Mistrzostwa Polski w Sprincie LAR U19

Mistrzostwa Polski w Sprincie klasy Laser Radial Kobiet i Mężczyzn dla zawodników poniżej 19 roku życia odbędą się 1 września 2019 również w gdańskich Górkach Zachodnich. 2 września będzie dniem rezerwowym. Do zobaczenia na Sprintach!

2019-08-31 19:11:17

Instrukcja Żeglugi

2019-08-31 18:57:42

Odprawa dla trenerów
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-09-01
LAR M
Laser Radial Boys
Male < 19 lat 160.00 PLN
LAR F
Laser Radial Girls
Female < 19 lat 160.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 205297 ESP Natalia Kuczys
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR F
2 209036 POL Maksymilian Cymerman
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAR M
3 211258 POL Maciej Jarosz
STOWARZYSZENIE YACHT CLUB ZEFIR-DRAKKAR
LAR M
4 195786 POL Natalia Jabłońska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR F
5 209035 POL Tytus Butowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR M
6 210947 POL Łukasz Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
7 207099 POL Magdalena Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR F
8 212962 POL Marcelina Korszon
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR F
9 211107 POL Mikołaj Silny
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR M
10 194897 POL Mateusz Grzempa
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
11 214216 POL Julia Rogalska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR F
12 196348 POL Oliwia Laskowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR F
13 212648 POL Zuzanna Tarnawska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR F
14 201561 POL Anna Trędowska
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
LAR F
15 189349 POL Piotr Masztalerz
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR M
16 210221 POL Kinga Brzóska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR F
17 213514 POL Jakub Ławicki
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
18 186220 POL Paulina Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR F
Klasa: LAR Boys Results are final as of 17:20 on September 1, 2019, Gdańsk, 1.09.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 209035 Tytus Butowski 2001 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 1.0 (4.0) 3.0 1.0 1.0 1.0 1.0 8.0
2 POL 211258 Maciej Jarosz 2002 STOWARZYSZENIE YACHT CLUB ZEFIR-DRAKKAR 3.0 1.0 1.0 (7.0) 2.0 5.0 2.0 14.0
3 POL 210947 Łukasz Machowski 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2.0 3.0 2.0 2.0 (5.0) 4.0 4.0 17.0
4 POL 189349 Piotr Masztalerz 2001 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 (5.0) 4.0 3.0 3.0 2.0 5.0 21.0
5 POL 211107 Mikołaj Silny 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (8.0) 6.0 6.0 4.0 4.0 3.0 3.0 26.0
6 POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 5.0 2.0 5.0 6.0 (7.0) 7.0 6.0 31.0
7 POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 (8.0) 8.0 8.0 6.0 6.0 7.0 41.0
8 POL 213514 Jakub Ławicki 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 7.0 7.0 7.0 5.0 (8.0) 8.0 8.0 42.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAR Girls Results are final as of 17:21 on September 1, 2019, Gdańsk, 1.09.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Score
1 POL 214216 Julia Rogalska 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 1.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 7.0
2 POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (5.0) 2.0 2.0 2.0 2.0 4.0 2.0 14.0
3 POL 207099 Magda Placzke 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 2.0 (4.0) 3.0 4.0 3.0 1.0 4.0 17.0
4 POL 196348 Oliwia Laskowska 2001 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 1.0 5.0 3.0 (6.0) 3.0 3.0 18.0
5 POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 4.0 5.0 4.0 (6.0) 5.0 5.0 5.0 28.0
6 POL 201561 Anna Trędowska 2002 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (8.0) 6.0 7.0 8.0 4.0 6.0 7.0 38.0
7 POL 195786 Natalia Jabłońska 2001 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 7.0 7.0 6.0 7.0 8.0 7.0 (9.0) 42.0
8 ESP 205297 Natalia Kuczys 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 6.0 8.0 8.0 (9.0) 7.0 8.0 6.0 43.0
9 POL 212648 Zuzanna Tarnawska 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (9.0) 9.0 9.0 5.0 9.0 9.0 8.0 49.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Mistrzostwa Polski w Sprincie
2019

W tym roku Mistrzostwa Polski w Sprincie znów zawitają do gdańskich Górek Zachodnich. Zmierzą się tutaj najlepsi zawodnicy klasy Laser Radial.

...
  • 2019-09-01 - 2019-09-02
Mistrzostwa Polski w Sprincie LAR U19

Mistrzostwa Polski w Sprincie klasy Laser Radial Kobiet i Mężczyzn dla zawodników poniżej 19 roku życia odbędą się 1 września 2019 również w gdańskich Górkach Zachodnich. 2 września będzie dniem rezerwowym. Do zobaczenia na Sprintach!

Więcej
...
  • 2019-08-27 - 2019-08-28
Mistrzostwa Polski w Sprincie LAR U17

W terminie 27-28 sierpnia 2019 w Gdańsku odbędą się Mistrzostwa Polski w Sprincie w klasie Laser Radial Kobiet i Mężczyzn dla zawodników poniżej 17 roku życia. Sprint to szczególna formuła rywalizacji – w regatach zmierzy się ze sobą dziesięciu najlepszych zawodników danej kategorii z całego kraju.

Więcej