Mistrzostwa Polski w Sprincie LAR U17

W terminie 27-28 sierpnia 2019 w Gdańsku odbędą się Mistrzostwa Polski w Sprincie w klasie Laser Radial Kobiet i Mężczyzn dla zawodników poniżej 17 roku życia. Sprint to szczególna formuła rywalizacji – w regatach zmierzy się ze sobą dziesięciu najlepszych zawodników danej kategorii z całego kraju.

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-08-27
LAR M
Laser Radial Boys
Male < 17 lat 160.00 PLN
LAR F
Laser Radial Girls
Female < 17 lat 160.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 212588 POL Filip Rajchert
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
2 204343 POL Gerard Polaczyk
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAR M
3 216119 POL Bartłomiej Mierzwa
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR M
4 213355 POL Przemysław Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR M
5 210009 POL Adam Sokołowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAR M
6 202449 POL Igor Kuczys
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
7 214224 POL Tomasz Trajnowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR M
8 168053 POL Maksymilian Burdziej
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAR M
9 210007 POL Igor Barcikowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAR M
10 212649 POL Filip Miłoszewski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAR M
11 191836 POL Amelia Dziąba
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR F
12 191117 POL Michał Krasodomski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR M
13 212589 POL Amelia Buska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR F
14 201013 POL Nawojka Ślusarska
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAR F
15 195782 POL Hanna Koczar
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR F
16 204763 POL Przemysław Okoński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR M
17 196962 POL Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR M
18 214348 POL Zuzanna Widomska
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR F
19 218847 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR F
20 185782 POL Julia Szymczak

LAR F
21 213144 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR F
22 194967 POL Hanna Dmochowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR F
Klasa: LAR Boys Results are final as of 13:58 on August 28, 2019, Gdańsk, 27 - 28.08.2019 r.
Rank Class Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 LAR Boys POL 213355 Przemysław Machowski 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 3.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 (4.0) 1.0 2.0 12.0
2 LAR Boys POL 191117 Michał Krasodomski 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (6.0) 4.0 2.0 6.0 4.0 6.0 1.0 2.0 1.0 26.0
3 LAR Boys POL 212588 Filip Rajchert 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2.0 2.0 5.0 2.0 3.0 (9.0) 5.0 4.0 5.0 28.0
4 LAR Boys POL 210009 Adam Sokołowski 2003 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 1.0 5.0 3.0 3.0 1.0 7.0 8.0 3.0 (9.0) 31.0
5 LAR Boys POL 214224 Tomasz Trajnowicz 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 4.0 6.0 7.0 (10.0) 8.0 2.0 2.0 7.0 3.0 39.0
6 LAR Boys POL 204343 Gerard Polaczyk 2003 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 7.0 3.0 9.0 4.0 5.0 5.0 (10.0) 5.0 7.0 45.0
7 LAR Boys POL 210007 Igor Barcikowski 2004 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 5.0 7.0 4.0 5.0 6.0 (8.0) 7.0 6.0 6.0 46.0
8 LAR Boys POL 212649 Filip Miłoszewski 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 8.0 8.0 (10.0) 8.0 7.0 3.0 3.0 10.0 4.0 51.0
9 LAR Boys POL 202449 Igor Kuczys 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 9.0 (10.0) 6.0 7.0 9.0 4.0 9.0 8.0 10.0 62.0
10 LAR Boys POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 10.0 9.0 8.0 9.0 10.0 (11.0 UFD) 6.0 9.0 8.0 69.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAR Girls Results are final as of 12:39 on August 28, 2019, Gdańsk, 27 - 28.08.2019 r.
Rank Class Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 LAR Girls POL 213144 Laura Szulc 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (7.0) 2.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 3.0 12.0
2 LAR Girls POL 218847 Dominika Raszka 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1.0 1.0 3.0 2.0 2.0 1.0 (10.0 UFD) 2.0 1.0 13.0
3 LAR Girls POL 185782 Julia Szymczak 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (5.0) 5.0 5.0 3.0 4.0 3.0 4.0 3.0 4.0 31.0
4 LAR Girls POL 212589 Amelia Buska 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 3.0 3.0 2.0 7.0 8.0 (9.0) 2.0 5.0 2.0 32.0
5 LAR Girls POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 2.0 (10.0 UFD) 6.0 4.0 3.0 5.0 5.0 4.0 6.0 35.0
6 LAR Girls POL 195782 Hanna Koczar 2003 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA (9.0) 6.0 8.0 6.0 6.0 6.0 3.0 6.0 5.0 46.0
7 LAR Girls POL 194967 Hanna Dmochowska 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 4.0 4.0 4.0 5.0 5.0 8.0 (10.0 UFD) 9.0 7.0 46.0
8 LAR Girls POL 191836 Amelia Dziąba 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 8.0 7.0 (10.0 UFD) 8.0 7.0 4.0 7.0 7.0 10.0 UFD 58.0
9 LAR Girls POL 214348 Zuzanna Widomska 2003 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 6.0 8.0 7.0 (9.0) 9.0 7.0 6.0 8.0 8.0 59.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Mistrzostwa Polski w Sprincie
2019

W tym roku Mistrzostwa Polski w Sprincie znów zawitają do gdańskich Górek Zachodnich. Zmierzą się tutaj najlepsi zawodnicy klasy Laser Radial.

...
  • 2019-09-01 - 2019-09-02
Mistrzostwa Polski w Sprincie LAR U19

Mistrzostwa Polski w Sprincie klasy Laser Radial Kobiet i Mężczyzn dla zawodników poniżej 19 roku życia odbędą się 1 września 2019 również w gdańskich Górkach Zachodnich. 2 września będzie dniem rezerwowym. Do zobaczenia na Sprintach!

Więcej
...
  • 2019-08-27 - 2019-08-28
Mistrzostwa Polski w Sprincie LAR U17

W terminie 27-28 sierpnia 2019 w Gdańsku odbędą się Mistrzostwa Polski w Sprincie w klasie Laser Radial Kobiet i Mężczyzn dla zawodników poniżej 17 roku życia. Sprint to szczególna formuła rywalizacji – w regatach zmierzy się ze sobą dziesięciu najlepszych zawodników danej kategorii z całego kraju.

Więcej