Mistrzostwa Polski cz.I

W pierwszej części Mistrzostw Polski, zawodnicy rywalizować będą w klasach Laser Radial Open, Europa, OK Dinghy, 420, 29er, Hobie Cat, Nacra 15 oraz RS:X Juniorów. Regaty odbywają się w u ujścia Wisły Śmiałej do Zatoki Gdańskiej, gdzie zlokalizowane jest Narodowe Centrum Żeglarstwa.

2019-08-29 21:44:39

Komunikat nr 4 pobierz

2019-08-29 09:23:08

Komunikat nr 3 pobierz

2019-08-29 08:43:37

Komunikat nr 2 pobierz

2019-08-28 20:50:55

Komunikat nr 1 pobierz

2019-08-28 10:33:01

Instrukcja Żeglugi pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2019-08-24
Rejestracja do
2019-08-29
29er K
29er Kobiet
Female < 19 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
29er M
29er Mężczyzn
Male b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
420 K
420 Kobiet
Female < 19 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
420 M
420 Mężczyzn
b.o. Female < 19 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
E K
Europa Kobiet
Female b.o. 150.00 PLN 225.00 PLN
E M
Europa Mężczyzn
Male b.o. 150.00 PLN 225.00 PLN
HC-16
Hobie Cat 16
b.o. Female < 19 lat 200.00 PLN 300.00 PLN
LAR OPEN
Laser Radial Open
b.o. Female < 19 lat 150.00 PLN 225.00 PLN
Nacra 15
Nacra 15
b.o. 200.00 PLN 300.00 PLN
OKD
OK Dinghy
b.o. 150.00 PLN 225.00 PLN
RSX
RSX
Male < 18 lat Female < 18 lat 150.00 PLN 225.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 204343 POL Hubert Polaczyk
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAR OPEN
2 209471 POL Gerard Polaczyk
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
LAR OPEN
3 711111 POL Kacper Fabian
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY SZKUNER
LAR OPEN
4 7 POL Marek Bernat
KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNIE
OKD
5 211312 POL Filip Handerek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
LAR OPEN
6 2425 POL Aleksandra Wirzinkiewicz
POL Zuzanna Mróz
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29er K
7 210947 POL Łukasz Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
8 213355 POL Przemysław Machowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
9 2426 POL Katarzyna Chyła
POL Katarzyna Jekiel
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29er K
10 1 POL Tomasz Gaj
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGHY
OKD
11 194967 POL Hanna Dmochowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
12 209035 POL Tytus Butowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR OPEN
13 755 NED Sylwester Bączek
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
14 190544 POL Alan Kocięda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
15 40 POL Robert Święcki
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGHY
OKD
16 55654 POL Agnieszka Pawłowska
POL Dominika Ołowiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 K
17 230 POL Maja Kuchta
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
18 55651 POL Mateusz/Krzysztof Buło/Buło
POL Agnieszka Jankowska
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
19 167664 POL Sławomir Chybiński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
LAR OPEN
20 150 POL Borys Boratyński
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
21 191127 POL Piotr Malinowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR OPEN
22 189349 POL Piotr Masztalerz
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
23 36 POL Joanna Małyszka
KLUB ŻEGLARSKI MEWA
E K
24 17 POL Jarosław Radzki
KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNIE
OKD
25 151 POL Jakub Micewski
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
26 56369 POL Patryk Kosmalski
POL Tomasz Lewandowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
420 M
27 196962 POL Anna WIEDEHEFT
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
28 186220 POL Paulina Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR OPEN
29 191858 POL Mateusz Leszko
REGATOWY KLUB SPORTOWY LASERY-ZEGRZE
LAR OPEN
30 204341 POL Igor Kuczys
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
31 205297 ESP Natalia Kuczys
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
32 644 ESP Jacek Woźny
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
E M
33 53 POL Jan Pic
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E M
34 128 POL Bartosz Miziewicz
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
35 116 POL Marta Kozieł
JACHT KLUB KOSZALIN
E K
36 148 POL Marcin Kozieł
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
37 209036 POL Maksymilian Cymerman
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAR OPEN
38 3603 SWE Jeremi Zimny
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
39 127 POL Patrycja Mośko
JACHT KLUB KOSZALIN
E K
40 14 POL Pawel Pawlaczyk
JKW Poznań
OKD
41 4 POL Dawid Litwinek
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
RSX
42 194968 POL Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
43 215004 POL Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR OPEN
44 56805 POL Izabella Czapska
POL Hanna Rajchert
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 K
45 212631 CAN Stanisław Konarzewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
46 6 POL Aleksander Marek Żyłka
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
RSX
47 210009 POL Adam Sokołowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAR OPEN
48 18 POL Jan Pasiuk
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
RSX
49 1756 POL Ada Grześ
POL Agata Gabrysiak
KLUB SPORTOWY AQUA
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29er K
50 89 POL Agnieszka Konys
KLUB SPORTOWY DOBRA MARINA
E K
51 53374 POL Radosław Parzych
POL Grzegorz Sitarek
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 M
52 211258 POL Maciej Jarosz
STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ
LAR OPEN
53 120 POL Grzegorz Bujnowski
KLUB UCZELNIANY AZS WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ
RSX
54 216119 POL KATARZYNA KOPAŁA-MIERZWA
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR OPEN
55 200986 POL Oliwier Urbański
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAR OPEN
56 195317 POL Tomasz Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR OPEN
57 214348 POL Zuzanna Widomska
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR OPEN
58 210007 POL Arkadiusz Barcikowski
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAR OPEN
59 214222 POL Stanisław Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
60 149 POL Marcin Staniewicz
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
61 515 POL Krzysztof Leński
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
RSX
62 183368 POL Barbara Kotlarek-Kmin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR OPEN
63 55953 POL Mariusz Grzelak
POL Marcel Montrymowicz

FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA - OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
420 M
64 56676 POL Emilia Roszkowska
POL Tomasz Santorowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
GOLDEN BOATS ACADEMY
420 M
65 56624 POL Agnieszka Krajewska -Chomik
POL JOANNA FABISIAK
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 K
66 320 POL Karina Filip
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
67 70 POL Damian Sieczkowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
E M
68 55653 POL Nina Machowicz
POL Magdalena Jagiełło
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
69 30 POL Wojciech Rzemieniewski
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
70 9 POL Zuzanna Żmuda
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
RSX
71 207572 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
72 199296 POL krystian nawrat
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR OPEN
73 100 POL Iga Stępczyńska
YACHT KLUB POLSKI
RSX
74 132 POL Maksymilian Markow
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
75 15 POL Jędrzej Cituk
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
RSX
76 210002 POL Monika Andrzejak
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
LAR OPEN
77 55657 POL Rafał Pogorzelski
POL Fiip Fajfer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
78 197719 POL Róża Stolarska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR OPEN
79 104 POL Marlena Szlaska
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
RSX
80 131 POL Hanna Gronek
JACHT KLUB KOSZALIN
E K
81 212649 POL Magdalena Miłoszewska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAR OPEN
82 188824 POL David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR OPEN
83 54956 POL Amelia Linowska
POL Julia Chmiel
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
420 K
84 218847 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
85 56370 POL Zofia Korsak
POL Karolina Cendrowska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 K
86 191836 POL Amelia Dziąba
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
87 108 POL Julia Dawidowicz
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
RSX
88 8 POL Waldemar Czyż
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OKD
89 194897 POL Mateusz Grzempa
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
90 196348 POL Wojciech Kikmunter
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
91 214224 POL Tomasz Trajnowicz
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
92 55384 POL Beata Jarząbek
POL Maksym Richter
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
93 61 POL Szymon Ruban
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
E M
94 24 POL Krzysztof Podraza
JACHT KLUB KOSZALIN
E M
95 182288 POL Kacper Błaszczyk
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR OPEN
96 54596 POL Weronika Jaroszek
POL Zuzanna Dominikowska
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC

420 K
97 195782 POL Hanna Koczar
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR OPEN
98 41 POL Zofia Derwich
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
99 52 POL Katarzyna Derwich
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
100 185782 POL Julia Szymczak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
101 212202 POL Kajetan Gliniecki
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR OPEN
102 119 POL Lena Winiarska

E K
103 88 POL Magda Winiarska
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E K
104 56623 POL Jan Gierzyński
POL Paweł Kuszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
105 56625 POL Mikołaj Merkler
POL Jakub Kamiński
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 M
106 204763 POL Przemysław Okoński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR OPEN
107 76 POL Katarzyna Pic
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
108 143 POL Leon Dura
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
109 55650 POL Seweryn Wysokiński
POL Hanna Dzik
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 M
110 138 POL Gabriela Cielecka
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E K
111 31 POL Piotr Jóźwiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E M
112 53621 POL Zuzanna Ołowiak
POL Zofia Kucharska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 K
113 213292 POL Adam Słodownik
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR OPEN
114 1767 POL Dominik Popielarz
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
115 55327 POL Julia Schmidt
POL Zuzanna Figel
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
420 K
116 176745 POL Dominik Popielarz
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
117 196964 POL Hubert Lipiński
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
118 198203 POL Oliwia Dróżyńska
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
119 44 POL Przemysław Droździk
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGHY
OKD
120 182208 POL Marcin Kozubowicz
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
LAR OPEN
121 191862 POL Maria Prus-Głowacka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR OPEN
122 189549 POL Kuba Kaniszewski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR OPEN
123 195309 POL franek kotlarek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
LAR OPEN
124 103 POL Paweł Sitko
KLUB NARCIARSKI LIDER
E K
125 150 POL Michał Krawczyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
RSX
126 186233 UKR Bohdan Kravchenko

LAR OPEN
127 196898 POL Kacper Żywiczka
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
LAR OPEN
128 186226 POL Volodymyr Kravchenko
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR OPEN
129 2 POL Michał SITKO
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
130 296 POL Jan Goralski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
131 197 POL Antoni SIWEK
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
132 178115 POL Wojciech Antoniak
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR OPEN
133 56378 POL Amelia Rasz
POL Maria Konarzewska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
420 K
134 72 POL Kamil Manowiecki
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
135 58 POL Emilia Pic
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
136 213309 POL Michał Paciorek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR OPEN
137 212588 POL Filip Rajchert
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
138 44 POL Alicja Siputa
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E K
139 55326 POL Zofia Burska
POL Julian GLOEH
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
140 16 POL Bartosz Dąbrowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR OPEN
141 56651 POL Michał Skocz
POL Małgorzata GLOEH
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
142 173379 POL Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR OPEN
143 213075 POL Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR OPEN
144 19 POL Grzegorz Salamon
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OKD
145 206497 POL Maciej Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR OPEN
146 56884 POL Pola Dzik
POL Iga Wielczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA

420 K
147 168053 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR OPEN
148 212589 POL Amelia Buska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
149 75 POL Mike Ryan
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
150 751 POL Iwo Wrzesiński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
151 186236 POL Stefan Marciniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR OPEN
152 207291 POL Alicja Spruch
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
LAR OPEN
153 192638 POL Paweł Gerłachowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
LAR OPEN
154 56702 POL Korneliusz Dębiak
POL Filip Kurczewski

FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
420 M
155 56528 POL Jan Turczynowicz
POL Antoni Sapijaszko
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
156 202655 POL Oskar Maguda
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
157 201122 POL Maciej Cymerman
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAR OPEN
158 170199 POL Stanisław Grocholewski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
LAR OPEN
159 180729 POL Tymon Gajdziński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
160 165 POL Maja Niemira
POL Oskar Niemira
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
161 201833 POL Fabian Chodak
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
LAR OPEN
162 16 POL Wojtek Konstanty
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
163 210946 POL Szymon Pawlik
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECIN
LAR OPEN
164 183 POL Gabriela Zawal
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E K
165 129 POL Jan Sikorski
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
E M
166 210244 POL Szymon Oleksiuk
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
LAR OPEN
167 210945 POL Jędrzej Bering
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR OPEN
168 117 POL Aleksandra Sikorska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
E K
169 103 POL Wiktoria Giec
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
RSX
170 125 POL Lech Sztyk
LOK KLUB WODNY GARLAND
E M
171 25 POL Jerzy Sztyk
LOK KLUB WODNY GARLAND
E M
172 203114 POL Konrad DZIĄBA
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
173 215528 POL Wiktor Robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
LAR OPEN
174 115 POL Agnieszka Kiełczewska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
E K
175 117434 POL Zuzanna Szadziul
POL Szymon Cierzan
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
176 1115 POL Joanna Kiełczewska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
E K
177 94 POL Norbert Dudzik
YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW
E M
178 210136 POL Piotr Vogel
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR OPEN
179 190828 POL Mikołaj Warot
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR OPEN
180 2351 POL Karolina Żurek
POL Agata Wilczewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29er K
181 212205 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
182 194961 POL Ewelina Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
183 2794 POL Marceli Mierzwicki
POL Franciszek Borys
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29er M
184 117038 POL Maria Retecka
POL JAKUB BENTKOWSKI
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
HC-16
185 213514 POL Jakub Ławicki
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
LAR OPEN
186 194779 CYP Juliusz Hebel

LAR OPEN
187 164 POL Tymoteusz Cierzan
POL Katarzyna Piernicka
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
188 87 POL Rafał Szubert
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
E M
189 55806 POL Marcel Wolętek
POL Maciej Schiele

MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
420 M
190 208653 POL Paweł Ortmann
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR OPEN
191 117432 POL Pola Szadziul
POL Piotr Zalewski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
192 109078 POL Aleksander Daniszewski
POL Zuzanna Tomaszewska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
193 106554 POL Kacper Barszczyk
POL Mateusz Wasilewski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
194 278 POL Mikołaj Zmitrowicz
POL Rodion Mushchinkin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
Nacra 15
195 64 POL Alexander Biene
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
196 195311 POL Maciej Berkau
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
LAR OPEN
197 2352 POL Gustaw Miciński
POL Mateusz Gwóźdź
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
29er M
198 115092 POL Stanisław Wierczyński
POL Julia Wróblewska
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
199 212212 POL Pola Hanke
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR OPEN
200 206437 EST Miłosz Jerzy Gabryszewski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
LAR OPEN
201 200987 POL Michał Maciaszczyk
CENTRUM ŻEGLARSKIE
LAR OPEN
202 210943 POL Kacper Ludwiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
LAR OPEN
203 214216 POL Julia Rogalska
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
204 191842 POL Hubert Maczyszyn
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
LAR OPEN
205 117429 POL Aleksandra Soczyńska
POL Filip Kokot
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO
HC-16
206 191834 POL Dominik Konieczny
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR OPEN
207 1234 POL Jakub Charaszkiewicz
POL Kamil Polak
KLUB SPORTOWY AQUA
KLUB SPORTOWY AQUA
29er M
208 195867 POL Karol Głąbik
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR OPEN
209 190829 POL Tomasz Procek
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR OPEN
210 195308 POL Stanisław Podwojski
LOK KLUB WODNY GARLAND
LAR OPEN
211 185617 POL Marek Szczepankowski
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
LAR OPEN
212 191117 POL Michał Krasodomski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR OPEN
213 206438 EST Mariusz Śliwiński
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
LAR OPEN
214 4 POL RADOSŁAW DROŹDZIK
YACHT KLUB POLSKI BIELSKO
OKD
215 56141 POL Mateusz Szweda
POL Jacek Muszyński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
420 M
216 180752 POL Szymon Jaskuła
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY POZNAŃ
LAR OPEN
217 25 POL Michał Lis
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
RSX
218 358 JPN Shinnosuke Naito

RSX
219 172347 POL Michał Szymaszek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
LAR OPEN
220 27 POL Emilia Chomka-Zięba
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
RSX
221 636 POL Dominik Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
222 2795 POL Sławomir Kapałka
POL Jakub Gołębiowski
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
29er M
223 2357 POL Antoni Sopata
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
29er M
224 42 POL Michał Polak
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
225 2356 POL Robert Radojewski
POL Alexander Ślusarczyk
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29er M
226 44 POL Konrad Machura
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
227 180724 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR OPEN
228 201111 POL Maurycy Robakowski
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
LAR OPEN
229 53608 POL Wojciech Słomka
POL Alicja Piątak
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
420 M
230 49881 POL Filip Sikorski
POL Artur Radomski
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
420 M
231 46 POL Daniel Ugniewski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
232 45 POL Marek Ugniewski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
233 212638 POL Aleksander Arian
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SAILING TEAM RZESZÓW
LAR OPEN
234 54949 POL Jakub Mazurek
POL Piotr Błoński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420 M
235 53564 POL Lena Sobiech
POL Agnieszka Zadora
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
420 K
236 186221 POL Bogusz Tłok
MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAJNA W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM
LAR OPEN
237 211107 POL Mikołaj Silny
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR OPEN
238 122 POL Aleksandra Wasiewicz
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
239 200984 POL Tadeusz Kubiak

LAR OPEN
240 209024 POL Tadeusz Kubiak
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
LAR OPEN
241 2 POL Marek Madejczyk
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
RSX
Klasa: 29er Results are final as of 18:34 on August 31, 2019, Gdańsk, 29 - 31.08 2019 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 Jr Mł. POL 2794 Marceli Mierzwicki 2003 Franciszek Borys 2003 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 5.0 1.0 3.0 1.0 5.0 (7.0) 3.0 1.0 23.0
2 --- POL 2795 Sławomir Kapałka 2001 Jakub Gołębiowski 2002 M YKP GDYNIA/STOW.SPORTÓW WODNYCH 1.0 (6.0) 5.0 2.0 3.0 3.0 3.0 2.0 4.0 RDG 23.0
3 Jr Mł. POL 2357 Antoni Sopata 2003 Patryk Różak 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2.0 (8.0) 3.0 8.0 5.0 4.0 1.0 5.0 6.0 34.0
4 --- POL 2425 Aleksandra Wirzinkiewicz 2004 Zuzanna Mróz 2002 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 5.0 7.0 (11.0 UFD) 1.0 2.0 2.0 8.0 7.0 4.0 36.0
5 Jr Mł. POL 2426 Magdalena Chyla 2003 Oliwia Jekiel 2003 F NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN (8.0) 2.0 2.0 7.0 6.0 7.0 5.0 1.0 7.0 37.0
6 Jr Mł. POL 2352 Gustaw Miciński 2004 Mateusz Gwóźdź 2005 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 3.0 1.0 7.0 4.0 7.0 1.0 4.0 (9.0) 11.0 DNE 38.0
7 Jr Mł. POL 2356 Stanisław Radojewski 2004 Alexander Ślusarczyk 2004 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (7.0) 3.0 6.0 6.0 4.0 6.0 2.0 6.0 5.0 38.0
8 --- POL 2351 Karolina Żurek 2001 Agata Wilczewska 2004 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 6.0 4.0 4.0 5.0 (11.0 RET) 11.0 DSQ 6.0 4.0 2.0 42.0
9 Jr Mł. POL 1756 Ada Grześ 2004 Agata Gabrysiak 2006 F KLUB SPORTOWY AQUA (9.0) 9.0 9.0 9.0 8.0 8.0 9.0 8.0 9.0 69.0
10 --- POL 1234 Jakub Charaszkiewicz 2005 Kamil Polak 2002 M KLUB SPORTOWY AQUA (10.0) 10.0 8.0 10.0 9.0 9.0 10.0 10.0 8.0 74.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: 420 Results are final as of 21:10 on September 6, 2019, Gdańsk, 29 - 31.08 2019 r.
Rank Fleet Division Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 J-ka --- POL 56370 Zofia Korsak 2002 Karolina Cendrowska 2002 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1.0 2.0 (32.0 BFD) 2.0 1.0 1.0 12.0 1.0 1.0 21.0
2 Jr --- POL 56369 Patryk Kosmalski 2002 Tomasz Lewandowski 2003 M CHKŻ CHOJNICE/OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 7.0 1.0 7.0 3.0 (10.0) 2.0 9.0 2.0 37.0
3 J-ka Jr Mł. POL 54956 Amelia Linowska 2003 Julia Chmiel 2003 F KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 8.0 5.0 2.0 (12.0) 5.0 3.0 11.0 2.0 3.0 39.0
4 J-ka --- POL 56805 Gabriela Czapska 2002 Hania Rajchert 2004 F KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 7.0 (14.0) 3.0 3.0 10.0 6.0 5.0 10.0 9.0 53.0
5 Jr Jr Mł. POL 56676 Emilia Roszkowska 2004 Tomasz Santorowski 2003 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 3.0 9.0 (32.0 BFD) 1.0 11.0 11.0 8.0 8.0 13.0 64.0
6 J-ka --- POL 55653 Nina Machowicz 2001 Magdalena Jagiełło 2002 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 5.0 13.0 (32.0 BFD) 14.0 7.0 5.0 13.0 3.0 5.0 65.0
7 J-ka Jr Mł. POL 55654 Agnieszka Pawłowska 2003 Dominika Ołowiak 2004 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / CHOJNICKI KLU 4.0 3.0 6.0 (16.0) 14.0 9.0 9.0 13.0 8.0 66.0
8 Jr Jr Mł. POL 55953 Ludwik Grzelak 2003 Marcel Montrymowicz 2004 M OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 10.0 9.0 13.0 13.0 4.0 (32.0 DSQ) 4.0 4.0 72.0
9 --- --- POL 55650 Seweryn Wysokiński 1999 Hanna Dzik 2000 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA / CENTRUM SPORT 9.0 1.0 (32.0 BFD) 11.0 2.0 32.0 BFD 1.0 7.0 10.0 73.0
10 Jr --- POL 55326 Zofia Burska 2001 Julian Gloeh 2002 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 10.0 8.0 7.0 9.0 9.0 2.0 15.0 16.0 (20.0) 76.0
11 J-ka Jr Mł. POL 55327 Julia Schmidt 2003 Zuzanna Figel 2003 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 2.0 21.0 (32.0 BFD) 5.0 19.0 8.0 4.0 19.0 12.0 90.0
12 Jr --- POL 56528 Jan Turczynowicz 2003 Antoni Sapijaszko 2002 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 21.0 15.0 5.0 4.0 17.0 (32.0 BFD) 10.0 12.0 7.0 91.0
13 Jr --- POL 55384 Hanna Jarząbek 2002 Maksym Richter 2003 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13.0 4.0 8.0 8.0 12.0 18.0 (21.0) 11.0 18.0 92.0
14 Jr --- POL 56141 Mateusz Szweda 2002 Jacek Muszyński 2002 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA (32.0 UFD) 6.0 32.0 BFD 10.0 4.0 13.0 18.0 5.0 6.0 94.0
15 J-ka Jr Mł. POL 56884 Pola Dzik 2004 Iga Wielczyk 2005 F --- 18.0 12.0 4.0 6.0 18.0 7.0 (32.0 DNC) 23.0 11.0 99.0
16 Jr Jr Mł. POL 56625 Mikołaj Merkler 2004 Jakub Kamiński 2003 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 11.0 11.0 (32.0 BFD) 19.0 6.0 12.0 17.0 14.0 15.0 105.0
17 Jr Jr Mł. POL 55657 Rafał Pogorzelski 2003 Filip Fajfer 2003 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / MIĘDZYSZKOLNY K 12.0 22.0 13.0 (23.0) 8.0 14.0 14.0 6.0 22.0 111.0
18 J-ka --- POL 54596 Weronika Jaroszek 2002 Zuzanna Dominikowska 2003 F --- 16.0 (20.0) 10.0 20.0 16.0 15.0 16.0 17.0 17.0 127.0
19 J-ka Jr Mł. POL 56624 Marta Chomik 2005 Joanna Fabisiak 2003 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 14.0 19.0 (32.0 BFD) 18.0 15.0 32.0 BFD 6.0 18.0 14.0 136.0
20 Jr Jr Mł. POL 56702 Korneliusz Dębiak 2003 Filip Kurczewski 2003 M OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 20.0 16.0 (32.0 BFD) 15.0 20.0 17.0 19.0 15.0 16.0 138.0
21 Jr Jr Mł. POL 56651 Michał Skocz 2003 Hanna Gloeh 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 17.0 17.0 11.0 (27.0) 24.0 21.0 20.0 22.0 24.0 156.0
22 J-ka Jr Mł. POL 53621 Zuzanna Ołowiak 2005 Zofia Kucharska 2006 F YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 19.0 25.0 (32.0 BFD) 21.0 22.0 22.0 3.0 24.0 25.0 161.0
23 Jr Jr Mł. POL 55651 Mateusz Buło 2004 Kamil Jankowski 2005 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 28.0 26.0 (32.0 BFD) 26.0 21.0 16.0 7.0 21.0 19.0 164.0
24 Jr Jr Mł. POL 56623 Jan Gierzyński 2004 Paweł Kuszewski 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 26.0 18.0 (32.0 BFD) 17.0 27.0 20.0 24.0 20.0 21.0 173.0
25 J-ka Jr Mł. POL 53564 Lena Sobiech 2003 Agnieszka Zadora 2004 F --- 23.0 27.0 14.0 (32.0 DNC) 25.0 19.0 22.0 25.0 27.0 182.0
26 J-ka Jr Mł. POL 56378 Amelia Rasz 2005 Maria Konarzewska 2005 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 22.0 24.0 12.0 25.0 (30.0) 23.0 27.0 26.0 28.0 187.0
27 Jr --- POL 54949 Jakub Mazurek 2001 Piotr Błoński 2002 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 24.0 23.0 (32.0 BFD) 22.0 26.0 24.0 25.0 29.0 23.0 196.0
28 Jr Jr Mł. POL 53374 Radosław Parzych 2005 Grzegorz Sitarek 2003 M KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 25.0 28.0 (32.0 BFD) 24.0 23.0 32.0 BFD 26.0 27.0 26.0 211.0
29 Jr Jr Mł. POL 49881 Filip Sikorski 2006 Artur Radomski 2006 M CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY 29.0 30.0 15.0 28.0 (31.0) 26.0 28.0 30.0 30.0 216.0
30 Jr Jr Mł. POL 55806 Marcel Wolętek 2004 Maciej Schiele 2004 M --- 27.0 (32.0 BFD) 32.0 BFD 29.0 28.0 25.0 23.0 28.0 29.0 221.0
31 Jr Jr Mł. POL 53608 Wojciech Słomka 2006 Alicja Piątak 2006 M CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY 30.0 29.0 (32.0 BFD) 30.0 29.0 27.0 29.0 31.0 31.0 236.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 31, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Europa Results are final as of 17:33 on August 31, 2019, Gdańsk, 29 - 31.08 2019 r.
Rank Fleet Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 --- POL 53 Jan Pic 1987 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (3.0) 1.0 2.0 9.0
2 --- POL 70 Damian Sieczkowski 1974 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 6.0 2.0 5.0 12.0 3.0 2.0 (18.0) 6.0 3.0 39.0
3 --- POL 76 Katarzyna Pic 1987 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2.0 3.0 3.0 7.0 8.0 3.0 (13.0) 9.0 4.0 39.0
4 --- POL 25 Jerzy Sztyk 1967 M LOK KLUB WODNY GARLAND 3.0 6.0 (10.0) 3.0 9.0 7.0 1.0 5.0 10.0 44.0
5 --- POL 148 Marcin Kozieł 1999 M JACHT KLUB KOSZALIN 5.0 5.0 2.0 4.0 10.0 6.0 12.0 2.0 (14.0) 46.0
6 --- POL 89 Agnieszka Konys 1983 F KLUB SPORTOWY DOBRA MARINA 7.0 (41.0 UFD) 4.0 2.0 14.0 4.0 6.0 4.0 15.0 56.0
7 --- SWE 3603 Jeremi Zimny 1994 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 4.0 16.0 21.0 2.0 8.0 4.0 8.0 (41.0 RET) 67.0
8 --- POL 115 Agnieszka Kiełczewska 1970 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 9.0 11.0 14.0 14.0 (15.0) 5.0 7.0 7.0 1.0 68.0
9 Jr POL 128 Bartosz Miziewicz 2002 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 13.0 6.0 8.0 4.0 (41.0 BFD) 5.0 13.0 11.0 68.0
10 J-ka POL 41 Zosia Derwich 2002 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 10.0 (20.0) 9.0 17.0 9.0 11.0 3.0 8.0 77.0
11 --- POL 36 Joanna Małyszka 1997 F KLUB ŻEGLARSKI MEWA 13.0 12.0 (21.0) 5.0 11.0 18.0 2.0 20.0 6.0 87.0
12 Jr POL 87 Rafał Szubert 2002 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO (18.0) 8.0 11.0 6.0 6.0 13.0 15.0 18.0 13.0 90.0
13 --- NED 755 Sylwester Bączek 1984 M JACHT KLUB KOSZALIN 14.0 7.0 12.0 10.0 13.0 10.0 9.0 16.0 (27.0) 91.0
14 --- POL 61 Szymon Ruban 1978 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 20.0 (41.0 UFD) 7.0 20.0 7.0 11.0 19.0 17.0 5.0 106.0
15 --- POL 125 Lech Sztyk 1956 M LOK KLUB WODNY GARLAND 19.0 15.0 15.0 23.0 12.0 (41.0 BFD) 10.0 11.0 7.0 112.0
16 Jr POL 31 Piotr Jóźwiak 2001 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 15.0 22.0 19.0 16.0 5.0 (41.0 BFD) 20.0 19.0 9.0 125.0
17 --- POL 150 Borys Boratyński 1966 M JACHT KLUB KOSZALIN 16.0 19.0 9.0 (31.0) 16.0 17.0 14.0 10.0 25.0 126.0
18 --- POL 58 Emilia Pic 1999 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 21.0 16.0 24.0 13.0 18.0 12.0 16.0 (26.0) 21.0 141.0
19 Jr POL 129 Jan Sikorski 2001 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 24.0 9.0 13.0 18.0 24.0 14.0 23.0 (25.0) 22.0 147.0
20 Jr POL 143 Leon Dura 2004 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 (41.0 UFD) 17.0 24.0 22.0 15.0 31.0 14.0 12.0 147.0
21 J-ka POL 52 Katarzyna Derwich 2002 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 23.0 14.0 (33.0) 15.0 19.0 19.0 27.0 21.0 20.0 158.0
22 Jr POL 132 Maksymilian Markow 2003 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 22.0 20.0 (41.0 BFD) 17.0 20.0 41.0 BFD 8.0 15.0 19.0 162.0
23 J-ka POL 1115 Joanna Kiełczewska 2003 F JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 11.0 17.0 8.0 22.0 31.0 (41.0 BFD) 22.0 23.0 29.0 163.0
24 Jr ESP 644 Jacek Woźny 2001 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 17.0 23.0 18.0 (33.0) 33.0 23.0 21.0 12.0 17.0 164.0
25 J-ka POL 183 Gabriela Zawal 2002 F ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 25.0 24.0 23.0 19.0 25.0 24.0 (33.0) 22.0 16.0 178.0
26 J-ka POL 116 Marta Kozieł 2002 F JACHT KLUB KOSZALIN 33.0 21.0 25.0 11.0 (34.0) 20.0 17.0 29.0 26.0 182.0
27 J-ka POL 138 Gabriela Cielecka 2002 F YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 28.0 26.0 29.0 26.0 21.0 16.0 24.0 (30.0) 23.0 193.0
28 Jr POL 149 Marcin Staniewicz 2002 M JACHT KLUB KOSZALIN 32.0 18.0 34.0 (35.0) 27.0 22.0 25.0 28.0 28.0 214.0
29 Jr POL 16 Wojciech Konstanty 2002 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 27.0 30.0 27.0 28.0 26.0 (41.0 BFD) 30.0 31.0 18.0 217.0
30 J-ka POL 127 Patrycja Mośko 2001 F JACHT KLUB KOSZALIN 29.0 28.0 30.0 29.0 28.0 26.0 28.0 24.0 (32.0) 222.0
31 J-ka POL 103 Maria Sitko 2000 F YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW 31.0 31.0 28.0 25.0 (32.0) 21.0 29.0 27.0 31.0 223.0
32 J-ka POL 44 Alicja Siputa 2005 F WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 26.0 25.0 22.0 30.0 (36.0) 25.0 32.0 32.0 34.0 226.0
33 Jr POL 2 Michal Sitko 2004 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (41.0 DNF) 32.0 31.0 34.0 23.0 41.0 BFD 26.0 39.0 24.0 250.0
34 J-ka POL 131 Hanna Gronek 2003 F JACHT KLUB KOSZALIN 30.0 27.0 26.0 27.0 29.0 (41.0 BFD) 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 262.0
35 Jr POL 151 Jakub Micewski 2005 M WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (41.0 DNF) 35.0 41.0 DNC 37.0 30.0 28.0 36.0 33.0 30.0 270.0
36 Jr POL 94 Norbert Dudzik 2003 M YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW (41.0 DNF) 34.0 41.0 DNF 32.0 35.0 29.0 38.0 38.0 33.0 280.0
37 J-ka POL 88 Magda Winiarska 2006 F --- 34.0 29.0 (41.0 DNC) 36.0 38.0 41.0 BFD 37.0 34.0 36.0 285.0
38 Jr POL 24 Krzysztof Podraza 2004 M JACHT KLUB KOSZALIN (41.0 DNF) 33.0 32.0 39.0 39.0 27.0 39.0 36.0 41.0 DNC 286.0
39 Jr POL 30 Wojciech Rzemieniewski 2004 M JACHT KLUB KOSZALIN (41.0 DNF) 36.0 41.0 DNC 40.0 40.0 30.0 34.0 37.0 37.0 295.0
40 J-ka POL 117 Aleksandra Sikorska 2005 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ (41.0 DNF) 41.0 DNF 41.0 DNC 38.0 37.0 41.0 BFD 35.0 35.0 35.0 303.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 40, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: HC-16 Results are final as of 16:53 on August 31, 2019, Gdańsk, 29 - 31.08 2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 117434 Zuzanna Szadziul 2001 Szymon Cierzan 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 9.0
2 POL 117429 Aleksandra Soczyńska 2001 Filip Kokot 2000 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 (3.0) 1.0 1.0 14.0
3 POL 115092 Stanisław Wierczyński 2004 Julia Wróblewska 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 (6.0) 3.0 6.0 4.0 3.0 5.0 3.0 3.0 30.0
4 POL 117432 Pola Szadziul 2003 Piotr Zalewski 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 4.0 5.0 4.0 3.0 (6.0) 5.0 4.0 4.0 4.0 33.0
5 POL 109078 Aleksander Daniszewski 2006 Zuzanna Tomaszewska 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 5.0 4.0 5.0 4.0 5.0 (7.0) 6.0 6.0 5.0 40.0
6 POL 106554 Kacper Barszczyk 2007 Mateusz Wasilewski 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 6.0 3.0 (7.0) 7.0 3.0 4.0 7.0 5.0 7.0 42.0
7 POL 117038 Maria Retecka 2005 Jakub Bentkowski 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO/STOWARZY (8.0 DNF) 7.0 6.0 5.0 7.0 6.0 2.0 7.0 6.0 46.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAR Gold Fleet Results are final as of 17:36 on August 31, 2019, Gdańsk, 29 - 31.08 2019 r.
Rank Fleet Division Division Flight Nat Sail # Name YOB Gender Club Q1 Q2 Q3 Q4 F1 F2 F3 Score
1 LAR Gold Jr --- Gold POL 210947 Łukasz Machowski 2001 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1.0 4.0 1.0 4.0 1.0 1.0 (13.0) 12.0
2 LAR Gold --- --- Gold POL 209024 Tadeusz Kubiak 1994 M --- 5.0 3.0 3.0 2.0 (18.0) 13.0 6.0 32.0
3 LAR Gold --- --- Gold POL 212212 Mateusz Hanke 1989 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 6.0 5.0 8.0 2.0 6.0 6.0 (11.0) 33.0
4 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 213355 Przemysław Machowski 2003 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1.0 9.0 4.0 1.0 7.0 12.0 (35.0) 34.0
5 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 209471 Gerard Polaczyk 2003 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA (12.0) 7.0 2.0 5.0 9.0 10.0 1.0 34.0
6 LAR Gold Jr --- Gold POL 211107 Mikołaj Silny 2002 M --- 5.0 11.0 6.0 3.0 8.0 3.0 (55.0 UFD) 36.0
7 LAR Gold Jr --- Gold POL 191127 Piotr Malinowski 2001 M --- 3.0 1.0 5.0 4.0 (47.0) 17.0 12.0 42.0
8 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 215528 Wiktor Robaczewski 2003 M STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 3.0 13.0 4.0 5.0 15.0 (21.0) 2.0 42.0
9 LAR Gold Jr --- Gold POL 209035 Tytus Butowski 2001 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 15.0 9.0 3.0 6.0 4.0 7.0 (23.0) 44.0
10 LAR Gold --- --- Gold POL 212638 Aleksander Arian 1992 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SAILING TEAM RZ 7.0 15.0 (18.0) 10.0 3.0 5.0 8.0 48.0
11 LAR Gold Jr --- Gold POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 10.0 (55.0 BFD) 3.0 10.0 20.0 5.0 54.0
12 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 210007 Igor Barcikowski 2004 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 4.0 12.0 2.0 11.0 23.0 (55.0 DNC) 4.0 56.0
13 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 212649 Filip Miłoszewski 2003 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 4.0 8.0 9.0 7.0 21.0 (32.0) 9.0 58.0
14 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 214224 Tomasz Trajnowicz 2003 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 2.0 25.0 12.0 1.0 16.0 (55.0 DSQ) 7.0 63.0
15 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 210009 Adam Sokołowski 2003 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 2.0 22.0 6.0 9.0 11.0 14.0 (50.0) 64.0
16 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 191117 Michał Krasodomski 2003 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 23.0 10.0 11.0 9.0 13.0 2.0 (30.0) 68.0
17 LAR Gold --- --- Gold POL 189549 Kuba Kaniszewski 1989 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 16.0 3.0 9.0 23.0 14.0 8.0 (25.0) 73.0
18 LAR Gold --- --- Gold POL 182288 Kacper Błaszczyk 2000 M TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 11.0 20.0 1.0 12.0 5.0 31.0 (55.0 DNC) 80.0
19 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 16.0 2.0 17.0 15.0 (35.0) 29.0 3.0 82.0
20 LAR Gold Jr --- Gold POL 211258 Maciej Jarosz 2002 M STOWARZYSZENIE YACHT CLUB ZEFIR-DRAKKAR 14.0 11.0 7.0 6.0 40.0 4.0 (43.0) 82.0
21 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 M NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN 9.0 16.0 17.0 14.0 (37.0) 15.0 15.0 86.0
22 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 204341 Igor Kuczys 2003 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 10.0 8.0 15.0 13.0 (55.0 RET) 18.0 24.0 88.0
23 LAR Gold Jr --- Gold POL 189349 Piotr Masztalerz 2001 M --- 7.0 6.0 10.0 (55.0 BFD) 20.0 24.0 26.0 93.0
24 LAR Gold Jr --- Gold POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 22.0 6.0 13.0 8.0 (36.0) 26.0 19.0 94.0
25 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 207572 Maciej Panaś 2004 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 17.0 20.0 17.0 12.0 (23.0) 22.0 96.0
26 LAR Gold J-ka J-ka Mł. Gold POL 191862 Maria Prus-Głowacka 2004 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 8.0 2.0 5.0 (55.0 BFD) 42.0 30.0 10.0 97.0
27 LAR Gold J-ka J-ka Mł. Gold POL 218847 Dominika Raszka 2004 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 13.0 7.0 19.0 17.0 (46.0) 27.0 16.0 99.0
28 LAR Gold Jr --- Gold POL 213514 Jakub Ławicki 2002 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 14.0 1.0 14.0 19.0 24.0 28.0 (46.0) 100.0
29 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 212588 Filip Rajchert 2003 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 18.0 18.0 13.0 12.0 33.0 11.0 (37.0) 105.0
30 LAR Gold J-ka --- Gold POL 207291 Alicja Spruch 2001 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 10.0 27.0 (55.0 DNC) 13.0 2.0 25.0 29.0 106.0
31 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 212205 Filip Kapała 2004 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 24.0 5.0 (55.0 BFD) 18.0 25.0 9.0 33.0 114.0
32 LAR Gold J-ka J-ka Mł. Gold POL 191836 Amelia Dziąba 2003 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 15.0 14.0 15.0 20.0 39.0 (40.0) 14.0 117.0
33 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold CYP 194779 Juliusz Hebel 2003 M --- 13.0 30.0 14.0 41.0 (50.0) 16.0 20.0 134.0
34 LAR Gold --- --- Gold POL 210946 Szymon Pawlik 1998 M KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 19.0 21.0 16.0 26.0 22.0 36.0 (49.0) 140.0
35 LAR Gold Jr --- Gold POL 195317 Tomasz Misiak 2001 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 21.0 18.0 8.0 (55.0 BFD) 41.0 38.0 17.0 143.0
36 LAR Gold J-ka --- Gold POL 214216 Julia Rogalska 2002 F GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (55.0 UFD) 19.0 7.0 8.0 27.0 55.0 DNC 28.0 144.0
37 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 196962 Jakub Wiedeheft 2003 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 26.0 15.0 23.0 21.0 19.0 42.0 (55.0 UFD) 146.0
38 LAR Gold J-ka J-ka Mł. Gold POL 185782 Julia Szymczak 2003 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 17.0 22.0 22.0 (55.0 BFD) 45.0 19.0 21.0 146.0
39 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 204763 Przemysław Okoński 2003 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 17.0 12.0 30.0 34.0 38.0 (44.0) 27.0 158.0
40 LAR Gold --- --- Gold POL 200987 Michał Maciaszczyk 1997 M KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 25.0 21.0 24.0 24.0 28.0 (41.0) 39.0 161.0
41 LAR Gold J-ka --- Gold ESP 205297 Natalia Kuczys 2002 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 11.0 17.0 18.0 (55.0 BFD) 43.0 39.0 36.0 164.0
42 LAR Gold J-ka J-ka Mł. Gold POL 195782 Hanna Koczar 2003 F TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 19.0 24.0 34.0 14.0 34.0 (45.0) 42.0 167.0
43 LAR Gold J-ka --- Gold POL 186220 Paulina Placzke 2002 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 36.0 28.0 11.0 16.0 (48.0) 43.0 34.0 168.0
44 LAR Gold J-ka J-ka Mł. Gold POL 214348 Zuzanna Widomska 2003 F TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 9.0 19.0 (55.0 BFD) 22.0 26.0 49.0 44.0 169.0
45 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 180752 Kacper Jaskuła 2003 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 20.0 23.0 (55.0 BFD) 19.0 30.0 22.0 55.0 UFD 169.0
46 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 216119 Bartłomiej Mierzwa 2003 M TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 24.0 (55.0 BFD) 31.0 10.0 53.0 34.0 18.0 170.0
47 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 196898 Kacper Żywiczka 2003 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 36.0 24.0 24.0 24.0 29.0 33.0 (45.0) 170.0
48 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 186221 Bogusz Tłok 2004 M MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAJNA W SĘ 29.0 13.0 16.0 36.0 (49.0) 37.0 41.0 172.0
49 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 25.0 28.0 21.0 (55.0 BFD) 17.0 50.0 32.0 173.0
50 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 188824 David Goetz 2019 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 20.0 (55.0 BFD) 28.0 18.0 31.0 47.0 31.0 175.0
51 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold POL 186236 Stefan Marciniak 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 40.0 4.0 23.0 35.0 32.0 46.0 (47.0) 180.0
52 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold EST 206438 Dominik Śliwiński 2003 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 38.0 32.0 10.0 11.0 (52.0) 51.0 40.0 182.0
53 LAR Gold Jr Jr Mł. Gold CAN 212631 Stanisław Konarzewski 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 22.0 (55.0 BFD) 30.0 16.0 51.0 35.0 38.0 192.0
54 LAR Gold J-ka J-ka Mł. Gold POL 194967 Hanna Dmochowska 2004 F MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 32.0 34.0 21.0 21.0 44.0 (48.0) 48.0 200.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 54, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: LAR Silver Fleet Results are final as of 17:37 on August 31, 2019, Gdańsk, 29 - 31.08 2019 r.
Rank Fleet Division Division Flight Nat Sail # Name YOB Gender Club Q1 Q2 Q3 Q4 F1 F2 F3 Score
1 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver EST 206437 Miłosz Jerzy Gabryszewski 2003 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 35.0 16.0 (55.0 BFD) 25.0 7.0 7.0 9.0 99.0
2 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 215004 Antoni Borkowski 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (43.0) 30.0 26.0 20.0 3.0 14.0 13.0 106.0
3 LAR Silver Jr --- Silver POL 201111 Maurycy Robakowski 2001 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 27.0 (31.0) 25.0 26.0 9.0 5.0 22.0 114.0
4 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 191842 Hubert Maczyszyn 2003 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 26.0 36.0 22.0 (55.0 BFD) 5.0 19.0 17.0 125.0
5 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 176745 Dominik Popielarz 2003 M TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 28.0 32.0 (33.0) 29.0 13.0 11.0 15.0 128.0
6 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 213292 Adam Słodownik 2004 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18.0 (55.0 RET) 55.0 BFD 23.0 16.0 2.0 16.0 130.0
7 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 195867 Karol Głąbik 2003 M LOK KLUB WODNY GARLAND 21.0 26.0 35.0 (55.0 BFD) 4.0 23.0 21.0 130.0
8 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 213309 Michał Paciorek 2004 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 37.0 (55.0 DNC) 12.0 31.0 22.0 16.0 12.0 130.0
9 LAR Silver --- --- Silver POL 210943 Kacper Ludwiński 2000 M KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 27.0 29.0 29.0 22.0 2.0 22.0 (55.0 DNC) 131.0
10 LAR Silver --- --- Silver POL 182208 Marcin Kozubowicz 1997 M TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 30.0 (42.0) 32.0 30.0 11.0 24.0 4.0 131.0
11 LAR Silver --- --- Silver POL 191858 Mateusz Leszko 1986 M REGATOWY KLUB SPORTOWY LASERY-ZEGRZE (39.0) 37.0 26.0 37.0 19.0 4.0 10.0 133.0
12 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 192638 Paweł Gerłachowski 2004 M YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 33.0 20.0 37.0 (55.0 BFD) 17.0 21.0 5.0 133.0
13 LAR Silver Jr --- Silver POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 M KLUB ŻEGLARSKI MEWA (55.0 UFD) 55.0 BFD 20.0 7.0 1.0 55.0 RET 3.0 141.0
14 LAR Silver Jr --- Silver POL 178115 Wojciech Antoniak 2002 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 43.0 39.0 (55.0 BFD) 33.0 12.0 12.0 2.0 141.0
15 LAR Silver J-ka J-ka Mł. Silver POL 212589 Amelia Buska 2003 F MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 37.0 34.0 34.0 (55.0 BFD) 32.0 1.0 7.0 145.0
16 LAR Silver Jr --- Silver UKR 186233 Bohdan Kravchenko 2001 M --- (44.0) 33.0 31.0 38.0 42.0 6.0 1.0 151.0
17 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 190829 Tomasz Procek 2003 M LOK KLUB WODNY GARLAND (42.0) 29.0 28.0 42.0 38.0 3.0 11.0 151.0
18 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 201122 Maciej Cymerman 2006 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW (34.0) 26.0 19.0 32.0 27.0 32.0 19.0 155.0
19 LAR Silver Jr --- Silver POL 196964 Hubert Lipiński 2002 M TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (40.0) 27.0 40.0 33.0 36.0 15.0 6.0 157.0
20 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (55.0 DNC) 38.0 27.0 40.0 21.0 9.0 25.0 160.0
21 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 186226 Volodymyr Kravchenko 2003 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS (42.0) 36.0 38.0 15.0 35.0 31.0 8.0 163.0
22 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 196348 Wojciech Kikmunter 2003 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 32.0 (55.0 BFD) 36.0 28.0 37.0 17.0 14.0 164.0
23 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 190544 Alan Kocięda 2004 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 31.0 23.0 (32.0) 31.0 26.0 27.0 27.0 165.0
24 LAR Silver --- --- Silver POL 172347 Michał Szymaszek 1995 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 30.0 (39.0) 39.0 38.0 28.0 18.0 18.0 171.0
25 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 194961 Piotr Flieger 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA (55.0 DSQ) 55.0 BFD 42.0 30.0 6.0 13.0 34.0 180.0
26 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 173379 Kacper Dybiec 2005 M KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 28.0 51.0 (55.0 BFD) 28.0 8.0 10.0 55.0 UFD 180.0
27 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 180724 Hubert Roszyk 2005 M ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 34.0 31.0 27.0 25.0 (55.0 UFD) 8.0 55.0 UFD 180.0
28 LAR Silver Jr --- Silver POL 202655 Oskar Maguda 2002 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 35.0 (55.0 BFD) 41.0 27.0 14.0 34.0 31.0 182.0
29 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 194968 Karol Eriksson 2004 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 33.0 (41.0) 36.0 27.0 30.0 25.0 33.0 184.0
30 LAR Silver --- --- Silver POL 199296 Krystian Nawrat 1961 M LOK KLUB WODNY GARLAND 41.0 (55.0 BFD) 46.0 37.0 15.0 26.0 26.0 191.0
31 LAR Silver Jr --- Silver POL 210945 Jędrzej Bering 2001 M KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 46.0 35.0 33.0 29.0 18.0 37.0 (55.0 DNC) 198.0
32 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 203114 Konrad Dziąba 2004 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 23.0 25.0 29.0 39.0 (55.0 UFD) 28.0 55.0 UFD 199.0
33 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 180729 Tymon Gajdziński 2005 M MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 38.0 37.0 47.0 36.0 20.0 (55.0 DNC) 23.0 201.0
34 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 185617 Marek Szczepankowski 2005 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 39.0 35.0 (50.0) 35.0 34.0 29.0 29.0 201.0
35 LAR Silver --- --- Silver POL 200984 Tadeusz Kubiak 1954 M --- (44.0) 40.0 43.0 32.0 44.0 20.0 32.0 211.0
36 LAR Silver Jr --- Silver POL 208653 Paweł Ortmann 2002 M KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 49.0 45.0 (55.0 BFD) 44.0 10.0 42.0 24.0 214.0
37 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 200986 Oliwier Urbański 2003 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 29.0 33.0 25.0 (55.0 BFD) 23.0 55.0 DNC 55.0 DNC 220.0
38 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 191834 Dominik Konieczny 2005 M ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 46.0 41.0 (49.0) 34.0 29.0 35.0 37.0 222.0
39 LAR Silver J-ka J-ka Mł. Silver POL 198203 Oliwia Dróżyńska 2004 F TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 41.0 40.0 38.0 (43.0) 31.0 36.0 36.0 222.0
40 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 195309 Franciszek Kotlarek 2005 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (48.0) 46.0 41.0 46.0 25.0 39.0 40.0 237.0
41 LAR Silver Jr --- Silver POL 211312 Filip Handerek 2001 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 47.0 44.0 (48.0) 55.0 DNE 33.0 30.0 30.0 239.0
42 LAR Silver Jr --- Silver POL 195311 Maciej Berkau 2002 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 49.0 38.0 45.0 (55.0 BFD) 55.0 RET 33.0 20.0 240.0
43 LAR Silver Jr --- Silver POL 212202 Kajetan Glinicki 2002 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 48.0 42.0 44.0 (55.0 BFD) 24.0 55.0 DNC 28.0 241.0
44 LAR Silver --- --- Silver POL 167664 Sławomir Chybiński 1975 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 45.0 44.0 35.0 (47.0) 41.0 41.0 39.0 245.0
45 LAR Silver --- --- Silver POL 214222 Stanisław Klimaszewski 1992 M GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 12.0 14.0 (55.0 RET) 55.0 DNE 55.0 DNC 55.0 DNC 55.0 DNC 246.0
46 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 210136 Piotr Vogel 2005 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 45.0 43.0 (51.0) 39.0 39.0 40.0 42.0 248.0
47 LAR Silver Jr --- Silver POL 195312 Stanisław Podwojski 2002 M LOK KLUB WODNY GARLAND (53.0) 43.0 39.0 45.0 43.0 44.0 35.0 249.0
48 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 183368 Mikołaj Kmin 2005 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 52.0 47.0 40.0 (55.0 BFD) 40.0 38.0 38.0 255.0
49 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 190828 Mikołaj Warot 2005 M JACHT KLUB WIELKOPOLSKI (50.0) 50.0 37.0 49.0 45.0 45.0 41.0 267.0
50 LAR Silver J-ka J-ka Mł. Silver POL 197719 Róża Stolarska 2005 F UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR (51.0) 49.0 42.0 50.0 47.0 46.0 43.0 277.0
51 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 170199 Stanisław Grocholewski 2005 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 47.0 48.0 (55.0 BFD) 48.0 46.0 43.0 55.0 DNC 287.0
52 LAR Silver Jr --- Silver POL 203096 Kacper Fabian 2002 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY SZKUNER 31.0 (55.0 DNC) 55.0 DNC 55.0 DNC 55.0 DNC 55.0 DNC 55.0 DNC 306.0
53 LAR Silver Jr --- Silver POL 201833 Fabian Chodak 2002 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (55.0 DNC) 55.0 DNC 55.0 DNC 55.0 DNC 55.0 DNC 55.0 DNC 55.0 DNC 330.0
53 LAR Silver Jr Jr Mł. Silver POL 16 Bartosz Dąbrowski 2004 M UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA (55.0 DNC) 55.0 DNC 55.0 DNC 55.0 DNC 55.0 DNC 55.0 DNC 55.0 DNC 330.0

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 54, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: Nacra15 Results are final as of 16:53 on August 31, 2019, Gdańsk, 29 - 31.08 2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 165 Maja Niemira 2003 Oskar Niemira 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO (2.0) 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 10.0
2 POL 164 Tymoteusz Cierzan 2002 Katarzyna Piernicka 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1.0 2.0 2.0 1.0 (4.0 UFD) 1.0 2.0 2.0 2.0 13.0
3 POL 278 Mikołaj Zmitrowicz 2003 Rodion Mushchinkin 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3.0 3.0 3.0 3.0 (4.0 UFD) 3.0 3.0 3.0 3.0 24.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: OK-Dinghy Results are final as of 16:54 on August 31, 2019, Gdańsk, 29 - 31.08 2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 1 Tomasz Gaj 1967 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 1.0 (3.0) 1.0 1.0 12.0
2 POL 4 Radosław Droździk 1967 KLUB ŻEGLARSKI LOK DRYF 1.0 1.0 (6.0) 1.0 3.0 3.0 2.0 2.0 4.0 17.0
3 POL 7 Marek Bernat 1962 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI (3.0) 3.0 1.0 3.0 2.0 2.0 1.0 3.0 2.0 17.0
4 POL 14 Pawel Pawlaczyk 1966 JKW Poznań 6.0 (7.0) 4.0 6.0 4.0 4.0 6.0 4.0 3.0 37.0
5 POL 44 Przemysław Droździk 1974 KLUB ŻEGLARSKI LOK DRYF 4.0 5.0 5.0 (8.0) 5.0 6.0 4.0 7.0 7.0 43.0
6 POL 19 Grzegorz Salamon 1971 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (8.0) 6.0 7.0 4.0 7.0 5.0 5.0 5.0 6.0 45.0
7 POL 17 Jarosław Radzki 1969 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 5.0 4.0 3.0 7.0 (8.0) 8.0 8.0 6.0 5.0 46.0
8 POL 40 Robert Święcki 1959 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 7.0 (8.0) 8.0 5.0 6.0 7.0 7.0 8.0 8.0 56.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: RS:X Ch Results are final as of 16:52 on August 31, 2019, Gdańsk, 29 - 31.08 2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 72 Kamil Manowiecki 2002 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 3.0 1.0 (10.0) 9.0
2 POL 636 Dominik Lewiński 2002 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 (22.0 UFD) 2.0 2.0 5.0 1.0 5.0 3.0 22.0
3 JPN 358 Shinnosuke Naito 2002 --- 2.0 2.0 6.0 7.0 (8.0) 2.0 2.0 8.0 29.0
4 POL 42 Michał Polak 2002 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 3.0 3.0 3.0 4.0 (9.0) 4.0 4.0 29.0
5 POL 45 Kamil Ugniewski 2001 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 5.0 7.0 (10.0) 6.0 8.0 6.0 2.0 37.0
6 POL 296 Jan Goralski 2001 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 4.0 5.0 8.0 (10.0) 6.0 9.0 1.0 39.0
7 POL 25 Michał Lis 2004 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 5.0 (13.0) 4.0 6.0 9.0 5.0 7.0 5.0 41.0
8 POL 44 Konrad Machura 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 10.0 6.0 (22.0 DSQ) 5.0 2.0 4.0 8.0 7.0 42.0
9 POL 4 Dawid Litwinek 2001 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 9.0 (22.0 UFD) 22.0 DSQ 4.0 3.0 7.0 3.0 6.0 54.0
10 POL 197 Antoni Siwek 2003 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 13.0 10.0 10.0 (15.0) 7.0 10.0 12.0 11.0 73.0
11 POL 46 Daniel Ugniewski 2003 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12.0 7.0 12.0 13.0 16.0 11.0 14.0 (21.0) 85.0
12 POL 120 Grzegorz Bujnowski 2002 KLUB UCZELNIANY AZS WOJSKOWEJ AKADEMII T 11.0 (22.0 UFD) 9.0 12.0 13.0 14.0 10.0 20.0 89.0
13 POL 150 Michał Krawczyk 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (18.0) 12.0 11.0 9.0 11.0 16.0 15.0 15.0 89.0
14 POL 6 Aleksander Marek Żyłka 2003 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 16.0 (22.0 DNF) 8.0 11.0 15.0 19.0 11.0 13.0 93.0
15 POL 75 Mike Ryan 2001 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 14.0 8.0 16.0 (19.0) 14.0 13.0 16.0 12.0 93.0
16 POL 15 Jędrzej Cituk 2001 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO (17.0) 9.0 14.0 16.0 17.0 12.0 13.0 16.0 97.0
17 POL 64 Alexander Biene 2002 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 (22.0 DNF) 13.0 18.0 20.0 21.0 18.0 9.0 106.0
18 POL 2 Marek Madejczyk 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (21.0) 14.0 15.0 14.0 12.0 17.0 17.0 18.0 107.0
19 POL 77 Iwo Wrzesiński 2003 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 15.0 11.0 18.0 (20.0) 19.0 20.0 19.0 14.0 116.0
20 POL 515 Krzysztof Leński 2002 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 20.0 (22.0 UFD) 17.0 17.0 18.0 18.0 20.0 17.0 127.0
21 POL 18 Jan Pasiuk 2002 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 19.0 (22.0 UFD) 19.0 21.0 21.0 15.0 21.0 19.0 135.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 21, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Klasa: RS:X Dz Results are final as of 16:53 on August 31, 2019, Gdańsk, 29 - 31.08 2019 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 320 Karina Filip 2003 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 1.0 2.0 1.0 9.0
2 POL 122 Ola Wasiewicz 2005 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (4.0) 4.0 2.0 1.0 4.0 3.0 1.0 2.0 17.0
3 POL 108 Julia Dawidowicz 2002 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA (5.0) 5.0 3.0 4.0 1.0 2.0 4.0 3.0 22.0
4 POL 230 Maja Kuchta 2001 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 6.0 2.0 4.0 3.0 6.0 (8.0) 3.0 4.0 28.0
5 POL 103 Wiktoria Giec 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 3.0 6.0 6.0 (7.0) 3.0 7.0 7.0 6.0 38.0
6 POL 104 Marlena Szlaska 2003 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 9.0 (10.0 UFD) 7.0 6.0 5.0 6.0 5.0 5.0 43.0
7 POL 100 Iga Stępczyńska 2004 YACHT KLUB POLSKI 2.0 3.0 5.0 (9.0) 9.0 9.0 9.0 9.0 46.0
8 POL 9 Zuzanna Żmuda 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 8.0 7.0 (9.0) 8.0 7.0 4.0 6.0 8.0 48.0
9 POL 27 Oliwia Chomka 2004 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 7.0 (8.0) 8.0 5.0 8.0 5.0 8.0 7.0 48.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.28.1, http://www.sailwave.com
Map

Mistrzostwa Polski
2019

Wrzesień to tradycyjny okres, w którym poznamy mistrzów Polski seniorów i juniorów w żeglarstwie. W tym roku medale zostaną rozdane w Górkach Zachodnich w Gdańsku, u ujścia Wisły Śmiałej do Zatoki Gdańskiej. Pierwsza odsłona mistrzostw odbędzie się już na koniec sierpnia, bo w dniach 29 - 31.08.2019 r., a druga zaplanowana jest na termin 5 - 8 września 2019.

...
  • 2019-09-05 - 2019-09-08
Mistrzostwa Polski cz.II

Druga część tegorocznych Mistrzostw Polski w Gdańsku odbywa się w seniorskich konkurencjach olimpijskich klas 49er, 49erFX, 470, Finn, Laser Standard, Laser Radial Kobiet oraz Nacra 17. Portem regat jest ośrodek Narodowego Centrum Żeglarstwa i AZS Cosa Gdańsk.

Więcej
...
  • 2019-08-29 - 2019-08-31
Mistrzostwa Polski cz.I

W pierwszej części Mistrzostw Polski, zawodnicy rywalizować będą w klasach Laser Radial Open, Europa, OK Dinghy, 420, 29er, Hobie Cat, Nacra 15 oraz RS:X Juniorów. Regaty odbywają się w u ujścia Wisły Śmiałej do Zatoki Gdańskiej, gdzie zlokalizowane jest Narodowe Centrum Żeglarstwa.

Więcej