL Szymon Kwidziński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
90 1829 POL Stanisław Wojda
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
91 2552 POL Maciej Iliński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
92 2200 POL Kaja Śledzińska
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Dz
93 2191 POL Jan Karnowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
94 47 POL Maja Bartkowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
95 110 POL Jan Her
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
96 520 POL Antoni Antoniewski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
97 1444 POL Oskar Ponto
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
98 1932 POL Konrad Wlazłowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
99 311 POL Jakub Krajnik
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
100 333 POL Michał "Kornik" Skawiński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Ch
101 460 POL Magdalena Dmochowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
102 2117 POL Krzysztof Tutkowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
103 36 POL Kacper Guzowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
104 260 POL Piotr Szkolnicki
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
105 30 POL Igor Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
106 1151 POL Alicja Przybyłek
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
OPP Dz
107 920 POL Maksymilian Kruczyński
AZS Poznań
OPP Ch
108 520 POL Anna Igielska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
109 2058 POL Piotr Grabski
STOWARZYSZENIE YACHT CLUB ZEFIR-DRAKKAR
OPP Ch
110 2019 POL Danuta Grudzień
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
OPP Dz
111 1626 POL Aleksander Ponto

OPP Ch
112 2101 POL Mikołaj Bazyli

OPP Ch
113 2152 POL Filip Lenart

OPP Ch
114 2153 POL Szymon Wójcik

OPP Ch
115 2024 POL Michał Jaroszek
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
116 1229 POL Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
OPP Dz
117 1248 POL Jakub Modzelewski
AZS Poznań
OPP Ch
118 1390 POL Kacper Młodzianowski
AZS Poznań
OPP Ch
119 2041 POL Michal Jarosiewicz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
120 1230 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
OPP Dz
121 111 POL Jakub Lipowski
KLUB NARCIARSKI LIDER
OPP Ch
122 1368 POL Klara Matysik
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
OPP Dz
123 1716 POL Bartłomiej Heksel
KLUB NARCIARSKI LIDER
OPP Ch
124 1193 POL IGOR WIERZBOWSKI
KLUB NARCIARSKI LIDER
OPP Ch
125 1452 POL Piotr Olowiak
YKP Gdynia
OPP Dz
126 1799 POL Adam Reński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
127 1561 POL Krzysztof Olowiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
128 932 POL Jakub Rusiniak
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
OPP Ch
129 62 POL Adam Kowalski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
130 1798 POL Hanna Ługowska
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Dz
131 2016 POL Malina Pietrzak
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
OPP Dz
Map

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
2019

XXV Ogólnopolska Olimpiada w Sportach Letnich LUBUSKIE 2019 – odbywać się będzie na terenie województwa lubuskiego. Są to jedyne w swoim rodzaju krajowe zawody sportowe, w których zawodnicy w różnych dyscyplinach zdobywają punkty dla swojego województwa, walcząc o zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej. Startuje w nich młodzież w kategorii wiekowej junior młodszy i w wybranych dyscyplinach w kategorii junior. Zawody XXV OOM LUBUSKIE 2019 obejmą około 6000 uczestników. Rozgrywane będą w okresie od czerwca do sierpnia 2019 roku na terenie całego województwa w 34 dyscyplinach sportu.

OOM w żeglarstwie odbędzie się w terminach:

6-10.08.19r.- klasy: Optimist, Bic Techno 293.

13-17.08.19r.- klasy: Laser 4.7, l'Equipe.

Finały OOM stanowią podsumowanie systemu szkolenia młodzieży uzdolnionej sportowo prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a realizowanego przez polskie związki sportowe.

...
  • 2019-08-13 - 2019-08-17
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży cz.II

Więcej
...
  • 2019-08-06 - 2019-08-10
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży cz.I

Więcej