Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży cz.II

2019-08-16 19:35:00

Zestawienie protestów po rozpatrzeniu z dnia 16.08. pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-08-14
L'EQ OPEN
L'ÉQUIPE OPEN
b.o. -
Las. 4.7 Chł.
Laser 4.7 Chłopców
Male b.o. -
Las. 4.7 Dz.
Laser 4.7 Dziewcząt
Female b.o. -
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 200984 POL Gracjan Niczyj
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
Las. 4.7 Chł.
2 196864 POL Sara Wiśniewska
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
3 178466 POL Tytus Czajkowski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
4 197725 POL Kacper Klucznik
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
Las. 4.7 Chł.
5 178466 POL Tytus Czajkowski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
6 203349 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
7 178468 POL Tytus Czajkowski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
8 203062 POL Paweł Gerłachowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
9 167671 POL Jan Krawczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
10 194897 POL Mateusz Balicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
11 208733 POL Maciej Ilnicki
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Chł.
12 210002 POL Monika Andrzejak
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
Las. 4.7 Chł.
13 210956 POL Karolina Skwarek
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
Las. 4.7 Dz.
14 208738 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
Las. 4.7 Chł.
15 192638 POL Szymon Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
16 191834 POL Sylwia Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Dz.
17 167806 POL Teodor Kasprzyk
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Chł.
18 208169 POL Marcin Pietrzak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Chł.
19 215782 POL Tymoteusz Wysocki
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
Las. 4.7 Chł.
20 211218 POL Paweł Piankowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
21 212046 POL Marcel Bisewski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Chł.
22 186831 POL Dorota Kluk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Chł.
23 185706 POL Iwona Bielik-Pawelczyk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Dz.
24 214823 POL Andrzej Nowakowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Chł.
25 195310 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
Las. 4.7 Dz.
26 180752 POL Agnieszka Jankowiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Dz.
27 215171 POL Adelina Wietki
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
Las. 4.7 Dz.
28 214218 POL Natalia Burczynska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Dz.
29 210005 POL Michał Mazurowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
Las. 4.7 Chł.
30 213144 POL Marcin Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
31 197541 POL Krzysztof sobczak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Las. 4.7 Dz.
32 205650 POL Aleksandra Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
Las. 4.7 Dz.
33 2713 POL Ireneusz Kołtak
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
34 2715 POL Grzegorz Hlebowicz
POL Amelia Kwiatkowska
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
35 215781 POL Andrzej Maruszczak
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
Las. 4.7 Chł.
36 214767 POL Filip Olszewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
37 206290 POL Ewelina Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
38 2720 POL Jakub Częczek
POL Piotr Warno
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
39 205136 POL Rafał Niezabitowski
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
Las. 4.7 Dz.
40 160730 POL Bartosz Grzesiek
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
Las. 4.7 Chł.
41 191836 POL Gabriela Jakończuk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Dz.
42 2707 POL Artur Podsiad
POL Hanna Kuliś
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
43 197749 POL Elżbieta Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Las. 4.7 Dz.
44 208153 POL Krzysztof Olejnik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
Las. 4.7 Chł.
45 2567 POL Anna Żynda
POL Błażej Bortnowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
L'EQ OPEN
46 202397 POL Franciszek Niesiobędzki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Chł.
47 203177 POL Antoni Pasich
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECIN
Las. 4.7 Chł.
48 186832 POL Kamil Stemplewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Chł.
49 214225 POL Konrad DZIĄBA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Chł.
50 186218 POL Stanisław Konarzewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
Las. 4.7 Chł.
51 191839 POL Kamil Lenczowski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
52 209834 POL Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
53 2546 POL Dominika Fajdasz
POL Bianka Śledzińska
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
L'EQ OPEN
54 2712 POL Zbigniew Bałdyga
POL Julianna Wypych
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
55 2537 POL Antoni Kuźmiński
POL Zuzanna Maliniewicz
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
56 180733 POL Iga Marcisz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
Las. 4.7 Dz.
57 198204 POL Maciej Lickendorf
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
Las. 4.7 Chł.
58 210287 POL Michał Tokarczyk
LOK KLUB WODNY GARLAND
Las. 4.7 Chł.
59 2543 POL Marta Juńczyk
POL Nadia Onichimowska
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
60 2714 POL Adrian Manista
POL Jakub Wąsikowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
61 201835 POL Wiktoria Harnasz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
Las. 4.7 Dz.
62 715 POL Alicja Łowicka
POL Wiktor Wajzer
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
Nauticus YC Olsztyn
L'EQ OPEN
63 170199 POL Wiktor Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
64 205180 POL Renata Tereszkiewicz-Mac
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
Las. 4.7 Dz.
65 195304 POL Illya Zaradny
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
66 160402 POL Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
67 191862 POL Maria Prus-Głowacka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
68 207572 POL Kuba Matysik
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
Las. 4.7 Chł.
69 181171 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Chł.
70 206823 POL Gustaw Kwiek
GOLDEN BOATS ACADEMY
Las. 4.7 Chł.
71 1 POL Maria Majchrzycka
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
Las. 4.7 Dz.
72 166302 POL Adam Słodownik
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
73 210244 POL Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
74 203271 POL Paweł Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
75 210103 POL Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
76 203179 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
77 208158 POL Janka Dmochowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Dz.
78 207572 POL Karolina Gała
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Dz.
79 2552 POL Karolina Tulkowska-Słyk
POL Julia Surała
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
L'EQ OPEN
80 203114 POL Bartosz Dąbrowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Chł.
81 195571 POL Szymon Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Chł.
82 182524 POL Weronika Maciejczuk
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
Las. 4.7 Dz.
83 168053 POL Hanna Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
Las. 4.7 Dz.
84 201122 POL Maciej Cymerman
CENTRUM ŻEGLARSKIE
Las. 4.7 Chł.
85 205216 POL Robert Narloch
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
86 197724 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
Las. 4.7 Dz.
87 213549 POL Miłosz Michalak
YKP Gdynia
Las. 4.7 Chł.
88 196962 POL Tymon Gajdziński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
89 17 POL Kacper WALĘGA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
90 178293 POL Kacper WALĘGA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Las. 4.7 Chł.
91 2569 POL Mateusz Dobrzyński
POL Adam Strelau
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
L'EQ OPEN
92 2718 POL Mikołaj Wojciechowski
POL Wojciech Kwaśny

FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
93 2717 POL Maksymilian Rybicki
POL Wiktor Mielnik
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
94 160387 POL Jakub Pietrzak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Las. 4.7 Chł.
95 2508 POL Oliwia Węgrzynowska
POL Weronika Borodulin
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
Map

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
2019

XXV Ogólnopolska Olimpiada w Sportach Letnich LUBUSKIE 2019 – odbywać się będzie na terenie województwa lubuskiego. Są to jedyne w swoim rodzaju krajowe zawody sportowe, w których zawodnicy w różnych dyscyplinach zdobywają punkty dla swojego województwa, walcząc o zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej. Startuje w nich młodzież w kategorii wiekowej junior młodszy i w wybranych dyscyplinach w kategorii junior. Zawody XXV OOM LUBUSKIE 2019 obejmą około 6000 uczestników. Rozgrywane będą w okresie od czerwca do sierpnia 2019 roku na terenie całego województwa w 34 dyscyplinach sportu.

OOM w żeglarstwie odbędzie się w terminach:

6-10.08.19r.- klasy: Optimist, Bic Techno 293.

13-17.08.19r.- klasy: Laser 4.7, l'Equipe.

Finały OOM stanowią podsumowanie systemu szkolenia młodzieży uzdolnionej sportowo prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a realizowanego przez polskie związki sportowe.

...
  • 2019-08-13 - 2019-08-17
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży cz.II

Więcej
...
  • 2019-08-06 - 2019-08-10
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży cz.I

Więcej