Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. II (klasy olimpijskie + OKD)

kl. 470, 49er, ILCA 6, ILCA 7, iQFOiL, OK Dinghy

Organizatorem regat o Puchar PZŻ cz. II jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Samorządem Województwa Pomorskiego oraz Miastem Krynica Morska.
II część Pucharu PZŻ odbędzie się w terminie 25-28.05.2023 r.

2023-05-28 14:10:57

Komunikat Organizatora nr 9

Planujemy zakończenie regat na godz. 16:00 pod masztem flagowym w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej.

O ew. zmianach (choć nie przewidujemy), będziemy informować w osobnych komunikatach.

2023-05-27 18:15:30

Komunikat nr 3 - Komisja Regat

W dniu 28.05.2023 wyścigi planowane są jak poniżej:

 

KLASA

Sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia pierwszej floty

470, ILCA 6, ILCA 7, OKD

10:30

49er

10:30

IQF 

10:30

2023-05-26 16:27:14

Komunikat nr 2 - Komisja Regat

W dniu 27.05.2023 wyścigi planowane są jak poniżej:

 

KLASA

Sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia pierwszej floty

470, ILCA 6, ILCA 7, OKD

11:00

49er

12:30

IQF 

11:00

2023-05-25 21:16:53

Komunikat Organizatora nr 8

Wszyscy uczestnicy (a szczególnie klasa IQF) są proszeni o sprawdzenie map, celem poruszania się po częściach akwenu o dostatecznej głębokości, a szczególnie omijanie tzw. "Mielizny Krynickiej". Uważności wymagają również miejsca połowu z wykorzystaniem płytkich sieci. 

2023-05-25 19:14:18

Komunikat nr 1 - Komisja Regat

 W dniu 26.05.2023 wyścigi planowane są jak poniżej:

 

KLASA

Sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia pierwszej floty

470, ILCA 6, ILCA 7, OKD

11:00

49er

11:00

IQF 

13:30

2023-05-25 18:46:42

Komunikat Organizatora nr 7

W zakładce dokumenty oraz w postaci załącznika do komunikatu dostępna jest Instrukcja Żeglugi Pucharu PZŻ cz. 2. 

pobierz

2023-05-25 18:07:18

Komunikat Organizatora nr 6

W dniu 26.05.2023 o godzinie 09:00 jest planowana odprawa z zawodnikami pod masztem sygnałowym.

2023-05-25 14:09:00

Komunikat Organizatora nr 5

Z przyjemnością informujemy, iż od piątku do niedzieli będą wydawane uczestnikom regat bezpłatne posiłki regeneracyjne od Organizatora. Z uwagi na fakt, iż liczba posiłków została zamówiona na podstawie liczby uczestników i obsługi regat, apelujemy o pobieranie maksymalnie jednego posiłku dziennie (zgodnie z duchem zasady fair-play), aby dla nikogo nie zabrakło. Z uwagi na #kursnaZiemię (Komunikat Organizatora nr 2) jeden dzień regat (piątek) będzie "vege", podobnie jak część posiłków w pozostałe dni. Smacznego!

2023-05-25 14:03:32

Komunikat Organizatora nr 4

1. Link do grupy informacyjnej (komunikacja pomocnicza-nieoficjalna) na WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/JVL2GjZ6w3Y1xEdUDWlyxd 

2. Kanały VHF:

Akwen A: 69

Akwen B: 77

3. Numery kontaktowe:

Biuro regat: Weronika Ossowska 793-605-430

Sędzia Główny: Michał Pasik +358 45 78758916

Zabezpieczenie medyczne: Ratownik 536-997-999

Kierownik zabezpieczenia trasy: Paweł Trella 513-342-178

Koordynator cześci wodnej: Jan Krzyżak 607-827-067

Koordynator części brzegowej: Oskar Miotk 537-977-127

Organizator: Maciej Szafran 502-936-430

2023-05-25 13:57:02

Komunikat Organizatora nr 3

W załączniku znajduje się mapa - plan sytuacyjny na czas regat o Puchar PZŻ cz. 2 w terminie 25-28 maja 2023 r.

pobierz

2023-05-20 20:24:04

Komunikat Organizatora nr 2

#kursnaZiemię

  1. W miarę możliwości rezygnujemy z plastikowych butelek i zapraszamy z własnymi bidonami do dystrybuowanej wody
  2. Na posiłki regeneracyjne w miarę możliwości zapraszamy z własnymi sztućcami i pojemnikami na żywność
  3. Posiłki będą wydawane również w wersji wegetariańskiej
  4. Dnia 26.05.2023 w ramach posiłku regeneracyjnego będą serwowane jedynie dania wegetariańskie i wegańskie
  5. Nie drukujemy bez potrzeby
  6. Zbieramy i wyrzucamy po sobie posegregowane śmieci
pobierz

2023-05-17 21:07:21

Komunikat Organizatora nr 1

Na czas regat można skorzystać z dodatkowego slipu (dla trenerów) w Porcie Rybackim przy ul. Bosmańskiej, 82-120 Krynica Morska.

Uwaga (!) w Porcie Rybackim nie można zostawiać przyczep

pobierz
Klasa Kat. wiekowa Rejestracja do
2023-05-21
Rejestracja do
2023-05-28
470mikst
470 mikst
b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
470mikstU24
470 mikst U24
b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
49er
49er
Male b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
49erU23
49er U23
Male b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
49erFX
49erFX
Female b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
49erFXU23
49erFX U23
Female b.o. 400.00 PLN 600.00 PLN
ILCA6K
ILCA6 K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6KU17
ILCA6 K U17
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6KU19
ILCA6 K U19
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6KU21
ILCA6 K U21
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6M
ILCA6 M
Male b.o. - -
ILCA6MU17
ILCA6 M U17
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA6MU19
ILCA6 M U19
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA7
ILCA7
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA7U19
ILCA7 U19
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
ILCA7U21
ILCA7 U21
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilK
IQFoil K
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilKU17
IQFoil K U17
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilKU19
IQFoil K U19
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilKU21
IQFoil K U21
Female b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilM
IQFoil M
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilMU17
IQFoil M U17
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilMU19
IQFoil M U19
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
IQFoilMU21
IQFoil M U21
Male b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
OKD
OK Dinghy
b.o. 250.00 PLN 375.00 PLN
# Numer żagla Załoga Klub Klasa
1 7 POL Marek Bernat
FUNDACJA OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OKD
2 218356 POL Lilly May Niezabitowska
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
ILCA6K
3 13 POL Rafał Pogorzelski
POL Małgorzata Górnisiewicz
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
CENTRUM ŻEGLARSKIE
470mikst
4 210786 POL Natalia Chojnowska
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
ILCA6KU17
5 213207 POL Julia Wróblewska
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA6K
6 210010 POL Matylda Ferenc
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
ILCA6K
7 214218 POL Jan Melzer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
8 218463 POL Dawid Kania
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA7
9 22 POL Zofia Korsak
POL Franciszek Borys
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
470mikst
10 217368 POL Laura Szulc
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6KU21
11 77 POL Adam Jankowski
CHODZIESKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE HALS
OKD
12 777 POL Michał Strumnik
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
13 218212 POL Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
ILCA6K
14 555 POL Robert Święcki
STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDINGHY
OKD
15 71 POL Maria Rudowicz
UCZNIOWSKI JACHT KLUB SPORTOWY SZTURWAŁ
IQFoilKU17
16 19 POL Patryk Kosmalski
POL Tomasz Lewandowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
49erU23
17 19 POL Danuta Grudzień
POL Maciej Maćkowiak
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
470mikst
18 17 POL Jarosław Radzki
FUNDACJA OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
OKD
19 217369 POL Dominika Raszka
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA6KU21
20 217559 POL Maciej Panaś
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA7U21
21 218379 POL Maksymilian Burdziej
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA7U21
22 160735 POL Natalia Krysta
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING
ILCA6K
23 215951 POL Miłosz Michalak
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA7U19
24 218577 POL Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA7U19
25 230 POL Maja Kuchta
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
26 125 POL Pola` Wawrzyniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilK
27 150 POL Marcin Gościński
KLUB ŻEGLARSKI OPTY
OKD
28 7 POL Agnieszka Pawłowska
POL Bartłomiej Szlija
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZY
470mikstU24
29 191117 POL Michał Krasodomski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA7U21
30 9 POL Grzegorz Salamon
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OKD
31 191115 POL Michał Gonciarz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
ILCA7U21
32 197541 POL Klara Sobczak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
ILCA6KU21
33 42 POL Michał Polak
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
34 210012 POL Bartosz Andrzejak
KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
ILCA7U21
35 216548 POL Igor Haufa
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W POZNANIU
ILCA7U21
36 5 POL Łukasz Przybytek
POL Jacek Piasecki
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
49er
37 11 POL Joanna Cymerman
POL Mikołaj Bazyli
CENTRUM ŻEGLARSKIE
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC
470mikst
38 422 POL Anastasiya Valkevich
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
39 163 POL Tomasz Romanowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilM
40 17 POL Dominika Ołowiak
POL Tymon Kosobucki
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
470mikst
41 1 POL FILIP MILOSZEWSKI
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7U21
42 211111 POL Szymon Oleksiuk
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7U21
43 218385 POL Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7U19
44 702 POL Tytus Butowski
POL Łukasz Machowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
49erU23
45 214418 AUS Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA7U19
46 214219 POL Wojciech Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
47 214223 POL Stanisław Klimaszewski
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA7
48 210244 POL Maciej Cymerman
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA7U19
49 1 POL Kacper Jaskuła
POL Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49erU23
50 21595 POL Oskar Sawicki
CENTRUM ŻEGLARSKIE
ILCA7U19
51 42 POL Antoni Sopata
POL Wiktor Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49erU23
52 212046 POL Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6K
53 2 POL Antoni Siwek
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU21
54 21 POL Waldemar Czyż
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
OKD
55 191862 POL Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
ILCA6KU17
56 636 POL Dominik Lewiński
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
57 744 POL Adam Głogowski
POL Maciej Krusiec
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
49er
58 450 POL Kacper Paszek
POL Oliwia Laskowska
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI
470mikst
59 216599 POL MARIA SUCHOCKA
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6KU19
60 196962 POL Jakub Wiedeheft
WOJSKOWY KLUB SPORTOWY FLOTA GDYNIA
ILCA7U21
61 46 POL Daniel Ugniewski
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU21
62 7 POL Maja Dziarnowska
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilK
63 27 POL Maciej Karnacewicz
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
OKD
64 10 POL Dominik Buksak
POL Szymon Wierzbicki
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
49er
65 212205 POL Marta Zwara
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA6KU17
66 217555 POL Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
ILCA7
67 151111 POL Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
ILCA7U19
68 51 POL Oskar Ponto
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU
ILCA7U21
69 4 POL RADOSŁAW DROŹDZIK
YACHT KLUB POLSKI BIELSKO
OKD
70 213549 POL Iwo Reński
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA7U19
71 44 POL Konrad Machura
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU21
72 23 POL Maciej Rutkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilM
73 210785 POL Maxime Thommen
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA
ILCA7U21
74 777 POL Stanisław Trepczyński
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU21
75 182 POL Paweł Tarnowski
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilM
76 3 POL Maciej Popłonyk
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
IQFoilMU21
77 272 ISR yam wirtheim
ISR Maor Abu


49er
78 107 POL Maciej Pietrzak
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
IQFoilMU21
79 216732 POL Maja Szwejk
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
ILCA6KU17
80 210007 POL Tymoteusz Wysocki
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
ILCA7U19
Klasa: 470 Results as of 14:08 on May 28, 2023, Krynica Morska, 25 – 28 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 --- POL 450 Kacper Paszek 2001 Oliwia Laskowska 2001 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 3.0 1.0 1.0 2.0 (7.0) 1.0 1.0 3.0 13.0
2 --- POL 7 Agnieszka Pawłowska 2003 Bartłomiej Szlija 2001 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / UCZNIOWSKI KL (5.0) 2.0 2.0 2.0 4.0 2.0 3.0 2.0 2.0 19.0
3 --- POL 22 Zofia Korsak 2002 Franciszek Borys 2003 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / YAC 2.0 1.0 5.0 3.0 1.0 1.0 2.0 (8.0 UFD) 5.0 20.0
4 U21 POL 13 Rafał Pogorzelski 2003 Małgorzata Górnisiewicz 2005 M MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA / CEN 3.0 5.0 3.0 4.0 3.0 3.0 4.0 5.0 (7.0) 30.0
5 U21 POL 11 Joanna Cymerman 2004 Mikołaj Bazyli 2005 M CENTRUM ŻEGLARSKIE / KLUB SPORTÓW WODNYC (6.0) 6.0 4.0 5.0 5.0 5.0 6.0 3.0 1.0 35.0
6 U21 POL 17 Dominika Ołowiak 2004 Tymon Kosobucki 2007 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA / YACHT KLUB P 4.0 4.0 (6.0) 6.0 6.0 4.0 5.0 6.0 4.0 39.0
7 U21 POL 19 Danuta Grudzień 2006 Maciej Maćkowiak 2007 M UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY / 7.0 7.0 (8.0 DNF) 7.0 7.0 6.0 7.0 4.0 6.0 51.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: 49er Results as of 15:22 on May 27, 2023, Krynica Morska, 25 – 28 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Crew CrewYOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 --- POL 10 Dominik Buksak 1992 Szymon Wierzbicki 1992 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 3.0 (4.0) 11.0
2 --- POL 5 Łukasz Przybytek 1989 Jacek Piasecki 1993 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 1.0 3.0 2.0 2.0 2.0 1.0 (4.0) 2.0 13.0
3 --- POL 744 Adam Głogowski 1999 Maciej Krusiec 1999 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (5.0) 2.0 3.0 3.0 3.0 4.0 5.0 1.0 21.0
4 U23 POL 19 Patryk Kosmalski 2002 Tomasz Lewandowski 2003 M CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / KLUB SPORTOWY (6.0) 4.0 5.0 5.0 5.0 3.0 1.0 5.0 28.0
5 U23 POL 702 Tytus Butowski 2001 Łukasz Machowski 2001 M KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 3.0 5.0 4.0 4.0 6.0 5.0 (7.0) 6.0 33.0
6 --- ISR 272 Yam Wirtheim 2000 Maor Abu 1999 M --- 4.0 (9.0 DNC) 9.0 DNC 9.0 DNC 4.0 6.0 2.0 3.0 37.0
7 U23 POL 1 Kacper Jaskuła 2003 Patryk Różak 2003 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (9.0 DNF) 7.0 6.0 7.0 9.0 DNF 7.0 6.0 7.0 49.0
8 U23 POL 42 Antoni Sopata 2003 Wiktor Borkowski 2006 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 7.0 6.0 7.0 6.0 7.0 (8.0) 8.0 8.0 49.0

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA6 Results as of 14:21 on May 28, 2023, Krynica Morska, 25 – 28 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 U21 POL 218356 Lilly May Niezabitowska 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 1.0 1.0 (8.0) 1.0 2.0 2.0 1.0 2.0 7.0 17.0
2 U21 POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 (14.0 UFD) 1.0 3.0 1.0 1.0 2.0 5.0 4.0 20.0
3 U21 POL 217368 Laura Szulc 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 (7.0) 3.0 4.0 5.0 4.0 6.0 7.0 3.0 34.0
4 U21 POL 213207 Julia Wróblewska 2006 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 5.0 5.0 10.0 2.0 6.0 3.0 4.0 1.0 (11.0) 36.0
5 U21 POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE (10.0) 4.0 6.0 5.0 3.0 6.0 3.0 6.0 5.0 38.0
6 U21 POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 8.0 3.0 5.0 8.0 4.0 (11.0) 7.0 4.0 2.0 41.0
7 U17 POL 191862 Zofia Pospieszna 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 7.0 (9.0) 9.0 6.0 7.0 7.0 5.0 3.0 1.0 45.0
8 U21 POL 216599 Maria Suchocka 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 4.0 6.0 4.0 7.0 8.0 5.0 (9.0) 8.0 9.0 51.0
9 U21 POL 217369 Dominika Raszka 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA (11.0) 2.0 2.0 9.0 9.0 9.0 10.0 10.0 6.0 57.0
10 U17 POL 210786 Natalia Chojnowska 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 6.0 8.0 (11.0) 11.0 10.0 10.0 8.0 9.0 10.0 72.0
11 U21 POL 160735 Natalia Krysta 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING 9.0 11.0 (13.0) 10.0 11.0 8.0 12.0 11.0 8.0 80.0
12 U17 POL 216732 Maja Szwejk 2007 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA (13.0) 10.0 7.0 13.0 12.0 12.0 13.0 12.0 13.0 92.0
13 U17 POL 212205 Marta Zwara 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 12.0 12.0 12.0 12.0 13.0 (14.0 DSQ) 11.0 13.0 12.0 97.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 13, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: ILCA7 Results as of 14:07 on May 28, 2023, Krynica Morska, 25 – 28 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 U19 AUS 214418 Filip Olszewski 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 3.0 (10.0) 3.0 1.0 1.0 4.0 4.0 1.0 5.0 22.0
2 --- POL 218463 Dawid Kania 1997 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 1.0 6.0 1.0 2.0 2.0 2.0 7.0 4.0 (11.0) 25.0
3 U21 POL 210785 Maxime Thommen 2004 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 4.0 2.0 4.0 9.0 5.0 3.0 6.0 13.0 (26.0 DNF) 46.0
4 --- POL 214223 Stanisław Klimaszewski 1992 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 6.0 3.0 10.0 8.0 6.0 9.0 3.0 6.0 (16.0) 51.0
5 U19 POL 210007 Tymoteusz Wysocki 2005 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 10.0 4.0 13.0 12.0 (14.0) 8.0 2.0 3.0 1.0 53.0
6 U21 POL 191117 Michał Krasodomski 2003 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 2.0 5.0 2.0 6.0 (21.0) 17.0 1.0 14.0 10.0 57.0
7 U21 POL 217559 Maciej Panaś 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 (14.0) 8.0 5.0 4.0 5.0 11.0 7.0 12.0 60.0
8 U19 POL 21595 Oskar Sawicki 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE 11.0 7.0 (17.0) 7.0 9.0 7.0 12.0 5.0 6.0 64.0
9 U21 POL 210012 Bartosz Andrzejak 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (26.0 BFD) 1.0 11.0 3.0 8.0 12.0 10.0 26.0 DNF 4.0 75.0
10 U21 POL 51 Oskar Ponto 2004 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 14.0 11.0 14.0 (15.0) 3.0 6.0 5.0 15.0 8.0 76.0
11 U19 POL 218577 Hubert Roszyk 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 7.0 15.0 9.0 14.0 13.0 (19.0) 13.0 8.0 3.0 82.0
12 --- POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 5.0 17.0 6.0 11.0 11.0 16.0 8.0 (19.0) 9.0 83.0
13 U21 POL 1 Filip Miłoszewski 2003 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 16.0 8.0 (25.0) 4.0 16.0 22.0 16.0 2.0 2.0 86.0
14 U21 POL 218379 Maksymilian Burdziej 2003 CENTRUM ŻEGLARSKIE (26.0 BFD) 9.0 5.0 18.0 20.0 1.0 14.0 17.0 7.0 91.0
15 U19 POL 215951 Miłosz Michalak 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 9.0 12.0 7.0 16.0 (26.0 UFD) 18.0 9.0 9.0 14.0 94.0
16 U19 POL 210244 Maciej Cymerman 2006 CENTRUM ŻEGLARSKIE (26.0 BFD) 18.0 23.0 13.0 7.0 10.0 15.0 10.0 18.0 114.0
17 U21 POL 216548 Igor Haufa 2003 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 13.0 20.0 16.0 (21.0) 18.0 15.0 21.0 12.0 13.0 128.0
18 U19 POL 213549 Iwo Reński 2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA 15.0 23.0 (24.0) 17.0 10.0 13.0 17.0 18.0 17.0 130.0
19 U21 POL 196962 Jakub Wiedeheft 2003 WOJSKOWY KLUB SPORTOWY FLOTA GDYNIA 20.0 16.0 21.0 10.0 22.0 11.0 20.0 21.0 (26.0 UFD) 141.0
20 U21 POL 211111 Szymon Oleksiuk 2004 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 18.0 19.0 20.0 23.0 12.0 24.0 (26.0 DNF) 11.0 15.0 142.0
21 U21 POL 217555 Filip Kapała 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 21.0 (24.0) 18.0 20.0 19.0 14.0 18.0 20.0 19.0 149.0
22 U19 POL 218385 Marek Szczepankowski 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ (26.0 BFD) 22.0 15.0 19.0 15.0 21.0 19.0 16.0 26.0 UFD 153.0
23 U21 POL 191115 Michał Gonciarz 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 12.0 13.0 19.0 24.0 24.0 20.0 22.0 (26.0 UFD) 26.0 UFD 160.0
24 U19 POL 214218 Jan Melzer 2005 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 17.0 21.0 12.0 22.0 23.0 23.0 (24.0) 23.0 21.0 162.0
25 U19 POL 151111 Jakub Rzeszotek 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 19.0 (25.0) 22.0 25.0 17.0 25.0 23.0 22.0 20.0 173.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 25, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: IQFoil K Results as of 11:59 on May 28, 2023, Krynica Morska, 25 – 28 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 --- POL 7 Maja Dziarnowska 1990 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 2.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 11.0
2 --- POL 125 Pola Wawrzyniak 2004 F ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (4.0) (4.0) 4.0 4.0 4.0 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 2.0 2.0 24.0
3 --- POL 230 Maja Kuchta 2001 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 3.0 3.0 3.0 1.0 2.0 (5.0 DNS) 3.0 2.0 3.0 3.0 (5.0 DNF) 5.0 DNF 28.0
4 --- POL 422 Anastasiya Valkevich 1994 F SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 2.0 2.0 2.0 3.0 3.0 3.0 4.0 (5.0 DNF) (5.0 DNF) 5.0 BFD 5.0 DNF 5.0 DNS 34.0

Sailed: 12, Discards: 2, To count: 10, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: IQFoil M Results as of 11:59 on May 28, 2023, Krynica Morska, 25 – 28 maja 2023 r.
Rank Division Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Score
1 --- POL 182 Paweł Tarnowski 1994 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1.0 1.0 2.0 (6.0) 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 5.0 (9.0) 17.0
2 --- POL 42 Michał Polak 2002 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI (3.0) 2.0 1.0 2.0 3.0 2.0 (6.0) 3.0 2.0 2.0 1.0 1.0 19.0
3 --- POL 23 Maciej Rutkowski 1991 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2.0 (12.0 DNF) 3.0 1.0 1.0 (12.0 DNF) 12.0 DNS 7.0 7.0 3.0 2.0 4.0 42.0
4 --- POL 163 Tomasz Romanowski 1999 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 6.0 3.0 7.0 4.0 5.0 (12.0 DNF) 5.0 (10.0) 5.0 5.0 7.0 5.0 52.0
5 U21 POL 2 Antoni Siwek 2003 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 7.0 7.0 4.0 8.0 (12.0 DNF) 5.0 4.0 4.0 (12.0 DNF) 4.0 4.0 6.0 53.0
6 U21 POL 107 Maciej Pietrzak 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 8.0 8.0 (9.0) 7.0 7.0 4.0 1.0 8.0 6.0 (9.0) 3.0 2.0 54.0
7 U21 POL 3 Maciej Popłonyk 2005 M ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU (10.0) 9.0 8.0 9.0 8.0 6.0 3.0 2.0 4.0 6.0 (12.0 DNF) 3.0 58.0
8 U21 POL 777 Stanisław Trepczyński 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 9.0 4.0 (11.0) 3.0 4.0 7.0 9.0 6.0 3.0 (12.0 BFD) 6.0 7.0 58.0
9 U21 POL 46 Daniel Ugniewski 2003 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4.0 5.0 6.0 5.0 6.0 (12.0 DNF) 8.0 9.0 8.0 8.0 8.0 (10.0) 67.0
10 --- POL 636 Dominik Lewiński 2002 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 5.0 6.0 5.0 (12.0 DNF) (12.0 DNF) 3.0 7.0 12.0 DNF 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 86.0
11 U21 POL 44 Konrad Machura 2005 M SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI (11.0) 10.0 10.0 10.0 9.0 8.0 10.0 5.0 (12.0 DNF) 7.0 9.0 8.0 86.0

Sailed: 12, Discards: 2, To count: 10, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com
Klasa: OK Dinghy Results as of 14:20 on May 28, 2023, Krynica Morska, 25 – 28 maja 2023 r.
Rank Nat Sail # Name YOB Gender Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Score
1 POL 777 Michał Strumnik 1983 M STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING (10.0 UFD) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 9.0
2 POL 7 Marek Bernat 1962 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 2.0 (5.0) 3.0 2.0 3.0 4.0 3.0 3.0 1.0 21.0
3 POL 4 Radosław Droździk 1967 M YACHT KLUB POLSKI BIELSKO 1.0 4.0 4.0 4.0 4.0 3.0 2.0 4.0 (10.0 DNF) 26.0
4 POL 555 Robert Święcki 1959 M STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING (10.0 DNF) 6.0 10.0 RET 3.0 6.0 2.0 4.0 2.0 3.0 36.0
5 POL 9 Grzegorz Salamon 1971 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW (10.0 DNF) 3.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 4.0 37.0
6 POL 21 Waldemar Czyż 1955 M KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 4.0 7.0 (10.0 DNF) 6.0 2.0 6.0 6.0 6.0 5.0 42.0
7 POL 150 Marcin Gościński 1977 M KLUB ŻEGLARSKI OPTY 5.0 8.0 (10.0 RET) 7.0 7.0 7.0 8.0 7.0 7.0 56.0
8 POL 17 Jarosław Radzki 1969 M FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 3.0 2.0 2.0 (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 57.0
9 POL 27 Maciej Karnacewicz 1977 M NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY (10.0 UFD) 9.0 10.0 RET 8.0 8.0 8.0 7.0 8.0 6.0 64.0

Sailed: 9, Discards: 1, To count: 8, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Sailwave Scoring Software 2.29.0, http://www.sailwave.com

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego
2023

...
  • 2023-05-25 - 2023-05-28
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. II (klasy olimpijskie + OKD)

kl. 470, 49er, ILCA 6, ILCA 7, iQFOiL, OK Dinghy

Więcej
...
  • 2023-05-18 - 2023-05-21
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I

kl. A-class, Techno 293, Europa, FWF, FWF U15, Hobie Cat 14, Hobie Cat 16, ILCA 4, ILCA 6, iQFOIL U17, iQFOIL U19, l'Equipe, Nautica 450, Open Skiff, 420, 29er

Więcej