Mistrzostwa Polski cz.II

Druga część tegorocznych Mistrzostw Polski w Gdańsku odbywa się w seniorskich konkurencjach olimpijskich klas 49er, 49erFX, 470, Finn, Laser Standard, Laser Radial Kobiet oraz Nacra 17. Portem regat jest ośrodek Narodowego Centrum Żeglarstwa i AZS Cosa Gdańsk.

Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-09-03
Rejestracja do
2019-09-06
470 K
470 Kobiet
Female b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
470 M
470 Mężczyzn
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
49er
49er
Male b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
49erFX
49erFX
Female b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
FINN
Finn
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
LAR K
Laser Radial Kobiet
Female b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
LAS
Laser Standard
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
Nacra 17
Nacra 17
b.o. 300.00 PLN 450.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 201013 POL Nawojka Ślusarska
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAR K
2 213144 POL Marcin Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
3 212639 POL Piotr Masztalerz
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAS
4 215688 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
LAR K
5 192583 POL Agata Kalinowska
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
6 196348 POL Krzysztof sobczak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
7 214213 POL Stanisław Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
8 212958 POL Natalia Borusińska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
LAR K
9 204343 POL Hubert Polaczyk
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAS
10 73 POL Andrzej Romanowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
FINN
11 218847 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
12 43 POL Beniamin Kobierski
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO W SŁAWIE
FINN
13 214224 POL Tomasz Trajnowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
14 211313 POL Magdalena Kwaśna
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
15 210788 POL Kacper Błaszczyk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAS
16 185782 POL Julia Szymczak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
17 198203 POL Oliwia Dróżyńska
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR K
18 207586 POL Hubert Lipiński
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAS
19 212648 POL Zuzanna Tarnawska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR K
20 50 POL Kamil Cesarski
POL Beniamin Waszkiewicz
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
470 M
21 207291 POL Alicja Spruch
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
22 8 POL Łukasz Lesiński
YACHT KLUB STAL GDYNIA
FINN
23 210943 POL Szymon Pawlik
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECIN
LAS
24 212962 POL Marcelina Korszon
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
25 87 POL Paweł Zamelski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
26 12 POL Oskar Adamiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
27 191882 POL Sylwia Długołęcka
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR K
28 14 POL Piotr Mazur
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
FINN
29 18 POL Bartosz Ptak
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
30 197725 POL Weronika Folmer
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
LAR K
31 52 POL Krzysztof Stromski
YACHT CLUB REWA
FINN
32 197721 POL Wojciech Kotowski
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAS
33 210945 POL Jędrzej Bering
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
34 202440 POL Piotr Jóźwiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAS
35 51 POL Mateusz Krasowski
POL Julian Gloeh
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
470 M
36 186220 POL Paulina Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR K
37 215952 POL Dawid Kania
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAS
38 25 POL MAREK KUBAT
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
39 213500 POL Kacper Stanisławski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAS
40 212638 POL Aleksander Arian
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SAILING TEAM RZESZÓW
LAS
41 15 POL Lucjan Bladowski
YACHT CLUB REWA
FINN
42 210088 POL Radosław Jankowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAS
43 205136 POL Rafał Niezabitowski
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
44 450 POL Kacper Paszek
POL Oliwia Laskowska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
470 M
45 194968 POL Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
46 205650 POL Aleksandra Bobula
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
LAR K
47 197117 POL Wiktoria Gołębiowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR K
48 214117 POL Jakub Rodziewicz
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
49 476 POL Mikołaj Chłopek
POL Maja Micińska
77 RACING CLUB

Nacra 17
50 195786 POL Natalia Jabłońska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR K
51 200987 POL Wanda Szylińska
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR K
52 21 POL Jacek Bińkowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
FINN
53 11 POL Sebastian Kalafarski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
54 191862 POL Maria Prus-Głowacka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR K
55 195574 POL Anna Michalska
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR K
56 213075 POL Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAS
57 32 POL Maciej Sapiejka
POL Dominik Janowczyk
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
470 M
58 207099 POL Magdalena Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR K
59 215784 POL Tomasz Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAS
60 212589 POL Amelia Buska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR K
61 13 POL Seweryn Wysokiński
POL Hanna Dzik
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
470 M
62 3 POL Ewa Romaniuk
POL Maciej Krusiec
AZS Poznań
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
470 M
63 19 POL Dominik Buksak
POL Szymon Wierzbicki
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
64 42 POL Łukasz Przybytek
POL Paweł Kołodziński

KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
49er
65 210946 POL Kacper Ludwiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAS
66 442 POL Tymoteusz Bendyk
POL Irmina Mrózek Gliszczynska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
Nacra 17
67 38 POL Juliusz Reichelt
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
FINN
68 205646 POL Julia Tomaszewska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR K
69 214219 POL Wojciech Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
70 27 POL PIOTR ROSIŃSKI
POLSKIE STOWARZYSZENIE REGATOWE KLASY FINN
FINN
71 11 POL Agnieszka Skrzypulec
POL Jolanta Ogar
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
470 K
72 888 POL Tomasz Stanczyk
POL Kinga Łoboda
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
49erFX
73 81 POL Borys Michniewicz
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
74 4 POL Kornelia Ulążka
POL Anna Zwara

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GDYŃSKA AKADEMIA ŻEGLARSTWA
470 K
75 207570 POL Piotr Malinowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAS
76 173 POL Mikołaj Lahn
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
77 160402 POL JAKUB WIEDEHEFT
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAS
78 211115 POL Michał Krasodomski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAS
79 191836 POL Amelia Dziąba
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
80 1 POL Bartosz Szydłowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
FINN
81 213508 POL Paweł Ortmann
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAS
82 211814 POL Szymon Jaskuła
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAS
83 191834 POL Piotr Jóźwiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAS
84 214221 POL Mateusz Siedlecki
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
85 210786 POL Agata Barwińska

LAR K
86 107 POL Marcel Marciniak
POL Wiktor Grocholewski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
87 2 POL Zofia Burska
POL Filip Zalewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
470 M
88 111 POL Hubert Kurjańczyk
POL Bartłomiej Szlija
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GDYŃSKA AKADEMIA ŻEGLARSTWA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GDYŃSKA AKADEMIA ŻEGLARSTWA
470 M
89 208654 POL Maciej Berkau
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAS
90 213849 POL Katarzyna Harc
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR K
91 536 POL Paweł Florek
POL Marcin Żurowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
470 M
92 60 POL Roman Jabczanik

FINN
93 214211 POL Hubert Maczyszyn
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAS
94 8 POL Patryk Kosmalski
POL Tomasz Lewandowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
470 M
95 535 POL Paweł Florek
POL Marcin Żurowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
470 M
96 196 POL Jan Marciniak
POL Piotr Leymańczyk
KLUB SPORTOWY AQUA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
49er
97 210944 POL Michał Maciaszczyk
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAS
98 215951 POL Tadeusz Kubiak
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
99 81 POL Agnieszka Łapińska
POL Julia Oleksiuk
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
470 K
100 15 POL Antonina Marciniak
POL Barbara Ramotowska
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
470 K
101 207579 POL Aleksander Unruh
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAS
102 997 POL Kinga Brzóska
POL Bartosz Reiter
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
470 M
103 155 POL Madeleine Zielińska
POL Nadia Zielińska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
KLUB SPORTOWY AZS UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE
49erFX
104 194948 POL Piotr Ostrowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
LAS
105 209552 POL Mikołaj Silny
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAS
106 9 POL Roch Osiński
POL Mateusz Ropelski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GDYŃSKA AKADEMIA ŻEGLARSTWA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GDYŃSKA AKADEMIA ŻEGLARSTWA
470 M
107 214217 POL Julia Rogalska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR K
108 111 POL Kacper Mazurek
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
FINN
109 88 POL Tytus Butowski
POL Łukasz Machowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
49erFX
110 513 POL Marcin Urbański
POL Weronika Janc
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
470 M
111 8 POL Paweł Jakubowski
POL Adam Głogowski

NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
49er
112 50 POL Szymon Winiarski
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
FINN
113 164 POL Mikołaj Staniul
POL Stanislas Picard
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA

49er
114 7 POL Mateusz Ksobich
POL Marzena Witkowska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
115 3 POL Jakub Surowiec
POL Katarzyna Goralska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 17
116 189549 POL Kuba Kaniszewski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAS
117 150 POL Radosław Jankowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
FINN
Klasa: 470 Results are final as of 15:29 on September 8, 2019, Gdańsk, 05 - 08.09.2019 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M/R10 Score Medalist
1 --- POL 11 Agnieszka Skrzypulec 1989 Jolanta Ogar 1982 F STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ / UC (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 22.0 OCSm 30.0 Yes
2 Mł.M. POL 3 Ewa Romaniuk 1996 Maciej Krusiec 1999 M AZS Poznań / FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - 3.0 4.0 (8.0) 8.0 2.0 3.0 6.0 2.0 5.0 6.0 39.0 Yes
3 Mł.M. POL 513 Marcin Urbański 1998 Weronika Janc 1998 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OKŻ Olsztyn 7.0 2.0 6.0 5.0 3.0 2.0 (13.0) 13.0 3.0 2.0 43.0 Yes
4 --- POL 32 Maciej Sapiejka 1995 Dominik Janowczyk 1995 M STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 2.0 3.0 3.0 4.0 6.0 (10.0) 5.0 4.0 7.0 12.0 46.0 Yes
5 Mł.M. POL 13 Seweryn Wysokiński 1999 Hanna Dzik 2000 M CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY / YACHT KLU 5.0 (10.0) 2.0 2.0 5.0 4.0 3.0 3.0 6.0 16.0 46.0 Yes
6 --- POL 15 Antonina Marciniak 1995 Barbara Ramotowska 1985 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO / GIŻYCKA GRU (10.0) 5.0 5.0 3.0 7.0 7.0 7.0 5.0 8.0 10.0 57.0 Yes
7 Mł.M. POL 50 Kamil Cesarski 1996 Beniamin Waszkiewicz 1997 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 9.0 6.0 4.0 7.0 (13.0) 9.0 2.0 6.0 13.0 4.0 60.0 Yes
8 Mł.M. POL 997 Kinga Brzóska 2002 Bartosz Reiter 2000 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA / FUNDACJA Y 6.0 8.0 9.0 6.0 (12.0) 6.0 4.0 7.0 4.0 14.0 64.0 Yes
9 Mł.M. POL 51 Mateusz Krasowski 2000 Julian Gloeh 2002 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 4.0 (14.0) 11.0 10.0 4.0 12.0 10.0 10.0 9.0 8.0 78.0 Yes
10 Mł.M. POL 450 Kacper Paszek 2001 Oliwia Laskowska 2001 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI K 8.0 7.0 (18.0 BFD) 18.0 UFD 11.0 13.0 8.0 9.0 2.0 22.0 OCSm 98.0 Yes
11 Mł.M. POL 2 Zofia Burska 2001 Filip Zalewski 2000 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 12.0 11.0 10.0 9.0 8.0 8.0 11.0 11.0 12.0 (18.0 DNC) 92.0 ---
12 Mł.M. POL 8 Patryk Kosmalski 2002 Tomasz Lewandowski 2003 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH (18.0 DNC) 9.0 7.0 12.0 10.0 11.0 12.0 8.0 11.0 18.0 DNC 98.0 ---
13 Mł.K. POL 81 Agnieszka Łapińska 1998 Julia Oleksiuk 1999 F KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 11.0 15.0 (18.0 BFD) 11.0 9.0 5.0 9.0 12.0 10.0 18.0 UFD 100.0 ---
14 --- POL 536 Paweł Florek 1970 Marcin Żurowski 1972 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 13.0 12.0 12.0 13.0 14.0 (15.0) 14.0 14.0 14.0 13.0 119.0 ---
15 Mł.M. POL 111 Hubert Kurjańczyk 2001 Bartłomiej Szlija 2001 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GDYŃSKA AKADEMI (15.0) 13.0 13.0 14.0 15.0 14.0 15.0 15.0 15.0 12.0 126.0 ---
16 Mł.M. POL 9 Roch Osiński 2002 Mateusz Ropelski 2002 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GDYŃSKA AKADEMI 14.0 (17.0) 14.0 15.0 16.0 16.0 16.0 16.0 16.0 11.0 134.0 ---
17 Mł.K. POL 4 Kornelia Ulążka 2002 Anna Zwara 2004 F --- 16.0 16.0 15.0 16.0 (18.0 DNF) 17.0 17.0 17.0 17.0 14.0 145.0 ---

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 17, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: 49er Results are final as of 21:01 on October 10, 2019, Gdańsk, 05 - 08.09.2019 r.
Rank Fleet Division Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 49er --- POL 19 Dominik Buksak 1992 Szymon Wierzbicki 1992 M KS AZS AWFIS / OŚ AZS W POZNANIU 1.0 (4.0) 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 13.0
2 49er --- POL 164 Mikołaj Staniul 2000 Paweł Nowicki/Zdzisław Staniul 1997 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / TORUŃSKI KLUB 3.0 1.0 2.0 (5.0) 4.0 2.0 2.0 3.0 4.0 2.0 3.0 1.0 27.0
3 49er Mł. POL 8 Paweł Jakubowski 2001 Adam Głogowski 1999 M --- 6.0 2.0 3.0 (11.0 DNF) 1.0 3.0 3.0 2.0 2.0 5.0 2.0 6.0 35.0
4 49er Mł. POL 196 Jan Marciniak 1998 Piotr Leymańczyk 2000 M --- 4.0 (6.0) 5.0 4.0 3.0 4.0 4.0 4.0 3.0 4.0 4.0 3.0 42.0
5 49erFX --- POL 888 Tomasz Stańczyk 1978 Kinga Łoboda 1996 M KS AZS UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEG 5.0 5.0 7.0 2.0 (8.0) 5.0 7.0 8.0 6.0 3.0 6.0 8.0 62.0
6 49er Mł. POL 107 Marcel Marciniak 1998 Wiktor Grocholewski 2002 M AZS Poznań / OŚ AZS W POZNANIU 10.0 7.0 6.0 (11.0 DNF) 5.0 8.0 5.0 5.0 5.0 8.0 5.0 4.0 68.0
7 49erFX --- POL 155 Madeleine Zielińska 1989 Nadia Zielińska 1989 F FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OKŻ/KS AZS U 7.0 (9.0) 9.0 7.0 6.0 7.0 6.0 6.0 9.0 7.0 7.0 9.0 80.0
8 49erFX Mł. POL 88 Tytus Butowski 2001 Łukasz Machowski 2001 M KS AZS AWFIS / MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTO 8.0 (10.0) 8.0 6.0 7.0 6.0 8.0 9.0 7.0 9.0 8.0 7.0 83.0
9 49er --- POL 42 Łukasz Przybytek 1989 Paweł Kołodziński 1988 M --- 2.0 3.0 4.0 3.0 (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 89.0
10 49er Mł. POL 7 Mateusz Ksobich 2000 Antoni Budzaj 2004 M OŚ AZS W POZNANIU 9.0 8.0 10.0 (11.0 OCS) 9.0 9.0 9.0 7.0 8.0 6.0 9.0 5.0 89.0

Sailed: 12, Discards: 1, To count: 11, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Finn Results are final as of 15:08 on September 8, 2019, Gdańsk, 05 - 08.09.2019 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M/R10 Score
1 --- POL 8 Lukasz Lesinski 1984 YACHT KLUB STAL GDYNIA 2.0 5.0 2.0 1.0 (8.0) 2.0 1.0 1.0 8.0 2.0 24.0
2 --- POL 173 Mikołaj Lahn 1993 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 1.0 2.0 (21.0 UFD) 4.0 1.0 8.0 2.0 2.0 2.0 6.0 28.0
3 Mł. POL 11 Sebastian Kalafarski 1996 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING (10.0) 1.0 1.0 2.0 3.0 5.0 3.0 7.0 3.0 18.0 43.0
4 --- POL 14 Piotr Mazur 1985 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 4.0 9.0 (21.0 UFD) 6.0 6.0 6.0 5.0 5.0 4.0 4.0 49.0
5 Mł. POL 12 Oskar Adamiak 2000 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 6.0 4.0 (10.0) 5.0 7.0 6.0 6.0 7.0 8.0 52.0
6 --- POL 73 Andrzej Romanowski 1965 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (9.0) 4.0 5.0 9.0 2.0 9.0 4.0 8.0 1.0 12.0 54.0
7 Mł. POL 111 Kacper Mazurek 1999 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 7.0 3.0 (21.0 UFD) 3.0 4.0 4.0 9.0 10.0 9.0 10.0 59.0
8 Mł. POL 52 Krzysztof Stromski 1996 YACHT CLUB REWA 5.0 (14.0) 3.0 11.0 12.0 1.0 10.0 3.0 6.0 16.0 67.0
9 Mł. POL 18 Bartosz Ptak 1997 WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 7.0 8.0 7.0 9.0 (10.0) 7.0 9.0 5.0 14.0 74.0
10 --- POL 1 Bartosz Szydłowski 1985 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 6.0 10.0 6.0 5.0 11.0 (12.0) 8.0 4.0 10.0 20.0 80.0
11 Mł. POL 50 Szymon Winiarski 1996 WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 11.0 10.0 (12.0) 7.0 3.0 11.0 12.0 11.0 - 76.0
12 --- POL 25 Marek Kubat 1975 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 12.0 11.0 14.0 (15.0) 11.0 12.0 13.0 14.0 - 99.0
13 --- POL 21 Jacek Bińkowski 1957 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 16.0 13.0 15.0 8.0 10.0 (18.0) 14.0 15.0 12.0 - 103.0
14 --- POL 38 Juliusz Reichelt 1956 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 15.0 18.0 7.0 (21.0 UFD) 14.0 14.0 13.0 14.0 13.0 - 108.0
15 Mł. POL 161 Borys Michniewicz 2001 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 13.0 8.0 9.0 13.0 (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 11.0 21.0 DNC - 117.0
16 --- POL 27 Piotr Rosiński 1963 AZS Poznań 14.0 (17.0) 12.0 15.0 13.0 16.0 17.0 17.0 16.0 - 120.0
17 --- POL 60 Roman Jabczanik 1954 --- (18.0) 15.0 14.0 16.0 16.0 17.0 15.0 18.0 15.0 - 126.0
18 --- POL 15 Lucjan Bladowski 1978 YACHT CLUB REWA (17.0) 16.0 13.0 17.0 17.0 15.0 16.0 16.0 17.0 - 127.0
19 --- POL 43 Beniamin Kobierski 1975 LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU 19.0 19.0 (21.0 DNC) 18.0 21.0 DNC 19.0 18.0 21.0 DNC 21.0 DNC - 156.0
20 Mł. POL 6 Radosław Jankowski 1999 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 13.0 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC - 160.0

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Entries: 20, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAR Results are final as of 15:05 on September 8, 2019, Gdańsk, 05 - 08.09.2019 r.
Rank Fleet Division Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 M/R9 Score
1 Mł. --- POL 197117 Wiktoria Gołębiowska 2000 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 3.0 1.0 1.0 1.0 3.0 2.0 (6.0) 4.0 2.0 17.0
2 --- --- POL 210786 Agata Barwińska 1995 --- 1.0 6.0 3.0 (31.0 BFD) 1.0 3.0 1.0 1.0 4.0 20.0
3 Mł. --- POL 211313 Magdalena Kwaśna 1998 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 2.0 (7.0) 2.0 1.0 7.0 2.0 6.0 24.0
4 Mł. --- POL 213849 Katarzyna Harc 2000 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 7.0 (17.0) 4.0 5.0 6.0 8.0 2.0 7.0 8.0 47.0
5 Mł. J-ka POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 5.0 5.0 (9.0) 9.0 5.0 5.0 8.0 3.0 20.0 60.0
6 Mł. J-ka Mł. POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 10.0 8.0 8.0 8.0 9.0 4.0 4.0 (12.0) 12.0 63.0
7 Mł. J-ka Mł. POL 213144 Laura Szulc 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 11.0 3.0 5.0 2.0 10.0 9.0 (15.0) 9.0 14.0 63.0
8 Mł. J-ka POL 214217 Julia Rogalska 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 4.0 10.0 6.0 6.0 4.0 12.0 9.0 (25.0) 18.0 69.0
9 Mł. J-ka Mł. POL 191862 Maria Prus-Głowacka 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 8.0 (13.0) 12.0 11.0 8.0 6.0 3.0 8.0 16.0 72.0
10 Mł. J-ka Mł. POL 218847 Dominika Raszka 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 9.0 12.0 7.0 12.0 13.0 (16.0) 11.0 6.0 10.0 80.0
11 Mł. J-ka POL 207099 Magda Placzke 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 12.0 19.0 10.0 13.0 7.0 14.0 5.0 18.0 (21.0) 98.0
12 Mł. J-ka POL 207291 Alicja Spruch 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 16.0 4.0 (23.0) 14.0 17.0 18.0 14.0 5.0 18.0 106.0
13 Mł. J-ka Mł. POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 15.0 (24.0) 16.0 17.0 14.0 7.0 12.0 10.0 16.0 107.0
14 Mł. J-ka Mł. POL 196348 Klara Sobczak 2005 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI (19.0) 14.0 18.0 4.0 16.0 13.0 13.0 17.0 13.0 108.0
15 Mł. J-ka POL 186220 Paulina Placzke 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 13.0 20.0 13.0 19.0 15.0 10.0 10.0 11.0 (25.0) 111.0
16 Mł. --- POL 195574 Anna Michalska 1999 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (22.0) 11.0 22.0 15.0 21.0 17.0 18.0 14.0 14.0 132.0
17 Mł. J-ka Mł. POL 180742 Natalia Nadrzewia 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 6.0 16.0 20.0 20.0 (24.0) 24.0 20.0 16.0 11.0 133.0
18 Mł. --- POL 197725 Weronika Folmer 1999 --- 14.0 (28.0) 11.0 18.0 12.0 23.0 24.0 19.0 15.0 136.0
19 Mł. J-ka POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 20.0 7.0 19.0 16.0 (22.0) 22.0 17.0 20.0 22.0 143.0
20 Mł. J-ka Mł. POL 191836 Amelia Dziąba 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 24.0 (26.0) 26.0 3.0 23.0 25.0 16.0 15.0 12.0 144.0
21 Mł. J-ka Mł. POL 185782 Julia Szymczak 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (26.0) 15.0 14.0 24.0 19.0 15.0 23.0 21.0 17.0 148.0
22 Mł. J-ka Mł. POL 205650 Aleksandra Bobula 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 18.0 9.0 21.0 23.0 (27.0) 21.0 25.0 13.0 19.0 149.0
23 Mł. J-ka Mł. POL 212589 Amelia Buska 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 23.0 18.0 17.0 21.0 (25.0) 11.0 21.0 24.0 23.0 158.0
24 Mł. J-ka POL 88 Agata Kalinowska 2001 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 22.0 15.0 26.0 20.0 19.0 19.0 22.0 (27.0) 160.0
25 Mł. J-ka POL 212648 Zuzanna Tarnawska 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 21.0 23.0 25.0 10.0 26.0 29.0 27.0 (31.0 UFD) 20.0 181.0
26 Mł. J-ka POL 195786 Natalia Jabłońska 2001 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 28.0 (30.0) 27.0 25.0 18.0 20.0 22.0 23.0 24.0 187.0
27 Mł. --- POL 205646 Julia Tomaszewska 2000 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 27.0 21.0 28.0 22.0 11.0 26.0 28.0 28.0 (29.0) 191.0
28 Mł. J-ka Mł. POL 191882 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 25.0 25.0 24.0 (31.0 BFD) 28.0 28.0 30.0 27.0 26.0 213.0
29 Mł. J-ka Mł. POL 200987 Wanda Szylińska 2005 KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI (29.0) 29.0 29.0 27.0 29.0 27.0 26.0 26.0 28.0 221.0
30 Mł. J-ka Mł. POL 198203 Oliwia Dróżyńska 2004 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 30.0 27.0 30.0 (31.0 BFD) 30.0 30.0 29.0 29.0 31.0 DNC 236.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 30, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAS Results are final as of 15:34 on September 8, 2019, Gdańsk, 05 - 08.09.2019 r.
Rank Fleet Division Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 M/R9 Score
1 --- --- POL 215951 Tadeusz Kubiak 1994 --- 2.1 RDGs 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (9.0) 6.0 14.1
2 Mł. --- POL 214117 Kuba Rodziewicz 1998 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 5.0 2.0 3.0 (13.0) 5.0 3.0 3.0 5.0 2.0 28.0
3 --- --- POL 215952 Dawid Kania 1997 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W (12.0) 9.0 2.0 3.0 3.0 4.0 2.0 3.0 10.0 36.0
4 --- --- POL 214213 Stanisław Klimaszewski 1992 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 4.0 4.0 8.0 4.0 2.0 (11.0) 6.0 7.0 18.0 53.0
5 --- --- POL 212638 Aleksander Arian 1992 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SAILING TEAM RZ 6.0 8.0 5.0 15.0 4.0 2.0 4.0 (19.0) 12.0 56.0
6 Mł. Jr POL 209552 Mikołaj Silny 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 3.0 13.0 4.0 7.0 16.0 (17.0) 5.0 6.0 4.0 58.0
7 Mł. Jr POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 2.0 11.0 9.0 (12.0) 6.0 7.0 7.0 11.0 8.0 61.0
8 Mł. Jr POL 194948 Piotr Ostrowski 2000 KLUB UCZELNIANY AZS UW 1.0 7.0 (16.0) 14.0 7.0 6.0 13.0 4.0 14.0 66.0
9 Mł. Jr POL 207570 Piotr Malinowski 2001 --- (19.0) 3.0 6.0 8.0 12.0 10.0 10.0 2.0 16.0 67.0
10 Mł. Jr POL 210788 Kacper Błaszczyk 2000 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 13.0 15.0 12.0 (17.0) 9.0 5.0 9.0 1.0 20.0 84.0
11 Mł. Jr POL 211115 Michał Krasodomski 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 7.0 6.0 10.0 9.0 10.0 18.0 12.0 13.0 (35.0 DNC) 85.0
12 Mł. Jr POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KLUB ŻEGLARSKI MEWA 10.0 18.0 7.0 5.0 11.0 15.0 11.0 (27.0) 24.0 101.0
13 --- --- POL 189549 Kuba Kaniszewski 1989 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (29.0) 5.0 18.0 2.0 21.0 20.0 16.0 8.0 14.0 104.0
14 Mł. Jr POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 15.0 14.0 15.0 (20.0) 14.0 9.0 17.0 12.0 11.0 107.0
15 Mł. Jr POL 203111 Tomasz Trajnowicz 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 8.0 28.0 17.0 (35.0 BFD) 13.0 8.0 8.0 17.0 12.0 111.0
16 --- --- POL 210944 Michał Maciaszczyk 1997 KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI (20.0) 17.0 14.0 18.0 17.0 13.0 20.0 10.0 17.0 126.0
17 Mł. Jr POL 212639 Piotr Masztalerz 2001 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 17.0 12.0 13.0 10.0 15.0 25.0 24.0 14.0 (35.0 DNC) 130.0
18 Mł. --- POL 210943 Szymon Pawlik 1998 KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 18.0 20.0 19.0 16.0 (27.0) 14.0 22.0 15.0 15.0 139.0
19 Mł. Jr POL 210946 Kacper Ludwiński 2000 KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 9.0 16.0 26.0 11.0 19.0 22.0 27.0 18.0 (35.0 DNF) 148.0
20 Mł. Jr POL 211814 Kacper Jaskuła 2003 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 21.0 19.0 (32.0) 27.0 18.0 19.0 15.0 16.0 18.0 153.0
21 Mł. Jr POL 160402 Jakub Wiedeheft 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 16.0 24.0 22.0 28.0 (30.0) 16.0 14.0 24.0 13.0 157.0
22 Mł. Jr POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (35.0 DNC) 10.0 11.0 6.0 8.0 23.0 35.0 DNC 35.0 DNC 35.0 DNC 163.0
23 Mł. Jr POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 11.0 26.0 27.0 21.0 22.0 (28.0) 18.0 23.0 21.0 169.0
24 Mł. Jr POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 22.0 21.0 20.0 22.0 20.0 (26.0) 21.0 22.0 23.0 171.0
25 Mł. Jr POL 207586 Hubert Lipiński 2002 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (32.0) 27.0 21.0 25.0 28.0 12.0 28.0 28.0 16.0 185.0
26 Mł. Jr POL 202440 Piotr Jóźwiak 2001 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (26.0) 23.0 23.0 19.0 24.0 24.0 23.0 25.0 25.0 186.0
27 Mł. --- POL 197721 Wojciech Kotowski 1999 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 27.0 22.0 24.0 26.0 26.0 21.0 (29.0) 26.0 19.0 191.0
28 Mł. --- POL 210088 Radosław Jankowski 1999 NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 31.0 30.0 25.0 23.0 (33.0) 27.0 19.0 29.0 20.0 204.0
29 Mł. Jr POL 210945 Jędrzej Bering 2001 KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 24.0 31.0 29.0 30.0 25.0 29.0 (35.0 DNC) 21.0 22.0 211.0
30 Mł. Jr POL 214211 Hubert Maczyszyn 2003 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 25.0 29.0 28.0 24.0 32.0 31.0 (35.0 RET) 20.0 26.0 215.0
31 Mł. Jr POL 207579 Aleksander Unruh 2000 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 30.0 25.0 30.0 (35.0 BFD) 23.0 30.0 26.0 30.0 35.0 UFD 229.0
32 Mł. Jr POL 208654 Maciej Berkau 2002 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 28.0 32.0 (35.0 DNC) 29.0 29.0 33.0 25.0 31.0 35.0 DNC 242.0
33 Mł. Jr POL 213508 Paweł Ortmann 2002 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 23.0 33.0 31.0 31.0 31.0 32.0 30.0 32.0 (35.0 DNC) 243.0
34 Mł. Jr POL 191834 Piotr Jóźwiak 2001 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (35.0 DNC) 35.0 DNC 35.0 DNC 35.0 DNC 35.0 DNC 35.0 DNC 35.0 DNC 35.0 DNC 35.0 DNC 280.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 34, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Nacra17 Results are final as of 15:11 on September 8, 2019, Gdańsk, 05 - 08.09.2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 POL 3 Jakub Surowiec 1993 Katarzyna Goralska 1996 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 11.0
2 POL 442 Tymoteusz Bendyk 1990 Irmina Mrózek Gliszczynska 1992 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO / CHOJNI 2.0 2.0 2.0 3.0 2.0 (4.0 DNF) 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 2.0 27.0
3 POL 476 Mikołaj Chłopek 2000 Maja Micińska 2001 M --- (3.0) 3.0 3.0 2.0 3.0 2.0 3.0 2.0 2.0 2.0 2.0 3.0 27.0

Sailed: 12, Discards: 1, To count: 11, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Mistrzostwa Polski
2019

Wrzesień to tradycyjny okres, w którym poznamy mistrzów Polski seniorów i juniorów w żeglarstwie. W tym roku medale zostaną rozdane w Górkach Zachodnich w Gdańsku, u ujścia Wisły Śmiałej do Zatoki Gdańskiej. Pierwsza odsłona mistrzostw odbędzie się już na koniec sierpnia, bo w dniach 29 - 31.08.2019 r., a druga zaplanowana jest na termin 5 - 8 września 2019.

...
  • 2019-09-05 - 2019-09-08
Mistrzostwa Polski cz.II

Druga część tegorocznych Mistrzostw Polski w Gdańsku odbywa się w seniorskich konkurencjach olimpijskich klas 49er, 49erFX, 470, Finn, Laser Standard, Laser Radial Kobiet oraz Nacra 17. Portem regat jest ośrodek Narodowego Centrum Żeglarstwa i AZS Cosa Gdańsk.

Więcej
...
  • 2019-08-29 - 2019-08-31
Mistrzostwa Polski cz.I

W pierwszej części Mistrzostw Polski, zawodnicy rywalizować będą w klasach Laser Radial Open, Europa, OK Dinghy, 420, 29er, Hobie Cat, Nacra 15 oraz RS:X Juniorów. Regaty odbywają się w u ujścia Wisły Śmiałej do Zatoki Gdańskiej, gdzie zlokalizowane jest Narodowe Centrum Żeglarstwa.

Więcej