Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. Optimist, Techno 293 i L'Equipe

Mistrzostwa Polski to najważniejsza krajowa impreza dla każdego zawodnika. W tym roku najlepsi polscy zwodnicy w klasach Optimist, Techno 293 i L'Equipe będą rywalizować na przyjaznych wodach Zatoki Puckiej o najwyższe laury. Zawodnicy w klasach Optimist i Techno rywalizować będą osobno w konkurencji dziewcząt i chłopców.

Organizatorem regat jest Polski Związek Żeglarski, przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Klasy Optimist i Miastem Puck.

Zapraszay do Pucka!

2021-08-15 17:01:24

Rozpatrywanie 9

15.08.2021, 10:20

Osoba wspierająca - Adam Liszkiewicz inicjowane przez Zespół Protestowy.

Przepisy mające zastosowanie: PRŻ 64.5(a)(1), PRŻ 69.1(a).

Decyzja: Udzielono ostrzeżenia osobie wspierającej Adamowi Liszkiewiczowi.

Przewodnicząca Zespołu Protestowego

Anastazja Lewandowska

2021-08-15 16:26:30

Komunikat organizatora

ZAKOŃCZENIE GODZ.16.45

2021-08-15 15:00:16

Komunikat organizatora

W dniu 15.08.2021 r. (niedziela) po wyścigach zapraszamy zawodników na poczęstunek przy Bosmanacie.

2021-08-15 10:11:14

Komunikat organizatora - wyciąganie pontonów i pakowanie przyczep.

Podczas wyciągania pontonów trenerskich prosimy o nie blokowanie drogi dojazdowej do slipów - obowiązuje ruch JEDNOKIERUNKOWY.

Po wyciągnięciu pontonu należy natychmiast opuścić pas nabrzeża.

2021-08-13 22:23:47

Podział na floty finałowe dla Optimist Chłopców - grupa Silver

pobierz

2021-08-13 22:23:36

Podział na floty finałowe dla Optimist Chłopców - grupa Gold

pobierz

2021-08-13 15:12:00

Komunikat organizatora

Od soboty 14.08.2021 r. wjazd na teren Portu odbywać się będzie wyłącznie dla aut posiadających karty wjazdowe. Karty mogą odebrać tylko Trenerzy w Biurze Regat.

Rodziców, kibiców, osoby towarzyszące prosimy o parkowanie na terenie poza portem.

2021-08-12 21:20:12

Podział na floty na dzień 13.08.2021 dla Optimist Chłopców - grupa blue

pobierz

2021-08-12 21:19:51

Podział na floty na dzień 13.08.2021 dla Optimist Chłopców - grupa yellow

pobierz

2021-08-12 09:55:50

Lista startowa klasy Techno 293 chłopców

pobierz

2021-08-12 09:55:39

Lista startowa klasy Techno 293 dziewcząt

pobierz

2021-08-12 09:55:18

Lista startowa klasy L'Equipe

pobierz

2021-08-12 09:54:50

Lista startowa klasy Optimist Dziewcząt

pobierz

2021-08-11 16:20:27

Komunikat nr 2 Komisji Technicznej

Komunikat nr 2 Komisji Technicznej.

pobierz

2021-08-11 16:19:08

Komunikat nr 1 Komisji Technicznej

Komunikat nr 1 Komisji Technicznej.

pobierz

2021-08-11 16:08:46

Komunikat organizatora - parkowanie przyczep.

Wszystkie przyczepy podłodziowe powinny być zaparkowane w trakcie regat na bezpłatnych parkingach:

  • na placu trawiastym przy falohronie wschodnim,
  • lub w przypadku braku miejsc drugim parkingiem przyczep jest plac obok hali sportowej MOKSiR.

Przyczepy pozostawione w porcie będą podlegały opłacie w wysokości 100 zł za każdy dzień postoju.

2021-08-11 10:29:52

Komunikat nr 1

Komunikat nr 1

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2021-08-10
Rejestracja do
2021-08-12
L'EQ OPEN
L'ÉQUIPE OPEN
b.o. 260.00 PLN 390.00 PLN
OPP Ch
Optimist Chłopców
Male b.o. 180.00 PLN 270.00 PLN
OPP Dz
Optimist Dziewcząt
Female b.o. 180.00 PLN 270.00 PLN
TEC Chł.
Techno 293 Chłopców
Male b.o. 180.00 PLN 270.00 PLN
TEC Dz.
Techno 293 Dziewcząt
Female b.o. 180.00 PLN 270.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 1827 POL Ewa Lewandowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
2 3488 POL Hanna Gębicka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Dz
3 2081 POL ZOFIA GLAZA
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
4 1523 POL Olga Wietek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
5 198 POL Adam Szalewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
6 1221 POL Julia Padzik
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
7 2142 POL Jakub Kuraś
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
8 3525 POL Jan Żyła
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
9 1937 POL Maciej Szawkowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
OPP Ch
10 1713 POL Jakub Jaworski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
OPP Ch
11 1417 POL Jan Psiuk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP Ch
12 1969 POL Hubert Szulczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
13 3403 POL Hieronim Hendler
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
14 2107 POL Alicja Kurpiewska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Dz
15 2709 POL Wit Dmuchowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
16 936 POL Maurycy Kosmowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
17 1910 POL Pola Wdowiak
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Dz
18 1927 POL Mikołaj Czałbowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
19 1563 POL Krzysztof Rysz
KLUB NARCIARSKI LIDER
OPP Ch
20 3434 POL Mikołaj Głąb
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
21 1862 POL MICHAŁ TRZPIS
LOK KLUB WODNY GARLAND
OPP Ch
22 3402 POL Hanna Rogowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
23 133 POL Wojciech Wójcik
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP Ch
24 2121 POL Joanna Michalska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY YACHT CLUB SŁAWA
OPP Dz
25 2572 POL Mateusz Grabowski
POL Jan Kubiak
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
26 1467 POL MATYLDA RODZIEWICZ
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
OPP Dz
27 324 POL Kacper Karbownik
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
TEC Chł.
28 3442 POL Adrianna Komosińska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Dz
29 2712 POL Antoni Kuźmiński
POL Hanna Kuliś
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
30 3460 POL Magdalena Luśnia
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP Dz
31 2710 POL Maurycy Odejewski
POL Igor Pawłowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
32 1747 POL Zofia Dembowska
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
OPP Dz
33 492 POL Maksymilian Kleszcz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP Ch
34 2019 POL Zofia Matyszkiewicz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
OPP Dz
35 1403 POL Kacper Kibiersza
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
36 2542 POL Jakub Jabłoński
POL Bartosz Dobrenko
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
37 3333 POL Maja Komorowska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
38 2037 POL Paweł Łoboda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
39 2206 POL Bartosz Janusek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Ch
40 3431 POL Piotr Trella
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
OPP Ch
41 1878 POL Konrad Nawrot
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
42 1240 POL Adam Jakubowski
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP Ch
43 1538 POL Nela Kasprzyk
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP Dz
44 233 POL Maciej Popłonyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Chł.
45 2211 POL Antonina Puchowska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP Dz
46 2707 POL Daniel Łachacz
POL Zuzanna Maliniewicz
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
47 1964 POL Paweł Kornke
LOK KLUB WODNY GARLAND
OPP Ch
48 175 POL Maja Andrzejewska

OPP Dz
49 2101 POL Stanisław Cholewicki
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
50 2086 POL Tobiasz Zabiegałowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
51 3563 POL Fabian Kocięda
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
52 2244 POL Igor Kawałko
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Ch
53 2072 POL Stanisław Nadolski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
54 1852 POL Piotr Harnasz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP Ch
55 108 POL Bartosz Żmudziński
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
56 1949 POL Stanisław Kasprzak

OPP Ch
57 1307 POL Bartosz Peczka
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
58 15 POL Jan Wiśniowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
59 1468 POL Marcin Małota
KLUB NARCIARSKI LIDER
OPP Ch
60 604 POL Jan Siepracki
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Chł.
61 71 POL Maria Rudowicz
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Dz.
62 602 POL Wiktoria Wojciechowska
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Dz.
63 3428 POL Alicja Dampc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
64 2720 POL Marta Juńczyk
POL Antoni Muszyński
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ OPEN
65 3401 POL Jan Lemański
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
66 2567 POL Piotr Jażdżewski
POL Adam Grycuk
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
L'EQ OPEN
67 3435 POL Alicja Żuber
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Dz
68 1494 PRI Kacper Kostarz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
OPP Ch
69 2715 POL Kacper Wojczulanis
POL Oliwia Węgrzynowska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
L'EQ OPEN
70 1863 POL Mateusz Gąsiorowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
71 3469 POL Mateusz Kluczka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
72 2008 POL Maciej Kasprzak
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
73 910 POL Michał Banasiewicz
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
74 3464 POL Paweł Włodarczyk
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
75 1493 POL Marta Sochacka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP Dz
76 2222 POL Karol Stachowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
77 3624 POL Wiktoria Sajdak
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
OPP Dz
78 1999 POL Jan Muszynski
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
79 1644 POL Martyna Grzegorczyk
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
80 1867 POL Zuzanna Liedtke
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Dz
81 1608 POL Weronika Grala
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Dz
82 2102 POL Antoni Knitter
POL Borys Kowalczyk
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY
L'EQ OPEN
83 3479 POL Zofia Brdulak
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Dz
84 1452 POL Juliusz Bartczak
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
85 3417 POL Jan Pawłowicz
KLUB NARCIARSKI LIDER
OPP Ch
86 3480 POL January Szczukowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
87 1574 POL Emilia Siekierczak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
OPP Dz
88 1390 POL Ada Wilińska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
OPP Dz
89 1936 POL ERYK MAJEWSKI
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
OPP Ch
90 2718 POL Bartosz Wojciechowski
POL Wiktor Gulbinowicz

FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
L'EQ OPEN
91 2702 POL Franciszek Kosecki
POL Tadeusz Wiatrowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
L'EQ OPEN
92 316 POL Hanna Cejko
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
TEC Dz.
93 513 POL Wiktor Kocenko
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Chł.
94 1547 POL Maksymilian Koschel
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
95 1504 POL Jan Józef Tomaszewski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP Ch
96 2713 POL Aleksander Kolman
POL Mateusz Budzisz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

L'EQ OPEN
97 3481 POL Michał Jaroszek
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
98 1522 POL Mikołaj Kościelak

OPP Ch
99 2024 POL Filip Harasimowicz-Krysztofiak
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
100 165 POL Maja Cituk
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Dz.
101 1870 POL Ignacy Kościelak

OPP Ch
102 2154 POL Aleksandra Bobrowska
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Dz
103 381 POL Jeremi Wojtas
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
TEC Chł.
104 1970 POL Timothy Melentyev
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
105 2714 POL Wojciech Markwart
POL Wiktor Miałkowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ OPEN
106 747 POL Oliwia Kaczyńska
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
OPP Dz
107 62 POL Maja Pomierska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
108 352 POL Kamil Endler-Kozłowski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
TEC Chł.
109 3404 POL Rozalia Rozum
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
OPP Dz
110 3461 POL Jakub Podgórny
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP Ch
111 254 POL Bartosz Kozioł
POL Jędrzej Grabysa
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
L'EQ OPEN
112 404 POL Jan Rodziewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
113 66 POL Olaf Podbielski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
114 2719 POL Stanisław Kot
POL Marcel Masiewicz
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
L'EQ OPEN
115 951 POL Wojciech Henryk Komenda
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
116 2001 POL Oskar Sylka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
117 2119 POL Karol Gaj
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP Ch
118 358 POL Nina Jankowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
119 3470 POL Piotr Grendziak
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP Ch
120 606 POL Gabriela Rudyk
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Dz.
121 172 POL Jan Kamieński
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
122 2137 POL Piotr Toczek
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
123 2200 POL Kaja Śledzińska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Dz
124 1880 POL Mikołaj Bujalski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
125 3459 POL Lena Kaczmarek
CENTRUM ŻEGLARSKIE
OPP Dz
126 1929 POL Jan Makowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
127 52 POL Nadia Kulik
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
TEC Dz.
128 1250 POL Kinga Szlachetka
JACHT KLUB POGORIA III
OPP Dz
129 2717 POL Liwia Liszkiewicz
POL Wiktor Mielnik
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA

L'EQ OPEN
130 3566 POL Maja Horoszkiewicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Dz
131 673 POL Julia Dawicka
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
132 1829 POL Adam Chojnicki
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Ch
133 978 POL Hanna Chojnicka
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
OPP Dz
134 2209 POL Filip Rostek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
135 1450 POL Franciszek Kumor
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
OPP Ch
136 85 POL Amadeusz Stobinski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Chł.
137 1541 POL Mateusz Kuchowicz

OPP Ch
138 1924 POL Tomasz Pakulski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
139 907 POL Tymon Szkołut
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Ch
140 1888 POL Stanisław Maik
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
OPP Ch
141 2078 POL Stanisław Ługowski
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
142 21 POL Mikołaj Cieślak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Ch
143 1735 POL Bartosz Dynia
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
144 1 POL MATEUSZ GRACZYK
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
145 3907 POL MACIEJ CIOCZEK
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Ch
146 2184 POL Karol Kostrzewa
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
147 1939 POL Tomasz Zadora
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Ch
148 357 POL Marta Miedzierska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
149 2071 POL Piotr Kostrzewa
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
150 1881 POL Kamil Nadolny
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
OPP Ch
151 1601 POL Hieronim Pazur
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Ch
152 1973 POL Michał Mac
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP Ch
153 318 POL Maria Gushchina
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
154 2132 POL Mikołaj Strupinski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
TEC Chł.
155 213 POL Dominika Orzechowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
156 319 POL Karolina Gajdzińska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Dz.
157 2537 POL Adam Warno
POL Jakub Aranin
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
L'EQ OPEN
158 1570 POL Antoni Brzozowski
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
159 2126 POL ANDRZEJ GROCHAL
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
160 1336 POL Aleksander Łukanowski
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
OPP Ch
161 972 POL Szymon Cieślak
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Chł.
162 1967 POL Michał Godlewski
LOK KLUB WODNY GARLAND
OPP Ch
163 1138 POL Michał Kuchtyn
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BRYG
OPP Ch
164 106 POL Filip Nosol
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
165 1750 POL Stanisław Nosol
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
166 1825 POL Tymoteusz Breitkopf
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
OPP Ch
167 1982 POL Mateusz Kajanek
LOK KLUB WODNY GARLAND
OPP Ch
168 140 POL Franiszek protasiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
169 37 POL Zuzanna Żuchowska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Dz
170 87 POL maciej dąbek
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Chł.
171 3528 POL Iga Dębecka-Strzyżewska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP Dz
172 2048 POL NINA MIROWSKA
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP Dz
173 3483 POL Julia Turniak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
OPP Dz
174 1560 POL Aleksandra Błońska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Dz
175 984 POL Franciszek Goleń
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
OPP Ch
176 170 POL Saturnin Smółka
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP Ch
177 374 POL Jonatan Białk
STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA FALI
TEC Chł.
178 297 POL Sonia Maliszewska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
179 4112 POL Józef Krasowski
SAIL & SKI KLUB WARSZAWA
OPP Ch
180 2124 POL AGATA KOROPECKA
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
181 2151 POL Jan Rohde
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
182 2193 POL Igor Prekiel
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP Ch
183 3406 POL Małgorzata Wyrebska
YACHT KLUB STAL GDYNIA
OPP Dz
184 2102 POL Krzysztof Maksymowicz
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
185 1940 POL Filip Bil
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
186 2133 POL Aleksander Mucharski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
187 244 POL Jakub Guźlecki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
TEC Chł.
188 3490 POL Zuzanna Kapała
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
OPP Dz
189 3407 POL Jan Konkol
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
190 2157 POL Hubert Marek Matz
KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA
OPP Ch
191 3521 POL Michał Piskorz
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
192 3564 POL Szymon Kolka
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
193 2115 POL Gustaw Trybek
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
194 2043 POL Lila Sochaj
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
195 917 POL Filip Marjański
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
196 2042 POL Tymon Sochaj
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
197 1921 POL Jan Marjański
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
198 210 POL Filip Szymanek
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
199 1676 POL Piotr Grzesiek
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO
OPP Ch
200 116 POL Szymon Grudziński
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
TEC Chł.
201 154 POL Wojciech Kwaśny
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
TEC Chł.
202 2716 POL Dominika Godlewska
POL Inga Skuratko
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
L'EQ OPEN
203 250 POL Konrad Kolendowski
STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA FALI
TEC Chł.
204 245 POL MAJA MORAWSKA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
TEC Dz.
205 3577 POL Alicja Tutkowska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Dz
206 1923 POL Wiktor Weselak
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Ch
207 2120 POL Paweł Gusmann
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
208 142 POL Amelia Wydra
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
TEC Dz.
209 1801 POL Oskar Wielczyk
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
OPP Ch
210 1586 POL Jakub Szurko
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Ch
211 55 POL Filip Grabowski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
212 2152 POL Maja Stormann
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Dz
213 2118 POL Konrad Pałucki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
214 2122 POL Filip Damięcki
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
215 268 POL Hubert Głuchowski
CENTRUM ŻEGLARSKIE
TEC Chł.
216 2166 POL Aleksander Zajączkowski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
OPP Ch
217 1159 POL Rafał Ołowiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
218 58 POL Adam Kelar
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
219 2207 POL Szymon Kroczek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
220 2205 POL Marcin Krawczyk
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
221 260 POL Piotr Szkolnicki
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
222 151 POL Wiktor Biesiekierski
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
TEC Chł.
223 242 POL tymon żarkowski
CENTRUM ŻEGLARSKIE
TEC Chł.
224 1817 POL Emilia Paszek
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
OPP Dz
225 2041 POL MAJA SZOTYŃSKA
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
OPP Dz
226 59 POL michał wojtaś
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
227 2204 POL Aleksandra Zybert
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Dz
228 3500 POL Oliwier Morawiak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
OPP Ch
229 61 POL Zuzanna Gołębiewska
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
230 1409 POL Marysia Stachera
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
OPP Dz
231 241 POL Filip Paradowski
CENTRUM ŻEGLARSKIE
TEC Chł.
232 270 POL Adrian Boborycki
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
233 1554 POL Tymon Przyjemczak
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP Ch
234 2213 POL Mikołaj Waszkiewicz
STOWARZYSZENIE ŻEGLARSKIE JACHT KLUB NISKO
OPP Ch
235 603 POL Tymon Cajdler
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Chł.
236 744 POL MIKOŁAJ STACHURA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
OPP Ch
237 350 POL Tomasz Kisielewski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Chł.
238 1974 POL Wiktoria Kosior
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP Dz
239 60 POL Julia Przytuła
ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI
TEC Dz.
240 1972 POL Jakub Nawrot
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
OPP Ch
241 809 POL Antoni Przybylski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
TEC Chł.
242 2568 POL Mikołaj Toda
POL Łukasz Krzysków
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
L'EQ OPEN
243 611 POL Wojciech Jaśkiewicz
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Chł.
244 977 POL Julia Przybył
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
TEC Dz.
245 1625 POL Sebastian Schmidt
KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK
OPP Ch
246 16 POL Hubert Staroń
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OPP Ch
247 4983 POL Olivier Kuźma
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSTWA REGATOWEGO MARINA HOTELE
OPP Ch
248 1983 POL Olivier Kuźma
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSTWA REGATOWEGO MARINA HOTELE
OPP Ch
249 3422 POL Mateusz Kozłowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OPP Ch
250 1764 POL Krzysztof Olowiak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
OPP Ch
251 2036 POL Maja Wójcik
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
OPP Dz
252 1879 POL Igor Grzelak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
OPP Ch
Klasa: L'ÉQUIPE Results as of 15:16 on August 15, 2021, Puck, 12 – 15 sierpnia 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 POL 2717 Liwia Liszkiewicz 2007 Wiktor Mielnik 2006 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 (20.0 UFD) 1.0 1.0 1.0 1.0 3.0 1.0 14.0
2 POL 2712 Antoni Kuźmiński 2006 Hanna Kuliś 2006 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 2.0 (20.0 DNF) 2.0 1.0 2.0 1.0 3.0 4.0 2.0 2.0 1.0 2.0 22.0
3 POL 2715 Kacper Wojczulanis 2008 Oliwia Węgrzynowska 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 3.0 2.0 (8.0) 3.0 7.0 3.0 2.0 2.0 5.0 3.0 2.0 4.0 36.0
4 POL 2572 Mateusz Grabowski 2008 Jan Kubiak 2008 M LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY / CHOJNI 5.0 10.0 4.0 4.0 8.0 4.0 9.0 5.0 10.0 7.0 6.0 (20.0 DNC) 72.0
5 POL 2707 Daniel Łachacz 2008 Zuzanna Maliniewicz 2007 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 9.0 (20.0 UFD) 7.0 6.0 5.0 9.0 4.0 16.0 3.0 4.0 7.0 5.0 75.0
6 POL 2718 Bartosz Wojciechowski 2006 Wiktor Gulbinowicz 2007 M --- 11.0 (20.0 UFD) 12.0 11.0 3.0 7.0 5.0 6.0 7.0 5.0 4.0 6.0 77.0
7 POL 2713 Aleksander Kolman 2008 Mateusz Budzisz 2001 M --- 4.0 4.0 (11.0) 7.0 10.0 5.0 8.0 10.0 8.0 9.0 5.0 7.0 77.0
8 POL 2720 Marta Juńczyk 2007 Antoni Muszyński 2006 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 8.0 8.0 6.0 (13.0) 6.0 2.0 11.0 7.0 6.0 12.0 10.0 3.0 79.0
9 POL 2710 Maurycy Odejewski 2009 Igor Pawłowski 2009 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 3.0 9.0 5.0 4.0 10.0 (14.0) 12.0 9.0 6.0 12.0 12.0 95.0
10 POL 2716 Dominika Godlewska 2007 Inga Skuratko 2007 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 6.0 7.0 3.0 10.0 18.0 11.0 (20.0 DNC) 3.0 4.0 17.0 11.0 20.0 DNC 110.0
11 POL 2702 Franciszek Kosecki 2008 Tadeusz Wiatrowski 2009 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 9.0 5.0 12.0 9.0 6.0 13.0 15.0 14.0 16.0 (20.0 DNC) 11.0 117.0
12 POL 2719 Stanisław Kot 2008 Marcel Masiewicz 2008 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 16.0 12.0 14.0 8.0 15.0 8.0 7.0 9.0 11.0 11.0 (20.0 DNC) 8.0 119.0
13 POL 2102 Antoni Knitter 2009 Borys Kowalczyk 2008 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / LUDOWY KLUB S 14.0 6.0 16.0 14.0 16.0 (18.0) 6.0 8.0 15.0 8.0 8.0 15.0 126.0
14 POL 2542 Jakub Jabłoński 2008 Bartosz Dobrenko 2009 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 12.0 (20.0 UFD) 13.0 16.0 13.0 13.0 10.0 20.0 DNC 16.0 10.0 9.0 9.0 141.0
15 POL 254 Bartosz Kozioł 2007 Jędrzej Grabysa 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 15.0 11.0 10.0 18.0 (19.0) 14.0 12.0 14.0 13.0 14.0 15.0 10.0 146.0
16 POL 2567 Piotr Jażdżewski 2007 Adam Grycuk 2007 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (20.0 UFD) 13.0 15.0 9.0 11.0 12.0 20.0 DNC 11.0 12.0 15.0 13.0 16.0 147.0
17 POL 2714 Wojciech Markwart 2008 Wiktor Miałkowski 2007 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 10.0 5.0 17.0 15.0 12.0 15.0 (20.0 DNC) 17.0 18.0 13.0 16.0 14.0 152.0
18 POL 2537 Adam Warno 2009 Jakub Aranin 2007 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 17.0 (20.0 UFD) 20.0 UFD 17.0 14.0 17.0 15.0 13.0 17.0 18.0 14.0 13.0 175.0
19 POL 2568 Mikołaj Toda 2009 Łukasz Krzysków 2008 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 18.0 14.0 18.0 19.0 17.0 16.0 (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 19.0 20.0 DNC 20.0 DNC 201.0

Sailed: 12, Discards: 1, To count: 11, Entries: 19, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist_Ch Gold Fleet Results as of 16:28 on August 15, 2021, Puck, 12 – 15 sierpnia 2021 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F1 F2 F3 F4 F5 F6 Score
1 Optimist_Ch Gold POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak 2007 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 2.0 4.0 7.0 3.0 4.0 3.0 2.0 6.0 4.0 2.0 (14.0) 11.0 48.0
2 Optimist_Ch Gold POL 106 Filip Nosol 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 7.0 7.0 16.0 8.0 6.0 1.0 3.0 1.0 (50.0) 1.0 1.0 54.0
3 Optimist_Ch Gold POL 917 Filip Marjański 2007 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 6.0 4.0 3.0 5.0 4.0 3.0 (64.0 UFD) 9.0 26.0 6.0 3.0 70.0
4 Optimist_Ch Gold POL 3564 Szymon Kolka 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 3.0 2.0 11.0 1.0 10.0 6.0 4.0 8.0 12.0 (18.0) 12.0 74.0
5 Optimist_Ch Gold POL 1307 Bartosz Peczka 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 1.0 4.0 4.0 2.0 11.0 14.0 14.0 (19.0) 14.0 9.0 17.0 92.0
6 Optimist_Ch Gold POL 1801 Oskar Wielczyk 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 4.0 7.0 6.0 8.0 6.0 5.0 23.0 (41.0) 7.0 1.0 21.0 6.0 94.0
7 Optimist_Ch Gold POL 1 Mateusz Graczyk 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 9.0 (22.0) 20.0 11.0 8.0 5.0 1.0 17.0 18.0 2.0 7.0 104.0
8 Optimist_Ch Gold POL 172 Jan Kamieński 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 8.0 9.0 18.0 5.0 9.0 7.0 12.0 11.0 (20.0) 5.0 16.0 10.0 110.0
9 Optimist_Ch Gold POL 2209 Filip Rostek 2006 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 5.0 3.0 13.0 10.0 7.0 1.0 9.0 2.0 25.0 (64.0 RET) 17.0 24.0 116.0
10 Optimist_Ch Gold POL 2142 Jakub Kuraś 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 11.0 5.0 2.0 7.0 6.0 3.0 19.0 9.0 2.0 (47.0) 27.0 25.0 116.0
11 Optimist_Ch Gold POL 133 Wojciech Wójcik 2008 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 13.0 17.0 12.0 7.0 3.0 8.0 13.0 10.0 (37.0) 24.0 5.0 5.0 117.0
12 Optimist_Ch Gold POL 108 Bartosz Żmudziński 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 5.0 1.0 4.0 (28.0) 4.0 18.0 23.0 10.0 22.0 11.0 15.0 122.0
13 Optimist_Ch Gold POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 11.0 1.0 3.0 1.0 1.0 1.0 29.0 22.0 12.0 23.0 19.0 (39.0) 123.0
14 Optimist_Ch Gold POL 1764 Krzysztof Olowiak 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 8.0 2.0 8.0 15.0 4.0 (28.0) 7.0 18.0 24.0 25.0 12.0 2.0 125.0
15 Optimist_Ch Gold POL 3431 Piotr Trella 2008 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 9.0 20.0 21.0 19.0 11.0 6.0 20.0 5.0 14.0 7.0 13.0 (28.0) 145.0
16 Optimist_Ch Gold POL 936 Maurycy Kosmowski 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 4.0 11.0 1.0 13.0 5.0 14.0 8.0 (36.0) 32.0 33.0 20.0 9.0 150.0
17 Optimist_Ch Gold POL 3434 Mikołaj Głąb 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 1.0 8.0 (64.0 BFD) 2.0 2.0 2.0 17.0 26.0 11.0 3.0 39.0 46.0 157.0
18 Optimist_Ch Gold POL 3563 Fabian Kocięda 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 18.0 10.0 16.0 10.0 13.0 13.0 26.0 20.0 16.0 (56.0) 7.0 8.0 157.0
19 Optimist_Ch Gold POL 2244 Igor Kawałko 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 10.0 8.0 12.0 32.0 15.0 18.0 4.0 24.0 18.0 31.0 (45.0) 4.0 176.0
20 Optimist_Ch Gold POL 1939 Tomasz Zadora 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 15.0 15.0 20.0 13.0 19.0 13.0 (38.0) 16.0 13.0 11.0 26.0 20.0 181.0
21 Optimist_Ch Gold POL 2008 Maciej Kasprzak 2008 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH (38.0) 18.0 14.0 18.0 10.0 12.0 21.0 21.0 21.0 8.0 10.0 38.0 191.0
22 Optimist_Ch Gold POL 1879 Igor Grzelak 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 6.0 34.0 23.0 14.0 23.0 15.0 (64.0 RET) 3.0 48.0 3.0 18.0 197.0
23 Optimist_Ch Gold POL 1921 Jan Marjański 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 14.0 27.0 9.0 2.0 3.0 2.0 30.0 28.0 (33.0) 32.0 25.0 27.0 199.0
24 Optimist_Ch Gold POL 1937 Maciej Szawkowski 2008 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 6.0 13.0 13.0 5.0 8.0 9.0 (54.0) 49.0 22.0 16.0 28.0 53.0 222.0
25 Optimist_Ch Gold POL 1940 Filip Bil 2009 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 7.0 4.0 11.0 28.0 14.0 (64.0 UFD) 16.0 7.0 6.0 51.0 56.0 34.0 234.0
26 Optimist_Ch Gold POL 3481 Michał Jaroszek 2006 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 3.0 14.0 26.0 (64.0 BFD) 26.0 11.0 25.0 27.0 15.0 52.0 22.0 26.0 247.0
27 Optimist_Ch Gold POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 13.0 16.0 5.0 (64.0 UFD) 15.0 20.0 10.0 17.0 28.0 46.0 47.0 30.0 247.0
28 Optimist_Ch Gold POL 1863 Mateusz Gąsiorowski 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 22.0 19.0 3.0 12.0 17.0 21.0 24.0 34.0 (55.0) 34.0 54.0 13.0 253.0
29 Optimist_Ch Gold POL 3480 January Szczukowski 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 16.0 18.0 32.0 18.0 9.0 11.0 (64.0 DSQ) 5.0 39.0 37.0 64.0 UFD 261.0
30 Optimist_Ch Gold POL 1403 Kacper Kibiersza 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 21.0 13.0 14.0 28.0 13.0 16.0 28.0 42.0 47.0 19.0 24.0 (60.0) 265.0
31 Optimist_Ch Gold POL 1829 Adam Chojnicki 2009 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 36.0 12.0 8.0 9.0 20.0 21.0 (50.0) 39.0 42.0 17.0 40.0 23.0 267.0
32 Optimist_Ch Gold POL 1735 Bartosz Dynia 2009 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 28.0 9.0 14.0 17.0 22.0 41.0 (47.0) 36.0 15.0 42.0 35.0 271.0
33 Optimist_Ch Gold POL 4112 Józef Krasowski 2009 SAIL & SKI KLUB WARSZAWA 35.0 15.0 23.0 37.0 36.0 25.0 32.0 (43.0) 27.0 29.0 4.0 14.0 277.0
34 Optimist_Ch Gold POL 1927 Mikołaj Czałbowski 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 15.0 20.0 22.0 23.0 10.0 37.0 27.0 46.0 43.0 20.0 (62.0) 16.0 279.0
35 Optimist_Ch Gold POL 2119 Karol Gaj 2007 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 22.0 31.0 32.0 21.0 19.0 17.0 22.0 13.0 54.0 37.0 (55.0) 21.0 289.0
36 Optimist_Ch Gold POL 1924 Tomasz Pakulski 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 19.0 22.0 (64.0 BFD) 6.0 29.0 5.0 55.0 31.0 34.0 9.0 41.0 40.0 291.0
37 Optimist_Ch Gold POL 2126 Andrzej Grochal 2007 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 17.0 36.0 29.0 39.0 33.0 16.0 33.0 8.0 35.0 35.0 15.0 (48.0) 296.0
38 Optimist_Ch Gold POL 2042 Tymon Sochaj 2007 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 39.0 12.0 5.0 17.0 32.0 28.0 44.0 38.0 31.0 (55.0) 31.0 22.0 299.0
39 Optimist_Ch Gold POL 1880 Mikołaj Bujalski 2006 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (64.0 UFD) 23.0 10.0 6.0 9.0 7.0 37.0 25.0 60.0 28.0 49.0 51.0 305.0
40 Optimist_Ch Gold POL 2709 Wit Dmuchowski 2009 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 19.0 (47.0) 47.0 22.0 20.0 15.0 42.0 19.0 45.0 6.0 23.0 47.0 305.0
41 Optimist_Ch Gold POL 1750 Stanisław Nosol 2010 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 11.0 10.0 25.0 12.0 25.0 51.0 54.0 (56.0) 21.0 29.0 54.0 308.0
42 Optimist_Ch Gold POL 1547 Maksymilian Koschel 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 37.0 28.0 29.0 17.0 31.0 29.0 39.0 35.0 (46.0) 10.0 34.0 19.0 308.0
43 Optimist_Ch Gold POL 2157 Hubert Marek Matz 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 24.0 19.0 30.0 26.0 16.0 17.0 35.0 29.0 38.0 (53.0) 48.0 33.0 315.0
44 Optimist_Ch Gold POL 1936 Eryk Majewski 2008 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 16.0 14.0 31.0 18.0 7.0 26.0 (60.0) 48.0 53.0 4.0 57.0 55.0 329.0
45 Optimist_Ch Gold POL 1999 Jan Muszynski 2007 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 14.0 27.0 11.0 30.0 27.0 30.0 40.0 32.0 (62.0) 57.0 30.0 36.0 334.0
46 Optimist_Ch Gold POL 1570 Antoni Brzozowski 2009 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA (64.0 UFD) 26.0 16.0 8.0 21.0 18.0 48.0 53.0 41.0 41.0 33.0 31.0 336.0
47 Optimist_Ch Gold POL 2037 Paweł Łoboda 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 41.0 40.0 27.0 25.0 12.0 24.0 (45.0) 40.0 44.0 13.0 32.0 45.0 343.0
48 Optimist_Ch Gold POL 1541 Mateusz Kuchowicz 2009 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 38.0 10.0 30.0 24.0 37.0 10.0 36.0 (55.0) 40.0 27.0 53.0 42.0 347.0
49 Optimist_Ch Gold POL 3469 Mateusz Kluczka 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 23.0 23.0 41.0 30.0 18.0 22.0 34.0 30.0 (59.0) 40.0 43.0 43.0 347.0
50 Optimist_Ch Gold POL 1417 Jan Psiuk 2008 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 25.0 25.0 17.0 9.0 21.0 35.0 52.0 44.0 49.0 36.0 (61.0) 44.0 357.0
51 Optimist_Ch Gold POL 1929 Jan Makowski 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 36.0 18.0 38.0 29.0 28.0 27.0 (61.0) 56.0 29.0 30.0 35.0 32.0 358.0
52 Optimist_Ch Gold POL 1468 Marcin Małota 2009 KLUB NARCIARSKI LIDER 26.0 36.0 32.0 22.0 26.0 33.0 49.0 12.0 26.0 43.0 (59.0) 56.0 361.0
53 Optimist_Ch Gold POL 1138 Michał Kuchtyn 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BRYG 24.0 45.0 19.0 33.0 16.0 27.0 31.0 33.0 39.0 42.0 52.0 (59.0) 361.0
54 Optimist_Ch Gold POL 198 Adam Szalewicz 2008 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (64.0 UFD) 21.0 40.0 27.0 22.0 14.0 53.0 52.0 23.0 38.0 44.0 29.0 363.0
55 Optimist_Ch Gold POL 16 Hubert Staroń 2008 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 7.0 2.0 17.0 11.0 36.0 46.0 56.0 (64.0 RET) 51.0 54.0 36.0 49.0 365.0
56 Optimist_Ch Gold POL 1852 Piotr Harnasz 2009 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 26.0 17.0 21.0 1.0 39.0 15.0 58.0 57.0 (61.0) 45.0 50.0 50.0 379.0
57 Optimist_Ch Gold POL 3521 Michał Piskorz 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 17.0 24.0 26.0 (64.0 BFD) 24.0 24.0 62.0 45.0 52.0 58.0 8.0 57.0 397.0
58 Optimist_Ch Gold POL 3461 Jakub Podgórny 2008 CENTRUM ŻEGLARSKIE (64.0 UFD) 44.0 15.0 40.0 23.0 19.0 57.0 15.0 57.0 44.0 46.0 37.0 397.0
59 Optimist_Ch Gold POL 951 Wojciech Henryk Komenda 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 25.0 25.0 20.0 31.0 33.0 32.0 46.0 37.0 50.0 (61.0) 58.0 41.0 398.0
60 Optimist_Ch Gold POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz 2009 STOWARZYSZENIE ŻEGLARSKIE JACHT KLUB NIS 32.0 32.0 36.0 14.0 (64.0 UFD) 12.0 43.0 51.0 48.0 49.0 38.0 52.0 407.0
61 Optimist_Ch Gold POL 3407 Jan Konkol 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 27.0 26.0 28.0 43.0 30.0 26.0 47.0 50.0 30.0 59.0 51.0 (61.0) 417.0
62 Optimist_Ch Gold POL 1878 Konrad Nawrot 2008 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 29.0 30.0 40.0 15.0 27.0 23.0 59.0 58.0 58.0 (60.0) 60.0 58.0 457.0
63 Optimist_Ch Gold POL 2137 Piotr Toczek 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 18.0 38.0 24.0 16.0 51.0 34.0 (64.0 DNC) 64.0 DNC 64.0 DNC 64.0 DNC 64.0 DNC 64.0 DNC 501.0

Sailed: 12, Discards: 1, To count: 11, Entries: 63, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist_Ch Silver Fleet Results as of 15:07 on August 15, 2021, Puck, 12 – 15 sierpnia 2021 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Club Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F1 F2 F3 F4 F5 F6 Score
1 Optimist_Ch Silver POL 3403 Hieronim Hendler 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR (49.0) 34.0 28.0 34.0 35.0 36.0 6.0 2.0 1.0 8.0 4.0 10.0 198.0
2 Optimist_Ch Silver POL 2151 Jan Rohde 2008 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 44.0 (49.0) 25.0 24.0 48.0 39.0 2.0 6.0 6.0 1.0 1.0 4.0 200.0
3 Optimist_Ch Silver POL 3422 Mateusz Kozłowski 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 30.0 (41.0) 39.0 33.0 34.0 38.0 1.0 1.0 12.0 5.0 2.0 8.0 203.0
4 Optimist_Ch Silver POL 2222 Karol Stachowski 2009 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 28.0 40.0 31.0 27.0 (44.0) 41.0 11.0 4.0 26.0 4.0 6.0 2.0 220.0
5 Optimist_Ch Silver POL 1586 Jakub Szurko 2008 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 23.0 42.0 33.0 20.0 (50.0) 40.0 10.0 7.0 4.0 17.0 23.0 16.0 235.0
6 Optimist_Ch Silver POL 2205 Marcin Krawczyk 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 46.0 44.0 36.0 12.0 (47.0) 42.0 3.0 11.0 22.0 21.0 10.0 7.0 254.0
7 Optimist_Ch Silver POL 1888 Stanisław Maik 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW (49.0) 29.0 35.0 21.0 46.0 19.0 23.0 22.0 18.0 3.0 12.0 34.0 262.0
8 Optimist_Ch Silver POL 1862 Michał Trzpis 2008 LOK KLUB WODNY GARLAND 31.0 22.0 (48.0) 38.0 29.0 32.0 34.0 29.0 11.0 2.0 13.0 28.0 269.0
9 Optimist_Ch Silver POL 1159 Rafał Ołowiak 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 27.0 29.0 (45.0) 29.0 31.0 45.0 19.0 9.0 42.0 12.0 16.0 13.0 272.0
10 Optimist_Ch Silver POL 2071 Piotr Kostrzewa 2008 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (50.0) 38.0 24.0 36.0 30.0 47.0 18.0 12.0 16.0 42.0 3.0 12.0 278.0
11 Optimist_Ch Silver POL 907 Tymon Szkołut 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ (64.0 UFD) 37.0 6.0 45.0 23.0 36.0 5.0 63.0 BFD 8.0 6.0 31.0 19.0 279.0
12 Optimist_Ch Silver POL 21 Mikołaj Cieślak 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 33.0 33.0 (52.0) 38.0 25.0 44.0 16.0 18.0 7.0 11.0 27.0 29.0 281.0
13 Optimist_Ch Silver POL 1970 Timothy Melentyev 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 31.0 35.0 27.0 (64.0 BFD) 22.0 30.0 8.0 63.0 BFD 2.0 7.0 39.0 18.0 282.0
14 Optimist_Ch Silver POL 2207 Szymon Kroczek 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 46.0 50.0 35.0 (64.0 BFD) 41.0 64.0 UFD 4.0 3.0 17.0 15.0 8.0 3.0 286.0
15 Optimist_Ch Silver POL 2072 Stanisław Nadolski 2009 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 45.0 41.0 37.0 26.0 40.0 (54.0) 12.0 8.0 30.0 14.0 9.0 27.0 289.0
16 Optimist_Ch Silver POL 910 Michał Banasiewicz 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 40.0 35.0 (46.0) 19.0 35.0 31.0 14.0 14.0 24.0 16.0 40.0 21.0 289.0
17 Optimist_Ch Silver POL 2206 Bartosz Janusek 2008 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 32.0 24.0 19.0 (64.0 BFD) 34.0 64.0 UFD 26.0 16.0 10.0 26.0 24.0 26.0 301.0
18 Optimist_Ch Silver POL 2184 Karol Kostrzewa 2008 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 28.0 43.0 (64.0 BFD) 31.0 38.0 33.0 63.0 DNS 13.0 3.0 18.0 5.0 32.0 307.0
19 Optimist_Ch Silver POL 3464 Paweł Włodarczyk 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 33.0 37.0 34.0 35.0 (45.0) 39.0 38.0 23.0 32.0 23.0 7.0 9.0 310.0
20 Optimist_Ch Silver POL 1452 Juliusz Bartczak 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 34.0 (45.0) 25.0 40.0 32.0 40.0 20.0 17.0 13.0 30.0 30.0 33.0 314.0
21 Optimist_Ch Silver PRI 1494 Kacper Kostarz 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 48.0 46.0 23.0 47.0 43.0 29.0 21.0 (63.0 BFD) 27.0 24.0 28.0 5.0 341.0
22 Optimist_Ch Silver POL 1625 Sebastian Schmidt 2007 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 37.0 (54.0) 49.0 46.0 51.0 53.0 9.0 21.0 14.0 25.0 20.0 23.0 348.0
23 Optimist_Ch Silver POL 210 Filip Szymanek 2006 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 34.0 39.0 43.0 37.0 25.0 20.0 51.0 25.0 20.0 36.0 22.0 (63.0 BFD) 352.0
24 Optimist_Ch Silver POL 2001 Oskar Sylka 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 58.0 32.0 15.0 36.0 40.0 62.0 SCP 13.0 (63.0 BFD) 25.0 37.0 25.0 11.0 354.0
25 Optimist_Ch Silver POL 1554 Tymon Przyjemczak 2008 KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 21.0 21.0 46.0 34.0 37.0 46.0 46.0 20.0 (63.0 DNF) 19.0 34.0 49.0 373.0
26 Optimist_Ch Silver POL 492 Maksymilian Kleszcz 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 52.0 50.0 52.0 50.0 38.0 51.0 (63.0 DNS) 15.0 15.0 32.0 18.0 1.0 374.0
27 Optimist_Ch Silver POL 3470 Piotr Grendziak 2008 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 47.0 51.0 (53.0) 46.0 42.0 31.0 25.0 19.0 37.0 27.0 15.0 48.0 388.0
28 Optimist_Ch Silver POL 1923 Wiktor Weselak 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 40.0 (51.0) 44.0 49.0 49.0 47.0 17.0 10.0 34.0 41.0 42.0 22.0 395.0
29 Optimist_Ch Silver POL 1969 Hubert Szulczewski 2008 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 42.0 (58.0) 57.0 41.0 57.0 56.0 7.0 5.0 38.0 51.0 11.0 44.0 409.0
30 Optimist_Ch Silver POL 1563 Krzysztof Rysz 2008 KLUB NARCIARSKI LIDER (55.0) 42.0 42.0 41.0 52.0 50.0 40.0 33.0 5.0 49.0 32.0 24.0 410.0
31 Optimist_Ch Silver POL 3417 Jan Pawłowicz 2009 KLUB NARCIARSKI LIDER 30.0 34.0 (64.0 BFD) 47.0 43.0 34.0 24.0 36.0 63.0 UFD 20.0 63.0 DNC 20.0 414.0
32 Optimist_Ch Silver POL 15 Jan Wiśniowski 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 47.0 33.0 50.0 35.0 45.0 37.0 43.0 41.0 28.0 10.0 47.0 (51.0) 416.0
33 Optimist_Ch Silver POL 1336 Aleksander Łukanowski 2007 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 48.0 43.0 39.0 45.0 46.0 (53.0) 42.0 30.0 36.0 22.0 37.0 35.0 423.0
34 Optimist_Ch Silver POL 1601 Hieronim Pazur 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 39.0 49.0 45.0 51.0 41.0 50.0 31.0 34.0 45.0 29.0 (55.0) 14.0 428.0
35 Optimist_Ch Silver POL 3401 Jan Lemański 2008 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 43.0 47.0 43.0 42.0 50.0 35.0 27.0 32.0 (63.0 UFD) 38.0 38.0 40.0 435.0
36 Optimist_Ch Silver POL 3525 Jan Żyła 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 55.0 60.0 55.0 43.0 53.0 52.0 30.0 26.0 (63.0 UFD) 34.0 29.0 6.0 443.0
37 Optimist_Ch Silver POL 1240 Adam Jakubowski 2008 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 44.0 (56.0) 48.0 50.0 48.0 43.0 22.0 45.0 9.0 39.0 48.0 47.0 443.0
38 Optimist_Ch Silver POL 1450 Franciszek Kumor 2008 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 42.0 53.0 33.0 39.0 24.0 48.0 (57.0) 50.0 35.0 46.0 19.0 54.0 443.0
39 Optimist_Ch Silver POL 1949 Stanisław Kasprzak 2009 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 20.0 39.0 (64.0 BFD) 48.0 52.0 41.0 35.0 24.0 39.0 58.0 35.0 52.0 443.0
40 Optimist_Ch Silver POL 1713 Jakub Jaworski 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 43.0 52.0 44.0 52.0 (55.0) 44.0 33.0 35.0 41.0 45.0 41.0 15.0 445.0
41 Optimist_Ch Silver POL 1870 Ignacy Kościelak 2008 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 41.0 46.0 38.0 (64.0 BFD) 39.0 38.0 32.0 40.0 40.0 43.0 52.0 50.0 459.0
42 Optimist_Ch Silver POL 1982 Mateusz Kajanek 2008 LOK KLUB WODNY GARLAND 35.0 57.0 51.0 49.0 (60.0) 56.0 45.0 38.0 33.0 9.0 45.0 43.0 461.0
43 Optimist_Ch Silver POL 3907 Maciej Cioczek 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 57.0 55.0 53.0 53.0 57.0 51.0 36.0 (63.0 BFD) 44.0 31.0 14.0 17.0 468.0
44 Optimist_Ch Silver POL 2166 Aleksander Zajączkowski 2009 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 56.0 48.0 47.0 51.0 49.0 48.0 41.0 37.0 21.0 47.0 26.0 (63.0 BFD) 471.0
45 Optimist_Ch Silver POL 1964 Paweł Kornke 2008 LOK KLUB WODNY GARLAND 53.0 57.0 51.0 48.0 (59.0) 42.0 28.0 42.0 43.0 48.0 21.0 38.0 471.0
46 Optimist_Ch Silver POL 1967 Michał Godlewski 2008 LOK KLUB WODNY GARLAND (64.0 UFD) 55.0 60.0 44.0 56.0 58.0 29.0 27.0 29.0 44.0 43.0 31.0 476.0
47 Optimist_Ch Silver POL 1825 Tymoteusz Breitkopf 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 52.0 53.0 41.0 54.0 (56.0) 54.0 44.0 43.0 46.0 35.0 17.0 41.0 480.0
48 Optimist_Ch Silver POL 1522 Mikołaj Kościelak 2008 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 51.0 52.0 (64.0 BFD) 42.0 47.0 49.0 49.0 49.0 23.0 33.0 44.0 42.0 481.0
49 Optimist_Ch Silver POL 1676 Piotr Grzesiek 2009 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 45.0 48.0 50.0 (53.0) 53.0 49.0 48.0 44.0 51.0 13.0 49.0 46.0 496.0
50 Optimist_Ch Silver POL 2101 Stanisław Cholewicki 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 53.0 56.0 58.0 56.0 54.0 55.0 39.0 (63.0 BFD) 19.0 54.0 51.0 25.0 520.0
51 Optimist_Ch Silver POL 1881 Kamil Nadolny 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW (64.0 UFD) 59.0 49.0 64.0 BFD 58.0 55.0 53.0 28.0 47.0 40.0 33.0 39.0 525.0
52 Optimist_Ch Silver POL 1973 Michał Mac 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 51.0 54.0 (59.0) 57.0 55.0 57.0 37.0 46.0 48.0 50.0 54.0 30.0 539.0
53 Optimist_Ch Silver POL 2133 Aleksander Mucharski 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 20.0 31.0 37.0 52.0 42.0 45.0 (63.0 DNC) 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 542.0
54 Optimist_Ch Silver POL 1972 Jakub Nawrot 2008 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 62.0 60.0 54.0 58.0 58.0 59.0 15.0 (63.0 BFD) 52.0 52.0 36.0 37.0 543.0
55 Optimist_Ch Silver POL 3500 Oliwier Morawiak 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE (59.0) 58.0 56.0 55.0 59.0 58.0 56.0 39.0 31.0 55.0 56.0 36.0 559.0
56 Optimist_Ch Silver POL 4983 Olivier Kuźma 2008 MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSTWA REGATOWEGO 50.0 61.0 56.0 44.0 44.0 52.0 58.0 51.0 (63.0 DNF) 28.0 58.0 63.0 DNC 565.0
57 Optimist_Ch Silver POL 170 Saturnin Smółka 2007 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 54.0 59.0 59.0 54.0 54.0 57.0 50.0 31.0 (63.0 UFD) 56.0 53.0 63.0 DNC 590.0
58 Optimist_Ch Silver POL 1504 Jan Józef Tomaszewski 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ (63.0) 62.0 57.0 59.0 60.0 60.0 47.0 48.0 53.0 53.0 46.0 45.0 590.0
59 Optimist_Ch Silver POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 29.0 30.0 42.0 (64.0 DNC) 64.0 DNC 64.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 607.0
60 Optimist_Ch Silver POL 744 Mikołaj Stachura 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE (61.0) 61.0 58.0 60.0 61.0 61.0 55.0 47.0 50.0 59.0 57.0 53.0 622.0
61 Optimist_Ch Silver POL 984 Franciszek Goleń 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 60.0 (64.0 UFD) 55.0 64.0 BFD 61.0 59.0 52.0 63.0 BFD 49.0 57.0 50.0 55.0 625.0
62 Optimist_Ch Silver POL 2193 Igor Prekiel 2007 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 54.0 62.0 54.0 61.0 62.0 62.0 54.0 (63.0 DNC) 54.0 63.0 UFD 59.0 63.0 DNC 648.0

Sailed: 12, Discards: 1, To count: 11, Entries: 62, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Optimist_Dz Results as of 15:17 on August 15, 2021, Puck, 12 – 15 sierpnia 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 POL 1827 Ewa Lewandowska 2006 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 3.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 (8.0) 4.0 1.0 1.0 18.0
2 POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 4.0 4.0 (54.0 UFD) 4.0 4.0 4.0 13.0 3.0 15.0 2.0 4.0 67.0
3 POL 3577 Alicja Tutkowska 2007 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 7.0 12.0 10.0 (54.0 UFD) 8.0 10.0 3.0 1.0 10.0 5.0 4.0 6.0 76.0
4 POL 2154 Aleksandra Bobrowska 2007 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 6.0 2.0 11.0 5.0 12.0 (17.0) 5.0 7.0 9.0 7.0 16.0 3.0 83.0
5 POL 1817 Emilia Paszek 2010 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 5.0 5.0 3.0 3.0 5.0 2.0 16.0 4.0 17.0 12.0 (18.0) 14.0 86.0
6 POL 2124 Agata Koropecka 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 11.0 7.0 2.0 8.0 6.0 8.0 12.0 15.0 7.0 2.0 (28.0) 17.0 95.0
7 POL 3428 Alicja Dampc 2008 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 28.0 8.0 (54.0 UFD) 1.0 5.0 2.0 5.0 25.0 3.0 7.0 21.0 109.0
8 POL 1608 Weronika Grala 2010 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 2.0 1.0 5.0 2.0 14.0 3.0 23.0 26.0 4.0 1.0 31.0 (54.0 DNC) 112.0
9 POL 3402 Hanna Rogowska 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 8.0 6.0 9.0 9.0 24.0 11.0 11.0 18.0 (26.0) 14.0 3.0 12.0 125.0
10 POL 1523 Olga Wietek 2008 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 3.0 11.0 15.0 (54.0 UFD) 18.0 7.0 6.0 9.0 2.0 18.0 38.0 7.0 134.0
11 POL 1221 Julia Padzik 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM (26.0) 25.0 7.0 4.0 10.0 23.0 15.0 12.0 18.0 8.0 5.0 10.0 137.0
12 POL 2048 Nina Mirowska 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 19.0 (33.0) 24.0 19.0 9.0 13.0 10.0 11.0 1.0 30.0 8.0 2.0 146.0
13 POL 2121 Joanna Michalska 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY YACHT CLUB SŁAW 24.0 (32.0) 6.0 14.0 20.0 21.0 20.0 3.0 22.0 9.0 9.0 5.0 153.0
14 POL 2204 Aleksandra Zybert 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 9.0 34.0 14.0 13.0 13.0 15.0 7.0 20.0 16.0 (54.0 UFD) 13.0 8.0 162.0
15 POL 3479 Zofia Brdulak 2009 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 21.0 23.0 16.0 12.0 7.0 6.0 19.0 10.0 21.0 (37.0) 24.0 13.0 172.0
16 POL 3488 Hanna Gębicka 2008 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 16.0 37.0 17.0 17.0 (38.0) 16.0 9.0 16.0 5.0 11.0 15.0 19.0 178.0
17 POL 3333 Maja Komorowska 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 13.0 8.0 18.0 7.0 22.0 9.0 21.0 22.0 (31.0) 22.0 12.0 29.0 183.0
18 POL 2043 Lila Sochaj 2007 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 27.0 24.0 32.0 6.0 30.0 (34.0) 8.0 6.0 15.0 21.0 6.0 9.0 184.0
19 POL 3566 Maja Horoszkiewicz 2008 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 12.0 14.0 23.0 (54.0 UFD) 11.0 12.0 18.0 17.0 29.0 6.0 29.0 15.0 186.0
20 POL 3406 Małgorzata Wyrebska 2009 YACHT KLUB STAL GDYNIA 15.0 17.0 20.0 16.0 16.0 24.0 17.0 8.0 14.0 (54.0 UFD) 11.0 28.0 186.0
21 POL 1910 Pola Wdowiak 2008 KLUB SPORTOWY SAILING LEGIA 14.0 10.0 31.0 10.0 3.0 14.0 36.0 (38.0) 32.0 27.0 19.0 35.0 231.0
22 POL 2211 Antonina Puchowska 2008 YACHT KLUB STAL GDYNIA 17.0 16.0 22.0 22.0 19.0 (54.0 UFD) 14.0 37.0 6.0 23.0 42.0 25.0 243.0
23 POL 1867 Zuzanna Liedtke 2008 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 25.0 21.0 36.0 15.0 23.0 22.0 (42.0) 24.0 33.0 24.0 10.0 24.0 257.0
24 POL 2081 Zofia Glaza 2008 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM (41.0) 20.0 13.0 21.0 32.0 31.0 25.0 33.0 20.0 16.0 20.0 26.0 257.0
25 POL 3624 Wiktoria Sajdak 2006 STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ 18.0 22.0 19.0 11.0 35.0 18.0 27.0 (47.0) 12.0 28.0 35.0 41.0 266.0
26 POL 3483 Julia Turniak 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 28.0 13.0 26.0 27.0 28.0 (54.0 UFD) 28.0 27.0 11.0 17.0 54.0 UFD 16.0 275.0
27 POL 3528 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 29.0 38.0 43.0 36.0 31.0 35.0 13.0 14.0 (54.0 UFD) 13.0 14.0 11.0 277.0
28 POL 747 Oliwia Kaczyńska 2008 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 22.0 26.0 21.0 29.0 25.0 27.0 24.0 25.0 13.0 35.0 30.0 (49.0) 277.0
29 POL 1574 Emilia Siekierczak 2008 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 34.0 (47.0) 25.0 33.0 17.0 36.0 22.0 23.0 19.0 20.0 25.0 23.0 277.0
30 POL 3435 Alicja Żuber 2006 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 32.0 15.0 30.0 25.0 15.0 26.0 37.0 21.0 24.0 (54.0 UFD) 37.0 20.0 282.0
31 POL 2152 Maja Stormann 2007 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 23.0 9.0 12.0 (54.0 UFD) 36.0 19.0 26.0 29.0 28.0 10.0 54.0 UFD 40.0 286.0
32 POL 1538 Nela Kasprzyk 2008 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 35.0 19.0 40.0 28.0 37.0 20.0 32.0 32.0 36.0 26.0 21.0 (52.0) 326.0
33 POL 3460 Magdalena Luśnia 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE 20.0 18.0 35.0 (54.0 UFD) 29.0 54.0 UFD 34.0 28.0 34.0 33.0 17.0 27.0 329.0
34 POL 2036 Maja Wójcik 2008 KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 33.0 27.0 34.0 23.0 (40.0) 28.0 31.0 36.0 35.0 32.0 40.0 38.0 357.0
35 POL 2107 Alicja Kurpiewska 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 43.0 44.0 29.0 32.0 26.0 (54.0 UFD) 30.0 19.0 23.0 41.0 39.0 42.0 368.0
36 POL 1644 Martyna Grzegorczyk 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 37.0 (48.0) 41.0 24.0 43.0 39.0 43.0 39.0 30.0 19.0 36.0 18.0 369.0
37 POL 1409 Marysia Stachera 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 31.0 30.0 39.0 34.0 21.0 37.0 29.0 35.0 38.0 31.0 45.0 (47.0) 370.0
38 POL 3404 Rozalia Rozum 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 45.0 (50.0) 28.0 31.0 34.0 41.0 33.0 45.0 27.0 29.0 32.0 37.0 382.0
39 POL 978 Hanna Chojnicka 2010 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 42.0 41.0 42.0 26.0 41.0 25.0 (45.0) 31.0 41.0 40.0 27.0 30.0 386.0
40 POL 1250 Kinga Szlachetka 2008 JACHT KLUB POGORIA III (47.0) 39.0 37.0 30.0 39.0 42.0 35.0 30.0 42.0 43.0 44.0 22.0 403.0
41 POL 1747 Zofia Dembowska 2009 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 30.0 36.0 27.0 40.0 (51.0) 43.0 50.0 46.0 37.0 44.0 26.0 36.0 415.0
42 POL 1390 Ada Wilińska 2008 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 36.0 43.0 45.0 18.0 45.0 30.0 47.0 (50.0) 39.0 47.0 23.0 43.0 416.0
43 POL 2019 Zofia Matyszkiewicz 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 39.0 35.0 33.0 38.0 27.0 40.0 44.0 34.0 (49.0) 49.0 33.0 48.0 420.0
44 POL 3490 Zuzanna Kapała 2009 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 53.0 51.0 38.0 20.0 33.0 32.0 38.0 52.0 45.0 38.0 (54.0 UFD) 31.0 431.0
45 POL 3442 Adrianna Komosińska 2009 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 38.0 42.0 44.0 41.0 44.0 45.0 41.0 41.0 (54.0 UFD) 42.0 22.0 44.0 444.0
46 POL 1467 Matylda Rodziewicz 2009 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 40.0 45.0 46.0 (54.0 UFD) 42.0 29.0 40.0 43.0 40.0 39.0 34.0 46.0 444.0
47 POL 37 Zuzanna Żuchowska 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 46.0 29.0 (50.0) 37.0 46.0 47.0 49.0 42.0 46.0 48.0 46.0 34.0 470.0
48 POL 1560 Aleksandra Błońska 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 44.0 49.0 51.0 35.0 52.0 44.0 (53.0) 49.0 48.0 25.0 43.0 33.0 473.0
49 POL 3459 Lena Kaczmarek 2008 CENTRUM ŻEGLARSKIE 50.0 53.0 52.0 43.0 49.0 (54.0 UFD) 39.0 40.0 54.0 UFD 36.0 41.0 32.0 489.0
50 POL 1493 Marta Sochacka 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 49.0 40.0 49.0 44.0 (50.0) 46.0 46.0 44.0 44.0 45.0 47.0 39.0 493.0
51 POL 1974 Wiktoria Kosior 2006 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 51.0 31.0 47.0 39.0 48.0 38.0 51.0 (54.0 DNC) 54.0 DNC 46.0 54.0 DNC 51.0 510.0
52 POL 175 Maja Andrzejewska 2007 POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 48.0 52.0 48.0 42.0 (53.0) 48.0 52.0 48.0 43.0 34.0 48.0 50.0 513.0
53 POL 2041 Maja Szotyńska 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 52.0 46.0 53.0 45.0 47.0 33.0 48.0 51.0 47.0 (54.0 UFD) 54.0 UFD 45.0 521.0

Sailed: 12, Discards: 1, To count: 11, Entries: 53, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Techno293_Ch Results as of 13:08 on August 15, 2021, Puck, 12 – 15 sierpnia 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 POL 85 Amadeusz Stobinski 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3.0 5.0 1.0 3.0 1.0 1.0 5.0 3.0 (36.0 UFD) 4.0 1.0 4.0 31.0
2 POL 87 Maciej Dąbek 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 4.0 2.0 (6.0) 4.0 6.0 5.0 3.0 1.0 4.0 1.0 2.0 1.0 33.0
3 POL 972 Szymon Cieślak 2007 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 5.0 3.0 3.0 1.0 2.0 2.0 (6.0) 6.0 2.0 2.0 4.0 5.0 35.0
4 POL 244 Jakub Guźlecki 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE 1.0 6.0 2.0 2.0 3.0 6.0 1.0 (9.0) 1.0 5.0 6.0 8.0 41.0
5 POL 513 Wiktor Kocenko 2005 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 2.0 1.0 4.0 6.0 4.0 4.0 2.0 5.0 7.0 8.0 7.0 (9.0) 50.0
6 POL 603 Tymon Cajdler 2006 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 7.0 (11.0) 5.0 5.0 5.0 7.0 9.0 2.0 6.0 3.0 3.0 3.0 55.0
7 POL 2115 Gustaw Trybek 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 (10.0) 8.0 7.0 7.0 8.0 4.0 10.0 3.0 7.0 5.0 2.0 67.0
8 POL 260 Piotr Szkolnicki 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 4.0 7.0 8.0 8.0 3.0 (11.0) 8.0 5.0 9.0 10.0 11.0 82.0
9 POL 233 Maciej Popłonyk 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 8.0 7.0 9.0 11.0 10.0 11.0 7.0 7.0 8.0 (14.0) 8.0 6.0 92.0
10 POL 241 Filip Paradowski 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE 11.0 9.0 10.0 10.0 9.0 10.0 8.0 4.0 (36.0 UFD) 10.0 11.0 10.0 102.0
11 POL 66 Olaf Podbielski 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 12.0 (14.0) 9.0 11.0 9.0 10.0 12.0 10.0 11.0 9.0 7.0 113.0
12 POL 809 Antoni Przybylski 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 12.0 8.0 12.0 12.0 14.0 13.0 (17.0) 17.0 12.0 16.0 14.0 13.0 143.0
13 POL 611 Wojciech Jaśkiewicz 2008 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 15.0 17.0 11.0 18.0 13.0 12.0 18.0 13.0 9.0 15.0 13.0 (23.0) 154.0
14 POL 604 Jan Siepracki 2007 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 17.0 13.0 13.0 14.0 15.0 17.0 13.0 14.0 14.0 12.0 15.0 (19.0) 157.0
15 POL 59 Michał Wojtaś 2006 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 16.0 14.0 (36.0 UFD) 13.0 17.0 15.0 14.0 11.0 13.0 18.0 12.0 16.0 159.0
16 POL 404 Jan Rodziewicz 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 16.0 15.0 19.0 19.0 20.0 16.0 16.0 16.0 19.0 (36.0 UFD) 12.0 182.0
17 POL 151 Wiktor Biesiekierski 2006 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 22.0 (27.0) 17.0 15.0 16.0 16.0 15.0 21.0 11.0 21.0 20.0 17.0 191.0
18 POL 350 Tomasz Kisielewski 2006 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 (36.0 UFD) 18.0 20.0 12.0 36.0 DNF 12.0 15.0 20.0 6.0 16.0 36.0 UFD 201.0
19 POL 2122 Filip Damięcki 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 18.0 15.0 (36.0 UFD) 17.0 18.0 14.0 36.0 DNC 18.0 17.0 23.0 21.0 14.0 211.0
20 POL 324 Kacper Karbownik 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 20.0 (22.0) 21.0 16.0 22.0 19.0 21.0 22.0 15.0 17.0 18.0 22.0 213.0
21 POL 374 Jonatan Białk 2008 STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA F 21.0 21.0 19.0 22.0 (25.0) 18.0 20.0 19.0 19.0 22.0 19.0 20.0 220.0
22 POL 2120 Paweł Gusmann 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 19.0 18.0 22.0 (29.0) 26.0 24.0 22.0 20.0 24.0 13.0 22.0 15.0 225.0
23 POL 58 Adam Kelar 2009 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 24.0 20.0 16.0 (26.0) 23.0 23.0 23.0 23.0 21.0 20.0 17.0 18.0 228.0
24 POL 2118 Konrad Pałucki 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 25.0 19.0 25.0 23.0 24.0 25.0 19.0 26.0 (36.0 UFD) 28.0 27.0 25.0 266.0
25 POL 270 Adrian Boborycki 2009 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI 23.0 24.0 20.0 24.0 20.0 21.0 26.0 27.0 26.0 30.0 26.0 (31.0) 267.0
26 POL 116 Szymon Grudziński 2007 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (36.0 DNC) 23.0 26.0 32.0 31.0 26.0 36.0 DNC 36.0 UFD 25.0 29.0 24.0 24.0 312.0
27 POL 140 Franiszek Protasiewicz 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (36.0 DNC) 26.0 23.0 34.0 32.0 31.0 24.0 36.0 DNC 22.0 36.0 DNC 23.0 29.0 316.0
28 POL 352 Kamil Endler-Kozłowski 2006 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (36.0 DNC) 36.0 DNC 36.0 DNC 21.0 21.0 22.0 36.0 DNC 24.0 18.0 31.0 36.0 DNC 36.0 DNC 317.0
29 POL 381 Jeremi Wojtas 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (36.0 DNC) 36.0 DNC 36.0 DNC 28.0 28.0 36.0 DNF 27.0 25.0 23.0 24.0 28.0 26.0 317.0
30 POL 2132 Mikołaj Strupinski 2008 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (36.0 DNC) 36.0 DNC 36.0 DNC 27.0 27.0 28.0 25.0 36.0 DNC 27.0 26.0 29.0 21.0 318.0
31 POL 55 Filip Grabowski 2007 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (36.0 DNC) 29.0 27.0 31.0 33.0 30.0 36.0 DNC 36.0 DNC 28.0 27.0 25.0 28.0 330.0
32 POL 250 Konrad Kolendowski 2006 STOWARZYSZENIE PUCKI KLUB ŻEGLARSKI NA F 26.0 25.0 24.0 30.0 30.0 (36.0 DNS) 36.0 DNC 36.0 DNC 30.0 32.0 33.0 30.0 332.0
33 POL 242 Tymon Żarkowski 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE (36.0 DNC) 28.0 28.0 25.0 29.0 29.0 36.0 DNC 36.0 DNC 29.0 36.0 DNC 30.0 27.0 333.0
34 POL 154 Wojciech Kwaśny 2006 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA (36.0 DNC) 30.0 36.0 NSC 33.0 34.0 27.0 36.0 DNC 28.0 36.0 UFD 25.0 31.0 36.0 UFD 352.0
35 POL 268 Hubert Głuchowski 2007 CENTRUM ŻEGLARSKIE (36.0 DNC) 36.0 DNC 29.0 35.0 35.0 36.0 DNF 36.0 DNC 36.0 DNC 31.0 36.0 DNC 32.0 36.0 DNC 378.0

Sailed: 12, Discards: 1, To count: 11, Entries: 35, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: Techno293_Dz Results as of 13:08 on August 15, 2021, Puck, 12 – 15 sierpnia 2021 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 POL 52 Nadia Kulik 2005 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (3.0) 2.0 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 3.0 1.0 2.0 1.0 17.0
2 POL 71 Maria Rudowicz 2008 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 (3.0) 3.0 2.0 1.0 3.0 1.0 2.0 18.0
3 POL 62 Maja Pomierska 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 4.0 3.0 (19.0 UFD) 3.0 2.0 2.0 3.0 4.0 4.0 3.0 3.0 33.0
4 POL 297 Sonia Maliszewska 2007 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 3.0 (8.0) 3.0 4.0 4.0 5.0 4.0 2.0 5.0 6.0 6.0 46.0
5 POL 319 Karolina Gajdzińska 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 5.0 7.0 5.0 5.0 5.0 5.0 6.0 5.0 (8.0) 2.0 4.0 4.0 53.0
6 POL 165 Maja Cituk 2007 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (7.0) 5.0 6.0 4.0 6.0 6.0 7.0 6.0 5.0 6.0 7.0 5.0 63.0
7 POL 357 Marta Miedzierska 2007 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 6.0 10.0 6.0 7.0 7.0 (19.0 DNC) 8.0 9.0 8.0 5.0 10.0 82.0
8 POL 606 Gabriela Rudyk 2007 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ (10.0) 8.0 7.0 7.0 8.0 9.0 8.0 9.0 6.0 7.0 10.0 9.0 88.0
9 POL 673 Julia Dawicka 2006 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 9.0 4.0 9.0 10.0 (11.0) 9.0 7.0 7.0 10.0 11.0 8.0 92.0
10 POL 602 Wiktoria Wojciechowska 2005 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 9.0 (19.0 UFD) 9.0 10.0 11.0 8.0 4.0 11.0 10.0 9.0 9.0 7.0 97.0
11 POL 142 Amelia Wydra 2006 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 11.0 10.0 11.0 11.0 9.0 (15.0 SCP) 10.0 10.0 13.0 12.0 13.0 11.0 121.0
12 POL 977 Julia Przybył 2010 UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ 12.0 12.0 13.0 12.0 14.0 10.0 (19.0 UFD) 12.0 12.0 18.0 8.0 13.0 136.0
13 POL 358 Nina Jankowska 2008 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 14.0 12.0 8.0 12.0 13.0 16.0 15.0 (19.0 UFD) 16.0 12.0 12.0 145.0
14 POL 320 Dominika Orzechowska 2005 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 13.0 14.0 13.0 13.0 14.0 13.0 (18.0) 15.0 15.0 16.0 17.0 157.0
15 POL 213 Maria Gushchina 2007 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 11.0 (18.0) 16.0 17.0 15.0 14.0 17.0 16.0 11.0 15.0 14.0 159.0
16 POL 316 Hanna Cejko 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (19.0 DNF) 17.0 16.0 19.0 UFD 15.0 16.0 11.0 14.0 14.0 14.0 14.0 15.0 165.0
17 POL 60 Julia Przytuła 2008 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI (19.0 DNF) 15.0 15.0 15.0 18.0 18.0 12.0 13.0 11.0 17.0 17.0 18.0 169.0
18 POL 61 Zuzanna Gołębiewska 2006 ŁEBSKI KLUB ŻEGLARSKI (19.0 DNF) 16.0 17.0 14.0 16.0 17.0 15.0 16.0 19.0 RET 13.0 18.0 16.0 177.0

Sailed: 12, Discards: 1, To count: 11, Entries: 18, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
2021

...
  • 2021-08-28 - 2021-08-31
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. ILCA 4

Więcej
...
  • 2021-08-12 - 2021-08-15
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

kl. Optimist, Techno 293 i L'Equipe

Więcej